احترام به اعتقادات ديني

1393/06/31

با سلام
دوستان اخيرا ديديم كه يك سري اكانت ها با فحاشي به دين اسلام ، كتاب مقدس قرآن و پيامبر اسلام قصد تحريك اذهان كاربران و هدايت ذهن و فكر كاربران به سمت تاريكي رو دارند . قطعا هيچ اميدي به درمان ذهن بيمار اين گونه افراد نيست و مناظره با اين افراد اتلاف وقته . اما از طرفي اين وضع به هيچ وجه قابل تحمل نيست .
آيا به نظر شما ميشه تنفر از رژيم كنوني دليل تنفر از اسلام هم باشه؟ آيا تنفر از اعراب ميتونه دليل تنفر از اسلام باشه؟ اين موضوعات هيچ ربطي به هم ندارند.
كسايي كه دم از روشن فكري و آزادي بيان ميزنن بايد اندكي به شعور خودشون مراجعه كنند و بفهمند كه بايد به عقايد ديگران احترام بذارند يا حتي الامكان با زبان ملايم نظراتشون رو مطرح كنند نه با فحاشي و حتاكي به ساحت مقدس پيامبر و قرآن و امامان… از ادمين خواهش ميكنم به اين وضع رسيدگي كنه و دوستاني كه با من هم نظر هستن ابراز وجود كنند تا اين دوستان حد خودشون رو بدونند و متوجه بشن كه كاربران سايت شهواني مملو از افراد با اعتقادات و ديدگاه هاي مختلف هست و نبايد اين بي حرمتي رو ادامه بدن .

با تشكر

Am!r

2584 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-09-22 05:48:28 +0330 +0330

بنده الان با احترام با شما صحبت میکنم و میگم گند بزنن تو تمام مقدسات اسلامی. قبل از اسلام ما مقدسات داشتیم ولی مسلمانان وحشی به بدترین وجه ممکن به همش توهین کردن پس ما هم توهین میکنیم…

0 ❤️

2014-09-22 05:52:04 +0330 +0330

[quote=Ipenis]من هم موافقم که به فش شخصی نباید داد
بسیار زشته
ولی توهین به اعتقادات…توهین به شخصی نیست و اگه توهین به اعتقادات باعث ناراحت شدن یک فرد بشه…آن فرد یک وحشی است
اینکه از ادمین میخوای با کاربرانی که به دین توهین میکنه…برخورد کنه…نمونه بارز فرهنگ پایین شماست…و فکر میکنی اونجا هم جمهوری اسلامیه
جالب است اگر بجای حضرت محمد…بگویی محمد… میگن چون حضرت رو نگفتی…پس توهین کردی…![/quote]

نه نه دوست من اشتباه متوجه شدي من نگفتم باهاشون برخورد كنه ولي اين هم درست نيس كه هرچي ميخوان بگن

0 ❤️

2014-09-22 05:53:25 +0330 +0330

[quote=رستم فرخزاد]بنده الان با احترام با شما صحبت میکنم و میگم گند بزنن تو تمام مقدسات اسلامی. قبل از اسلام ما مقدسات داشتیم ولی مسلمانان وحشی به بدترین وجه ممکن به همش توهین کردن پس ما هم توهین میکنیم…[/quote]

الان به اسلام توهين نميكني بلكه داري به ميليون ها ايراني توهين ميكني كه اين اعتقادات براشون ارزش داره . آيا اعراب صدر اسلام رو با ايرانيان الان يكي ميدونيد؟

0 ❤️

2014-09-22 05:54:38 +0330 +0330

من هم موافقم که به کسی فحش شخصی نباید داد
بسیار زشته
ولی توهین به اعتقادات…توهین به شخصی نیست و اگه توهین به اعتقادات باعث ناراحت شدن یک فرد بشه…آن فرد یک وحشی است
اینکه از ادمین میخوای با کاربرانی که به دین توهین میکنه…برخورد کنه…نمونه بارز فرهنگ پایین شماست…و فکر میکنی اونجا هم جمهوری اسلامیه
جالب است اگر بجای حضرت محمد…بگویی محمد… میگن چون حضرت رو نگفتی…پس توهین کردی…!

0 ❤️

2014-09-22 05:56:29 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي][quote=رستم فرخزاد]بنده الان با احترام با شما صحبت میکنم و میگم گند بزنن تو تمام مقدسات اسلامی. قبل از اسلام ما مقدسات داشتیم ولی مسلمانان وحشی به بدترین وجه ممکن به همش توهین کردن پس ما هم توهین میکنیم…[/quote]

الان به اسلام توهين نميكني بلكه داري به ميليون ها ايراني توهين ميكني كه اين اعتقادات براشون ارزش داره . آيا اعراب صدر اسلام رو با ايرانيان الان يكي ميدونيد؟[/quote]
آفرین… همون اعراب صدر اسلام بودند که به ایرانیان حمله کردند و اسلام عزیز را به ما هدیه دادند… البته تو کونمون کردند
در ضمن…شما که براحتی به بت پرستان توهین میکنید… توهین به 2میلیارد بودایی نیست!؟

0 ❤️

2014-09-22 05:57:09 +0330 +0330

چرا همش ژست هاي با فرهنگي و روشن فكري ميگيريد ؟
بابا جون يه كلمه گفتم به هم احترام بذاريم به مقدسات ما توهين نكنيد. ولي بعضي ها حرف خودشونو تكرار ميكنن بعضي ها دنبال غلط گرفتن هستن

0 ❤️

2014-09-22 05:58:47 +0330 +0330

من كجاي حرفم توهين به بت پرست ها بود ؟

0 ❤️

2014-09-22 05:59:43 +0330 +0330

دوست عزیز من توهین به اسلام رو توهین به ایرانیها نمیدونم، اعراب حتی ایرانیان رو به عنوان مستعربه نیز قبول نداشتن ما به زور مسلمان شدیم، اسلام در خون ما نیست. توهین وقتی معنی داره که به بخشی از وجود شما توهین بشه و اسلام بخشی از وجود ما نیست، یک زبگیل اضافی برای ماست، اگر شما توهین رو با ادب و نزاکت جواب بدید مطمئنا شکست میخورید. من بارها گفتم، منطق اسلام فحاشی و توهین به قومیت ها و اعتقاداته و به همین شیوه باید باهاش برخورد بشه…

0 ❤️

2014-09-22 06:01:39 +0330 +0330
6
0 ❤️

2014-09-22 06:04:53 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]من كجاي حرفم توهين به بت پرست ها بود ؟[/quote]
منظورم شمای خودتون نیست
شمای جمعی
یعنی مسلمانان کل دنیا
یعنی توی کتاب مقدس مسلمانان
اونجا نوشته شده به بت پرستها توهین کنید و اونا رو بکشید
یعنی طبق قانون قرآن…دو میلیارد بت پرست بودایی…باید کشته شوند و مطمئن باش اگه مسلمونای تندرو…یک روز در دنیا بقدرت برسند…بی درنگ این قانون قرآنی را اجرا خواهند کرد

0 ❤️

2014-09-22 06:08:22 +0330 +0330

در قرآن نوشته شده: شما آنان( بت پرستان ) را انسان میپندارید لکن آنان از حیوانات و چهارپایان و پست تر از آنها هستند.

0 ❤️

2014-09-22 06:15:30 +0330 +0330

مصباح یزدی: مدعيان حقوق بشر از حيوان پست ‌ترند!

مصباح یزدی : کسانی که در سازمان ملل قوانین حقوق بشری را نوشته از درنده‌ترین حیوانات پست‌تر هستند!

مصباح یزدی: اینکه به هیچ موجودی نباید تعرض کرد، مورد قبول اسلام نیست!

مصباح یزدی: یک قطره خون مسلمانان به دریاها خون آرش کمانگیر می ارزد!

مصباح‌ یزدی:ایران بدون اسلام اهمیتی برای فدا کردن جان ندارد!

مباح یزدی: فردوسی کافر و دشمن مردم مسلمان ایران بود!

0 ❤️

2014-09-22 06:17:40 +0330 +0330

انگار فقط يك سري از آيه هاي قرآن رو ميخونيد كه مويد حرف هاي خودتون هست؟ پس بقيش چي؟
ما هم به اندازه كافي براي نفي بت پرستي و… دلايل داريم اما از اونجايي كه اعتقادات شما واسه خودتون محترمه سعي نميكنيم چيزي كه بهش ايمان داريد رو براتون بد و زشت جلوه بديم…
“… نه اسلامِ عالمانه، نه اسلامِ عامیانه، اسلامِ آگاهانه! نه مسلمانِ عالم، نه مسلمانِ عامی، مسلمانِ روشنفکر! اسلام، نه به عنوانِ فرهنگ، نه به عنوانِ سنت، بلکه، به عنوانِ عقیده!..”

0 ❤️

2014-09-22 06:19:39 +0330 +0330

شما حرفت چیه داداش؟ مصباح به عنوان یک مرجع تقلید مورد قبول مسلمانان ریده به هویتت اینم از اون علی بیشرف:

از امیرالمومنین در مورد زبان اهل بهشت پرسیده شده، فرمود: زبان اهل بهشت عربی است و از زبان اهل جهنم پرسیدند، فرمود آنان با زبان زرتشتیان سخن می‌گویند. (علل الشرائع / شیخ صدوق / جلد 2 / صفحه 597 - عیون اخبار الرضاء / جلد 2 / صفحه 223 - بحار الانوار / جلد 8 / صفحه 286 ) (1)
و
زبان جهنمیان فارسی است و کسی که با زبان فارسی سخن بگوید بر پلیدی‌اش افزود می‌شود و دچار کمبود ادب می‌گردد. (فتح الباری فی شرح صحیح البخاری/ ابن حجر عسقلانی/ کتاب الجهاد و السیر/ باب من تلکم بالفارسیه) (2)
بهترین شما کسی است که با زبان عربی سخن بگوید، هیچکس با فارسی سخن یگوید که این زبان نفاق را به ارث می‌گذارد (المستدرک/ حاکم نیشابوری/ جلد 4/ صفحه 87)

0 ❤️

2014-09-22 06:24:06 +0330 +0330

اينكه اسم اكانت من چيه به خودم مربوطه اين يك
دليل خاص خودمو داشتم اين دو
من هيچ وقت وارد بحث هاي سياسي و مذهبي و تاپيك هاي جدي نميشم دليل اسم اكانتم اينه .ولي اين دفعه واقعا وضع غيرقابل تحمل بود اون از اكانت بايد ريد به اسلام اون هم از تاپيك كيرم تو … فك كنم بجاي بحث كردن راجب اعتقادات همديگه بهتره بريم راجب خودمون تامل كنيم

0 ❤️

2014-09-22 06:27:43 +0330 +0330

حالا هي من ميخوام حرف بد از دهنم در نياد نميشه. شما كون مارو پاره كرديد . بابا جون اصن كير شيخ صدوق تو كون من … بت پرستي خوب صهيونيست خوب… بكش بيرون …
بابا جون من در اين كه هرچيزي يه نقصي داره شكي نيس قطعا اسلام هم يه درز و شكاف هايي داره ولي دليل نميشه شما بريني به دو ميليارد مسلمون تو دنيا …

0 ❤️

2014-09-22 06:29:46 +0330 +0330

دوست ما که صاحب این تاپیک هست…مشخصه خودش آدم خوبیه
منتها اگه یه کمی بیشتر فکر کنه و غل و زنجیرهایی که از کودکی بر ذهنش آویخته اند رو برداره…با توجه به اخلاق خوبی که داره…فکر کنم بزودی به مراحل بالاتری از انسانیت برسه
دوست من…یکجا رو به من نشون بده که قوانین اسلام به بقیه ادیان احترام گذاشته باشه!؟
شرط میبندم یکبار هم قرآن رو بفارسی نخوندی…من خوندم ولی
با اطمینان بهت میگم…هیچ جا
شما نباید ناراحت بشی ازینکه کسی به اعتقادات کسی توهین کنه…مهم اینه که به شخص خود آدم توهین نشه.
بذار توهین بشه…چرا الکی باید جوش بزنی که وااااای…به اسلام توهین شد…واااای حالا چیکار کنم…!
خب به درک که توهین شده… به تخمت اصلا
مگه از تو چیزی کم شده!؟
بذار توهین بشه…مگه خدا خودش مرده که برای دفاع از خودش…محتاج تو شده باشه!؟
بی خیال دوست من…الکی جوش نزن که به اعتقادم توهین شده…

0 ❤️

2014-09-22 06:30:03 +0330 +0330

اولا دو میلیارد نه یه میلیارد دوما هم این عکس زیبا تقدیم به شما:

6
0 ❤️

2014-09-22 06:32:37 +0330 +0330

[quote=Ipenis]دوست ما که صاحب این تاپیک هست…مشخصه خودش آدم خوبیه
منتها اگه یه کمی بیشتر فکر کنه و غل و زنجیرهایی که از کودکی بر ذهنش آویخته اند رو برداره…با توجه به اخلاق خوبی که داره…فکر کنم بزودی به مراحل بالاتری از انسانیت برسه
دوست من…یکجا رو به من نشون بده که قوانین اسلام به بقیه ادیان احترام گذاشته باشه!؟
شرط میبندم یکبار هم قرآن رو بفارسی نخوندی…من خوندم ولی
با اطمینان بهت میگم…هیچ جا
شما نباید ناراحت بشی ازینکه کسی به اعتقادات کسی توهین کنه…مهم اینه که به شخص خود آدم توهین نشه.
بذار توهین بشه…چرا الکی باید جوش بزنی که وااااای…به اسلام توهین شد…واااای حالا چیکار کنم…!
خب به درک که توهین شده… به تخمت اصلا
مگه از تو چیزی کم شده!؟
بذار توهین بشه…مگه خدا خودش مرده که برای دفاع از خودش…محتاج تو شده باشه!؟
بی خیال دوست من…الکی جوش نزن که به اعتقادم توهین شده…[/quote]

u
0 ❤️

2014-09-22 06:33:55 +0330 +0330

خيلي ممنون از همتون واقعا قانع شدم

0 ❤️

2014-09-22 06:42:01 +0330 +0330

چی شد؟ چرا کامنت آخریم حذف شد؟

0 ❤️

2014-09-22 07:08:10 +0330 +0330

آره به توصيت گوش ميدم ديگه وارد تاپيك هاي سياسي و مذهبي و جدي هرگز نخواهم شد … توي اين تاپيك هم من فقط احترام طلب كردم كه همونطور كه حدس ميزدم نتيجه اي دربر نداشت … دوستمون از غل و زنجيري كه از دوران كودكي برما بسته شده حرف زد… كاملا درسته غل و زنجير حتما وجود داره ولي اينكه بر افكارو عقل كي بسته شده خيلي زود مشخص ميشه. اهميت نميدم چي فكر ميكنيد و چيرو درست ميدونيد اهميت نميدم ما مسلمونارو چي فرض ميكنيد شايد به نظر شما ما مغزمون از گچ باشه و مثل قاطر باشيم و سرمون زير برف باشه … شايد … شايد … شايد بقول دوستمون بهتره من توي تاپيك هاي سكسي بمونم. چون من اصلا از بحث در مورد اين چيزا خوشم نمياد و هيچ وقت هم به جايي نميرسه . ولي يادتون باشه ما به روزي اعتقاد داريم كه پرده از همه چيز برداشته ميشه و اون موقع خواهيم ديد كه حق با كيست… خدانگهدار

0 ❤️

2014-09-22 07:24:34 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]آره به توصيت گوش ميدم ديگه وارد تاپيك هاي سياسي و مذهبي و جدي هرگز نخواهم شد … توي اين تاپيك هم من فقط احترام طلب كردم كه همونطور كه حدس ميزدم نتيجه اي دربر نداشت … دوستمون از غل و زنجيري كه از دوران كودكي برما بسته شده حرف زد… كاملا درسته غل و زنجير حتما وجود داره ولي اينكه بر افكارو عقل كي بسته شده خيلي زود مشخص ميشه. اهميت نميدم چي فكر ميكنيد و چيرو درست ميدونيد اهميت نميدم ما مسلمونارو چي فرض ميكنيد شايد به نظر شما ما مغزمون از گچ باشه و مثل قاطر باشيم و سرمون زير برف باشه … شايد … شايد … شايد بقول دوستمون بهتره من توي تاپيك هاي سكسي بمونم. چون من اصلا از بحث در مورد اين چيزا خوشم نمياد و هيچ وقت هم به جايي نميرسه . ولي يادتون باشه ما به روزي اعتقاد داريم كه پرده از همه چيز برداشته ميشه و اون موقع خواهيم ديد كه حق با كيست… خدانگهدار[/quote]
چرا جاکش‌های مسلمان از دیگران طلب احترام میکنند؟ جواب در اینجا

0 ❤️

2014-09-22 07:28:12 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]آره به توصيت گوش ميدم ديگه وارد تاپيك هاي سياسي و مذهبي و جدي هرگز نخواهم شد … توي اين تاپيك هم من فقط احترام طلب كردم كه همونطور كه حدس ميزدم نتيجه اي دربر نداشت … دوستمون از غل و زنجيري كه از دوران كودكي برما بسته شده حرف زد… كاملا درسته غل و زنجير حتما وجود داره ولي اينكه بر افكارو عقل كي بسته شده خيلي زود مشخص ميشه. اهميت نميدم چي فكر ميكنيد و چيرو درست ميدونيد اهميت نميدم ما مسلمونارو چي فرض ميكنيد شايد به نظر شما ما مغزمون از گچ باشه و مثل قاطر باشيم و سرمون زير برف باشه … شايد … شايد … شايد بقول دوستمون بهتره من توي تاپيك هاي سكسي بمونم. چون من اصلا از بحث در مورد اين چيزا خوشم نمياد و هيچ وقت هم به جايي نميرسه . ولي يادتون باشه ما به روزي اعتقاد داريم كه پرده از همه چيز برداشته ميشه و اون موقع خواهيم ديد كه حق با كيست… خدانگهدار[/quote]
میدونم…منظورت ازینکه بزودی مشخص میشه بر مغز کی غل و زنجیر بسته شده اینه که قیامت که شد اونوقت ما میفهمیم
دوست من… همین هم یه غل و زنجیره که بر مغزت کرده اند…هیچ قیامتی نیست
هیچ حوری و غلمانی نیست…هیچ جوی عسل و شرابی نیست
اللهی نیست که واست خانم بیاره تو بکنی بعد دوباره اون خانومه باکره بشه…باز بکنیش
دروغه عزیزم
تا کی باید به ملاها سواری بدهیم!؟
تو به چیزی اعتقاد نداری…اعتقاد مال انسان متفکره…نه انسان مقلد

0 ❤️

2014-09-22 08:13:23 +0330 +0330

[quote=atamoravegt]در نبود شما بچه ها بسیار سعی. کردند جای خالی شما را پر کنند ولی جای خالی شما به هیچ صورتی در شهوانی پر نمی شود…[/quote]

با این حرفت موافقم هیچکس نمیتونه جای خالیشو پر کنه…

0 ❤️

2014-09-22 12:55:58 +0330 +0330

[quote=Ipenis][quote=جاكش آفريقايي]آره به توصيت گوش ميدم ديگه وارد تاپيك هاي سياسي و مذهبي و جدي هرگز نخواهم شد … توي اين تاپيك هم من فقط احترام طلب كردم كه همونطور كه حدس ميزدم نتيجه اي دربر نداشت … دوستمون از غل و زنجيري كه از دوران كودكي برما بسته شده حرف زد… كاملا درسته غل و زنجير حتما وجود داره ولي اينكه بر افكارو عقل كي بسته شده خيلي زود مشخص ميشه. اهميت نميدم چي فكر ميكنيد و چيرو درست ميدونيد اهميت نميدم ما مسلمونارو چي فرض ميكنيد شايد به نظر شما ما مغزمون از گچ باشه و مثل قاطر باشيم و سرمون زير برف باشه … شايد … شايد … شايد بقول دوستمون بهتره من توي تاپيك هاي سكسي بمونم. چون من اصلا از بحث در مورد اين چيزا خوشم نمياد و هيچ وقت هم به جايي نميرسه . ولي يادتون باشه ما به روزي اعتقاد داريم كه پرده از همه چيز برداشته ميشه و اون موقع خواهيم ديد كه حق با كيست… خدانگهدار[/quote]
میدونم…منظورت ازینکه بزودی مشخص میشه بر مغز کی غل و زنجیر بسته شده اینه که قیامت که شد اونوقت ما میفهمیم
دوست من… همین هم یه غل و زنجیره که بر مغزت کرده اند…هیچ قیامتی نیست
هیچ حوری و غلمانی نیست…هیچ جوی عسل و شرابی نیست
اللهی نیست که واست خانم بیاره تو بکنی بعد دوباره اون خانومه باکره بشه…باز بکنیش
دروغه عزیزم
تا کی باید به ملاها سواری بدهیم!؟
تو به چیزی اعتقاد نداری…اعتقاد مال انسان متفکره…نه انسان مقلد[/quote]
آفرین به این عقل
کاملا"درسته انسان مقلداصولا"نه میتونه نه حق داره فکرکنه.
فقط بایددستورات علمای اسلامواجراکنه.
علمای اسلام هم که درخواستی ندارندجزاینکه همه روبه پرستش خودشون دعوت کنند.

0 ❤️

2014-09-23 02:27:42 +0330 +0330

آقاي بايد ريد به اسلام اگه بازم ادامه بدي با ادبيات خودت جوابتو ميدم
و آقاي Ipenis من ميخوام اين بحث رو كش ندم ولي اجازه نميديد
نه تنها ما بلكه همه اديان الهي به روز رستاخيز اعتقاد داريم وجز اصول اصلي همه اديان هست و مطمئن باشيد كه اين روز فرا خواهد رسيد . رستاخيز به كنار به روز موعود كه اعتقاد داريد؟ واقعا اين چه روشن فكري هست؟ واقعا با چه منطقي اين حرف ها رو ميزنيد؟ مشخصه كه اين افكار بهتون تزريق شده . اون روز هم همه چيز مشخص ميشه.اعتقاد نداريد؟ حتي فراماسونري هم به روز موعود مهدي اعتقاد داره و ميگن كه ان روز دجال آخرالزمان هم ظهور ميكنه !
واقعا شما به چي اعتقاد داريد؟ واقعا براي چي بدنيا اومديد؟ واقعا اين جهان منشا نداره؟ واقعا روز قيامت نيس ؟
كسانى كه لقاى الهى را دروغ انگاشتند قطعا زيان ديدند تا آنگاه كه قيامت بناگاه بر آنان در رسد ميگويند اى دريغ بر ما بر آنچه در باره آن كوتاهى كرديم و آنان بار سنگين گناهانشان را به دوش ميكشند چه بد است بارى كه ميكشند
و خطاب به اون هايي كه فكر ميكنند اسلا دين زورگويي و تجاوز و بي ادب بودن هست
مسلمانان به همه پيروان ساير اديان الهي اعم از يهودي مسيحي زرتشتي احترام ميذاره چرا كه همه ما خداي واحد رو پرستش ميكنيم . اسلام به كسي بي احترامي و حتك حرمت نميكنه

0 ❤️

2014-09-23 02:33:10 +0330 +0330

و گفتند: جز اين زندگى دنيا حياتى نيست كه مى‌ميريم و زندگى مى‌كنيم و جز روزگار، چيزى ما را نابود نمى‌كند (در صورتى كه) به اين مطلب، علمى ندارند و تنها گمانى مى‌برند. (. سوره جاثيه آيه 24.)

0 ❤️

2014-09-23 02:40:43 +0330 +0330

شما درست ميگي من يك مقلد كور هستم … علي شريعتي متفكر نبود؟

0 ❤️

2014-09-23 02:44:31 +0330 +0330

اون آقاي بايد ريد به اسلام هروقت بحث ميشه پاي امام و اين رژيم جاكش و بسيجي ها و اعراب و… اينها رو وسط ميكشه و اينا هارو نمونه اي بارز از اسلام ميدونه…

0 ❤️

2014-09-23 02:50:12 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي][quote=رستم فرخزاد]بنده الان با احترام با شما صحبت میکنم و میگم گند بزنن تو تمام مقدسات اسلامی. قبل از اسلام ما مقدسات داشتیم ولی مسلمانان وحشی به بدترین وجه ممکن به همش توهین کردن پس ما هم توهین میکنیم…[/quote]

الان به اسلام توهين نميكني بلكه داري به ميليون ها ايراني توهين ميكني كه اين اعتقادات براشون ارزش داره . آيا اعراب صدر اسلام رو با ايرانيان الان يكي ميدونيد؟[/quote]
عزیزم اعراب صدر اسلام که به ایران حمله کردن و مقدسات مارو به آتیش کشیدن کیا بودن؟
چقدر تاریخ رو میدونی؟مشاور اصلی عمر علی بود ،سردارهای سپاه عمر حسن و حسین و عباس بودن اینا خون هزاران ایرانیو فقط بخاطر پول و غارت و چپاول ریختن به نظرت به این افراد باید مدال افتخار داد؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «