از تهدید آمریکا و اسرائیل تا ربوده شدن توسط گروهک ها (امنیت)

1397/07/24

خیلی خنده داره ، کشوری که ادعای مقابله با آمریکا و اسرائیل رو میکنه و براشون خط و نشون میکشه ، افرادش توسط یک گروهک تروریستی ربوده میشه! اونم لب مرز 😁 :|

اگر کل ذهنیتتون در مورد امنیتی که جمهوری اسلامی ازش‌حرف میزنه ؛ اینه که فقط زنده اید ، باید بگم واقعا بازنده اید :)

متن خبر :

ﺑﻨﺎﺑﻪ ﺍﻋﻼﻡ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺁﮔﺎﻩ، 14 ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﺑﺴﯿﺠﯽ ﻃﺮﺡ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﻭ ﻫﻨﮓ ﻣﺮﺯﯼ ﻣﯿﺮﺟﺎﻭﻩ ﺑﺎﻣﺪﺍﺩ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺪﺳﺖ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﮔﺮﻭﻫﮏ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﺭﺑﻮﺩﻩ ﺷﺪﻧﺪ . ﮔﺮﻭﻫﮏ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﺟﯿﺶ ﺍﻟﻌﺪﻝ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﻧﯿﻪﺍﯼ ﺣﻤﻠﻪ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﮕﺎﻩ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻭ ﺭﺑﻮﺩﻥ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﺍﻣﻨﯿﺘﯽ ﻫﻨﮓ ﻣﺮﺯﯼ ﻣﯿﺮﺟﺎﻭﻩ ﺭﺍ ﺑﺮﻋﻬﺪﻩ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ . ﻗﺮﺍﺭﮔﺎﻩ ﻗﺪﺱ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﺳﭙﺎﻩ ﺩﺭ ﺍﻃﻼﻋﯿﻪﺍﯼ ﺍﺯ ﺭﺑﻮﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺗﻌﺪﺍﺩﯼ ﺍﺯ ﺑﺴﯿﺠﯿﺎﻥ ﺑﻮﻣﯽ ﻭ ﻣﺮﺯﺑﺎﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﻄﻪ ﺻﻔﺮ ﻣﺮﺯﯼ ﺩﺭ ﺟﻨﻮﺏ ﺷﺮﻕ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﻧﻔﻮﺫﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺩ !

منبع خبر :
https://www.isna.ir/news/97072413296/ربوده-شدن-تعدادی-از-نیروهای-هنگ-مرزی-میرجاوه

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-16 11:52:19 +0330 +0330
نقل از: JadoGar_Sefid :| کاری به این پست نداریم ولی خیلی بیشورین ، یکم بیاید احساس مسولیت رو از گروهک های تروریستی یاد بگیرید ، ببینید چه بچه های خوبی هستن؟ فوری مسولیت کارای خودشون و دیگران رو بر عهده میگیرن !!! بعد شما به دختر مردم تجاوز میکنین ، بی آبروش میکنید ، تهشم میگید خودش پا داد :| ?

چقدرم که امثال شما زیاده که کاری به این پست ها ندارید

مثل اون هایی که میگن سیاسی نیستند!

تا جون خودشون تهدید نشه و آسیبی از دولت نبینن ، کاری ندارن به هیچی!

واقعا جای تاسف داره …

حداقل از مسلمون بودن کسانی که ربوده شدن بگذریم!

اون ها هم انسان بودن!

واقعا جمهوری اسلامی جز ایجاد توهم و ترس و دور نگه داشتن ذهن افراد جامعه از مطالبی که مستقیما در زندگیشون تاثیر میذاره ، کاری نکرده!

نتیجه ی خوبی هم براش داشته.

2018-10-16 12:00:32 +0330 +0330
نقل از: امپراطورشب چرا؟! چون ما خودمون همه ی غلطارو کردیم نیاز نیست آمریکاکاری بکنه.

دقیقا ، تازه خیلی از کارهایی که اون ها نیاز نداشتند هم کردیم

خود تخریبی معضل کوچکی نیست.

در حقیقت جمهوری اسلامی آمریکا رو دشمن خودش میدونه تا اعتبار کسب کنه.

حالا چون اون ها نمیخوان جنگ مسلحانه انجام بدن احساس بزرگی بهشون دست داده!

4 ❤️

2018-10-16 12:03:46 +0330 +0330

دوستان گل تو برهه‌ای حساس از زمان زندگی میکنیم ، لطفا بجای سایتهای اینچنینی به توییتر بیاید تا با بقیه دوستان همصدا بشید که بتونیم ایران رو پس بگیریم و آزادانه زندگی کنیم. توییتر امنه و جاییه که هم همصدا پیدا کنیم ،هم متحد بشیم ، هم صدامون رو به گوش دنیا برسونیم به توییتر بیاید و این پیام رو بازنشر بدید لطفا برای ایران‌مون…

5 ❤️

2018-10-16 12:12:32 +0330 +0330
نقل از: JadoGar_Sefid
نقل از: DarkWeb
نقل از: JadoGar_Sefid :| کاری به این پست نداریم ولی خیلی بیشورین ، یکم بیاید احساس مسولیت رو از گروهک های تروریستی یاد بگیرید ، ببینید چه بچه های خوبی هستن؟ فوری مسولیت کارای خودشون و دیگران رو بر عهده میگیرن !!! بعد شما به دختر مردم تجاوز میکنین ، بی آبروش میکنید ، تهشم میگید خودش پا داد :| ?

واقعا جای تاسف داره …

اون ها هم انسان بودن!

واقعا جمهوری اسلامی جز ایجاد توهم و ترس و دور نگه داشتن ذهن افراد جامعه از مطالبی که مستقیما در زندگیشون تاثیر میذاره ، کاری نکرده!

:) پسرخوب ، قدیما وقتی یه چیزی خراب میشد ، تعمیرش میکردن ، نه تعویض !!! شما یک کتاب تاریخ معاصر رو بخوان ، ایران همیشه دنبال تعویض بوده ، از فلان شاه به فلان شاه ، از فلان جمهوری به فلان جمهوری … و سازی که شما داری میزنی ، ساز تعویض هست !!! اگر به جای این حرف ها ، مردم به فکر تعمیر افکار فاسد خودشون و نزدیکانشون بودن ، باور کن مهم نبود اسمش جمهوری باشه یا شاهنشاهی یا دموکراسی یا هرچیز دیگه ، اونوقت بهشت میشد :)

شما صد بار دیگه هم انقلاب کنید ، عوض کنید ، چیزی عوض نخواهد شد چون این خود مردم هستن که حیله گر هستن ، دروغ میگن ، دزدی میکنند ، راحت سر بغل دستیشون رو کلاه میذارن ، به حریم شخصی دیگران تجاوز میکنند و میگن خودشون خواستن … اینا تقصیر کسی نیست ، نمیگم فشارهای اجتماعی بی تاثیره اما هر کس میتوانه خودش رو تعمیر کنه ، من چندین سال هست داخل این سایتم ، یه سایت سکسی و سیاسی که هرچیزی توش اتفاق میفته ، نه مخ دختریو زدم ، نه سکس کردم ، نه متاهلم ک بگی زن دارم ، نه چیزای دیگه !!!

پیشنهاد میکنم به جای جو سیاسی ، یکم فرهنگ سازی برای تعمیر جامعه کنید .

موافقم باهات ، تاریخ هم خوندم (البته نه حرفه ای) ، اگه دقت کنی ، انسان ها از قدیم تا عصر جدید اینطوری بودن ، این چیزی نیست که من میخوام

من خودمم در فکر اصلاحم …

• اما نه اصلاح جمهوری اسلامی!

اگر قرار باشه اصلاح کنیم ، ابتدا باید با بیان واقعیت های تفکرات فعلی ، باعث بشیم مردم اول به اعتقادات و نوع شیوه و رفتاری که دارند فکر کنند!
که چیز هایی که بهشون گفته شده و باور کردند فکر کنند!

تا بعد بشه اصلاحش کرد!

کاری که من دارم میکنم همینه!

تفکر ؛ نه تخریب ، که خیلی ها اشتباه میگیرنش!

1 ❤️

2018-10-16 12:28:17 +0330 +0330
نقل از: امپراطورشب چرا؟! چون ما خودمون همه ی غلطارو کردیم نیاز نیست آمریکاکاری بکنه.

این حرفت رو باید با آب طلا نوشت و سردر ورودی بیت رهزنی نصب کرد. ? (clap)

1 ❤️

2018-10-16 12:34:05 +0330 +0330

اینکه عده‌ای هستند که اطلاعاتی که رسانه‌های حکومتی اجازه پخشش رو نمیدن در اختیار بقیه میذارن و فرصت نقد و تفکر به بقیه میدن قابل تقدیره. هرچند حرکتی کوچک هرچند در سایت پورن ولی آزاد شهوانی ? اینکه ما بدونیم اطرافمون چی میگذره یه قدمه. شاید تاتی تاتی یه کودک باشه ولی به هر حال یک قدمه.

3 ❤️

2018-10-16 13:37:19 +0330 +0330

واقعا جای تاسف داره …

اون ها هم انسان بودن!

:) پسرخوب ، قدیما وقتی یه چیزی خراب میشد ، تعمیرش میکردن ، نه تعویض !!! شما یک کتاب تاریخ معاصر رو بخوان ، ایران همیشه دنبال تعویض بوده ، از فلان شاه به فلان شاه ، از فلان جمهوری به فلان جمهوری … و سازی که شما داری میزنی ، ساز تعویض هست !!! اگر به جای این حرف ها ، مردم به فکر تعمیر افکار فاسد خودشون و نزدیکانشون بودن ، باور کن مهم نبود اسمش جمهوری باشه یا شاهنشاهی یا دموکراسی یا هرچیز دیگه ، اونوقت بهشت میشد :)

شما صد بار دیگه هم انقلاب کنید ، عوض کنید ، چیزی عوض نخواهد شد چون این خود مردم هستن که حیله گر هستن ، دروغ میگن ، دزدی میکنند ، راحت سر بغل دستیشون رو کلاه میذارن ، به حریم شخصی دیگران تجاوز میکنند و میگن خودشون خواستن … اینا تقصیر کسی نیست ، نمیگم فشارهای اجتماعی بی تاثیره اما هر کس میتوانه خودش رو تعمیر کنه ، من چندین سال هست داخل این سایتم ، یه سایت سکسی و سیاسی که هرچیزی توش اتفاق میفته ، نه مخ دختریو زدم ، نه سکس کردم ، نه متاهلم ک بگی زن دارم ، نه چیزای دیگه !!!

پیشنهاد میکنم به جای جو سیاسی ، یکم فرهنگ سازی برای تعمیر جامعه کنید .

موافقم باهات ، تاریخ هم خوندم (البته نه حرفه ای) ، اگه دقت کنی ، انسان ها از قدیم تا عصر جدید اینطوری بودن ، این چیزی نیست که من میخوام

من خودمم در فکر اصلاحم …

• اما نه اصلاح جمهوری اسلامی!

اگر قرار باشه اصلاح کنیم ، ابتدا باید با بیان واقعیت های تفکرات فعلی ، باعث بشیم مردم اول به اعتقادات و نوع شیوه و رفتاری که دارند فکر کنند!
که چیز هایی که بهشون گفته شده و باور کردند فکر کنند!

تا بعد بشه اصلاحش کرد!

کاری که من دارم میکنم همینه!

تفکر ؛ نه تخریب ، که خیلی ها اشتباه میگیرنش!

:) منم وقتی میخواستم درس بخوانم ، میگفتم درس میخوام بخوانم حتما ، اما از شنبه !

شما هم اگر مرد اصلاح هستی ، الان مشکلات زیادی واس اصلاح هست که فکر نکنم باشی

عزیزدلم مطمئن باش اگر بخواد یک رژیمی عوض بشه ، عوارض خیلی سنگینی داره ، کسی که میشه صاحب جدید اون مملکت ، دوستان و پشتیبان های سیاسیش ازش توقع های بالایی دارن ، حداقل این رژیم ، سختی های سیاسیش رو اوایل انقلاب پس داده ک مشهورترین 8 سال جنگ بود !!!

با این تاپیک ها و فعالیت شما ، چیزی درست نمیشه خیالت راحت ، بدتر هم خواهد شد ، رژیمی ک 40 ساله داره داد میزنه مرگ با آمریکا ، موقع رفتن ، بی صدا نمیره ، اول موشکاشو شکلیک میکنه سمت همون آمریکا و اسراییل و اونوقت دیگه اونا هم ساکت نمیشنن ، خیالت راحت هیچ کدومشون به فکر مردم ایران نبودن و نیستن اگر تاریخشون رو مطالعه کرده باشی ، ایران فقط چهار راهی توی کره زمین هست ک همیشه ازش سواستفاده شده …

فکرکنم ، اصلاح همین مردم ، خیلی مفید تر باشه ک اول بیای نظامشون رو عوض ضکنی بعد اصلاحشون کنی ، عین این میمونه یه نفر اول بره حمام بعد لباس نو بپوشه ، بعدش تازه ماشین بیاری و سرشو اصلاح کنی :)

به هرحال خوددانی ، از ما گفتن بود!

اولا که شما در مورد خودتون صحبت می کنید و صحبت کنید لطفا.

من خیلی وقته شروع کردم به تغییر رفتار و عقایدم .
و در مورد تغییر با دیگران هم صحبت میکنم و در این زمینه فعالیت هم دارم.

• بله مشکلات زیاد هست ، و فعالیت من هم برای رفع همین مشکلاته ، در رفتار هم همچنین ، اما باید کل جامعه رو در بر بگیره تا نتیجه بده ، فلذا در اینترنت به همین دلیل فعالیت میکنم ، تا افراد بیشتری فکر کنند تا مشکلاتمون رو رفع کنیم!

• شما اگر حامی این رژیمی یا فکر میکنید رژیم جمهوری اسلامی قابل اصلاحه !

باید به زندان ها و حقوق ملت و آزادی هایی که دارند بنگرید!

قطعا هر تغییری یک بهایی داره!

هیچ چیز راحت و بدون دردسر نیست!

اما جمهوری اسلامی خودش کاری کرده که غیر قابل اصلاحه ، مثلا یک دین ، که مسئله اعتقادی شخصیه رو آورده تو اسم کشور ، همینطور توی پرچم کشور و قانون کشور!

این سطحی ترین مسئله ای هست که بیان کردم اگر وارد جزئیات بشیم ، متوجه میشید که چقدر مسئله پیچیده تر و غیر قابل حل تر میشه ، و متوجه میشید چرا این حرفا رو زدم.

• تصورات و نظرات و تفکرات یک فرد در مورد مسائل همیشه واقعیت ندارند و درست نیستند و اینکه این نظر شخصی شماست که تاپیک های من راه حل نیستند!

و من از باز خورد های متفاوت میفهمم چی نتیجه میده و چی نتیجه نمیده!

• آفرین دقیقا به نکته ی خوبی اشاره کردی ، یکی از همین اصلاح ناپذیر بودن جمهوری اسلامی ، همین دلیلیه که خودتون آوردید!

و البته به همین راحتی ها هم نیست که گفتید شلیک کنه و …
حتی اگه موشکی شلیک بشه ، خیال میکنید چیزی وجود نداره که از بین ببره و خنثی اش کنه؟ (چیزی برای دفاع ندارن؟)

• یه زمانی قدرت دست این سرزمین بود ، حالا برعکس شده ، ولی هر چیز راه حل خودشو داره!

اگر به فکر اصلاح مغز ها باشیم ؛ قطعا زندگی ها بهتر میشه!

• اگر دقت کرده باشی تو همین تاپیک در مورد ذهن و دیدگاه مردم به رژیم حرف زدم ، چیزی که دارم اصلاح میکنم اینه ، تا بعد برسیم به رژیم! (کاری که تو همه تاپیک هام که مشابه این موضوعات هستند میکنم)

• و یه پیشنهاد ، ما همه دوست داریم بگیم و بخندیم ، اما لطف کنید اگر قصد ندارید در این زمینه کمکی بکنید ، حداقل هر چیزی رو سر جای خودش بیان کنید ، تا نقدی بهتون وارد نشه . ممنون ?

1 ❤️

2018-10-16 13:46:40 +0330 +0330

بازم میرجاوه ?

همین چند وقت پیش بود که یه سرباز ربوده شده رو از اونجا بعد یکی دوسال از دس گروهکا آزاد کردنا :| دوباره هم عین آب خوردن اومدن از همون منطقه بردن!

1 ❤️

2018-10-16 13:49:48 +0330 +0330
نقل از: Master.Kink اینکه عده‌ای هستند که اطلاعاتی که رسانه‌های حکومتی اجازه پخشش رو نمیدن در اختیار بقیه میذارن و فرصت نقد و تفکر به بقیه میدن قابل تقدیره. هرچند حرکتی کوچک هرچند در سایت پورن ولی آزاد شهوانی ? اینکه ما بدونیم اطرافمون چی میگذره یه قدمه. شاید تاتی تاتی یه کودک باشه ولی به هر حال یک قدمه.

عده ای فکر میکنند این سایت پورن که تعداد بازدید کننده هاش کم نیست ، هیچ تاثیری نمیذاره , در حالی که که به خیلی از جزئیات این حرکت ها توجه نمی کنند.

سپاس بابت نظرتون ?

1 ❤️

2018-10-16 13:58:22 +0330 +0330
نقل از: روح بیمار بازم میرجاوه ?

همین چند وقت پیش بود که یه سرباز ربوده شده رو از اونجا بعد یکی دوسال از دس گروهکا آزاد کردنا :| دوباره هم عین آب خوردن اومدن از همون منطقه بردن!

آری ، کلا پر مدعاست اما کم کار. البته مگه اینکه بخوان کسی رو بکشن‌. فعالیت اصلیشون بعد از اتفاق هاست و همیشه خودنمایی بعدش رو دارن.

1 ❤️

2018-10-16 14:13:03 +0330 +0330

رو دست زدن تروریست ها به محسن رضایی

0 ❤️

2018-10-16 16:46:08 +0330 +0330

این نظام نیست که بتونه از روی قدرت حرف بزنه، چون حد و اندازۀ خودشو در قبال قدرت ها کاملا می دونه، که اگر نمی دونست زیر شورت پوتین واسه خودش جا وا نمی کرد

این اندازۀ شعور اکثریت مردم هست که جرأت تزویر و یاوه گویی رو به نظام میده

2 ❤️

2018-10-16 16:49:28 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

این نظام نیست که بتونه از روی قدرت حرف بزنه، چون حد و اندازۀ خودشو در قبال قدرت ها کاملا می دونه، که اگر نمی دونست زیر شورت پوتین واسه خودش جا وا نمی کرد

این اندازۀ شعور اکثریت مردم هست که جرأت تزویر و یاوه گویی رو به نظام میده

بله مردم به سادگی میپذیرند و اون ها هم راحت هر حرفی دلشون خواست میزنند

سپاس ?

2 ❤️

2018-10-16 17:38:20 +0330 +0330

هیچ سخنی ندارم بخاطر تاپیکهای معنا دار و هدفمندت

به امید بهترینها برای شما محبوب و هموطنان عزیزم

1 ❤️

2018-10-16 17:48:02 +0330 +0330
نقل از: happysex هیچ سخنی ندارم بخاطر تاپیکهای معنا دار و هدفمندت

به امید بهترینها برای شما محبوب و هموطنان عزیزم

سپاس ، شما لطف داری عزیزم ?

همچنین برای شما ، موفق و پیروز باشید

0 ❤️

2018-10-16 17:49:45 +0330 +0330

احتمالا این یه سناریوی دیگس که سپاه طراحی کرده

0 ❤️

2018-10-16 17:54:28 +0330 +0330
نقل از: keyvan_30c احتمالا این یه سناریوی دیگس که سپاه طراحی کرده

برای چی طراحی کرده ؟
از این اتفاق ها کم نیافتاده …
بعدشم از لحاظ اون دید امنیتی ببینیم میبینیم که اون چیزی که خودشون اسمشو میذارن امنیت رو از بین میبره ، برای همین این اتفاق ها ضرر داره تا سود.

0 ❤️

2018-10-16 18:24:21 +0330 +0330

فقط میتونم باخانواده های این سربازان ابرازهمدردی کنم که اشکشون واقعاجانسوزه کسانیکه بی گناه تلف میشن…

1 ❤️

2018-10-16 18:26:52 +0330 +0330

خیلی دردآور و باعث تاسفه؛ 6 سال جنگ در سوریه و میلیاردها دلار این مملکت و ملت که اونجا برای حفظ بشار اسد بر مسند قدرت توسط سران نظام هزینه شد تا کریدور هلال شیعی از ایران توسط عراق و سوریه تا بلندی‌های جولان تشکیل بشه که خونخواران نظام به اونجا دسترسی و منطقه مذکور را تحت کنترل داشته باشند. علت این است که علیرغم قلدربازیها و بلوف‌هایی که می‌زنند برد و دقت موشک‌هایشان برای تهدید اسرائیل از آنجا می‌تواند جوابگو باشد. حال با این میلیاردها دلار هزینه انجام شده در سوریه بعلاوه صدها وبلکه هزاران کشته و مجروح از هموطنان اعزامی به آنجا و تحویل نفت و سوخت %100 رایگان به آن کشور و... مضاف بر هزینه‌های هنگفت در عراق، همگی را اینگونه توجیه می‌کردند که ما برای حفظ امنیت کشور و ملت ایران با این سیاست و طرح، جنگ با تروریست‌ها رو با حاشیه ایمن به ده‌ها کیلومتر دور از مرزها کشانده‌ایم. لیکن حمله به مجلس در سال گذشته، نبردهایی که بصورت مداوم در مناطق مرزی و کوهستانی غرب و شمال غربی کشور توسط داعش، پژاک، پ‌ک‌ک و... انجام می‌گیرد، حمله ماه پیش به ارتشیان در اهواز، همین مورد میرجاوه که شما خبرش رو درج کردید و... نمونه‌های بسیاری از این قبیل چه جای توضیح و یا توجیهی را برای این سران خائن وطن‌فروش باقی می‌گذارد؟! و متاسفانه اکثریت ما مردم بدون فکر و فقط طوطی‌وار همین جمله را که فشار اقتصادی و تحریم و کمبودها و.... تحمل میکنیم اما به‌جاش امنیت داریم تکرار می‌کنند. (dash)

1 ❤️

2018-10-16 18:32:55 +0330 +0330
نقل از: I.am.Groot من یه جورایی با جادوگر سفید موافقم، مردم ایران آماده تغییر نیستن ... دودستگی بین ماها وجود داره که شاید تا همیشه ادامه داشته باشه

جادوگر میگه باید مردم رو اصلاح کرد به جای حکومت! من هم گفتم موافقم! اما میگه نباید جهموری اسلامی رو تغییر داد باید اصلاحش کرد!

از نظر شما جمهوری اسلامی اصلاح میشه؟

با توجه به توضیحاتی که دادم؟

• مردم ایران کی آماده تغییر بودن؟ همیشه یک نفر بوده رهبریشون کنه ، و نتیجه اش رو هم دیدیم!

کسانی که بذارن دیکتاتور ها با دروغ هاشون به دیکتاتوری ادامه بدن ، بدتر از دیکتاتور هستند!

در عمل هم میبینیم تا کسی یه پست مدیریتی گیرش میاد ، چه اتفاقی برای شخصیتش میافته!

تا کی میخواهیم ادامه بدیم؟

کی آماده تغییر افکارمون هستیم؟

فکر کنم جواب شما به هیچوقت خیلی نزدیک باشه ...

2 ❤️

2018-10-16 18:44:56 +0330 +0330
نقل از: هزارویکشب فقط میتونم باخانواده های این سربازان ابرازهمدردی کنم که اشکشون واقعاجانسوزه کسانیکه بی گناه تلف میشن...

سرباز بیچاره ، از سر اجبار و زور باید ۲ سال عمرشو تلف کنه ، باهاش هم طوری رفتار میکنند ، انگار عضو ارتش شده و مجبوره …

اونا هیچ ، بیافتی دست یه مشت تروریست بی رحم ، این دیگه خیلی بده …

امیدوارم به سرباز ها آسیبی نرسه ، گرچه ممکنه روانشون تخریب بشه

2 ❤️

2018-10-16 19:01:25 +0330 +0330
نقل از: kambiz55

خیلی دردآور و باعث تاسفه؛ 6 سال جنگ در سوریه و میلیاردها دلار این مملکت و ملت که اونجا برای حفظ بشار اسد بر مسند قدرت توسط سران نظام هزینه شد تا کریدور هلال شیعی از ایران توسط عراق و سوریه تا بلندی‌های جولان تشکیل بشه که خونخواران نظام به اونجا دسترسی و منطقه مذکور را تحت کنترل داشته باشند. علت این است که علیرغم قلدربازیها و بلوف‌هایی که می‌زنند برد و دقت موشک‌هایشان برای تهدید اسرائیل از آنجا می‌تواند جوابگو باشد. حال با این میلیاردها دلار هزینه انجام شده در سوریه بعلاوه صدها وبلکه هزاران کشته و مجروح از هموطنان اعزامی به آنجا و تحویل نفت و سوخت %100 رایگان به آن کشور و... مضاف بر هزینه‌های هنگفت در عراق، همگی را اینگونه توجیه می‌کردند که ما برای حفظ امنیت کشور و ملت ایران با این سیاست و طرح، جنگ با تروریست‌ها رو با حاشیه ایمن به ده‌ها کیلومتر دور از مرزها کشانده‌ایم. لیکن حمله به مجلس در سال گذشته، نبردهایی که بصورت مداوم در مناطق مرزی و کوهستانی غرب و شمال غربی کشور توسط داعش، پژاک، پ‌ک‌ک و... انجام می‌گیرد، حمله ماه پیش به ارتشیان در اهواز، همین مورد میرجاوه که شما خبرش رو درج کردید و... نمونه‌های بسیاری از این قبیل چه جای توضیح و یا توجیهی را برای این سران خائن وطن‌فروش باقی می‌گذارد؟! و متاسفانه اکثریت ما مردم بدون فکر و فقط طوطی‌وار همین جمله را که فشار اقتصادی و تحریم و کمبودها و.... تحمل میکنیم اما به‌جاش امنیت داریم تکرار می‌کنند. (dash)

سلام دوست عزیز

آره متاسفانه این رژیم پول ها و افراد زیادی رو خرج کرده تا منطقه رو دست خودش بگیره و قطعا هر کاری رو که دوست داره انجام میده و یه اسم خدا و‌ محمد هم بهش وصل میکنه ، که حسابی مردم از خود بی خود بشن و راحت پولشون و بچه هاشون رو برای هدف هاشون استفاده میکنند!

حقیقتا حکومت های دینی به قول یکی از تحلیل گران حتی از حکومت های دیکتاتوری مثل کره شمالی عقب تره …

مردم رو طوری ذهن هاشون رو شست و شو دادن ، که دیگه هر اشتباهی هم بکنن راحت قبول میکنن و میندازن گردن آمریکا و اسرائیل و ذهن مردم رو برای جنگ و خونریزی بیشتر شست و شو‌ میدن.

2 ❤️

2018-10-16 19:18:08 +0330 +0330
نقل از: خاله-الکسیس ذهنیت مردم نسبت ب مسئله امنیت فقط اینه ک جنگ نشده داخل کشورشون مثل فلسطین و یمن اما نمیدونم مسئله تجاوز،ربوده شدن،دزدی و چیزای دیگه هم جزو امنیت ی کشور محسوب میشن ک متاسفانه امارش داخل ایران فاجعه بار هست

بله درسته ?

و اینکه امنیت فقط برای جسم نیست ، بلکه روان و فکر یک نفر اگه بخاطر مسائل اجتماعی آسوده نباشه هم جزو بی امنی حساب میشه ...

1 ❤️

2018-10-16 19:24:52 +0330 +0330
نقل از: kambiz55

سلام دوست عزیز

آره متاسفانه این رژیم پول ها و افراد زیادی رو خرج کرده تا منطقه رو دست خودش بگیره و قطعا هر کاری رو که دوست داره انجام میده و یه اسم خدا و‌ محمد هم بهش وصل میکنه ، که حسابی مردم از خود بی خود بشن و راحت پولشون و بچه هاشون رو برای هدف هاشون استفاده میکنند!

حقیقتا حکومت های دینی به قول یکی از تحلیل گران حتی از حکومت های دیکتاتوری مثل کره شمالی عقب تره …

مردم رو طوری ذهن هاشون رو شست و شو دادن ، که دیگه هر اشتباهی هم بکنن راحت قبول میکنن و میندازن گردن آمریکا و اسرائیل و ذهن مردم رو برای جنگ و خونریزی بیشتر شست و شو‌ میدن.

متاسفانه همینطوره،
در میان انواع روش اداره یک کشور و یا اصطلاحا حکومت، دیکتاتوری بدترین آن‌ها محسوب می‌شود که خود دیکتاتوری نیز به لحاظ ساختاری به چندین نوع تقسیم‌بندی می‌گردد که بدترین و بی‌منطق‌ترین آنها دیکتاتوری ایدئولوژی و عقیده است؛ خوشبختانه (!) ما در هر دو بخش رکورد زدیم! (dash)

1 ❤️

2018-10-16 19:49:47 +0330 +0330

درسته سپاهی و بسیجین… اما همیشه اینا توو صف اول قربونی شدنن…

دلم بیشتر برای خونوادهاشون میسوزه… اکثرشوت بچه های کوچیک دارن که منتظر باباهاشونن :(

0 ❤️

2018-10-16 20:04:02 +0330 +0330
نقل از: Pou.Yan درسته سپاهی و بسیجین... اما همیشه اینا توو صف اول قربونی شدنن...

دلم بیشتر برای خونوادهاشون میسوزه… اکثرشوت بچه های کوچیک دارن که منتظر باباهاشونن :(

آره متاسفانه این واقعیت های دردناکشه …

همونا بچه های کوچکی بودن که ذهنشون رو پر از افکار خودشون کردن تا برای اهدافشون بمیرن.

گرچه بعضی هاشونم واقعیت رو فهمیدن و خودشون میخوان این شکلی زندگی کنند

اما خشک و تر با هم میسوزه …

زندگی با ذهن های بسته تروریست میسازه و تروریست هم قربانی های حکومت های دیگه رو ترور میکنه .

0 ❤️

2018-10-16 20:15:33 +0330 +0330

موضوع تاپیک حسابش جداس،به حد کافی در موردش حرف زده شده…ولی بعضی دوستان به یه نکته باس توجه کنن…

جامعه گه،ادمای گهی رو به وجود میاره که وقتی به قدرت میرسن با ریدن در نظام اموزشی،افزایش دادن انواع فساد و…باعث میشن اوضاع اون جامعه و ادماش گه تر بشه،به مرور زمان هر ادمی که از این بین این ملت گه پرور به قدرت میرسه از ادمای قبل خودش بیشتر گهه و کاری که انجام میده هم غرق کردن بیشتر ملت تو گه و ادامه دادن این اوضاع گهیه…

این همه گه گه کردم که به گه کاری اصلی اشاره کنم،اونم اینه که حکومت گه و جامعه گه همدیگه رو تقویت میکنن،کاری که باید انجام بشه قطعا اصلاح جامعه اس چون برای حکومت ها شاید الترناتیوی باشه اما برای ادمای یه ملت نه!شما میتونید همه چی رو از برادران چینی بگیرید و وارد کنید الا ایرانی جماعتو!وضعیت مردم وقتی از گه به عادی تبدیل میشه که امنیت وجود داشته باشه،البته نه اون امنیتی که این گه خورا میگن (که البته اونم نداریم) منظورم امنیت مالی و اقتصادی،امنیت اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اطلاعاتی و غیره اس که کمپلت نداریم!تازه همه مسىله امنیت نیست…مهمترین بخش هر جامعه بخش اموزشه که وضعیت اونارم داریم میبینیم!مدارس گل و بلبل رژیم رو هم که هممون توش حبس کشیدیم و شکنجه شدیم!کس نمیگم!خیلی از ما خلاقیت،عقل،شعور،باکرگی عقلی و خیلی چیزای دیگه مونو تو همین مدارس از دست دادیم!

ما امنیت و اموزش واقعی میخواهیم تا جامعه عن و نتیجتا حکومت عن نداشته باشیم…برای رسیدن به این هدف ما باید با خار رژیم مزدوج بشیم که چون فعلا رژیم موفقیت نسبی در مزدوج شدن با خار روح و روان و شعور و شجاعت اکثر ما پیدا کرده نمیتونیم به این مهم دست یابیم…

3 ❤️

2018-10-16 20:28:27 +0330 +0330
نقل از: Deadlover4 موضوع تاپیک حسابش جداس،به حد کافی در موردش حرف زده شده...ولی بعضی دوستان به یه نکته باس توجه کنن...

جامعه گه،ادمای گهی رو به وجود میاره که وقتی به قدرت میرسن با ریدن در نظام اموزشی،افزایش دادن انواع فساد و…باعث میشن اوضاع اون جامعه و ادماش گه تر بشه،به مرور زمان هر ادمی که از این بین این ملت گه پرور به قدرت میرسه از ادمای قبل خودش بیشتر گهه و کاری که انجام میده هم غرق کردن بیشتر ملت تو گه و ادامه دادن این اوضاع گهیه…

این همه گه گه کردم که به گه کاری اصلی اشاره کنم،اونم اینه که حکومت گه و جامعه گه همدیگه رو تقویت میکنن،کاری که باید انجام بشه قطعا اصلاح جامعه اس چون برای حکومت ها شاید الترناتیوی باشه اما برای ادمای یه ملت نه!شما میتونید همه چی رو از برادران چینی بگیرید و وارد کنید الا ایرانی جماعتو!وضعیت مردم وقتی از گه به عادی تبدیل میشه که امنیت وجود داشته باشه،البته نه اون امنیتی که این گه خورا میگن (که البته اونم نداریم) منظورم امنیت مالی و اقتصادی،امنیت اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اطلاعاتی و غیره اس که کمپلت نداریم!تازه همه مسىله امنیت نیست…مهمترین بخش هر جامعه بخش اموزشه که وضعیت اونارم داریم میبینیم!مدارس گل و بلبل رژیم رو هم که هممون توش حبس کشیدیم و شکنجه شدیم!کس نمیگم!خیلی از ما خلاقیت،عقل،شعور،باکرگی عقلی و خیلی چیزای دیگه مونو تو همین مدارس از دست دادیم!

ما امنیت و اموزش واقعی میخواهیم تا جامعه عن و نتیجتا حکومت عن نداشته باشیم…برای رسیدن به این هدف ما باید با خار رژیم مزدوج بشیم که چون فعلا رژیم موفقیت نسبی در مزدوج شدن با خار روح و روان و شعور و شجاعت اکثر ما پیدا کرده نمیتونیم به این مهم دست یابیم…

اعصاب مصاب یخته کاکو؟ ?

آره واقعا همه چی نابوده …

هی امید به اصلاح دارن!

کو حرکت ، کو تفکر …

بعضیام توقع دارن رژیم آخوندی که از واجب الوجوباتش حجابه ، نه آسایش جسمی و روانی مردم ، و اسم کشور رو اسلامی گذاشته و کلی محدودیت ایجاد کرده ، و همه ذهن ها رو مسموم ، اصلاح بشه!

یه ترفند خوب هم داره ؛ اونم اینه :
بهشت و‌نعمات این دنیا واسه کافراس چون اون دنیا تا ابد جهنمه ، ما هم زندگیتون رو جهنم میکنیم ، که اون دنیاتون بهشته

چقدر سادگی ، چقدر راحت!

1 ❤️

2018-10-17 06:45:13 +0330 +0330
نقل از: I.am.Groot
نقل از: I.am.Groot من یه جورایی با جادوگر سفید موافقم، مردم ایران آماده تغییر نیستن ... دودستگی بین ماها وجود داره که شاید تا همیشه ادامه داشته باشه

جادوگر میگه باید مردم رو اصلاح کرد به جای حکومت! من هم گفتم موافقم! اما میگه نباید جهموری اسلامی رو تغییر داد باید اصلاحش کرد!

• مردم ایران کی آماده تغییر بودن؟ همیشه یک نفر بوده رهبریشون کنه ، و نتیجه اش رو هم دیدیم!

کسانی که بذارن دیکتاتور ها با دروغ هاشون به دیکتاتوری ادامه بدن ، بدتر از دیکتاتور هستند!

در عمل هم میبینیم تا کسی یه پست مدیریتی گیرش میاد ، چه اتفاقی برای شخصیتش میافته!

جمهوری اسلامی همه چیش کسشعره(از اسمش بگیر تا سیستمش) و منم اینو قبول دارم ... ولی به نظرم میشه بهینه اش کرد ... اینکه اون بالاها دارن بخور بخور میکنن خیلی دور از انسانیته، ولی حداقل اگه اوضاع اقتصادی و وضع رفاه مردمو بهتر کنن، خیلی راحتتر و بهتر میشه تو این خراب شده زندگی کرد ... اما متاسفانه مسئولین ما خیلی پررو هستن و کلا مردمو دایورت میکنن ... من یه آتئیستم و از حکومت دینی متنفرم، ولی به نظرم بهینه شدن جمهوری اسلامی، بهتر ازینه که کلی تلفات بدیم تا یه دیکتاتور دیگه رو به قدرت برسونیم و دوباره چند دهه فلاکتو تحمل کنیم ...

حکومت اسلامی بهینه یه جایی مثل ترکیه است و مالزی و عربستان!

عربستان بخاطر زائرین مسلمان هر ساله کلی پول به جیب میزنه ؛ اونم وسط کویر , وضعیت مالی مردمش هم بهتر از ایرانه

یا ترکیه و مالزی که اونا هم به دلایلی که همه میدونند کلی از مسافرین درآمد دارن!

اما با اینهمه اوضاع ذهنی و فرهنگی مردم این کشور ها افتضاحه ... عربستان مردمش مثل ایران جزو افسرده ترین مردم دنیا هستند.

این نشون میده دغدغه انسان پول نیست ؛ دغدغه اون چیزایی هست که با پول به دست میاد یا در یه کشور آزاد مثل آمریکا سایر نیاز های ذهنیشون رو ارضا میکنه

طرف خدا رو میخواد ، خرما هم میخواد!

تا وقتی که همه ماها وضعیت ذهنیمون رو درست نکنیم و تو فرهنگ و افکار و رفتارمون تغییراتی ایجاد نکنیم

پولدارترین هم که باشیم ، بازم یه مشت بدبختیم!

جهموری اسلامی حتی در عالی ترین سطح ممکن هم نمیتونه اینکارو انجام بده ؛ چون اولویت هاش چیز های دیگه ای هستند. و از ریشه مشکل داره.

2 ❤️

2018-10-20 19:36:45 +0330 +0330

جمهوری اسلامی همه چیش کسشعره(از اسمش بگیر تا سیستمش) و منم اینو قبول دارم ... ولی به نظرم میشه بهینه اش کرد ... اینکه اون بالاها دارن بخور بخور میکنن خیلی دور از انسانیته، ولی حداقل اگه اوضاع اقتصادی و وضع رفاه مردمو بهتر کنن، خیلی راحتتر و بهتر میشه تو این خراب شده زندگی کرد ... اما متاسفانه مسئولین ما خیلی پررو هستن و کلا مردمو دایورت میکنن ... من یه آتئیستم و از حکومت دینی متنفرم، ولی به نظرم بهینه شدن جمهوری اسلامی، بهتر ازینه که کلی تلفات بدیم تا یه دیکتاتور دیگه رو به قدرت برسونیم و دوباره چند دهه فلاکتو تحمل کنیم ...

حکومت اسلامی بهینه یه جایی مثل ترکیه است و مالزی و عربستان!

عربستان بخاطر زائرین مسلمان هر ساله کلی پول به جیب میزنه ؛ اونم وسط کویر , وضعیت مالی مردمش هم بهتر از ایرانه

یا ترکیه و مالزی که اونا هم به دلایلی که همه میدونند کلی از مسافرین درآمد دارن!

اما با اینهمه اوضاع ذهنی و فرهنگی مردم این کشور ها افتضاحه ... عربستان مردمش مثل ایران جزو افسرده ترین مردم دنیا هستند.

این نشون میده دغدغه انسان پول نیست ؛ دغدغه اون چیزایی هست که با پول به دست میاد یا در یه کشور آزاد مثل آمریکا سایر نیاز های ذهنیشون رو ارضا میکنه

طرف خدا رو میخواد ، خرما هم میخواد!

تا وقتی که همه ماها وضعیت ذهنیمون رو درست نکنیم و تو فرهنگ و افکار و رفتارمون تغییراتی ایجاد نکنیم

پولدارترین هم که باشیم ، بازم یه مشت بدبختیم!

جهموری اسلامی حتی در عالی ترین سطح ممکن هم نمیتونه اینکارو انجام بده ؛ چون اولویت هاش چیز های دیگه ای هستند. و از ریشه مشکل داره.

دقیقا، طرف هم خرمارو میخواد و هم خدا را … البته در مورد عربستان دوتا مسئله هست، یکی اینکه به نظر میرسه پیشرفت فرهنگی اونا بهتر از ایران باشه، و دوم اینکه اون دین مزخرفیم که دارن حداقل با شرایط اقلیمی اون منطقه هماهنگی داره … بعدشم، به نظرم برای یه کشور در خاورمیانه، اوضاع ازین بهتر نمیتونه بشه، مگر اینکه اینقدر غارت و چپاول کنن که به یک منطقه پوچ تبدیل بشه و اون موقع تازه بخوان مخشونو به کار بندازن

در مورد پیشرفت فرهنگیشون همینو بدون که اونا هم اجازه دادن حکومتشون پادشاهی باشه ، چندتا اصلاح کوچیک و دادن حق اصلی ، باعث نمیشه سطح فرهنگشون بالا بره ، از طرفی ما از خارج گودیم ، من از اطلاعاتی که بدست آوردم دارم این حرفا رو میزنم .

• قبلا داشته ، اما الان نه ، تمدن و چیزای جدید چیزی نیست که انسان ها همیشه میخواستن ، یک تغییره ، تفاوته و راحتی.
    خوب قاعدتا مردم اون ها هم این چیزا رو میخوان ، فلذا چیزای قدیمی و محدودیت ها جواب نمیده ، مثل کارای جمهوری اسلامی ، فقط بدترش میکنه.

• بنظر من نباید اینطور فکر کنیم ، چون تو خاورمیانه به دنیا اومدیم ، دلیل نیست ، همونطوری که میخوان هم فکر کنیم.

باید خودمون یه کاری کنیم ، وگرنه تا ابد خاورمیانه ای هستیم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «