بهترین جای دنیا برای زندگی ؟! نظر بدید

1396/09/11

بنظر شما بهترین جای دنیا برای زندگی کردن کجاست؟

کجا میشه یه ****زندگی خوب , کار وشغل خوب , و درآمد خوب و… **** داشت؟

کدوم کشور بهترین جا برای زندگی کردنه؟
دلیلتون چیه؟؟؟

اگه بخواید از ایران برید کدوم کشورو انتخاب میکنید و چرا؟؟؟؟؟؟

لطفا همه با دلیل نظر بدید

ممنون 🌹

کسایی که اینجا نمیتونن نظر بدن خصوصی بگن نظرشونو

4210 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-12-02 16:58:05 +0330 +0330

امریکا

0 ❤️

2017-12-02 16:59:30 +0330 +0330
نقل از: saman_tehran_22 امریکا

دلیلت چیه؟
چجوری میخوای اونجا درآمد زایی کنی و زندگی کنی؟

0 ❤️

2017-12-02 18:31:18 +0330 +0330
نقل از: ashk00980813 من همون ایران... اگه کار نیست, اگه درآمد نیست, اگر از هر زاویه بهش نگا کنی بدبختیم, باز ایران... دلیلشم اینه که اینجا کشوریه که توش بزرگ شدی, بعضی وقتا فرهنگ و یه سری چیزای دیگه زورشون به همه چی میچربه... ممکنه از 30 سالگی تا 60 سالگی تو یه کشور خارجی زندگی کنی, ولی با تمام این تفاسیر, هر روزت میشه خاطرات جایی که اونجا بودی و به اونجا تعلق داشتی... برای کسی که هدف مشخص نداره و برنامه ای دقیق نداره ممکنه براش بشه جهنم! هر کاری هم بکنی, تو خارجی نیستی! برای خیلیا که از نظر ظاهری هم احساس انزوا بهشون دست میده!(نژاد)... بعدشم کجای دنیا مثل ایران همه چی تخماتیکه؟! آلمان که از شدت نظم زیاد آدم کلافه میشه... کلن اروپا... ولی ایران قشنگ هر کی به کیه... باور کن برا خیلیا زندگی تو جنگل راحت تر از زندگی تو تمدنه!

قسمت اخر حرفتو موافقم ولی بقیشو مخالم
ایران دست یسری مدیرای بی عرضه افتاده و هر روز داره بدتر میشه

0 ❤️

2017-12-02 19:44:45 +0330 +0330

__برای فردام برنامه ریزی کنم.

__ بدون دروغ گفتن درآمد داشته باشم.

__بدون نگاه توهین آمیزِ بقیه، زندگی بی آزار و دلخواهم را داشته باشم

__در مواقع خطر واقعا بتونم به پلیس کشورم تکیه کنم

__بدون رعایت و ارج نهادن اجباری به اعتقادات مذهبی کشورم، زندگی آزاد خودم را داشته باشم.

_____اما از آنجایی که ملیتی با چنین مشخصاتی داریم مجامع دیگر، در پذیرش ما سختی زیادی نشون میدن، لاکن هر جایی غیر از ایران و اعراب و کره شمالی باشد مورد قبول است.

و این است حال و روز آیندگان کوروش بزرگ.

5 ❤️

2017-12-02 19:44:50 +0330 +0330

ﻣﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﻭﻃﻨﻢ ﻫﺴﺘﻢ ﻓﻠﺬﺍ ﻫﻴﭽﻜﺠﺎ
ﻭﻟﻲ ﺍﮔﻪ ﺑﻼﺟﺒﺎﺭ ﺑﺎﺵ ﺍﺳﺮﺍﺋﻴﻞ ﭼﻮﻥ ﺍﺯ ﺑﺴﻴﺎﺭﻱ ﺟﻬﺎﺕ ﻧﺰﺩﻳﻜﻴﻪ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎ ﺍﻳﺮﺍﻥ

1 ❤️

2017-12-02 19:47:01 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

__برای فردام برنامه ریزی کنم.

__ بدون دروغ گفتن درآمد داشته باشم.

__بدون نگاه توهین آمیزِ بقیه، زندگی بی آزار و دلخواهم را داشته باشم

__در مواقع خطر واقعا بتونم به پلیس کشورم تکیه کنم

__بدون رعایت و ارج نهادن اجباری به اعتقادات مذهبی کشورم، زندگی آزاد خودم را داشته باشم.

_____اما از آنجایی که ملیتی با چنین مشخصاتی داریم مجامع دیگر، در پذیرش ما سختی زیادی نشون میدن، لاکن هر جایی غیر از ایران و اعراب و کره شمالی باشد مورد قبول است.

و این است حال و روز آیندگان کوروش بزرگ.

? ? ? مرسی دوست عزیز

0 ❤️

2017-12-02 19:48:01 +0330 +0330
نقل از: shadow69 ﻣﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﻭﻃﻨﻢ ﻫﺴﺘﻢ ﻓﻠﺬﺍ ﻫﻴﭽﻜﺠﺎ ﻭﻟﻲ ﺍﮔﻪ ﺑﻼﺟﺒﺎﺭ ﺑﺎﺵ ﺍﺳﺮﺍﺋﻴﻞ ﭼﻮﻥ ﺍﺯ ﺑﺴﻴﺎﺭﻱ ﺟﻬﺎﺕ ﻧﺰﺩﻳﻜﻴﻪ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎ ﺍﻳﺮﺍﻥ

جدا؟؟
چجور نزدیکی فرهنگی ای ؟؟!!! ?

0 ❤️

2017-12-02 21:42:46 +0330 +0330
نقل از: paco7 من خودم زندگی در خارج از کشور رو تجربه کردم. نمیشه برای همه نسخه یکسان پیچید. من از اونایی ام که اگه تو خونه خودم زندگی کنم حتی یه کلبه محقر باشه بیشتر بهم خوش میگذره تا یه قصری که توش مهمونم. قضیه مهاجرتم همینه. پول درآوردن همه جا به یه اندازه سخته. ولی باز اگه دنبال آزادیهای مدنی هستی میتونی هر کشوری که دلت میخواد بری! ولی هرجا خواستی بری حتما زبان همون کشور رو یاد بگیر تا کمتر احساس غربت کنی. اگه دنبال کار آزاد میگردی که تو ایران خیلی بهتره. حداقل بازار و سلیقه مردم رو میشناسی و همه همزبون خودت هستن.

اما رها کردن مملکت به حال خودش اصلا خوب نیست. اینکه همه ول کنیم بریم پس کی کشور رو بسازه؟
شاید باورتون نشه اما از وقتی اینجام دائما دارم به این فکر میکنم که چجوری میشه شرایط خوبی ایجاد کرد تا آدم تو کشور خودش احساس خوبی داشته باشه!

ممنون که نظر دادی
میتونم بپرسم کدوم کشور بودی؟

0 ❤️

2017-12-02 22:35:49 +0330 +0330

doos dashtm topiecto .
keshvaraye hoze scondinavi .
swis . norvezh . fanland , scotland .
tabiAt baraye mn kheili moheme o unjam mahshare tabiatesh . makhsusan rustaha
tamiz trin keshvra hastn
rotbe yeke azadi fardi ro darn .
va baraye shoqle mn awlian

1 ❤️

2017-12-02 22:49:37 +0330 +0330
نقل از: Missfox هرجایی به غیرازایرانو ادماش !

? ? ?

0 ❤️

2017-12-02 22:54:07 +0330 +0330
نقل از: clowndark26 doos dashtm topiecto . keshvaraye hoze scondinavi . swis . norvezh . fanland , scotland . tabiAt baraye mn kheili moheme o unjam mahshare tabiatesh . makhsusan rustaha tamiz trin keshvra hastn rotbe yeke azadi fardi ro darn . va baraye shoqle mn awlian

میتونم بپرسم شغلتونو؟؟؟
و اینکه از نظر صنعتی کدوم کشورای اروپا و امریکا نیاز دارن به مهندس و یا صنعتشون در حال پیشترفته؟
اطلاعاتی داری در این مورد؟؟؟

0 ❤️

2017-12-02 22:55:20 +0330 +0330
نقل از: mr_deraz
نقل از: clowndark26 doos dashtm topiecto . keshvaraye hoze scondinavi . swis . norvezh . fanland , scotland . tabiAt baraye mn kheili moheme o unjam mahshare tabiatesh . makhsusan rustaha tamiz trin keshvra hastn rotbe yeke azadi fardi ro darn . va baraye shoqle mn awlian

میتونم بپرسم شغلتونو؟؟؟
و اینکه از نظر صنعتی کدوم کشورای اروپا و امریکا نیاز دارن به مهندس و یا صنعتشون در حال پیشترفته؟

tarahe ui/ux hastm . vala jaryane mohandesaro nmidunm moteasefane

0 ❤️

2017-12-02 22:57:33 +0330 +0330
نقل از: clowndark26

میتونم بپرسم شغلتونو؟؟؟

tarahe ui/ux hastm . vala jaryane mohandesaro nmidunm moteasefane

بازم ممنون
موفق باشی

0 ❤️

2017-12-02 23:06:48 +0330 +0330
نقل از: paco7 من خودم زندگی در خارج از کشور رو تجربه کردم. نمیشه برای همه نسخه یکسان پیچید. من از اونایی ام که اگه تو خونه خودم زندگی کنم حتی یه کلبه محقر باشه بیشتر بهم خوش میگذره تا یه قصری که توش مهمونم. قضیه مهاجرتم همینه. پول درآوردن همه جا به یه اندازه سخته. ولی باز اگه دنبال آزادیهای مدنی هستی میتونی هر کشوری که دلت میخواد بری! ولی هرجا خواستی بری حتما زبان همون کشور رو یاد بگیر تا کمتر احساس غربت کنی. اگه دنبال کار آزاد میگردی که تو ایران خیلی بهتره. حداقل بازار و سلیقه مردم رو میشناسی و همه همزبون خودت هستن.

اما رها کردن مملکت به حال خودش اصلا خوب نیست. اینکه همه ول کنیم بریم پس کی کشور رو بسازه؟
شاید باورتون نشه اما از وقتی اینجام دائما دارم به این فکر میکنم که چجوری میشه شرایط خوبی ایجاد کرد تا آدم تو کشور خودش احساس خوبی داشته باشه!

ما در راس قدرت نیستیم پس ایجاد اون شرایط برامون غیرممکنه رفیق.
ایران کشوریه که در هر حال بدون این که اعمال الان ما تاثیر چندانی بتونه بزاره تا 10 سال دیگه از کم آبی به فاک میره. شاید برای خیلیا معلوم نباشه ولی من این تغییرات اقلیمی رو از نزدیک دیدم و حس کردم. اوضاع واقعا خرابه
روستایی رو میشناسم که 20 سال پیش درامد اصلی ساکنینش از کشاورزی و باغداری بود. الان به لطف کم آبی ، کشاورزی که کلا تعطیل شده و باغداری هم دیگه حتی مصرف شخصی مردم روستا رو جوابگو نیست چه برسه به فروش. دیگه گله ای تو روستا پیدا نمیشه (اشتباه نشه ، ساکن این روستا نیستم ولی بخاطر روابط فامیلی سالی دو سه بار اونجا میرم). مشابه همین وضعو در همه جا میشه دید

1 ❤️

2017-12-03 14:13:20 +0330 +0330

من ارزومه ازین جا برم دلم میخاد برم امریکا واسه تحصیل بعدش ویزای کار بگیرم اونجابمونم

1 ❤️

2017-12-03 14:56:26 +0330 +0330

جایی که اسلام نباشد ?

1 ❤️

2017-12-03 14:57:44 +0330 +0330

ایالات متحده آمریکا

0 ❤️

2017-12-03 15:54:37 +0330 +0330

هرجایی که کیر کلف+پول باشه.

0 ❤️

2017-12-04 17:18:16 +0330 +0330
نقل از: khodam2079

ایران کشوریه که در هر حال بدون این که اعمال الان ما تاثیر چندانی بتونه بزاره تا 10 سال دیگه از کم آبی به فاک میره. شاید برای خیلیا معلوم نباشه ولی من این تغییرات اقلیمی رو از نزدیک دیدم و حس کردم. اوضاع واقعا خرابه
روستایی رو میشناسم که 20 سال پیش درامد اصلی ساکنینش از کشاورزی و باغداری بود. الان به لطف کم آبی ، کشاورزی که کلا تعطیل شده و باغداری هم دیگه حتی مصرف شخصی مردم روستا رو جوابگو نیست چه برسه به فروش. دیگه گله ای تو روستا پیدا نمیشه (اشتباه نشه ، ساکن این روستا نیستم ولی بخاطر روابط فامیلی سالی دو سه بار اونجا میرم). مشابه همین وضعو در همه جا میشه دید

یکی از دلایل اصلی که این تاپیکو گذاشتم همینایی بود که شما گفتی
واقعا نمیشه به اینده در این قسمت از زمین امید داشت

ممنون که گفتی اینچیزارو

0 ❤️

2017-12-04 17:19:30 +0330 +0330
نقل از: Koskucholo من ارزومه ازین جا برم دلم میخاد برم امریکا واسه تحصیل بعدش ویزای کار بگیرم اونجابمونم

میدونی چجوری باید انجامش بدی؟

0 ❤️

2017-12-04 17:20:59 +0330 +0330
نقل از: paco7

حرف شما درسته و قبول دارم خیلی چیزها از عهده ی ما خارجه اما به نظرم خیلی از مشکلات رو خودمونم میتونیم حل کنیم. من و شما الان جوونیم. ۱۰ -۲۰ سال دیگه این مملکت قراره توسط ماها و هم نسلهای ما اداره بشه پس چه خوبه که از الان یه برنامه بلند مدت براش بریزیم و کم کم آرمانهای واحد و مشترک ملی تعریف بشه و همه یکپارچه بشیم. شاید بلندپروازی باشه اما از نظر من غیر ممکن نیست!

البتع اگه تا 20سال دیگه جایی برا زندگی باشه…
با این مدیرا و ادمایی که هیچی بجز خودشون براشون مهم نیس بعید میدونم تا بیست سال دیگه چیزی بمونه برا ساختن

0 ❤️

2017-12-04 17:37:14 +0330 +0330

منم دلم میخواد از اینجا برم.اینجا ازادی ندارم هییی

1 ❤️

2017-12-04 17:43:45 +0330 +0330
نقل از: مهرسانام منم دلم میخواد از اینجا برم.اینجا ازادی ندارم هییی

فقط بخاطر آزادی میخوای بری؟

0 ❤️

2017-12-04 17:49:31 +0330 +0330

اوووم اره من از اولش عقایدم با این مملکت جور در نمیومده.دلم میخواد برم جایی که محدود نباشم والا اینجا یا به حجابت گیر میدن یا سر کار و دانشگاه همه میخوان بکننت همه دنبال آتو گرفتن ازت.خارج به هر کی بدی هم برات دردسر نمیشه

1 ❤️

2017-12-04 17:54:19 +0330 +0330
نقل از: مهرسانام

اوووم اره من از اولش عقایدم با این مملکت جور در نمیومده.دلم میخواد برم جایی که محدود نباشم والا اینجا یا به حجابت گیر میدن یا سر کار و دانشگاه همه میخوان بکننت همه دنبال آتو گرفتن ازت.خارج به هر کی بدی هم برات دردسر نمیشه

اره این اتو گرفتن و دردسرو همه خانوما میگن
مرسی که نظر دادی

0 ❤️

2017-12-04 19:25:22 +0330 +0330

فقط ترکیه

0 ❤️

2017-12-04 20:11:09 +0330 +0330
نقل از: Amirreza018 فقط ترکیه

دلیل خاصی داره؟

0 ❤️

2017-12-04 20:12:28 +0330 +0330
نقل از: Baron.Corbin.Alone.wolf کشور های اسکاندیناوی

کدوم کشورا میشه دقیقا؟و به چه دلیلی اونجا

0 ❤️

2017-12-04 21:08:15 +0330 +0330
نقل از: Yennefer ایالات متحده آمریکا

میخای اونجارو هم به قول باز با ‘کونی گری’ آباد کنی؟ 🙄

0 ❤️

2017-12-04 21:44:17 +0330 +0330

حرف شما درسته و قبول دارم خیلی چیزها از عهده ی ما خارجه اما به نظرم خیلی از مشکلات رو خودمونم میتونیم حل کنیم. من و شما الان جوونیم. ۱۰ -۲۰ سال دیگه این مملکت قراره توسط ماها و هم نسلهای ما اداره بشه پس چه خوبه که از الان یه برنامه بلند مدت براش بریزیم و کم کم آرمانهای واحد و مشترک ملی تعریف بشه و همه یکپارچه بشیم. شاید بلندپروازی باشه اما از نظر من غیر ممکن نیست!

البتع اگه تا 20سال دیگه جایی برا زندگی باشه…
با این مدیرا و ادمایی که هیچی بجز خودشون براشون مهم نیس بعید میدونم تا بیست سال دیگه چیزی بمونه برا ساختن

حرف منم همینه

0 ❤️

2017-12-04 21:51:44 +0330 +0330

ما در راس قدرت نیستیم پس ایجاد اون شرایط برامون غیرممکنه رفیق. ایران کشوریه که در هر حال بدون این که اعمال الان ما تاثیر چندانی بتونه بزاره تا 10 سال دیگه از کم آبی به فاک میره. شاید برای خیلیا معلوم نباشه ولی من این تغییرات اقلیمی رو از نزدیک دیدم و حس کردم. اوضاع واقعا خرابه روستایی رو میشناسم که 20 سال پیش درامد اصلی ساکنینش از کشاورزی و باغداری بود. الان به لطف کم آبی ، کشاورزی که کلا تعطیل شده و باغداری هم دیگه حتی مصرف شخصی مردم روستا رو جوابگو نیست چه برسه به فروش. دیگه گله ای تو روستا پیدا نمیشه (اشتباه نشه ، ساکن این روستا نیستم ولی بخاطر روابط فامیلی سالی دو سه بار اونجا میرم). مشابه همین وضعو در همه جا میشه دید

یکم زیادی امیدوار نیستین؟ 20 سال دیگه که هیچی ، تا 50 سال دیگه هم امثال من و شما در اداره ی کشور نقشی نخواهد داشت . مگه اینکه ما هم عوض بشیم و بشیم همرنگ حاکمان فعلی. یا این که حکومت عوض بشه ، که با توجه به مردم بی بیضه و کم حافظه ی ایران (خطاب به کسی که با خوندن این ناراحت بشه : منظورم تو نبود) احتمالش خیلی کمه.

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «