ادامه اعتصاب پنجشنبه، 3 خرداد ماه

1397/03/03

اصفهان شاهین شهر پاساژ مریم ۱۰:۳۰ صبح امروز همه مغازه ها تعطیله…

https://youtu.be/om6TLm0xBkA

448 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-23 19:36:53 +0430 +0430

انفجار مهیب در شهر قدس تهران، ۱ خرداد ۹۷ ،فیلمبردار: مرگ بر خامنه‌ای. مرگ بر اصل ولایت فقیه.

.......

https://youtu.be/426cZLVj91E

0 ❤️

2018-05-23 19:37:50 +0430 +0430

پیروزی نزدیک است ✌ ✌ ✌

1 ❤️

2018-05-23 19:37:56 +0430 +0430

کنگاور: ادامه اعتصاب سراسری کامیون داران / ۲ خرداد

https://youtu.be/k4NTvZBR0Dg

0 ❤️

2018-05-23 19:38:46 +0430 +0430

خراسان شمالی شهر جاجرم، ادامه اعتصاب سراسری کامیون داران/۲خرداد، شهر گرمه معروف به شهر کامیونداران

https://youtu.be/qmCkvnaVyTs

0 ❤️

2018-05-23 19:40:34 +0430 +0430

اعتصاب_کامیونداران اعتراض کامیوندارن بروجرد

https://youtu.be/Mjdf7UalXpQ
**

0 ❤️

2018-05-23 19:41:31 +0430 +0430

تهران ۲ خرداد امین حضور - ساعت ۱۲ ظهر تعطیلی اغلب مغازه ها

https://youtu.be/SugRThD0bos

0 ❤️

2018-05-23 19:43:04 +0430 +0430

ادامه اعتصاب سراسری کامیون داران / ۲ خرداد - یزد

https://youtu.be/zX0DiIhBjbI

0 ❤️

2018-05-23 19:44:35 +0430 +0430

ادامه اعتصاب سراسری کامیون داران / ۲ خرداد - فلکه دانشگاه نجف آباد

https://youtu.be/h50tHEo7W84

0 ❤️

2018-05-23 19:45:44 +0430 +0430

اعتراض شبانه در کازرون. ۱ خرداد. از کازرون حمایت کنیم

https://youtu.be/Rk2UxcWW2Vo

0 ❤️

2018-05-23 19:47:34 +0430 +0430

پومپئو: ملت ایران باید رهبری را که بخواهد انتخاب کند

مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا، شامگاه سه‌شنبه 22 مه گفت که ملت ایران باید اختیار انتخاب رهبری خود را داشته باشد.

پومپئو به روزنامه‌نگاران حاضر در وزارت خارجه آمریکا اظهار داشت که تغییرات درخواست شده از ایران سخت نیست و او در ایجاد یک رویکرد دیپلماتیک مشترک با کشورهای اروپایی درباره ایران اطمینان دارد.

وزیر خارجه آمریکا، در این زمینه گفت: «من اطمینان دارم، ارزش‌ها و منافع مشترکی وجود دارد که ما را به نتیجه مشترک مبنی بر لزوم واکنش به تهدید‌های جمهوری اسلامی علیه جهان، هدایت خواهد کرد».

مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا دوشنبه 21 مه، استراتژای جدید این کشور را در تعامل با ایران اعلام کرد که شامل فشار بر تهران از 7 محور است به گونه‌ای که 12 درخواست به ایران ارائه شده که در صورت اجرایی کردن آن‌ها، تحریم‌های اعمال شده علیه این کشور لغو می‌شود.

پومپئو در سخنرانی خود گفت که استراتژی جدید آمریکا به منظور «مقابله با رفتار ایران در پشتیبانی از تروریسم و بر هم زدن ثبات در منطقه» اتخاذ می‌شود.

به گفته پومپئو، این استراتژی شامل سیاست‌های کلی آمریکا در قبال برنامه‌های هسته‌ای و موشکی ایران و همچنین ادامه سرکوب اعتراض‌های مردمی برای تغییر و نقض حقوق بشر هم می‌شود.

0 ❤️

2018-05-23 19:49:16 +0430 +0430

رئیس کل نیروهای مسلح: جمهوری اسلامی با امتحان بزرگی مواجه است

سردار سرلشکر محمد باقری، رئیس کل نیروهای مسلح دو روز بعد از آنکه مایک پمپئو، استراتژی آمریکا در قبال ایران را اعلام کرد، در سخنانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی خروج آمریکا از برجام را با خروج صدام حسین از معاهده الجزایر که به جنگ هشت ساله ایران و عراق انجامید مقایسه کرد. باقری گفت جمهوری اسلامی با امتحان بزرگی مواجه است.

0 ❤️

2018-05-23 19:50:38 +0430 +0430

وحشت در اردوگاه سپاه ؛ دستور به نیروهای تحت امر : حتی یک تیر هم شلیک نکنید

سیاست گذاری های غلط سپاه پاسداران در منطقه و حمایت از ترور و خشونت و رواج تفرقه در بین مسلمانان و مردم منطقه ، همان طور که پیش بینی می شد نتوانست تا ابد دوام بیاورد.سپاه در چند دهه گذشته توانست به لطف بنگاه های شایعه پراکن زیر مجموعه خویش و برگزاری شوهای تبلیغاتی ، از خود چهره ای مستحکم و قدرتمند بسازد.
سپاه با سوار شدن برموج احساسات مردم ، در نقش منجی ظاهر گردید .
با اتکاء بر سرمایه های ملی ایران و کمک مشاوران نظامی روس و کره شمالی نسبت به ارتقاء برنامه های موشکی خود اقدام نمود.
با دروغ پراکنی قدرت بازدارندگی موشکی ایران را ده ها بار فراتر از میزان واقعی نشان داد.
از سپاه قدس به عنوان شاخه عملیات های برون مرزی در به خاک و خون کشیدن مردم کشورهای منطقه استفاده نمود.
اما از یک نکته اساسی غافل گردید.
سرویس های اطلاعاتی امنیتی کشورهای جهان سال هاست که در حال رصد فعالیت های مخرب سپاه در منطقه می باشند.
از توان سپاه به خوبی آگاهند.
اسرائیل توانست با آگاهی کامل از توان سپاه و ایجاد یک ائتلاف بین المللی با هدایت آمریکا ، پس از خروج آمریکا از برجام، ضربات سهمگینی به پیکره سپاه وارد کند.
سپاه کشور را به سمت جنگی مخرب پیش برد اما،

خبر می رسد که با توجه به اجماع جهانی برعلیه سپاه و عدم توان سپاه در مقابله با تهدیدهای منطقه ای و فرامنطقه ای،

سپاه پاسداران در یک دستور فوق محرمانه از نیروهای تحت امر خود در مرزهای آبی و خاکی ایران خواسته است :

از برگزاری هرنوع مانور جنگی و استفاده از تسلیحات جنگی خود داری کنند.
در دستور فرماندهی سپاه تاکید شده حتی از شلیک یک گلوله هم خودداری شود.
سپاه پاسداران نیک میداند که مرد کارزار با قدرت های جهانی نیست.
سپاه بیشتر از همه به شعارهای پوشالی خود آگاه است.
باید منتظر بود.

و عاقب سپاه را به نظاره نشست.

از طرفی هم سپاه امروز که غرق در مطامع دنیوی و زراندوزی و کاخ نشینی و قاچاق و اختلاس شده.

با سپاهی که بی طمع به زخارف دنیا و با خلوص نیت هشت سال مردانه و شجاعانه در برابر متجاوزان به میهن ایستاد.

تفاوتی اساسی دارد.

0 ❤️

2018-05-23 19:52:29 +0430 +0430

آمریکا؛ حساب بانکی لابی گران رژیم بلوکه شد

بر اساس نامه ای که توسط شورای ملی ایرانیان آمریکا برای مدیر عامل بانک آمریکا ارسال شده، این بانک حساب های تعدادی از مشتریان ایرانی تبارش را بسته است.

به گفته جمال عبدی، مدیر شورای ملی ایرانیان آمریکا، اقدامات این بانک آمریکایی مشتریان ایرانی تبارش را مضطرب و حیرت زده کرده است.

وی افزود: ما درک می کنیم که مسئله مربوط به تحریم های دولت آمریکاست که قرار است علیه دولت ایران به اجرا گذاشته شود، اما این بهانه خوبی برای اقدام تبعیض آمیز بانک آمریکا در تنبیه اشخاص عادی نیست… شما به یکباره متوجه می شوید که قادر به پرداخت اجاره خانه و خریدهای روزمره تان نیستید.

عبدی افزود، دو هفته پیش یک شهروند ایرانی آمریکایی که در بانک آمریکا حساب داشته، قصد خرید یک خانه را داشته که متوجه شده حسابش معلق شده است. شما به یکباره متوجه می شوید که پول هایی که رویش حساب باز کرده بودید بلوکه شده است. این واقعا اضطراب آور است.

سخنگوی بانک آمریکا در پاسخ به این انتقادات گفت: ما حساب های افراد را بر مبنای تابعیتی که آنها دارند نمی بندیم و حساب کسی را هم بدون اطلاع قبلی به مشتری مسدود نمی کنیم.

وی از اظهار نظر در خصوص مورد مشخص ایرانیانی که حسابشان نزد این بانک مسدود شده خودداری کرد و گفت: ما تایید می کنیم که عملیات حساب های ما منطبق با مقررات تحریم های دولت آمریکاست. در این راستا ممکن است به برخی مشتریانمان مراجعه کنیم تا مطمئن شویم که اطلاعات ما به ویژه در مورد حضور معمول مشتریانمان در خارج از کشورهای تحت تحریم صحت دارد یا نه… اگر ما پاسخ مناسبی از مشتریانمان دریافت نکنیم، به عنوان آخرین راه حل ممکن است حساب فرد مورد نظر را محدود کنیم تا زمانی که تایید کنیم که این حساب مطابق با مقررات دولت آمریکا است.

0 ❤️

2018-05-23 19:54:21 +0430 +0430

کانون بازنشستگان ارتش، از تجمع بزرگ بازنشستگان نیروهای مسلح ابراز نگرانی کرد

کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی در نامه‌ای به سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح، از تجمع بازنشستگان نیروهای مسلح طی روزهای آتی خبر داد.

روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷، سرتیپ «اسدالله حیدری» رئیس کانون بازنشستگان ارتش در نامه‌ای محرمانه به ریاست سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح اعلام کرد که بازنشستگان نیروهای مسلح قصد دارند طی روزهای آتی تجمعات بزرگی را در برابر ستادکل نیروهای مسلح برگزار کنند.

در این نامه تأکید شده است که با توجه به وضعیت معیشتی نامناسب بازنشستگان نیروهای مسلح، امکان درگیری آنان با نیروهای یگان ضد شورش ناجا وجود دارد.

در این نامه که رونوشت آن برای رئیس حفاظت اطلاعات سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح ارسال شده، نام بیست تن از آن‌چه «سرشاخه‌های تحریک بازنشسته‌ها» عنوان شده، ذکر گردیده و از این رده‌ی ارتش درخواست بازداشت آنان برای جلوگیری از شکل‌گیری تجمع بزرگ بازنشستگان نیروهای مسلح مطرح گردیده است.

گفتنی است طی ماه‌های گذشته نیز چهل تن از بازنشستگان نیروی انتظامی به دلیل برگزاری تجمع اعتراضی توسط رده‌ی حفاظت اطلاعات این نیرو بازداشت شده‌ بودند.

0 ❤️

2018-05-23 19:59:25 +0430 +0430
0 ❤️

2018-05-23 20:00:38 +0430 +0430
نقل از: leprechaun پاساژ مریم صبح ها همیشه خلوته دلیلش هم اینه تازه تاسیس شده هنوز برای مردم جا نیوفتاده.

TO GOH KHORDI

0 ❤️

2018-05-23 20:27:16 +0430 +0430

ادامه اعتصاب سراسری کامیون داران / ۲ خرداد - مشهد

https://youtu.be/Kf6db1RwOAQ

1 ❤️

2018-05-23 20:29:15 +0430 +0430

ایول به بچه های روستای قلعه ناظر.اینم کاری که از،دست بچه های روستا برمیومد

....

https://youtu.be/HUo26iBD4xU

0 ❤️

2018-05-23 21:07:44 +0430 +0430
نقل از: leprechaun
نقل از: ONE0ONE
نقل از: leprechaun پاساژ مریم صبح ها همیشه خلوته دلیلش هم اینه تازه تاسیس شده هنوز برای مردم جا نیوفتاده.

TO GOH KHORDI

اخه نفهم تو بیشتر میدونی یا من که خونم اونجاس اومدی هی داری کپی پیست میکنی فکر کردی خبریه!

مرتیکه گوساله ، گوشاتو واز کن ببین چی داره میگه کسی که فیلمو داره میگیره .

تو حالا خونت انجا هست یا نه ، چه فرقی میکنه ؟؟ وقتی اینقدر نفهم هستی .

پاشو جم کن کس و کونت و از اینجا ، احتیاجی به زر زر کردن های تو در این تاپیک نیست

0 ❤️

2018-05-23 21:30:49 +0430 +0430

اعتصاب والا ترین و کارامد ترین نوع نا فرمانی مدنی است.

آغاز اعتصاب از شغل های مستقل اتفاق خواهد افتاد.

فاکتور دگیری که در اعتصاب هست دومینو بودن اونه

مثلا وقتی نفتکش ها اعتصاب کنن پمپ بنزین ها از بنزین خالی میشه
حمل و نقل دچار اخلال میشه و …

این دومینو اگر ادامه پیدا کنه و حمایت بشه در آخر به کارمندان جیره بگیر دولت خواهد رسید

گرچه نوک این هرم مشاغل مستقل هستند اما از درجهء اهمیت بسیار کمی بر خوردارند

اگر میخوایم اعتصابات اثر گذار باشه

در مرحلهء دوم هر چیزی که مربوط به خرید و فروش خانوار هست و با معیشت مردم سر و کار داره باید به واسطهء اعتصاب فروشنده ها تحت تاثیر قرار بگیره.

تنها راه به زانو درآوردن مشاغل رسمی درگیری مشال فرعی و شغل های کاذبیه که گرچه اهمیتشون از مشاغل دولتی بیشتره اما اصلا دیده نمیشه

شغل های کارمندی در واقع گروگان های هر نظامی هستند

اونا از ترس قطع شدن جیره شان حتی روی حق هم پا میزارن

گرچه بدنهء اقلیت ملت اونا هستن اما این اقلیت حقوق بگیر تا جایی بخاطر نانشان کوتاه میان که حتی حقیقت رو هم کتمان میکنن

وقتی اونا هم درد اکثریت جامعه شدن.وقتی بیکار شدن.وقتی شرمنده زن و بچه شدن به چشم بر هم زدنی به سیل مردم اظافه میشن

خطرناک ترین مردم افراد نان به نرخ روز خور هستند که هر کی در باشه دالون میشن و هر کی خر بشه پالون.

مسیر صحیح اعتصاب رو فراهم کنیم کافی است

1 ❤️

2018-05-23 21:59:32 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی

TO GOH KHORDI

اخه نفهم تو بیشتر میدونی یا من که خونم اونجاس اومدی هی داری کپی پیست میکنی فکر کردی خبریه!

پاشو جم کن کس و کونت و از اینجا ، احتیاجی به زر زر کردن های تو در این تاپیک نیست

داداش یکم خودتو کنترل کن چرا چاقو میکشی گلم …!

اخه شما ببین چی میاد میگه این حیوان !
اون کسی که این فیلم و گرفته خودش انجا مغازه دار هست و از کساد بودن کار و بسته بودن مغازها صحبت میکنه ، انوقت ۱ انچوچک بسیجی میاد میگه من خونم انجاست ، همه چیز گل و بلبل هست .

1 ❤️

2018-05-23 22:03:39 +0430 +0430
نقل از: رقصنده-با-گرگ اعتصاب والا ترین و کارامد ترین نوع نا فرمانی مدنی است.

آغاز اعتصاب از شغل های مستقل اتفاق خواهد افتاد.

فاکتور دگیری که در اعتصاب هست دومینو بودن اونه

مثلا وقتی نفتکش ها اعتصاب کنن پمپ بنزین ها از بنزین خالی میشه
حمل و نقل دچار اخلال میشه و …

این دومینو اگر ادامه پیدا کنه و حمایت بشه در آخر به کارمندان جیره بگیر دولت خواهد رسید

گرچه نوک این هرم مشاغل مستقل هستند اما از درجهء اهمیت بسیار کمی بر خوردارند

اگر میخوایم اعتصابات اثر گذار باشه

در مرحلهء دوم هر چیزی که مربوط به خرید و فروش خانوار هست و با معیشت مردم سر و کار داره باید به واسطهء اعتصاب فروشنده ها تحت تاثیر قرار بگیره.

تنها راه به زانو درآوردن مشاغل رسمی درگیری مشال فرعی و شغل های کاذبیه که گرچه اهمیتشون از مشاغل دولتی بیشتره اما اصلا دیده نمیشه

شغل های کارمندی در واقع گروگان های هر نظامی هستند

اونا از ترس قطع شدن جیره شان حتی روی حق هم پا میزارن

گرچه بدنهء اقلیت ملت اونا هستن اما این اقلیت حقوق بگیر تا جایی بخاطر نانشان کوتاه میان که حتی حقیقت رو هم کتمان میکنن

وقتی اونا هم درد اکثریت جامعه شدن.وقتی بیکار شدن.وقتی شرمنده زن و بچه شدن به چشم بر هم زدنی به سیل مردم اظافه میشن

خطرناک ترین مردم افراد نان به نرخ روز خور هستند که هر کی در باشه دالون میشن و هر کی خر بشه پالون.

مسیر صحیح اعتصاب رو فراهم کنیم کافی است

خیلی لطف کردین که نظرتون و گفتین . بسیار منطقی و آگاهانه بود این دیدگاه شما.

خیلی لذت بردم

0 ❤️

2018-05-23 22:31:51 +0430 +0430

این صدای ترقه ، حکومت تق و لقه
گوز فقط گوز علی ، به هیکل سید علی

0 ❤️

2018-05-23 23:33:12 +0430 +0430
نقل از: ONE0ONE پومپئو: ملت ایران باید رهبری را که بخواهد انتخاب کند

مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا، شامگاه سه‌شنبه 22 مه گفت که ملت ایران باید اختیار انتخاب رهبری خود را داشته باشد.

پومپئو به روزنامه‌نگاران حاضر در وزارت خارجه آمریکا اظهار داشت که تغییرات درخواست شده از ایران سخت نیست و او در ایجاد یک رویکرد دیپلماتیک مشترک با کشورهای اروپایی درباره ایران اطمینان دارد.

وزیر خارجه آمریکا، در این زمینه گفت: «من اطمینان دارم، ارزش‌ها و منافع مشترکی وجود دارد که ما را به نتیجه مشترک مبنی بر لزوم واکنش به تهدید‌های جمهوری اسلامی علیه جهان، هدایت خواهد کرد».

مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا دوشنبه 21 مه، استراتژای جدید این کشور را در تعامل با ایران اعلام کرد که شامل فشار بر تهران از 7 محور است به گونه‌ای که 12 درخواست به ایران ارائه شده که در صورت اجرایی کردن آن‌ها، تحریم‌های اعمال شده علیه این کشور لغو می‌شود.

پومپئو در سخنرانی خود گفت که استراتژی جدید آمریکا به منظور «مقابله با رفتار ایران در پشتیبانی از تروریسم و بر هم زدن ثبات در منطقه» اتخاذ می‌شود.

به گفته پومپئو، این استراتژی شامل سیاست‌های کلی آمریکا در قبال برنامه‌های هسته‌ای و موشکی ایران و همچنین ادامه سرکوب اعتراض‌های مردمی برای تغییر و نقض حقوق بشر هم می‌شود.

درود

1 ❤️

2018-05-24 00:14:01 +0430 +0430

اعتصابات تا سراسری نباشه به این شکل هیچ سودی نداره زمان محمد رضا شاه کل ایران مخالف دیکتاتوری شاه بودن و مملکت فلج شد تازه نیروی کار هم کم بود الان که جایگزین زیاده... الانم حکومت بخشنامه داده هر کی اعتصاب کرد اخراج و به جاش از این لیسانسهای بیکار بیارید‌) تو بخشنامه که تو رسانه ها منتشر شده گفته کسی که حامی این کشور مظلوم نیست بهتره فرصت کار و خومت به جمهوری اسلامی رو به بقیه بده و باید بره..شدیدا اعتصاب کنندگان به فاک میرن و زن و بچشون رو بیچاره میکنن.مگه سراسری باشه

*ادم زرنگ بثخودی خودشو نفله نمیکنه و میکشه کنار و میزاره سر فرصت و با هماهنگی کارش رو انجام بده*

*سودی نداره بیخودی خودتون رو از کار بیکار نکنید به فکر خانوادتون و آیندتون باشید،یادت رفته مردم بانه با بیست و خرده ای روز اعتصاب تخم حکومت هم نتونستن بگیرن خودشون کلی ضرر کردن و هر مغازه چند صد میلیون ضرر کرد* اره پسرم اینه ماجرا گرفتی خوشگلم؟

0 ❤️

2018-05-24 00:32:47 +0430 +0430

TO GOH KHORDI

داداش یکم خودتو کنترل کن چرا چاقو میکشی گلم ...!

اخه شما ببین چی میاد میگه این حیوان ! اون کسی که این فیلم و گرفته خودش انجا مغازه دار هست و از کساد بودن کار و بسته بودن مغازها صحبت میکنه ، انوقت ۱ انچوچک بسیجی میاد میگه من خونم انجاست ، همه چیز گل و بلبل هست .

اوکی ولی سعی کن مودبانه طرفو قانع کنی اینجا همه جور آدمی هست هرکسی که میاد انتقاد میکنه بسیجی نیست شاید ندونه علت کساد بودن مغازه ها چیه ..

من خودم قبلا مسلمون شیعه دو آتیشه بودم و اگه کسی به دینم توهین میکرد نه تنها عصبانی میشدم بلکه با طرف دعوا هم میکردم ولی به لطف تاپیک های منطقی و مودبانه اسکلت حشری عزیز و بقیه دوستان یکم مغزمو بکار انداختم و زنجیر دین رو پاره کردم ...

دوست عزیز این شخص ناگرامی بیشتر از این حالیش نیس.به جای این که مثل ادم صحبت کنه با فحاشی پاسخ میده نمونه اش:پا شده اومده تایپیک من ببین چی گفته!

الانم خطابم روی تو نفهمه قرار نیس که هر خبری با کپی پیست اینجا بزاری حقیقت باشه اون شخص هم که فیلم گرفته اگه راست میگه بره از پاساژ ملت و خرازی و امثالهم فیلم بگیره نه این که از پاساژی فیلم بگیره که هنوز نصف مغازه هاش هم به فروش نرفته و راه نیوفتاده.

مخلص ادبتم که با اینکه قدیمی هستی اما از مظلوم دفاع میکنی

صاحب تاپیک به اون بنده خدا حسابی فحش داد (طرف واقعا با اودب نظرشو؟ گفته بود( که خب نشون داد از اوناست که تو زندگی هیچ گهی نشده و فکر میکنه فقط این اخوندتی بیشرفت برن کار تمومه ولی حالیش نیست که مشکل این مملکت خودشه و امثال خودش.
تو این چهار سال بازدیدم از شهوانی فقط به خاطر این تاپیک عضو شدم چون حالمو گرفت مرتیکه عقده ای‌
دم شما هم گرم عزیز که وفاع کردی.
خاک پاتم
راستی بیا خصوصی فحش بده
اگه اومدی و فحاشی کردی معلومه حرفام تا روده هات نفوذ کرده

0 ❤️

2018-05-24 05:34:44 +0430 +0430

TO GOH KHORDI

داداش یکم خودتو کنترل کن چرا چاقو میکشی گلم ...!

اخه شما ببین چی میاد میگه این حیوان ! اون کسی که این فیلم و گرفته خودش انجا مغازه دار هست و از کساد بودن کار و بسته بودن مغازها صحبت میکنه ، انوقت ۱ انچوچک بسیجی میاد میگه من خونم انجاست ، همه چیز گل و بلبل هست .

اوکی ولی سعی کن مودبانه طرفو قانع کنی اینجا همه جور آدمی هست هرکسی که میاد انتقاد میکنه بسیجی نیست شاید ندونه علت کساد بودن مغازه ها چیه ..

من خودم قبلا مسلمون شیعه دو آتیشه بودم و اگه کسی به دینم توهین میکرد نه تنها عصبانی میشدم بلکه با طرف دعوا هم میکردم ولی به لطف تاپیک های منطقی و مودبانه اسکلت حشری عزیز و بقیه دوستان یکم مغزمو بکار انداختم و زنجیر دین رو پاره کردم ...

دوست عزیز این شخص ناگرامی بیشتر از این حالیش نیس.به جای این که مثل ادم صحبت کنه با فحاشی پاسخ میده نمونه اش:پا شده اومده تایپیک من ببین چی گفته!

الانم خطابم روی تو نفهمه قرار نیس که هر خبری با کپی پیست اینجا بزاری حقیقت باشه اون شخص هم که فیلم گرفته اگه راست میگه بره از پاساژ ملت و خرازی و امثالهم فیلم بگیره نه این که از پاساژی فیلم بگیره که هنوز نصف مغازه هاش هم به فروش نرفته و راه نیوفتاده.

چطور اینو نمیگی که تو قبلش در تاپیک من فحاشی کرده بودی .

از این هم گذشته مگه دروغ گفتم ؟؟؟

0 ❤️

2018-05-24 05:36:06 +0430 +0430
نقل از: neeeo
نقل از: ONE0ONE پومپئو: ملت ایران باید رهبری را که بخواهد انتخاب کند

درود

Love you Neo ?

0 ❤️

2018-05-24 05:43:36 +0430 +0430

شماهایی که از اخوند ها نفرت دارین و میگین دیکتاتور هستند خودتون چه فرقی باهاشون دارین؟کسی هم بر خلاف شما حرف بزنه انگ بسیجی بودن رو بهش میچسبونید و تنها استدلالتون فحاشی کردنه. از نظر من احترام برای کسانی هست که لایقش هستند نه کسانی که طالبش هستند

درد تو چیزه دیگه هست .

تا دسته به تو فرو رفته این حرفای من و حرصت گرفته برای اینکه اینجا نمیتونی غلطی کنی و جلوی حرف حق مردم و بگیرین ،اشغال بسیجی .

این موضوع داره تورو میکشه .

تمام حرصت از این موضوع هست . من بیشتر بهت فرو میکنم …بمیر !!

0 ❤️

2018-05-24 05:46:55 +0430 +0430

پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ایران

0 ❤️

2018-05-24 05:48:18 +0430 +0430

واکنش شاهزاده رضا پهلوی به اعتصاب کامیون‌داران در شهرهای ایران

شاهزاده رضا پهلوی در یک پیام توئیتری از اعتصاب سراسری کامیون‌داران و رانندگان حمایت کرد.

فرزند آخرین شاه ایران در توئیتر خود نوشت: اعتصاب کامیون‌داران سراسر کشور، نقطه عطف تازه‌ای در مبارزات مسالمت‌آمیز و حق‌طلبانه مردم ایران است.

وی که در ماههای های اخیر همراهی خود را با اعتصاب و اعتراضات داخل ایران بیان کرده، همچون قبل** رژیم جمهوری اسلامی ایران را «فرقه تبهکار» نامید** و نوشت **این فرقه «ناکارآمدتر، شکننده‌تر و ضعیف‌تر» از آن است که بتواند در مقابل یک اعتصاب سراسری و فراگیر دوام بیاورد.**

او نوشت: با اتحاد و همبستگی ملی، ایران‌مان را از دشمن خانگی پس می‌گیریم.

در دو روز اخیر، اخبار و تصاویر ارسالی به صدای آمریکا و تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن بوده است که گروهی از کامیون‌داران و رانندگان ایران، در اعتراض به مشکلات صنفی خود، دست به اعتصاب زدند.

بر اساس این اخبار و تصاویر، کامیون‌داران و رانندگان در برخی از استان‌ها، از جمله خراسان رضوی، هرمزگان، فارس، لرستان، کرمان، اصفهان، قزوین، روز سه شنبه اول خرداد ماه از حمل بار خودداری کرده و خواستار رفع مشکلات خود شدند.

دو روز بعد از اعتصاب سراسری کامیون‌داران و رانندگان در شهرهای مختلف ایران، روز چهارشنبه مقامات وزارت راه دولت روحانی پیشنهاد داده که کرایه کامیون داران تا ۲۰ درصد افزایش یابد. معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری گفت وزارت راه برای افزایش کرایه کامیون داران از ۱۵ تا ۲۰ درصد موافقت کرده است.

این اعتصاب باعث تشکیل صف طولانی مقابل پمپ بنزین ها شد، که به دلیل کار نکردن رانندگان تانکر بدون سوخت ماندند.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «