آیا فیلترینگ جمهوری اسلامی روی شهوانی برداشته شده؟

1395/07/06

با سلام و درود خدمت همه دوستان عزیز :
عزیزان: راستش نمی دونم چطور و با چه نوع ادبیاتی موضوع مد نظرمو مطرحش بکنم! حالا نه اینکه مثلا بلد نباشم که مثلا چجوری بنویسم یا … ! بلکه منظورم این هست که نمی دونم به چه شکلی مطلب رو بیان بکنم که بتونم حساسیت شما دوستان عزیزم رو نسبت به موضوع بربی انگیزم و این تاپیک که شاید موضوعش خیلی مهم تر از اون چیزی باشه که ماها تصورشو بتونیم بکنیم خیلی زود پایین نره و به سرنوشت یک تاپیک مشابه دیگه ایکه یکی از کاربران چند وقت پیش در همین زمینه زده بود دچار نشه!! هرچند که اون کاربر مذکور, درسته که به اصل موضوع اشاره کرده بود, اما متاسفانه به نحوی ادامه داده بود و حرف زده بود که نتیجه نهایی که ازش گرفته میشد, چیزی نبود جز به مسخره گرفتن همه چیز و بنوعی لودگی کردن و …! که فکر میکنم کلا اون تاپیک حتی 1 صفحه هم نشد تعداد پست هایی که توش گذاشته شد و تازه همون 4 تا پستی هم که گذاشته شد , اکثرا صرف فحش دادن به صاحب تاپیک و متقابلا از طرف مقابل شد و نهایتا اینکه شد یک تاپیک بی معنی و سبکی که هیچ نتیجه ای از توش حاصل نشد و تموم شد رفت.
اما موضوع بقدری با اهمیت و بقول معروف , دیگه تابلو شده که هیچ انسان عاقلی نمی تونه از کنارش بی خیال و ساده عبور کنه و رد بشه! هرچند با همه این تفاصیل, بازم خودم میدونم که اینجا هم عده ای پیدا خواهند شد که همون فحش هارو بدهند ویا همون برچسب های رنگارنگ رو بهم بچسبونند! از قبیل اینکه مثلا:
_ وات فاز یو؟؟ ( یعنی فازت چیه تو؟؟ )…
_ ببینم عمو! چی زدی خدا وکیلی؟؟
_ اما خودمونیم ها! جنسش خیلی توپ بوده مثل اینکه!! از کجا میخری این جنس رو ؟؟
.
.
.
وخیلی از متلک های مشابه اینها! اما من همه رو پیشاپیش به جونم میخرم و از همین دوستان فحش دهنده و متلک پرانمون هم تقاضا میکنم که بعد از اینکه خوب فحش هاشونو دادند بمن و خلاصه هر حرفی داشتند زدند, اما بعدش اونا هم به موضوع اهمیت بدن و جدی بگیرنش.
** دوستان عزیزم: قضیه از این قراره که الان مدتی میشه که سایت شهوانی کاملا از " فیلترینگ جمهوری اسلامی " دراومده و دیگه فیلتر نیست!!! بله. درست شنیدید! شهوانی در داخل ایران بدون استفاده از فیلترشکن, به سادگی رفتن به یک سایت مذهبی و معارفی باز میشه!!!** حتی من خودم هم خیلی تعجب کرده بودم اولش و فکر میکردم چطور شده حالا شاید و حتما فقط همین 1 بار اینجور رفت توی سایت و لابد حتما اگه مرورگرم رو ببندم و دوباره از اول بازش بکنم, دیگه باید بدون فیلترشکن اصلا نشه وارد شهوانی شد و بجاش همون صفحه رنگارنگ معروف که مینویسه “” پیوندها “” و یا پیغام خطایی که مینویسه " امکان دسترسی به این سایت وجود ندارد " رو خواهم دید! اما نه تنها این اتفاق نیفتاد, بلکه باز مثل دفعه پیش همونجور بدون فیلترشکن راحت وارد شهوانی شد!!! همه اینها در شرایطیه که سایت هایی نظیر فیسبوک _ یوتیوب و یا مثلا سایت رادیو فردا و … کماکان مثل همیشه فیلتر هستند و برای ورود بهشون مجبوری از فیلترشکن استفاده بکنی!!!
حال از شما عزیزان تقاضا میکنم که این قضیه رو جدی بگیرید و یه چند دفعه و در ساعات مختلف در یکی دو روز , این زحمت رو بکشید و این موضوعو تست کنید و ببینید که آیا شما هم وقتی فیلتر شکن سیستم تون رو قطع و خاموش میکنید, آیا با مرورگرتون می تونید بدون فیلترشکن وارد سایت " شهوانی " بشید یا نه ؟؟؟ با یکبار امتحان کردن مطمن نشیدا! همونطور که گفتم لااقل چند بار در ساعات مختلف این تست رو انجام داده و لطفا نتیجه هاتون رو هر چه زودتر در این تاپیک پست کنید تا ببینیم و مشخص بشه که قضیه چیه؟! چون اینجور که من میدونم, این تنها من نیستم که به این صورت هستم و عده دیگری از کاربرا هم هستند که متوجه این شده اند که شهوانی فیلتر نیست در حال حاضر!!! بسیار سپاسگزارم بابت همکاریتون.

3545 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-09-27 04:18:07 +0330 +0330

اصلا اینطور نیست من بارها امتحان کردم با کامپیوتر نمیشه –اما با گوشی ممکنه بشه و اونم دلیلیش اینه که فیلتر شکن جزء برنامه های بازش هست و یه جوری مثل اینه که در حافظش سیو شده –تا لبتاپ و…غیر ممکنه و فیلتره

1 ❤️

2016-09-27 04:24:51 +0330 +0330

سلام دوسته خنگه من / اولا “بربی انگیزم” صحیح نیست و “برانگیزم” صحیح است / دوما برو فیلتر شکنت رو خاموش کن شاید گوگل کرومت قسمت فیلترینگش روشنه خودت حالیت نیس / (dash) (dash) (dash) / ای خوووووووودا هرچی خواستی بگیری بگیر / حتی گیتارم بگیر / اما (آما) این دوستان مزه پرون رو از ما نگیر

0 ❤️

2016-09-27 04:51:03 +0330 +0330

Oofffffff joooonnnn

0 ❤️

2016-09-27 05:03:33 +0330 +0330

من کاردانی نرم افزار خوندم
دوست گرامی این کار به دو دلیل اتفاق افتاده…
ممکنه مدیر شهوانی آی پی رو عوض کرده و سایت فیلترینگ ایران آی پی جدید را هنوز فیلتر نکرده است که سایت بدون فیلتر شکن باز میشه و اگر این شکلی باشه باید مدیر شهوانی بگه این کار رو کرده یا نه تا خیال کاربران جمع بشه ولی بازم وارد شدن بدون فیلترشکن خطرناکه
مورد دوم اینه که ممکنه این کار با سیاست برای ردیابی افراد انجام گرفته شده باشد.
پیشنهادم اینه در صورت امکان از فیلترشکن استفاده کنید و حواستون به رفتارتون و کاربران مخفی پلیس این سایت باشد.

2 ❤️

2016-09-27 07:48:06 +0330 +0330

فکر کنم این دروغه، و تو خودت میخوای ملت برن بدون فیلتر امتحان کنن

دوستان وقتی شما میخواید یه صفحه وب باز کنید یک request از آی پی شما به سایت مقصد میره و برمیگرده، این درخواست شامل تمام مسیر میشه، یعنی از بروزر شما به کارت شبکه و بعد سرور لوکال و… و سایت مقصد. فیلتر شکن ها با مخفی کردن آی پی اجازه ردیابی به سرورهای مختلف رو نمیدن.

حالا این دوست عزیزمون که میگن بدون فیلتر برید امتحان کنید میخواهد شما بدون فیلتر شکن درخواست وارد شدن به این سایت یا هر سایت مشابه رو بدید، این اطلاعات میره تو سرور لوکال شما که فیلتره ولی تمام اطلاعات درخواست شما هست. و اینکه چه کسی با چه آی پی میخواسته از کدوم سایت درخواست کنه. با آب پی شما رو پیدا کردن مثل آب خوردن میمونه. برای کسایی که ممکنه بدونن حتی فیزیکال آی پی هم قابل پیگیریه . به زبان سکسی که حتی جقی ترین آدمای اینجا هم بفهمن:

تلاش برای باز کردن بدون فیلتر شکن = سکس بدون کاندوم با آدم ایدزی

0 ❤️

2016-09-27 08:01:51 +0330 +0330

همونطو که تو تاپیک قبلی عرض شد، اینجام مجددن تکرار میشود:

بدون فیلترشکن وارد شهوانی نشین

چه برا امتاحان، چه کنجکاوی، چه هر قصد دیگه
بقول یه بزرگی: «کنجکاو کون شکافته میشود گاهی!» برگرفته از "هوای پارگی"

3 ❤️

2016-09-27 08:11:27 +0330 +0330

من امتحان کردم فیلتره ?

1 ❤️

2016-09-27 08:18:19 +0330 +0330

تا کاربرها همه یکی یکی بیایند امتحان کنند اون هم به قول شما چند دفعه در ساعات مختلف روز!! تا ببینن قضیه چی هست که دیگه اطلاعات همه لو رفته قربانت گردم!

سیامک عزیز به نظرم شما خودت دستت با دولت تو یه کاسه س عزیزم با هم هماهنگ کردید کاربرهای سایت رو اینطوری سر به نیست کنید! حالا جان من بگو چقد پول گرفتی ?

ای مزدور!! ای بسیجی!! ای لباس شخصی!! ای کاربر شخصی!! ای ساندیسخور!! ای خودفروش!! باز هم برچسب میخوای؟ =))

زاررررررررررررررررت

0 ❤️

2016-09-27 08:20:12 +0330 +0330
نقل از: مردهزارچهره

من امتحان کردم فیلتره ?

این ربطی به فیلتر نداره خنگ خدا مشکل از مرورگرت هست :|

1 ❤️

2016-09-27 08:50:02 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

? ? ?

0 ❤️

2016-09-27 10:17:23 +0330 +0330

اووووووووووووووووووووو .
همچین آسمون ریسمون بافتی گفتم ببینم میخوای چی بگی . به جای این شاهنامه نویسی یه کلام مختصر و مفید مینوشتی شهوانی از فیلترینگ دراومده .
درضمن ببوگلابی ، هیچوقت سایتایی مث شهوانی رو بدون فیلترشکن وارد نشو از داخل ایران . چه فیلتر باشه چه نباشه . وارد هر سایتی که بشی آی‌پی تو اونجا ثبت میشه ، اگه با فیلتر شکن باشی آی‌پی مجازیه و فیکه ، بدون فیلترشکن آی‌پی واقعی خودته .
ریسک اینکار که بدون فیلترشکن وارد سایتای ممنوعه بشی مث اینه یه با تلفن خونتون زنگ بزنی بیت رهبری فحش خواهر مادر به عاقا بدی . خب معلومه که میان میبرن کونتو پاره میکنن . البته یه حدس دیگه میشه زد : خودت از آدم.ف.ر.و.شای رژیمی و میخوای دیگرانو تشویق کنی بدون فیلترشکن وارد اینجور سایتا بشن تا ردشونو بزنین ! درهرصورت کور خوندی ببوجان !

0 ❤️

2016-09-27 10:29:25 +0330 +0330

چند روز پیش اخبار ایران یه مطلبی رو گفت که یکم تأمل برانگیز بود . میگفت : در ایران روزانه فلان تعداد از سایتهای غیراخلاقی بازدید میکنن !
سؤال اینجاست اگه سایتهای غیراخلاقی توی ایران فیلتره ، اینا از کجا میدونن روزانه چه تعداد وارد این سایتا میشن ؟ اگه بدون فیلترشکن نمیشه وارد این سایتا بشی یعنی آی‌پی مال ایران نیست . پس دوحالت داره : یا مث همه شعارای دیگه اینم توخالی و پوچه یا با این اینترنت ملی‌شون دارن یه کارایی میکنن که البته مال این حرفا نیستن .
تنها موردی که ممکنه به درد آماراشون بخوره امثال همین صاحب تاپیک هستن که میان توی اینجور سایتا کل راه میندازن و ملتو وادار میکنن مثلا بدون فیلترشکن وارد سایتای ممنوعه بشن !
لازم به تکرار مکررات نیست که این‌روزا برای باز کردن ایمیل‌هاتون هم سعی کنید از فیلترشکن استفاده کنید ، چون آدم.ف.ر.و.ش زیاد شده !!!

0 ❤️

2016-09-27 10:33:07 +0330 +0330

خخخ مملکت جالبی داریم واسه رفتن به یه سایت سکسی باید تنمون بلرزه کیرم تو عسلام و جمهوری عسلامی که اینقدر مارو حقیر و بدبخت کرده.

0 ❤️

2016-09-27 10:34:26 +0330 +0330
نقل از: مردهزارچهره

من امتحان کردم فیلتره ?

امتحان کردی ؟؟؟؟؟؟؟
شما دیگه چرا ؟؟؟؟
شما که ظاهرا از قدیمی‌کارای اینجایی !
یعنی آی‌پی‌تو به همین راحتی گذاشتی کف دست برادران پوتین‌پوش ؟

0 ❤️

2016-09-27 11:52:11 +0330 +0330

از من به شما نصیحت : بدون وی‌پی‌ان وارد هیچ سایتی نشین ، چه فیلتر باشه ، چه نباشه .

use VPN

use condoms

بسیجیها همه جا حضور دارن ! حتی توی چاه مستراح خونتون !!
0 ❤️

2016-09-27 11:53:25 +0330 +0330

از من به شما نصیحت : بدون وی‌پی‌ان وارد هیچ سایتی نشین ، چه فیلتر باشه ، چه نباشه . گول این بسیجیهای عضو پایگاه مقاومت شهوانیهای مقیم مرکزو نخورین

use VPN

use condoms

0 ❤️

2016-09-27 14:21:34 +0330 +0330

بدون فیلترشکن وارد نشین . کنجکاوی بیجام نکنین . به حرف این آقایونم گوش نکنین .

0 ❤️

2016-09-27 14:36:06 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

وقتی اسی یه ضررری میزنه حتمن ضرررر زیاد زده و حالیشه ? .خطرررناکه حسن خطرناک ? .اگر از کون خود خسته شده اید ؟اگر تمایل به پاره شدن ماتحت خود توسط باتوم و نوشابه دارید؟اگر از مازوخیسم حاد رنج میبرید و اگر دلتنگ خوردن اب خنک میباشید کافیست یکبار امتحان کنید ما شما را به ارزویتان میرسانیم فقط بدون فیلتر وارد شوید ما شما را به ارزوهای جنسیتان میرسانیم ?

0 ❤️

2016-09-27 15:29:01 +0330 +0330

من خودم فعلن ایران نیستم که تست کنم ببینم شهوانی بدون فیلترشکن قابل دسترسه یا نه. اما تست خالی خطری نداره.

ا توجه به تخصصم تو شبکه چند تا نکته فنی بگم که ممکنه به کارتون بیاد.

• شما وقتی بدون فیترشکن از یک سایت رمزگذاری شده (که آدرسش https داره) مثل شهوانی بازدید می کنید اطلاعاتsession شما رمزگذاری شده است . اطلاعات رمز گذاری شده بین راه قابل خواندن نیست. پس حکومت با وجود تجهیزات ردیابی اش نمیتونه بفهمه که شما کدوم کاربر هستید. در این حالت تنها چیزی که از request شما بین راه مشخص میشه اینه که آی پی شما چیه و آدرس مقصد شما کجاست.
  • صرف بازدید از یک سایت سکسی (شهوانی یا هر سایت سکسی دیگه) باعث خطری برای شما نمیشه
  • خطر احتمالی وقتی ایجاد میشه که سایت https نداشته باشه. اون وقت موقع بازدید از اون سایت نه فقط آی پی بلکه کل اطلاعات request شما در دسترس isp شما و حکومت قرار می گیره و به راحتی می تونن بفهمن که شما کدوم کاربر هستید.
  • حتی خود عضویت توی یک سایت سکسی هم خطرناک نیست مگر اینکه واقعا دنبال تون باشند.
  • جوری که معلومه شهوانی بیش از یک میلیون عضو داره و روزانه صدها هزار بازدید کننده داره
  • پس تست کردن اینکه شهوانی فیلتر شده یا نه هیچ خطری برای شما نداره.
  • اما اگر سایت فیلتر نشده باشه برای اطمینان کامل بعد از تست بدون فیلترشکن واردش نشید. ممکنه حکومت فیلتر رو برداشته باشه تا آماری از بازدیدها به دست بیاره یا کارهای شرورانه دیگه ای بکنه مثل اینه شما رو به یک سایت قلابی راهنمایی کنه تا بعدش بتونه اطلاعات شما رو بگیره. به این میگن حمله مرد واسطه یا man in the middle attack
  • حکومت سعی می کنه با ایجاد رعب و وحشت خودش رو قوی تر از اونی که هست نشون بده. بهترین اسلحه حکومت اینه که یک پلیس فتا توی مخ هر کدوم از ما ایجاد کنه
  • موارد ایمنی رو همیشه رعایت کنید اما بیخودی نترسید.
1 ❤️

2016-09-27 15:35:08 +0330 +0330
نقل از: floss

من خودم فعلن ایران نیستم که تست کنم ببینم شهوانی بدون فیلترشکن قابل دسترسه یا نه. اما این کار هیچ خطری نداره.

اگر باور ندارید با توجه به تخصصم تو شبکه چند تا نکته فنی بگم که ممکنه به کارتون بیاد.

• شما وقتی بدون فیترشکن از یک سایت رمزگذاری شده (که آدرسش https داره) مثل شهوانی بازدید می کنید اطلاعاتsession شما رمزگذاری شده است . اطلاعات رمز گذاری شده بین راه قابل خواندن نیست. پس حکومت با وجود تجهیزات ردیابی اش نمیتونه بفهمه که شما کدوم کاربر هستید. در این حالت تنها چیزی که از request شما بین راه مشخص میشه اینه که آی پی شما چیه و آدرس مقصد شما کجاست.
  • صرف بازدید از یک سایت سکسی (شهوانی یا هر سایت سکسی دیگه) باعث خطری برای شما نمیشه
  • خطر احتمالی وقتی ایجاد میشه که سایت https نداشته باشه. اون وقت موقع بازدید از اون سایت نه فقط آی پی بلکه کل اطلاعات request شما در دسترس isp شما و حکومت قرار می گیره و به راحتی می تونن بفهمن که شما کدوم کاربر هستید.
  • حتی خود عضویت توی یک سایت سکسی هم خطرناک نیست مگر اینکه واقعا دنبال تون باشند.
  • جوری که معلومه شهوانی بیش از یک میلیون عضو داره و روزانه صدها هزار بازدید کننده داره
  • پس تست کردن اینکه شهوانی فیلتر شده یا نه هیچ خطری برای شما نداره.
  • اما اگر سایت فیلتر نشده باشه برای اطمینان کامل بعد از تست بدون فیلترشکن واردش نشید. ممکنه حکومت فیلتر رو برداشته باشه تا آماری از بازدیدها به دست بیاره یا کارهای شرورانه دیگه ای بکنه مثل اینه شما رو به یک سایت قلابی راهنمایی کنه تا بعدش بتونه اطلاعات شما رو بگیره. به این میگن حمله مرد واسطه یا man in the middle attack
  • حکومت سعی می کنه با ایجاد رعب و وحشت خودش رو قوی تر از اونی که هست نشون بده. بهترین اسلحه حکومت اینه که یک پلیس فتا توی مخ هر کدوم از ما ایجاد کنه
  • موارد ایمنی رو همیشه رعایت کنید اما بیخودی نترسید.

آی پی لو بره دیگه کنترل کردن دستگاهت و پیدا کردنش کاری نداره!!!

0 ❤️

2016-09-27 15:38:18 +0330 +0330

آی پی لو بره دیگه کنترل کردن دستگاهت و پیدا کردنش کاری نداره!!!

این طور نیست. آی پی شما مثل آدرس خانه شماست. اینکه کسی آدرس خونه شما رو داشته باشه به این معناست که اگر بخواهد با کمی تلاش می تونه بفهمه که شما کی هستید اما به این معنی نیست که به راحتی می تونه بیاد داخل و ببینه توی خونه شما چیه. اگر امنیت رو رعایت کنید کسی نمی تونه بدون اجازه وارد خونه شما بشه.

0 ❤️

2016-09-27 15:53:52 +0330 +0330

اون بابا هم راست میگه کسخلا 🙄 دیگه به خاطر بازدید از یه سایت سکسی نمیان آدمو بگیرن.

0 ❤️

2016-09-27 16:37:58 +0330 +0330

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم. اولا ممنون از اون دو _ سه نفری که شخصیت و تربیت خونوادگیشونو کامل نشون دادند و با نظرات مفیدشون پست گذاشتند و از همین بابت دست شونو می بوسم. اما فقط چند مورد بود که میخوام به بقیه ای که انواع و اقسام تهمت ها و فحش ها و … رو تحویلم دادند عرض بکنم:
_ اینکه اینقدر احتیاط میکنید و در خیلی موارد هم باید بهتون حق داد, خیلی هم خوبه. اما اینم که بدون هیچ اطلاعی از چند و چون یک موضوع بخوای همیشه و همه رو بلا استثنا با یک متر واحد متراژ بکنی , نه تنها که اصلا درست نیست, بلکه نشان از خیلی مشکلات روانی و روحی ت داره که جای بحثش اینجا نیست! امیدوارم زودتر شفا پیدا بکنند!
_ از بین عزیزانی که پست گذاشتند چند نفرشون منو میشناسند و خوب میدونند که من بسیجی و بقول یه عده آدمفروش و جیره خوار و هم کاسه نظام نیستم و هرگز هم نبوده ام. نیت من از بیان این مطلب, فقط مطرح کردن یک مساله ای بود که عینا میدیدم و حتی می بینید که تنها من نیستم که اینجوریه و از بین همین ده _ بیست نفریکه نظر دادند چند نفرش تایید کردند که اینجوره! ضمنا نه فیلتر شکنم روشنه و نه اونقدر ابله هسنم که نفهمم فیلترشکن روشنه یا نه! حالا هر کسی هر جور که دلش میخواد و حال میکنه همونجور فکر بکنه در موردم! چون برام فقط اونایی ارزش دارند که متقابلا بهم ارزش میدن. بقیه رو اصلا نمی بینمشون!چه رسد به اینکه به مزخرفاتشون بخوام فکر بکنم.
_ من این تاپیک رو همینجوری و یهویی نزدم. قبلش با خصوصی به ادمین پیام دادم و قضیه رو براش تعریف کردم و ایشونم در جوابی که برام فرستاد, گفت که برای فهمیدن اینکه بقیه کاربرا در چه شرایطی هستند و کلا برای رسیدن به یک نتیجه درست درباره این قضیه, بهتره یک تاپیک در همین زمینه بزنی تا بررسیش بکنم. پس می بینید که سرخود اینکارو نکردم و هرگز چنین مسایلی رو در سایت بصورت عمومی مطرحش نمیکنم و با اینجور ایجاد ترس ها و … در بین کاربرا مخالفم خودم. واسه همین خواستم قبلش به ادمین بگم و چون ادمین خواست این تاپیک رو ایجاد بکنم, کردم و هیچ سو نیتی و یا غرض و مرضی اصلا و اصلا در کار نبوده و نیست.
_ نهایتا اینکه: اگر احیانا مثلا پیشنهاد دادم که چند بار امتحان کنید یا … و الان دوستان میگن که اینکار درست نیست از نظر امنیتی و … منم به دانسته هاشون احترام میزارم و خیلی راحت و بدون خجالت, میگم که اگر پیشنهاد نادرستی دادم فقط بخاطر این بوده که در این زمینه ( مسایل مربوط به نحوه ردیابی و … در فضای مجازی بصورت علمی و مفصلش ) اطلاعات زیادی ندارم و نقص از جانب من بوده.احتمالا هم غلط گفته باشم. دلیلش فقط نداشتن اطلاعات کافی بوده و نه هیچ چیز دیگر. از این بابت هم از اون تعداد دوستان با شخصیتم عذرخواهی میکنم. حالا چه این قضیه درست باشه و چه غلط, و یا دلیلش هر چیزی هم بوده باشه, همینکه در همین چندتا پست گذاشته شده اینقدر مشخص شد که خدارو شکر عزیزان برای خودشون یه پا رییس موساد و FBI هستند و با تیزهوشیشون زود منو شناسایی کردند که یکی از بسیجی های مزدور سایت هستم !!! دیگه بهتره منم اصلا به هیچکدوم از پستهای بعد از این جواب ندم! لذا بیخودی با فحش و … خودتونو خسته نکنید چون هیچ پاسخی نخواهید دید.

1 ❤️

2016-09-27 17:42:40 +0330 +0330

خیلی بدون فیلترشکن وارد شدن همین هفته پیش خیلی راخت وارد شدم بدون فیلترشکن یه جای کار میلنگه مواظب باشین

0 ❤️

2017-03-13 10:14:31 +0330 +0330

in ja iran ast jaiii k zehn ha viiran ast divooneiii mage akharozzzamane

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «