اوبکده ی شهوانی

1397/01/03
5020 👀
9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-03-23 18:41:06 +0430 +0430

تا قبل از آشنایی با این سایت نمیدونستم انننننننننننننننننقد تعداد پسرهای همجنسگرا تو ایران زیاده!! :|

1 ❤️

2018-03-23 18:47:39 +0430 +0430
نقل از: salin آدم وقتی میاد تو این محیط حالش گرفته میشه.مردونگی رفته زیر سوال

واقعا. همه عقاید محترما اما واقعا اینکه هیچ چیزی سر جاش نیست حالگیریه. کاشکی تا این حد همه چی قاطی نمیشد.

1 ❤️

2018-03-23 18:50:58 +0430 +0430

ب قول لرد بیلیش
این یک هرج و مرجه البته هرج و مرج باعث اشوب‌نمیشه چون هرج و مرج یه نردبان برای پیشرفته و تنها کاری‌ک باید بکنی اینک از اون بالا بری

0 ❤️

2018-03-23 18:53:00 +0430 +0430
نقل از: deba69 تا قبل از آشنایی با این سایت نمیدونستم انننننننننننننننننقد تعداد پسرهای همجنسگرا تو ایران زیاده!! :|

لطفا اسم مارو به گه نکشید،این ننه جنده های کونی به حد کافی کشیدن،شما نکشید…

محض اطلاعتون تو هیچ جامعه ای تعداد همجنسگراها به پنج درصد نمیرسه،پس لطفا تو انتخاب کلمات دقت کنین…

من خودم همینجا میگم که برای ما گی ها از همه سخت تره،یه مشت بی پدر و مادر و اوبنه ای که جز کردن و دادن هیچی نمیخوان،یه مشت بدبخت و کثافت به تموم معنا که باعث میشن هر جا اسم همجنسگرایی میاد فکرا بره سمت کون کونک و تجاوز و بچه بازی…

8 ❤️

2018-03-23 19:15:11 +0430 +0430
نقل از: deba69 تا قبل از آشنایی با این سایت نمیدونستم انننننننننننننننننقد تعداد پسرهای همجنسگرا تو ایران زیاده!! :|

داداش همش کشکه حالا اگه میدادن یه حرفی و فیضشو میبردیم ولی هیچکدوم عرضه دادن ندارن که همش فانتزی هست یه مشت مزخرفات تا خصوصیشون پر بشه و سرگرم بشن

1 ❤️

2018-03-23 19:34:39 +0430 +0430

چند تا خانومم هستن سکس پولی میکنن قیمتاشون فضاییه برا یکبار 350 اخه مگ کوست طلاس

1 ❤️

2018-03-23 19:43:15 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4

محض اطلاعتون تو هیچ جامعه ای تعداد همجنسگراها به پنج درصد نمیرسه،پس لطفا تو انتخاب کلمات دقت کنین…

من خودم همینجا میگم که برای ما گی ها از همه سخت تره،یه مشت بی پدر و مادر و اوبنه ای که جز کردن و دادن هیچی نمیخوان،یه مشت بدبخت و کثافت به تموم معنا که باعث میشن هر جا اسم همجنسگرایی میاد فکرا بره سمت کون کونک و تجاوز و بچه بازی…

متوجهم اما خب ببینید شما اول باید یک تعریف مشخص از همجنسگرایی پسران ارائه بدین و ثابتش کنین بعد حکم کلی بدین . نمیشه چون شما خودتون رو از عده ای جدا میدونین ادعا کنین که اونها همجنسگرا نیستن و شما همجنسگرای راستین یا به قولی همجنسگرای واقعی هستین . باید اول بررسی بشه که همجنسگرایی اصلا چی هست و چطوری بوجود میاد . مثلا چرا الان از همجنسگرایی دخترها ایراد گرفته نمیشه و اعتراض فقط به زیاد شدن همجنسگرایی پسرهاست؟ اصلا دلیل همجنسگرایی چی میتونه باشه؟ خب میگن محدودیت . و کاملا هم به نظرم درسته وقتی جامعه تفکیک جنسیتی باشه پسر نمیتونه با دختر ارتباط برقرار کنه مجبوره برای رفع نیازش سراغ همجنسش بره . کتمان نمیکنم که در دخترها هم پیش میاد . ما چه در دوران مدرسه و چه خوابگاه موارد زیادی خودم شاهد ارتباط لز بین دخترها بودم وقتی محدودیت باشه اینها هم پیش میاد . ولی این تفکیکی که شما برای همجنسگرایی پسرها قائل میشین به نظرم چندان منطقی نیست . میگین جز کردن و دادن هیچی نمیخوان خب دخترایی هم که به همجنسگرایی رو میارن همیشه فاز عشقولانه برنمیدارن حالا اونور قضیه چون انال سکس مطرح هست و به غیرت بعضی پسرها برمیخوره که از مقعد برای نیاز جنسی مورد استفاده قرار بگیرن سعی میکنن خودشون رو از اونها جدا بدونن که به قولی از فرهنگ عرف کشور هم از نظر خودشون در امان باشن .

1 ❤️

2018-03-23 19:45:44 +0430 +0430
نقل از: behnamgay23 دوست دختر دارم قیافم خوبه هیچ حس و احساسی هم نسبت به پسر ندارم ولی علاقه عجیبی به ساک زدن دارم یعنی از سکس با دختر و کس هم بیشتر لذت میبرم وقتی ساک میزنم

چطوریه که شما نام کاربریت رو gay گذاشتی بعد میگی احساسی نسبت به پسر نداری؟ خب چرا این نام رو انتخاب کردی اصلا خودت هم میدونی فازت چیه برادر؟ :|

2 ❤️

2018-03-23 19:51:04 +0430 +0430

دوستان باید قبول کنیم که این چیزها تحت تاثیر شدید پورن هست !! من خودم هم گاهی فیلم سوپر میبینم جذب هیکلهای آس و آلتهای شسته رفته و ترتمیز مردونه میشم درصورتی که نه تمایلی به همجنسبازی در من هست و نه به قول این دوستمون علاقه به ساک زدن اما اونطور که فیلمهای پورن نشون میدن مغز آدم انگاری شست و شو داده میشه .مخصوصا این که اونقد عکس و فیلم از هیکل و بدن زن دم دست هست که یجوری برات تکراری میشه و میخوای چیزهای جدیدتر رو تجربه کنی بعد میری سراغ پورن گی .احتمالا اولش برات حال به هم زن هست اما شاید کم کم حس کنی خوشت میاد و حتی کونت هم یواش یواش براش به خارش بیفته!! ههههه

دوستان لطفا خصوصی من رو از الان منفجر نکنن به هیچ وجه اهل همجنسبازی و همجنسگرایی نیستم قربون همتون زاررت

1 ❤️

2018-03-23 19:53:49 +0430 +0430

بزرگترین مشکل این سایت اینه که همه فکر میکنن باید اینجا یکی رو واسه سکس حضوری پیدا کنن

1 ❤️

2018-03-23 19:54:10 +0430 +0430
نقل از: behnamgay23
نقل از: deba69
نقل از: behnamgay23 دوست دختر دارم قیافم خوبه هیچ حس و احساسی هم نسبت به پسر ندارم ولی علاقه عجیبی به ساک زدن دارم یعنی از سکس با دختر و کس هم بیشتر لذت میبرم وقتی ساک میزنم

چطوریه که شما نام کاربریت رو gay گذاشتی بعد میگی احساسی نسبت به پسر نداری؟ خب چرا این نام رو انتخاب کردی اصلا خودت هم میدونی فازت چیه برادر؟ :|

کور ک نیستی نوشتم از سکس با پسر لذت میبرم بخصوص ساک زدن فازت چیه هم خیلی خز شده دهاتیا میگن فقط

شما علاوه بر خوددرگیر بودن یخورده بیشعور و بیفرهنگ هم هستی انگار :| والا روستاییها از تو که فکر میکنی چون بچه شهری ازشون بالاتری خیلی شعورشون بیشتره . اینجوری مثل سگ هم زودی پاچه نمیگیرن.! منو بگو خواستم به کی کنم ! شرمنده

1 ❤️

2018-03-23 20:00:59 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی
نقل از: گوزوی خوشبخت

دوستان باید قبول کنیم که این چیزها تحت تاثیر شدید پورن هست !! من خودم هم گاهی فیلم سوپر میبینم جذب هیکلهای آس و آلتهای شسته رفته و ترتمیز مردونه میشم درصورتی که نه تمایلی به همجنسبازی در من هست و نه به قول این دوستمون علاقه به ساک زدن اما اونطور که فیلمهای پورن نشون میدن مغز آدم انگاری شست و شو داده میشه .مخصوصا این که اونقد عکس و فیلم از هیکل و بدن زن دم دست هست که یجوری برات تکراری میشه و میخوای چیزهای جدیدتر رو تجربه کنی بعد میری سراغ پورن گی .احتمالا اولش برات حال به هم زن هست اما شاید کم کم حس کنی خوشت میاد و حتی کونت هم یواش یواش براش به خارش بیفته!! ههههه

دوستان لطفا خصوصی من رو از الان منفجر نکنن به هیچ وجه اهل همجنسبازی و همجنسگرایی نیستم قربون همتون زاررت

بحث علاقه مند شدن به ساک زدن در هنگام فیلم سوپر دیدن نیست ، بحث اینه که همه تاپیکا شدن کونکونک بازی و کیرم چطوره و اینا ، بحث اینه که تو هر تاپیکی میری یه مشت شومبول بسر میان نظر میدن میرینن تو تاپیک طرف ، بحث اینه که تو این کشور خرابشده حتی اگه پسر هم باشی همه بهت تمایل جنسی دارن و میخوان بکننت …

عزیزم راه حلش این هست که ادمین برای امضاهای حاوی شونبول محدودیت بذاره . بعد هم کی جرات کرده به تو دست درازی کنه؟؟؟ بگو خودم میرم زاررررررررررررررت میگوزم بالا تا پایینش

0 ❤️

2018-03-23 20:04:24 +0430 +0430

کور ک نیستی نوشتم از سکس با پسر لذت میبرم بخصوص ساک زدن فازت چیه هم خیلی خز شده دهاتیا میگن فقط

شما علاوه بر خوددرگیر بودن یخورده بیشعور و بیفرهنگ هم هستی انگار :| والا روستاییها از تو که فکر میکنی چون بچه شهری ازشون بالاتری خیلی شعورشون بیشتره . اینجوری مثل سگ هم زودی پاچه نمیگیرن.! منو بگو خواستم به کی کنم ! شرمنده

توئه عقده ای عقب مونده میخای بگی زرنگی یا چ میدونم خیلی حالیته
خوب بی ناموس به توچه من اسم ایدیمو چی گذاشتم

بی ناموس؟؟؟ 🙄 این فحش رو بچه جنوب شهری هایی که تو زباله دونی و کثافت بزرگ شدن میدن زیاد به بچه شهری بودنت افتخار نکن بچه ی فاضلابدونی ?

2 ❤️

2018-03-23 20:18:09 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی

توئه عقده ای عقب مونده میخای بگی زرنگی یا چ میدونم خیلی حالیته
خوب بی ناموس به توچه من اسم ایدیمو چی گذاشتم

بی ناموس؟؟؟ 🙄 این فحش رو بچه جنوب شهری هایی که تو زباله دونی و کثافت بزرگ شدن میدن زیاد به بچه شهری بودنت افتخار نکن بچه ی فاضلابدونی ?

دوست عزیز خودتو ناراحت نکن این احتمالا یه بچه 14 ساله اس که ننش تازه براش گوشی خریده دلش به ساک زدن مجازی و واقعی خوشه . کسی هم بهش بگه تو میگه سرت تو گه !!

والا من فقط ازش سوال کردم فقط خواستم ببینم اون چیزی که اقای ددلاور میگه مثلا درمورد ایشون صدق میکنه یانه .نمیدونستم اینطوری بهم حمله میکنه یهو

0 ❤️

2018-03-24 06:52:13 +0430 +0430

تو این سایت متاسفانه افراد فقط در حد فانتزی هست گفته هاشون یا در حد همون گفتار،یا دنبال سرگرمی هستند و سر کار گذاشتن،یا دروغ هست و یا صرفا به دنبال پول هستند.

بسیار کم تجربه کردند مورد واقعی و صادقانه.

زوج واقعی هست؟اصلا.(من که ندیدم.)

ارباب و برده واقعی هست؟اصلا.(من که ندیدم.حالا چه ارباب چه برده.شاید آقا اندک باشه،خانم بسیار کم یا نیست.)

شیمیل واقعی؟اصلا.(من که ندیدم.)

ترنس واقعی؟اصلا.(من که ندیدم.)

همجنس باز آقا؟متاسفانه هست فراوان.(البته قصد جسارت ندارم.)

شاید مقصر خودمون باشیم،نوع برخورد و درک نکردنشون.

متاسفم که شاید هرگز پیدا نکنم.

1 ❤️

2018-03-24 07:56:37 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4

متوجهم اما خب ببینید شما اول باید یک تعریف مشخص از همجنسگرایی پسران ارائه بدین و ثابتش کنین بعد حکم کلی بدین . نمیشه چون شما خودتون رو از عده ای جدا میدونین ادعا کنین که اونها همجنسگرا نیستن و شما همجنسگرای راستین یا به قولی همجنسگرای واقعی هستین . باید اول بررسی بشه که همجنسگرایی اصلا چی هست و چطوری بوجود میاد . مثلا چرا الان از همجنسگرایی دخترها ایراد گرفته نمیشه و اعتراض فقط به زیاد شدن همجنسگرایی پسرهاست؟ اصلا دلیل همجنسگرایی چی میتونه باشه؟ خب میگن محدودیت . و کاملا هم به نظرم درسته وقتی جامعه تفکیک جنسیتی باشه پسر نمیتونه با دختر ارتباط برقرار کنه مجبوره برای رفع نیازش سراغ همجنسش بره . کتمان نمیکنم که در دخترها هم پیش میاد . ما چه در دوران مدرسه و چه خوابگاه موارد زیادی خودم شاهد ارتباط لز بین دخترها بودم وقتی محدودیت باشه اینها هم پیش میاد . ولی این تفکیکی که شما برای همجنسگرایی پسرها قائل میشین به نظرم چندان منطقی نیست . میگین جز کردن و دادن هیچی نمیخوان خب دخترایی هم که به همجنسگرایی رو میارن همیشه فاز عشقولانه برنمیدارن حالا اونور قضیه چون انال سکس مطرح هست و به غیرت بعضی پسرها برمیخوره که از مقعد برای نیاز جنسی مورد استفاده قرار بگیرن سعی میکنن خودشون رو از اونها جدا بدونن که به قولی از فرهنگ عرف کشور هم از نظر خودشون در امان باشن .

همجنسگرایی یعنی عشق و محبت،احساسی فراتر از شهوت و سکس،به نظرت کسایی که اینجا فقط دنبال کون کونک هستن هیچ احساس والایی به هم دارن؟میگین اینجا چرا به لزبینا گیر نمیدن؟اینجا چند تا خانوم هست اصلا که بخوان لزبین هم باشن…

من نمیگم همجنسگراها سکس ندارن،با منطق من اکثریت این افراد مورد بحث فقط کونین،تو پروفایلم تاپیکی در مورد این بحث دارم،خوشحال میشم ببینیدش…

0 ❤️

2018-03-24 11:27:17 +0430 +0430
نقل از: Deniiiz

با همگير شدن اين تمايل موافق نيستم چون عموماً در نتيجه ى دسترسى نداشتن با سكس با دخترا به سكس با همجنس رو ميارن كه خب اين خودش يه بحث مفصله…

از طرف ديگه به نظرم گى (و شايد حتى همجنسبازى) قرار نيست آسيبى به كسى بزنه و به نظر من گرايشى كه به كسى آسيب نزنه محترمه…

و به نظرم اگه گرايش هاى جنسى جز اون چيزاى خصوصيه كه فقط بخش كوچيكى از هويت فرد رو ميسازه. يه گى، لزبين، دو جنسگرا، همجنسباز و … در ابتدا انسانه، بعد زن/مرد، بعد هزار جور نقش ديگه و در نهايت تو خلوت خودش با پارتنرش بحث گرايشش مطرحه… :)

بهترین نظر

1 ❤️

2018-03-24 15:09:20 +0430 +0430

مردونگی زیر سوال نرفته مردا مرد نیستن قیچی کردن انداختن بیرون

0 ❤️

2018-03-24 15:14:09 +0430 +0430

کون لیس میخوام از تهران

0 ❤️

2018-03-24 18:12:48 +0430 +0430
نقل از: mohandes58
نقل از: صورت.زخمی
نقل از: hamedghorbani33 کون لیس میخوام از تهران

سیکتیر کن دیگه.سایتو به گه کشیدین اینجام نباس از دستتون راحت باشیم.

زن ها به همدیگر نمیگن که ما مشکل داریم و سرد ویخ هستیم بلکه همه خودشونو زیبا و طبیعی و شاد و علاقمند نشون میدن ولی آنچه که در عمل و جامعه دیده میشه اینه که اکثر دخترا و زن ها فقط به فکر شوهر کردن و ازدواج و … چیزای دیگه غیر از سکس هستن

خیلی ببخشید ولی در جامعه مردسالار که بکارت هنوز اهمیت داره جوری که زن رو مثل یه تکه دستمال میدونن که اگه قبل از ازدواج سکس کرده باشه انگار آلوده شده خب زنا کاملا حق دارن برای رفع نیاز جنسیشون دنبال ازدواج باشن . هروقت مردها شعورشون رسید دختری که قبل از ازدواج سکس کرده باشه به قول خودشون خراااااب نیست اونوقت زنا هم آزادانه تر از پس نیاز جنسیشون برمیان

4 ❤️

2018-03-25 06:25:39 +0430 +0430
نقل از: T1A3N6H7A تو این سایت متاسفانه افراد فقط در حد فانتزی هست گفته هاشون یا در حد همون گفتار،یا دنبال سرگرمی هستند و سر کار گذاشتن،یا دروغ هست و یا صرفا به دنبال پول هستند.

بسیار کم تجربه کردند مورد واقعی و صادقانه.

زوج واقعی هست؟اصلا.(من که ندیدم.)

ارباب و برده واقعی هست؟اصلا.(من که ندیدم.حالا چه ارباب چه برده.شاید آقا اندک باشه،خانم بسیار کم یا نیست.)

شیمیل واقعی؟اصلا.(من که ندیدم.)

ترنس واقعی؟اصلا.(من که ندیدم.)

همجنس باز آقا؟متاسفانه هست فراوان.(البته قصد جسارت ندارم.)

شاید مقصر خودمون باشیم،نوع برخورد و درک نکردنشون.

متاسفم که شاید هرگز پیدا نکنم.

دیگه مطمىن شدم از فحش خوردن لذت میبری کثافت مریض روانی…

0 ❤️

2018-03-25 15:18:19 +0430 +0430

زن ها به همدیگر نمیگن که ما مشکل داریم و سرد ویخ هستیم بلکه همه خودشونو زیبا و طبیعی و شاد و علاقمند نشون میدن ولی آنچه که در عمل و جامعه دیده میشه اینه که اکثر دخترا و زن ها فقط به فکر شوهر کردن و ازدواج و … چیزای دیگه غیر از سکس هستن

خیلی ببخشید ولی در جامعه مردسالار که بکارت هنوز اهمیت داره جوری که زن رو مثل یه تکه دستمال میدونن که اگه قبل از ازدواج سکس کرده باشه انگار آلوده شده خب زنا کاملا حق دارن برای رفع نیاز جنسیشون دنبال ازدواج باشن . هروقت مردها شعورشون رسید دختری که قبل از ازدواج سکس کرده باشه به قول خودشون خراااااب نیست اونوقت زنا هم آزادانه تر از پس نیاز جنسیشون برمیان

معذرت میخوام از دخالتم ولی وقتی هیچ جوره با ناز و ادای خانمها چه قبل ازدواج چه بعد ازدواج نمیشه کامل نیازهای عاطفی و جنسی برطرف شه چه کنیم

0 ❤️

2018-03-25 15:20:55 +0430 +0430

و اینکه با اینکه من تاپیک جستجو گی گذاشتم اما اگر کسی بود نیازای کاملمو و نیازهای کاملشو برطرف میکردم شاید هیچ وقت سمتش نمیرفتم با اینکه فیک زیاد دیدم و تا حالا حضوری حتی همین گی و تجربه نکردم با این سنم

0 ❤️

2018-04-10 12:09:07 +0430 +0430

از زنجان یه زن و شوهر که پیش زنه به شوهرش کون بدم.

0 ❤️

2018-04-10 12:14:14 +0430 +0430

تا قبل از آشنایی با این سایت نمیدونستم اننننننننننننننننننقد تعداد پسرهای همجنسگرا تو ایران زیاده!! :|

ببخشید ولی همجنسگرا با همجنس باز فک کنم یه تفاوت کوچیکی باهم داشته باشن

1 ❤️

2018-04-10 16:12:06 +0430 +0430

من کاری به اینکه گی زیاد شده ندارم .چرا باید انقدر موضع بگیریم که گی زیاده یا تاپیک گی زیاده؟!؟

1 ❤️

2018-04-10 17:41:56 +0430 +0430

باور کنید اکثر این دوستانی که خودشونو گی معرفی میکنن گی نیستن و فقط به دلیل نداشتن دوست دختر و این جور مسائل رو به همجنس میارن که البته چون از روی علاقه به همجنس نیست نمیشه اسمشو گی گذاشت. خیانتی که این دسته به گی ها میکنن وجهه همجنسگرایی تو ایرانو داره به گوه میکشه.

1 ❤️

2018-04-10 21:46:13 +0430 +0430

ایرج میرزا در وصف این جماعت بیت جالبی داره:

حجاب دختران ماه غبغب
پسرها را کند هم‌خوابه‌ی شب

همجنسگرایان عزیز همیشه برای من محترم بوده و هستند و به عنوان یک دوجنسگرا تا حدی می‌تونم اونها رو درک کنم لکن نمایش دادن خودفروختگی و گرسنگی و فقر جنسی اون هم در این وسعت حقیقتا تهوع‌آوره! بخشی از این شرایط نتیجه‌ی عدم توانایی خود این افراد در زمینه‌ی شناخت و کنترل گرایشات جنسی اونهاست. و بخش دیگه در اثر فرهنگ جنسی نادرستیه که در جامعه‌ی امروز ما جا افتاده و مولد این فرهنگ نادرست آموزه‌های پوسیده‌ی اسلامه... آموزه‌هایی که در عین لجام‌گسیختگی جنسی، راه دفع نیاز رو بستند.

2 ❤️

2018-04-11 09:46:01 +0430 +0430
نقل از: sami_sh من کاری به اینکه گی زیاد شده ندارم .چرا باید انقدر موضع بگیریم که گی زیاده یا تاپیک گی زیاده؟!؟

چونکه تعادل برقرار نیست! چخبره اینهمه تاپیک گی؟؟؟ :|

0 ❤️

2018-04-11 09:47:06 +0430 +0430
نقل از: 0هادی0

تا قبل از آشنایی با این سایت نمیدونستم اننننننننننننننننننقد تعداد پسرهای همجنسگرا تو ایران زیاده!! :|

ببخشید ولی همجنسگرا با همجنس باز فک کنم یه تفاوت کوچیکی باهم داشته باشن

فرقی نمیکنه هرچی که هست به هرحال خیلی به صورت غیر عادی داره زیاد میشه

0 ❤️

2018-04-11 09:50:01 +0430 +0430

شما خبر ندارید بانو طبق آمار جهانی بالاترین آمار همجنسگرایی تو دنیا مربوط میشه به زنها و ایران اولین رتبه رو تو این آمار داره سندش هم موجوده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «