بيغيرتا بيان درمورد ناموسشون صحبت كنيم :)

1398/03/27

بيغيرتا بيان درمورد ناموسشون صحبت كنيم ( زنشون ، ننشون ، خواهرشون )
حجم پياما بالاس لطف صبر داشته باشيد
Id tel : hhhh855

1538 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-17 16:33:42 +0430 +0430
نقل از: ناموسمو_حامله_کن بیا

بيا تل ديگه ايدي گزاشتم

0 ❤️

2019-06-17 16:35:03 +0430 +0430
نقل از: Sexhotttt
نقل از: ناموسمو_حامله_کن بیا

بيا تل ديگه ايدي گزاشتم

ریپم

0 ❤️

2019-06-17 16:59:54 +0430 +0430

اینقدر کنجکاو بودش و خودش هم‌ کلی سوال داشت در مورد سکس و رابطه و اخه من ۷سال ازشدبزرکترم و در ۱۶سالگی برایداولین بار خودم کون تنگ و توپل و نرم و پنبه ای مونا‌را با کیر خرم که تا دلت بخواهد براشدجق زدم نزدیک سه سال الکی باید همون موقع بهش میگفتم اخه خیلی راحت لختشدکردم و وقتی برای اولین بار کون داد و من تو عمرم برای اولین بار کون کردم و کوس نقلی بسته و خط وسطشو خوردم و جیغی و گریه ای کرد ان شب و من توجه نمی کردم و تلمبه میزدم و هی میخواست در بره از زیرم که نمی تونست و منم کیر بست سانتی و قطرش ۵اینچ است تودسوراخ ریز کونش کرده بودم و چه داع و خوب بود و بعد که ابم اومد گریه گریه کریه و و منم پشیمون شده بودم از کارم میدونی که ادم وقتی ابش میاد پشیمون میشه ولی لحظه ای بعد فراموش میکنه راه نمیتونست بره رفتیمدحموم و همش فحش میداد و کونش میسوخت و یادم میاید رفت تو انافش در قفل کرد منو‌راه نداد ولی من یواشکی از بالا کنار پنجره اگه صندلی میزاشتم میتونستم اون تو را ببیننم دیدم روی تختش مثل ادم میره تو سجده تو نماز هست و ساپورت و شورتشو تا زانو کشیده پایین و کونشو داده بود بالا و از این پنکه دانشجویی حینی ها هست روشن کرده و داره به کونش باد میزد و چه صحنه ای کوسش پف کرده بود زده بیرون و سورلخ کوتش بازدبودش و باد کرده بود و قرمز شده بود سوراخ ریز کونش که مداد به زور میرفت توش من خودم اولین بار که دیدم ترسیدم و تو دلم کفتم چه جوری این کیردسباه و کلفتمو‌ تو کونش‌بکنم نمیره که پاره میشه و چنان قورت داده کیرمو نا خایه که باورم نمیشد و همون جوریدخوابش برد و من چه قنبلی ذیدم و یه دستم جق‌زدم و گفتم برار راحت باشه و تو حال خودش باشه دیگه مگه میتونه نده به من و لرای شام هم نیومد پایین صداش کردم با من خرف نزد و برو گمشو عوضی و یادش‌بخیر و باورتون نمیشه تب کردش و فردا مدرسه هم‌نرفت و نا دوروز را نمی تونست بره و من هر وقت میرفتم سمتش میترسید و نمیزاشت دست بهش بزنم البته جلوی خانواپه یعنی مامان و‌بابا سوتی نمیداد و من یه کون‌کردم تب گرفت و را نمیتونست بره و منو میدید اخم میکرد و دچ رور بعد دوباره تو خونه باهاش صحبت مردم وقتی که کسی نبود و براش یه ادکلن و یه لباس زیر و شورت کرست باحال و سکسی و‌مقداری پول هم بهش کادو گرفتم و با همین روش خوشحال شد و ازم کرفت و میگفت‌لگه مامان ببینه چه‌بگم شورت و کورست کع گرفتی‌بکو خوذم گرفتم و پولشو من بهت دادم و خندید و بهش کفتم مونا جون از این به بعد درد کمتر میشه البته تو ترسیدی که هم‌لبت تبخال زد و هم‌سرما خوردی و ترسیدی البته لذت هم بردی ولی قول میدم که اینحوری نمی مونه بهتر و بهتر میشه گفتش داداش اخه میسوزه و درد میکنه میرم دستشویی گفتم خوبه دیگه مثل‌این لوس ها و بزرگدشدی تو الان برای خودت خانمی‌شده و نمبشه که هنش اینحوری باشه درد داشته باشی و اگه اینحوری باشه که تمام زن ها باید ازدواج نکنن خندبد مونا کفت ببهشید اونا از کوس میدن نه از کون که اون دسته ببلو مردی تو کونم و خندیدم کفتم حالا کارها داریم‌باهم و ازش قول‌گرفتم که هوای هم‌را داشته باشیم و هر وقت موقعیت خوب بود تو خونه حال کنیم و منم هواتو دارم و هر چی خواستی از جون‌ادم تا شیر برات میگرم و همیشه یه سوغاتی داری پیشم یا نقدی‌یا وسیله و همن طورم شد هنوزم هر وقت میکنمش حیبم هم خالی مبشه البته ارزش داشت و هنوزم ادامه داره و انواع مدل فقط از کون میکنمش و‌تازه کونش جا افتاده اینقدر گاییدمش و هر وقت کیرم‌راست بشه موقعین ردیف میشه و میکنم و دستش درد نکنه که این لذت و این‌رادقبول‌کرد که کیر کلفت داداش‌را تو سوراخ کونش قبول‌کنه مرسی بهترین سکیس ابجی داداش

0 ❤️

2019-06-18 10:53:55 +0430 +0430
نقل از: آبجیبازم اینقدر کنجکاو بودش و خودش هم‌ کلی سوال داشت در مورد سکس و رابطه و اخه من ۷سال ازشدبزرکترم و در ۱۶سالگی برایداولین بار خودم کون تنگ و توپل و نرم و پنبه ای مونا‌را با کیر خرم که تا دلت بخواهد براشدجق زدم نزدیک سه سال الکی باید همون موقع بهش میگفتم اخه خیلی راحت لختشدکردم و وقتی برای اولین بار کون داد و من تو عمرم برای اولین بار کون کردم و کوس نقلی بسته و خط وسطشو خوردم و جیغی و گریه ای کرد ان شب و من توجه نمی کردم و تلمبه میزدم و هی میخواست در بره از زیرم که نمی تونست و منم کیر بست سانتی و قطرش ۵اینچ است تودسوراخ ریز کونش کرده بودم و چه داع و خوب بود و بعد که ابم اومد گریه گریه کریه و و منم پشیمون شده بودم از کارم میدونی که ادم وقتی ابش میاد پشیمون میشه ولی لحظه ای بعد فراموش میکنه راه نمیتونست بره رفتیمدحموم و همش فحش میداد و کونش میسوخت و یادم میاید رفت تو انافش در قفل کرد منو‌راه نداد ولی من یواشکی از بالا کنار پنجره اگه صندلی میزاشتم میتونستم اون تو را ببیننم دیدم روی تختش مثل ادم میره تو سجده تو نماز هست و ساپورت و شورتشو تا زانو کشیده پایین و کونشو داده بود بالا و از این پنکه دانشجویی حینی ها هست روشن کرده و داره به کونش باد میزد و چه صحنه ای کوسش پف کرده بود زده بیرون و سورلخ کوتش بازدبودش و باد کرده بود و قرمز شده بود سوراخ ریز کونش که مداد به زور میرفت توش من خودم اولین بار که دیدم ترسیدم و تو دلم کفتم چه جوری این کیردسباه و کلفتمو‌ تو کونش‌بکنم نمیره که پاره میشه و چنان قورت داده کیرمو نا خایه که باورم نمیشد و همون جوریدخوابش برد و من چه قنبلی ذیدم و یه دستم جق‌زدم و گفتم برار راحت باشه و تو حال خودش باشه دیگه مگه میتونه نده به من و لرای شام هم نیومد پایین صداش کردم با من خرف نزد و برو گمشو عوضی و یادش‌بخیر و باورتون نمیشه تب کردش و فردا مدرسه هم‌نرفت و نا دوروز را نمی تونست بره و من هر وقت میرفتم سمتش میترسید و نمیزاشت دست بهش بزنم البته جلوی خانواپه یعنی مامان و‌بابا سوتی نمیداد و من یه کون‌کردم تب گرفت و را نمیتونست بره و منو میدید اخم میکرد و دچ رور بعد دوباره تو خونه باهاش صحبت مردم وقتی که کسی نبود و براش یه ادکلن و یه لباس زیر و شورت کرست باحال و سکسی و‌مقداری پول هم بهش کادو گرفتم و با همین روش خوشحال شد و ازم کرفت و میگفت‌لگه مامان ببینه چه‌بگم شورت و کورست کع گرفتی‌بکو خوذم گرفتم و پولشو من بهت دادم و خندید و بهش کفتم مونا جون از این به بعد درد کمتر میشه البته تو ترسیدی که هم‌لبت تبخال زد و هم‌سرما خوردی و ترسیدی البته لذت هم بردی ولی قول میدم که اینحوری نمی مونه بهتر و بهتر میشه گفتش داداش اخه میسوزه و درد میکنه میرم دستشویی گفتم خوبه دیگه مثل‌این لوس ها و بزرگدشدی تو الان برای خودت خانمی‌شده و نمبشه که هنش اینحوری باشه درد داشته باشی و اگه اینحوری باشه که تمام زن ها باید ازدواج نکنن خندبد مونا کفت ببهشید اونا از کوس میدن نه از کون که اون دسته ببلو مردی تو کونم و خندیدم کفتم حالا کارها داریم‌باهم و ازش قول‌گرفتم که هوای هم‌را داشته باشیم و هر وقت موقعیت خوب بود تو خونه حال کنیم و منم هواتو دارم و هر چی خواستی از جون‌ادم تا شیر برات میگرم و همیشه یه سوغاتی داری پیشم یا نقدی‌یا وسیله و همن طورم شد هنوزم هر وقت میکنمش حیبم هم خالی مبشه البته ارزش داشت و هنوزم ادامه داره و انواع مدل فقط از کون میکنمش و‌تازه کونش جا افتاده اینقدر گاییدمش و هر وقت کیرم‌راست بشه موقعین ردیف میشه و میکنم و دستش درد نکنه که این لذت و این‌رادقبول‌کرد که کیر کلفت داداش‌را تو سوراخ کونش قبول‌کنه مرسی بهترین سکیس ابجی داداش

Ey jan

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «