***اطلاعیه : ترفندهای سایت شهوانی***

1397/07/18

چگونه کارایی بیشتری از شهوانی بیرون بکشیم؟

نمیدونستم اسم تاپیک چی بذارم چون ترفندها فقط نکات فنی نیست و شامل ی سری از نکات دیگه هم میشه،هر کسی هم نکته خاصی بلد بود بذاره شاید استفاده کنیم.

1.وقتی ی تاپیکی تو انجمنها میذاری برا این که بالا بمونه میتونی چن لحظه ی بار ویرایشش کنی،خودب خود میاد بالا و خیلی های دیگه میبیننش،سینش میره بالا(البته از آخرین باری ک از این روش استفاده کردم سر تاپیک 22 بامداد روش فهمیدن و ادمین سایت درستش کرد و دیگه نمیشه ازین روش استفاده کرد،آموزش روش جدید در شماره 2)

2.کلا امکان اینکه ی تاپیک بالا بمونه مسخرس چون بازدید واقعی ر نشون نمیده و وقتی همه این روش بلد باشن سایت به هم میریزه چون همه استفاده میکنن و تاپیکایی ک بازدید واقعی میخورن دیگه بالا نمیمونن،روش قدیمی این بود ک خودتون برا تاپیک خودتون نظر بدین(مرسومه بنویسینUp)که تاپیک بالا بمونه و این نظر هر بار بدین طبیعتا تاپیک برمیگرده بالا،روش بهتر اینه که ی بار نظر بدین و چن لحظه ی بار ویرایشش کنین خود ب خود تاپیک برمیگرده بالا.

3.چت روم:چت روم قسمت home تعداد کاربرا واقعی نیستن و این ترفندیه که بقیه فک کنن و نتیجه بگیرن چون ی تعدادی بالاخره آنن پس تا جایی که میتونن چیزی ر که میخوان بذارن شاید کسی دید و جواب داد در حالیکه اینطور نیس و ی حداقلی 35 نفری برا homeتعریف شده که اعضایی نیستن که آن باشن و نظرای شما ر ببینن ینی ی جورایی سر کارین!ینی وقتی که مثلا دم صب(ساعتای 4 شب ب بعد مثلا)میزنه home41نفر در واقع 6 نفر آنن و نظرای شما ر میبینن نه 41 نفر،این ترفند باعث میشه بقیه ب طمع اینکه نظرشون دیده میشه حتی اگه 2-3نفر باشن همیشه چت روم فعال نگه دارن و نذارن بخوابه.

4.راه برخورد با خطای500:خیلی وقتا پیش میاد که میخوای ی نظر بدی،ی تاپیک بذاری،یا چیزی ر ویرایش کنی و خطای 500 بالا میاد و کاری ک میخواستی انجام بدی خراب میشه حتی ممکنه تاپیکت خراب شه و بقیه نتونن ببیننش،راهش اینه که فقط دکمه backspace ر بزنی،ینی ی صفحه برگردی عقب،متوجه میشی که پیام موفقیت سبز رنگ دیده میشه بعد اون میتونی ب روی صفحه دیگه ای کلیک کنی متوجه میشی ک کاری ک میخواستی انجام بدی با موفقیت انجام شده و تاپیک یا نظرت خراب نشده یا ویرایش شده.(اگه با گرفتن یک بار backspaceدرست نشد چند بار backspaceبزنید تا بالاخره پیام سبز رنگ موفقیت ببینید )

5.نحوه برخورد ادمین با کاربرای خلافکار:نحوه برخورد ب این صورته که حساب کاربری شما غیر فعال میشه ولی ترفندش اینه که شما اصلا متوجه نمیشین تا وقتی که از حسابتون خارج شید و مجدد بخواین وارد شین اونموقس که میفهمین غیر فعال شدین،راهش اینه که هیچ وقت از حسابتون خارج نشین ینی بزرگ ترین توهینا ر میتونین انجام بدین و تا موقعی که از حسابتون خارج نشدین غیر فعال نمیشین و نمیتونن کاری با شما بکنن!(بالاخره از نکات فنیه دیگه!)

6.دچار کاریزمای بعضی از کاربرا نشین!:میبینین بعضی از کاربرا الکی پیام های خصوصی زیادی دریافت میکنن یا خیلی راحت ی تاپیک ب چالش میکشن و…معمولا همچین کاربرایی ن با استدلال منطقی بلکه از طریق چن نفر طرفداری که دارن(ینی ب صورت دار و دستن!) و اعتبار لایک بالایی که خوردن یا حتی قدیمی بودنشون خیلی ها ر ناراحت میکنن(تنفر از کس خاصی مد نظر نیست فقط این نکته ر هم توضیح میدم که بالاخره بچه ها این هم بدونن!)این کاربرا از روش های خاصی استفاده میکنن ک در ادامه کوتاه توضیح میدم:معمولا از قدیم چن تا اکانت داشتن و هر پستی ک گذاشتن خودشون خودشون لایک کردن و یا جاهایی مثل پاتوق دوستان در عرشه مروارید سیاه از قدیم ی عادت خوبی ک دارن اینه که ی تعداد رفیقن اونجا و گروه تشکیل دادن و هر کدومشون هر پستی بذاره(حتی نظر)بقیشون لایکش میکنن و هر کدومشون هر دشمنی که پیدا کنه بقیه هم طبیعتا میکوبنش و اینطوری ی تاپیک خیلی راحت ب چالش میکشن و لایکشونم بالاس و با استفاده از روشهایی ک توضیح دادم سینک تاپیکاشونم بالاس(خب ب نظرم ی تعداد باید این میدونستن که خودشون الکی ناراحت نکنن!!)ی بحث دیگه ای ک راجع ب کاریزمای بعضی از کاربرا هست ر در2 تا شماره بعدی ینی شماره 8 توضیح میدم.

7.ی بحثی راجع ب امنیت سایت:اصولا سایت از امنیت بالایی چه از نظر فنی و چه از نظر کاربرای دروغی برخوردار نیست.
از نظر فنی که همه اطلاعات شما ب حساب جی میل یا ایمیل شما فرستاده میشه ک راجع بهش میتونید تحقیق کنید و بفهمید که دسترسی ب این اطلاعات ک ی رمزه و به گوشی شما فرستاده میشه زیاد پیچیده نیست و از نظر کاربرای دروغی یا اصطلاحا اطلاعاتی توضیح زیاده ک نظر شما ر فقط ب یک سوال جلب میکنم که ب نظرتون دلیل تخریب نشدن پارک دانشجوی تهران با وجود اطلاع دولت از اتفاقایی ک اونجا میفته چیه؟(بی شک کسانی که می اندیشند می فهمن که منظور ازین سوال چی بود فقط یکم فک کنین قشنگ میفهمین داستان چیه(و این شوخی نیست و جدیه)).

8.کاریزمای اعضا:یکم بیشتر راجع به این توضیح میدم که بفهمین چی میگم.
خب دوستان خیلی ها برا وقت گذرونی و فاصله گرفتن از دنیای بیرون ب شهوانی اومدن تا شاید اینجا ب چیزی که در واقعیت نتوستن برسن،بعضی از اعضا از روش های خاصی استفاده میکنن ک فقط برا جالب بودنش این توضیح میدم بالاخره ایده خوبیه و بقیه هم میتونن استفاده کنن:
اینکه واقعیت افراد با چیزی که اینجا نوشتن خیلی فاصله داره و خیلی ها از طریق داستانا و تاپیکای تاثیر گذاری ک نوشتن ی کاریزمایی ر ب وجود میارن که خود ب خود افراد زیادی فک میکنن فرد نویسنده واقعیتش همین داستاناس و دلباختش میشن اینجاس که موج پیامای خصوصی و لایک و … برا طرف سرازیر میشه که اتفاقا هدف نویسنده ایجاد همچین کاریزمایی به اهداف مختلف بوده،نقدی ب کارشون وارد نیس و فقط خواستم بگم شما هم میتونین با نوشتن داستانای تاثیر گذار(حتی کپی کردن از ی جای دیگه)ب جمع سلبریتی های شهوانی بپیوندید(خیلی از کاربرا اینجا فیکن ینی طرف دختره و ادعا میکنه پسره یا برعکس،20سانت سیبیل داره و ادعا میکنه بیبی فیسه،40 سالشه ادعا میکنه 17 سالشه و…در کل خواستم بگم ب راحتی اعتماد نکنین همین توهین ب کس خاصی مد نظر نیست)

9.یک موضوع دیگه راجع ب دسته بندی انجمن ها و موضوعات مختلف شهوانیه:خب این ی واقعیته ک تعداد کاربرای شهوانی نسبت ب سالای گذشته کاهش پیدا کرده و اینُ میشه از نهایت 300 نفر آنِ چت روم در بهترین تایم فهمید،یا نهایت تعداد سین هایی که ی داستان یا تاپیک توی ی بازه زمانی حتی چن ماهه میخوره(نهایتش15000تا100000)ینی جمعیتی 100000نفری در بهترین حالت هستیم(البته واقعیتش خیلی کمتر ازیناس ی طوری گفتم ک ب کسی بر نخوره این میتونین با یکم آن بودن در ی بازه زمانی زیاد تو شهوانی بفهمید) ک خیلیامون خیلی وقتا آن نیستیم(ینی هممون با هم اکانتمون فعال نیست!)خب توی این شرایط انتظار بیجاییه که از ادمین بخوایم دسته بندی استانا ر از هم جدا کنه که راحت تر بتونیم کسی ر که میخوایم در استان خودمون پیدا کنیم،ینی کلا انتظار بیجاییه ک سرچ راحت شه برامون،چون هدف اینه که بالاخره تا جایی که ممکنه تو شهوانی مشغول بمونیم و زود سایت ترک نکنیم و اگه سرچُ راحت کنه ادمین یا استانا ر جدا کنه همین تعدادی هم که هستن شکسته میشن(خب طرف خیلی راحت تره تو استانی که میخواد دنبال کیسش بگرده)و تعداد بازدید تاپیکا از اینهم پایین تر میاد و زمانی ک کسی تایم میذاره و از شهوانی استفاده میکنه کم تر میشه و خب همه اینها خوشایند ادمین نیست.(فقط خواستم بدونین ک اینطوریه)

10.اکانت ویژه:چطور میشه با ی ترفند ساده تقریبا کاربری ویژه داشت؟و بینهایت تاپیک تو ی روز گذاشت.
یکی از ویژگی هایی که کاربری ویژه داره اینه که در طول 24 ساعت میتونن برخلاف بقیه 2 یا حتی 3 تاپیک ایجاد کنن،هستن خیلی از بچه ها که در طول روز میخوان تاپیکای بیشتری ایجاد کنن که موضوع هایی که مد نظرشون دیده بشه یا کسی که میخوان پیدا کنن،روشش اینه که شما هر بار تاپیکت ویرایش کنی و موضوعشم ب چیزی که میخوای تغییر بدی،برا حذف نظرای قبلی هم که زیر تاپیکت هست باید یکی از نظرا ر ریپلی کنی(ینی نقل کنی،بخوای پاسخ بدی تو ی پنجره جدید)و در حالیکه پنجره جدیدِ پاسخت بازه به صفحه قبل(از طریق نوار منو ک بالای صفحه هست و صفحه های مختلف نشون میده)برگردی و تاپیکت حذفش کنی،بعد حذف تاپیک به پنجره جدیدِ پاسخ برمیگردی و ی نظر میدی(مثلا ی نقطه بذار یا هرچی دوس داری)و تاییدش میکنی(دکمه بفرست میزنی!)متوجه میشه تاپیکت به بالای تاپیکای داغ برمیگرده(درحالیکه حذف شده بود)البته با این فرق که همه نظرا از زیرش حذف شدن(بجز این نظری که ریپلی کردی)و بعدش تاپیکتُ ویرایش کن و ی تاپیک جدید داشته باش کسی هم متوجه نمیشه و در طول 24 ساعت به هر تعدادی که دوس داشته باشی میتونی این کار توی انجمن ها انجام بدی(چون هر موضوعی که در انجمن گذاشته بشه میاد تو لیست تاپیکای داغ نه موضوعات دیگه)امیدوارم مفید باشه:)

نکات دیگه ای هم هست که زیاد جالب نیستن و اگه ادامه بدم بحث خز میشه :)
از دوستان هم میخوام اگه نکته ای ب ذهنشون میرسه بدون توهین کردن بگن که بقیه بتونن استفاده کنن
همونطوری ک تو شماره یک گفتم ب محض اینکه فهمیدن چطور میشه تاپیک با ویرایش کردن بالا نگه داشت درستش کردن در بقیه موارد هم بعید نیس سریعا اقدام کنن مثل مورد5 پس مواظب باشین هر کاری نکنین :)مثلا همین الان که ساعت 5/5صب 19مهر هستش و دارم تاپیک ویرایش میکنم متوجه شدم ک شرایط حداقلی چت رومُ تغییر دادن و فعلا مشخص نیست میخوان حداقلی ر برا خاموش نشدن چت روم روی چه تعدادی فیکس کنن،که هم به بقیه اثبات کنن ک همچین قضیه ای نبوده و تاپیک من زیر سوال بره و هم یکم سیاستُ زیرکانه تر کنن برا چت روم که فعلا مشخص نیست میخوان چیکارش کنن.پس تا فرصت هست ازین نکات استفاده کنین :) …

الان ساعت 4 شب 20 مهر 97 متوجه شدم دوستانی که زیر تاپیک از این تاریخ به بعد نظر مثبت میدن و قصد آموزش یا تایید ترفندی ر دارن یا میخوان ترفند جدیدی ر اینجا بگن بعد چند لحظه متاسفانه نظرشون حذف میشه و بهتره بدونین که حذف نظر در اختیار خود کاربر شهوانی نیست و از اختیارات ادمین هستش و متاسفانه این اتفاق داره میفته(البته ممکنه با نوشتن این متن ازین به بعد این اتفاق نیفته کاش اینطوری باشه،ولی فعلا معلوم نیس چطوریه!) امیدوارم ادمین اگه با این تاپیک مخالفن بگن که بچه ها بتونن نظرشون بگن و اگه دور از انصاف نباشه مطمئنن من تاپیک حذفش میکنم.

سوالی که دارم اینه که اگه کاربری کسی ر ب اشتباه یا به هر دلیلی بلاک کرده باشه و الان بخواد un بلاکش کنه باید چیکار کنه؟

مورد 2 ر زیاد به کار نبرین وگرنه ستون تاپیکای داغ عملا بدون استفاده میشه.

این تاپیک صرفا ی سری نکاته و برای این بود که بعضی از کسایی ک نمیدونن چطور میشه ی کارایی کرد یا دلیل بعضی از قابلیت های شهوانی چیه اوناهم بدونن و عدالت و آزادی رعایت شه!!

بعضی ها خصوصی پیام تهدیدآمیز میدن و از من میخوان تاپیک ترفندها ر حذفش کنم، 2 تا راه داری:

1.ی دلیل محکم بیاری،واقعا دلیلت درس باشه حذفش میکنم.

2.همین نظرت زیر تاپیکم مطرح کنی و دلیلت بگی بچه ها نظرشون بگن.

توهین=بلاک 🌹 🌹 🌹 🍺

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-09 21:22:18 +0330 +0330

? ?

1 ❤️

2018-10-09 21:37:21 +0330 +0330

افرین عالی بود

1 ❤️

2018-10-09 22:17:30 +0330 +0330
نقل از: Roja63443408 من اینجا کاربر دیدم از تو اکانتش هم خارج نشده و دیگه هیچ کاری نتونسته بکنه پس بهتر بگم در مورد 5 ریدی عزیزم!

و شما میتونین برین حساب طرف ببینین و فک کنین که فعاله در حالیکه خودش اجازه دسترسی ب اکانتش نداره در هر صورت توهینی در کار نیس و شما هم اگه چیزی میدونی بذار تا شاید ما هم استفاده کنیم
توهین=بلاک

0 ❤️

2018-10-09 22:51:59 +0330 +0330

عالى!
بخصوص مورد ٦ خيلى رو اعصابه. من اينجا زياد كسى رو نميشناسم و طبيعتاً با كسى مشكلى ندارم. ولى اين لايك كردن هاى الكى و تعريف و تمجيدها و حمايت هاى نا به جا از آدماى خيلى خيلى معمولى تو دنياى واقعى، شاخ مجازى ميسازه! و اون دوست عزيز شاخ شده مثل يه حباب دير يازود ميتركه و آسيب ميبينه… لايك كردن و تعريف و تمجيد الكى دوستى رو نشون نميده! ?

5 ❤️

2018-10-10 00:27:58 +0330 +0330

تاپیک خوب و مفیدی بود.
نکات جالبی هم گفتی
یه نکته دیگه که شاید برای بعضیا جالب باشه اینه که وقتی کسیو بلاک میکنی، دیگه نمیتونه تو تاپیکای تو نظر بده یا لایک کنه

راستی در مورد کاهش افراد سایت نسبت به گذشته، خیلی مطمئن نیستم که تحلیلت درست باشه، درسته که شبکه‌های اجتماعی جایگاه پررنگی دارن ولی اینجا یک نیمه شبکه اجتماعی تخصصی در مورد مسائل جنسی هست و این ویژگی میتونه این کم‌رنگ بودن جایگاه این سایت بین مردم رو، پوشش بده.

3 ❤️

2018-10-10 00:34:26 +0330 +0330
نقل از: Coolcouple1396 تاپیک خوب و مفیدی بود. نکات جالبی هم گفتی یه نکته دیگه که شاید برای بعضیا جالب باشه اینه که وقتی کسیو بلاک میکنی، دیگه نمیتونه تو تاپیکای تو نظر بده یا لایک کنه

راستی در مورد کاهش افراد سایت نسبت به گذشته، خیلی مطمئن نیستم که تحلیلت درست باشه، درسته که شبکه‌های اجتماعی جایگاه پررنگی دارن ولی اینجا یک نیمه شبکه اجتماعی تخصصی در مورد مسائل جنسی هست و این ویژگی میتونه این کم‌رنگ بودن جایگاه این سایت بین مردم رو، پوشش بده.

قبول دارم،فقط هدف شماره 9 این بود که با ی زمینه سازی که هر چند خیلی دقیق نباشه و بیشتر ادعا هستش استرس 9 روی این موضوع بذارم ک شاید دلیلای ادمین برای جدا نکردن استانا یا اسون نکردن سرچ چی هستش که البته نکته فنی نیس ک ب درد کابرا بخوره و از ترفندای مدیریتی سایته و خب بالاخره ما هم درکشون میکنیم ممنون از نکته ای ک گفتی : کاربرای عزیز خیلی راحت میتونین بلاک کنین کسی ر ک به شما توهین میکنه ما اینجاییم ک استفاده کنیم و تایم بگذره،توهین=بلاک ممنون :) ? ? ? ?

1 ❤️

2018-10-10 02:09:24 +0330 +0330
نقل از: mina-bala اطلاعات خوب و مفیدی داشت، لایک! من هم چند ترفند میگم :‌ اگر تایپیکی داری که میخوای نظرات دیگران رو ازش حدف کنی اما تایپیک بمونه، یکی از نظرات رو به عنوان پاسخ (ریپلای) در صفحه ای باز میکنی و در همون لحظه تو صفحه ی دیگه ای (منظور tab مرورگر) پست مورد نظر رو حذف میکنی، بعد برمیرگردی به صفحه ی ریپلای و اوکیش میکنی که ریپلای کنه.... در این حالت میبینیم که کامنت ها همگی حذف شدن(به استثنای کامنت ریپلای خودمون).

با این نکته شما عملا کاربری ویژه ر هم دور میزنین و میتونین با ویرایش تاپیک و حذف نظرا در طول روز به هر تعدادی که میخواین تاپیک بزنین و این نا محدوده
واقعا ک مینا بلا هستی
:) ? ? ?

1 ❤️

2018-10-10 02:21:12 +0330 +0330
نقل از: mina-bala ترفند دیگه اینکه وقتی تایپیکت بلاک شد و یا اخطار داد و دیگه نتوستی حذف یا ادینش کنی، اما اسم تایپیک در لیست "تایپیک های من" پروفایلت هست و میخوای اسمش رو حداقل تغییر بدی... برای اینکار باید به این آدرس بری تا صفحه ی ویرایش تایپیکت باز بشه و اونجا میتونی به جای عنوان و متن اصلی، نقطه بزاری تا تایپیکت دیگه معلوم نباشه چی بوده!

فقط نکته ای که داره اینه که باید شماره ی تایپیکت رو(همون که دورش خط قرمز کشیدم) پیدا کنی و با شماره ی بالا جایگزین کنی... برای پیدا کردن اون شماره دقیقا نمیدونم(ینی روش دقت کافی نکردم) که چه ترتیبی داره، ولی اگر در لحظه ی ایجاد تایپیک، روی دکمه ی "پاسخ" یا "ویرایش" کلیک کنید، میتونین اون شماره رو پیدا کنین... یکم پیچیده بود و من هم راستش اصلن تو آموزش چیزی وارد نیستم... دقت کنین متوجه میشین چی گفتم...

اگه کسی راهنمایی خواست حتما خودش میپرسه ? ? ?

1 ❤️

2018-10-10 12:45:56 +0330 +0330
نقل از: mina-bala اطلاعات خوب و مفیدی داشت، لایک! من هم چند ترفند میگم :‌ اگر تایپیکی داری که میخوای نظرات دیگران رو ازش حدف کنی اما تایپیک بمونه، یکی از نظرات رو به عنوان پاسخ (ریپلای) در صفحه ای باز میکنی و در همون لحظه تو صفحه ی دیگه ای (منظور tab مرورگر) پست مورد نظر رو حذف میکنی، بعد برمیرگردی به صفحه ی ریپلای و اوکیش میکنی که ریپلای کنه.... در این حالت میبینیم که کامنت ها همگی حذف شدن(به استثنای کامنت ریپلای خودمون).

این ترفند با اجازت ب تاپیک اضافه میکنم (شماره 10)که بیشتر دیده بشه و بقیه هم استفاده کنن. ? ?

1 ❤️

2018-10-10 13:33:22 +0330 +0330

لطفا pv تون رو چک کنید

0 ❤️

2018-10-10 13:56:32 +0330 +0330
نقل از: Boy-dark-man سلام دوستان محترم من میخوام یه لینک دانلود بزارم در بخش فیلم سکسی اما ارور میده از urlهم استفاده کردم باز هم بی فایده بود آیا باید شرایط خاصی داشته باشیم؟

خودم تا الان همچین اتفاقی برام نیافتاده کسی بلده راهنماییش کنه ممنون :) ? ? ?

0 ❤️

2018-10-11 00:55:09 +0330 +0330
نقل از: amator_boy نوتیف میاد که تو فلان تاپیک دیگران نظر دادن ولی باز نمیشه و Error 500 میده . مشکل از چیه ؟ :(

اگه بقیه هم همین الان میتونن نظر بدن و فقط شما نمیتونید این نمیدونم. ولی اگه بقیه نظراشون قبلا دادن و الان تاپیک برا شما بالا نمیاد ینی صاحب تاپیک خواستن ویرایش کنن تاپیک و خطای 500زده براشون و نمیدونستن راه درست شدنش چیه و تاپیکشون خراب شده(اگه راهنمایی شماره 4 راجع ب خطای 500میدونستن تاپیکش خراب نمیشد) امیدوارم مفید باشه ? ? ?

1 ❤️

2018-10-11 01:04:31 +0330 +0330
نقل از: amator_boy نوتیف میاد که تو فلان تاپیک دیگران نظر دادن ولی باز نمیشه و Error 500 میده . مشکل از چیه ؟ :(

دوستانِ عزیز این توضیح بدم که اگه این ترفند نذاشتم برا تاپیک به این دلیله که پرکاربرد نیست و ی جورایی بحث خز میشه ولی بازم میگم بهترین روش برای خطای 500 برا نویسنده در نطفه خفه کردن خطا و استفاده از ترفند شماره 4 هست ولی این توضیحم میدم شاید مفید بود

همونطوری که مینا بلایِ عزیز در نظرشون گفتن منم این میگم که ی راه برگشتن به history مرورگرتون و پیدا کردن آخرین باری که تاپیکتون خراب نشده بود هستش و از همونجا ادامه بدید و درست ویرایشش کنید و اگه خطای 500 هم داد با ترفند شماره 4 درستش کنین،خیلی کم کاربرده ولی شاید مفید بود

? ? ?

0 ❤️

2018-10-11 13:33:32 +0330 +0330
نقل از: masoud20003 مسعود27 تهران ماساژور.. حرفه ایی.... تلگرام09028791050 اونایی که پایه یه سکس فول هستندpmبدن

?

0 ❤️

2018-10-13 07:04:20 +0330 +0330

تاپیک "متفاوتـ"ـی بود.
همه‌ش ره نخاندم.
اونقدی که خاندم حشو هم توش کم نبود.
درکل ممنون بابت تلاشت

1 ❤️

2018-10-13 08:40:02 +0330 +0330

این چیزایی ک گفتی قدیمی بود همه میدونن دیگ
چیزی ک سایت کم داره یه راهنما واسه کاربراس.خیلی سالا پیش قبل این اپدیت اخر همه چی درست بود واقعا شهوانی کامل بودش
ولی بعد اپدیت همه چیش بهم ریخته اون لذت قبلو نداره

1 ❤️

2018-10-13 14:07:37 +0330 +0330
نقل از: Kazi.Occasion تاپیک "متفاوتـ"ـی بود. همه‌ش ره نخاندم. اونقدی که خاندم حشو هم توش کم نبود. درکل ممنون بابت تلاشت

میدونم بعضی هاش بزرگ نماییه ولی برا فهموندنش یکم اغراق لازم بود

ازینکه ب نظرت متفاوتهممنون :) ? ? ?

0 ❤️

2018-10-13 14:12:02 +0330 +0330
نقل از: Boy.96 این چیزایی ک گفتی قدیمی بود همه میدونن دیگ چیزی ک سایت کم داره یه راهنما واسه کاربراس.خیلی سالا پیش قبل این اپدیت اخر همه چی درست بود واقعا شهوانی کامل بودش ولی بعد اپدیت همه چیش بهم ریخته اون لذت قبلو نداره

مثل خودم ک چندماهه عضوم و این چن وقت فهمیدم،خیلی ایرادای فنی داره سایت متاسفانه و یکی از نگرانی های من کلا بحث امنیت سایته که هیچکسی هم راجع بهش پاسخ گو نیست حتی ادمین(تو شماره 7 توضیح دادم)
اره واقعا شهوانیم شهوانی قدیم چ از نظر فنی چ کاربرا:(

1 ❤️

2018-10-13 22:36:18 +0330 +0330
نقل از: bilky به نظرم خیلی این سایتو جدی گرفتی انگار داری درمورد سایت خزانه داری امریکا حرف میزنی اینجا همه جقین اومدن جق بزنن برن حوصله داریا

خودمم موافق نیستم این سایت جدی بگیرم ولی وقتی میتونم بهترینمُ ارائه بدم چرا که نه؟ ? ?

1 ❤️

2018-10-14 04:55:09 +0330 +0330

عاورین عاورین عاورین

1 ❤️

2018-10-14 16:04:52 +0330 +0330
نقل از: Bobi_BoobLover بله تو این دو سه سال بودم دیدم انواع و اقسام این باند بازیارو که هنوزم هست از خیلیاشونم کسی مثه من خبر نداره ولی خب من دوستان زیادی دارم تو سایت مسلما نمیرم بهشون فحش بدم زیر داستاناشون خلاف رفاقته ولی درکل به قول اون دوستمون اینجا یا فیکن یا جقین یه چند درصدیم ادم درست هست البته .در کل میگم خیلیا میان شخصیت سازی میکنن اینجا ولی مجازیه خب نمیشه گله کرد در کل باید بکیر گرفت بعد یه مدت عادت میکنی به این کثافت بازی های بعضی دوستان درکل تاپیکت خوبه بنظرم عحسنت برادرم ?

بله عادت کردم :)فقط خواستم بچه هایی که جدیدا هم بدونن چ خبره
بعضی ها هستن که داستان و سرگذشتشون آموزنده و لایق احترامه،ممنون که تاپیک خوب فهمیدی :) ? ?

0 ❤️

2018-11-27 19:33:38 +0330 +0330

ممنون
یه ترفندی هم بذار ببینم چطوری میشه ادمینو کرد !؟

0 ❤️

2018-12-28 00:16:00 +0330 +0330

عالی بود ممنون از وقتی که گذاشتید و اطلاعات مفیدتان

1 ❤️

2018-12-28 01:06:08 +0330 +0330
نقل از: pepsi1975 اینجا کاربری به اسم مهراد داشتیم . هر وخت کارمون گیر میکرد و مشکل ارور پیدا میکردیم رفعش میکرد. ادمین هم گه گداری حوصله میکرد و میومد نظر سنجی میکرد و تاپیک میزد و کلی از مشکلات ملت همیشه در صحنه رو رفع میکرد. حالا کلهم سیستم اینجا تغیر کرده و مام ک دیر ب دیر سری به اینجا میزنیم تا بخوایم با اپدیت جدید راه بیوفتیم دوباره میریم پیدامون نمیشه . بهترین دوره اینجا زمانی بود که آمیرزا + بیژن + شاپور + پروازی+ بروسلی+ و خیلی دیگه از بچهای باحال بودن اسمشون یادم نیست . نمیدونم سر چه موضوعی بود ادمین شمشیر از رو بست و هرچه بچه باحال بود رو قلع قم کرد . از اون موقع به بعد خیلی کم جمع دوستانه ای اینجا شکل گرفت . بچهای کلبه شهوانی از بهترین ها بودن . صب تا شب کر کر خنده بود . عزیز دل برادر . این چیزا ک گفتی طرفند های جالبی بود . امیدوارم بدرد اونا که میخوان ؛ بخوره

من نهایت 5،6ماهه عضوم ولی مطمئنم درس میگین،خوشحالم که از تاپیک خوشت اومده،در هر صورت من زیاد نمیتونم آن شم ولی دو روز آینده تاپیک جدیدی میزارم موضوعش زندگیه کاش میشد زندگی کرد ? ?

0 ❤️

2018-12-28 01:07:21 +0330 +0330
نقل از: boyhoots عالی بود ممنون از وقتی که گذاشتید و اطلاعات مفیدتان

? ?

0 ❤️

2019-01-10 09:07:17 +0330 +0330

واقعا عالى مرسى

1 ❤️

2019-01-10 09:12:59 +0330 +0330
نقل از: Ali39Ali واقعا عالى مرسى

? ?

0 ❤️

2019-01-14 11:51:49 +0330 +0330
نقل از: We_Are_All_Victims چرا همه تکنیکارو فاش کردی

خیلی ها ر یکم دقت کنید خیلی ها استفاده میکنن ولی کص خارش!این تاپیک اصلا مهم نی!? ? ?

1 ❤️

2019-01-14 12:05:30 +0330 +0330
نقل از: We_Are_All_Victims تکنیکای مکمل رو هم رو کن دیگه

ایستگا ی جای دیگس :) (dash) ?

1 ❤️

2019-01-18 20:36:00 +0330 +0330

بسیار مفید خوب بود

ولی درکل مگه اینجا اینستاس که دنبال لایکو کامنتن ملت:/‌
یه سایته تازه من شرمم میشه به دوستام تو دنیا واقعی بگم تو شهوانی عضوم اصلا دیگه حالا شاخ شدن اینجا که هیچی(قصد توهین به هیچکسیو نداشتم)

0 ❤️

2019-01-18 20:41:47 +0330 +0330
نقل از: parsashz_1380 بسیار مفید خوب بود

ولی درکل مگه اینجا اینستاس که دنبال لایکو کامنتن ملت:/‌
یه سایته تازه من شرمم میشه به دوستام تو دنیا واقعی بگم تو شهوانی عضوم اصلا دیگه حالا شاخ شدن اینجا که هیچی(قصد توهین به هیچکسیو نداشتم)

:( ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «