اگه پسر تون همجنسگرای مفعول باشه چیکار می کنید؟

1395/05/31

اگه پسر تون همجنسگرای مفعول باشه چیکار می کنید

10688 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-20 19:39:21 +0430 +0430

الان نمی دونم چرا ولی تو مملکت خودمون ابی و مفعول و بات که هرکدوم تعریف خاص خودش رو داره زیاد شده حالا اگه پسر شما یکی از اینا باشه چیکار می کنید یه لحظه تصورشو بکن و صادقانه جواب بده ؟

0 ❤️

2016-08-20 19:50:52 +0430 +0430

قزوینیه ب زنش میگه خانوم حان ی خبر خوب دارم ی خبر بد .
زنش میگه خبر بده اول بگو .
میگه پسرمون کیونی شده . خبر خوب هم اینکه نمیدونی چ کیوووونی شده

1 ❤️

2016-08-20 20:13:11 +0430 +0430

حالا میشه احساس خودتو بگی

0 ❤️

2016-08-20 20:24:21 +0430 +0430

اره نظرت خوبه

0 ❤️

2016-08-20 20:26:57 +0430 +0430

راستش بستگی به شرایط داره و متفاوته…اگه من پدر باشم و بفهمم پسرم همجنسگراست و فقط با یه پسر که با هم دوست صمیمی هستن رابطه داره و مفعوله ناراحت نمیشم و اونو به عنوان یه همجنسگرا میپزیرم و تشویقش میکنم با دوست پسرش ازدواج کنه…ولی…ولی اگه اُبی باشه و به هر کس و ناکس کون بده یعنی هرزه باشه خب راستش خیلی ناراحت میشم…

1 ❤️

2016-08-20 20:32:58 +0430 +0430

ببینین یه چیز رو رک وراست بهتون بگم من تقریبا هم داستانای گی سایت رو حوندم ودر مورد گی زیاد تحقیق کردم تو اکثر داستانا و حرفای مفعولا یه نقطه ی مشترک وجود داره که اونا تو بچگی توسط اطرفیانشون به کون دادن عادت داده شدن اصلا ببینید تو کشور خودمون سکس با بچه ها امر رایجیه خوب از این بچه ها قاعدتا بعضیاشون ابی میشن در کل اگه خانواده ها اگاهی جنسی داشته باشن خیلی از مشکلات پیش نمیاد

0 ❤️

2016-08-20 20:34:49 +0430 +0430

شما به عنوان یه پدر یا مادر وقتی ببینین پسرتون مفعول چیکار می کنید

0 ❤️

2016-08-20 20:35:34 +0430 +0430

میگم از وقتی که ادمین این یارو بسیجی هارو با اکانتشون زده مضمحل کرده سایت از رونق افتاده … چقد سوت و کوره…

1 ❤️

2016-08-20 20:58:48 +0430 +0430
نقل از: ظنپوش من تو بچگی داده بودم و قضیه تو محلمون لو رفته بود. همه پدر مادرا بچه شونو کتک زدن. یکی که داغ کرد بچشو. بابای ما گفت پسر من از این کارها نمیکنه. همین

اینم یه مثال زنده برا حرفای من تو بچگی کون داده خانوادش کاریش نداشتن الان زن پوش و مفعول شده

0 ❤️

2016-08-20 21:10:59 +0430 +0430

همجنسگرایی اکتسابی نیست. همونطور که دگر جنسگرایی نیست و این رخداد در دوران جنینی در وجود افراد همجنسگرا بخاطر شیوه تقسیمات سلولی و دی ان ای وجود داره. پس در صورتی که بچه من هم دچارش بود کاملا عادی برخورد می کردم و شرایط زندگی سالم با پارتنرش و تو اجتماع فراهم میکردم. همجنسگرایی جرم نیست که با اون برخورد کنیم، بیماری نیست که درمانش کنیم، انگ نیست که نابودش کنیم. همجنسگرایی گرایشه حسی و درونی انسانهاست.اگر کسی غیر از این فکر میکنه حتما هموفوبیا داره و قطعا باید با مشاوره این فوبیا رو از خودش دور کنه.

5 ❤️

2016-08-20 21:23:08 +0430 +0430

راستش من یه مصاحبه از دکتر هلاکوی شنیدم جالب بود در این زمیته

0 ❤️

2016-08-20 21:29:03 +0430 +0430

کیرمیخوام ترجیحا سن بالاباشه الان سکس چت کنیم.

0 ❤️

2016-08-20 21:31:13 +0430 +0430
نقل از: mas_ka همجنسگرایی اکتسابی نیست. همونطور که دگر جنسگرایی نیست و این رخداد در دوران جنینی در وجود افراد همجنسگرا بخاطر شیوه تقسیمات سلولی و دی ان ای وجود داره. پس در صورتی که بچه من هم دچارش بود کاملا عادی برخورد می کردم و شرایط زندگی سالم با پارتنرش و تو اجتماع فراهم میکردم. همجنسگرایی جرم نیست که یا اون برخورد کنیم، بیماری نیست که درمانش کنیم، انگ نیست که نابودش کنیم. همجنسگرایی گرایشه حسی و درونی انسانهاست.اگر کسی غیر از این فکر میکنه حتما هموفوبیا داره و قطعا باید با مشاوره این فوبیا رو از خودش دور کنه.

ایول دوست عزیز …واقعا به افکار شما افتخار میکنم…کاش مردم مُرتَجِع ایران از شما یاد بگیرن…به ویژه آخوندهای تهی مغز

1 ❤️

2016-08-20 21:50:39 +0430 +0430
نقل از: homayoon23
نقل از: mas_ka همجنسگرایی اکتسابی نیست. همونطور که دگر جنسگرایی نیست و این رخداد در دوران جنینی در وجود افراد همجنسگرا بخاطر شیوه تقسیمات سلولی و دی ان ای وجود داره. پس در صورتی که بچه من هم دچارش بود کاملا عادی برخورد می کردم و شرایط زندگی سالم با پارتنرش و تو اجتماع فراهم میکردم. همجنسگرایی جرم نیست که یا اون برخورد کنیم، بیماری نیست که درمانش کنیم، انگ نیست که نابودش کنیم. همجنسگرایی گرایشه حسی و درونی انسانهاست.اگر کسی غیر از این فکر میکنه حتما هموفوبیا داره و قطعا باید با مشاوره این فوبیا رو از خودش دور کنه.

ایول دوست عزیز …واقعا به افکار شما افتخار میکنم…کاش مردم مُرتَجِع ایران از شما یاد بگیرن…به ویژه آخوندهای تهی مغز

ممنون

0 ❤️

2016-08-20 22:00:04 +0430 +0430
نقل از: shima-joooon به نظرش احترام میذارم و تا جایی که بشه راهنماییش میکنم

مثلن رهنمایی مبکنی ک چجور بده ک دردش نیاد . یا مثلن چجوری ساک بزنه حتی

0 ❤️

2016-08-20 22:04:48 +0430 +0430

hichkas nemikhad beporse ke chera unjuri shode?

1 ❤️

2016-08-21 00:59:27 +0430 +0430

داشتم توی تاپیک ها میچرخیدم نظرم به تاپیک شما جلب شد…
کاملا مشخصه فرزند نداری…
اگه داری و این طرز فکرته متاسفم … لذت چیزی نیست که شما بخوای براش محدوده تعیین کنی. چرا که حتی ممکنه فرزند شما با دختری هم باشه که به لحاظ اجتماعی خطر افرین باشه… تصمیم گیرنده فرزند شماس به عنوان یک من نوعی یا به اصطلاح یک فرد با عقل و درایت… مشکل اصلی در روابط و محیطیه که شما براش فراهم کردی… هم پا بودن با فرزند یعنی اگه کاریم میکنه پدر و مادر با دونستن خطر همیشه پشت فرزندشون باشن و بگن فرزند ما اینکارو نمیکنه… حتی اگه زنپوش بشه به دلیل مشکلات فیزیولوژیکی…

0 ❤️

2016-08-21 07:49:45 +0430 +0430
نقل از: farshad_sdt داشتم توی تاپیک ها میچرخیدم نظرم به تاپیک شما جلب شد.. کاملا مشخصه فرزند نداری.. اگه داری و این طرز فکرته متاسفم .. لذت چیزی نیست که شما بخوای براش محدوده تعیین کنی. چرا که حتی ممکنه فرزند شما با دختری هم باشه که به لحاظ اجتماعی خطر افرین باشه.. تصمیم گیرنده فرزند شماس به عنوان یک من نوعی یا به اصطلاح یک فرد با عقل و درایت.. مشکل اصلی در روابط و محیطیه که شما براش فراهم کردی.. هم پا بودن با فرزند یعنی اگه کاریم میکنه پدر و مادر با دونستن خطر همیشه پشت فرزندشون باشن و بگن فرزند ما اینکارو نمیکنه.. حتی اگه زنپوش بشه به دلیل مشکلات فیزیولوژیکی..

ببینید خانواده و ترتبیت خانوادگی تاثیر زیادی برروحیات فرد داره درضمن اینو بهت بگم مفعول شدن فرد ریشه،در،عوامل خانوادگی و محیط اجتماعی فرد داره پس اگه این محیط خانوادگی یه محیط همراه با تربیت جنسی باشه مطمن باشین مشکلی پیش نمیاد وقتی خانواده بر رفتار پسرشون نظارت داشته باشن و نزارن با هرکسی معاشرت داشته باشه میزان ریسک رفتار جنسی اون کم میشه

0 ❤️

2016-08-21 08:24:56 +0430 +0430

حقیقتش من از بابت هم جنس گرایی، اون ناراحت نمیشم ولی چون ایران زندگی میکنیم، به خاطر مشکلات و سختی هایی که از این ناحیه براش ایجاد میشه و خطراتی که در کمین خواهدداشت، شدیدا نگران و مضطرب میشم و سعی میکنم تا آنجا که میتونم مسایل رو براش توضیح داده و راهنمایی کنم تا زندگیش تو خطر نیفته

2 ❤️

2016-08-21 09:02:53 +0430 +0430

بنظرم بچه نداری ادم دوست نداری پسرش کونی باشه مگه خودش کونی باشه یا به قول شما مفعول و… کلا باید کاری بکنیم که نرن به این سمت مخصوصا تو نوجوونی خیلی حواسمو بهش جمع میکنم از 15 به اون ور با خودم میبرمش به کوس کردن تا مزه شو بچشه دوروبر دادن نره

0 ❤️

2016-08-21 09:25:27 +0430 +0430

در کل اینو بگم اگه درست رفتار کنی همه چیز درست پیش میره

0 ❤️

2016-08-21 10:04:23 +0430 +0430
نقل از: khaksa

من کاری نمیکنم مفعول بشه.. از بچگی می برمش کارکردن یاد بگیره..ورزش..هنر..صنعت..سختی در زندگی باعث میشه مفعول نشه

منم با این نظر موافق کلا پسرایی ک تو خونه بمونن و تو ناز و نعمت باشن خیلی راحت تر ممکنه ب سمت ک…ونی شدن برن

البته عوامل دیگه هم هست ک بقیه اشاره کردن

و در پاسخ ب سوال اصلی ک در تاپیک مطرح شده اگ برای پسر من این اتفاق بیوفته خیلی نارحت میشم و ترجیح میدم اصلا خبر دار نشم اگر هم اینجوری شد

0 ❤️

2016-08-21 10:19:10 +0430 +0430

یک همجنسگرا هم دارای همان حقوقی است که دیگران دارند.
هر کسی با هر گرایش جنسی محترم و حق حیات و زندگی داره.

2 ❤️

2016-08-21 10:27:38 +0430 +0430

ببینید همجنسگرا شدن یک فرد اغاز مشکل وبدبختیاش و این امر در مورد مفعولا بیشتره چون هم فاعلشون و هم جامعه به دید یه موجود ضعیف بهشون نگاه می کنه از اونورم خودشون تو درون خودشون هم رنج میکشن چون وقتی سنشون بره بالا کسی حاضر نیست بکنتشون و تنها میمونن ازاونورم ریسک رفتاری وبیماریهای جنسی هم که وجود داره پس پدر ومادری که بچه رو دوست داره باید سعی کنه بچه،ش به این سمت نره

0 ❤️

2016-08-21 13:21:25 +0430 +0430

جواب

0 ❤️

2016-08-21 14:40:28 +0430 +0430

یک روانشناس و مشاوره اختلالات جنسی با تاکید بر اینکه «والدین بایستی از دوران کودکی تربیت جنسی فرزند خود را آغاز کنند»، گفت:« اگر والدین با برنامه‌ریزی درست و بلند مدت اطلاعاتی در خصوص بلوغ و مسائل جنسی در اختیار فرزندان خود قرار دهند و آرام و آرام و به تناسب سنشان این اطلاعات را در اختیار وی قرار دهند از بروز بسیاری از مشکلات رفتاری و اختلالات جنسی در فرزندانشان جلوگیری خواهند کرد.»

دکتر لیلا حیدری نسب در گفتگو با خبرنگار سلامت‌نیوز، اظهار داشت:«تربیت جنسی فرزندان به صورت ناگهانی شروع نمی‌شود بلکه والدین بایستی از دوران کودکی، تربیت جنسی فرزند خود را آغاز کنند و بدانند که چگونه به تناسب سن فرزند خود به سئوالات جنسی وی پاسخ دهند و این آگاهی بخشی و تربیت فرزند در هر سنی متفاوت است.»

وی افزود:« به عنوان مثال ممکن است والدین کودک 2 یا 3 ساله‌ای داشته باشند که مراقبت‌های خاص خود را لازم دارد . کودک در این سن متوجه بدن خود و تفاوت‌های جنسیتی می‌شود و این توجه باعث می‌شود که کودک راجع به بدن خود کنجکاوی هایی داشته باشد والدین بایستی مراقب کنجکاوی های بیش از حد او باشند. گاهی کودک سوالاتی درباره نحوه متولد شدن خود می‌پرسد که پاسخ والدین نباید بیشتر از نیاز کودک و آنچه که می‌داند باشد و برای پاسخ دهی به سوال او ابتدا باید دانست که این سوال چرا و چگونه در ذهن کودک شکل گرفته است و کودک چه اطلاعاتی در این زمینه دارد سپس بر اساس دانسته های کودک به او جواب می‌دهیم.»

این مشاور اختلالات جنسی تصریح کرد:« البته این قضیه فرهنگی است و بسته به فرهنگ هر جامعه و خانواده نحوه پاسخ دهی و آشنایی کودک و نوجوان با مسائل جنسی متفاوت است.معمولا در فرهنگ جامعه ما نوجوانان اطلاعات خود را در خصوص بلوغ و مسائل جنسی از طریق منابع غیر والدینی نظیر دوستان ورسانه ها نظیر اینترنت و … کسب می کنند و متاسفانه منابع رسمی برای اطلاع رسانی در این خصوص غفلت کرده‌اند.»

دکتر حیدری‌نسب ادامه داد:« اگر فرض بر را بر این بگذاریم که نوجوانی در مورد این مسائل از والدین خود پرسش‌هایی را می پرسد والدین بایستی با ظرافت با این مسئله کنار بیایند و نباید به انکار سوالاتی که برای وی بوجود آمده بپردازند و نه به آن دامن بزنند. گاهی والدین ترجیح می‌دهند تمام مسائل را در زمان ازدواج فرزندشان مطرح کنند اما باید بدانند اگر با برنامه‌ریزی درست و بلند مدت اطلاعاتی در خصوص بلوغ و مسائل جنسی در اختیار فرزندان خود قرار دهند و آرام و آرام و به تناسب سنشان این اطلاعات را در اختیار وی قرار دهند از بروز بسیاری از مشکلات رفتاری و اختلالات جنسی در فرزندانشان جلوگیری خواهند کرد.»

وی گفت:«در جامعه مسئله محارم و ارتباط با محارم مسئله ای جدی است که این مشکل به ندرت در میان خانواده‌ها اتفاق می‌افتد و در صورتی که این ارتباط صورت گیرد نشان دهنده سطح فرهنگی خانواده و مشکلات عمیق شخصیتی دختر یا پسر تازه به بلوغ رسیده است و ممکن است بیماری های روانی پشت این قضیه وجود داشته باشد.

نکته بسیار مهم در این میان این است که والدین و معلمان باید گام به گام با بچه ها بزرگ شوند و اطلاعاتی که در خصوص مسائل جنسی در اختیار کودک 3 ساله قرار داده می شود بسیار متفاوت با دختر 13 ساله است از طرفی عدم آگاهی دادن و طفره رفتن از پاسخ به مسائل بلوغ و سوالات جنسی باعث می شود به کنجکاوی های نوجوان تازه بالغ شده دامن زده شود، بنابراین خانواده مهمترین موقعیتی است که بایستی اطلاعات لازم و کافی را به نوجوانش بدهد و آرام آرام به راهنمایی وی بپردازد.»

این عضو گروه خانواده و سلامت جنسی کلینیک سلامت خانواده در ادامه تصریح کرد:«نوجوان زمانی که می‌خواهد مسائلی در این خصوص را با والدینش در میان بگذارد بایستی احساس امنیت کند از طرفی خانواده باید با او صحبت کرده و به او بگویند اگر احساساتی وجود دارد برای من هم در زمان نوجوانی وجود داشته و نباید ذهن خودت رو زیاد درگیر این مسئله کنی و اطلاعاتی که در اختیار نوجوان خود قرار می دهد نباید به گونه‌ای باشد که باعث کنجکاوی های شدید او شود تا جایی که تحریک شده و به سمت تجربه کردن و فهمیدن مسائل بیان شده روی بیاورد.»

وی تاکید کرد:«نحوه پوشش در هر خانواده‌ای بسته به فرهنگ آن دارد گاهی برخی پوشش راحتی در حضور فرزند خود دارند و وی به دیدن این گونه پوشش و لباس عادت دارد اما تغییر ناگهانی پوشش و نحوه لباس پوشیدن در حضور فرزندی و یا برادری که تا به حال با این موضوع برخورد نداشته است کار درستی نیست و تشخیص در خصوص این موضوع به عهده والدین است و گاهی ممکن است والدین به دلیل اینکه شخصیت فردی را می شناسند و می دانند که وی فردی است که سوء نیت دارد پوشش فرزند خود را در حضور وی کنترل می کنند.»

دکتر لیلا حیدری نسب خاطر نشان کرد:«نوجوانی سن شروع صفات ثانویه جنسی و سن رشد تحولات شناختی گسترده در فرد است و نوجوان ناگهان از نظر توانائی شناختی توانمند می شود و گاهی برخی از نوجوانان تازه بالغ شده با دیدن برخی فیلم‌ها و یا پوشش نامناسب تحریک شده و خیال پردازی می‌کنند گرچه همین توانائی‌های شناختی و توانائی خیالپردازی در نوجوان می‌تواند به شرایط غیر تحریک کننده هم تسری یابد . بهترین روش برای کنترل این موقعیت‌های ناخواسته سرمایه گذاری ورزشی - تحصیلی - شرکت در فعالیت های گروهی و ارائه آزادی های مجاز فردی در حد چهارچوب خانواده می باشد و به هرحال انضباط و انعطاف پذیری در روند آموزش و تربیت جنسی مولفه‌های اصلی هستند.»

0 ❤️

2016-08-21 15:08:00 +0430 +0430

من خودم یک عمر همجنس‌گراییم رو انکار کردم، خیلی سخت بود تا خلاف جهت جامعه و محیط حرکت کنم و بپذیرم که همجنس‌گرایی کثیف نیست ذاتا. اگر پسرم یه روز بیاد بهم بگه همجنس‌گرام تو بغلم میگیرمش، اگه هم نگه و خودم بفهمم که با یکی سکس دادشته و مفعول بوده میشینم کامل باهاش صحبت میکنم و توجیحش میکنم که اصلا کار بدی نمیکنی، اصلا لازم نیست حس شرم داشته باشی از چیزی که هستی.

0 ❤️

2016-08-21 15:31:17 +0430 +0430
نقل از: شکلات.سفیـد ببینید اوبنه ای بودن فرق داره با همجنسگرا بودن،من به جنس موافق البته فقط به بعضیا واقعا حس دارم و علاقه دارم.تاحالا هم کون ندادم پلی اگه واقعا عشق واقعی باشه و طرف از دخترا لذت نبره خوب باید ...ولی اگه اوبنه ای باشه و کونی باشه و صرفا بخواد یه چیزی بره تو سوراخش اونو باید درمان کرد.اگرم نشد باید انقد بزنیش تا آدم شه...تعارف که نداریم

ببیند منم میدونم که همجنسگرا بودن یا گی بودن با همجنسبازی متفاوته در واقع یه همجنشگرا دنبال احساسشه نه صرفا سکس ولی یه همجنسباز دنبال این که سکس کنه و ارضا بشه

0 ❤️

2016-08-21 16:00:34 +0430 +0430
نقل از: پسرباشخصیت
نقل از: شکلات.سفیـد ببینید اوبنه ای بودن فرق داره با همجنسگرا بودن،من به جنس موافق البته فقط به بعضیا واقعا حس دارم و علاقه دارم.تاحالا هم کون ندادم پلی اگه واقعا عشق واقعی باشه و طرف از دخترا لذت نبره خوب باید ...ولی اگه اوبنه ای باشه و کونی باشه و صرفا بخواد یه چیزی بره تو سوراخش اونو باید درمان کرد.اگرم نشد باید انقد بزنیش تا آدم شه...تعارف که نداریم

ببیند منم میدونم که همجنسگرا بودن یا گی بودن با همجنسبازی متفاوته در واقع یه همجنشگرا دنبال احساسشه نه صرفا سکس ولی یه همجنسباز دنبال این که سکس کنه و ارضا بشه

من با این تقسیم بندی هم‌جنس‌باز و همجنس‌گرا مخالفم. بله «رفتار همجنس‌بازانه» و «همجنس‌گرایی» رو میشه از هم تفکیک کرد، اونی که فقط دنبال سکس اناله داره رفتار همجنس‌بازانه از خودش نشون میده، ولی این لزوما به این معنی نیست که اون فرد همجنس‌گرا هست یا نیست. سکشوال اورینتیشن یک طیف بین دگرجنس‌گرایی، دوجنس‌گرایی و همجنس‌گرایی، هر شخصی روی یک نقطه از این طیف جا میگیره، اون شخصی که رفتار همجنس‌بازانه از خودش نشون میده هم میتونه هم‌جنس‌گرا، دوجنس‌گرا و حتی دگر‌جنس‌گرا باشه. خلاصه اینکه به نظر من رفتار همجنس‌بازانه کلا یه چیزه، گرایش جنسی یه چیز دیگست.

0 ❤️

2016-08-21 18:23:29 +0430 +0430

نه اتفاقا این تقسیم بندی وجود داره وفرد براساس نوع رفتار و احساساتش به همجنسباز و همجنسگرا تقسیم میشن

0 ❤️

2016-08-21 19:30:21 +0430 +0430

هیچی شده که شده سوراخ کون خودشه مگه ما که شدیم چی شد ؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «