اگر دعا کردن اثر داشت

1395/12/08

اگر دعا کردن اثر داشت…
– پاکستان و عربستان فینال جام جهانی‌ فوتبال رو برگزار میکردن.
– همه دختران قمی و مشهدی الان هیکل جنفیر لوپز رو داشتن و پسران شون تو پرسپولیس بازی میکردن.
– الان هر سال تو عاشورا مراسم شادی نفله شدن لشکر یزید رو برگزار میکردیم.
– خمینی هنوز تا انقلاب مهدی زنده بود.
– همه ایرانی‌ها پذیرش کانادا داشتن.
– جنگ ایران و عراق به جای هشت سال، ۵ روز طول میکشید و حتی از دماغ هیچ کدوم از سربازان ایرانی هم یه قطره خون نمیومد.
-علی دایی رییس ای اف سی میشد.
– دختر شایسته از قندهار انتخاب میشد.
-الان سومالی داشت به امریکا گندم صادر میکرد.
-آمازون از وسط عربستان میگذشت.

902 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-26 11:06:22 +0330 +0330

اگر دعا کردن فایده میداشت امثال بابک زنجانی ها و مهدی هاشمی ها و احمدی نژاد ها رو نداشتیم

0 ❤️

2017-02-26 11:42:32 +0330 +0330

هر که منطقش کمتر، خدایش بزرگتر دعایش بیشتر.

1 ❤️

2017-02-26 11:44:05 +0330 +0330

ميگن دعا كن.اگه شد كه خدارو شكر كن.نشد بازم خداروشكر كن.چون حتما حكمتي توش بوده
حالا اگردونفرميخان باهم مسابقه بدن.مثلا تو ورزش كشتي
شب قبل بازي هردو دعا كنن خدا به حرف كي گوش ميده؟؟خخخخخخخ

0 ❤️

2017-02-26 12:00:19 +0330 +0330

من ده ساله اعتیادم و ترک کردم مسلمان هم میشه گفت نیستم چون کف خیابون بزرگ شدم…عضو انجمن جهانی ne هستم این توضیح دادم نگید بسیجیه و از این شر و ورها…اما دعا کردن تعریف داره کسی با خدا معامله نمیکنه در دعا…بلکه هرچی به صلاحشه ز اون میخواد سر راهش قرار بده…بعد هم با جدیت تلاش میکنه اگر موفق شد خیلی خب اما اگر موفق نشد دیگه ناامید نمیشه و دنیاش به اخر نمیرسه…چون میگه تلاش کردم نشد سهم خودم و انجام دادم…چون خداوند قادر مطلقه اگر کمک نکرده پس به نفعم بوده همیشه پیروز شدن به نفع ادم نیست تا چطوری تصورش کنیم …ادمهایی با این تفکر هیچوقت افسرده نمیشن هیچوقت پا پس نمیزنن با هر پیروزی و شکست اراده اونها بیشتر و قویتر میشه

0 ❤️

2017-02-26 12:19:31 +0330 +0330

آمازون از وسط عربستان میگذشت. چه ربطی به دعا داشت نمی دونم

0 ❤️

2017-02-26 12:43:19 +0330 +0330
نقل از: boofshab من ده ساله اعتیادم و ترک کردم مسلمان هم میشه گفت نیستم چون کف خیابون بزرگ شدم....عضو انجمن جهانی ne هستم این توضیح دادم نگید بسیجیه و از این شر و ورها...اما دعا کردن تعریف داره کسی با خدا معامله نمیکنه در دعا..بلکه هرچی به صلاحشه ز اون میخواد سر راهش قرار بده...بعد هم با جدیت تلاش میکنه اگر موفق شد خیلی خب اما اگر موفق نشد دیگه ناامید نمیشه و دنیاش به اخر نمیرسه..چون میگه تلاش کردم نشد سهم خودم و انجام دادم....چون خداوند قادر مطلقه اگر کمک نکرده پس به نفعم بوده همیشه پیروز شدن به نفع ادم نیست تا چطوری تصورش کنیم ..ادمهایی با این تفکر هیچوقت افسرده نمیشن هیچوقت پا پس نمیزنن با هر پیروزی و شکست اراده اونها بیشتر و قویتر میشه

شما یکبار میای میگی من تو کودکی اصلا ایران نبودم،بعد میای میگی ده سال معتاد بودم کف خیابون بزرگ شدم.ماذا فازا؟؟؟

0 ❤️

2017-02-26 13:23:51 +0330 +0330

به امثال تو میگن ملا نقطه ای…اونجا کل کل دوستانه ای داشتیم بر سر مدرسه و طوسی شما جدی گرفتید…اینجا چه خبره چرا همه دعوا دارن؟؟

0 ❤️

2017-02-26 13:43:01 +0330 +0330
نقل از: boofshab به امثال تو میگن ملا نقطه ای..اونجا کل کل دوستانه ای داشتیم بر سر مدرسه و طوسی شما جدی گرفتید...اینجا چه خبره چرا همه دعوا دارن؟؟

کسی دعوا نداره ولی به نظرم بهتره برای دفاع از دین کثیفی مثل اسلام دروغ نگی،چهرتون رو خراب تر میکنه

0 ❤️

2017-02-26 13:52:27 +0330 +0330
نقل از: penis20202020 وقتی انسان ها دستشون به جایی نمیرسه برای التیام روحشون دعا میکنن در کل نه تنها دعا الکیه بلکه اسلام و همه مذاهب الکین همه ما رو سر کار گذاشتن این پیامبر ها هم همه بابک زنجانی زمان خودشون بودن شیاد بودن

درود دوست عزیز کاملا موافقم با مطالعه تاریخ در دوره های رنسانس،جنگ های صلیبی،جنگ های اسلام و… کاملا میفهمیم که هیچ دینی اونطور که ادعا میکنه هدفش صلح نیست و همه با منافع خودشون روی کار اومدن دعا هم یکی از دروغای بزرگشونه که حواس مردم رو پرت کنن

0 ❤️

2017-02-26 15:10:49 +0330 +0330
نقل از: parviz_parviz ميگن دعا كن.اگه شد كه خدارو شكر كن.نشد بازم خداروشكر كن.چون حتما حكمتي توش بوده حالا اگردونفرميخان باهم مسابقه بدن.مثلا تو ورزش كشتي شب قبل بازي هردو دعا كنن خدا به حرف كي گوش ميده؟؟خخخخخخخ

به حرف کسی که بیشتر زحمت کشیده نشنیدی میگن از تو حرکت از خدا برکت ب قول یارو با نشستن ک چیزی حل نمیشه اگه تو معتقدی که با نشستن و دعا کردن یهو ی گنج از آسمون میفته جلو پات پس بشین تا توفیقت بشه تو ب اصطلاح روایاتم داریم که کسی ک کار میکنه و زحمت میکشه اجرش بیشتر از کسی ک از صبح تا شب دعا میکنه و کاری نمیکنه خواستم نظر خودمو بگم ب شما که از پیامتون استفاده کردم برنخوره قصدم توهین ب شما نبود دعا اگه ی نیروی محرکه باشه ب سمت هدف بازم چیز بدی ک نیست هرچند ک ثابت شده دعا باعث ی سری فعل و انفعالات تو سطح هورمونای بدن میشه ک باعث آرامش وسرزندگی و امیدواری تو فرد میشه ک میتونه کاراشو بهتر و با استرس کمتر انجام بده ی چیزی مث تلقین یا همون دارونماها و کسی بهتر نتیجه میگیره ک ب دعایی ک میکنه واقعا معتقد باشه وقتی ک اعتقادی نداری پس دعا کردنم الکیه

0 ❤️

2017-02-26 17:17:13 +0330 +0330
نقل از: coolcool1 آمازون از وسط عربستان میگذشت. چه ربطی به دعا داشت نمی دونم

منظور از (آمازون از وسط عربستان میگذشت) اینه که مسلمونای احمق اون زمان با نماز باران خواندن دعا میکردن که خدا برای سرزمین بیابانیشون همیشه باران بفرسته تا بتونن درخت بکارن و کشاورزی کنن.

0 ❤️

2017-02-26 19:06:36 +0330 +0330
نقل از: deadpool13
نقل از: parviz_parviz ميگن دعا كن.اگه شد كه خدارو شكر كن.نشد بازم خداروشكر كن.چون حتما حكمتي توش بوده حالا اگردونفرميخان باهم مسابقه بدن.مثلا تو ورزش كشتي شب قبل بازي هردو دعا كنن خدا به حرف كي گوش ميده؟؟خخخخخخخ

به حرف کسی که بیشتر زحمت کشیده نشنیدی میگن از تو حرکت از خدا برکت ب قول یارو با نشستن ک چیزی حل نمیشه اگه تو معتقدی که با نشستن و دعا کردن یهو ی گنج از آسمون میفته جلو پات پس بشین تا توفیقت بشه تو ب اصطلاح روایاتم داریم که کسی ک کار میکنه و زحمت میکشه اجرش بیشتر از کسی ک از صبح تا شب دعا میکنه و کاری نمیکنه خواستم نظر خودمو بگم ب شما که از پیامتون استفاده کردم برنخوره قصدم توهین ب شما نبود دعا اگه ی نیروی محرکه باشه ب سمت هدف بازم چیز بدی ک نیست هرچند ک ثابت شده دعا باعث ی سری فعل و انفعالات تو سطح هورمونای بدن میشه ک باعث آرامش وسرزندگی و امیدواری تو فرد میشه ک میتونه کاراشو بهتر و با استرس کمتر انجام بده ی چیزی مث تلقین یا همون دارونماها و کسی بهتر نتیجه میگیره ک ب دعایی ک میکنه واقعا معتقد باشه وقتی ک اعتقادی نداری پس دعا کردنم الکیه

‍‍ژاپني ها چسبيدن به علم پيشرفت كردن.ما هنوز دعا ميكنيم كه فلان بشه
هركار دلشون ميخاد ميكنن.به ما ميگن دعا كنين درست بشه.خب اين حروم زاده ها دزدي نكنن درست ميشه

0 ❤️

2017-02-27 11:41:05 +0330 +0330
نقل از: parviz_parviz

‍‍ژاپني ها چسبيدن به علم پيشرفت كردن.ما هنوز دعا ميكنيم كه فلان بشه
هركار دلشون ميخاد ميكنن.به ما ميگن دعا كنين درست بشه.خب اين حروم زاده ها دزدي نكنن درست ميشه

با دعا کردن ک فرهنگ و تکنولوژی پیشرفت نمیکنه واسه پیشرفت باید کار کرد ن دعا

0 ❤️

2017-02-27 11:45:02 +0330 +0330
نقل از: boofshab به امثال تو میگن ملا نقطه ای..اونجا کل کل دوستانه ای داشتیم بر سر مدرسه و طوسی شما جدی گرفتید...اینجا چه خبره چرا همه دعوا دارن؟؟

من از این کاربر عذرخواهی میکنم که دروغگو خطابشون کردم ایشون اومدن و داستان زندگیشون رو تو خصوصی برای من گفتن ، البته لازم به ذکره که هر جایگاهی که الان بهش دست پیدا کردن با زحمت خودشون بوده نه کمک خدا.حالا اگر میخوان باور داشته باشن کار خدا بوده به خودشون ربط داره.کلا من به ایشون یک عذرخواهی بدهکار بودم که ادا کردم...

0 ❤️

2017-02-27 18:13:26 +0330 +0330

خخخ یکی گفته بود معتاد بودم و کف خیابون بزرگ شدم یکی میاد بهش میگه ی بار میگی تو بچگی ایران نبودم ی بار ایجور میگی انگار نمیشه ایرانی نباشی و معتاد باشی یا کف خیابون بزرگ شی واسه من که جالب بود

0 ❤️

2017-02-27 18:42:36 +0330 +0330

خخخ یکی گفته بود معتاد بودم و کف خیابون بزرگ شدم یکی میاد بهش میگه ی بار میگی تو بچگی ایران نبودم ی بار ایجور میگی انگار نمیشه ایرانی نباشی و معتاد باشی یا کف خیابون بزرگ شی واسه من که جالب بود

اقای به اصطلاح محترم.همینکه جربزشو داشته ترک کرده یا کف خیابون بوده اما الان موفقه.اگه راست میگی خودت همت داشته باش.و ببینم میتونی جرات داشته باشی گذشته سیاه خودتو بگی.بدم میاد از ادمایی که احساس خاکی بون طرفو به سخره میگیرند

0 ❤️

2017-02-27 19:02:59 +0330 +0330
نقل از: ya.sii

اقای به اصطلاح محترم.همینکه جربزشو داشته ترک کرده یا کف خیابون بوده اما الان موفقه.اگه راست میگی خودت همت داشته باش.و ببینم میتونی جرات داشته باشی گذشته سیاه خودتو بگی.بدم میاد از ادمایی که احساس خاکی بون طرفو به سخره میگیرند

داداش داری اشتباه میزنی منظورو بد گرفتی نفهمیدی چی گفتم ب کسیم توهین نکردم کسیم مسخره نکردم

0 ❤️

2017-02-27 19:25:30 +0330 +0330

داداش داری اشتباه میزنی منظورو بد گرفتی نفهمیدی چی گفتم ب کسیم توهین نکردم کسیم مسخره نکردم

اولا داداش عمه گرامیتونه.دوما حالا گیرم من زدم جاده خاکی و اشتباه گرفتم.و تو ادم خوب مودب و با شخصیت.حالا باید بیای اینجا دادار بکنی و افشا کنی شاید طرف نخواسته باشه ماها چیزی بدونیم اقای جنتلمن

0 ❤️

2017-02-27 19:41:27 +0330 +0330

مسئله این نیست اگر کامنتشون تو یکی دیگه از تاپیک ها(دقیق یادم نیست کدوم) بخونی جوری نوشتن من ایران نبودم کودکیم رو انگار تو یک خانواده خیلی پولدار بزرگ شدن با تو این تاپیک حسابی خودشون رو آوردن پایین…حالا هر چی بوده ایشون ناراحت شد و به من با توهین تو خصوصی جواب دادن اما من احترامش رو هم نگه داشتم و هم تو خصوصی هم اینجا ازشون عذر خواهی کردم بعدش اومدن داستان خودشون رو تعریف کردن که قضیه چی بوده … شما دیگه آتیش بیار معرکه نباش

0 ❤️

2017-02-27 21:56:28 +0330 +0330

اولا داداش عمه گرامیتونه.دوما حالا گیرم من زدم جاده خاکی و اشتباه گرفتم.و تو ادم خوب مودب و با شخصیت.حالا باید بیای اینجا دادار بکنی و افشا کنی شاید طرف نخواسته باشه ماها چیزی بدونیم اقای جنتلمن

خخخ چی میگی تو زده ب سرت خودش نوشته اینارو منظورم اون کسی بود ک اومده بهش گفته ی بار گفتی ایران نبودم ی بار گفتی کف خیابون بودم و معتاد منم میگم اینا با هم تناقضی ندارن دوست عزیز

0 ❤️

2017-02-27 22:04:12 +0330 +0330

آها چون جمله ناقص بود من ب اشتباه افتادم

0 ❤️

2018-03-12 18:01:53 +0330 +0330

دکتر الهی قمشه ای :

وقتی دعا میکنی،
دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.
دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود.
دعایت به آنجا که دارند تقدیرت را مینویسند میرود.
و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد.
و مولانا چه زیبا میگه:
گر در طلب گوهر کانی، کانی / گر در هوس لقمه نانی، نانی
این نکتهء رمز اگر بدانی، دانی / هر چیز که در جستن آنی، آنی…
دوست خوبم خیر ترین دعا ، بهترین طلب ، زیباترین تقدیر ، نثار تو باد …

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «