برطرف کردن نیاز های جنسی

1396/06/01

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان . من خیلی از تاپیک هارو گشتم و دیدم که خیلی ها صرفا به خاطر خود ارضایی میان تو سایت و عکس و فیلم می بینن . همینطوری پیش بره نسل اینده کشورمون از قدرت جنسی پایینی برخوردار هستن و مشکلات و فاجعه های فرهنگی ( بی غیرتی ها - دوستانی که میگن زنمون دوست پسره داره و…) خیلی بیشتر خواهد شد .

من کوچیک همتونم و تنها هدفم اینه کمکتون کنم که یکم کمتر خود ارضایی بکیند که بعدا دچار مشکلات جدی نشین …

در حالت معمولی خود ارضایی مثل قرص مسکن میمونه و فقط میتونه شهوت رو واسه مدت کوتاهی متوقف بکنه ولی چند روز دیگه دوباره شهوت یه حالت اولیه خودش برمیگرده و فرد اگر به این خود ارضایی موتاد بشه میخواد هی تکرارش بکنه که بعده ها در ازدواجش دچار مشکلات ناتوانی جنسی میشه که باید به دکتر مراجعه بکنه و خیلی هزینه های بالایی داره و اگر یکمم همسرش ادم با جنبه ای نباشه مشکل جنسیش رو خیلی ها می فهمن و آبرو ریزی میشه و این وسط یه سری خانوم ها هم هستن که خیانت میکنن ک دیگه این خیلی بده.

تمام اینارو گفتم چون من کسانی رو میشناختم که توی دوران مجردیشون هیچ وقت به دختر مردم دستم نزده بودن و با دید به قول خودشون وجدانی زندگی کردن( البته درستش هم همینه ها ولی راه های حلش رو در ادامه میگم…) ولی به دلیل خود ارضای زیاد دچار بیماری ناتوانی جنسی شده بودن و توی رابطه جنسی آلتشون سفت نمیشد و باعث آبرو ریزی توی فامیل و خیانت همسرش و جداییشون شد …

دوستان عزیز راه هایی وجود داره که بتونید نیاز های جنسیتون رو برطرف بکیند :

در ابتدا باید بگم که من اصلا رابطه جنسی با دروغ و مکار بازی با دوست دختر رو قبول ن دارم . اگر با دختری دوست هستید که خودش تمایل به رابطه جنسی داره که هیچ ولی اگر می بینید که دختر سالم و خوبیه به هیچ وجهه حق نداری حتی بهش دست بزنی اینو یادت باشه

و واسه این که ناموس مردمو بیچاره نکیند راه های قشنگ تری هست که تا اخر عمرتون مجبور نشید آه یه نفر پشت سرتون باشع.

راه اول : میتونید با خانوم های بیوه ای که خیلیم مشتاقن صیغه ای بشن صیغه بکیند و عشق و حال بکنید و هیچ کسی هم بهتون نمیگه چرا اینکارو کردی چون کارتون مشکلی نداره …

راه دوم: اگر شرایط مالی و اجتماعیش رو ندارین که زن ضیغه ای بگیرین میتونین با جنده های پولی( زنانی که خودشون با میل کامل واسه تامین مخارج زندگی دست به اینکار میزنند ) رابطه جنسی داشته باشین ولی یادتون باشه از کاندوم استفاده کنید که دچار بیماری های جنسی نشید…

موفق و سر بلند باشید 🌹 🌹

1531 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-08-23 19:35:38 +0430 +0430

عالی بود.
خودارضایی شرف داره به دست زدن به خانومی که تمایل نداره.

0 ❤️

2017-08-27 11:14:17 +0430 +0430
نقل از: sina_barde عالی بود. خودارضایی شرف داره به دست زدن به خانومی که تمایل نداره.

بله درسته ولی همونطور که گفتم خود ارضایی یه مسکنه و شهوت رو برای مدت محدود کنترل میکنه واسه همین اگر نمیتونین ازدواج کنید بهترین راهش زن صیغه ایه .

یه کم بیشتر هماهنگ کنیم باهم دوستانی که تمایل دارن از هر شهری که هستن شماره ی چند نفر که خودشون تمایل دارن صیغه ای بشن رو بزارن که افرادی که نیاز دارن مراجعه بکنن و کمتر توی این جامعه شاهد فاجعه های بد تر این باشیم که دختر های کم و سال 13 الی 18 سال دارن از دوطرف سکس میکنن… (blush) (blush)

0 ❤️

2018-05-25 16:52:32 +0430 +0430
نقل از: Beauty1996 تنها مشكل خود ارضايي زود ازاليه.فك نكنم ربطي به شلي و سفتي الت داشته باشه

شما میتونی از مانکن های جنسی و کس مصنوعی استفاده بکنی که هیچ ضرری نداره

0 ❤️

2018-05-25 18:39:34 +0430 +0430
نقل از: Beauty1996
نقل از: hosein2017
نقل از: Beauty1996 تنها مشكل خود ارضايي زود ازاليه.فك نكنم ربطي به شلي و سفتي الت داشته باشه

اينم ميشه همون خود ارضايي.فرقي نداره

شما در خود ارضایی آلتت رو حرکت میدی و این خیلی ضرر داره

ولی وقتی یه نیم تنه سکسی زنانه بگیری دقیقا مشابهه همون کس و کون طراحی شده و داخلش پره از سنسور و وقتی باهاش رابطه داری از لطافت و گرمای بالایی برخورداره و مهمتر از همه همون عمل سکس طبیعی و دخول انجام میشه و ضررش نسبت به خود ارضایی صفره

0 ❤️

2018-05-25 19:01:42 +0430 +0430

ولی وقتی یه نیم تنه سکسی زنانه بگیری دقیقا مشابهه همون کس و کون طراحی شده و داخلش پره از سنسور و وقتی باهاش رابطه داری از لطافت و گرمای بالایی برخورداره و مهمتر از همه همون عمل سکس طبیعی و دخول انجام میشه و ضررش نسبت به خود ارضایی صفره

شما کلا نفست از جای گرم بلند میشه …

گویا اصلا از قیمتها خبر نداری !

دخترها یا خانمهای صیغه ای الان از 2 میلیون تومان برای یک ماه کمتر نمیگیرن و میگن که مثلا چهار بار در ماه میتونی من رو ببینی… !

مانکنهای جنسی یا واژن مصنوعی هم خیلی خیلی گرون هستند و با بالا رفتن قیمت ارز ، بطور مداوم قیمتشون بالاتر میره !

0 ❤️

2018-05-26 13:42:25 +0430 +0430
نقل از: alrzawla منم يه چند وقتي بود كه خود ارضايي مي كردم اونم شديد مثلا روزي يه بارو ميزدم اينايي كه ميگن كمرو خشك ميكنه چرت ميگن اونم بخاطر اينه كه بلد نيستن مثلا موقع زدم به جلو خم ميشن و بدنشونو سفت مي كنن يه عكس العمل براي اينكه زود تر ارضا بشن و ... كه نمي خوام بگم اما من به شخصه يه مقدار افسرده شده بودم و زير چشامم گود افتاده بود جوري كه خودمو تو ايينه نگاه مي كردم حس ميكردم شادابي مو از دست دادم الانم سه هفتست رفتم تو ترك يعني مثلا تحريك ميشم ولي كارو به خود ارضايي نمي كشونم چند بارم فكر كس مصنوعي به سرم زد ولي اينكه از كجا سفارش بدم با كدوم پست بيارنو كجا خونه قايم بدم كسي نبينه پشيمون شدم الانم چند وقتيه مي خوام يه خانوم پيدا كنم كه حداقل بتونم نيازامو بر طرف كنم كه پيدا نميشه ( همه از تهران و البرز و اينان) پولي ش هم كه ١٠٠ ١٢٠ تومن ميگيره پولشو ندارم خدارو شكر اين اطراف زن بيوه هم نداريم ( يا كسي كه بخواد پا بده) از گي هم بدم مياد اين كه بخوام با پسر باشم در كل سرتونو درد نيارم با يه كير شق دارم تايپ مي كنم كه جقم باش نمي تونم بزنم بع نظر شما الان من چيكار كنم؟

بهترین پیشنهاد من بهت اینه که پولاتو جمع کن چون من یه سری کس مصنوعی دارم میارم مخفیه یعنی ظاهرش مثل بطری رانی یا نوشابه کوچیک میمونه بعد که درش رو باز کنی کس مصنوعیه و چون کوچیک هست میتونی هرجایی که میخوای قایمش کنی

0 ❤️

2018-05-26 15:12:45 +0430 +0430

با بیشتر مطالبتون موافقم.
درمورد جق چند نکته وجود داره.

جق باید آخرین راه‌حل سالم باشه.
نداشتن سکس برای یک هفته یا ده روز تاثیرات عصبی مثه پریود بودن خانوما روی آقایون میذاره، یعنی بی‌اعصاب میشن. توصیه نمیکنم، گفتم آخرین راه‌حله.

منتها چند نکته درباره خودارضایی بگم. 3تا نکته منفی داره که باید مراقبش بود.
1.تخیلات تخمی: یعنی خیلی تخیلی نشید، با فکر کردن به سکسهای غیرمتعارف بذرش رو توی مغزتون میکارید، چون سکس رابطه مستقیم با ناخودآگاه داره.

2.زود تمومش نکنید، یعنس از روش استارت استاپ استفاده کنید که سست عنصر و زود انزال نشید.

1. چونکه جق تنهایی انجام میشه شما بدنه دیگری رو تاچ و لمس نمیکنید و یک حشر تخمی رو دارید تحمیل یا تحمل میکنید، بدنتون کانل بالانس نمیشه، و احساس ضعف و بی‌حالی یا ضدحالی ممکنه داشته باشید.
0 ❤️

2018-05-26 15:28:20 +0430 +0430

خوب منی که نه جنده میتونم بکنم نه مطلقه باید چیکار بکنم؟ کلا پول ندارم

0 ❤️

2018-05-26 16:48:20 +0430 +0430
نقل از: 1ooo1 خوب منی که نه جنده میتونم بکنم نه مطلقه باید چیکار بکنم؟ کلا پول ندارم

گفتم که دیگه هر چقدر بی پول باشی با یکم صرفه جویی تو هزینه هات میتونی یه 200 تومن جمع کنی یه کس مصنوعی بگیری و داعمی باهاش کیف کنی . یا یه راه بهتر که اینطور که میگی بهت نمیخوره روشو داشته باشی ولی بهترین راه اینه که بری با دخترایی دوست بشی که " خودشون " تمایل به سکس دارن بازم میگم خودشون علاقه و تمایل داشته باشند نه اینکه بخوای مخشون رو بزنی و تحریکشون کنی چون اصلا درست نیست

0 ❤️

2018-05-26 17:27:35 +0430 +0430
نقل از: 1ooo1 خوب منی که نه جنده میتونم بکنم نه مطلقه باید چیکار بکنم؟ کلا پول ندارم

گفتم که دیگه هر چقدر بی پول باشی با یکم صرفه جویی تو هزینه هات میتونی یه 200 تومن جمع کنی یه کس مصنوعی بگیری و داعمی باهاش کیف کنی . یا یه راه بهتر که اینطور که میگی بهت نمیخوره روشو داشته باشی ولی بهترین راه اینه که بری با دخترایی دوست بشی که " خودشون " تمایل به سکس دارن بازم میگم خودشون علاقه و تمایل داشته باشند نه اینکه بخوای مخشون رو بزنی و تحریکشون کنی چون اصلا درست نیست

خوب کس مصنوعی همون جق نمیشه؟؟

0 ❤️

2018-05-26 17:45:53 +0430 +0430
نقل از: 1ooo1

خوب کس مصنوعی همون جق نمیشه؟؟

نه خیر این کس های مصنوعی بصورت طبیعی و بهترین مواد درجه یک ساخته شده و داخلش سنسور گرما داره و خیلی طبیعی و عالی شما رو ارضا میکنه…

0 ❤️

2018-05-26 17:47:03 +0430 +0430
نقل از: آرمان7

قیمتش چنده و چطوری تهیش کنم

خوب قیمتش از 150 شروع میشه به بالا و خودم هم دارم

0 ❤️

2018-05-26 18:56:20 +0430 +0430

تیم تنه است یا کس مصنوعی، و اگه نیم تنه است امکان پنهان کردنش وجود داره؟

نیم تنه ها بزرگتر هستن و مخفی نیستن دیگه

0 ❤️

2018-05-26 19:19:46 +0430 +0430

تیم تنه است یا کس مصنوعی، و اگه نیم تنه است امکان پنهان کردنش وجود داره؟

نیم تنه ها بزرگتر هستن و مخفی نیستن دیگه

کس مصنوعی چنده؟ ضرر که نداره؟ فقط نمیخوام به خونمون بیاد چون بیشتر اوقات خونه نیستم

از لحاظ پست مشکلی نداره میگم به پست مرکزی شهرتون تحویل بدن بعد خودت بری از پست تحویل بگیری. قیمت از 150 شروع میشه به بالا

0 ❤️

2018-05-30 05:05:56 +0430 +0430

کس نگو احمق
این کس شرای مذهبی رو بکن تو کون پارت
مذهب غلط کرده میاد توی علم دخالت میکنه
هفته ای دو بار خودارضایی نیازه انسانه تا تعادل توی بدنش ایجاد بشه و هییییچ ضرری هم نداره ، شرطش اینه بدون فیلم انجام بشه
۹۵ درصد مشکلات جنسی هم با علم پزشکی قابل رفعه
پ خواهشا در مورد مسائل مادی و دنیایی زر زیادی نزنین

0 ❤️

2018-05-30 08:23:33 +0430 +0430

عجب حرفی میزنی داداش
از کجا پیدا کنیم اینایی که میگی ؟
اگه سراغ داری بهمون معرفی کن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «