بازم نگاییدم!بازم رم کردین؟

1397/04/28

مگه شماها میذارین ما یه دقیقه ارامش داشته باشیم!

#پهلوی طلب و رجوی طلب و عمامه پرست و بیسواد و کسخل و لاشی و بیشعور نگاییدیم!

توضیح…(به علت زیاد بودن تعداد افراد شامل موارد ذکر شده بنده حسی حشلی و مصی دارک وب و ممد اوس ممد و ارش برهان و کپتن جک و عمو حامی گل رو بدون اجازه خودشون به تیم (نگاینده ها) اد کردم تا در نگاییدن یک سری افراد به اینجانب (لعنت به هفت خبیث!) کمک کنند!)

خب!امروز اومدم و دیدم بخش تاپیکای داغ پر از تاپیکای کسشعره و عجیبه که این تاپیکای کسشعر جدای تاپیک های کسشعر معمول با محتوای (کس و کون زن و خار و مادر جنده ام که ارزومه شما با عکساش جق بزنین و کسشعر از دهن برینین) بودش…اسمش و ادرسش که به انجمن (سیاسی/اجتماعی) میخورد اما محتواش…

با مطالعه تاپیک ها دیدم این مرتیکه عن دماغ واناوان یا هر کوفتی طبق معمول با زدن تاپیکای کسشعرش در راستای خایه مالی پهلویا و مثلا رسیدن به رسالت خبرنگاریش در حال کوبیدن نظام گل و بلبل که هیچ مشکلی نداره بود که انگار تنی چند از دوستان از این تکرار بیخود کسشعرات عصبانی شده و با تاپیک های کسشعر به خاندان پهلوی تاختند!ولی اول با مقدمه شروع کنیم!

به نظر شخص بنده و کارشناسی والای خودم کاربری واناوان یک احمق بیسواده فوق العاده جهت داره که هر کی خایمالیش رو نکنه دشمن مردم غیور ایران،مدافع رژیم اخوندا و ساندیس خور محسوب میشه…بنده رو هم کونی اوا خواهر میدونه چون خایمال نظام نیستم اما جدای این مسىله باید بگم با این که جیره خور نظام نیستم ولی ساندیس دوست دارم!در زمان جاهلیت اب انگوراشو با الکل 96 درصد میزدم،بهتر از بقیه مارکا میشد!پس بنده هم ساندیس خور بودم و هستم!حالا این که چرا از نظر امثال این مشنگ ساندیس خوردن و بسیجی و سپاهی بودن لزوما معنیش خایمالی برای نظامه بماند!بماند که همه ما در دوران دبستان با ساندیس خاطره داریم!..ضمنا!این مشنگ که علاقه زیادی به گه خوردن و جلو فرستادن جوانان ملت به سمت دروازه های اوین و کهریزک و… را دارد خودش در خارج کشور کاری جز لیسیدن ما تحت امریکایی ها و نوکرانشان (به خصوص اطرافیان پهلوی ها) انجام نمیده…پس لطفا با حرفاش جوگیر نشین،چون در صورت بگایی شدن وضعیت این کسخل که تحمل یه حرف مخالف رو هم نداره جاش امنه و این شمایید که به گای سگ میرید!باهاش هم بحث نکنید،اگه مخالفش حرف بزنین (حتی محترمانه) نتیجش فحش خوردن یا اینه…

البته خودمم بلاکش کردم که اینجا گه خوری نکنه… و بازم البته وقتی هم که کس میگه نمیشه که ساکت موند!پس ریدم به نصیحت خودم!به هر حال…

برگردیم سر بحث…این مشنگ طبق معمول داشت خایمالی پهلویا (با نقل سخنان گه بار حضرت والامقام شاهزاده) رو میکرد که احتمالا یکی با چند اکانت یا چند تا رفیق متفق القول اومدن جوابشو بدن،یکی اومد و از خوار جنده ممدرضای مرحوم نوشت،یکی عکس از رضا پهلوی در حال تلفن زدن گرفت،یکی هم که وضعیت تاپیکش از بقیه بهتر و جامع تر بود یه تاپیک زد و با یکی از دوستان شومبول طلا چاقو کشی مجازی راه انداخته…

بزارین یه چیزایی رو مشخص کنم که کمتر شاهد این تاپیکای کسشعر باشیم…

1_ممدرضا پهلوی قطعا خدماتی انجام داده،اینو من چپ هم تایید میکنم!اما اشتباهات و جنایت هاشم بگین!این که میگن ملت سیر انقلاب میکنن کسشعره!باید یه دلیلی وجود داشته باشه تا انقلاب بشه!هر دوی این نظام های سلطنتی پهلوی و اخوندی ریدن!فقد سلطنت عمامیون چون خیلی بیشتر و بدتر ریده خیلی بیشتر تو چشمه!از پهلویا بت نسازین!خیلی کمتر از این اخوندا جنایت کردن،اما کارشون هم قابل قبول نبوده و نیست!

2_تاپیک زدن که خواهر ممدرضا جندس،خو به تخمم!بره به عالم و ادم بده!چه ربطی به داداشش داره!اورین!هیچی!خب،حالا یه سوال…کارهای ممدرضا چه ربطی به پسر بیسواد و بیشعورش داره؟مسعود غزنوی هم پسر محمود غزنوی بود!عباس میرزا هم پسر فتحعلی خان!ادما سواد و شخصیتشون ارثی نیست!پدرها و پسرهارو بهتر بررسی و مقایسه کنید!رضا مثل ممدرضا نیست!ممدرضا هم حتی ایده ال ما نیست!

3_تاپیک زدن و توش عکسی رو گذاشتن که توش رضا پهلوی انگشت تو دماغش میکنه!خب که چی؟بحث بیسوادی و تفاوت تو حرفا و رفتاراش و خایمال امریکا و عربا بودنشو گذاشتین کنار،چسبیدین به عن دماغش؟نکنه این رفتارها در شان یک مقام والا نیست؟خو که چی؟عاغا هم دستی به بساط داره!لاریجانی تو خارج میره واسه روبوسی!مموتی تو جواب هاو ار یوی مدمدوف میگه یس!کسخل ها و سوتی ها همیشه هستن!مساىل مهمترو بچسبین قرمساقا!(اینو از بزرگوار یاد گرفتم،چون نسرچیدم معنیشم نمیدونم حتی!ولی باحاله!^-^)

4_من ریدم به کل هیکل این نظام و مسىولینش!ولی اگه قراره که انقلاب بشه و امثال پهلویا رجویا با حمایت غرب بیان سر کار این دیگه واقعا جاکش مابانه اس که کارو نصفه ول کنیم!..یادمه یبار سازگارا اومد و گفت که اگه قراره انقلاب بشه و پهلوی بیاد،من میشم محسن چریک!یا یه چیزی تو همین مایه ها…ازش خوشم نمیاد،اما این حرفش خوب بود…ما قرار نیست خون و جون بدیم تا با رفتن یه عده کسخل مفتخور،گیر یه عده کسخل مفتخور دیگه بیفتیم!دیگه نه تاج و نه عمامه تو این مملکت سهمی از قدرت نخواهد داشت و یکبار برای همیشه این قضیه تموم میشه…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-19 17:41:41 +0430 +0430
نقل از: Jadogar_Sefid ممنون از تاپیک خوبت :) زیاد خودت رو اذیت نکن ، وظیفه ی مدیران این سایت هست که جلوی چنین چیزایی بگیرن که نمیگیرن ... ایشون و کسایی که این ازش طرفداری میکنه هیچ فرقی با همین آخوندا ندارن!!! حرف از ازادی بیان میزنن ، اما هم تورو بلاک کرده ، هم منو ، هم تمام کسانی که ضد تفکر خودشون حرفی بزنن :) همین بلاک کردنا ، دلیل محکمی هست که مردم عاقل باشن و سمتشون نرن ... امیدوارم ادمین رسیدگی کنه ... بازم مرسی

مگه دست خودمه!به این مسىله که امثال اینا اکسیژن حروم میکنن هم که فکر میکنم اعصابم خط خطی میشه!

متاسفانه مردم ما دست به گولشون خوبه…تو یکی از داستانام به این موضوع اشاره کردم (این ملت شیره دوست دارن،مخصوصا وقتی رو سرشون مالیده میشه!)…متاسفانه فعلا به این مسىله ایمان دارم!

3 ❤️

2018-07-19 17:56:37 +0430 +0430

همین که در قرن ۲۱ کسی هنوز پیرو اندیشه های چپ باشه نشانه عمق حماقت و نادانیش هست.در طول تاریخ حتی یک حکومت چپ موفق نمیشه پیدا کرد.وحشتناک ترین حکموتهای تاریخ معاصر در کنار حکموتهای اسلامی حکومتها و احزاب چپ هستند.شوروی،کوبا،چین،کره شمالی و… همگی کشورها و حکومتهایی بر پایه اندیشه های چپ بودن یا هستن که مردم در این کشور ها حکم گوسفند رو دارند.و از همه اینها بدتر جمهوری اسلامی هست که ترکیب اندیشه های چپ و اندیشه های اسلامیه.در عنقلاب ایران گروهای چپی مثل حزب توده،مجاهدین،چریکهای فدایی خلق دست به دست شدن با اسلامگراها و ملی مذهبی ها و ایران رو به این نقطه رسوندن‌.این میشه همون اتحاد ارتجاع سرخ و سیاه،یعنی ترکیب دو نجاست با هم و خلق یک چاه نجاست.

4 ❤️

2018-07-19 17:56:48 +0430 +0430
نقل از: Jadogar_Sefid خب درسته ، منم آدم خونسردی نیستم توی چنین چیزهایی ... یه عده پول میگیرن ، یه عده هم ساده و نفهم هستن و میان به نفع یک فرد سیاسی تبلیغ میکنن ، بدون اینکه آیندشو در نظر بگیرن ، خب این سودجویی شخصی اونها ممکنه باعث نابودی خیلی چیزا بشه . اولا این رژیم ، همینطوری الکی نمیره ، اگر کسی یکم از مسائل دینی چیزی بدونه ، به کسی که به اسلام توهین میکنه ولی قبلا مسلمان بوده ،میگن مرتد ، و حکمش هم تا حد اعدام هست ، پس اگر کسی سنگی به طرف خونه ی روحانیون پرت کنه ، صبحش توی قبرستون بیدار میشه! با انتقال این تفکرات ، کشت و کشتار راه میندازن برای هیچ هدفی ، یکی مثل رضا شاه یه عمر خورده و حال کرده اونبر آب ، هزارجور ترفند یاد گرفته ، این همه سال کور و کر بوده بعد یهو ک وضعیت ایران یکم خراب شد ، شد مدافع ملت؟رابین هود ما ، قبل این مسائل تو بغل امثال الکسیس بود ، الان شده امام زمان!

هرکسی بخواد بیاد ، فقط واس منافع خودشه نه واس مردم ، کشور ما جوریه یه دزد رو بیرون میکنی ، یه دزدتر میاد ، اینایی ک اینجا نشستن اکثرا سیر هست ن، دزدیاشون رو کردن ، جیباشونم پر هس ، تازه ، جمهروی و رپابلیک هستیم ، وای به حال اینکه شاهنشاهی بشه ، اونوقت صورت مسئله عوض میشه ، الان ضد اسلام بگی اعدامی ، اونموقع ضد شاه بگی اعدامی !
واقعا نمیدونم کی قرار هست مردم چشماشون رو باز کنن ، حرفای رضاشاه ، منو یاد حسن روحانی میندازه (آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم ، که مردم حتی به 45 هزارتومن نیازی نداشته باشن!)

فقط شعار ، شعار و شعار ! کار سیاست مدار ها همین هست :)

بنظر من ، شما با ادمین صحبت کن ، بگو یه نظر سنجی بذاره داخل سایت ، ببینه کسی از ارسال چین پست های راضی هست یا نه ، شاید اینطوری با رای اکثریت بشه کاری کرد ، صدای تاپیک خوب توام به جایی نمیرسه :)موفق باشی

تایید میکنیم!^-^

بنده نظرسنجی نمیزنم!تا الان تجربشو نداشتم!ادمین خودش گه گاهی برای درک فاز ما فقیر فقرا تو سایت ول میچرخه،ممکنه تاپیکو ببینه و به راه راست منحرف بشه!ضمنا،مشکل بحث ها و پستای سیاسی نیستن!اونا خوبن!ولی دروغای جهت دار و از این دست مزخرفات…

1 ❤️

2018-07-19 17:58:37 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82 درود . مهدی جان خودت را خسته نکن . اینکه یکهده میخواهند به قول خودشان از این نمد موجود یک کلاه تهیه کنند خیال باطل است و از نادانی و خوش خیالیشان است . نه رجوی ها جایگاهی دارند و نه مابقی ... طلبها . چون آزموده را آزمودن خطاست و جای همه اینگروه ها که اسم بردی در زباله دان تاریخ است

والله بوخودا حامی عزیز،ولی کو گوش شنوا!

0 ❤️

2018-07-19 18:10:58 +0430 +0430
نقل از: MOHSENTOPMAN همین که در قرن ۲۱ کسی هنوز پیرو اندیشه های چپ باشه نشانه عمق حماقت و نادانیش هست.در طول تاریخ حتی یک حکومت چپ موفق نمیشه پیدا کرد.وحشتناک ترین حکموتهای تاریخ معاصر در کنار حکموتهای اسلامی حکومتها و احزاب چپ هستند.شوروی،کوبا،چین،کره شمالی و.... همگی کشورها و حکومتهایی بر پایه اندیشه های چپ بودن یا هستن که مردم در این کشور ها حکم گوسفند رو دارند.و از همه اینها بدتر جمهوری اسلامی هست که ترکیب اندیشه های چپ و اندیشه های اسلامیه.در عنقلاب ایران گروهای چپی مثل حزب توده،مجاهدین،چریکهای فدایی خلق دست به دست شدن با اسلامگراها و ملی مذهبی ها و ایران رو به این نقطه رسوندن‌.این میشه همون اتحاد ارتجاع سرخ و سیاه،یعنی ترکیب دو نجاست با هم و خلق یک چاه نجاست.

همین که در دنیایی که پروپاگاندای غربی و مستندهای جهت دار حاکمن شست و سوی مغزی نشی خودش خیلیه!

شوروی و کوبا همیشه فضای بسته ای داشتن،بابت این که همیشه دشمنی به قصد ضربه زدن منتظرت بود...اگه امریکا بخواد حداقل سیصد بار ترورت کنه فضا رو امنیتی نمیکنی؟

تو هر دوی این کشورا تحصیل و بهداشت رایگان بوده و هست،یعنی لازم نیست نگران شهریه دانشگاه یا مخارج بیمارستان اونی که با ماشین بهش زدی باشی...کوبا یکی از کمترین نرخای بیکاری و بیسوادی رو تو دنیا داره،اینترنت نداره،ماشینای لوکس جدید یا مطبوعات ازاد نداره،اما چیزایی داره که خیلیا حسرتشو میخورن...

چین الان رو نمیشه کمونیستی کامل دونست،اما بیس و پایه این قدرت اقتصادی رو دوش ماىو بود...کره شمالی هم سوژه تبلیغات غربیا برای بد نشون دادن کمونیسمه،کره شمالی از نظر علمی نظام سرمایه داری خاص خودشو دنبال میکنه...

تا جایی که من یادمه و از سیاست بلدم تو ایران چپ هارو قبل و بعد انقلاب سلاخی میکردن...به نظرت کجای حکومت فعلی بویی از جریانات چپ برده؟اگه شاه عزیزت امثال گلسرخی رو شکنجه نمیکرد یا نمیکشت وضعیت به اینجا ختم نمیشد!با بند اخر حرفات فقط مزخرفاتی رو تکرار کردی که نه وجهه تاریخی و نه سیاسی دارن...حالا من میگم (امام کمونیست بود و کمونیست هارا دوست داشت،نمیگفت که ریا نشه!) ولی زیاد به این جمله توجه نکن!

1 ❤️

2018-07-19 18:13:37 +0430 +0430

با عرض پوزش از مهتی عزیز

من امروز خسته شدم از بس تاپیک چرت دیدم

من کاری به عقاید این افراد ندارم

ولی دیگه واقعا آزار دهنده شده

اصلا حرفی ندارم بزنم

1 ❤️

2018-07-19 18:25:20 +0430 +0430

حرص نخور حاجی اکثریت مردم همونقدر که با این رژیم مخالفن با این رضا پهلویم که معلوم نیس تو این 40 سال کدوم گوری بوده مخالفن.رو چه حسابی چون پدرش شاه بوده خودشم باید بیاد شاه بشه بعد 40 سال نمیدونم.این یارو اصن از کشور داری چیزیم میدونه؟ تو یکی از کامنتا طرف گفت بین بد و بدتر,این بهونه رو واسه رای دادن به روحانی نیوردید مگه؟ :D آدم عاقل یه گهو یه بار میخوره نه هر 4 سال یه بار.اصن چرا بعضیا فک میکنن فقط 2تا انتخاب بد و بدتر دارن همیشه؟

2 ❤️

2018-07-19 18:31:32 +0430 +0430
نقل از: DarkWeb با عرض پوزش از مهتی عزیز

من امروز خسته شدم از بس تاپیک چرت دیدم

من کاری به عقاید این افراد ندارم

ولی دیگه واقعا آزار دهنده شده

اصلا حرفی ندارم بزنم

من خسته نشدم عزیز!اعصابم خرد شد کلا!جالبیش اینه که من کلا ادم بددهنی نیستم!فقط یاد گرفتم این طرز حرف زدن بهتر جواب میده!با این که خوشمم نمیاد!

2 ❤️

2018-07-19 18:41:37 +0430 +0430

نمیدونم چرا یه عده عمدا رجوی رو میذارن کنار پهلوی ؟ با لولوی رجوی نمیشه پهلوی رو زد . کارای آخوندی نکنید عزیزان ^_^

بعدشم محسن چریک گوه تناول فرمود با هفت جدش . رفراندوم معلوم میکنه ملت چی میخوان . اونم نه رفراندومی که گزینه هاش رو لیسشی های نعلین آخوند و چکمه استالین با جهاد و چریک بازی تعیین کنن .

1 ❤️

2018-07-19 18:53:52 +0430 +0430
نقل از: salvee1996 نمیدونم چرا یه عده عمدا رجوی رو میذارن کنار پهلوی ؟ با لولوی رجوی نمیشه پهلوی رو زد . کارای آخوندی نکنید عزیزان ^_^

بعدشم محسن چریک گوه تناول فرمود با هفت جدش . رفراندوم معلوم میکنه ملت چی میخوان . اونم نه رفراندومی که گزینه هاش رو لیسشی های نعلین آخوند و چکمه استالین با جهاد و چریک بازی تعیین کنن .

چون جفتشون مدعی قدرتن!به همین سادگی!این کار اخوندی نیست،ربطیهم به اخوندا نداره،این کار منطقیه!حساب دو دوتاس!

به نظر شما گه خورده باشه یا نه،حرفش درسته…اینقدرم رفراندوم رفراندوم راه نندازین،صدام هم با نود و نه درصد ارا رییس جمهور میشد!

از چپ یه استالینو یاد گرفتی یعنی؟:/…لازم نیست چکمه های کسی رو بلیسم ادمی نیستم که جلوی کسی زانو بزنم و به پاش بیفتم،برعکس بعضیا…چریک بازی هم چیز بدی نیست،جواب میده…

1 ❤️

2018-07-19 18:54:23 +0430 +0430
نقل از: Lancet ضمن اینکه شدو رو هم نمیبینم. شدو بیاد ضر ضر کنه اینجا . چطور اینجا بهش توهین نمیشه؟

شما همچنان از کیر خایه منی بالا برو به کیر ما کاری نداشته باش

1 ❤️

2018-07-19 18:55:30 +0430 +0430

وی ای پی ام...

به حد کافی با هم بحث میکنیم اینور و اونور...

0 ❤️

2018-07-19 18:56:42 +0430 +0430
نقل از: HUNTER Butt جناب باعرض معذرت.میشه شما بگین،البته عذرمیخوام.بگین چندسالتونه؟

اگه نمیخوای بگی بچه ام و نمیفهمم،جسما بیست سالمه،ذاتا هفتاد…

1 ❤️

2018-07-19 18:56:45 +0430 +0430

آقا تو خوشت نمیاد شرکت نکن کسی زورت که نکرده حتما بیا یه چیزی بگو:|
این دیگه فیک فیک بازی نیست که خیلی قضیش مسخره باشه این بحث سیاسی هست تو تالار مربوط به خودش اعصابش رو نداری نخونش

2 ❤️

2018-07-19 18:57:00 +0430 +0430

مهدی جان، این یارو کلا رد داده. بی خیالش.

1 ❤️

2018-07-19 18:58:53 +0430 +0430

همتونو گاییدم اصن حالا ک اینجوری شد :/ اینوری اونوری بالایی پایینی چپکی یه وری ://// زندگی به کیرمه :/ بدون این شعارمه

0 ❤️

2018-07-19 19:02:43 +0430 +0430
نقل از: chet.bazi2018 همتونو گاییدم اصن حالا ک اینجوری شد :/ اینوری اونوری بالایی پایینی چپکی یه وری ://// زندگی به کیرمه :/ بدون این شعارمه

ولی جای سناتور بزن تو کار مگنا اولترا…

1 ❤️

2018-07-19 19:05:31 +0430 +0430
نقل از: shadow69 آقا تو خوشت نمیاد شرکت نکن کسی زورت که نکرده حتما بیا یه چیزی بگو:| این دیگه فیک فیک بازی نیست که خیلی قضیش مسخره باشه این بحث سیاسی هست تو تالار مربوط به خودش اعصابش رو نداری نخونش

رفیق شومبول طلای عزیزم…وقتی افرادی دارن تو افکار گه غرق میشن و بقیه رو هم تو این نوع افکار غلط میخوان غرق کنن قطعا وظیفه انسانی من ممانعت از این کاره…حالا تو حرص نخور،من فقط به پهلوی نمیرینم که!هر دو طرف توجه و رسیدگی کافی دارم!

1 ❤️

2018-07-19 19:21:04 +0430 +0430

سلام دد لاور عزیز
راستش من به ندرت تو بحثای سیاسی شرکت می کنم اصن سعی می کنم درگیر نشم چون تهش به ناسزا و فحش های ناموسی می رسه. اما خدایی نتونستم از این تاپیک بگذرم
تاپیک بسیار کامل و جامعی هستش. ولی برادر من بنده که از سیاست سر در نمیارم (دلمم نمی خواد سر در بیارم چون یه عده دیگه پول به جیب می زنن من خودمو درگیر طرفداری از فلان نظام و اینا کنم) ولی دو تا پست تو تاپیک اون طرف گذاشتم فهمیدم کیه و چکاره اس . حتی بچه 2 ساله هم اگه با این به اصطلاح آقا صحبت کنه می فهمه این طفلک فقط مثل طوطی داره تکرار می کنه ! جالب اینجاست هر کسی هم مخالفش نظر می ده یه جمله خیلی با مزه می گه که آدم نمی دونه باید بهش بخنده یا به حالش گریه کنه! می گه** تو یه نفر از 80 میلیونی**! یا همه 80 میلیون تو سایت شهوانی هستند و ما خبر نداریم یا با تک تک 80 میلیون در ارتباطه و همه می گن حق با توئه! (dash) البته بعدش چنان محترمانه مخالفانو به باد فحش می گیره که نگو! در مورد رضا پهلوی فقط یه نکته می گم اگه آدم دستشو دوباره تو سوراخی کنه که از اون سوراخ نیش خورده کنه حماقته محضه! به نظر منم زیاد این موجود رو نباید جدی گرفت! خودش تو ویلای آمریکا نشسته داره حال می کنه به بقیه می گه سلاح بردارید! تو یکی از تاپیکاش که بهش گفتم خودت تو آمریکا داری حال می کنی بعد جوونا رو تشویق می کنی گفت تو از کجا می دونی من ایران نیستم و جونم تو خطر نیست! چند روز پیش تو یه تاپیکش نوشته بود من از 6 سالگی تو آمریکام ! خودت قضاوت کن حالا . شمام زیاد به خاطر اون بیچاره خودتو ناراحت نکن

1 ❤️

2018-07-19 19:23:15 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4
نقل از: salvee1996 نمیدونم چرا یه عده عمدا رجوی رو میذارن کنار پهلوی ؟ با لولوی رجوی نمیشه پهلوی رو زد . کارای آخوندی نکنید عزیزان ^_^

چون جفتشون مدعی قدرتن!به همین سادگی!این کار اخوندی نیست،ربطیهم به اخوندا نداره،این کار منطقیه!حساب دو دوتاس!

به نظر شما گه خورده باشه یا نه،حرفش درسته…اینقدرم رفراندوم رفراندوم راه نندازین،صدام هم با نود و نه درصد ارا رییس جمهور میشد!

از چپ یه استالینو یاد گرفتی یعنی؟:/…لازم نیست چکمه های کسی رو بلیسم ادمی نیستم که جلوی کسی زانو بزنم و به پاش بیفتم،برعکس بعضیا…چریک بازی هم چیز بدی نیست،جواب میده…

شما هم در حد خودت دنبال قدرتی ، اینکه دلیل نمیشه . کار آخوندی یعنی اینکه جسد پوسیده رجوی رو علم کنی و باهاش پهلوی رو بزنی . حالا بماند که پایگاه اجتماعی پهلوی با رجوی ها قابل قیاس نیست اصلا . بگذریم …
رفراندوم نه ؟ خب پس چی ؟ بچپ چپ ؟؟ :)) عزیز من شما چطور آزادیخواهی هستی که مخالف رفراندومی ؟ وقتی اسمش رو میذارن ارتجاع سرخ به همین خاطره . چون دقیقا مثل اسلامی ها دنبال تحمیل خودش به جامعه ست . بابت استالین هم شرمنده نباش عزیز . استالین تجسم افکار شما در موضع قدرته ^__^

3 ❤️

2018-07-19 19:57:55 +0430 +0430
نقل از: HUNTER Butt
نقل از: HUNTER Butt جناب باعرض معذرت.میشه شما بگین،البته عذرمیخوام.بگین چندسالتونه؟

اگه نمیخوای بگی بچه ام و نمیفهمم،جسما بیست سالمه،ذاتا هفتاد…

نه کاکا.فقط میخواستم بدونم.به چشم خودت.جنایت دیدی؟یا ازتو کتابهاخوندی؟جوابشو خودت دادی.ذاتا دیدی.بازم معذرت.1نمونه ازخروارها،جنایت های آخوندی رو.بریدبهشت زهرا،و نگاه کنیدوفکر.واگر ممکنه.بگیدجنایت بدترازاین که.3الی4ساعت درروز.مردمواز کارو،کاسبی انداختن.اونم بخاطرآب وبرق به کشوری دادن.که جونامون روازمون گرفت.بخاطردفاع ازهمین آب وبرق.جنایت یعنی توکویرآب نداشتن.ولی رودخونه به طرف عراق جاری شدن.عزیز من بعضی چیزا ذاتی نیستن.اگربخوام ازجنایت وخیانت حرف بزنیم.جلوی این رژیم کم میاریم.

خود شکنجه ها و قتل ها و… رونه،ولی نتایجشو دیدم!یکیش این که شاه شیعه بود و به مناطق سنی نشین اهمیت نمیداد،نتیجش این بود که بعد انقلاب اکثر جاهایی که دچار جنگ شدن بخش های سنی نشین بودن که از وجود یه دیکتاتوری شیعه دیگه نگران بودن…

من که همیشه گفتم این مادرجنده ها خیلی از پهلویا بدتر بودن!مگه غیر اینو گفتم تا الان؟

1 ❤️

2018-07-19 19:58:54 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی سلام دد لاور عزیز راستش من به ندرت تو بحثای سیاسی شرکت می کنم اصن سعی می کنم درگیر نشم چون تهش به ناسزا و فحش های ناموسی می رسه. اما خدایی نتونستم از این تاپیک بگذرم تاپیک بسیار کامل و جامعی هستش. ولی برادر من بنده که از سیاست سر در نمیارم (دلمم نمی خواد سر در بیارم چون یه عده دیگه پول به جیب می زنن من خودمو درگیر طرفداری از فلان نظام و اینا کنم) ولی دو تا پست تو تاپیک اون طرف گذاشتم فهمیدم کیه و چکاره اس . حتی بچه 2 ساله هم اگه با این به اصطلاح آقا صحبت کنه می فهمه این طفلک فقط مثل طوطی داره تکرار می کنه ! جالب اینجاست هر کسی هم مخالفش نظر می ده یه جمله خیلی با مزه می گه که آدم نمی دونه باید بهش بخنده یا به حالش گریه کنه! می گه** تو یه نفر از 80 میلیونی**! یا همه 80 میلیون تو سایت شهوانی هستند و ما خبر نداریم یا با تک تک 80 میلیون در ارتباطه و همه می گن حق با توئه! (dash) البته بعدش چنان محترمانه مخالفانو به باد فحش می گیره که نگو! در مورد رضا پهلوی فقط یه نکته می گم اگه آدم دستشو دوباره تو سوراخی کنه که از اون سوراخ نیش خورده کنه حماقته محضه! به نظر منم زیاد این موجود رو نباید جدی گرفت! خودش تو ویلای آمریکا نشسته داره حال می کنه به بقیه می گه سلاح بردارید! تو یکی از تاپیکاش که بهش گفتم خودت تو آمریکا داری حال می کنی بعد جوونا رو تشویق می کنی گفت تو از کجا می دونی من ایران نیستم و جونم تو خطر نیست! چند روز پیش تو یه تاپیکش نوشته بود من از 6 سالگی تو آمریکام ! خودت قضاوت کن حالا . شمام زیاد به خاطر اون بیچاره خودتو ناراحت نکن

اگه ناراحت نشم،اگه جوابشو ندم،قطعا حرفاش یکیو خر میکنه،مجبورم که بشم!

2 ❤️

2018-07-19 20:01:25 +0430 +0430
نقل از: Sia4 در کل از حرفاتون فهمیدم که شما هدف خاصی نداری و بخاطر شرایط سنیت فقط دوس داری افکار مخالف داشته باشی ک بگی من خاصم و باعث جلب توجه دیگران بشی

چرا اتفاقا!هدفم جنگیدن برای یه فردای بهتر برای خودم و این مردمه!متاسفانه بدترین راهو برای حمله انتخاب کردی!من سر خیلی چیزا،با خیلی ادمایی که حتی ازشون متنفرم هم موافقم!

خاص بودن من هم تضمینیه!دنبال اثباتش نیستم ولی!باور کن!پیرتر از اونیم که بخوام از این بچه بازیا در بیارم!

1 ❤️

2018-07-19 20:09:36 +0430 +0430
نقل از: salvee1996

شما هم در حد خودت دنبال قدرتی ، اینکه دلیل نمیشه . کار آخوندی یعنی اینکه جسد پوسیده رجوی رو علم کنی و باهاش پهلوی رو بزنی . حالا بماند که پایگاه اجتماعی پهلوی با رجوی ها قابل قیاس نیست اصلا . بگذریم …
رفراندوم نه ؟ خب پس چی ؟ بچپ چپ ؟؟ :)) عزیز من شما چطور آزادیخواهی هستی که مخالف رفراندومی ؟ وقتی اسمش رو میذارن ارتجاع سرخ به همین خاطره . چون دقیقا مثل اسلامی ها دنبال تحمیل خودش به جامعه ست . بابت استالین هم شرمنده نباش عزیز . استالین تجسم افکار شما در موضع قدرته ^__^

قدرتو میخوام چیکار؟باورت بشه یا نه،من از مال و منال دنیا ازادم!

کار اخوندی اینه؟میگم مسخره اس!اگه اینطوریه پس خاک بر سر پهلوی که یه جنازه براش تهدید محسوب میشه!

چرا رفراندوم نه؟ولی مسىولش کیه؟سازمان مللی که بودجشو امریکا میده؟من با رفراندوم مخالفتی کرده بودم؟

ارتجاع سرخ هم فقط یه ترکیب برای حملس،همین…جریان چپ هرگز به جامعه ایران تحمیل نشده،توسط خودش پذیرفته شده،یکم فکر کن…

مثلا اسم استالینو میاری که بکوبی؟همیشه گفتم و الانم میگم،استالین یه ادمکش روانی بود که بین بیست تا چهل میلیون نفرو کشت،اما همون ادمی بود که روسیه دهقانی رو به دومین قدرت صنعتی دنیا تبدیل کرد…

اگه منو نمیشناسی بدون،برای من چپ و راست فرقی نداره،هر موقع نقدی وارد باشه منم در حد سوادم منتقدم!با همتونم!برای حمله راه بهتری پیدا کنین…

1 ❤️

2018-07-19 20:20:51 +0430 +0430
نقل از: Jadogar_Sefid خب درسته ، منم آدم خونسردی نیستم توی چنین چیزهایی ... یه عده پول میگیرن ، یه عده هم ساده و نفهم هستن و میان به نفع یک فرد سیاسی تبلیغ میکنن ، بدون اینکه آیندشو در نظر بگیرن ، خب این سودجویی شخصی اونها ممکنه باعث نابودی خیلی چیزا بشه . اولا این رژیم ، همینطوری الکی نمیره ، اگر کسی یکم از مسائل دینی چیزی بدونه ، به کسی که به اسلام توهین میکنه ولی قبلا مسلمان بوده ،میگن مرتد ، و حکمش هم تا حد اعدام هست ، پس اگر کسی سنگی به طرف خونه ی روحانیون پرت کنه ، صبحش توی قبرستون بیدار میشه! با انتقال این تفکرات ، کشت و کشتار راه میندازن برای هیچ هدفی ، یکی مثل رضا شاه یه عمر خورده و حال کرده اونبر آب ، هزارجور ترفند یاد گرفته ، این همه سال کور و کر بوده بعد یهو ک وضعیت ایران یکم خراب شد ، شد مدافع ملت؟رابین هود ما ، قبل این مسائل تو بغل امثال الکسیس بود ، الان شده امام زمان!

هرکسی بخواد بیاد ، فقط واس منافع خودشه نه واس مردم ، کشور ما جوریه یه دزد رو بیرون میکنی ، یه دزدتر میاد ، اینایی ک اینجا نشستن اکثرا سیر هست ن، دزدیاشون رو کردن ، جیباشونم پر هس ، تازه ، جمهروی و رپابلیک هستیم ، وای به حال اینکه شاهنشاهی بشه ، اونوقت صورت مسئله عوض میشه ، الان ضد اسلام بگی اعدامی ، اونموقع ضد شاه بگی اعدامی !
واقعا نمیدونم کی قرار هست مردم چشماشون رو باز کنن ، حرفای رضاشاه ، منو یاد حسن روحانی میندازه (آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم ، که مردم حتی به 45 هزارتومن نیازی نداشته باشن!)

فقط شعار ، شعار و شعار ! کار سیاست مدار ها همین هست :)

بنظر من ، شما با ادمین صحبت کن ، بگو یه نظر سنجی بذاره داخل سایت ، ببینه کسی از ارسال چین پست های راضی هست یا نه ، شاید اینطوری با رای اکثریت بشه کاری کرد ، صدای تاپیک خوب توام به جایی نمیرسه :)موفق باشی

تایید میکنیم!^-^

بنده نظرسنجی نمیزنم!تا الان تجربشو نداشتم!ادمین خودش گه گاهی برای درک فاز ما فقیر فقرا تو سایت ول میچرخه،ممکنه تاپیکو ببینه و به راه راست منحرف بشه!ضمنا،مشکل بحث ها و پستای سیاسی نیستن!اونا خوبن!ولی دروغای جهت دار و از این دست مزخرفات…

اما باز ما از این جماعت صد رنگ حذر میکنیم تا ببینیم چی پیش میاد
در کل باز باید نسل این مارشال به سرها رو منقرض کرد تا بشه نفسی کشید
هر چند میدونن با رفتن اینها از چاله به چاه میافتیم

0 ❤️

2018-07-19 20:21:33 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی سلام دد لاور عزیز راستش من به ندرت تو بحثای سیاسی شرکت می کنم اصن سعی می کنم درگیر نشم چون تهش به ناسزا و فحش های ناموسی می رسه. اما خدایی نتونستم از این تاپیک بگذرم تاپیک بسیار کامل و جامعی هستش. ولی برادر من بنده که از سیاست سر در نمیارم (دلمم نمی خواد سر در بیارم چون یه عده دیگه پول به جیب می زنن من خودمو درگیر طرفداری از فلان نظام و اینا کنم) ولی دو تا پست تو تاپیک اون طرف گذاشتم فهمیدم کیه و چکاره اس . حتی بچه 2 ساله هم اگه با این به اصطلاح آقا صحبت کنه می فهمه این طفلک فقط مثل طوطی داره تکرار می کنه ! جالب اینجاست هر کسی هم مخالفش نظر می ده یه جمله خیلی با مزه می گه که آدم نمی دونه باید بهش بخنده یا به حالش گریه کنه! می گه** تو یه نفر از 80 میلیونی**! یا همه 80 میلیون تو سایت شهوانی هستند و ما خبر نداریم یا با تک تک 80 میلیون در ارتباطه و همه می گن حق با توئه! (dash) البته بعدش چنان محترمانه مخالفانو به باد فحش می گیره که نگو! در مورد رضا پهلوی فقط یه نکته می گم اگه آدم دستشو دوباره تو سوراخی کنه که از اون سوراخ نیش خورده کنه حماقته محضه! به نظر منم زیاد این موجود رو نباید جدی گرفت! خودش تو ویلای آمریکا نشسته داره حال می کنه به بقیه می گه سلاح بردارید! تو یکی از تاپیکاش که بهش گفتم خودت تو آمریکا داری حال می کنی بعد جوونا رو تشویق می کنی گفت تو از کجا می دونی من ایران نیستم و جونم تو خطر نیست! چند روز پیش تو یه تاپیکش نوشته بود من از 6 سالگی تو آمریکام ! خودت قضاوت کن حالا . شمام زیاد به خاطر اون بیچاره خودتو ناراحت نکن

کسی که عاقل باشه چهار تا پست ازش ببینه خودش می فهمه اونیم که خر بشه شما صد خودتو به زمین و آسمون بکوبی گوشش بده کار نیست که نیست فقط اینجوری خودتو اذیت کردی

1 ❤️

2018-07-19 20:23:14 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی

کسی که عقل باشه چهار تا پست ازش ببینه خودش می فهمه اونیم که خر بشه شما صد خودتو به زمین و آسمون بکوبی گوشش بده کار نیست که نیست فقط اینجوری خودتو اذیت کردی

به احترام یکی از عزیزان…

نمیدانم یا مطمىن نیستم!

1 ❤️

2018-07-19 21:01:30 +0430 +0430

ژووون بابا :) باز حاج مهتی عصبانی شد و بسی سکسی :)

حالا جدا از شوخی این حرفاتو صددرصد هستم… نمیدونم چرا بعضیا فک میکنن چون بدتر وجود داره پس بد خوب محسوب میشه… نه داداژ به خدا تو بدترین حالتم باس به دنبال بهترین بود نه فقط بهتر…

پ.ن: چقدر قید استفاده کردما ?

1 ❤️

2018-07-20 04:27:33 +0430 +0430

کار اخوندی اینه؟میگم مسخره اس!اگه اینطوریه پس خاک بر سر پهلوی که یه جنازه براش تهدید محسوب میشه!

چرا رفراندوم نه؟ولی مسىولش کیه؟سازمان مللی که بودجشو امریکا میده؟من با رفراندوم مخالفتی کرده بودم؟

ارتجاع سرخ هم فقط یه ترکیب برای حملس،همین…جریان چپ هرگز به جامعه ایران تحمیل نشده،توسط خودش پذیرفته شده،یکم فکر کن…

مثلا اسم استالینو میاری که بکوبی؟همیشه گفتم و الانم میگم،استالین یه ادمکش روانی بود که بین بیست تا چهل میلیون نفرو کشت،اما همون ادمی بود که روسیه دهقانی رو به دومین قدرت صنعتی دنیا تبدیل کرد…

اگه منو نمیشناسی بدون،برای من چپ و راست فرقی نداره،هر موقع نقدی وارد باشه منم در حد سوادم منتقدم!با همتونم!برای حمله راه بهتری پیدا کنین…

آره مجاهدین با اون سوابق درخشان برای هر گروهی تهدید به حساب میان .
ما چهل سال با اسلام عزیز به فنا رفتیم ، راستش دیگه توان اینو نداریم که چهل سال دیگه هم با چپول ها به گا بریم . میدونی چرا ته افکار شما هم بگاییه ؟ چون شما هم مثه اسلام هرکجا رفتید ویران شد . البته در یه چیز دیگه هم با اسلامی ها مشترکید . اونها میگن توطئه دژمن ، شما میگی پروپگاندای غرب ! بجای اینکه ناکارآمدی تفکرات خودتون رو بپذیرید تقصیر رو گردن بقیه میندازید . بر وزن اسلام واقعی دنبال کمونیسم واقعی میگردین ولی در عمل همگی محکومید به شکست .
راستش من با دیکتاتور باعرضه هیچ مشکلی ندارم . اتفاقا برای ایران امروز بهترین گزینه یه دیکتاتور مصلحه از نظر من . اگرچه ویرانی های اسلامیه چندین برابر قاجاریه ست ، ولی بازهم قابل جبران هست .

2 ❤️

2018-07-20 05:03:47 +0430 +0430

آره مجاهدین با اون سوابق درخشان برای هر گروهی تهدید به حساب میان .
ما چهل سال با اسلام عزیز به فنا رفتیم ، راستش دیگه توان اینو نداریم که چهل سال دیگه هم با چپول ها به گا بریم . میدونی چرا ته افکار شما هم بگاییه ؟ چون شما هم مثه اسلام هرکجا رفتید ویران شد . البته در یه چیز دیگه هم با اسلامی ها مشترکید . اونها میگن توطئه دژمن ، شما میگی پروپگاندای غرب ! بجای اینکه ناکارآمدی تفکرات خودتون رو بپذیرید تقصیر رو گردن بقیه میندازید . بر وزن اسلام واقعی دنبال کمونیسم واقعی میگردین ولی در عمل همگی محکومید به شکست .
راستش من با دیکتاتور باعرضه هیچ مشکلی ندارم . اتفاقا برای ایران امروز بهترین گزینه یه دیکتاتور مصلحه از نظر من . اگرچه ویرانی های اسلامیه چندین برابر قاجاریه ست ، ولی بازهم قابل جبران هست .

متاسفانه کمترین شناختی از من نداری انگار!

کدوم سوابق ببخشید؟سابقه (سیاسی) خاصی دارن؟یا چون اونا هم مثل شاهزادتون خوب برای امریکایی ها میلیسن خطر محسوب میشن؟

اصولا اره،تا وقتی یه عده مادرجنده تو غرب عقده دشمنی با جریانات چپ رو دارن ممکنه مشکل پیش بیاد،مثل همون کاری که امریکایی های عزیزتون با النده و امثالش کردن،مگه النده خیلی دموکراتیک و با رفراندوم نیومد روی کار؟النده نقطه صفر و شروع جدید پراتیک انقلابی بود،کسی که ثابت کرد چپ ها نیازی به جریانات لزوما انقلابی ندارن…

ویران شد؟شوروی ویران شد؟کوبا و چین و ویتنام و یوگسلاوی و شیلی النده ویران شدن؟تا جایی که سواد من قد میده به طرز احمقانه ای سیر پیشرفتو طی کردن!حتما الان میخوای مثل بعضی کسمغزا کره شمالی رو بهانه کنی…کشوری که با توجه به سواد بنده کمونیست نیست…میتونی به بقیه موارد هم بپری،مطمىنم میتونم یه جواب منطقی و درست بهت بدم!

مگه توطىه دژمن وجود نداره؟اره!اینو من دارم میگم!جفتشون وجود دارن،فقط مسىولین محترم مادرجنده بودن و بی عرضگی خودشون رو هم میندازن گردن غرب!باید خیلی احمق باشی اگه فکر کنی یه سری اصول و قوانین از پیش تعیین شده و هدفدار وجود نداره!

خو مشکلت با کمونیسم واقعی چیه دقیقا؟به نظرت یوگسلاوی و کوبا تقریبا بهش نرسیدن؟بدبختی اکثر شما سلطنت طلبا اینه که واقعا سواد بحثو ندارین،ادم از توضیح دادن خسته میشه…یا منو بشناس و عقایدمو بدون،یا انقدر احمقانه حمله نکن طوری که حماقت خودتو نشون بدی!من قرار نیست سعی کنم ایران شوروی بشه،مردمش شعور درک یه سری چیزارو ندارن…تا جایی که خودم میدونم من فعلا جمهوری خواهم،پس انقدر ابلهانه سعی نکن به چپا توهین کنی،چون اعصابم داره خرد میشه…حس میکنم دارم به یه بچه دبستانی درس تىوری و علوم سیاسی میدم!شایدم دارم با یه زبون نفهم بحث میکنم،نمیدونم!

1 ❤️

2018-07-20 08:26:05 +0430 +0430

دد لاور جون حرص نخور شیرت خشگ میشه این خدایی فک کنم سه نفره تو یه کاربری در آنه واحد سه جا تاپیک میزنه کسخوله؟

خلاصه تو خودتو ناراحت نکن بسی ساندیس خور(آب شنگولی) تا رستگار شوی ?
1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «