امنیت سایت

1400/05/21

واقعا این چه وضع امنیت و امکانات سایته؟ ما نه میدونیم کِی وصل شدیم، نه میدونیم از کجا وصل شدیم آخرین بار، نه میدونیم دیگه کی به اکانتمون دسترسی داره، نه کلا امکاناتی داریم برای بررسی امنیتمون اینجا! واقعا طراحی سایت به شدت ضعیفه. اینهمه تمپلیت آماده و رایگان فاروم و سایت هست تو اینترنت، اینهمه بچه های کدنویس داریم اینجا که حاضرن کمک کنن به بهبود وضعیت سایت، ولی واقعا هیچ کس پاسخگو نیست!
از اکانت من دوتا پیام به یه اکانت دیگه ارسال شده اونم تو ساعتی که من آنلاین نبودم و دقیقا به اکانتی که من به خاطر نداشتن اعتماد مطمئن بودم که هیچ وقت بهش پیام نخواهم داد. سوای از اینکه ادبیات به کار رفته ادبیات من نیست! باز هم نمیشه حتی که محتویاتش رو ببینم دقیقا ببینم چی نوشته و ارسال کرده! واقعا وضعیت فنی سایت آزاردهنده س.

1350 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-08-12 09:05:24 +0430 +0430

تامین همه جانبه دیگه چه مهملیه که تفت داده شده از سمت من؟ از همه مسخره تر اینه که این پیام ها باز نمیشه که محتواش دیده بشه! از اون مسخره تر اینه که بعضی پیام های خودمم باز نمیشه! و از اون هم مسخره تر اینه که بعضی از مکالمات فقط پیام هایی که طرف مقابل داده هست و پیامایی که من دادم نشون داده نمیشه تو مکالمه! واقعا وضعیت فنی سایت تاسف آوره.

3 ❤️

2021-08-12 09:47:54 +0430 +0430

امکانات شهوانی تبعا بقدر سایت های میلیارد دلاری نیست اما امکانات کمتر لزوما به معنی امنیت کمتر نیست. بزرگ ترین ضامن امنیت شما رفتار و مراقبت خود شماست. وقتی در مورد دسترسی به حساب تان سهل انگار باشید ممکن است پسورد شما توسط شخص دیگری که به کامپیوتر یا موبایل شما دسترسی دارد مورد سوءاستفاده قرار گیرد. در این مورد امن ترین سایت ها هم نمی توانند جلوی ورود شخص ناخواسته را بگیرند.

در چنین حالتی که پسورد شما لو رفته بهترین کار این است که از سایت خارج شوید. لینک بازنشانی گذرواژه را بزنید تا کد بازنشانی گذرواژه برایتان ارسال شود. البته وقتی کسی به کامپیوتر شما دسترسی پیدا کرده بعید نیست ایمیل کاربری شما هم دیگر امن نباشد.

به علاوه پیام ارسال شده تان را نمی بینید چون توسط گیرنده حذف شده است.

4 ❤️

2021-08-12 11:22:03 +0430 +0430

↩ admin
جناب ادمین محترم خواهشن امکانی قرار بدید که بشه آخرین زمانی که آنلاین بودن کاربران را دید دیگه الکی پیام ندیم و جستجو سایت واقعا ضعیف است نمیتونم تاپیک مورد نظرمو پیدا کنم . با تشکر

1 ❤️

2021-08-12 11:57:32 +0430 +0430

↩ admin
جناب ادمین محترم
تنها خواست ما از شما بهبود شرایط چت رومه
هیچچیز دیگه ای ازتون نمیخوایم
وتقعا یه فکری بکنید

0 ❤️

2021-08-12 18:01:14 +0430 +0430

↩ admin
ادمین جان اولا که من خودم تخصصم کامپیوتر هست و رعایت امنیت شبکه شغلمه. بخاطر همین به شهوانی فقط از روی گوشی و فقط با یه براوزر خاص لاگین می‌کنم. بعلاوه امکانات کم بیشتر بخاطر سهل‌انگاریه تا رایگان بودن سایت. بسیاری از تمپلیت‌های آماده سایت و فروم رایگان هستن. ضعف رو توجیه می‌کنید چون احتمالا نفرات کم هست و نمی‌رسید به کارها. همین که طرف پیام من رو حذف می‌کنه خودم دیگه دسترسی به پیامم ندارم خودش یه نقطه ضعفه. همین که من هیچ دسترسی به وضعیت آخرین استفاده از اکانتم ندارم نقطه ضعف امنیتیه. حالا شما اسمشو بذار امکانات کمتر ولی امکانات امنیتی کمتر یعنی نقطه ضعف امنیتی.
ما که هرچی بگیم تهش توجیه میشه و شما کار خودتونو می‌کنید، کما اینکه دیگران هرچی می‌گن هیچ تاثیری نکرده تا حالا.

2 ❤️

2021-08-14 09:58:28 +0430 +0430

دقیقا من هم امروز وارد سایت شدم و دیدم که در تایمی که اصلا آنلاین نبودم با شخصی پیام خصوصی ردو بدل کردم اونم هم بیش از 10 تا
واقعا این سایت داره نگران کننده میشه

1 ❤️

2021-08-14 14:32:20 +0430 +0430

↩ fult000
اساتید معتقدن سایت مشکل امنیت نداره.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «