الله اکبر گفتن مخالفان حکومت

1395/08/04

واقعا خنده دارتر… مسخره تر… ابلهانه تر… احمقانه تر از این هست که مخالفان حکومت جمهوری اسلامی برای نشان دادن اعتراض به حکومت الله اکبر سر میدهند؟؟ انگار نمیدانند هر چه بدبختی و خاک بر سری در ایران هست اساس و ریشه اون از ذات دین کثیف اسلام سر برآورده. الله خودش چه تحفه ای بوده که اکبرش چی باشه؟ همون الله اکبر کثیفیه که توی قرآن کثیفش به پیامبر کثیفش احکام برده داری رو آموخته تا الان پیروانش همون احکام رو به سر مردم ایران بیارن دیگه. مثل برده ها شلاقشون بزنن- مثل برده ها یه لقمه غذا جلوشون بندازن. مثل برده ها باهاشون رفتار کنن… اونوقت این مخالفان قراره چه حکومتی سرکار بیارن؟ دیگه نهایتش میشی صدام حسین کراواتی یا بشار کراواتی یا دیگه خیلی هنر کنی آخرش میشی تحفه ای مثل اردوغان دیگه. یکی باید به اینا یاد بده گفتن الله اکبر مثل این میمونه که بگی آخوند خوبه فقط باید پالونش رو عوض کرد!

1088 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-10-25 02:39:11 +0330 +0330

کاملا درسته .من هم با شما موافقم .مشکل این مردم این جاست که به رژیم فحش میدن ولی برا حسین و اسلام عزا داری میکنند و فک میکنند ایراد از حکومت است و اسلام ایرادی ندارد

0 ❤️

2016-10-25 08:05:10 +0330 +0330

بابا تو دیوانه ای . داداش واقعا واقعا واقعا اگه تو راست میگی سعی کن گلیم خودت رو از آب بکشی بیرون . من یه ادمیم وقتی ببینم کسی در مورد چبیزی بحث میکنه از خودم میپرسم آیا اون طرف این جرعت و توانایی علمی رو هم داره که روبرو با یک عالم دینی یا هر کوفت و زهر مار دیگه از خودش و عقایدش دفاع کنه . ولی واقعیت اینه که شما یا لااقل بیشتر کسانی که مثل شما فکر میکنن اولین واخرین مرجع کلامشون اخرش میرسه به دلشون . چون چیزی مطابق دلشون نیست اون چیز رو از ریشه منکر میشن . مثل یه ادم قلیون میوه ای میمونه که چون بدجوری با قلیون حال میکنه نمیتونه ببینه کافه ها رو دارن جمع میکنن . تازه تو دلش به کسایی که این کار رو میکنن هزار تا فحش میده و همشون رو … فرض میکنه . تازه همه اینها به کنار اصلا کلا دیگه به این فکر نمیکنه که چقدر قلیون مخصوصا میوه ایش ضرر داره و شاید منکر این قضیه هم بشه . تازه این آدم وقتی با یک خبره این موضوع (دکتر) به منظره بشینه بد جوووووووری کم میاره .چون چیزی باب دلمون نیست نباید حتما با اون مخالفت کنیم . دوست ندارم این حرف رو بزنم ولی من خودم اهل نماز و …نیستم ولی خودم خوب میدونم چون از چیزی اطلاع دقیقی ندارم و اون چیز رو از روی دلم بهش اعتنا نمیکنم نباید باهاش به مبارزه بپردازم .

0 ❤️

2016-10-25 08:38:49 +0330 +0330

ببین مشکل تو اغراض وعناده اگه این دوتا رو بزاری کنار یه کم مشکلت حل میشه

0 ❤️

2016-10-25 09:42:22 +0330 +0330
نقل از: jamaljamalrahi بابا تو دیوانه ای . داداش واقعا واقعا واقعا اگه تو راست میگی سعی کن گلیم خودت رو از آب بکشی بیرون . من یه ادمیم وقتی ببینم کسی در مورد چبیزی بحث میکنه از خودم میپرسم آیا اون طرف این جرعت و توانایی علمی رو هم داره که روبرو با یک عالم دینی یا هر کوفت و زهر مار دیگه از خودش و عقایدش دفاع کنه . ولی واقعیت اینه که شما یا لااقل بیشتر کسانی که مثل شما فکر میکنن اولین واخرین مرجع کلامشون اخرش میرسه به دلشون . چون چیزی مطابق دلشون نیست اون چیز رو از ریشه منکر میشن . مثل یه ادم قلیون میوه ای میمونه که چون بدجوری با قلیون حال میکنه نمیتونه ببینه کافه ها رو دارن جمع میکنن . تازه تو دلش به کسایی که این کار رو میکنن هزار تا فحش میده و همشون رو .... فرض میکنه . تازه همه اینها به کنار اصلا کلا دیگه به این فکر نمیکنه که چقدر قلیون مخصوصا میوه ایش ضرر داره و شاید منکر این قضیه هم بشه . تازه این آدم وقتی با یک خبره این موضوع (دکتر) به منظره بشینه بد جوووووووری کم میاره .چون چیزی باب دلمون نیست نباید حتما با اون مخالفت کنیم . دوست ندارم این حرف رو بزنم ولی من خودم اهل نماز و ...نیستم ولی خودم خوب میدونم چون از چیزی اطلاع دقیقی ندارم و اون چیز رو از روی دلم بهش اعتنا نمیکنم نباید باهاش به مبارزه بپردازم .

با حرفهای شما موافقم –البته هر 2 بدن بد

0 ❤️

2016-10-25 11:29:03 +0330 +0330
نقل از: jamaljamalrahi بابا تو دیوانه ای . داداش واقعا واقعا واقعا اگه تو راست میگی سعی کن گلیم خودت رو از آب بکشی بیرون . من یه ادمیم وقتی ببینم کسی در مورد چبیزی بحث میکنه از خودم میپرسم آیا اون طرف این جرعت و توانایی علمی رو هم داره که روبرو با یک عالم دینی یا هر کوفت و زهر مار دیگه از خودش و عقایدش دفاع کنه . ولی واقعیت اینه که شما یا لااقل بیشتر کسانی که مثل شما فکر میکنن اولین واخرین مرجع کلامشون اخرش میرسه به دلشون . چون چیزی مطابق دلشون نیست اون چیز رو از ریشه منکر میشن . مثل یه ادم قلیون میوه ای میمونه که چون بدجوری با قلیون حال میکنه نمیتونه ببینه کافه ها رو دارن جمع میکنن . تازه تو دلش به کسایی که این کار رو میکنن هزار تا فحش میده و همشون رو .... فرض میکنه . تازه همه اینها به کنار اصلا کلا دیگه به این فکر نمیکنه که چقدر قلیون مخصوصا میوه ایش ضرر داره و شاید منکر این قضیه هم بشه . تازه این آدم وقتی با یک خبره این موضوع (دکتر) به منظره بشینه بد جوووووووری کم میاره .چون چیزی باب دلمون نیست نباید حتما با اون مخالفت کنیم . دوست ندارم این حرف رو بزنم ولی من خودم اهل نماز و ...نیستم ولی خودم خوب میدونم چون از چیزی اطلاع دقیقی ندارم و اون چیز رو از روی دلم بهش اعتنا نمیکنم نباید باهاش به مبارزه بپردازم .

منظورت از گلیم چیه؟ کار از اینا گذشته مرد حسابی. همه توی باتلاق اسلام داریم دست و پا میزنیم در حالی که هر چقدر بیشتر دست و پا بزنی بیشتر به مرگت نزدیک میشی. من جرعت و توانایی رو دارم که بشینم با به گفته شما عالم دینی از عقایدم دفاع کنم. این عالمان دینی شماها هستن که دست به سانسور و حذف فیزیکی میزنن. تا بوده همین بوده. کسروی مگه چیکار کرده بود که یه آخوند ترورش کرد؟ آیا کسروی قتلی انجام داده بود؟ سلمان رشدی مگه چیکار کرده بود که خمینی فتوای قتلش رو صادر میکنه؟ آیا رشدی قتلی انجام داده؟ آیا دادگاهی تشکیل شد که رشدی بتونه دفاعی از خودش داشته باشه؟
وضعت خرابه. لیاقت تو و امثال تو اینه که به آب خوردنیت آخوندا فاضلاب قاطی کنن. برنج های سمی وارد کنن و بدن بخوری و امواج پارازیت سرطان زا بفرستن و میلیارد میلیار ثروتت رو ببرن و به ریش من و تو بخندن.
این دکتر دینی دکتر دینی که میگی بیار همینجا ببینیم مثلا چه جوابی به برده داری پیامبر داره؟ اصلا اون پیامبره عقل تو کله ش بود که بدونه برده داری چیه؟ خودت برو ازش بپرس بگو چرا پیامبر برده داری میکرده؟ ببین بهت چی میگه… من میدونم بهت چی میگه ماله کشی میکنه که پیامبر با برده ها رفتار خوبی داشته در حالی که کل قضیه برده داری از ریشه غلطه حال چه اینکه پیامبر رفتار خوبی باهاشون داشته باشه چه اینکه رفتار بد…

0 ❤️

2016-10-25 14:22:04 +0330 +0330

نقل از: webcamsx واقعا خنده دارتر... مسخره تر... ابلهانه تر... احمقانه تر از این هست که مخالفان حکومت جمهوری اسلامی برای نشان دادن اعتراض به حکومت الله اکبر سر میدهند؟؟

واقعاً هم به نکته خوبي اشاره کردي. حتي اگه يادت باشه سال 88 (که پرشورترين دوران براي معترضان حکومت آخوندي بود) مردم به تقليد از پدرانشون در سال 57 الله اکبر ميگفتن. اما اون الله اکبر کجا و اين کجا !!

اينا از پدرانشون هم خرفت‌ترند!! باز باباهاشون در مواجهه با ساواکيائي ميگفتن الله اکبر که به اسلام اعتقادي نداشتن، نه اينا که جلوي آخوندي ميگن الله اکبر که همه هست و نيستش از همون الله پَستِ مدينه‌اس !!

با وجود اين اپوزوسيون بي خايه و مردم خايه‌مال و ايضاً نادان ! هيچ اميدي به ساخته شدن ايران ندارم

0 ❤️

2016-10-25 14:34:04 +0330 +0330

اين طوماري که بعنوان جواب به تاپيک نوشتي (ناراحت نشيا ? ) تماماً کسشعر بود

توصيه ميکنم يه کمي مطالعه کن بعد پست بزار يا حداقل وقتي اطلاعاتت از دين و سياست در حد يه بچه 5ساله هم نيست ? پست نذار تا موجبات خنده و شادي ديگرانو فراهم نکني 🙄 🙄

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «