ايران يا خارج؟

1390/09/25

اگر در ايران حجاب آزاد شود:

1. دخترها! آيا كشف حجاب مي كنيد؟
  2. پسرها! آيا دوست داريد خواهر يا مادر شما بي حجاب در خيابان بگردند؟
    اين سوالات بعد نظر سنجي دارد و قصد نتيجه گيري از اين سوالات ندارم.
    با تشكر سروش.
1535 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-03-30 07:41:07 +0430 +0430

mfm به صورت پولي يا دوستانه با زوج هاي استانهاي كرمانشاه و همدان و كردستان

m 35 سه بار تجربه ام اف ام با زوج داشتم براي من سن و قيافه مهم نيست اصل لذت و حاله هر زوجي خواست اول وب تست بدون فيس بده بعد آشنا ميشيم و تل و قرار لطفا آقايون و جي اف بي اف ها مزاحم نشن چون اول وب تست مي گيرم بعد صحبت ميكنم ايدي كاربري من engineer.diet هر روز از ساعت 4 عصر هستم فداي زوج هاي غرب كشور

0 ❤️

2015-03-30 07:55:21 +0430 +0430

m 35 سه بار تجربه ام اف ام با زوج داشتم براي من سن و قيافه مهم نيست اصل لذت و حاله هر زوجي خواست اول وب تست بدون فيس بده بعد آشنا ميشيم و تل و قرار لطفا آقايون و جي اف بي اف ها مزاحم نشن چون اول وب تست مي گيرم بعد صحبت ميكنم ايدي كاربري من engineer.diet هر روز از ساعت 4 عصر هستم فداي زوج هاي غرب كشور…

0 ❤️

2015-03-30 09:45:25 +0430 +0430

[quote=sorosh romantic]اگر در ايران حجاب آزاد شود:

با تشكر سروش.[/quote]
    گوگول جان … ِ ببخشید سروش جان.

۱- دختر‌ها سالهاست که کشف حجاب کردن اونم چه کشفی

۲- خواهر مادر من و تو هم مثل منو تو انسانند و حق انتخاب لباسشونو دارند مگه اینکه تو یه مسلمان احمق باشی‌ و خواهر و مادرت رو مثل یه جنس که می‌خوای بفروشیش بسته بندی کنی‌ تا خریدار خوب پیدا بشه و بعد از تو اون تو سرش بزنه و چون پولشو داده هر وقت خواست خواهرتو یا مادرتو بهش تجاوز کنه تو هم هیچ گوهی نتونی بخوری چون جفتتون غیرت دارین!! که در این صورت جنابعالی یک الاغ به تمام معنا هستید اونم الاغ مسلمان.

0 ❤️

2015-03-30 16:38:17 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=sorosh romantic]اگر در ايران حجاب آزاد شود:

با تشكر سروش.[/quote]
    گوگول جان … ِ ببخشید سروش جان.

۱- دختر‌ها سالهاست که کشف حجاب کردن اونم چه کشفی

۲- خواهر مادر من و تو هم مثل منو تو انسانند و حق انتخاب لباسشونو دارند مگه اینکه تو یه مسلمان احمق باشی‌ و خواهر و مادرت رو مثل یه جنس که می‌خوای بفروشیش بسته بندی کنی‌ تا خریدار خوب پیدا بشه و بعد از تو اون تو سرش بزنه و چون پولشو داده هر وقت خواست خواهرتو یا مادرتو بهش تجاوز کنه تو هم هیچ گوهی نتونی بخوری چون جفتتون غیرت دارین!! که در این صورت جنابعالی یک الاغ به تمام معنا هستید اونم الاغ مسلمان.[/quote]

0 ❤️

2015-03-31 09:56:21 +0430 +0430

دم شما گرم، لطف دارین.

0 ❤️

2015-03-31 11:48:16 +0430 +0430

mfm به صورت پولي يا دوستانه با زوج هاي استانهاي كرمانشاه و همدان

m 35 سه بار تجربه ام اف ام با زوج داشتم براي من سن و قيافه مهم نيست اصل لذت و حاله هر زوجي خواست اول وب تست بدون فيس بده بعد آشنا ميشيم و تل و قرار لطفا آقايون و جي اف بي اف ها مزاحم نشن چون اول وب تست مي گيرم بعد صحبت ميكنم ايدي كاربري من engineer.diet هر روز از ساعت 4 عصر هستم فداي زوج هاي غرب كشور

0 ❤️

2015-03-31 13:00:33 +0430 +0430

[quote=engineer.diet]mfm به صورت پولي يا دوستانه با زوج هاي استانهاي كرمانشاه و همدان

m 35 سه بار تجربه ام اف ام با زوج داشتم براي من سن و قيافه مهم نيست اصل لذت و حاله هر زوجي خواست اول وب تست بدون فيس بده بعد آشنا ميشيم و تل و قرار لطفا آقايون و جي اف بي اف ها مزاحم نشن چون اول وب تست مي گيرم بعد صحبت ميكنم ايدي كاربري من engineer.diet هر روز از ساعت 4 عصر هستم فداي زوج هاي غرب كشور[/quote]
ادمین جان این اسپمر روانی‌ رو اگه پاکسازیش کنی‌ لطف بزرگی‌ کردی. احمق همه جا پست بی‌ ربط میذاره

0 ❤️

2015-03-31 13:20:38 +0430 +0430

کشف حجاب میکنم اما نه به صورت خیلی بد.شاید درحدی که روسری سرم نکنم.این روزا همه کشف حجاب کردن که…

0 ❤️

2015-03-31 13:24:34 +0430 +0430

هه! کدوم حجاب؟من هر طور که راحت ترم لباس می پوشم نیاز نیست ازادش کنن
توی قانون مجازات اسلامی یه تبصره 638 هست که برای بی حجابی مجازات شلاق،حبس کوتاه مدت و حتی جریمه نقدی تعیین کرده ولی هیچ یادم نمیاد عملیش کرده باشن! اینجا کافیه یه روسری روی سرت باشه بقیش حله ok

0 ❤️

2015-04-03 11:49:57 +0430 +0430

m 35 سه بار تجربه ام اف ام با زوج داشتم براي من سن و قيافه مهم نيست اصل لذت و حاله هر زوجي خواست اول وب تست بدون فيس بده بعد آشنا ميشيم و تل و قرار لطفا آقايون و جي اف بي اف ها مزاحم نشن چون اول وب تست مي گيرم بعد صحبت ميكنم ايدي كاربري من engineer.diet هر روز از ساعت 4 عصر هستم فداي زوج هاي غرب كشور/

0 ❤️

2015-04-03 12:00:33 +0430 +0430

1.من شخصا اره ولی نه اینکه شورشو در بیارم
2.به مرد مسئول من هیچ ربطی نداره واسه اینکه مسئله شخصیه و به خود شخص مربوط میشه

شکل صحیح حجاب باید مثله ترکیه به دلخواه باشه

0 ❤️

2015-04-20 12:49:55 +0430 +0430

mfm به صورت پولي يا دوستانه با زوج هاي استانهاي كرمانشاه و همدان و كردستان و زنجان
m 35 سه بار تجربه ام اف ام با زوج داشتم براي من سن و قيافه مهم نيست اصل لذت و حاله هر زوجي خواست اول وب تست بدون فيس بده بعد آشنا ميشيم و تل و قرار لطفا آقايون و جي اف بي اف ها مزاحم نشن چون اول وب تست مي گيرم بعد صحبت ميكنم ايدي كاربري من engineer.diet هر روز از ساعت 4 عصر هستم فداي زوج هاي غرب كشور/

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «