احترام به عقاید اسلامی با دسته بیل نتانیاهو

1398/01/30

حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی (دیوث اعظم) دادستان مرکز استان گلستان......

.

.

گفت:

.

بامداد امروز30 فروردین 25 دختر و پسر در یک میهمانی مختلط در خانه‌ای در مسیر ناهارخوران گرگان در حالیکه پوشش نامناسب داشتند و مشروبات الکلی مصرف کرده بودند دستگیر و بازداشت شدن

و جهت رسیدگی به پروندۀ انها به سازمان دادگستری گلستان ارسال شدند.

.

https://www.isna.ir/news/98013013258/دستگیری-۲۵-نفر-در-پارتی-شبانه

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-19 10:53:45 +0430 +0430

مدعیان احترام به عقاید.....

احترام به چی! احترام به این اعتقادات کثافت که همش روزگار مردمو با اون به هر روش ممکن سیاه کنید؟

اگه قرار هست اِمالۀ اسلامتون همچنان مستدام باشه

پس از طرف خودم دسته بیل خیس نتانیاهو تقدیم اول تا آخر اون اسلامتون باد

2019-04-19 12:57:50 +0430 +0430
نقل از: Ryder

به به چه رسا و شیوا

1 ❤️

2019-04-19 12:58:52 +0430 +0430
نقل از: هنرمند بی هنر

با این هم موافقم

2 ❤️

2019-04-19 13:13:07 +0430 +0430

همه چی حرام است که ?
15-16 سال پیش یه دفعه نزدیک بود تو یه پارتی بگیرن ما رو که در رفتیم.معمولاً اینجور مواقع کار کار یکی از همسایه ها و آشناهاس

5 ❤️

2019-04-19 14:02:41 +0430 +0430
نقل از: Dokhtarehavva
نقل از: mofo56 همه چی حرام است که ? 15-16 سال پیش یه دفعه نزدیک بود تو یه پارتی بگیرن ما رو که در رفتیم.معمولاً اینجور مواقع کار کار یکی از همسایه ها و آشناهاس

اونموقع ها هم مگه پارتی بوده ؟ :|

پارتی خعلی وخته اختراع شده ?

2 ❤️

2019-04-19 18:59:53 +0430 +0430
نقل از: Angel_of_Death

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی هر لحظه به دام دگری پا بستی گفت شیخا هر آنچه گویی هستم آیا تو چنان که می نمایی هستی.

اینا اول آخرشون سعید طوسیِ که طبق آموزۀ پیغمبرشون به کودکان هم رحم نمیکنن

ولی چند تا جوان عاقل و بالغ کنار هم جمع شن میشه ضد اسلام و ضد عنقلاب

اما امثال سعید طوسی با رتبۀ بالاتر دوباره میشه مدرس کودکان

4 ❤️

2019-04-19 19:05:45 +0430 +0430
نقل از: Dokhtarehavva این عملاً دیگه نقض حریم شخصیه:|

مگه اسلام حریم خصوصی میشناسه

یک زن باکره را که با قوانین کثافت اسلامیشون به اعدام محکوم می کنن ساعاتی قبل از اعدام یک نرّه ابو خوک خودش صیغه کثافتشونو میخونه و به مَحرمترین قسمت آن زن دست درازی و تجاوز میکنه

این یابوهای عقب موندۀ خوک صفت مگه حریم خصوصی میدونن چیه؟

اینا مثل اجداد 1400 پیششون مثل خوک گرسنه می مونن که دماغشونو تو هر سوراخی فرو می کنن

5 ❤️

2019-04-19 19:17:22 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

احترام به چی! احترام به این اعتقادات کثافت که همش روزگار مردمو با اون به هر روش ممکن سیاه کنید؟

مدعیان احترام به عقاید اسلامی، دسه بیل دیگری پذیرا نخواهن بود، چرا که در حال حاضر میخ اسلام را با کمال میل در ماتحتشان پذیرفته و اصرار دارن که سایر ایرانیان نیز مث خودشون با درد حاصل از آن کنار آمده و برای دراوردن میخ هیچ اقدام نشود.

6 ❤️

2019-04-19 20:18:08 +0430 +0430

همانا که باس رید به اسلام و معتقدانش

1 ❤️

2019-04-19 21:15:23 +0430 +0430

جناب فامیل

بنظرتون جالب نیست که بیشترین استفاده کننده از این مغلطه احمقانه احترام به عقاید فقط این مسلمون‌زاده‌هایی هستن که خودشون هیچ احترامی به عقاید دیگران نمیذارن؟!

باز حالا اگر ما بی دینها، مدعی احترام به عقایدمون بشیم حق داریم! چون هر جا علیه مقدسات پشمکیِ این شاسکولها حرفی زدیم، برچسب خوردیم و محکوم شدیم :|

اما اینهایی که قرنهاست تمام رسانه ها و تریبونها رو قبضه کردن، صدای مخالفهارو شدیداً سانسور کردن حالا هم توقع احترام به عقاید احمقانه شون رو دارن ?

6 ❤️

2019-04-19 21:19:40 +0430 +0430
نقل از: هنرمند بی هنر

بله

هر جا سخن از دسته بیل است← نام استاد میدرخشد

باور کن اولش که تیترو خوندم، تصور کردم تاپیکِ توئه ?

تبریک میگم← دسته بیلت جاودانه شد ?

1 ❤️

2019-04-20 03:51:04 +0430 +0430
نقل از: ترومن

جناب فامیل

بنظرتون جالب نیست که بیشترین استفاده کننده از این مغلطه احمقانه احترام به عقاید فقط این مسلمون‌زاده‌هایی هستن که خودشون هیچ احترامی به عقاید دیگران نمیذارن؟!

باز حالا اگر ما بی دینها، مدعی احترام به عقایدمون بشیم حق داریم! چون هر جا علیه مقدسات پشمکیِ این شاسکولها حرفی زدیم، برچسب خوردیم و محکوم شدیم :|

اما اینهایی که قرنهاست تمام رسانه ها و تریبونها رو قبضه کردن، صدای مخالفهارو شدیداً سانسور کردن حالا هم توقع احترام به عقاید احمقانه شون رو دارن ?

چرا اینها انقد"احترام به عقاید" رو گدایی میکنن؟چون عقیده شون پایه و اساس منطقی و عقلانی و علمی درستی نداره که قابل دفاع باشه.به همین دلیله که همه ادیان مکانیسم “تکفیر” رو به کار میبرن وقتی هم که نمیتونن چس ناله های “احترام به عقاید” سر میدن و احترام رو گدایی میکنن.ترکهای عمیقی در عقیده اونها هست سعی میکنن گاهی با خشونت و گاهی با “احترام به عقاید” این ترکها رو بپوشونن

6 ❤️

2019-04-20 09:44:20 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: فامیل.دور

مدعیان احترام به عقاید اسلامی، دسه بیل دیگری پذیرا نخواهن بود، چرا که در حال حاضر میخ اسلام را با کمال میل در ماتحتشان پذیرفته و اصرار دارن که سایر ایرانیان نیز مث خودشون با درد حاصل از آن کنار آمده و برای دراوردن میخ هیچ اقدام نشود.

اسکلت عزیز

دقیقا

میخ عمیق اسلام در زوایای مختلف با روح و جانشان چنان عمیق آمیخته شده که نه تنها جای هیچ شکی براشون باقی نگذاشته بلکه اعتماد بنفس امر به معروف اجباری هم دارن

به موقعش میفهمن چطور بهشون می فهمونیم

4 ❤️

2019-04-20 09:54:02 +0430 +0430

جناب فامیل

ترومن عزیز

به گفتۀ خودشان ما کافر هستیم و آنها می تونن با اعتماد به نفس واهی و گستاخانه و احمقانه به ما برجسب کافر آمیخته با توهین بزنن

اما ما نمیتونیم به آنچه که آنها در تضاد با ما هستن و آزادی ما را همه طور سلب کردن توهین کنیم چون به ظن خود برتریت با آنهاست

اما کدام دیوثی چنین نظریه ای داده؟

زیر مجموعۀ کریه و بربریت اسلام پس از 1400 فعلا خود درگیری مضمن دارن

.

3 ❤️

2019-04-20 10:04:17 +0430 +0430
نقل از: mofo56

جناب فامیل

چرا اینها انقد"احترام به عقاید" رو گدایی میکنن؟چون عقیده شون پایه و اساس منطقی و عقلانی و علمی درستی نداره که قابل دفاع باشه.به همین دلیله که همه ادیان مکانیسم “تکفیر” رو به کار میبرن وقتی هم که نمیتونن چس ناله های “احترام به عقاید” سر میدن و احترام رو گدایی میکنن.ترکهای عمیقی در عقیده اونها هست سعی میکنن گاهی با خشونت و گاهی با “احترام به عقاید” این ترکها رو بپوشونن

آفرین جناب موفو

تفسیر بسیار قشنگ و عاقلانه ای بود

حافظ تو ختم کن که هنر خود عیان شود...........با مدعیِ نزاع و مُحاکا چه حاجت است

2 ❤️

2019-04-20 10:08:29 +0430 +0430
نقل از: We_Are_All_Victims

جناب فامیل

عرض درود و احترام خدمت تنها پیکر فولادین شهوانی ?

من در مورد احترام به عقاید هیچ گونه صحبتی ندارم و نمی خوام هم که داشته باشم؛ چون بحث مهمی نیست.

اما در بین کلماتِ نوشته ی شما، به موردی برخورد کردم که باعث گیجی و تعجب من شد :

اینهایی که قرنهاست تمام رسانه ها و تریبونها رو قبضه کردن…

بنده هیچ توجیهی برای به کار بردن کلمه ی قرنها نتونستم پیدا کنم.

عمر فعلی رژیم آخوندی، متأسفانه 40 سال هست که به نیم قرن هم نـرسیده. چه برسه به قرنها.

تا قبل از قدرت گرفتن نامبارک روحانی نمایی خائن، جاهل ، کوته فکر و صد البته بدعت گذار در دین، یعنی روح اله خمینی لعنت الله علیه ، میهن ما

آینده ای با چشم انداز کمابیش درخشان داشت. شواهد حاکی از پیشرفت های آهسته و پیوسته بود و صد البته **رسانه ها و تریبون ها، تحت قبضه ی

سانسورچیان صدای مخالفان نـبودن**. حالا سؤال من از شما اینه که منظور شما از قرنها چی بود؟

با در نظر گرفتن این احتمال که شما از بُعدی به قضیه نگاه کردین که من نکردم ، مایل به شنیدن توضیحات شما هستم ?

ممنون از نظرت دوست عزیزم
احتمالا جناب ترومن منظورشان، کنایه ای از انحصار دائمی تریبون و یک قطبیِ عرب زاده ها بود

سپاس

1 ❤️

2019-04-20 11:35:56 +0430 +0430

این فرضیه که دین یه چیز شخصیه و باید به عقاید دیگران احترام گذاشت در حکومتی سکولار که تعریفش در سایتا ها و کتاب ها اومده فقط کاربرد داره وگرنه در کشوری مثل کشور ما که دین و تفکرات دینی مثل زالو داره از خون مردم تغذیه میکنه لایق هیچ احترامی نیس. کسانی هم که فک میکنن به دینشون داره توهین میشه به جای اینکه بخوان به توهین کنندگان ثابت کنند دارن اشتباه میکنن برن از حقانیت دینشون دفاع کنن و دین درست و پاکشونو از چنگال این شیاطین در لباس دین(به قول خودشون) نجات بدن. اما تا وقتی که این حکومت داره دینی اداره میشه نباید انتظار داشته باشن دیگران به عقایدشون احترام بزارن چون این عقاید اوناس که پاشو از صرفاً عقیده بودن فراتر گذاشته و در همه چی دخالت میکنه از سیاست گرفته تا اقتصاد و ...

2 ❤️

2019-04-20 15:48:15 +0430 +0430
نقل از: هنرمند بی هنر این عکسی را که از مستراح گذاشتی دیدم یاد یک خاطره ای افتادم. یکی از بستگانم پدرش در جنگ ایران و عراق کشته شده . یک روز همراهش رفتم سر مزار پدرش. در ورودی مزار های شهیدان پرچم آمریکا را کشیده بودند. من هم از روی پرچم پریدم که پا رویش نگذارم. یک مشت بسیجی هم آنجا بودند و همه با تعجب نگاهم کردند. من نیز چپ چپ نگاهشان کردم و رفتم. هار هار هار. هشتگ من عیسا هستم

روی پرچم پا نگذاشتن کار بسیار پسندیده ای هست

از رفتارتون خوشهال شدم

2 ❤️

2019-04-20 15:55:41 +0430 +0430
نقل از: ماهِ تاریک حالا اگه بری ته اینارو بگیری ببینی مشروب ازکجا میاد داخل کار خود همیناست !! جالبه گلستانو آب برده اونوخت اینا فوری رفتن اون آدمای تو پارتی رو گرفتن، واسه بحران استانشون نمیتونستن غلطی کنن؟!

ممنون دوست عزیز

بله دقیقا، با بحران فعلی کشور بدنبال دستگیری و حبس جوانان به جرم شادی کردن ، حقیقتا بی چشم و رویی عربی میخاد

که اینا تمام و کمال دارن

1 ❤️

2019-04-20 15:58:39 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل

این فرضیه که دین یه چیز شخصیه و باید به عقاید دیگران احترام گذاشت در حکومتی سکولار که تعریفش در سایتا ها و کتاب ها اومده فقط کاربرد داره وگرنه در کشوری مثل کشور ما که دین و تفکرات دینی مثل زالو داره از خون مردم تغذیه میکنه لایق هیچ احترامی نیس. کسانی هم که فک میکنن به دینشون داره توهین میشه به جای اینکه بخوان به توهین کنندگان ثابت کنند دارن اشتباه میکنن برن از حقانیت دینشون دفاع کنن و دین درست و پاکشونو از چنگال این شیاطین در لباس دین(به قول خودشون) نجات بدن. اما تا وقتی که این حکومت داره دینی اداره میشه نباید انتظار داشته باشن دیگران به عقایدشون احترام بزارن چون این عقاید اوناس که پاشو از صرفاً عقیده بودن فراتر گذاشته و در همه چی دخالت میکنه از سیاست گرفته تا اقتصاد و ...

خب دوست خوبم

اینا همین موضوع رو نمیفهمن دیگه....

که با احکام دینیشون بعنوان قانون پا به گلوی عموم گذاشتن که آنچه دیکته می کنن رو رعایت کنیم و بهش احترام بزاریم

این عرب زاده در دورۀ غار حرا هنوز گیر کردن

2 ❤️

2019-04-21 07:51:03 +0430 +0430

داش میتی وجود خارجی داره.من از راه مخفی رفتم تو چاه جمعخران باهاش ودکا نمیروف زدیم تو رگ.اون ته چاه یه دم و دستگاه لوکسی داره،همه چیش با اتم کار میکنه.فک کردین این جمبول و بامبول اسلامی کیک نمدونم زرد و سبز واسه چی میخواد،واسه راکتور اونجا میخوان دیگه.ولی خودش دلش پر بود.میگفت هزار و شونصد ساله ما رو زندونی کردن ته این چاه ?
ازش پرسیدم “جنتی از اولادته” گفت “همون جاکش ما رو انداخت اینجا.بهش راه نمیر المؤمنین بودنو یاد دادم،اونوخ عوض تشکر منو انداخت تو چاه” ?
ازش پرسیدم “خانوم مانومو چیکا میکنی داش میتی” گفت “از همین راه مخفی که تو اومدی بعضی اوقات ملائکه ها میان یه حالی میکنیم.جات خالی بعضی اوقات اسرافیل و میکاییل و جبرئیل و بیلاخاییل ? با خودشون ملائکه میارن گنگ بنگ راه میندازیم” ?
گفتم “پول مول میندازن تو چاه کجا میره” گفت" خارکسده ها همه رو میان جمع میکنن.تو خشتک ما رو هم میگردن" ?
گفتم"میخوای ظهور کنی سوار اسب میشی؟" گفت"این کسشرا رو اینا ردیف کردن.من اصن اسب سواری بلد نیستم.تازه خودشون سوار بنز ضد گلوله میشن یه اسب مافنگی از اصطبل خایه منی میخوان بیارن ما سوارش شیم.تف به روشون" ?
خلاصه،خعلی بچه باحال و مشدی ای بود.گفتم “فراریت بدم میتی” گفت"دیوثا تو بدنم GPS ساخت اسراییل کار گذاشتن،بخوای عمل کنی درش بیاری میترکه" ?

آقا ما اینو میخواستیم تو تاپیک دوستداران میتی بتپونیم،ناکسا ما رو بلاک کردن

2 ❤️

2019-04-21 08:01:09 +0430 +0430
نقل از: ماهِ تاریک
نقل از: mofo56 داش میتی وجود خارجی داره.من از راه مخفی رفتم تو چاه جمعخران باهاش ودکا نمیروف زدیم تو رگ.اون ته چاه یه دم و دستگاه لوکسی داره،همه چیش با اتم کار میکنه.فک کردین این جمبول و بامبول اسلامی کیک نمدونم زرد و سبز واسه چی میخواد،واسه راکتور اونجا میخوان دیگه.ولی خودش دلش پر بود.میگفت هزار و شونصد ساله ما رو زندونی کردن ته این چاه ? ازش پرسیدم "جنتی از اولادته" گفت "همون جاکش ما رو انداخت اینجا.بهش راه نمیر المؤمنین بودنو یاد دادم،اونوخ عوض تشکر منو انداخت تو چاه" ? ازش پرسیدم "خانوم مانومو چیکا میکنی داش میتی" گفت "از همین راه مخفی که تو اومدی بعضی اوقات ملائکه ها میان یه حالی میکنیم.جات خالی بعضی اوقات اسرافیل و میکاییل و جبرئیل و بیلاخاییل ? با خودشون ملائکه میارن گنگ بنگ راه میندازیم" ? گفتم "پول مول میندازن تو چاه کجا میره" گفت" خارکسده ها همه رو میان جمع میکنن.تو خشتک ما رو هم میگردن" ? گفتم"میخوای ظهور کنی سوار اسب میشی؟" گفت"این کسشرا رو اینا ردیف کردن.من اصن اسب سواری بلد نیستم.تازه خودشون سوار بنز ضد گلوله میشن یه اسب مافنگی از اصطبل خایه منی میخوان بیارن ما سوارش شیم.تف به روشون" ? خلاصه،خعلی بچه باحال و مشدی ای بود.گفتم "فراریت بدم میتی" گفت"دیوثا تو بدنم GPS ساخت اسراییل کار گذاشتن،بخوای عمل کنی درش بیاری میترکه" ?

توام میموندی پیش میتی 🙄

ما قاچاقی رفته بودیم وقتی که چاه تعطیل بود.میگرفتنمون که ذبح اسلامی میشدیم که ?
زندان تک نفره س اونجا،یه تختخواب بیشتر نداشت ?

1 ❤️

2019-04-21 08:12:01 +0430 +0430
نقل از: mofo56 داش میتی وجود خارجی داره.من از راه مخفی رفتم تو چاه جمعخران باهاش ودکا نمیروف زدیم تو رگ.اون ته چاه یه دم و دستگاه لوکسی داره،همه چیش با اتم کار میکنه.فک کردین این جمبول و بامبول اسلامی کیک نمدونم زرد و سبز واسه چی میخواد،واسه راکتور اونجا میخوان دیگه.ولی خودش دلش پر بود.میگفت هزار و شونصد ساله ما رو زندونی کردن ته این چاه ? ازش پرسیدم "جنتی از اولادته" گفت "همون جاکش ما رو انداخت اینجا.بهش راه نمیر المؤمنین بودنو یاد دادم،اونوخ عوض تشکر منو انداخت تو چاه" ? ازش پرسیدم "خانوم مانومو چیکا میکنی داش میتی" گفت "از همین راه مخفی که تو اومدی بعضی اوقات ملائکه ها میان یه حالی میکنیم.جات خالی بعضی اوقات اسرافیل و میکاییل و جبرئیل و بیلاخاییل ? با خودشون ملائکه میارن گنگ بنگ راه میندازیم" ? گفتم "پول مول میندازن تو چاه کجا میره" گفت" خارکسده ها همه رو میان جمع میکنن.تو خشتک ما رو هم میگردن" ? گفتم"میخوای ظهور کنی سوار اسب میشی؟" گفت"این کسشرا رو اینا ردیف کردن.من اصن اسب سواری بلد نیستم.تازه خودشون سوار بنز ضد گلوله میشن یه اسب مافنگی از اصطبل خایه منی میخوان بیارن ما سوارش شیم.تف به روشون" ? خلاصه،خعلی بچه باحال و مشدی ای بود.گفتم "فراریت بدم میتی" گفت"دیوثا تو بدنم GPS ساخت اسراییل کار گذاشتن،بخوای عمل کنی درش بیاری میترکه" ?

توام میموندی پیش میتی 🙄

ما قاچاقی رفته بودیم وقتی که چاه تعطیل بود.میگرفتنمون که ذبح اسلامی میشدیم که ?
زندان تک نفره س اونجا،یه تختخواب بیشتر نداشت ?

ذبح ؟ مگه ببعی بودی تو؟ ذبحت کنن ؟!

اعدام اسلامیه دیگه ?

1 ❤️

2019-04-21 08:16:38 +0430 +0430

آقا منم بلوک کرده ? ? ? حالا من مثل تو نیومدم به عقایدش به قول خودشون توهینم بکنم فقط چندتا روایت تاریخی از کتاب شیعه گری کسروی گذاشتم اما فک کنم منافعش به خطر افتاده ? ? ?

0 ❤️

2019-04-21 08:21:57 +0430 +0430

حالا از بحث مذهبی فاکتور بگیریم این کاربری BigAbolhol یه طوری حرف میزنه انگار داره واسه کلمه به کلمه از حرفاش از جمهوری اسلامی حقوق میگیره. خیلی تابلو بحث میکنه؛ تاپیک دینی میزنه و وقتی نقد دینی میکنی در کمال ناباوری بلوک میکنه و اونوقت توی همون تاپیک که خودش و هم فکراش تنها گوینده های تاپیک میشن میاد درباره آمریکا و اسرائیل و فرانسه و … حرف میزنه ? ? بعد توی همون تاپیک میاد مینویسه: من کاری به نظام ندارم . من نه تو هیچ تظاهراتی چه له حکومت و چه علیه حکومت شرکت نکردم و اصولا آدم سیاسی نیستم

0 ❤️

2019-04-21 11:15:34 +0430 +0430
نقل از: We_Are_All_Victims

جناب فامیل

عرض درود و احترام خدمت تنها پیکر فولادین شهوانی ?

من در مورد احترام به عقاید هیچ گونه صحبتی ندارم و نمی خوام هم که داشته باشم؛ چون بحث مهمی نیست.

اما در بین کلماتِ نوشته ی شما، به موردی برخورد کردم که باعث گیجی و تعجب من شد :

اینهایی که قرنهاست تمام رسانه ها و تریبونها رو قبضه کردن…

بنده هیچ توجیهی برای به کار بردن کلمه ی قرنها نتونستم پیدا کنم.

عمر فعلی رژیم آخوندی، متأسفانه 40 سال هست که به نیم قرن هم نـرسیده. چه برسه به قرنها.

تا قبل از قدرت گرفتن نامبارک روحانی نمایی خائن، جاهل ، کوته فکر و صد البته بدعت گذار در دین، یعنی روح اله خمینی لعنت الله علیه ، میهن ما

آینده ای با چشم انداز کمابیش درخشان داشت. شواهد حاکی از پیشرفت های آهسته و پیوسته بود و صد البته **رسانه ها و تریبون ها، تحت قبضه ی

سانسورچیان صدای مخالفان نـبودن**. حالا سؤال من از شما اینه که منظور شما از قرنها چی بود؟

با در نظر گرفتن این احتمال که شما از بُعدی به قضیه نگاه کردین که من نکردم ، مایل به شنیدن توضیحات شما هستم ?

خب منظور من از قرنها، اشاره به قرنها تسلط این ایدئولوژیِ وحشت و بربریت بر سرزمین ما بود.

بعدشم نیازی به گفتن نیست که رژیم فاسدِ کنونی تنها حکومت اسلامی بر ایران نیست، (البته با فجایعی که به بار آوردن ممکنه که آخرینش باشه). همونطور که خودت میدونی اولین حکومت شیعه صفویان بودن. همون تصوف و خانقاهها و صوفی گری که خودت در جریانش هستی ;)

اما در طول همین قرنها، تمام حکومتها حتی سلسله پر افتخار پهلوی هم بخاطر تبعیت از جامعه و مقبولیت نزد عامه، مجبور بودن که اسلام و هنجارهای نحسشو به رسمیت بشناسن، عکسهای پابوسی محمدرضاشاه از رضا کفترباز، یا حضورش در مکه با لباس احرام گویای همین مدعاست!

که البته همین به رسمیت شناختن اسلام و مماشات با آخوندها باعث سرنگونیش شد :|

2 ❤️

2019-04-21 11:28:53 +0430 +0430

جناب فامیل

دقیقاً ?

مهمترین دلیل پخش ویروس گونه و زنده موندن تمام این ایدئولوژیها زور و جبر و ایجاد خفقان بوده.

دین چیزیه که فقط بر پایه قدرت شکل گرفته. درست برعکسِ علم که بر پایه استدلال و شهود و منطق و عقل سلیمه ?

2 ❤️

2019-04-21 12:02:29 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل آقا منم بلوک کرده ? ? ? حالا من مثل تو نیومدم به عقایدش به قول خودشون توهینم بکنم فقط چندتا روایت تاریخی از کتاب شیعه گری کسروی گذاشتم اما فک کنم منافعش به خطر افتاده ? ? ?

بیخیال.خودشو ناراحت نکن ?
اسم کسروی رو آوردی،روحش شاد.کاش هزار تا از این مرد و صادق هدایت تکثیر میشد که این مردم از خواب بیدار میشدن.ولی حیف که جفتشون فقط یکی بودن.الان به یه میلیون “کسروی” نیاز داریم تو این مملکت

3 ❤️

2019-04-22 12:08:16 +0430 +0430

We_Are_All_Victims

آقای فرهادخان عزیز
حرفی حدیثی درباره اسلام و امام مهدی داری بیا همینجا در نزد دوستان روشنفکر بزن تا جواب دریافت کنی ?

هی میری تاپیک اون یارو ابول رو میاری بالا که چی؟ ?

اون شاسکول عین داعش و رژیم اسهالی همه رو بلاک کرده، تو هم گویا علاقه بسیاری داری به سخنرانی تک نفره که کسی نتونه جواب بده ;)

صاحب این تاپیک جناب فامیل که یک فرد اثبات شده اس، هیچوقت نمیاد کسی رو بلاک کنه.

حالا اگر دوست داری بحث دینی کنی بیا همینجا، وگرنه اینجا خطبه های نماز جماعت نیست که یه نفر خطبه بگه و بقیه هم الاه اکبر بگن!

2 ❤️

2019-05-08 11:28:16 +0430 +0430

We_Are_All_Victims

آقای فرهادخان عزیز
حرفی حدیثی درباره اسلام و امام مهدی داری بیا همینجا در نزد دوستان روشنفکر بزن تا جواب دریافت کنی ?

هی میری تاپیک اون یارو ابول رو میاری بالا که چی؟ ?

اون شاسکول عین داعش و رژیم اسهالی همه رو بلاک کرده، تو هم گویا علاقه بسیاری داری به سخنرانی تک نفره که کسی نتونه جواب بده ;)

صاحب این تاپیک جناب فامیل که یک فرد اثبات شده اس، هیچوقت نمیاد کسی رو بلاک کنه.

حالا اگر دوست داری بحث دینی کنی بیا همینجا، وگرنه اینجا خطبه های نماز جماعت نیست که یه نفر خطبه بگه و بقیه هم الاه اکبر بگن!

جناب ترومن

جناب ابول به عنوان یک مسلمان واقعی بنده رو بلاک کرده که مطابق آیین دین اسلامش فقط مطالب دور از واقعیت خودشو به نمایش همفکران خودش بزاره

و بخاطر ندارم بنده کانتکتی با ایشون داشته باشم

به هر حال مسلمان است و تک بُعدی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «