برنامه ي مضحك خندوانه,توهين به شعور مخاطب

1394/12/27

سلام هم قطارا
نظرتون راجب اين برنامه ي مضحك و الوده چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اين برنامه نه تنها از لحاظ ساختاري و محتوايي خيلي ابكيه و به درد بچه هاي دبيرستاني ميخوره بلكه خيلي هم سياسيه و اخوندا پشت پردشن.به نظر من اين برنامه از صدتا بي بي سي فارسي و اكبر گنجي و محسن سازگارا هم بد تر ميشه با اين وضعي كه داره پيش ميره.رامبد جوان بايد خيلي مراقب باشه اين برنامه وارد حاشيه نشه.جالبش اينجاست كه مردم ساده ي ما عاشق اين برنامه ي چرت و اون عروسك جلف مزخرف جناب خان مسخرن.افسوس داره…يه دوره جومونگ سمبل همه چيز بود الان جناب خان.

8811 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-03-17 18:31:33 +0330 +0330
نقل از: 6666تاییا خیلی هم عاااااالیه

عمو جون كلاس چندمي تو؟؟؟؟؟؟؟؟

1 ❤️

2016-03-17 18:40:28 +0330 +0330

خدایی جناب خان
پشم کونش ب این رامبد جلف می ارزه
کزکش فک کنم از این اوا خواهراس

0 ❤️

2016-03-17 18:58:00 +0330 +0330

خب وقتی دارن همش روضه میزارن . مردم یکم شادی نکنن؟؟ همش غم؟؟‌ حالا پشتش آخوند باشه . محتواش مهمه که خیلی عالیه… مثلا شما میگی چی پخش کنن؟؟ سوپر که همه حال کنیم دور هم؟؟

1 ❤️

2016-03-17 19:08:45 +0330 +0330

مثلا میخواستی تاپیک زده باشی؟؟؟؟…فقط موضوع نداشتی…خخخخخخخخ

1 ❤️

2016-03-17 19:37:38 +0330 +0330

اين نظراتتون نشون دهنده ي اينه كه چقدر بچه ايد…كسي از اين برنامه ايراد نميگيره من دارم ميگم اين برنامه يه روز تريبوني ميشه واسه ي افكار يه سري ادماي متحجر و مغزباخته و ديكتاتور گونه…ببينيد كي بهتون گفتم…نمیدونم چه اتفاقی افتاده که دارن ما را سوق میدن به سمت خندیدن بی‌شعور و به ما آموزش میدن، بريم تو تلویزیون و ما برای شما دلقک‌بازی درمیاریم و ۱۰ ثانیه همه شماها الکی بخندید. به ما یاد میدن که خندیدن یک کار غریزیه و هیچ ربطی به تفکر نداره، در حالی که با خود این فرهنگ، اگه بر پایه غریزه‌ها قراره ما برنامه بسازیم، می‌تونيم اشکال دیگه ای بسازیم.تو اين برنامه ي دري وري دارن يه عروسك ميارن…انگار تمامي تماشاچياش بچه هاي خردسالن.اين يعني توهين به شعور مخاطب…فقط برين يه تاك شوي امريكايي ببينيد تا تفاوت كار رو حس كنين.من خواستم اين تاپيكو بزنم ببينم درك شماها از صدا و سيما چجوريه كه فهميدم.يه روز همتون به اين قضيه خواهيد خنديد كه طرفدار اين برنامه بودين همونطور كه الان دارين به جومونگ ديدنتون ميخندين.

0 ❤️

2016-03-17 19:40:26 +0330 +0330
نقل از: 6666تاییا خندوانه جناب خان رامبد جوان

عاشقتونیممممم

چیز لق بعضیاااا!

وقتي اونقدر شعور نداري كه نميفهمي اين تاپيك براي چيه انتظار ديگه اي هم نميشه رفت.ببينم تو خود رامبد جواني كه اينقدر دور برت داشته؟؟؟؟؟؟؟؟ ? ? ?

0 ❤️

2016-03-17 19:45:17 +0330 +0330
نقل از: کلفتکی **خب وقتی دارن همش روضه میزارن . مردم یکم شادی نکنن؟؟ همش غم؟؟‌ حالا پشتش آخوند باشه . محتواش مهمه که خیلی عالیه........ مثلا شما میگی چی پخش کنن؟؟ سوپر که همه حال کنیم دور هم؟؟**

منظورم اينه كه اين برنامه خيلي ابكيه و در سطح خيلي پاييني ساخته شده…اين تاسف اوره كه جناب خان داره نماد همه چيز ميشه…تو اين جامعه رو نميشناسي كه از پشت اعتقادات و علايقت مخفي ميشن و تو رو تيغ ميزنن و نون ميخورن؟؟؟…اين جناب خان ميشه تريبون براي يه گروه خاص…اخه كدوم برنامه هاي اين صدا و سيما به درد ميخوره كه اين دوميش باشه؟؟؟؟؟؟؟اين برنامه خيلي زود از چشم ميافته.

1 ❤️

2016-03-17 19:45:34 +0330 +0330

بعله در جلف بودن و تحجرِ هدفِ پشتِ این برنامه لوس و بی‌مزه که شکی نیس! هیچ وخ نفهمیدم ملت دقیقاً به چی میخندن، خودم که هردفه اتفاقی مجبور به تحمل این برنامه میشدم (گاهاً خونه اقوام) جز دلقک‌بازی و کسخنده‌های الکی چیز خاصی ازش دریاف نمیکردم. عجیبه هردفه یه مش خرس گنده کسمیخ هم میاره مث مهد کودک میشونه جلو صحنه و با شعارای آبکی و تخمی مثلا میخواد جو بده: « -:حالتون خوبه؟ … -: بــــعــــله! … -: ما چطوریم؟ … -: عـــالــــی!» کم مونده دیگه بپرسه: «مسواک زدیـــــد؟» اونام بگن: «بـــعــــله!»

3 ❤️

2016-03-17 20:00:53 +0330 +0330
نقل از: 6666تاییا
نقل از: Julia

ببشید عمووووویی
راستی بابا بزرگ این خزعبلات توی سایت سکسی توهین به ما مخاطبا نیست؟

اون چشماي معيوبتو رو باز كني ميبيني كه اين سايت براي تمومي موضوغات و تاپيكها عنوان داره و براي همه ي اقشاره و همه ي كاربراش مثل تو واسه ي جق زدن نيومدن.

0 ❤️

2016-03-17 20:04:30 +0330 +0330
نقل از: کلفتکی **خب وقتی دارن همش روضه میزارن . مردم یکم شادی نکنن؟؟ همش غم؟؟‌ حالا پشتش آخوند باشه . محتواش مهمه که خیلی عالیه........ مثلا شما میگی چی پخش کنن؟؟ سوپر که همه حال کنیم دور هم؟؟**

_

مشکل برداشت آبکی امثال تو هم همینجاس! «چون همش غم میذارن ولی این شادیه پس خوبه.»

درصورتی که رسالت این شادی درست عین همون رسالت برنامه‌های غمناکشونه، مث “ماه عسل”. منتهی تفاوتش اینجاس که “ماه عسل” روضه میخونه واست که بجا اشک، عن‌ گریه کنی که بلخره بفهمی بدبخ‌تر از تو خعلیا هسن پس گوه اضافی نخوری و بشینی همین زندگی که داریو شکر کنی! “خندوانه” هم میخواد فقط کس‌خنده بزنی و بخندی و برینی که هیچ تخمتم نباشه چقد به عنوان یه ایرانی بدبختی! کشور امن و امانه تو هم بشین به کسشرای مسخره “جناب کون” بخند!

2 ❤️

2016-03-17 20:08:54 +0330 +0330

اهدافی که سری دوم خندوانه دنبال کرد
۱کمپین قطره قطره برای صرفه جویی در اب
۲صبح شنبه با لبخند در مترو تهران و کل ایران
۳ارایه شیوه های بازیهای خانگی دورهمی
۴طنز استنداپ کمدی
۵فولکوریکهای اقوام ایرانی با اجرای جناب خان
و … همه اینها میتونه نقطه ضعفهای خندوانه را پوشش بده, بخاطر ایرادات نباید از حق مطلب گذشت,بهتر ببینیم, بیشتر اندیشه کنیم

0 ❤️

2016-03-17 20:12:05 +0330 +0330

بنظرم خندوانه بهترین برنامه برای عوام فریبی و مشغول کردن افکار عمومی است.تنها حسنی که داره اینه که ضمن گاییده شدن کون مردم توسط سران نظام کمی هم آنها را با یه عروسک شاد می کنند تا کمتر احساس درد کنند ?

2 ❤️

2016-03-17 20:14:24 +0330 +0330
نقل از: Fuma بنظرم خندوانه بهترین برنامه برای عوام فریبی و مشغول کردن افکار عمومی است.تنها حسنی که داره اینه که ضمن گاییده شدن کون مردم توسط سران نظام کمی هم آنها را با یه عروسک شاد می کنند تا کمتر احساس درد کنند ?

? ? ? ? ? بابا كشتي ما رو از خنده ? ? ?

0 ❤️

2016-03-17 20:19:31 +0330 +0330

خندوانه مذخرف ترین برنامه ای هست که من تا حالا دیدم البته تو خونه دیگران!!!
بیشتر کار های رامبد جوان مسخره و چرتن نمونش اون سریال تخمی مسافران که یه کپی مسخره از یکی از سریال های آمریکایی بود.
تو طنز های ایرانی من فقط کار های مهران مدیری رو میپسندم مخصوصا سریال برره!
در کل خندوانه یه برنامه کسشعره که توش به چیزای الکی میخندن و کارگردانشم خایمال خامنه ای هست.

1 ❤️

2016-03-17 20:22:30 +0330 +0330

اره واقعا یه برنامه مسخره با اون مجری بیخودش و جلف بازی هایی که مربوط به همون برنامه کودکه. واقعا بیشتر برنامه های تلویزیون ایران در حقیقت برنامه کودک هستند. و بی محتوا و فقط محل تبلغ هستند.

1 ❤️

2016-03-17 20:32:44 +0330 +0330

تجعب میکنم همه ی عزیزانی که گفتن بده از جمله صاحب تایپیک همه گفتن برنامه رو ندیدم به جز مجبوری خونه ی اقوام:D
بعد شمایی که ندیدین از کجا میدونید به درد نمیخوره:D
یه برنامه رو باید بشینی نگاه کننی ببینی خوبه یا بد
وقتی ندیدین چطور فهمیدید به درد نمخوره نمیدونم:D
من خودم فقط چندتا کلیپ از جناب خان دیدم که بد نبودن

0 ❤️

2016-03-17 20:36:16 +0330 +0330
نقل از: یاور همیشه کافر تجعب میکنم همه ی عزیزانی که گفتن بده از جمله صاحب تایپیک همه گفتن برنامه رو ندیدم به جز مجبوری خونه ی اقوام:D بعد شمایی که ندیدین از کجا میدونید به درد نمیخوره:D یه برنامه رو باید بشینی نگاه کننی ببینی خوبه یا بد وقتی ندیدین چطور فهمیدید به درد نمخوره نمیدونم:D من خودم فقط چندتا کلیپ از جناب خان دیدم که بد نبودن

حال بهم زن ترين قسمتهاي برنامه همين جناب خانه…كسي اگه يه ذره قدرت تحليل و نقد فيلم و سريال و رسانه رو داشته باشه ميفهمه كه اين برنامه دوهزار هم نمي ارزه.

1 ❤️

2016-03-17 20:44:07 +0330 +0330

اخوی من خیلی وقته تلوزیونه ایران نمیبینم جز فوتبال اونم خیلی کم
البته از نظر شما جناب خان افتضاحه از نظر یکی دیگه بد نیست
من نظرم در این مورد بود که وقتی ندیدین چطور میگید ابکیه ( ?
من نگفتم خوبه نه گفتم بد چونکه ندیدم تا الان برنامشو

0 ❤️

2016-03-17 20:49:03 +0330 +0330
نقل از: 6666تاییا شست و شوی مغزی دادن شما رو به خدا! شما دست به آب هم میرید محل آفتابه رو هم سیاسی می دونید!!!

بخند گور بابا سیاست

شما برادر نوجوان بسيجي ولايتمدار جقي مقيم شهواني از دري وري گفتن خسته نميشي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 ❤️

2016-03-17 20:52:25 +0330 +0330
نقل از: یاور همیشه کافر اخوی من خیلی وقته تلوزیونه ایران نمیبینم جز فوتبال اونم خیلی کم البته از نظر شما جناب خان افتضاحه از نظر یکی دیگه بد نیست من نظرم در این مورد بود که وقتی ندیدین چطور میگید ابکیه ( ? من نگفتم خوبه نه گفتم بد چونکه ندیدم تا الان برنامشو

من چند قسمتشو ديدم.افتضاحه…با ادا و اطوار هاي بچگانه و دلقك بازي به زور ميخوان بخندوننت.اگه ماهيت اين صدا و سيما رو بدوني و بفهمي كه توسط چه كسايي اداره ميشه متوجه ميشي هيچ برنامش به خاطر مردم نيست.به خاطر منافع خودشونه و اينكه يه روز به عنوان تريبون ازش استفاده كنن.

1 ❤️

2016-03-17 21:00:54 +0330 +0330

اگه بخوای به این دید سیاسی نگاه کنی همه برنامه ها سیاسیه…خوب که چی؟؟ بعدم اکثر مردم ماهواره دارن اصلا تلویزیون داخل نمی بینن…نگران نباش

0 ❤️

2016-03-17 21:01:03 +0330 +0330

صدا و سیما و صدای امریکا حال بهم زن ترین برنامه ها رو دارن ?
در این شکی نیست و همه اینو میدونن صدا و سیما رو کی اداره میکنه.ولی برنامه ی خوب هم بعضی وقتا دارن البته زیاد یادم نیست ?
به هر حال اگه چند قسمت دیدی که خوبه من فکر کردم هیچی ندیدی ?
به امید ازادیه ایران بزرگ ?

0 ❤️

2016-03-17 21:02:41 +0330 +0330
نقل از: یاور همیشه کافر تجعب میکنم همه ی عزیزانی که گفتن بده از جمله صاحب تایپیک همه گفتن برنامه رو ندیدم به جز مجبوری خونه ی اقوام:D بعد شمایی که ندیدین از کجا میدونید به درد نمیخوره:D یه برنامه رو باید بشینی نگاه کننی ببینی خوبه یا بد وقتی ندیدین چطور فهمیدید به درد نمخوره نمیدونم:D من خودم فقط چندتا کلیپ از جناب خان دیدم که بد نبودن

_

برا ارزیابی یه برنامه تلویزیونی که نیازی نیس کلی وخ پاش بذاری بشینی همه قسمتاشو مو به مو، ریز به ریز نیگا کنی برادر! با دیدن دو تا قسمتش، یا حتی یکی دوتا کلیپ کوتاه که تو شبکه‌های مجازی هم ازش رد و بدل شده و اتفاقی بهت رسیده هم میشه پی برد با یه طنز قوی و یا سخیفو بی‌مزه‌ای طرف هسی!

0 ❤️

2016-03-17 21:06:23 +0330 +0330
نقل از: کلفتکی اگه بخوای به این دید سیاسی نگاه کنی همه برنامه ها سیاسیه.....خوب که چی؟؟ بعدم اکثر مردم ماهواره دارن اصلا تلویزیون داخل نمی بینن.....نگران نباش

نگران نباشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نترس عزيز.من مامور ام اي سيكس نيستم كه ماموريت داشته باشم مردمو شست و شوي مغزي بدم.....دارم ميگم اينقدر تحجر نداشته باشيم و چيزايي بي ارزشي مثل جناب خان رو گنده نكنيم.مثل جومونگ كه ما رو مضحكه و انگشت نماي كل دنيا كرد.

0 ❤️

2016-03-17 21:14:47 +0330 +0330

از اون نظر که مردم ما متاسفانه بی جنبگی یا شایدم بی فرهنگی در این مسائل دارن حق با توه…مردم همینجورین…مثل سریال پایتخت که تیکه کلامش همه جا پخش شد…(مگه میشه؟ مگه دارم؟)…یا برره اون سالا همه ادای شیرفرهاد در میاووردن…بله این تحجر ها هست. …صد البته…البته بی فرهنگی زیاد داریم. مثل سگ بازی مردم ما که از خارجیا بجای یاد گرفتن فرهنگای خوبشون . علمشون . اداب اجتماعی و پایبندیشون به حقوق شهروندی و…سگ بازیشون رو یاد گرفتن…و خیلی چیزای دیگه

2 ❤️

2016-03-17 21:23:28 +0330 +0330
نقل از: یاور همیشه کافر صدا و سیما و صدای امریکا حال بهم زن ترین برنامه ها رو دارن ? در این شکی نیست و همه اینو میدونن صدا و سیما رو کی اداره میکنه.ولی برنامه ی خوب هم بعضی وقتا دارن البته زیاد یادم نیست ? به هر حال اگه چند قسمت دیدی که خوبه من فکر کردم هیچی ندیدی ? به امید ازادیه ایران بزرگ ?

از صداي امريكا خيلي بدم مياد ولي عاشق برنامه ي "صفحه ي اخر" با اجراي مهدي فلاحتيم..........بقيه ي قسمتاش ناشيانست......اين صدا و سيما هيچ برنامه ي خوبي نداره.تف سربالا هم نمي ارزه.

0 ❤️

2016-03-17 21:28:31 +0330 +0330

یه بار نگاه کردم حالم به هم خورد. برنامه لوس و مزخرف و بی محتوا با تماشاگرانی که با روبوت فرقی ندارند.
به نظرم رفتار تماشاگراش جالب توجهه. دقیقا همون چیزیه که از مردم مورد علاقه فاشیسم انتظار میره. ابلهانی که گوسفندوار و گوش به فرمان دقیقا مثل سرباز وظیفه عمل می کند. هر جا بهشون دستور داده شد کف می زنند…
یعنی یه برنامه نمونه برای تلویزیون آخوندی و تلویزیون کره شمالی!

2 ❤️

2016-03-17 22:16:12 +0330 +0330

کص کش تو همونی که تو فیسبوک هر چی میشه به قانون ایران گیر میدی؟؟ خونوادت شرایط مناسبی نداره خودت مریضی و روز به روز مریضیت بیشتر میشه

0 ❤️

2016-03-17 22:26:03 +0330 +0330
نقل از: یاور همیشه کافر صدا و سیما و صدای امریکا حال بهم زن ترین برنامه ها رو دارن ? در این شکی نیست و همه اینو میدونن صدا و سیما رو کی اداره میکنه.ولی برنامه ی خوب هم بعضی وقتا دارن البته زیاد یادم نیست ? به هر حال اگه چند قسمت دیدی که خوبه من فکر کردم هیچی ندیدی ? به امید ازادیه ایران بزرگ ?

از صداي امريكا خيلي بدم مياد ولي عاشق برنامه ي "صفحه ي اخر" با اجراي مهدي فلاحتيم..........بقيه ي قسمتاش ناشيانست......اين صدا و سيما هيچ برنامه ي خوبي نداره.تف سربالا هم نمي ارزه.

عاغای روش عن فکر اصطلاح تف سر بالا رو جای دیگه استفاده میکنن.اینو به بچه ها میگم به شمام ربطی ندارره :بچه ها این عاغا با استفاده از خبر پوکیدن کپسول گاز قانون و در نتیجه حکومت و مردم ایران رو برده بود زیر سوال عمویی صدای کلنگ گورت داره میاد برو به فکر یه متر جا برای مرگت باش

0 ❤️

2016-03-17 22:28:40 +0330 +0330

در صدا و سیما همیشه فقط برنامه هایی پخش می شوند که مورد تایید رژیم باشند و با محتوای آن سازگار باشد و مانع پخش برنامه هایی می شوند که خلافش باشند.کارگردان های برنامه ها و فیلم ها،یا مزدور نظام هستند و از قبل بسیج شده اند و یا محافظه کار عمل میکنند تا مثلا کسی شک نکنه!به جز این برنامه،بقیه برنامه ها هم با هدفِ حفظ بقای نظام تهیه می شوند.دیگه فک نکنم که اصلا نیازی به نقد و تحلیل داشته باشند!!!

این رامبد جوان هم از بی مزه ترین بازیگرایی است که تا حالا دیدم!نمیدونم که چرا اونایی که اونجا به عنوان تماشاچی حاضر می شوند،چرا الکی الکی می خندند؟!!فازشون چیه؟!!(silly)

0 ❤️

2016-03-17 22:32:32 +0330 +0330

خیلی برنامه زیباییه –فکر میکنم تنها برنامه ای باشه که تمام مردم دوسش دارند–هر چند نتونستم زیاد ببینم اما همه ازش تعریف میکنن و نمیشه چیزی بد باشه و اینهمه طرفدار داشته باشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «