اندر حکایات شهوانی

1395/04/29

اندر حکایت های شهوانی B-)

باید یسری چیزا رو درباره شهوانی گفت که میگم 😁

شما به دل نگیرید :|
وگرنه زیر دلتون درد میگیره :-D
از ما گفتن بود 😁

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-19 05:34:56 +0430 +0430

یه سریا ، که نمیدونم کدوم بعضی ها ، که میشن همون ها ... . . خلاصه ... داستان ها رو میخونن و اندکی با آلت خویش تماس فیزیکی برقرار میکنن و ممکنه بپاچن ? :دی . . . این همون بعضیا ، بعد از جق ملایم با سرعت 3G ، کامنت فحش میذارن ، البته حق دارن ، اگه منم با افکار یه نفر دیگه جقمو میزدم حالم بد میشد ، به هر حال عقده ها تو ایران با فحش خالی میشه 🙄 .

.

. در کل میخوام بگم عاغا نویسنده داستان مقصر نی عزیزانم ، این شمایید که خار تخلیو میگایید اما ارضای فیزیکی نمیشید ? :دی

2016-07-19 05:44:30 +0430 +0430

شهوانی رو بعضی ها ، با سایت : کیر من دات کام ( :دی ) اشتباه ?گرفتن. و مرتب عکس آلت تناسلی خود را در آپلود سنتر سایت فرو میکنند که لقاح حاصل از این دو . ، تاپیک های کیر من چطوره؟ ، عکس کیر من ، کیرم کلفته ؛ کی کیر میخاد و غیره می باشد. 🙄 . عاغا کیر همتون خوبه ، عالیه اصن :دی گاییدید اصن . فقط سایتو نگایید عزیزان آلت به دست ، نوکرتونم هستیم. . از ادمین عزیز تقاضای پیگیری یک تاپیک جامع عکس کیر عزیزان میشود ، بگا رفتیم ناموسا ? :دی

2016-07-19 05:58:50 +0430 +0430

متاسفانه تو وطن من تبعیض زیاده (:دی)

.

بانوان ایرانی سایت کلا نیستا ، یکی دوتا خاله داشتیم که حامله شدن رفتن اصن (:دی)
.

دخترا کم نیستنا اما شرم و حیا نمیذاره پسرا یه دوتا چاک و ممه ببینن

.

نه ببخشید ، شرم و حیا میگه : کص نگو دیوث من میذارم این پسرای کص لیس ارامش نمیذارن خو :((( :-D

.
.

البته یه حدیث دیگه هم هست میگه : درسته من دخترم و شرم و حیا دارم اما دلیل نمیشه کیر دوست نداشته باشم خو:-D
.

خلاصه اندکی از اندامتون رو به اشتراک بذارید ، این همه جقی و کصلیس قول میدن بپرستنتون

.

و اینکه با ۴ تا عکس فکر نکنم از پاکی و نجابت بانوان عزیز کم کنه :-D نترسید نترسید ما همه ممه بدستیم :-D

2016-07-19 06:00:44 +0430 +0430

عالییی خخخ ?

1 ❤️

2016-07-19 06:42:25 +0430 +0430

باورتون بشه یا نه بعضی ها هم با سرچ جمله های دینی به سایت میان :دی

.

خلاصه یه آشوبیه تو بخش دین سایت

.

بعضی ها رو فلفل دادن با تندیش رو متن غوغا میکنن :-D بعضی ها هم راه علمو پیش گرفتن

این قسمت از سایت برای دین داران و تعصبی ها و بیماران قلبی توصیه نمیشود ?

منم منتقد دینیم خو مثلا B-)

عاغا درست سایت خوبی برای ازادی بیانه.
.

ولی ناموسا جق ملتو خراب نکنید ، یواش بکنید تو مغزشون دردشون نگیره از جق به حق برسن :-D دیدم که میگما :D

یکی باید به خودم بگه 🙄?

2016-07-19 06:51:18 +0430 +0430
نقل از: peymankharkir3
نقل از: NiSix شهوانی رو بعضی ها ، با سایت : کیر من دات کام ( :دی ) اشتباه گرفتن. و مرتب عکس آلت تناسلی خود را در آپلود سنتر سایت فرو میکنند که لقاح حاصل از این دو ، تاپیک های کیر من چطوره؟ ، عکس کیر من ، کیرم کلفته ؛ کی کیر میخاد و غیره می باشد. . عاغا کیر همتون خوبه ، عالیه اصن :دی گاییدید اصن . فقط سایتو نگایید عزیزان آلت به دست ، نوکرتونم هستیم. . از ادمین عزیز تقاضای پیگیری یک تاپیک جامع عکس کیر عزیزان میشود ، بگا رفتیم ناموسا :دی

سایت دوست یابی هست .دلش می خواد تو انجمن گی عکس کیر و کونش بزاره .به ما چه.اگه تو امضا نزاره و تو تالار های غیر مربوطه به هیچ کس ربطی نداره

با نقل از شیخ شهوانی :
که میگه ← سایت دوستیابی نیست ، بخش دوستیابی دارد .

ما نمیگیم نذاره
میگیم حداقل وازلین بزنه ما نسوزیم

بعدشم یه تاپیک جامع خیلی بهتر از ۱۰ تا تاپیک متفرق است

4 ❤️

2016-07-19 07:03:27 +0430 +0430

عاغا بعضی از اعضای جدید
نگاه به تاریخ تاپیک ها نمیکنن
فقط ریپلی میزنند و پاسخی دلنشین میدهند. :-D

مورد داشتیم تاپیک مال سال ۹۰ بوده ، دختره عکس گذاشته اندامم چطوره ؟ :-)

پسره ۲۹/۰۴/۱۳۹۵ جواب داده عالیه عشقم

خصوصی جواب بده :|

8 ❤️

2016-07-19 07:12:29 +0430 +0430

اوووف این یکی دیگه خیلییی خوبه ناموسا :-D

هنوز هم پسر هایی هستن که به اسم آبجی وارد پیام خصوصی بانوان عزیز میشوند و در خواست آبجی بودن یا تعریف و لایک دادن و غیره … میکنن.
و آخرش هم میکنن :-D چیو؟
الان میگم.

پس از مدتی صمیمی شدن کم کم (آبجی به عزیزم) و (عزیزم به عشقم) ارتقا پیدا میکنه. :-D

.

آخرشم برادرش به بَراْ دَرِشْ تغییر پیدا میکنه :|

9 ❤️

2016-07-19 07:36:23 +0430 +0430
نقل از: NiSix عاغا بعضی از اعضای جدید نگاه به تاریخ تاپیک ها نمیکنن فقط ریپلی میزنند و پاسخی دلنشین میدهند. :-D

مورد داشتیم تاپیک مال سال ۹۰ بوده ، دختره عکس گذاشته اندامم چطوره ؟ :-)

پسره ۲۹/۰۴/۱۳۹۵ جواب داده عالیه عشقم

خصوصی جواب بده :|

اینو راست میگی ? ? ? (dash) (dash)

0 ❤️

2016-07-19 08:31:53 +0430 +0430
نقل از: peymankharkir3
نقل از: NiSix باورتون بشه یا نه بعضی ها هم با سرچ جمله های دینی به سایت میان :دی

.

خلاصه یه آشوبیه تو بخش دین سایت

.

بعضی ها رو فلفل دادن با تندیش رو متن غوغا میکنن :-D بعضی ها هم راه علمو پیش گرفتن :-D
عاغا درست سایت خوبی برای ازادی بیانه.
.

ولی ناموسا جق ملتو خراب نکنید ، یواش بکنید تو مغزشون دردشون نگیره از جق به حق برسن :-D دیدم که میگما :D

به قول خودت سایت دینی نیست ولی بخش دینی داره .شهوانی از ازاد ترین سایت ها هست ودلم می خواد تاپیک ضد دین بزنم

من منظورم شما نبود از قبلش داشتم مینوشتم :دی

شما راحت باش بزن برادر
منم میزنم روزی ۸ بار بی وقفه :-D

4 ❤️

2016-07-19 08:38:50 +0430 +0430

این دیگه آخرشه…

افرادی هم هستن میرن زیر پستا و داستانای بی غیرتی و سکس با محارم مینویسن خاک تو سرت بیغیرت :-D

یا : من داستانای محارم نمیخونم و فقط اومدم بگم لاشی :-D

یا مینویسن چقد چندش اه اه :-D

عاغا منکه میدونم ملت ایران از فقدان جنس مکمل برا خانواده هم راست میکنن :-D پ چتونه اینقدر نقض میکنید؟ تا دیروز باهاش ارضا میشدید :O

بعدشم مگه نسل بشر با سکس برادر خواهر ادامه پیدا نکرد؟

پس دقیقا وات د فاز؟؟:-D

8 ❤️

2016-07-19 08:42:03 +0430 +0430

کیرم تو مختت و کونتتتتت با پست گذاشتننن

0 ❤️

2016-07-19 08:55:06 +0430 +0430
نقل از: seven-days با این ایده های نوین میتونی بری دورهمی جای مهران مدیری رو بگیری

امام زمان ظهور کرده یا چی؟:-D

عاغا استند اپ که نی

دارم جلوه های خلقت شهوانیو میگم

3 ❤️

2016-07-19 09:01:30 +0430 +0430
نقل از: گرگون-خیف کیرم تو مختت و کونتتتتت با پست گذاشتننن

:-D

لطف عالی مستدام عزیزم
پذیرا باشیم ؟! حالا با چی ، دیگه به من مربوطه:-D

یسری از اعضا هم هستن تمام کامنت هاشون فحشه :-D

طرف تاپیک زده نوشته سلام

یکی زیرش نوشته سلام و کیر خر:-D

عاغا نکنید اینکارو زشته به مولا:-D

9 ❤️

2016-09-28 18:24:14 +0330 +0330

تا چندین روز دیگه شاهد ترک شهوانی توسط عده ای خواهیم بود.

این عده در طول سال در ایام مشخصی کیر و چشم خود را پاک میپندارند و از عذاب الهی میگریزند و به سمت سینه های خاله زینب - نه ببخشید سینه زن ها پناه میبرند

و شب ها پش از کوفت کردن نذری با دید زدن دختر های و بانوان پاکدامن چادری شب و روز ها در تعریف عجب کصی بود می گذرانند .

این آدما کلا ادمای پاکی هستن

مثل همونایی که صب کص دختر مردم را میلیسند و اندکی کیر را به احوالات عرفانی میرسانند ، نیم ساعت بعد تو حرم امام رضا نماز میخونن :|

این عده در این ایام در حال دیدن سوپر و ساپورت ، ممه ، کص ، کون یا سایر مخلفات مثلا خوردن عرق سگی هستند.

و در یک روز قبل از شروع دوره ی ده روزه ، مموری خود را محفوظ یا فورمت میکنند

و استارت دانلود نوحه های سوزناک بیس دار حسی حسی حسی نننن را میزنند

ریش میگذراند

لباس مشکی تنگ به تن میکنند (باید بدنو ببینن به هر حال)

و غیره

ایشالا که خدا و ارباب و سرورتون ازتون راضی باشه.

9 ❤️

2016-10-06 05:09:09 +0330 +0330

ازونجایی که خودم قبلا با اکانت ... تایپک های عشق و عاشقی و گپ و این چیزا زدم ، به نوعی خودمم دارم نقد میکنم ?

—شهوانی تاپیک های متنوع بسیاری دارد.
ازین تاپیک ها میتوان به تاپیک های پست های عاشقانه و دیس لاو اشاره کرد.
±بله بله میفرمودید؟! ?

تو این تاپیک ها بعضی ها مثل من که دچار. آلرژی غم شدند پستای دپ و غیرع میذارن :-P

البته بعضی هاهم برا جلب توجه میذارن ، که باید بگم پستای شاد و جوک بیشتر جواب میده ، دپ نباشید :|

البته پستای غم نیز جواب میده ، ما بحمد الله مخ چندتایی رو زدیم :-D ولی واقعا اون موقع بگا رفته بودم و قصدم این نبود :-( ?

در کل اگه دیدیدن کصی :| ببخشید کسی :-) پستای دپ و فاز سنگین و لاو میذاره ، رنجیده خاطر نشید ، بگذرید و ۴ تا عکس کص ببینید ! B-) ?

من الله توقیف ?

4 ❤️

2016-10-06 05:15:59 +0330 +0330

اصن یادم رفد که بگم… ?

داشتم میگفدم که :-!
تو شهوانی عاشق نشوید ?

عاشق چاک ممه و کون چرا بشید ?

ولی یه اکانت دیدید و راست کردید ، عاشق نشید :-D

در شهوانی اوضاع عشق وخیمه ?

ممکنه راست کنی ، بعد چپ میشی ، بگا میری ، میگی تف توش 🙄

ولی اندکی از عشقا هم به یه جاهای تنگ و باریکی رسیده ، استغفرالله ?

همین و بس
همین که هس B-)
به به ?

6 ❤️

2016-10-06 05:38:06 +0330 +0330

نصفه مسلمونا هم تو این سایت حکایت های خاص خودشون رو دارن ?

0 ❤️

2016-10-12 16:23:30 +0330 +0330

باور کن همون اول که نوع نگارشتو تو تاپيک “دهه پوشالي محرم” ديدم، حس ششمم پي برده بود که از قديميا هستي، منتهي اين حسو جدي نگرفتم تا که اين تاپيکتو ديدم ? ?

1 ❤️

2016-10-12 23:53:02 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb

شهوانی رو بعضی ها ، با سایت : کیر من دات کام ( :دی ) اشتباه ?گرفتن. و مرتب عکس آلت تناسلی خود را در آپلود سنتر سایت فرو میکنند که لقاح حاصل از این دو . ، تاپیک های کیر من چطوره؟ ، عکس کیر من ، کیرم کلفته ؛ کی کیر میخاد و غیره می باشد. 🙄 . عاغا کیر همتون خوبه ، عالیه اصن :دی گاییدید اصن . فقط سایتو نگایید عزیزان آلت به دست ، نوکرتونم هستیم. . از ادمین عزیز تقاضای پیگیری یک تاپیک جامع عکس کیر عزیزان میشود ، بگا رفتیم ناموسا ? :دی

عااااالی بود حرف دل منو زدی، واقعا یه سریا توی تاپیک های مذخرفشون خودشونو میخوان به دخترا معرفی کنن!..نام و نام خانوادگی هم نمیگن، در جا کیرشونو نشون میدن:(( آخه چقدر آدم احمق و بدبخت باشه!

0 ❤️

2016-10-14 04:48:48 +0330 +0330

متاسفانه در سایت کسانی که همجنسگرا هستن به دید یک مریض دیده میشن!

و تو هر تاپیکی که نظر میدن به سخره گرفته میشن!

البته تو تاپیک های دینی ، مثل دین اسلام و مسیحی ، چون لواط حرامه ، حرف عجیبی نیست و قاعدتا نباید نظر بدن!

اما وقتی توی یک بحث سیاسی شرکت میکنند

میگن برو لزبین/گی کثیف!

که رفتار درستی نیست با این افراد همجنسگرا!

4 ❤️

2016-10-14 04:55:54 +0330 +0330

با دخترا خوب حرف بزنی میشی کس‌ لیس ?

با پسرا خوب حرف
بزنی میشی خایه‌ مال… ?

با کسی بد حرف بزنی میشی جاکش ?

تعریف کنی از طرف میگن چقدر کصکشی ?

واسه همینه من دوس دارم به
همتون تجاوز کنم. :-D

4 ❤️

2016-10-14 08:14:17 +0330 +0330

همه اینا که گفتی حقیقته ولی حقیقت تلخه هیچکس دوست نداره طعم تلخو بچشه واسه همین یسری میان بدوبیراه میگن ولی درکل تاپیکت جالب بود آفرین

0 ❤️

2016-10-14 08:31:36 +0330 +0330

طنزپردازی ت خوبه. ادامه بده

0 ❤️

2016-10-14 09:09:07 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb متاسفانه در سایت کسانی که همجنسگرا هستن به دید یک مریض دیده میشن!

و تو هر تاپیکی که نظر میدن به سخره گرفته میشن!

البته تو تاپیک های دینی ، مثل دین اسلام و مسیحی ، چون لواط حرامه ، حرف عجیبی نیست و قاعدتا نباید نظر بدن!

اما وقتی توی یک بحث سیاسی شرکت میکنند

میگن برو لزبین/گی کثیف!

که رفتار درستی نیست با این افراد همجنسگرا!

اينو دقيقاً درست ميگي / بيشتر هم مسلمونايي که حرف درست حسابي ندارن بزنن براي اينکه يه چيزي گفته باشن رو ميارن به مسخره کردن طرف! / مثلاً به دفعات شاهد بودم که براي تاپيکهاي عطا جوابي ندارن بدن ولي تا فهميدن که همجنسگراس شرو کردن به مسخره کردن :( ?

1 ❤️

2016-10-14 18:18:38 +0330 +0330

در شهوانی تاپیک های اعتراضی ، امثال :
اصن دختر تو این سایت هس؟ :(
چرا دخترا تو خصوصی جواب نمیدن؟ :|
شهوانی شده گی خونه :O

و غیره رو میبینید …

دلیل اینکه دختر و خانم ها در شهوانی فعال نیستن!

حمله زامبی وار به پیام خصوصی و تاپیک هاشونه ?

یا سوء استفاده از عکس و فیلم و صدای این افراد در سایت های سکسی دیگر است :|

اگر ملت حشری ، اندکی عقل و احترام رو مخلوط حشرشون میکردن ، شاهد فعالیت بیش از حد بانوان در شهوانی بودید B-)

اما فرهنگ استفاده از فضای مجازی کلهم وجود ندارد.

لذا شاکی نباشید عجیجانم :-P
من الله توقیف ?

4 ❤️

2016-10-14 18:24:07 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb در شهوانی تاپیک های اعتراضی ، امثال : اصن دختر تو این سایت هس؟ :( چرا دخترا تو خصوصی جواب نمیدن؟ :| شهوانی شده گی خونه :O

و غیره رو میبینید …

دلیل اینکه دختر و خانم ها در شهوانی فعال نیستن!

حمله زامبی وار به پیام خصوصی و تاپیک هاشونه ?

یا سوء استفاده از عکس و فیلم و صدای این افراد در سایت های سکسی دیگر است :|

اگر ملت حشری ، اندکی عقل و احترام رو مخلوط حشرشون میکردن ، شاهد فعالیت بیش از حد بانوان در شهوانی بودید B-)

اما فرهنگ استفاده از فضای مجازی کلهم وجود ندارد.

لذا شاکی نباشید عجیجانم :-P
من الله توقیف ?

واقعا بهترین توضیحی بود که دادین

0 ❤️

2016-10-14 18:30:56 +0330 +0330

شما در شهوانی میتونید تاپیک هایی رو پیدا کنید که بیش از ۱۰ نمونه مشابه داره :|

بطور مثال : طنزکده ها! :-D
تاپیک : عکس کیرم چطوره؟ :|
دنبال دوست دخترم ! ?
و غیره…

این تاپیک ها اونقدر زیاده که مثال زدنشون تمومی نداره!

دلایلش زیاده…
۱: اکثر اعضا حاضر نیستن زیر مجموعه شخص دیگه ای باشن ، و دوست دارن تاپیک مستقل بزنن!
۲: پیام های اسپم و چرت و پرت زیاده ، یا دونفر باهم دعوا دارن و یه تاپیک رو به گند میکشن!
۳: بی حوصلگی و سرچ نکردن در تاپیک ها و انجمن ، باعث میشه تاپیک های تکراری بیش از حد بشه!
و غیره …

لذا ازین بابتم شکایت نکنید ?
ملت حال و حوصله ندارن خب ?

3 ❤️

2016-10-14 19:02:25 +0330 +0330

یه سری هم هستن مث من خایه نمیکنن نظر بدن! تا الان 4 بار اکانتم حذف شده. واقعا هم کامنتام در حد همین کامنت الانه!

1 ❤️

2016-10-14 19:12:39 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb با دخترا خوب حرف بزنی میشی کس‌ لیس ?

با پسرا خوب حرف
بزنی میشی خایه‌ مال… ?

با کسی بد حرف بزنی میشی جاکش ?

تعریف کنی از طرف میگن چقدر کصکشی ?

واسه همینه من دوس دارم به
همتون تجاوز کنم. :-D

🙄 🙄

0 ❤️

2016-10-14 19:17:16 +0330 +0330
نقل از: jeezezcrysed یه سری هم هستن مث من خایه نمیکنن نظر بدن! تا الان 4 بار اکانتم حذف شده. واقعا هم کامنتام در حد همین کامنت الانه!

آخ دادا حرف دلمو زدی ۵تا اکانتم سر همین موضوع به فاک رفت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «