آیه های سکسی قرآن

1394/08/27

اسلام یه دین کمر به پایینه و این رو هم از آیه های سکسی قرآن میشه فهمید.
نصفه مسلمونا چرا تو این سایتین و دارین با عکس های سکسی حرام جق میزنید؟برید با این آیه هاتون جق بزنید
باید رید به دین اسلام
وَكَوَاعِبَ أَتْرَابًا : و دخترانى همسال با سينه‏ هاى برجسته آیه 33 سوره النباء

وَحُورٌ عِينٌ : حوران چشم‏درشت آیه 22 الواقعه

كَأَمْثَالِ اللُّؤْلُؤِ الْمَكْنُونِ:مثل مروارید نهان ميان صدف آیه 23 سوره الواقعه

لْنَاهُنَّ أَبْكَارًا:و ايشان را باکره گردانيده‏ ایم آیه 36 سوره الواقعه

وَبَشِّرِ الَّذِین آمَنُواْ وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِی مِن تَحْتِهَا الأَنْهَارُ کُلَّمَا رُزِقُواْ مِنْهَا مِن ثَمَرَةٍ رِّزْقاً قَالُواْ هَذَا الَّذِی رُزِقْنَا مِن قَبْلُ وَأُتُواْ بِهِ مُتَشَابِهاً وَلَهُمْ فِیهَا أَزْوَاجٌ مُّطَهَّرَةٌ وَهُمْ فِیهَا خَالِدُونَ بقره 25
و کسانی که ایمان اورده اند و کارهای شایسته انجام داده اند مژده ده که ایشان را باغ هایی خواهد بود که از زیر(درختان) آنها جوی ها روان است،هرگاه میوه ای از آن روزی ایشان شود می گویند این همان است که پیش از این (نیز) روزی ما بوده و مانند آن (نعمتها) به ایشان داده شود و در آنجا همسرانی پاکیزه خواهند داشت و در آنجا جاودانه بمانند.
(بهشت الله دروغین فقط غذا و جنده داره این بهشت مسخره چه فرقی با دنیای خودمون داره؟)

مُتَّکِئِینَ عَلَى سُرُرٍ مَّصْفُوفَةٍ وَزَوَّجْنَاهُم بِحُورٍ عِینٍ طور 20
بر تخت هایی ردیف هم تکیه زده اند و حوریان درشت چشم را همسر آنان گردانیده ایم.
(چرا محمد پدوفیلی در مورد زنان همچین وعده های مسخره ای نمیداد؟مثلا چرا نمیگفت برای زنان مردانی سکسی با کیر n سانتی آماده کرده ایم؟) biggrin .

وَیَطُوفُ عَلَیْهِمْ غِلْمَانٌ لَّهُمْ کَأَنَّهُمْ لُؤْلُؤٌ مَّکْنُونٌ طور 24
و برای آنان پسرانی است که بر گردشان همی گردند انگاری آنها مرواریدی اند که (در صدف) نهفته اند

میبینید چقدر به صورت مسخره وار لواط و زنا در بهشت آزاد میشه؟توی این دنیا همه ی این کارا از نظر قرآن حرامه ولی در بهشت این گناه ها به صورت کار واجب در میان!!

نِسَآؤُکُمْ حَرْثٌ لَّکُمْ فَأْتُواْ حَرْثَکُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِکُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّکُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِینَ بقره 223
زنان شما کشتزار شما هستند پس از هر سوی ( روی و پشت و هر گونه) که خواهید به کشتزار خود [در]آیید و آنها را براى خودتان مقدم دارید و از خدا پروا کنید و بدانید که او را دیدار خواهید کرد و مؤمنان را [به این دیدار] مژده ده.

وَاللاَّتِی یَأْتِینَ الْفَاحِشَةَ مِن نِّسَآئِکُمْ فَاسْتَشْهِدُواْ عَلَیْهِنَّ أَرْبَعةً مِّنکُمْ فَإِن شَهِدُواْ فَأَمْسِکُوهُنَّ فِی الْبُیُوتِ حَتَّىَ یَتَوَفَّاهُنَّ الْمَوْتُ أَوْ یَجْعَلَ اللّهُ لَهُنَّ سَبِیلاً نساء 15
و از زنان شما کسانى که مرتکب زنا مى‏شوند چهار تن از میان خود [مسلمانان] بر آنان گواه گیرید پس اگر شهادت دادند آنان [=زنان] را در خانه‏ ها نگاه دارید تا مرگشان فرا رسد یا خدا راهى براى آنان قرار دهد.

باز هم شاهد ریدمانی دیگر از محمد پدوفیلی در قرآن هستیم این آیه های تخمی قرآن چرا فقط علیه زنان هست؟چرا خیانت مرد از طرف الله دروغین محکوم نمیشه؟آیا غیر از اینه که این آیات از طرف یک مرد نوشته شده؟غیر از اینه که قرآن حاصل تراوشات مغز یک پدوفیلی هست؟
به امید روزی که از صفحات قرآن به عنوان این استفاده کنیم:
fuck islam
این تاپیک در حال تکمیل شدن است …

8569 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-18 16:57:13 +0330 +0330

گیریم قرآن مزخرف اسلام و مسلمون هم آشغال.
ما نباید توهین کنیم. بالاخره او ملخ خورها هم یه اعتقاداتی دارن و واسشون مقدسه.
ما خودمون دین و مذهب کتاب آسمانی داریم و بهش احترام میگذاریم و همون کتاب و دین آریایی سرزمینمون هم این اجازه رو از ما گرفته که به هر قوم و شریعتی توهین کنیم.

1 ❤️

2015-11-18 17:08:41 +0330 +0330

[quote=ممه . کون]از ایه های تجاوز به زنان غیر مسلمان هم بنویس[/quote]
soon as possible

0 ❤️

2015-11-18 17:15:19 +0330 +0330

اقای کس مغزیان تو که بدتر از من فکرت تو کوس مونده نظر فلسفی هم میدی؟اصلا چقد سواد داری تو ؟در مورد ذات انسان وکل ادیان چی میدونی؟مغز نخودی حداقل یکم مطالعه کن بعد گوه بخور

0 ❤️

2015-11-18 17:25:40 +0330 +0330

این تاپیک فردا تکمیل خواهدشد تا کون نصفه مسلمونای شهوانی بسوزه

0 ❤️

2015-11-18 17:33:08 +0330 +0330

تکمیل کن حتما…فردا باز این مسلمانان معتقد (!) که در سایت سکسی میچرند میان واسه دفاع از قرآن (silly)

0 ❤️

2015-11-18 17:56:18 +0330 +0330

[quote=دخــــتر بــסِ]تکمیل کن حتما…فردا باز این مسلمانان معتقد (!) که در سایت سکسی میچرند میان واسه دفاع از قرآن (silly)[/quote]
واقعا اینایی که میان تو این سایت و از دین اهریمنیشون دفاع میکنن و میرن بالای منبر خودشون به خودشون نمیخندن؟

0 ❤️

2015-11-19 02:22:23 +0330 +0330

منم اصصصلا دل خوشی از عربا و دین و کتاب و مذهبشون ندارم. به هیچ وجه هم قبولشون ندارم. اما فرهنگ و تمدن 7000 ساله ما اجازه توهین به همون حیوون های ملخ خور رو هم نمیده. پس به خاطر فرهنگ و ریشه ای که داریم توهین نکنید بهشون. فقط قبولشون نکنید هر چقدر هم که اونا به ما توهین کردن، انگار کنید که یه خر داره عرعر میکنه. شعورشون همین قدر میرسه.

0 ❤️

2015-11-19 03:41:47 +0330 +0330

[quote=dr_ram]گیریم قرآن مزخرف اسلام و مسلمون هم آشغال.
ما نباید توهین کنیم. بالاخره او ملخ خورها هم یه اعتقاداتی دارن و واسشون مقدسه.
ما خودمون دین و مذهب کتاب آسمانی داریم و بهش احترام میگذاریم و همون کتاب و دین آریایی سرزمینمون هم این اجازه رو از ما گرفته که به هر قوم و شریعتی توهین کنیم.[/quote]

درود بر شما.

به شما اطمینان میدم که هیچ کدام از کتب ادیان، " آسمانی"، نبوده و نیستند…

0 ❤️

2015-11-19 17:00:48 +0330 +0330

اولندش که مسله جنسی مسله مهمیه تو روش زندگی هرکس لذت جنسی بزرگترین لذت قابل درک در زندگیه پس با وعده جنسی داره مردمو به منحرف نشدن میخونه مثلا اینکه گفته راه برطرف کردن نیاز جنسی ازدواجه اگه غیر این این باشه تجاوز گره کجاش بده اگه جق بزنه که به خودش ضرر رسونده اگه هم هرشب قرار باشه با یکی باشه اصلا افسرده میشه. دومندش مگه چی میگه قران میگه خوب باشید راه خوب بودن اینه به همین سادگی این کارا چیه دیگه فقط اسلام فقط این قرانه نه چیز دیگه

0 ❤️

2015-11-19 17:18:12 +0330 +0330

دوباره این اومده حرف مزخرف بزنه .
ما شیعه ها عین اون عربهای ملخ خوری نیستیم که 100 تا زن دارن .
تا دوباره حالتو نگرفتم خف … .
در ضمن ممنون از دوستی که توهین را ممنوع کرد .
من هم به گفتار و رفتار و پندار نیک معتقدم .

0 ❤️

2015-11-20 02:11:24 +0330 +0330

دوست من این سوال منو جواب بده لطفا. مرد و مردونه.
آیا غربی ها با توهین به خدا و عربا و اسلام و… پیشرفت کردن؟ وسیله پیشرفتشون توهین و تمسخر بوده؟
من شاهد بودم که حتی شهروندان اروپایی همین رهبر ما که دم به ساعت فحشش میدیم رو آآآقای خامنه ای خطاب میکنند. آقاااا.
شعور دارن. به بیرون کاری ندارن به درون خودشون کار دارن.

0 ❤️

2015-11-20 03:14:21 +0330 +0330

سعی کن اول بدونی این قران که میگی چیه بعد بیا تفسیرش کن
اخه اومدی دوتا کلمه از یه ایه رو اوردی بعد معنی شم میکنی
تازه تفسیرشم میکنی
مثلا این ایه هارو ببینید
این سخن من، حقّ است که قطعاً جهنّم را از همۀ جنّیان و آدمیان پر خواهم کرد (سجده/۱۳)
بی‌گمان کسانی که از پرستش من تکبّر می‌ورزند، به زودی خوار در دوزخ در می‌آیند (غافر/۶۰).
هر کس کفر ورزد، اندکی او را برخوردار می‌کنم سپس او را به سوی عذاب آتش می‌کشانم. چه بد سرانجامی است (بقره/۱۲۶)
کسانی که پروردگار خود را اجابت نکرده‌اند، جایگاه آن‌ها در دوزخ است. چه بد جایگاهی است (رعد/۱۸).
تو با این طرز فکری که داری حتما اگه این ایه هارو بخونی میگی خدا
یه موجود ترسناک و وحشتناکه که نشسته اونجا پدر ادمارو دربیاره

نه داداش من اینجوریا نیست این ایه هارو باید کامل بخونی یعنی قبل و بعدش روهم بخونی
حالا تو اومدی سه تا کلمه اوردی میخوای قران و نقض کنی
منم اهل قران نیستم ولی من و شما نمیتونیم این کتاب و نقض کنیم و بخوایم ازش ایراد بگیریم
اگه حرفی هم داری برو به یه اهلش بگو تا طوری جوابتو بده که دیگه نتونی اینجوری بیای قران تفسیر کنی
تو سرت به کار خودت باشه چیکارت با قران و این ادمای مفت خوره ،از این حکومت حرص داری زدی به دین و قران و اینا…
با این کارا کار نداشته باش داداش

0 ❤️

2015-11-20 04:46:12 +0330 +0330

[quote=mojtaba99100]اولندش که مسله جنسی مسله مهمیه تو روش زندگی هرکس لذت جنسی بزرگترین لذت قابل درک در زندگیه پس با وعده جنسی داره مردمو به منحرف نشدن میخونه مثلا اینکه گفته راه برطرف کردن نیاز جنسی ازدواجه اگه غیر این این باشه تجاوز گره کجاش بده اگه جق بزنه که به خودش ضرر رسونده اگه هم هرشب قرار باشه با یکی باشه اصلا افسرده میشه. دومندش مگه چی میگه قران میگه خوب باشید راه خوب بودن اینه به همین سادگی این کارا چیه دیگه فقط اسلام فقط این قرانه نه چیز دیگه[/quote]
همین قرعنت باعث سلب آسایش از مردم دنیا شده و مسلمونا کل دنیا رو با اتکا به این کتاب اهریمنی به گند کشوندن.
جناب نصفه مسلمون اون پیامبر پدوفیلیت با این وعده های دروغین سعی کرد آدم جمع کنه تا افسار حکومت رو بتونه تو دستش بگیره و به زن بارگیش برسه وقتی که کامپیوتر به دستم رسید این تاپیک رو کامل میکنم

0 ❤️

2015-11-20 04:54:15 +0330 +0330

[quote=Dead Of Sex]دوباره این اومده حرف مزخرف بزنه .
من هم به گفتار و رفتار و پندار نیک معتقدم .[/quote]
خفه شو نصف مسلمون ***!
میای تو خصوصی فحش میدی بعد مثل آدمای پشم اللهی میای اینجا میگی توهین ممنوع؟کیون پلنگ سادیسمی!
خودت با همین پستت ریدی به اسلام و قبر محمد صد البته که شیعه اسلام نیست.شیعه رو ایرانیا ساختن تا برینن به اسلام.
مسلمون بوگندو تو اینجا چه غلطی میکنی از این ور میای عکس سکسی و حرام و همینطور نوشته سکسی میبینی و میخونی بعد میای از دین کیریت دفاع میکنی؟ریدی اونم به مقبره ممد

0 ❤️

2015-11-20 05:04:39 +0330 +0330

[quote=pa4x]سعی کن اول بدونی این قران که میگی چیه بعد بیا تفسیرش کن
تازه تفسیرشم میکنی
مثلا این ایه هارو ببینید
این سخن من، حقّ است که قطعاً جهنّم را از همۀ جنّیان و آدمیان پر خواهم کرد (سجده/۱۳)
بی‌گمان کسانی که از پرستش من تکبّر می‌ورزند، به زودی خوار در دوزخ در می‌آیند (غافر/۶۰).
هر کس کفر ورزد، اندکی او را برخوردار می‌کنم سپس او را به سوی عذاب آتش می‌کشانم. چه بد سرانجامی است (بقره/۱۲۶)
کسانی که پروردگار خود را اجابت نکرده‌اند، جایگاه آن‌ها در دوزخ است. چه بد جایگاهی است (رعد/۱۸).

نه داداش من اینجوریا نیست این ایه هارو باید کامل بخونی یعنی قبل و بعدش روهم بخونی
منم اهل قران نیستم ولی من و شما نمیتونیم این کتاب و نقض کنیم و بخوایم ازش ایراد بگیریم
اگه حرفی هم داری برو به یه اهلش بگو تا طوری جوابتو بده که دیگه نتونی اینجوری بیای قران تفسیر کنی
تو سرت به کار خودت باشه چیکارت با قران و این ادمای مفت خوره ،از این حکومت حرص داری زدی به دین و قران و اینا…
با این کارا کار نداشته باش داداش[/quote]
ببند اون حلقتو با این پست بی ربط.
100 البته که این الله مشنگ دین اسهال فقط برای این ساخته شده که مردم رو بترسونه تا از این دین اهریمنی خارج نشن.جناب نصفه مسلمون کور هم که تشریف داری گفتم که این تاپیک تکمیل میشه و این کارو حتما هم انجام میدم ولی به کامپیوتر فعلا دسترسی ندارم.
این آیه ها هیچ ربطی بهم ندارن و اون پیامبر پدوفیلیت هر دفعه از کیون مطهرش این آیه هارو در میآورد بعد بعضیا مینوشتنش.نصفه مسلمون بدبخت اون ممد بچه باز قرآن رو از اول اینجوری ننوشت.این قرآنی که تو الان داری میخونی تنظیم شده به وسیله عمر عثمان و علی هست که اون دو تا قرآن عثمان رو انتخاب کردن و دلیلی نداره که آیه قبلی با آیه بعدی هم معنی باشه اونا نشستن آیه هایی که در مورد یک موضوع بودن رو باهم تو یه سوره گذاشتن.
تو اهل قرآن نیستی؟همه مسلمونا برای این که بگن دینشون خوبه و طرفدار داره این جمله رو بکار میبرن lol .

0 ❤️

2015-11-20 05:08:26 +0330 +0330

اینجور حرف زدن فقط بی فرهنگی خودتو نشون میده

انقد حرص نخور خشک میشی میفتی

0 ❤️

2015-11-20 05:23:13 +0330 +0330

[quote=pa4x]اینجور حرف زدن فقط بی فرهنگی خودتو نشون میده

انقد حرص نخور خشک میشی میفتی[/quote]
بی فرهنگ کسانین که قرعنشون دستور به کشتن غیر مسلمونا میده ولی بازم میگن کتاب خوبیه.بی فرهنگ کسانین که وقتی قرعن میگه اگه زنتون ازتون سرپیچی کرد حق دارید بزنیدش و بازم این جماعت میگن قرعن خوبه.
و بازم بی فرهنگ اون انسان ابلهی هست که خودش با اومدن به این سایت میرینه به اعتقادش (اسلام ) بعد میگه چرا به اسلام توهین میکنید اسلام دین کاملیه … و جالبه که این آدما یا لواط میدن/میکنن یا زنا میدن/میکنن بعد میان از دین کثیف و متعفنشون دفاع میکنن

0 ❤️

2015-11-20 05:29:14 +0330 +0330

درود و سلام

سوخوی عزیز غرض ایجاد کردن این تاپیک توسط شما با قضایای فرانسه ارتباط داره ؟ البته ببخشید که میپرسم

0 ❤️

2015-11-20 05:35:00 +0330 +0330

[quote=iranain army]درود و سلام

سوخوی عزیز غرض ایجاد کردن این تاپیک توسط شما با قضایای فرانسه ارتباط داره ؟ البته ببخشید که میپرسم[/quote]
خیر

0 ❤️

2015-11-20 05:57:17 +0330 +0330

[quote=sukhoi][quote=mojtaba99100]اولندش که مسله جنسی مسله مهمیه تو روش زندگی هرکس لذت جنسی بزرگترین لذت قابل درک در زندگیه پس با وعده جنسی داره مردمو به منحرف نشدن میخونه مثلا اینکه گفته راه برطرف کردن نیاز جنسی ازدواجه اگه غیر این این باشه تجاوز گره کجاش بده اگه جق بزنه که به خودش ضرر رسونده اگه هم هرشب قرار باشه با یکی باشه اصلا افسرده میشه. دومندش مگه چی میگه قران میگه خوب باشید راه خوب بودن اینه به همین سادگی این کارا چیه دیگه فقط اسلام فقط این قرانه نه چیز دیگه[/quote]
همین قرعنت باعث سلب آسایش از مردم دنیا شده و مسلمونا کل دنیا رو با اتکا به این کتاب اهریمنی به گند کشوندن.
جناب نصفه مسلمون اون پیامبر پدوفیلیت با این وعده های دروغین سعی کرد آدم جمع کنه تا افسار حکومت رو بتونه تو دستش بگیره و به زن بارگیش برسه وقتی که کامپیوتر به دستم رسید این تاپیک رو کامل میکنم[/quote]

شما هم مثل پیغمبر بیا سعی کن وپیروانی برای خودت دست و پاکن ولی طرح خوب بریز وکارهایی پی ریزی کن که هزار سال دیگه کسی ایراد بهت نگیره من هم مرید اولیت میشم اما با این تفاسیری که شما کردید من یکی جرات نمی کنم مرید شما بشم چون تو دل شب میدونم که منو از کون میکنی و ابرویی هم برام نمیمونه ول کن بابا جون هی اسلام اسلام در اوردی مگه چیکارت کرده من هم تو این کشور اسلامی دارم زندگی میکنم خیلی هم خوشحال و سر حالم با به اصطلاح اقلیت های مذهبی هم رفیقم کاری به دین هم وبه ناموس همدیگه هم نداریم فقط بین ما احترام حکم میکنه وخلاص بلد نیستی به هم نوع خودت که با هر مرام ومسلکی میتونه باشه با احترام رفتار کنی اون دیگه مشکل خودته .
بدرود.

0 ❤️

2015-11-22 03:43:26 +0330 +0330

تاپیک کمی تکمیل شد

0 ❤️

2015-11-22 04:13:32 +0330 +0330

[quote=ahvazboy1996][quote=Dead Of Sex]دوباره این اومده حرف مزخرف بزنه .
من هم به گفتار و رفتار و پندار نیک معتقدم .[/quote]

مگه دروغ میگه؟اسلام یه دین کاملا کثیف و تاریخ گذشتس.این کس شرایه اسلام واس عرب جاهل

1400 سال پیش مناسب بود.تو تاحالا دقت کردی چه توصیفاتی از بهشت اومده؟؟؟؟

واسه عربستانی ک همش صحرا بود هوا گرم طبیعت نداشت زناشونم زشت و سیاه

ببین از بهشت چه وعده هایی براشون داده…باغهای سرسبز رودهای روان میوه های آبدار

حوریان بهشتی… فرض کن میخواست تو هند بهشت رو تبلیغ کنه همش راجع ب فلفل باید تبلیغ میکرد=)))))))

درختان فلفل میوه با طعم فلفل حوری فلفلی:)))))))))))))))

خودت حساب کن ببین اسلام جقد گاف داده تمام کشورا اسلامی عقب موندن با افکار پوسیده

ما هنوز تو کف شفا امام رضاییم…

بعد غرب روز به روز پیشرفت میکنه[/quote]
درود به شما

0 ❤️

2015-11-28 11:58:01 +0330 +0330

تاپیک تکمیل شد

0 ❤️

2015-11-28 12:47:21 +0330 +0330

[quote=dr_ram]دوست من این سوال منو جواب بده لطفا. مرد و مردونه.
آیا غربی ها با توهین به خدا و عربا و اسلام و… پیشرفت کردن؟ وسیله پیشرفتشون توهین و تمسخر بوده؟
من شاهد بودم که حتی شهروندان اروپایی همین رهبر ما که دم به ساعت فحشش میدیم رو آآآقای خامنه ای خطاب میکنند. آقاااا.
شعور دارن. به بیرون کاری ندارن به درون خودشون کار دارن.[/quote]
یه دوست آلمانی دارم، خیلی هم اهل مطالعه است و نیمچه فیلسوفیه برا خودش، یه بار بهش گفتم اروپاییها دین گریزتر هستند و بی خداتر به نسبت آمریکاییها. گفت علتش اینه که آمریکاییها هنوز از دین و خدا بدی ندیدن! اگر دوره ای برسه که به اسم خدا و به رسم دینداری، تنبیه و جریمه بشن و در آتش سوزانده بشن و تحت فشار مجبور به پرداخت عشریه به کلیسا بشن، از اروپاییها دین گریزتر خواهند شد.
توی ایران هم قبلا هر کسی سرش به دین و عقاید خودش گرم بود، و کسی به خدا یا ادیان توهین نمیکرد، ولی بهر حال به قول ماتریالیستها جبر تاریخه! باید چنین میشد تا بالاخره یه روزی یک راهی برای نجات از فشارهای خرافی و خرافه گرایان باز بشه.

0 ❤️

2015-11-28 12:54:05 +0330 +0330

[quote=pa4x]سعی کن اول بدونی این قران که میگی چیه بعد بیا تفسیرش کن
تازه تفسیرشم میکنی
مثلا این ایه هارو ببینید

حتما میدونین که آیات در سوره ها قرآن شامل تسلسل تاریخ و زمان نیستن و فقط بر اساس آنچه که در دوره عمر و پس از اون مجددا در دوره علی و بعد از اونها 4 بار در دوران خلفای مختلف امو ی و عباسی و دست آخر هنگام چاپ قرآن سنگی توسط علمای الازهر ادیت و تغییر داده شده، و هیچ مفسر قرآنی یک آیه رو به آیات قبلی و بعدی الحاق نمیکنه، مگر با ذکر داستانها و به قول خودشون شان نزول آیات!

0 ❤️

2015-11-29 16:27:56 +0330 +0330

[quote=زی-با][quote=pa4x]سعی کن اول بدونی این قران که میگی چیه بعد بیا تفسیرش کن
تازه تفسیرشم میکنی
مثلا این ایه هارو ببینید

حتما میدونین که آیات در سوره ها قرآن شامل تسلسل تاریخ و زمان نیستن و فقط بر اساس آنچه که در دوره عمر و پس از اون مجددا در دوره علی و بعد از اونها 4 بار در دوران خلفای مختلف امو ی و عباسی و دست آخر هنگام چاپ قرآن سنگی توسط علمای الازهر ادیت و تغییر داده شده، و هیچ مفسر قرآنی یک آیه رو به آیات قبلی و بعدی الحاق نمیکنه، مگر با ذکر داستانها و به قول خودشون شان نزول آیات![/quote]
نصفه مسلمونای سایت اینقدر نادون و بی شعورن که فکر میکنن قرعنشون رو ممد زنباره نوشته و یک پارچه کرده.
در صورتی که این قرعنی که زیر دست این مسلمونای آدمکش هست توسط عثمان تهیه و تنظیم شده

0 ❤️

2015-12-22 12:08:03 +0330 +0330

همچین تاپیکی باید بیشتر ادامه پیدا کنه…

0 ❤️

2017-11-16 16:23:18 +0330 +0330

باید برای خوکها توالتی درست کنیم که دستمال آن برگه های قرعان تازی باشه

0 ❤️

2017-11-16 16:58:30 +0330 +0330

قابل توجه اونایی که می گن توهین نکن و اینا بگم که
+شما هم اگه یه دزد بیاد تو خونتون غارت کنه و دار و ندارتون رو به تاراج ببره و… لابد می خواین ساکت بمونید و بگید
_البته که توهین ممنوعه
_طرف شخص محترمیه یه محله قبولش دارن یه عالمه طرفدار داره
_میدونی چقدر رو سرش قسم میخورن؟ و …
+راستی شما اگه یه نفر بهتون فهش بده؟! نه با فهش کار نداریم به اعتقادتون احترام نزاره برخوردتون چیه؟
البته که مقابله به مثل کار خوبی نیست ولی اینو همون دین عزیزتون گفته چشم در مقابل چشم و… پس انتظار برخورد
خوب نداشته باشید
اینم خطاب به اون بچه مسلمون (بهتره بگم ک.و.ن ده پررو)ها بگم اینجا چیکار میکنی؟
بر فرض که اینجا خانه ی فساد و…
کجای قرآن گفته برید تو فاحشه خانه از قرآن طرفداری کنید؟
حالا اینجا فاحشه خانه نیست ولی مغایر با ارزش های دینیتون که هست قرآن به اندازه ی کافی به قریضه های انسان بی توجه بوده منعش کرده پس اینجا چیکار میکنید؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «