بهترین دستگاه برای سفید کردن و زدن موها بدن چیه ؟؟

1397/11/19

سلام دوستان
بهترین وسیله برای زدن موهای بدن چیه ؟؟ میخوام موهای ریزم بزنه حتی . سفید کنه بدنو
ترجیحا موزر یا بادی گروم معرفی کنید
اگر چیز خوبی مدنظرتونه لطفاً با ذکر مدل بگین ممنون :-*

1791 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-09 00:22:53 +0330 +0330

واجبین یا نوره از عطاری بخر ولی حتما قبلش تو اینترنت روش استفادشو مطالعه کن چون اگه ناشی بازی دراری برات خطرناک میشه

0 ❤️

2019-02-09 01:06:33 +0330 +0330

من از چند روش مختلف استفاده کرده ام و تجربه دارم .

اگر دوست داری که پوست شما کاملا سفید بشه ، باید موها رو از ریشه در بیاری که فولیکول مو باقی نماند و این کار فقط با روش Waxing و استفاده از موم انجام میشود که روش خاصی داره و باید توسط فردی که بلد هست و تجربه کافی داره انجام بشود .

البته خودت هم میتونی در منزل انجام بدی ولی باید چند بار تمرین بکنی و موارد مهمی رو رعایت بکنی با این توضیح که همه نقاط بدن رو نمیتونی با موم انجام بدی به دو دلیل :

یکی اینکه همه نقاط بدن براحتی قابل دسترس نیستند و دلیل دوم اینکه نقاطی از بدن که دارای غدد لنفاوی هستند رو نباید با موم انجام داد و برای این نقاط میتونی از کرم موبر استفاده بکنی .

بعد از استفاده از موم ، معمولا تا چهار هفته مو در نمیاد و بعد از اینکه 3 تا 4 بار از موم استفاده بکنی ، موها بصورت کرکی و خیلی نازک مثل موی بچه و با فواصل زمانی طولانی رشد میکنند .

اشکال استفاده از کرم موبر اینه که چون ریشه مو هنوز وجود داره ، باعث میشه که مو بعد از چند روز دوباره در میاد .

استفاده از لیزر خیلی گران هست و 6 تا 8 هفته طول میکشه ( هفته ای یک جلسه ) تا به نتیجه نهایی یعنی حذف دائمی موها برسید .

3 ❤️

2019-02-09 17:16:10 +0330 +0330
نقل از: vpilot

من از چند روش مختلف استفاده کرده ام و تجربه دارم .

اگر دوست داری که پوست شما کاملا سفید بشه ، باید موها رو از ریشه در بیاری که فولیکول مو باقی نماند و این کار فقط با روش Waxing و استفاده از موم انجام میشود که روش خاصی داره و باید توسط فردی که بلد هست و تجربه کافی داره انجام بشود .

البته خودت هم میتونی در منزل انجام بدی ولی باید چند بار تمرین بکنی و موارد مهمی رو رعایت بکنی با این توضیح که همه نقاط بدن رو نمیتونی با موم انجام بدی به دو دلیل :

یکی اینکه همه نقاط بدن براحتی قابل دسترس نیستند و دلیل دوم اینکه نقاطی از بدن که دارای غدد لنفاوی هستند رو نباید با موم انجام داد و برای این نقاط میتونی از کرم موبر استفاده بکنی .

بعد از استفاده از موم ، معمولا تا چهار هفته مو در نمیاد و بعد از اینکه 3 تا 4 بار از موم استفاده بکنی ، موها بصورت کرکی و خیلی نازک مثل موی بچه و با فواصل زمانی طولانی رشد میکنند .

اشکال استفاده از کرم موبر اینه که چون ریشه مو هنوز وجود داره ، باعث میشه که مو بعد از چند روز دوباره در میاد .

استفاده از لیزر خیلی گران هست و 6 تا 8 هفته طول میکشه ( هفته ای یک جلسه ) تا به نتیجه نهایی یعنی حذف دائمی موها برسید .

مرسی ?

0 ❤️

2019-02-09 17:17:33 +0330 +0330
نقل از: Naughty_GBoy لیزر ولی نه خودم انجام دادم نه قیمت دارم.درباره لیزر تاپیک هست پیدا کن بخون

لیزر هم هزینش زیاده هم وقت گیر

0 ❤️

2019-02-09 17:21:11 +0330 +0330
نقل از: Mr.Binam واجبین یا نوره از عطاری بخر ولی حتما قبلش تو اینترنت روش استفادشو مطالعه کن چون اگه ناشی بازی دراری برات خطرناک میشه

واجبی خیلی دردسر داره یکدفعه استفاده کردم همه جارو بو ورداشت

2 ❤️

2020-12-08 15:57:14 +0330 +0330

سلام
میتونی قبلش با ماشین موزر معمولی اصلاح کنی بعدش هم با ماشین های سه تیغ مدل فیلیپس میتونی صاف و یه دست کنی و اینکه حتما یادت باشه بعد از اصلاح کامل به پوستت مرطوب کننده و یا لوسیون بزنی

1 ❤️

2023-10-27 13:55:53 +0330 +0330

من خودم از اپیلاتور فیلیپس و قبلا هم براون استفاده میکنم ، ممکنه کمی درد بکشی ولی مو رو از ریشه در میاره و بسیار کارائی خوبی داره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «