اولين انتقام اسيد پاشى درود بر لر های ایران

1393/08/08

اولين انتقام اسيد پاشى

اوباش محسن میرزایی شامگاه پنجشنبه در خیابان مطهری خرم آباد، بعد از مزاحمت به اسم امر به معروف و نهی از منکر، مورد اصابت ضربات چاقو از جانب ۴ نفر قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.

به گزارش بسیج پرس؛ آخوند اوباش محسن میرزایی شامگاه پنجشنبه در حالیکه در خیابان مطهری خرم آباد، یک نفر را که امر به معروف و نهی از منکر کرده بود، فرد “امر به معروف شده” با تماس تلفنی چند نفر از دوستان خود را باخبر کرده و چهار نفری به این طلبه آمر به معروف حمله می کنند.

بابک که از حاضران در صحنه بوده گفت: چهار نفر به طور هم زمان به این طلبه آمر به معروف حمله کرده و چندین ضربه چاقو به او زدند.

وی افزود: بر اثر شدت جراحات طلبه آمر به معروف به بیمارستان منتقل و مورد عمل جراحی قرار گرفت و اکنون در بیمارستان بستری است.

درود بر اين هموطنان دلاور و غيرتمند لر …
كسانى كه براى هموطنان لر جك مى ساختند بيان ببينيم داراى چنين غيرتى هستند يا نه …؟؟؟

6619 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-30 14:15:34 +0330 +0330

وقتی حکومت نمیتواند در مقابل یه مشت ساندیس خور واقعی که اسید به سر وروی مردم میپاشند از مردم محافظت کنه مردم خود باید این کار رو بکنند که مردم هم عقده زیاد از این حکومت و اخوند دارند که این اتفاق می افتد

1 ❤️

2014-10-30 14:16:10 +0330 +0330

درود بر شرفشون

0 ❤️

2014-10-30 14:27:23 +0330 +0330

[quote=سینامانکن]خاله میترا من خودم بی طرفم طرف هیچکی نیستم ولی به خدا قسم میخورم که همه ایناکاره امربه معروف نیست کاریه مشت لات ولوته به قرآن همه بسیجیابدنیستن خوب زیادداریم توشون دیدم که میگم[/quote]
.
.

.
حرفت درسته خاله از این ساندیس خور های خوب تو سایت داریم که عزیز دل منم هستند ولی متاسفانه تعدادی ساندیسخور متحجر و تند رو و سیاسی که وابسته به گروهای سیاسی حکومت هستند این کارهارو میکنند که با برنامه ریزی هست و از طرف بیت رهبری حمایت میشوند

1 ❤️

2014-10-30 14:37:01 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]اوباش محسن میرزایی شامگاه پنجشنبه در خیابان مطهری خرم آباد، بعد از مزاحمت به اسم امر به معروف و نهی از منکر، مورد اصابت ضربات چاقو از جانب ۴ نفر قرار گرفت و راهی بیمارستان شد[/quote]
خاله میترا اینکه لرها از اقوام غیور ایران هستن شکی توش نیست
ولی خبر رو اشتباه گفتی
این آخوند اسمش فرزاد فروزش هست
این ضرب و جرح مال 16 خرداد سال گذشته است
این آخوند خرم آبادی نیست و امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران هست
اینم لینک خبر:
http://www.afkarnews.ir/vdcgwq9qnak9zy4.rpra.html

0 ❤️

2014-10-30 14:39:23 +0330 +0330

[quote=amir_2010][quote=خاله میترا]
حرفت درسته خاله از این ساندیس خور های خوب تو سایت داریم که عزیز دل منم هستند ولی متاسفانه تعدادی ساندیسخور متحجر و تند رو و سیاسی که وابسته به گروهای سیاسی حکومت هستند این کارهارو میکنند که با برنامه ریزی هست و از طرف بیت رهبری حمایت میشوند[/quote]

خاله جان ساندیس خور خوب زیر خاکه !
بنظرتون اگه یکی مغزش پاره سنگ برنداشته باشه و شستشوی مغزی نداده باشنش واسه چی باید بره ساندیسخور بشه ؟!!![/quote]
.
.

. خاله در فرهنگ لغت به کسی ساندیسخور میگویند از سر تفریح و کنجکاوی رفته باشه و ساندیس رو از دست یه آخوند بگیرد و بخورد و بعد از خوردن ساندیس مست از طعم ان مورد شستشوی مغزی یه آخوند کم عقل تر از خود قرار گیرد و یه عمر بازیچه شود
در جواب شما اگر کسی مغزش پاره سنگ برداشته باشههمچین کسی رو نداریم در معنی
هستند مزدوران نظام که با گرفتن پول از صاحبان قدرت دست به چنین کارهایی میزنند
یادتون باشه تو انتخابات قبل جناح چپ بدجور کوبید اقتدار گرایان رو با نقطه ضعف هایی مثل حمله به کوی دانشگاه
خوب جناح اقتدار گرا بیکار ننشسته با انجام چنین کارهایی بهانه هایی درست میکند تا در انتخابات های آینده دولت روحانی و جناح چپ رو وارد چالش و تحقیر کند

0 ❤️

2014-10-30 14:41:23 +0330 +0330

درود به خاله میترا
در اینکه این آخوندا چقد میتونن وحشی باشن و چهره دیو گونشون رو پشت اون نقاب و ریش پنهون کنن هیچ شکی نی
ولی این خبر رو من چن ماه قبل تو یه سایت خوندم و خیلی قبلتر ازین جریان اسید پاشی اتفاق افتاده
بهر حال امیدوارم سرنگون بشن

0 ❤️

2014-10-30 14:43:13 +0330 +0330

[quote=سینامانکن]درسته خاله ولی غیبت خوب نیست ماوقتی چیزی نمیدونیم نبایدپشت سرکسی یاکسانی چیزی بگیم شمامدرکی دارید که کاربیت رهبری باشه[/quote]
.
.

.
خاله شما نباید توقع داشتباشی جناح اقتدار گرای راست ویا خود رهبر بیان خودشون اسید بپاشند روی مردم خودشون رو پشت پرده قرار میدهند بازیچه هایی دارند چون احمدی نژاد و ساندیسخوران تند رو اونهارو ساپورت میکنند چنین کارهایی کنند سی ساله مردم رو گول میزنند پشت پرده ولی نسل جدید دیگه گول اشکهای تمساح خامنه ای رو نمیخورند خص و خاشاک میشوند در چشمان این حکومت

0 ❤️

2014-10-30 14:48:10 +0330 +0330

باید عذر بخواهم بد جور عصبانی شدم این مطلب رو توی نت دیدم گفتم بگذارم
من مثل شما ها زیاد دقت نمیکنم در صحت این اخبار عذر میخواهم
همینکه بهانه ای شد دور هم ببینمتون خوشحالم و از همه عذر میخواهم که این خبر حالا نمیدونم صحت شاید عکس رو قدیمی گذاشتند این روزها بخاطر این کار وحشتناک شایعه زیاده تو نت منم توی دام یکی از این شایعه ها افتادم عذر میخواهم

0 ❤️

2014-10-30 14:51:47 +0330 +0330

[quote=سینامانکن]داداش خوشم میادازاین کامنتات توداستاناناموساآدمومیخندونی[/quote]

سلام داداشییییییییییییی ?
امیدوار شدم یه هم اسم دارم
هرچند میخوام پسوندمو عوض کنم
شوما به من لطف داری
چن وقته داستان نمیخونم و نظر نمیزارم
والا بعضیا خیلی عقده ای شدن

0 ❤️

2014-10-30 14:53:26 +0330 +0330

[quote=atamoraveg][/quote]
.

.
. بفرمایید خصوصی در خدمت شما هستم گلم

0 ❤️

2014-10-30 15:02:34 +0330 +0330

[quote=سینامانکن]خواهش میکنم داداش جمشید ناموساهمه این داستانا باعث میشه مردم ایران بی حیابشن که شدن وباعث میشه جرات انجام این کارارو داشته باشن که بعدامیفهمن چه گوهی خوردن ?
ایشالله پیشمون بمونی[/quote]
بله حرفت درسته
داستان های سکس با محارم اثر بدی رو مردم ما گزاشته
در صورتی که همه اینا زاییده ذهن خراب یه عده کوته فکر هستش
داستان های دیگم که طوری هستش که به شعور خواننده توهین میشه
و به طرز خیلی بد و مفتضحی نگارش میشه
وگرنه نوشتن خاطره ی سکسی حتی اگه واقعیم نباشه ولی خوب نوشته بشه ،خیلیم خوبه و من مخالف نیستم

0 ❤️

2014-10-30 15:03:50 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]باید عذر بخواهم بد جور عصبانی شدم این مطلب رو توی نت دیدم گفتم بگذارم
من مثل شما ها زیاد دقت نمیکنم در صحت این اخبار عذر میخواهم
همینکه بهانه ای شد دور هم ببینمتون خوشحالم و از همه عذر میخواهم که این خبر حالا نمیدونم صحت شاید عکس رو قدیمی گذاشتند این روزها بخاطر این کار وحشتناک شایعه زیاده تو نت منم توی دام یکی از این شایعه ها افتادم عذر میخواهم[/quote]
خاله میترا شما اختیار داری ازین چیزا پیش میاد
همینکه تاپیکتون باعث شد ما با نیمه گمشده ی جمشید مانکن ( سینامانکن ) آشنا بشیم مچکریم ?

0 ❤️

2014-10-30 15:09:41 +0330 +0330

[quote=santa]
خاله میترا شما اختیار داری ازین چیزا پیش میاد
همینکه تاپیکتون باعث شد ما با نیمه گمشده ی جمشید مانکن ( سینامانکن ) آشنا بشیم مچکریم ?[/quote]

سانتا باور کن نمیدونی چقد بخودم امیدوار شدم ?

خاله میترا مرسی از تاپیکت ?

0 ❤️

2014-10-30 15:13:43 +0330 +0330

سلام خاله میترا .خوبی میگم خاله از شیراز کسی سراغ داری که من کوسشو بخورم و بلیسم؟خوشکل باشه خواهشا.پ.ل خوبی هم بهش میدم خاله

0 ❤️

2014-10-30 15:18:31 +0330 +0330

[quote=جمشیدمانکن]وگرنه نوشتن خاطره ی سکسی حتی اگه واقعیم نباشه ولی خوب نوشته بشه ،خیلیم خوبه و من مخالف نیستم[/quote]

جمشید به نظر من اساسا خاطره چیزی هست اتفاق افتاده و نقل میشه…

0 ❤️

2014-10-30 15:23:45 +0330 +0330

[quote=atamoraveg][quote=امید94]فقط در همین حد بدونید که مسئولان جمهوری اسلامی هیچ وقت راضی به این گونه اقدامات نمیشن
شک نکنید
تهمت هم نزنید[/quote]
فقط ایتیل(در زبان ترکی یعنی گومشو)[/quote]
اینو کدوم فرهنگستان زبان گفته؟!!! shok

0 ❤️

2014-10-30 15:27:35 +0330 +0330

[quote=رستم فرخزاد][quote=جمشیدمانکن]وگرنه نوشتن خاطره ی سکسی حتی اگه واقعیم نباشه ولی خوب نوشته بشه ،خیلیم خوبه و من مخالف نیستم[/quote]

جمشید به نظر من اساسا خاطره چیزی هست اتفاق افتاده و نقل میشه…[/quote]

رستم جون داستان، خاطره، متن یا نوشته چه فرقی میکنه
شوما اون کلمات رو بزرگش نکن کلا محتوای جمله ی من رو در نظر بگیر
آرررررررررررررررره داداش ?

0 ❤️

2014-10-30 15:37:25 +0330 +0330

[quote=atamoraveg][quote=وحید کرال][quote=atamoraveg][quote=امید94]فقط در همین حد بدونید که مسئولان جمهوری اسلامی هیچ وقت راضی به این گونه اقدامات نمیشن
شک نکنید
تهمت هم نزنید[/quote]
فقط ایتیل(در زبان ترکی یعنی گومشو)[/quote]
اینو کدوم فرهنگستان زبان گفته؟!!! shok[/quote]
از ترکی من در آوردی تهران آمده
راستی گومشو به ترکی شما چی میشه؟[/quote]
گم ترکیش میشه ایت اما ترکها اصلا از کلمه ایتیل استفاده نمیکنند!
ترکها در این موارد از سیکدیر استفاده میکنند
.
.
در ضمن باهات قهرم beee

0 ❤️

2014-10-30 15:44:20 +0330 +0330

[quote=امید94]فقط در همین حد بدونید که مسئولان جمهوری اسلامی هیچ وقت راضی به این گونه اقدامات نمیشن شک نکنید تهمت هم نزنید[/quote]

بهت نگفتن خودتو قاطی بحث بزرگترا نکنی؟

0 ❤️

2014-10-30 17:11:42 +0330 +0330

پیغمبر من یک آدمخوار قاتل نیست…
[quote=امید94] برو فکر خدا پیغمبرت باش وقتی مردی همه چی برات اشکار میشه که دیگه راه برگشت نداری[/quote]

امید94 تصمیم گرفتم حرفات رو به تخم چپ حواله کنم، از برکت وجود این دین و این حکومت مسخره امروز به حد کافی در دسر کشیدم و دیگه حوصله دردسر جدید رو ندارم. فقط یک سوال ازت داشتم.
شما دقیقا مردی و همه چی برات آشکار شده، یا عین میمون خرعولات ملا ها رو باور کردی؟

0 ❤️

2014-10-30 17:17:06 +0330 +0330

[quote=امید94][quote=رستم فرخزاد][quote=امید94]فقط در همین حد بدونید که مسئولان جمهوری اسلامی هیچ وقت راضی به این گونه اقدامات نمیشن شک نکنید تهمت هم نزنید[/quote]

بهت نگفتن خودتو قاطی بحث بزرگترا نکنی؟[/quote]

جناب اقای رستم فرخ زاد بزرگ خاندان مونگول ها
?
تو واقعا چه طور میخوای تو قبر بخوابی.
فکر نون باش که خربزه ابه . برو فکر خدا پیغمبرت باش وقتی مردی همه چی برات اشکار میشه که دیگه راه برگشت نداری جانم. با این کارا به جز خودت هیچکسو نمیتونی فریب بدی[/quote]
بذار وقتی مرد خودش یه فکری میکنه. به تو چه؟ مسئولش تویی؟ یا اینقد به خودت مطمئنی که اون دنیا میدونی خدا این قسمت رو میده دستت؟
من بی احترامی بهت نمیکنم ولی بهتره اینجا این مسخره بازیا رو بذاری کنار. بیا نظر خودت رو بده و برو. هرکی هم بهت حرف میزنه فحش بهش بدی بهتره تا امر به معروفش کنی.
پس بهتره زیاد چرت نگی لطفا.

0 ❤️

2014-10-30 17:32:56 +0330 +0330

[quote=atamoraveg][quote=امید94][quote=رستم فرخزاد]پیغمبر من یک آدمخوار قاتل نیست…
[quote=امید94] برو فکر خدا پیغمبرت باش وقتی مردی همه چی برات اشکار میشه که دیگه راه برگشت نداری[/quote]

امید94 تصمیم گرفتم حرفات رو به تخم چپ حواله کنم، از برکت وجود این دین و این حکومت مسخره امروز به حد کافی در دسر کشیدم و دیگه حوصله دردسر جدید رو ندارم. فقط یک سوال ازت داشتم.
شما دقیقا مردی و همه چی برات آشکار شده، یا عین میمون خرعولات ملا ها رو باور کردی؟…[/quote]

دو تا جمله بهت میگم
ایا این هوایی که تنفس میکنیو باید ببینی تا بهت ثابت بشه وجود داره؟ یا با دلیل و برهان فهمیدی وجود داره؟؟؟[/quote]
برادر بسیجی شما همانی نبودی که به من خصوصی پیشنهاد گی دادی
الله اکبر برو از خدا بترس
[/quote]
تکبیر
lol

0 ❤️

2014-10-30 17:34:26 +0330 +0330

روش حکومت 1400 ساله شما همین مغلطه گری بوده. من هوا رو نمیبینم ولی احساسش میکنم.
در این مورد من نه چرندیات اسلامی رو میبینم و نه احساسش میکنم، پس طبعا نباید قبولش داشته باشم. امیدوارم بالاخره به اذن خدا تمام مردم ایران از این لجنزار جهالت که توش غرق شدن، نجات پیدا کنن…

0 ❤️

2014-10-30 17:47:05 +0330 +0330

قالبی خواهم ساخت…
خواهم انداخت به رخ…
که نبینم یزید…
که بپاشد اسید…
قلمم را سر کن…
بنویس با یک ساز…
که کجایی کوروش؟؟؟؟؟
درد ما را بنواز…

0 ❤️

2014-10-30 17:47:22 +0330 +0330

آخه کدوم آمر به معرفی میاد اینطوری برخورد کنه با اسید پاشی >>>فکر میکنید کار 2…3 تا بسیجی یا ریش بلنده >به اونا که اینکارو کردن چی میرسه بهشت …جواب سوال رو باید تو کله گنده هایی که پشت پردن و اینا رو هدایت میکنن پیدا کرد …>آخر آخرش میشه تنفر از این قشر ویا مثل به جون هم افتادن جنبش سبز و بسیجیهای چماق بدست

0 ❤️

2014-10-30 18:04:30 +0330 +0330

درود بر شما که نسبت به اتفاق های اطرافتون بی تفاوت نیستی.

0 ❤️

2014-10-30 18:54:04 +0330 +0330

سلام و درود بر خاله عزیزم. من هم به نوبه خودم این عمل زشت و غیر انسانی را محکوم میکنم.
باشد که دست عاملان این جنایات هولناک هر چه زودتر رو شود.

0 ❤️

2014-10-30 19:04:41 +0330 +0330

سلام ودرودفراوان برخاله لرهای غیور وهمچنین کردهازندگی کردم باشون باغیرت وبااحساس امیدوارم عاملان این جنایت درحق بشریت هرچه سریع ترمجازات بشن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «