الناز شاه کیر دوست ودر بار کس مستش

1397/11/22

سلام دوستان شهوتیه کیر به دست یا انگشت به کس تا کیر مثل من هست چرا انگشت
سلطان کسا بازیگر الناز شاه کیر دوست هستش
ولی خب کس بقیه هم بجای خودشون اب درآر خوبیه درجه وزیر سمت راست این سلطان کیر دوست میرسه به لیلا کس طلا اوتادی و در سمت چپ لیاقت سحر قریشی کس رو قرش بده!
تمام کسا بجا خودشون تو دربار این سلطان کس کلوچه کیر دوست سمتی بهشون میرسه مثل هانیه توسلی ریاست جنده خونه با شبنم قلی خانی دو نفری ادارش میکنن
بچه های شهوانی
کی با این حرف موافقه مشارکت کنه
اگر تو ایران مثل باقی کشورا کس دادن ازاد بود ؟
الان اولین ودومین وووو تا دهمین پورن استارا کیا بودن
1-سلطان الناز کیر دوست
2-سحر قرشی و لیلا اوتادی وزیران کس به دست
3شبنم قلی خانی زیر کیرم بمانی
4-هانیه توسلی بکنم توش کس عسلی
5-فاطمه گودرزی گرچه سنش با کیر ما موازی نیست ولی با وجود سن بالایی که داره هنوز کسش ارزش فتح داره اونم با کیر من کلفتیش مثل قوطی رانی بکنم توش پشت چشاش مث کنتور شماره بندازه
6-طناز طباطبایی کسش خوراک کیر خودمه
7- خاطره حاتمی عجب پستونایی داره بذارم لاشون
8-مهناز افشارمهناز کس واز افشره کست بنوشم با ابم میکس کنم تو بنوشی وکسا مست دور اطرافت
9-صبا کمالی باکیرم چوچولت بمالی ابم بیاری برا پستونا کیر شق کنت
10-الهام حمیدی به من کس نمیدی!!! چون کلفتم اصل حال کس وقتی میکنه که کیری به کلفتی من تمام دیواره کسش بماله تمام عصب ها رو ماساژ بده بگن جوووووون چه مشت ومالی زکیر به این با حالی
11-الهام پاوه نژاد هم با بستن سوتین از رو لباس چراغش چشمک میزد که اهای مردم کس میدم این سینه ها کیر خفه کن اشانتیون روشه
12-آزاده صمدی با کس نمدی حیفغ حق کسش خوردن تو این درباتر کیر طلب کرسی وزارت حقش بود ازش گرفتن! بیا تا خودم کست از عزا درآرم
13-بیتا سحر خیز بیتا شبا کنار هر کیری باشه تا ساعت 4 صبح میخوردش 4 مثلا میخابه 4 ونیم سحر خیز دو باره میشینه سرش برا همین خاستن زندگی روزانش تو فامیلش جادادن
14-کتایون ریاحی بخاطر شباهت ظاهری بسیار زیادی که بین کتایون و هانیه کس عسلی وجود داشت قبل از هانیه کرسی وزارت دست کتایون جون بود ولی بازنشست شدکرسی دادن هانیه خب هنوزم کسش از 80درصد جوونا بیشتر ارزش داره گرچه پیر شده ولی دود از کنده بلند میشه بکنیش جوون میشی
15- نرکس محمدی ونیکی کریمی!
دو نفر اینجا نوشتم چون در افسانه ها روایت شدهخ این دو تن لزبین بوده و خیلی ماهرانه بجای کیر از دیلدو_کدو_انگشت_زبان وهر چی که بره توش و حال بده البت بجز کیر
قبل انقلاب بجا نرگس میگفتن نر…کس تو اخوند بازیا انقلاب کس به گس تبدیل شد نیکی کریمی شاه کس وقت خودش تو اکثر فیلماش با پستونا مستش کیرم میبره تو شرتش ولی کس بانو لز تشریف دارن نمیدی بذارم وسطش

من خودم کیر دارم مثل قوطی رانی مثل یه قوطی رانی اینم عکسش
18 در 18 سایز کیرمه
18 قدشه
18 دورش

من بافتم بافت کرمان
کس بافتی خاست جرش بدم در خدمتم کس زاییده هم جر میخوره قوطی رانی بره لاش

5641 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «