اصول اولیه ارتباط زوجها باهم

1397/03/20

سلام به همه زوجهای عزیز
از اون‌ جایی که فک میکنم تو مسئله دوستیابی با زوجهای مختلف در این سایت تجربه های زیادی دارم ، و میبینم اکثر زوجها یه سری اصول اولیه رو رعایت نمیکنن برای دوستیابی، بر این شدم که چندتا نکته ساده و در عین حال تأثیرگذار رو بگم.

۱_ اینکه چون افراد فیک و دروغگو تو سایت زیاد هستن، لازمه که خودتونو جای زوج یا طرف مقابل بذارید و درخواست هایی که با عقل و منطق خودتون جور درنمیاد رو از طرف مقابل نخواین

۲_ اینکه یه کم حوصله داشته باشید و یکراست نرید سراغ مطرح کردن فانتزی،
از الزامات هر رابطه‌ای (چه فانتزیک و چه غیر فانتزیک) اینه که یه مقدار شناخت نسبی در مورد طرف مقابل به دست بیاد، پس سریع مطرح کردن فانتزی کاری غیرحرفه‌ای محسوب میشه و باعث میشه طرف مقابل بهتون شک کنه!

۳_ تقاضای عکس سکسی با صورت کاملاً مردود و غیرمنطقی محسوب میشه، چون نمیشه به کسی که نمیشناسین اعتماد کنین

۴_ رعایت ادب و احترام تو مکالمات شامل:
با دقت جواب دادن به پیامهای طرف مقابل،
سین زدن پیام و به موقع جواب دادن
(مواردی بوده به طرف پیام دادیم بعد سین زده جواب نداده بعد که پرسیدیم چرا، بلاک کرده!!!)

۵_ بعضی دوستان زیادی اهل ریسک هستن و مثلاً اصرار دارن که تو چت اصلی عکس بهم نشون بدن که اکثراً نمیتونن اعتماد کنن و این باعث میشه که ارتباطی شکل نگیره
همینطور برعکسش بعضیا تو سکرت چت، عکس معمولی غیر سکسی هم میترسن بدن!! این هم کار اشتباهیه، اگه کسی در این حد محافظه کار هست، پس ریسک ایجاد ارتباط از طریق این سایت رو هم باید بیخیال بشه.

۶_ تو ارتباطات اینچنینی، ازونجایی که طرف مقابل رو نمیشناسید نیازی نیست دروغ بهش بگید چون این ارتباط یک ارتباط کاملاً انتخابی هست و اگه دروغ بگید دیر یا زود مشخص میشه و فقط باعث میشه طرف مقابل بعد اینکه متوجه دروغتون شد احساس خطر بکنه، اگه کسی ازتون سوالاتی پرسید که بنا به دلایلی برای شما خصوصی محسوب میشد، به جای پاسخ دروغ، بگید نمیتونید پاسخ بدید و طرف مقابل هم باید این ظرفیت رو داشته باشه

۷_ گفتن اسم مستعار کار منطقی‌ای محسوب میشه چون هنوز نمیدونید طرف مقابل کی هست و ممکنه آشنا دربیاد، پس توقع دونستن اسم واقعی طرف مقابل رو نداشته باشید.

۸_ سوالاتی از طرف مقابل بپرسید که خودتون برای پاسخگویی به همون سوالات، مشکلی نداشته باشید، مثلاً طرف میپرسه کارت چیه و وقتی جواب میدی و همین سوالو از خودش میپرسی طفره میره

۹_ توجه داشته باشید که تو اینجور روابط، بالاخره یکی اول پا پیش میذاره و پیام میده، سعی کنید در مراحل بعدی آشنایی گاهی شما تو اعتمادسازی پیشقدم بشید.
مثلاً طرف به شما پیام داده تو سایت، بعدش که میخواید برید تلگرام، شما آیدی بدید، یا مثلاً طرف اول اطلاعات و توضیحاتی در مورد خودش داده، شما تو عکس دادن پیشقدم بشید که اون طرف احساس نکنه همه چیز یک طرفه ست.

۱۰_ در صورتی که به هر دلیلی از ادامه ارتباط با طرف مقابل منصرف شدین، یه کم فرهنگ داشته باشید و زرتی بلاک نکنید، حتی اگه نمیخواید توضیحی بابتش بدین، حداقل عذرخواهی و بعدش خدافظی کنید.

۱۱_ نوع ارتباط و شرایطتون رو شفاف توضیح بدین تا در صورت عدم توافق، وقت همو الکی نگرفته باشید.

۱۲_ قبل پیام دادن به طرف، یه نگاه به پروفایلش بکنید ضرر نداره ، بعضیا مثه خود ما یه سری توضیحات در مورد شرایطشون توی پروفایلشون میذارن، برای دیوار ننوشتنشون

۱۳_ بعضیا پیام میدن سلام، سلام تنها پیام محسوب نمیشه، سعی کنید تو پیام اول شفاف و محترمانه درخواستتونو بگید.

فعلاً چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد، اگه بود اضافه میکنم، شما خواننده محترم هم اگه نظری دارید بگید خوشحال میشیم.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-10 17:13:02 +0430 +0430

با لایک کردن پست، از مطالب مفید و کاربردی حمایت کنید. ممنون از توجهتون

5 ❤️

2018-06-10 17:38:35 +0430 +0430

میسترس ساناز هستم تایپیک شما رو تا حد زیادی تایید میکنم نه تنها در خصوص زوج ها بلکه در خصوص سایر روابط نیز کاربرد داره . بهتر بود عنوان تایپیک عمومی باشد یا به دنباله اش 'و سایر روابط' نیز افزوده می شد.

3 ❤️

2018-06-10 22:04:53 +0430 +0430
نقل از: 990ss

میسترس ساناز هستم تایپیک شما رو تا حد زیادی تایید میکنم نه تنها در خصوص زوج ها بلکه در خصوص سایر روابط نیز کاربرد داره . بهتر بود عنوان تایپیک عمومی باشد یا به دنباله اش 'و سایر روابط' نیز افزوده می شد.

ممنون از توجهت رفیق منم با اصلاحیه ای که گفتی موافقم ولی چون میخواستم قشر کوچیکتری رو مخصوصاً مخاطب قرار بدم ، منصرف شدم.

0 ❤️

2018-06-10 22:34:20 +0430 +0430

واقعا دمت گرم. درد دل ماست دقیقا.

4 ❤️

2018-06-10 23:00:36 +0430 +0430
نقل از: EhsanوSetare خیلی از مواد کاملا بجا و درسته

ممنون ازتون، با اجازه قسمت هاییش رو کپی میکنم

ممنون بابت نظر، خواهش میکنم اجازه لازم نیست راحت باش عزیزم

0 ❤️

2018-06-11 06:33:35 +0430 +0430
نقل از: سانسا من متاهل نیستم اما چیزایی که گفتین واقعا برای متاهلایی که میخوان رابطه اینجوری داشته باشن جالب و کاربردی بود. شبیه دستورالعمل

? ?

0 ❤️

2018-06-11 07:33:07 +0430 +0430

کاملا درسته فقط یه نکته رو اضافه کنم که حتما حتما اعتمادسازی رو قبل از هرگونه تبادلی فراموش نکنید به جرات میتونم بگم ۹۰ درصد افرادی که اینجا ادعای زوج بودن میکنن بنوعی فیکن یا کلا مجردن یا اگرم متاهلن خانمشون اصلا در جریان نیست
بهترین روش اعتماد سازی هم ملاقات چهارنفری در یه مکان عمومیه
از روی عکسم هیچ وقت طرفتون رو انتخاب نکنید که بعدا کاخ آرزوهاتون فرو میریزه
اینم یادمون باشه که از نظر هرکسی همسرش زیباترین در دنیاست اگه کیسی مورد پسندتون واقع نشد ادب رو فراموش نکنیم
در آخرم میگم که تو روابط فانتزی اون چیزی که خیلی مهمه شخصیت و اخلاق طرفه نه مارک لباس یا تیپ و قیافش شما وقتی با طرف خلوت میکنی فقط اخلاق و شخصیتش رو خواهی دید نه میزان دارایی یا مارک لباس یا برند گوشی و مدل ماشینش…

2018-06-11 07:45:34 +0430 +0430

بعدشم مراقب HIV و HPV. حتما باشید راجع به روشهای انتقالش سرچ کنید
سلامتی از همه چی مهم تره

2 ❤️

2018-06-11 09:05:38 +0430 +0430

کاملا درست وصیحح گقتید این خودش یک روانشانسی کامله

1 ❤️

2018-06-11 18:58:34 +0430 +0430
نقل از: bahar payiz واقعا دمت گرم. درد دل ماست دقیقا.

?

0 ❤️

2018-06-11 22:51:02 +0430 +0430
نقل از: Maryamreza کاملا درسته فقط یه نکته رو اضافه کنم که حتما حتما اعتمادسازی رو قبل از هرگونه تبادلی فراموش نکنید به جرات میتونم بگم ۹۰ درصد افرادی که اینجا ادعای زوج بودن میکنن بنوعی فیکن یا کلا مجردن یا اگرم متاهلن خانمشون اصلا در جریان نیست بهترین روش اعتماد سازی هم ملاقات چهارنفری در یه مکان عمومیه از روی عکسم هیچ وقت طرفتون رو انتخاب نکنید که بعدا کاخ آرزوهاتون فرو میریزه اینم یادمون باشه که از نظر هرکسی همسرش زیباترین در دنیاست اگه کیسی مورد پسندتون واقع نشد ادب رو فراموش نکنیم در آخرم میگم که تو روابط فانتزی اون چیزی که خیلی مهمه شخصیت و اخلاق طرفه نه مارک لباس یا تیپ و قیافش شما وقتی با طرف خلوت میکنی فقط اخلاق و شخصیتش رو خواهی دید نه میزان دارایی یا مارک لباس یا برند گوشی و مدل ماشینش.....

تقریباً با حرفات موافقم دوست من، ولی به نظرم یه مقدار دچار بدبینی بیش از حد هستی، ازونایی به نظر میای که سخت اعتماد میکنن و توقع دارن بقیه پیشقدم بشن تو اعتمادسازی، این طرز فکر خودش کارو سخت‌تر میکنه، من وقتی میخوام عکسای پروفایلی و اینستاگرامی خودمو خانوممو بدم برام خیلی اهمیت نداره ازش اسکرین شات گرفته بشه، عوضش سریع‌تر طرف مقابلمو میشناسمو تکلیفمو میدونم.
و موارد دیگه‌ای از این دست

1 ❤️

2018-06-12 02:46:08 +0430 +0430
نقل از: Maryamreza بعدشم مراقب HIV و HPV. حتما باشید راجع به روشهای انتقالش سرچ کنید سلامتی از همه چی مهم تره

;) ?

0 ❤️

2018-06-12 02:48:53 +0430 +0430
نقل از: گرگ خسته مطالبتون کاربردی هست و جالب و انشالله که همه رعایت کنن ، تنها چیزی که توی این سایت در مورد تمام فانتزی ها و علی الخصوص فانتزی کاکولد و ضربدری ایجاد مشکل میکنه همونجور که خودتون و سایر دوستان هم اشاره کردن اکانت های فیک هست ، البته کسی که تجربه لازم درمورد این فانتزی ها رو داشته باشه خیلی سریع متوجه میشه که طرف مقابلش زوج نیست و یک نفر مجردی جقی و یا یک متاهل جقی ( که همسرش خبر نداره ) هست . طی این هفت سالی که عضو شهوانی هستم تقریبا بالای هشتاد درصد کسائیکه به من پیام دادن فیک تشریف داشتن و رفتارهای همشون تقریبا در یک چهارچوب خاص بود که باعث میشه فوری لو برن ، البته زوج های بی شخصیت هم بلانسبت شما کم نبودن که به خاطر رفتار زشتشون اصلا ارزش قرار گذاشتن باهاشون وجود نداشت ، فقط من میخوام یک مطلب اساسی دیگه رو هم اضافه کنم که امیدوارم زوج های محترم بخونن و سعی کنن که رعایتش کنن ، اینکه این فانتزی بسیار ناب هست و همه مجردها دوست دارن تجربش کنن و وقتی تاپیکی میذارین به سمتتون هجوم میارن رو همه ما میدونیم ولی این نباید باعث بشه که شما دچار توهم خودتک پنداری بشی و انتظار داشته باشی طرف مقابلت غلام حلقه به گوشت باشه و هرچی دستور فرمودی فوری اجرا کنه ، توی هر رابطه ی من جمله این نوع از فانتزی احترام بایستی متقابل و درخواست ها معقول باشه ، آرزوی روزهای خوش برای همه دوستان

درسته، ممنون بابت آرزوی زیبات، منم همین آرزو رو برای شما و همه دوستان دارم

0 ❤️

2018-06-12 02:50:15 +0430 +0430
نقل از: FRHAD1699 کاملا درست وصیحح گقتید این خودش یک روانشانسی کامله

ممنون نظرتو گفتی و ممنون از لطفت رفیق ?

0 ❤️

2018-06-12 21:30:38 +0430 +0430

من خيلي دوست دارم رابطه ي ضربدري يه دوستي دارم اونم پايمه براي طرف مقابل به نظرتون تو سايت پيدا ميكنم زوجي رو

1 ❤️

2018-06-12 21:49:10 +0430 +0430
نقل از: Sexi657500 من خيلي دوست دارم رابطه ي ضربدري يه دوستي دارم اونم پايمه براي طرف مقابل به نظرتون تو سايت پيدا ميكنم زوجي رو

چون تعهد و حفظ حریم خصوصی تو روابطی غیر از رابطه با زوج‌های متأهل، کمتره (مثه زوجی که باهم دوست هستن یا ازدواج سفید هستن) معمولاً کمتر اطمینان میکنن زوجها که روابط فانتزیک یا غیر فانتزیکشونو با کسایی که متأهل رسمی نیستن، انجام بدن، ولی به آپشن‌های دیگه هم بستگی داره و نمیشه گفت قطعاً همه اینجورین

0 ❤️

2018-06-13 03:26:31 +0430 +0430
نقل از: Coolcouple1396
نقل از: FRHAD1699 کاملا درست وصیحح گقتید این خودش یک روانشانسی کامله

ممنون نظرتو گفتی و ممنون از لطفت رفیق ?

خواهش میکنم منم متشکر م که همچون تایپک های واقعامفیدی گذاشتید

0 ❤️

2018-06-13 12:01:46 +0430 +0430
نقل از: amirkir22 نفرسومم باتجربه واثبات .زوجهای محترمی که افتخارآشنایی میدن پیام یدن.

مثلاً این دوستمون با عکس امضای قشنگی که گذاشته، امید داره نتیجه هم بگیره، گرچه ممکنه یک درصد نتیجه بگیره یا شایدم گرفته، ولی در هر صورت این حرکت،حرکت چیپی محسوب میشه. اونم تو یه تاپیک غیرمرتبط که دوستیابی توش ممنوعه!

1 ❤️

2018-06-15 15:06:41 +0430 +0430

تاپیک بیاد بالا بقیه هم بخونن

1 ❤️

2018-06-16 02:39:56 +0430 +0430
نقل از: lostInTime1379 تاپیک بیاد بالا بقیه هم بخونن

ممنون دوست عزیزم، حرکتت لایک داره

0 ❤️

2018-06-16 16:28:06 +0430 +0430
نقل از: Kian150 ممنون مطالبت عالی با اجازه من میخوام نکته ای اصافه کنم که در مورد ضرب یا موازی بیشتر زوجهابی موفق هستن و مشکلی براشون پیش نمیاد و لدت میبرن که زن و شوهر به معنای واقعی عاشق هم و با هم به این نتیجه رسیده باشن چون در این صورت شما یک زنگ تفریح خوب و بعد ادامه زندگی شیرینتون ضمنا میزان وجه اشتراک سواد و فرهنگ زوج مقابل میتونه خیلی تاثیر گذار باشه برای بشتر لذت بردن از رابطه

ممنون دوست عزیزم

0 ❤️

2018-06-17 00:02:27 +0430 +0430

بسيار موشكافانه وعالى ،ممنون

1 ❤️

2018-06-17 16:25:33 +0430 +0430

باتوجه به تکامل انسان و مغز انسان اگه تنوع و فانتزی تو اصول مشترک پارتنرها انجام بشه میتونه فراموش نشدنی و معجزه آسا باشه. ما ۳تجربه دوستی عالی داشتیم و اون چند ماه باندازه ی کل زندگیمون لذت بخش و جذاب بوده ?

1 ❤️

2018-06-17 21:21:36 +0430 +0430
نقل از: Hamidreza1354 بسيار موشكافانه وعالى ،ممنون

ممنونم از شما دوست گرامی

0 ❤️

2018-06-17 23:40:19 +0430 +0430

تمام تبصره های این زوج گل رو خلاصه میکنم توی یک جمله
بلافاصله حضوری و در یک مکان عمومی مث پارک ها قرار بگذارین و از هم دیدن کنین و خیلی رک و صادقانه صحبت کنین و اگر پسندیدید اوکی و اگر نه دوستانه و با خوش خلقی از هم جدا بشین و خلاصه اینکه انقد توی تلگرام و اینجا و اونجا ادا اصول در نیارین عکس بده فلان بده، خیر سرتون شما زوجین، زن و شوهرین، یعنی یه آقا پسر بالغ و یه دختر خانوم بالغ شدین، رفتارتون بچگونه نباشه، خیلی شیک و محترمانه و با شهامت، قرار ملاقات بزارین، کشورمون عقب موندس و دلتمون، دیگه خودتون هم عقب مانده نباشین و رسمی و با پرستیژ رفتار کنین

2 ❤️

2018-06-17 23:42:08 +0430 +0430
نقل از: Masiresabz باتوجه به تکامل انسان و مغز انسان اگه تنوع و فانتزی تو اصول مشترک پارتنرها انجام بشه میتونه فراموش نشدنی و معجزه آسا باشه. ما ۳تجربه دوستی عالی داشتیم و اون چند ماه باندازه ی کل زندگیمون لذت بخش و جذاب بوده ?

شما ظاهرن زندگیتون و لذت هاش فقط خلاصه شده اس در سکس و روابط جنسی!!! ب اندازه ی کل لذت های زندگیتون؟!!!

0 ❤️

2018-06-18 09:59:35 +0430 +0430
نقل از: Masiresabz باتوجه به تکامل انسان و مغز انسان اگه تنوع و فانتزی تو اصول مشترک پارتنرها انجام بشه میتونه فراموش نشدنی و معجزه آسا باشه. ما ۳تجربه دوستی عالی داشتیم و اون چند ماه باندازه ی کل زندگیمون لذت بخش و جذاب بوده ?

همیشه خوشبخت بمونید

0 ❤️

2018-06-18 14:42:22 +0430 +0430
نقل از: smerdis تمام تبصره های این زوج گل رو خلاصه میکنم توی یک جمله بلافاصله حضوری و در یک مکان عمومی مث پارک ها قرار بگذارین و از هم دیدن کنین و خیلی رک و صادقانه صحبت کنین و اگر پسندیدید اوکی و اگر نه دوستانه و با خوش خلقی از هم جدا بشین و خلاصه اینکه انقد توی تلگرام و اینجا و اونجا ادا اصول در نیارین عکس بده فلان بده، خیر سرتون شما زوجین، زن و شوهرین، یعنی یه آقا پسر بالغ و یه دختر خانوم بالغ شدین، رفتارتون بچگونه نباشه، خیلی شیک و محترمانه و با شهامت، قرار ملاقات بزارین، کشورمون عقب موندس و دلتمون، دیگه خودتون هم عقب مانده نباشین و رسمی و با پرستیژ رفتار کنین

درسته، کاملاً موافقم اونایی که مشکلی ندارن، سریع مایلن قرار بذارن

0 ❤️

2018-06-18 15:30:45 +0430 +0430

توی سکس ضربدری که دو خانوم هستن و دو آقا
آقایون که کاندوم میذارن
اگر یکی از خانومها ایدز داشته باشه امکان داره از روی کاندوم آقایون به اون یکی خانوم سرایت داده بشه؟؟؟؟
من از این بابت استرس دارم برا سکس ضربدری؟ از ایدز و اینجور بیماری ها واهمه دارم :(
خواهش میکنم یکی که اطلاعاتش در این مورد کامله توضیح بده لطفا

0 ❤️

2018-06-19 03:23:43 +0430 +0430
نقل از: smerdis

شما ظاهرن زندگیتون و لذت هاش فقط خلاصه شده اس در سکس و روابط جنسی!!! ب اندازه ی کل لذت های زندگیتون؟!!!

شما مجاز نیستی دو نفر رو که سر موضوعاتی باهم به توافق رسیدن اینجوری به چالش بکشی، چرا که نه، سکس میتونه از بزرگترین لذتهای این دنیا باشه و تابوشکنی هیجان مضاعفی و غیرقابل توصیفی به سکس بده، پس اصلاً نمیشه به این موضوع خرده گرفت.

0 ❤️

2018-06-19 18:22:36 +0430 +0430
نقل از: مهسا-حلقوی توی سکس ضربدری که دو خانوم هستن و دو آقا آقایون که کاندوم میذارن اگر یکی از خانومها ایدز داشته باشه امکان داره از روی کاندوم آقایون به اون یکی خانوم سرایت داده بشه؟؟؟؟ من از این بابت استرس دارم برا سکس ضربدری؟ از ایدز و اینجور بیماری ها واهمه دارم :( خواهش میکنم یکی که اطلاعاتش در این مورد کامله توضیح بده لطفا

متخصص ها پاسخگو باشن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «