اندر احوال این روزها

1400/06/31

استالین در یکی از جلسات معمول خود ، خواست که برای او مرغی بیاورند:
او آن را گرفت و در حالیکه با یك دست گلوي مرغ را می فشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد…
مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راهی که شده فرار کند ولی نتوانست چون دستان استالین برای او خیلی نیرومند بود
‏خلاصه استالین بدون هیچ مشکلی توانست همه پرها را از بدن مرغ بکند و پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینیدچه اتفاقی می افتد…
او مرغ را روی زمین گذاشت و از او دور شد ، رفت تا مقداری گندم بیآورد…
‏همکارانش در کمال تعجب او را مشاهده می کردند ، درحالیکه مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی بود .
سپس استالین با دانه های گندمی که در دست داشت مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود میکشید…
در همه این مراحل مرغ پی در پی او را تعقیب میکرد و قدم به قدم دنبال او میرفت.‏در این مرحله استالین به دستیاران متعجب خود روی کرد و گفت : در یک جامعه خفته ، ساده لوحها به همین راحتی اداره می شوند…
مشاهده کردید که مرغ با وجود تحمل تمام دردهائی که من برای او ایجاد کردم باز هم مرا تعقیب کرد تا دانه ای برای زنده بودنش از من بگیرد…‏
جامعه ی ساده لوح هم به همین راحتی اداره میشود…
یارانه…
سهام عدالت…
مسکن مهر…
بازار بورس…
صنعت خودروسازی و ثبت نام ‌ماشین …
ثبت نام مسکن و…
صف روغن …
صف مرغ …
و هزاران کلاه گشاد دیگر…
الان بیشترمردم مظلوم ایران وضع همین مرغ رادارند!!!..😊

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-09-22 23:14:27 +0330 +0330

زیاد موافق این نظریه من نیستم . اگه استالین با مردمش بهتر رفتار میکرد به این راحتی آمریکا نمیتونست شوروی رو متلاشی کنه .
مقایسه مرغ که عقل محدودی داره با انسان که حتی احمق ترین انسان ها هم اگه شرایط بهتری جای دیگه براش فراهم بشه به تمام اعتقاداتش پشت میکنه فکر نمیکنم درست باشه .
مردم ایران رو این حکومت به تنگنا انداخته و به خیالش هم نیست که چقدر پایگاه اجتماعی داره ، آمریکایی ها هم همین رو میخان که وقتی تصمیم به حمله گرفتن مثل عراق هزار نفر هم از مردم جلوی اون ها واینسته . این ملاها فعلا دلشون به این خوشه که ما با امریکا معامله کردیم ، اونا هم دیگه به سلطنت ما کاری ندارن .
این برداشت من بود .

1 ❤️

2021-09-23 00:33:17 +0330 +0330

متاسفانه این این تئوری که ایرانی رو گشنه نگهدار و عرب رو سیر داره جواب میده

1 ❤️

2021-09-23 00:42:27 +0330 +0330

حرفت حقه دوست عزیز این حکومت فاسد تا ساده لوح ها و کند ذهنهای مرتجع هزار و چهارصد سال قبل رو داره متاسفانه بر این مردم حکومت میکنه

1 ❤️

2021-09-23 01:35:48 +0330 +0330

جالب اینه که الان این ماییم که دنبال مرغه هستیم 😀 و جالبتر از اون این که بعضیا هنوز منتظرن احمقی نژاد برگرده و به عنوان ناجی ملتو نجات بده 😂

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «