این چه وضعیه تو مملکت ما چرا خدا اینجوریه؟؟

1395/12/05

دوستان من این تاپیک رو در بخش اجتماعی دیدم در واقع جاش اینجائه بد نیست بخونین

این چه وضعیه تو مملکت ما…

یه خدا درست کردن انگار وایساده اون بالا ادما رو بسوزونه…

کی خدا میاد تو رو بسوزونه…برا چی بسوزونه…

مگه میدونی قیمت تو چقده؟اونقدر قیمت داری که

تو نماز نشستش زینب اونی که به سر حسین سنگ میزد رو دعا میکرد…اونی که به سر حسینش سنگ میزد

اون انقد می ارزه که زینب داره دعاش میکنه…

تو چقد می ارزی…

بهشت رفتن کار سختی نیست…جهنم رفتن کار سختیه

یه خدایی هست که یادش دلا رو اروم میکنه…نه دل ادم خوبا رو…دل همه ادما رو

چه خوب چه بد…

اگه بگی خدا یه اتیش درست کرده یه جا قراره ادم بدا رو بندازه توش بسوزونه…این خدا گنه کارا رو اروم میکنه؟؟؟

قران میگه…الا بذکرالله تطمعن القلوب…میگه یه خدایی هست اگه بشناسیدش اروم میشید.کیا ادم خوبا؟؟میگه نه بابا همه مردم خوب و بد…اگه بشناسیدش اروم میشید…

ابلیس از ابلاس میاد…ابلیس یعنی نا امیدی…ابلاس یعنی نهایت نا امیدی…در قیامت روایت داریم خدا اینقدر میبخشه ابلیس به طمع میفته میگه همه رو بخشیدی منم ببخش…

میگه چی؟میگه این ادم…سجده کن…

شیطون هم که حریف تکبرش نمیشه…

بعضیا یه خدا درست کردن نمیتونی بشینی باهاش حرف بزنی…

نمیتونی بهش اعتراض کنی…داد بزنی…درد دل کنی…

نمیشه ازش سوال کنی…

خدا کریمه…کریم یعنی کسی که نمیتونه نبخشه…

خدایا تو به ما گفتی کسی بهتون ظلم کرد ببخشینش…

ببین علی حاظره ابن ملجم رو ببخشه…ببین حسین به شمر گفت پاشو برو شفاعتت میکنم به مادرم قسم…با اینکه با لگد تو پهلوی حضرت زهرا زده بود.

بعد خدا به ما میگی ببخش…ما به خودمون ظلم میکنیم تو نمیخوای ببخشی؟

فقیر رفت در خونه یعقوب …بهش بی اعتنایی شد…

خدا گفت یعقوب سائل اومد در خونت بهش بی اعتنایی شد بخاطر همین تو رو به هجر یوسف دچار میکنم…تو قراره ایینه من باشی…

من اینجوریم؟

من کسی رو از در خونم رد میکنم؟ما اصلا به کسی وقت نمیدیم…هر وقت خواستی بیا…

ادعونی استجب لکم…

وقت قبلی نمیخواد…با وضو…بی وضو…نشسته…خوابیده…اصلا وسط گناه…مستی بگو خــــــــدا…

میگن اقا اینجوری نگو مردم پرو میشن گناه میکنن…

محبت کسی رو رم نمیده…

کسی رو وحشی نمیکنه…

کی میگه؟؟علی ابن ابی طالب…

میگه خدایا منه علی اراده ای ندارم که ترک گناه کنم…

مگر وقتی که بیدارم میکنی با محبتت…

یعنی یه راه داره گنه کار گناه نکنه…اونم وقتی بدونه خدا دوسش داره…

ادم بفهمه خدا دوسش داره سرشو میندازه پایین…این ادما رو رام میکنه…

کی خدا میاد تو رو بسوزونه…

بهشت رفتن کار سختی نیست…جهنم رفتن کار سختیه…

خدا در ترس عبادت نمیشه…

مردمو ترسوندن…

ادما رو بترسونی اختیارشون رو ازشون میگیری…وقتی اختیار رو بگیری دیگه انسان نیس…

ماهیت ماست و اون اختیار…اختیار ادمی رو بگیری ادمیتش رو گرفتی…کسی که ادم نیس عبادت نمیتونه کنه…

عبادت یعنی تقرب…

خدا در طمع عبادت نمیشه…چون طمع کار اصلا خدا رو نمیبینه…هی نگید بهشت و هوری و جنات و فللان…

یه خدایی تو ذهنمون ساختیم…

یه خدایی برامون ساختن…

با اون خدایی که هست…فاصله شون یه خداست…

یعنی بی نهایت فاصله…

بهشت رفتن کار سختی نیست …جهنم رفتن کار سختیه…

با این خدا…با این نماینده های خدا…با این حسیــــــــــن…

حسینی که داشت گریه میکرد تو گودال قتلگاه…

شمر میگه گفتم هاااااا…دنبال حکومت اومدی؟؟؟؟

با چشماش اشاره کرد بیا نزدیکتر.

دستاشو نمیتونس تکون بده.صد ها زخم به بدنشه…

میگه صورتمو بردم نزدیک…گفت دارم برا تو گریه میکنم…

یه راه داره گنه کار گناه نکنه…وقتی بفهمه خدا دوسش داره…

کی خدا میاد تو رو بسوزونه…

بهشت رفتن کار سختی نیست…جهنم رفتن کار سختیه…

443 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-23 06:04:41 +0330 +0330

آفرین بر نویسنده و انتشار دهنده این اطاعات عالی بودن

0 ❤️

2017-02-23 06:32:07 +0330 +0330

می توانم بعد از این با این خدا / دوست باشم دوست پاک و بی ریا / می توان درباره گل حرف زد / می توان با او صمیمی حرف زد

0 ❤️

2017-02-23 07:42:57 +0330 +0330

کلیات این قبیل داستانا، فقط مختص مملکت گل و بلبلِ ما نیس....

ممالک زیادی وجود داره، که همگی، ب طرق مختلف و تحت تفاسیر و برداشتهای گوناگون، اسیر تار و پود منشِ خدایان ساخته ذهن بشریتن...

بقول یه بزرگی که میگه :" برای برون رفت ازین مقوله، باید خویِ بت پرستی و خداسازی و خداباوری رو محو کنیم..."

اما قبل ازین پاکسازی... قویاً لازمه که از قبل آلترناتیو مطمئن و شایسته ای از اخلاقیات پسندیده و نیکو، رو بمنظور جایگزینی، فراهم کنیم... و همراه با هم اونو تمرین کنیم...

ب امید آنروز....

0 ❤️

2017-02-23 07:46:02 +0330 +0330

این نوشته از سید حسن آقامیری هستش,حرفاش خیلی قشنگه,تو سایت بیدار باش فعالیت داره البته باید با فیلترشکن وارد شد

0 ❤️

2017-02-23 08:37:12 +0330 +0330

رژیم هر وخ میبینه که از گوشه و کنار، مورد هجوم موج جدیدی از افکار افشاگرانه قرار گرفته، با ترفند جدیدی، سعی میکنه اوضاع پریشونش رو به روال استبدادی و خفقان سابقش، برگردونه…

بار اول نیس که یکی از مزدوران و جیره خاران حکومت پشمکیها، با حرفای خوشگل و جدیدش، سعی در فریب افکار عمومی بنفع خودشون داره… و متاسفانه موفق عمل میکنن… اینو تاریخ 38 ساله میگه…

آگاه باشید و گول این حرفای خوشگل مذهبی رو نخورین…

در پناه راستی، پیروز باشید…

0 ❤️

2017-02-23 08:56:07 +0330 +0330

متنت را دو بار خوندم خوب بود اما بنظر من انسانیت و خلق و خوی زیبا را به هیچ وضع نمی شه آذین اسلام واقعی ( از دیدگاه شما ) و خداوند اسلام کرد. اسلام واقعی همانی است که آمیخته با ترقی 1400 معتقدانش نتیجه امروزی را به شما نشون میده.>>

و مطمئن باشید خداوندی اگر وجود داشته باشد هم آنقدر به اندازۀ توصیف اسلام کوچک و حقیر نیست که نیازمند آدم بودن کسی باشد که بتواند برایش عبادت کند. اگر معتقد هستید خداوندی وجود دارد کمی در خصوص عمق فضا تحقیق کنید بعد مقایسه کنید توقع خدا را از نماز سر وقت.>

https://up.shahvani.com/uploads/5g4l45f6.rar لینک یوتیوب را ببینید.

0 ❤️

2017-02-23 09:32:24 +0330 +0330

ترجیح میدم بیخدا باشم تا اینکه خدایی رو قبول داشته باشم که میگه اگر منو نپرستی آتیشت میزنم

0 ❤️

2017-02-23 19:17:19 +0330 +0330

خدایی که اسلام معرفی کرده به هیچ وجه مهربان نیست ، پاک نیست ، خوب نیست و حتی توانا نیست ، اگه کارهاش و چیزایی که گفته تو کتابش دیگه تکرار نمیشه ؟؟ چرا از آسمون سنگ نمیاد ؟! چرا پرنده ها سنگ برنمیدارن و به جنگ نمیرن ؟! چرا خدایی که خودش رو تغیر ناپذیر و کامل مطلق معرفی کرده ، تو هر دین ، ی قیافه داره ؟؟ چرا تو همون قران چندین بار گفته ابراهیم پدر خداپرستان است ولی محمد رو با اون حجم خونخواری همه جا بعد اسم خودش آورده ؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «