برخی راههای بزرگتر کردن کیر

1397/12/20

با این روش‌ها میتوان کیر را بزرگتر کرد

آیا گمان می‌کنید کیرتان به اندازه‌ی کافی بزرگ نیست؟ راه‌هایی برای بزرگ کردن کیر وجود دارد اگرچه روش‌های چندان خوبی نیستند.

by Dr. Debby Herbenick & Melissa Matthews
May 4, 2018

⚠️ از درج تصویر شومبول زیر تاپیک و نظرپرسی درمورد بزرگ و کوچیکیش خودداری شود.

مردها همیشه نگران این هستند که آیا کیرشان کوچک است یا خیر. خوشبختانه یک سری خبر خوب اینجا هست…
دقت شود: پژوهش‌ها نشان می‌دهد اکثر مردانی که نگران اندازه‌ی کیرشان هستند درواقع کیر نرمال و استانداردی دارند.

متاسفانه به واسطه‌ی فیلم‌های پورن این باور غلط وجود دارد که برای این که پارتنر لذت ببرد حتماً باید کیر بزرگ باشد. این باور بسیار احمقانه‌ست، حتی یک پژوهشی که در سال 2017 انجام شد نشان می‌دهد احتمال ارضا شدن زنان با ترکیبی از بوسیدن احساسی و عمیق، تحریک کردن کص و سکس دهانی بیشتر است، برای انجام هیچ کدام از این کارهایی که برشمرده شد به کیر بزرگی نیاز نیست.

خلاصه این که به احتمال زیاد کیر شما کاملاً نرمال و استاندارد است ولی با این وجود اگر در مورد بزرگ کردن کیرتان کنجکاو هستید می‌توانید یکسری از گزینه‌های زیر را امتحان کنید. ولی این روش‌ها دردناک، پرهزینه و حتی بعضی از آنها باعث افزایش سایز کیرتان نخواهند شد، ولی به هر حال روش‌های زیر در حال حاضر در دسترس هستند و از بد به بدتر طبقه بندی شده‌اند!

١) جراحی ایمپلنت کیر
“جیمز الیست” جراح ساکن لس آنجلس ادعا می‌کند که او تنها جراح جهان است که می‌تواند با انجام یک نوع جراحی خاص و با استفاده از ایمپلنت سیلیکونی طول و قطر کیر را افزایش دهد. او ادعا می‌کند که می‌تواند طول کیر را به طور متوسط تا چهار سانت و قطر کیر را تا ۶ سانت افزایش دهد. او تا کنون برای ١٣٠٠ نفر این ایمپلنت را انجام داده است. ولی این جراحی سیزده هزار دلار هزینه دارد و احتمال عفونت و شکستگی ایمپلت نیز وجود دارد.

٢) جراحی پلاستیک
بعضی از جراحان می‌توانند با بریدن رباط عضلانی ابتدای کیر کاری کنند تا کیر بزرگتر به نظر برسد. این عمل جراحی می‌تواند عوارض خطرناکی مانند آسیب رساندن به بافت‌ها، درد هنگام نعوظ، عفونت یا اختلال عملکرد جنسی داشته باشد. به علاوه این عمل حدود نه هزار دلار هزینه دارد و همچنین مطالعات نشان می‌دهد که با انجام این عمل جراحی اندازه‌ی کیر فقط چیزی حدود یک سانت بزرگتر می‌شود که این میزان افزایش معمولاً انتظارات افراد را برآورده نمی‌کند.

٣) تزریق چربی
در این روش جراحان با انجام “لیپوساکشن” چربی خود فرد را خارج می‌کنند و با سرنگ آن را به کیر فرد تزریق می‌کنند. با انجام این عمل جراحی طول و قطر کیر مردان فقط چیزی کمتر از یک سانت افزایش پیدا می‌کند. به علاوه این نتایج دائمی نیستند و ممکن است با مرور زمان کیر به حالت قبلی‌اش بازگردد. همچنین مثل هر عمل جراحی دیگری، این روش نیز ریسک‌های مخصوص خودش را دارد، مثلا در یک نمونه بیمار ٣٠ ساله‌ای به دلیل انجام این جراحی جان خودش را از دست داد زیرا چربی‌ای که به کیرش تزریق شده بود به مرور به سمت ریه‌هایش حرکت کرد و باعث خفگی او شد.

۴) تزریق پلاسمای غنی از پلاکت
این یکی از روش‌های نسبتا جدید برای افزایش سایز کیر است. در این روش پلاسمای خون فرد جدا شده و غلیظ می‌شود تا پلاکت آن ۴ الی ۵ برابر شود، سپس پلاسما به کیر تزریق می‌شود تا جریان خون در کیر افزایش یابد و کیر بزرگتر به نظر برسد. تا الان تحقیقات زیادی در مورد اثر بخشی این روش انجام نشده است تا مشخص شود آیا این روش در بلند مدت جوابگو هست یا نه.

۵) دستگاه‌های کش‌دهنده‌ی کیر
یک سری از دستگاه‌ها هستند که مردان می‌توانند روزها زیر لباس زیرشان بپوشند تا با کش دادن کیرشان به مرور به سایز آن اضافه کنند. دو تا از قدیمی‌ترین دستگاه‌هایی که تا امروز هم از آنها استفاده می‌شود “Andro-Penis” و “Golden Erect” هستند.
بعضی از متخصصان باورد دارند که این وسایل ممکن است اثرگذار باشند، همچنین پژوهشی که در سال 2015 انجام شد نشان می‌دهد که “Andro-Penis” چیزی حدود یک سانتیمتر به طول کیر اضافه می‌کند. ولی “جمین براهامات” متخصص اورولوژی ساکن فلوریدا باور دارد که سختی و مشکلات این کار و آسیب‌های احتمالی که این کار می‌تواند به فرد وارد کند ارزش انجامش را ندارد.
او می‌گوید: «پژوهش‌های خیلی کمی درمورد فواید این روش انجام شده است. به علاوه شما باید آنها را برای چندین ساعت در روز و در ناحیه‌ی حساسی از بدنتان بپوشید که خود این مسئله می‌تواند خطرناک باشد.»

منبع:

menshealth.com/sex-women/a19540387/q-a-how-can-i-make-my-penis-thicker-safely

50463 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-10 23:23:40 +0330 +0330

روغن مخصوص گیاهی جهت بزرگ کردن الت

3 ❤️

2019-03-11 18:59:01 +0330 +0330

این دستگاه های کشنده به شدت دروغه. هرکی بخره پشیمون میشه

4 ❤️

2019-03-11 19:42:22 +0330 +0330

چرا راههای طبیعیه افزایش سایزو نذاشتی هم تقریبا بی عوارضه هم مطمئن ولی بازم ممنون بابت تاپیکت

1 ❤️

2019-03-11 20:19:40 +0330 +0330
نقل از: شبح سیاه پوش چرا راههای طبیعیه افزایش سایزو نذاشتی هم تقریبا بی عوارضه هم مطمئن ولی بازم ممنون بابت تاپیکت

چیزی اطلا ندارم در اون مورد. طبیعیشو سراغ داری معرفی کن یا براش تاپیک بذار بی‌تردید میتواند مفید واقع شود.
1 ❤️

2019-03-11 20:21:20 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: شبح سیاه پوش چرا راههای طبیعیه افزایش سایزو نذاشتی هم تقریبا بی عوارضه هم مطمئن ولی بازم ممنون بابت تاپیکت

چیزی اطلا ندارم در اون مورد. طبیعیشو سراغ داری معرفی کن یا براش تاپیک بذار بی‌تردید میتواند مفید واقع شود.

یه PDF دارم باید دنبالش بگردم ولی جدا می گی نمی دونی یا شوخیه؟

در ضمن طبیعیش چندتا فرایند که باید به طور مستمر چند ماه انجام شه
1 ❤️

2019-03-11 20:23:31 +0330 +0330
نقل از: شبح سیاه پوش

مگه ما با هم شوخی داریم؟
اگه منظورت نرمشهای مخصوص افزایش سایز و ایناس، فک کنم یه چیزایی چن وخ پیشا درموردش خونده بودم ولی به نظر نمیومد پشتوانه‌ی علمی داشته باشه.

1 ❤️

2019-03-11 20:31:22 +0330 +0330

مگه ما با هم شوخی داریم؟
اگه منظورت نرمشهای مخصوص افزایش سایز و ایناس، فک کنم یه چیزایی چن وخ پیشا درموردش خونده بودم ولی به نظر نمیومد پشتوانه‌ی علمی داشته باشه.

حالا چرا می زنی ? مگه همینا که تو مقاله نوشته پشتوانه علمی داره؟ ما که انجام دادیم مفید بوده!اکثر کارها ابتدا انجام داده شده بعدا رفتن رش تحقیقات کردن
الان این حرفی که زدی ینی تو داستانای مروارید سیاه دیگه باهات شوخی نکنم؟

1 ❤️

2019-03-11 20:48:55 +0330 +0330

مگه ما با هم شوخی داریم؟

حالا چرا می زنی ? مگه همینا که تو مقاله نوشته پشتوانه علمی داره؟ ما که انجام دادیم مفید بوده!اکثر کارها ابتدا انجام داده شده بعدا رفتن رش تحقیقات کردن
الان این حرفی که زدی ینی تو داستانای مروارید سیاه دیگه باهات شوخی نکنم؟

خوبه پس درموردش اطلارسانی کن تا دلواپسان سایز اسفاده ببرن. درضم تا جایی که میدونم menshealth معتبر هس تا حدی که بشود رو پشتوانه‌ی علمی مقالاتش حساب کرد.
اون داستانا رم هرچن حال ندارم بخونم ولی مشکلی هم باهاش ندارم، میتوانید ادامه بدید.

2 ❤️

2019-03-12 06:24:29 +0330 +0330

بهترین روش استفاده از دستگاه های کشش هست و علت کوتاهی الت تناسلی اغلب به دلیل کمبود ترشح تستسترون در دوران بلوغ هست و ژنتیک هم تاثیر دارد در حال حاظر روش موثر و قطعی برای افزایش طول و قطر وجود ندارد

1 ❤️

2019-03-12 15:08:03 +0330 +0330

بر خلاف تصور خیلی از آقایون بزرگی آلت اصلا مزیت نداره. حداقل خود من که درگیرم باهاش. اولا هیچ دختری حاضر به سکس با سایز بزرگ نیست.
از آنال سکس که کلا محرومی. از جلو هم که میکنی همیشه دستای پارتنرت به پهلوهاته گه مبادا تا ته بکنی. داغ دلم تازه شد. واقعا از این جمله که تورو خدا تا ته نکن حالم خراب میشه

1 ❤️

2019-03-12 17:36:18 +0330 +0330

حاجی من از خودم راضیما
ولی این روشا تو جمهوری اسلامی جوابگو نیست

1 ❤️

2019-03-13 21:07:47 +0330 +0330
نقل از: kamyar2233 بر خلاف تصور خیلی از آقایون بزرگی آلت اصلا مزیت نداره. حداقل خود من که درگیرم باهاش. اولا هیچ دختری حاضر به سکس با سایز بزرگ نیست. از آنال سکس که کلا محرومی. از جلو هم که میکنی همیشه دستای پارتنرت به پهلوهاته گه مبادا تا ته بکنی. داغ دلم تازه شد. واقعا از این جمله که تورو خدا تا ته نکن حالم خراب میشه

واقعامال شمااینقدربزرگه…من بزرگ دوس دارم…میشه ببینمش؟ ;)

0 ❤️

2019-03-16 15:03:03 +0330 +0330

عالی بود دستت درد نکنه ولی مورد 3 رو که خوندم از شوربختی طرف اینقدر خندم گرفت که حد نداره اخی طفلکی 🙄

0 ❤️

2019-03-16 20:08:46 +0330 +0330

میتونید از روغن زالو استفاده کنید یکم گرونه ولی تو ۲ ماه جواب میده

1 ❤️

2019-03-18 21:46:08 +0330 +0330

روغن خراطین چی خوب ؟
کسی ازش استفاده کرده تا حالا ؟

0 ❤️

2019-03-18 21:50:26 +0330 +0330

هیچ گونه دارو ،روغنی وجود نداره که باعث بزرگی آلت بشه
الکی پول خودتون رو دور نریزید
این هم نوعی بیزینس جهانی هست

0 ❤️

2019-03-18 22:02:46 +0330 +0330
نقل از: morytyson میتونید از روغن زالو استفاده کنید یکم گرونه ولی تو ۲ ماه جواب میده

دوست عزیز خودت استفاده کردی؟
تاثیر داشته

0 ❤️

2019-03-24 20:31:52 +0430 +0430

این روش رو از یع فیلم دیدم ولی خودم امتحان نکردم

لایک یادتون نره (clap)

0 ❤️

2019-03-24 22:44:32 +0430 +0430
نقل از: Froozen راه موثر همون‌ روشه است فقط بقیه چاپیدن پول ملته ادم‌ینه agent_ps فعاله دوباره انگار چن‌لم زده داره عضو میگیره هنوز bigger_dick یکم پاسخگویی و پشتیبانیش دیرتر جواب میده ولی تخفیف عیدانه اشو هنوز داره اگه یه وقت خواستین بخرین تا چارم صبر کنین بعد بخرین تخفیفای چارم به بعدش بهتره معمولا

راه ارتباطی؟
قیمت؟

0 ❤️

2019-03-29 11:00:14 +0430 +0430
نقل از: Erfan.5876 روغن خراطین هم خیلی مفیده

از این روغن استفاده کردی اصلا تاثیر داره؟

0 ❤️

2019-04-05 01:36:09 +0430 +0430

روغن خراطین هیچ توجیه علمی نداره و بقول دوستمون کسشعر محضه.عمل و تزریق انواع ژل دردناک و کلی پر خطر و پر هزینه هست.در واقع تمام این روشها همش پشمه .بخصوص این تبلیغات و داروهایی ک شبکه های ماهواره تبلیغ میکنن.تا اوجایی ک من میدونم بهترین راه ورزش روزانه مدام و مستمر ،بهترین و بیخطر ترین روشه واس بزرگ کردن آلته.ک اون هم باید حداقل دو سه ماه انجام بشه

0 ❤️

2019-04-05 07:29:55 +0430 +0430

هم اکنون در اصفهان
تاثیر گذاری عالی

0 ❤️

2019-04-05 08:12:26 +0430 +0430

همونطور که رفیقمون گفت اصلا هم مزیت خاصی نداره چون اکثر ما ازدواج میکنیم حالا با دخترایی که پاکن ویا معمولا با دخترایی که حداکثر چندبار دادن حالا اینو درنظر بگیر بخوای اون کیرو بکنی داخلش اولا از پشت که امکان نداره بزاره بزاری توش پس این یکی پرید و بعد از جلو هم هی میگه تا ته نکنی داخلش و دستش رو شکمته کنزاره بکنی تا اخر داخل
این چه حالی میده جز یک عقده برای امثال من؟
دخترای اطراف تبریز یا مراغه پیام بدن تلگرامن@alikoo66

0 ❤️

2019-04-06 03:15:41 +0430 +0430

یه نوع پرورش اندام برای کیر هستش

کیر من با همین روش تا ۲۰ سانت رسیده

0 ❤️

2019-04-06 11:27:49 +0430 +0430
نقل از: یک کیر واقعی یه نوع پرورش اندام برای کیر هستش

کیر من با همین روش تا ۲۰ سانت رسیده

مستر بگو ماهم بدونیم

0 ❤️

2019-04-06 11:29:23 +0430 +0430
نقل از: amir.hasharii
نقل از: Froozen
نقل از: ashkan3832
نقل از: Froozen راه موثر همون‌ روشه است فقط بقیه چاپیدن پول ملته ادم‌ینه agent_ps فعاله دوباره انگار چن‌لم زده داره عضو میگیره هنوز bigger_dick یکم پاسخگویی و پشتیبانیش دیرتر جواب میده ولی تخفیف عیدانه اشو هنوز داره اگه یه وقت خواستین بخرین تا چارم صبر کنین بعد بخرین تخفیفای چارم به بعدش بهتره معمولا

راه ارتباطی؟
قیمت؟

به آی دی agent_ps پیام بدی خودش میگه

اینم یه شیاده من خودم باهاش چت کردم آب افتاد به دست و پاش 🙄

جدی؟
پس همشون دروغگو هستن
ادم نمیدونه چکار کنه والا

0 ❤️

2019-04-08 07:16:42 +0430 +0430

ما همینجوری هم باهاش مشکل داریم هر جا میرم از رو شلوار معلومه

0 ❤️

2019-04-08 15:13:58 +0430 +0430

روغن خراطین از قدیم بوده برای افزایش سایز همچنین علاوه بر افزایش سایز کیر روی خانم ها برای افزایش سایز باسن و سینه هم تاثیر داره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «