برترین فیلم ها و سریال های دنیا از نظر شما

1395/12/21

در این تایپیک قصد دارم با همکاری دوستان برترین فیلم و سریالهایی که منتخب کاربران هستند رو با هم به اشتراک بزاریم و هر دوست سعی کنه علاوه بر اسم فیلم یا سریال منتخبی که دیده لطف کنین در صورت امکان عکس و یه خلاصه کلی یا یه توضیح از ژانرش به دیگران ارایه بده از همه دوستان خواهش میکنم با تعداد لایک به هر فیلم پیشنهادی کمک کنن تا فیلمهای منتخبی که ارزش دیدن دارند رو بتونن بقیه راحت تر از تعداد لایکا انتخاب کنن سپاسگزارم. 🌹

8552 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-11 16:56:31 +0330 +0330

فیلم منتخب و محبوب خودم شجاع دل با بازی زیبای مل گیپسونه که به چگونگی ازادی اسکاتلند توسط ویلیام والاس میپردازه فضای درام و دیالوگ های ماندگار و زیبای این فیلم همراه با صحنه های اکشن و سخنان زیبا و درسهای جالب از این فیلم فیلمی ماندگار و زیبا ساخته.

3 ❤️

2017-03-11 16:58:55 +0330 +0330
1 ❤️

2017-03-11 17:20:38 +0330 +0330

The Godfather
AND

Gladiator ?

0 ❤️

2017-03-11 17:34:01 +0330 +0330

بهترین سریال به نظر من shameless هست…سریالی از جنس زندگی طبقه عادی خانواده های امریکایی و با مفاهیم بسیار زیاد.بهترین فیلم هم از لحاظ جذابیت داستانی فیلم رهایی از شاوشنگ بود و بهترین فیلم از لحاظ محتوایی و معنا دار بودن فیلم های 12 مرد خشن و اینسپشن بودن

3 ❤️

2017-03-11 17:52:26 +0330 +0330

سپاسگزار از دوستان عزیز که نظراتشونو میگن اگه مقدوره براتون عکسو ضمیمه کنید تا تاثیر بیشتر و کمک بیشتری به بینندگان فیلم داشته باشیم و فیلمهای پیشنهادی دوستان رو با لایک به هر فیلم یا سریال پیشنهادی راحت تر کنید جهت انتخاب

0 ❤️

2017-03-11 18:17:10 +0330 +0330

گورستان کرم های شب تاب ... موضوع ی خواهر برادره ژاپنیه که پدرشون رفته جنگ ( جنگ جهانی دوم ) ، مادرشون هم از بیماری از پا در میاد و برا غذا مجبور به دزدی میشه برادره ،آخر سر خواهر کوچیکه میمیره . واقعا غم انگیزترین فیلم دنیاست برای کسایی خواهر کوچیکتر دارن ...

و مسیر سبز و twilight و Hobbit 1 2 3

4 ❤️

2017-03-12 08:31:09 +0330 +0330

فیلمارو که قبلن گفتیم.
سریالای حال حاضر فعلن Walking-Dead و Game-Of-Thrones رو بورسه، مام میبینیم فیض میبریم.

ولی دوتا از سریالایی که بشخصه خعلی حال کردم باهاشون یکی Spartacus بود، یکی Vikings(که خودت بم معرفی کردی ?)

هر دو سریال، ژانر «تاریخی-اکشن» دارن ولی از لحاظ اجرا با هم شدیدن متفاوتن.
اسپارتاکوس برخلاف وایکینگز، خشونت و سکسو بصورت کاملن عریان نمایان میکنه واست. صحنه‌های جنگ و خونریزی وایکینگز چندان مالی نیس. ولی اسپارتاکوس همچین با شمشیر میزنه اعضا و جوارح یارو رو قط میکنه خون میپاچه رو هوا که دل و جیگرت قشنگ حال میاد ?

ولیکن از لحاظ شخصیت پردازی، بازیگر نخش اول جفتشون جذاب بودن و جفتشونم چه رنگ چشایی داشتن کسکشا! “اندی ویتفیلد” بازیگر فصل اسپارتاکوس (که متسفانه مُرد و قسمتای دیگه رو یه کسخل بجاش بازی کرد و یجورایی رید به سریال) خوی خفن انقلابی تو چشاش موج میزد. راگنارم که کاراکترش نیازی به تعریف نداره. (inlove)

3 ❤️

2017-03-12 08:46:14 +0330 +0330

سریال Game of Thrones خیلییییی قشنگه با سریال 100.
فیلم سینمایی Haider 2014 هندیه,واقعا یکی از بهترین فیلم های بوده که تا به حال دیدم.
The Notebook 2004در سبک عاشقانه هستش.
Stalingrad هم قشنگه.

1 ❤️

2017-03-12 08:50:31 +0330 +0330

بازیگر نخش “نـِـویا” هم، اولیش بسیار بسیار دلنشین‌تر و دوس‌داشتنی‌تر از اونی بود که معلوم نی برا چی جایگزینش شد.

نظر شما چیست؟

2 ❤️

2017-03-12 09:08:28 +0330 +0330

رییس دادگاه : می تونه همه چیزو تموم کنه … همین الآن … سعادت ، آرامش … فقط بگو … فریاد بزن بخشش

جمعیت : بخشش … بخشش … بخشش

رییس دادگاه : زندانی می خواد حرف بزنه

هامیش و استفان : ویلیام بگو … بگو بخشش

ویلیام والاس (زیر شکنجه فریاد میزند) : آزادی…

آخرین سکانس فیلم شجاع دل

3 ❤️

2017-03-12 09:25:52 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

فیلمارو که قبلن گفتیم.
سریالای حال حاضر فعلن Walking-Dead و Game-Of-Thrones رو بورسه، مام میبینیم فیض میبریم.

ولی دوتا از سریالایی که بشخصه خعلی حال کردم باهاشون یکی Spartacus بود، یکی Vikings(که خودت بم معرفی کردی ?)

اسپارتاکوس برخلاف وایکینگز، خشونت و سکسو بصورت کاملن عریان نمایان میکنه واست. صحنه‌های جنگ و خونریزی وایکینگز چندان مالی نیس. ولی اسپارتاکوس همچین با شمشیر میزنه اعضا و جوارح یارو رو قط میکنه خون میپاچه رو هوا که دل و جیگرت قشنگ حال میاد ?

ولیکن از لحاظ شخصیت پردازی، بازیگر نخش اول جفتشون جذاب بودن و جفتشونم چه رنگ چشایی داشتن کسکشا! “اندی ویتفیلد” بازیگر فصل اسپارتاکوس (که متسفانه مُرد و قسمتای دیگه رو یه کسخل بجاش بازی کرد و یجورایی رید به سریال) خوی خفن انقلابی تو چشاش موج میزد. راگنارم که کاراکترش نیازی به تعریف نداره. (inlove)

برادر اسی ممنون از حسن سلیقه ات (انصافا تو فیلم و سریال خوش سلیقه ای ? )

اسپارتاکوس رو شاید خیلیا دیده باشن ولی وایکینگ یه مقدار گمنامه که دیدنش رو به دوستان توصیه میکنم. ?

1 ❤️

2017-03-12 09:32:24 +0330 +0330
نقل از: Arrow11

فیلمارو که قبلن گفتیم.

اسپارتاکوس رو شاید خیلیا دیده باشن ولی وایکینگ یه مقدار گمنامه که دیدنش رو به دوستان توصیه میکنم. ?

لطف داری داداش

راجب وایکینگ گفتی…

خطر اسپویل (اونا که سریالو ندیدن، نخونن)

تعبیرت از اون قسمت که راگنار تو قفس پشت اسب با کوری که میبیتنش در قالب همون wise-man یا به اصطلاح مرد دانا و پیشگوی بلادشون، حرف میزنه چیه؟ (اگه دیالوگ رو یادته)

0 ❤️

2017-03-12 09:49:22 +0330 +0330
نقل از: Arrow11

فیلمارو که قبلن گفتیم.

لطف داری داداش

راجب وایکینگ گفتی...
خطر اسپویل (اونا که سریالو ندیدن، نخونن)

تعبیرت از اون قسمت که راگنار تو قفس پشت اسب با کوری که میبیتنش در قالب همون wise-man یا به اصطلاح مرد دانا و پیشگوی بلادشون، حرف میزنه چیه؟ (اگه دیالوگ رو یادته)

اون سکانسی که گفتی رو دقیقا یادم نمیاد ولی کلا کاراکتر اون مرد کور و نوع بها دادن کارگردان بهش رو یکی از ایرادهای سریال میدونم.

شاید من اشتباه میکنم ولی به نظرم یه جورایی تایید و تبلیغ خرافه میاد نوع شخصیت پردازیش

1 ❤️

2017-03-12 10:44:14 +0330 +0330

سریال هایی که ارزش دیدن دارند
Game of throns
Prison break
Homeland
Sons of anarchy

0 ❤️

2017-03-12 10:45:42 +0330 +0330

سپاس از برادر ارو اسی و سایر دوستان عزیز بشخصه زمان زیادی سریال وایکینگ رو در گمنامی دیدم و اونو به خیلیا از جمله اسی پیشنهاد کردم بازیگر فیلم وایکینگ یعنی رگنار جز کسانی بود که بازی با چهرش بشدت عجیب و خارق العاده بود متاسفانه بدلیل اسپویل نمیتونم بگم چرا این روزا دیگه حس نگاه کردن و امید به اومدن فصل بعدیش برام جذاب نیس انگار همه چی با شخصیت دوست داشتنی من اومد و با اونم رفت :(

0 ❤️

2017-03-13 07:53:50 +0330 +0330

(اسپویل)

من باب Vikings و کاراکترِ wise man همونطو که برادرArrow11 گف؛ شاید بشه اینو جزو نقاط منفی سریال قلمداد کرد بخاطر ترویج خرافه و ایضن صحت گذاشتن رو دنیای ماوراءطبیعه. چه بسا اواسط سریال این قضیه شدیدن دیگه داش رو مخ منم میرف که هرچی این یارو پیشگویی میکرد درست از آب درمیومد.

ولی با همه این اوصاف معلوم نی فازشون از گنجوندن این چیزا تو سریال چی بوده. چون قسمتی که بهش اشاره کردم قبل از مرگ راگنار این قضایا رو زیر سؤال میبره.
قبلن راگنار از پیشگو پرسیده بود چجوری میمیره، که پیشگو گفته بود روزی که یه کور ببینتش. حال‌اینکه اون روز فرارسید و راگنار از همون مرد کوری که دیدش پرسید کِی قراره اعدام بشه و یارو گف فردا! ینی یه روز تاخیر نسبت به پیشگویی. که همونجام راگنار گف اینا همش کسشره و سرنوشت هرکس دس خودشه و این چیزا که یارو در غالب همون پیشگو نمایان شد و گف «شاید تو درست بگی، من فقط یه پیامرسانم».
دیالوگ بین راگنار و شاه اکبرت نیز به نوبه خودش جالب بود که جفتشون مست کردن و با مسخره کردن بهشت همدیگه به ناباوری و پوچی این عقاید رسیدن...

1 ❤️

2017-03-13 08:52:36 +0330 +0330

بهترین سریال دنیا به نظرم (LOST)هست که هنوز هم هیچ فیلمو سریالی نتونسته رکورد بیننده هاشو بشکونه لاست در زمانه پخشش طبق تحقیق تلویزیون و مجلات آمریکا حدود 330میلیون نفر بیننده داشت گرچه خودمم معتقدم که آخر فیلم یکم از دستشون در رفت اونایی که دیدن حتما" حرفامو تایید میکنن اونایم که ندیدن توصیه میکنم هرچی دارن نگاه میکنن بزارن کنارو این سریال معر که رو ببینن ضرر نمیکنید

0 ❤️

2017-03-13 09:21:38 +0330 +0330
نقل از: eibo sexi

بهترین سریال دنیا به نظرم (LOST)هست که هنوز هم هیچ فیلمو سریالی نتونسته رکورد بیننده هاشو بشکونه لاست در زمانه پخشش طبق تحقیق تلویزیون و مجلات آمریکا حدود 330میلیون نفر بیننده داشت گرچه خودمم معتقدم که آخر فیلم یکم از دستشون در رفت اونایی که دیدن حتما" حرفامو تایید میکنن اونایم که ندیدن توصیه میکنم هرچی دارن نگاه میکنن بزارن کنارو این سریال معر که رو ببینن ضرر نمیکنید

یادش بخیر قبلنا که برادرام هنو نرفته بودن قاطی مرغا، دور همی میشسیم هر شب LOST میدیدم. بعدشم کلی تحلیل و حدس و گمان از معمّاهای خفنی که عاخر هر قسمت واسمون میذاش پیش رو.
ولی اونقد سریالو آب و تاب دادنو پیچیده‌ش کردن که آخرش خودشونم نتونسن درست جمو جورش کننو یه چیزی فقط سر هم بندی کردن تموم شه دراصل یجورایی ریدن رف!
ولی بهرحال این سریال خاطرات خوشی واسه ما ساخ.

0 ❤️

2017-03-13 12:50:23 +0330 +0330

سریال گمشدگان یا همونlost بسیار عالی استارت خورد و خوب پیش رفت اما بعد رسیدن به وسطاش خود کارگردان موند که حالا هی بعد زدن کلید سر موقع (شاسی که باید سر وقت مقرر زده میشد تو جزیزه) باید چیکار کنه بنظرم میتونست سریال عالی بشه اما متاسفانه خراب شد و اگه نمرشو ببینید علت نمره ای هم که داره بخاطر همون نصف اول سریاله بنحوی سریالو کش دار کردن که رمقی برای ببیننده باقی نزاشت نمونه های کش دار کردن سریال های خوبو که خراب شدن میشه تو سریالهایی شبیه سوپرنچرال خاطرات خوناشام دکستر سوپرانو و فرینج هم دید که بجای خاطره شدن این سریال ها ازار کش دار شدن سریالها هنوز تو ذهن بینندگان مونده .

0 ❤️

2017-03-13 12:56:06 +0330 +0330

پیشنهاد میدم اگه قصد دیدن یه فیلم مستند و زیبا رو دارید گروه برادران رو از دست ندید مستند فیلمی زیبا در مورد جنگ جهانی دوم .

0 ❤️

2017-03-13 12:56:42 +0330 +0330
0 ❤️

2017-03-13 13:16:54 +0330 +0330

آقا بهترین سریالی که من دیدم “فاطماگل” و بهترین فیلم سینمایی هم “چشمان آبی زهرا” ? ? :|
هرکی هم رو حرفم حرفی بزنه خودش میدونه :|

ضمنن گنجشک جان سریالی به اسم سوپرنشنال نداریم. ویرایش کن برادر ?

1 ❤️

2017-03-13 13:43:30 +0330 +0330
نقل از: مازیار خان آقا بهترین سریالی که من دیدم "فاطماگل" و بهترین فیلم سینمایی هم "چشمان آبی زهرا" ? ? :| هرکی هم رو حرفم حرفی بزنه خودش میدونه :|

ضمنن گنجشک جان سریالی به اسم سوپرنشنال نداریم. ویرایش کن برادر ?

اشتباه تایپی بود برادر سوپر نچرال ? داریم خوبشم داریم ?

1 ❤️

2017-03-13 13:43:56 +0330 +0330
0 ❤️

2017-03-13 15:39:42 +0330 +0330

راستش جوکر عزیز من فقط تونستم با یکش ارتباط برقرار کنم تا حدودی با بقیش نتونستم

0 ❤️

2017-03-13 17:39:33 +0330 +0330

والا هر چی اومدم جلوی خودمو بگیرم دلم نیومد تو این تاپیک عاولی نظر ندم. بسیاری از فیلم ها و سریال ها نظیر شاوشنگ پدر خوانده و بازی تاج و تخت که بر همه نمایانه. یه سریال فوق العاده که خودتون هم شدیدا بحث کردین سریال وایکینگز هست که قشنگیش بنظرم بیشتر از اینکه بر بحث جنگ و پادشاهی اینا باشه بخشای دینیش هست که نظرمو جلب کرده خصوصا اینکه ظاهرا فصل پنج قراره وارد مسلمونا بشن. از سریالای اجتماعی بسیار زیبا که کمدی درام هست سریال shameless و همچنین برای دوستانی که سریال های دروغکی براشون جالبه ومپایرو پیشنهاد میکنم چون بازیگراش خوبن و نه داستانش(ریده دیگه) همچنین خدمت اسکلت جون و صاحب اثر(تاپیک!) عرض کنم ک بعد از سریال وایکینگز از شبکه history برنامه ی مستند real vikings هم پخش میشه که دیدنش خالی از لطف نیست. و در اخر سریال های کمدی how i met your mother و friends هم که هرکی ندیده 98 درصد عمرش حقیقتا بر فناس.

خب حالا از بحث سریال بریم به بخش فیلم! به شخصه زیاد فیلمی نیستم ولی فیلمایی که شاید خیلیا ندیده باشن اما قشنگه( معروفا نیازی به گفتن ندارن) bitter moon که از طریق اسکلت عزیز باهاش اشنا شدم و فوق العاده بود بازیگر زنش. برای دوستانی که تمایلات فتیشی ارباب برده دارن اما همش نشستن سوپرشو دیدن و دنبال فیلمن هم 50 shades of grey
یه فیلم فوق العاده اکشن هم هست به اسم جان ویک john wick که اوشون بازیگر فیلم knock knock هم هستن که سال بعدش ساخته شد. راجب یه اقایی هست که عاشق یکی شده و از گروه مافیایی اومده بیرون. بعد پسر کره خر رئیس میاد این جانو اذیت میکنه و اینم شروع میکنه به تاخیری زدن برای مادر همشون! فیلمای کمدی سری hang over هم از دست ندین فعلا سه تاش ساته شده. فیلم بازم هست حالا اگه خواستین بعدا میگم. زیاد حرف زدم! موفق باشین

0 ❤️

2017-03-13 17:59:42 +0330 +0330

سه گانه بت من که برترین سه گانه دنیاست

0 ❤️

2017-03-13 19:30:11 +0330 +0330
نقل از: آق جوکر

من هنوز سه گانه ماتریکس رو بهترین میدونم. کسی نیاز به توضیح داره؟

والا منم این سه گانه رو دوست دارم ولی یه نقد بهش زدن :

‍ دلیل این اتفاقات اشتباه، ماتریکس نیست!

لیزا رندال فیزیکدان نظری دانشگاه هاروارد احتمال حضور ما در یک بازی ویدیویی که توسط آیندگان اداره می‌شود را با تقریب خوبی صفر بیان کرده و می‌گوید برخلاف آنچه ایلان ماسک فکر میکند، اتفاقات عجیبی که اخیرا رخ داده‌اند صرفا شیوه‌ای است که دنیا پیش می‌رود. اگر با نظریه‌ی شبیه‌سازی آشنا نیستید، این نظریه برگرفته از مقاله‌ای از یک فیلسوف سوئدی به نام نیک باستروم از دانشگاه اکسفورد است که ادعا می‌کند حداقل یکی از گزاره‌های زیر درست است:

۱- با احتمال بالایی نسل انسان پیش از رسیدن به مرحله‌ی پساانسانی منقرض می‌شود.

۲- هر تمدن پساانسانی با احتمال بالایی علاقه‌ای به اجرای شبیه‌سازی‌هایی از تاریخ تکاملی ندارند.

۳- ما با احتمال بالایی در یک شبیه سازی کامپیوتری زندگی می‌کنیم.

منظور از مرحله‌ی پساانسانی که باستروم به آن اشاره می‌کند مرحله‌ای از آینده‌ی انسان‌هاست که تکنولوژی به سطحی رسیده که کامپیوتر‌ها توانایی شبیه‌سازی تاریخ کامل ذهن بشر را با کمتر از یک میلیونم توانایی پردازش در یک ثانیه را دارا می‌باشند. حال تصور کنید که یک تمدن پساانسانی در آینده‌ای دور توانایی ساخت شبکه‌ای از این شبکه‌های پیچیده‌ی “شبیه‌سازی پیشینیان” را داشته باشد. به این شیوه می‌توانیم ذهن پیشینیان را آپلود کرده تا در یک برنامه‌ی کامپیوتری بسیار بزرگ زندگی کنند. سال گذشته، ایلان ماسک، با این ادعا که “احتمال اینکه ما در واقعیت باشیم یک در میلیارد است“، خود را به عنوان یکی از طرفدارهای بزرگ فرضیۀ شبیه سازی معرفی کرد.

اما زمانی که کورین پرتیل از شرکت کوارتز از لیزا رندل پرسید که آیا مشکلی که در جوایز اسکار پیش آمد باعث شده در مورد موضع ضد شبیه‌سازی خودش تجدید نظر کند، رندال گفت: «نه! حتی اندکی.» وی افزود: « در حال حاضر قادر نیستیم ثابت کنیم که آیا در یک شبیه سازی زندگی می‌کنیم یا نه. پس هیچ دلیلی ندارد که باور کنیم در یک شبیه‌سازی هستیم. به هرحال همۀ ما مطمئن هستیم که انسان‌ها می‌توانند کارهای فوق العاده‌ای بکنند و همچنین به شیوه‌های شگرفی مرتکب خطا شوند.»…

گفتگوی کامل در سایت: bigbangpage.com/?p=63612

ترجمه: معصومه رحیمی/ سایت بیگ بنگ

1 ❤️

2017-03-14 19:06:22 +0330 +0330

harkari krdm nshod upload konm
bnzre mn bhtrin seryal breaking bade ke toye seryala nzir ndare harchan bayide ksi ndide bashe vli age ndidin bbinin motmaen bashin pashimon nmishin

va dar mored film bhtrin filmi ke didm film prometheus hast filmi ke khyli kamtar az liaqtsh bod mored tavajoh grft kargrdansh ridly scote az bhtrinha be qole dostan age nbinin kole omrton bar fanas

2 ❤️

2017-03-14 21:22:02 +0330 +0330
نقل از: chimann
نقل از: آق جوکر
نقل از: Psycho_Man سه گانه بت من که برترین سه گانه دنیاست

جوکرش رو بیشتر می پسندم.

من عاشق شخصیت جوکرم فوق العاده ست

منم عاشق دوز دخدر جوکرم فوق العاده است <3

0 ❤️

2017-03-14 22:38:21 +0330 +0330

سریال" breaking bad" و سریال “homeland” واقعا زیبا هستند.“breaking bad” راجع به یه معلم شیمی که سرطان میگیره و چند ماه بیشتر وقت نداره و پس انداز برای خانواده نداره.تصمیم میگیره قبل مرگ شیشه تولید کنه تا پولش پس انداز برای خانواده بشه و مابقی داستان .
سریال “homeland” درباره یه سرباز آمریکایی که ۸ سال اسیر عراق بوده و آزاد میشه ولی تغییراتی پیدا کرده که خودتون ببینید بهتره
یه سریال هم هست" strick back" که فصل اولش افتضاح ولی از فصل دوم کیفیت ساختش خوب میشه و هر چند قسمت یه داستانی داره.پر از صحنه های اکشن و …تعدادی از بازیگران “game of thrones” هم در این سریال بازی میکنن.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «