بی دین هایی که ادعای متمدن بودن میکنن جواب بدن

1393/10/15

شماهایی که ادعای فرهنگ و متمدن بودن میکنین اینه طرز حرف زدنو به بحث دعوت کردنتوون…
من نه بسیجیم نه از بسیجیا خوشم میااد گرچه معتقدم که بسیجیا هم مثل همه اقشار و مردم دنیا خوب و بد دارن…شماها یاد گرفتین که هرکی اومد جوابتونو داد و شما جواب قانع کننده براش پیدا نکردین بگین شما که مسلمونین تو این سایت چیکار میکنین؟؟مسلمون یه انسانه مثل همه انسانهای دیگه و انسانم جایزالخطاست…درسته که گفتن نباید تو این جور مسایل چه سایت چه کتاب برای ارضای هوس شرکت کنیم ولی نگفته که اگرم شرکت کردین نامسلموون میشینو کافر…مسلمونی هزار تا باید و نباید دیگه هم داره که شاید خیلی از اونایی که اینجان خیلیاشو انجام بدنو از خیلیاشم دوری کنن…اینم که الان میان اینجا واسه اینه که مملکتمون اوضاعش خرابه و یه عده به اسم اسلام ریختنو دارن چپاول میکنن جوونای ماهم باید برای ارضای نیاز طبیعیشون به این سایتا حجوم بیارن…در حالی که همون اسلامه ما گفته که اولین کارتون باید این باشه که فرزندانتون رو به محض بلوغ به ازدواج هم دربیارین تا ریشه فساد کنده بشه…ولی وقتی یه عده میان اوضاع کشورو خراب میکننو زمینه های ازدواجو ازشون میگیرن نتیجش از این بهتر که نمیشه…مطمئن باشید اگه بتونن از راه حلالشم میرن نیازشونو برطرف میکننو تو این سایتا نمیان ولی خوب خودتونم تو این مملکتین دیگه آخرش،اوضاعه نامساعدرو خودتونم شاهدش هستین…پس بیتوجهی های خودمون و کارنابلدی و قدرت طلبیه یه عده رو نباید گردن اسلام بندازیم…اسلام دین خیلی مقدس و پاکیه که اگه بتونن اجراش کنن همه معجزه هاشو به عینه میبینن…ادامه دارد

12922 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-01-05 19:36:27 +0330 +0330

کجا موندین پس چرا نمیاین جواب بدین؟؟

0 ❤️

2015-01-05 19:46:51 +0330 +0330

[quote=نه النا]اولا بازم میگیم…تو اگه مسلمونی…غلط میکنی میای سایت حرام
دوما…تو اگه معتقدی اسلام این نیست…شجاع باش…از شهادت نترس و برو جلوی عمال بسیج و حقت رو فریاد بزن و بگو مرگ بر شما که اسلام رو به لجن کشیدید…اونوقت بیا و بگو اسلام دین حق است و اینا خرابش کردند
سوما…چجوریه که مردم ایران…36سال پیش میگفتن…اسلام واقعی…اسلام ملاهاست…امام حالا میگن ملاها اسلامو خراب کردن!!!؟ بالاخره کدوم!؟
سوما…مگه ازدواج برای رفع شهوته!؟
ریدم به چنین ازدواجی[/quote]
اولا بازم میگم شماها شعور حرف زدن ندارین ولو اینکه جوابتو تو همون متن بالا داادم
دوما من اگه بتونم چند نفرو (منظورم10/12نفر نیست)با خودم هم عقیده کنم که ترسی از جونشون نداشته باشن حتما این کارو میکنم…من نگفتم ملاها خراب کردن گفتم یه عده حالا ممکنه بین این یه عده ملا هم باشه…
سوما ازدواج واسه ارضای نیاز جنسی نیس واسه تشکیل خانوادس…ولی راه شرعیه نیاز جنسیم یکیش ازدواجه…صیغه هم هست

0 ❤️

2015-01-05 20:14:40 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا]اولا بازم میگیم…تو اگه مسلمونی…غلط میکنی میای سایت حرام
[/quote][/quote]
تو چرا دوست داری مانند میمون…هر چه از بچگی بهت یاد دادن… رو تا بزرگی تکرار کنی!؟
ازدواج برای ارضای عشق است…نه شهوت صرف
در اسلام…ازدواج برای ارضای شهوت است
خانواده هایی که بخاطر ارضاء شهوت مرد مسلمان بر پا بشه… میشه جامعه اسلامی و عقبمانده
آخه ابله… اینهمه پسر… اونوقت صیغه به تعداد لازم از کجا!؟؟؟ نکنه باید توی صف بایستند!؟
نادون…صیغه همون فحشا هست… سکس پولی[/quote]
احمق من اگه یذره هم به اسلام شک داشتم با وجود بی عقلایی مثل تو و امثال تو شکی واسم باقی نمیمونه که اسلام دین حقیه
چون شماها فقط چرتوپرت میگینو دلیل قانع کننده ای واسه حرفاتون ندارین
احمق نفهم صیغه به تعداد لازم لازم نیست یه زن میتونه تو یه هفته با 10 تا مرد باشه بیشعووور بی مغز…صیغه هم فقط متن عربیه که همون سکس پولیو حلالش میکنه گرچه بنظر من وقتی طرفین راضی باشن نیازی به خوندن صیغه نیست…منم تقلید کورکورانه نمیکنم هرجا همچین بحثی میشه میرمو میخونم ولی وقتی میبینم نظراتتون قانع کننده نیستو سفسطه میکنین ایمانم به اسلام بیشتر میشه

0 ❤️

2015-01-05 20:26:31 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا] [/quote]
تو ایمانت به اسلام بیشتر میشه!؟
تو دیگه چجور میمونی هستی!؟
ملاها به داشتن میمونی چون تو مقلد…باید افتخار کنن
تقلید کورکورانه و غیرکورکورانه دیگه چیه!؟
نادون…وقتی یک چیزی رو صددرصد قبول و یا صددرصد رد کنی…اونم بخاطر القائاتی که از کودکی در ذهنت کرده اند…یعنی تو یک میمون هستی …ای میمون مقلد غیرکورکورانه[/quote]
دیدین یه مشت بیشعورین که حرفاتون قانع کننده نیست…اومدی سفسطه کنی ریییدی
میگی تقلید کورکورنه و غیر کورکورانه چیه؟؟؟من باید قبل کلاس دین شناسی واست کلاس ادبیات فااارررسی دایر کنم…کی صددرصد قبووول کردیییم؟؟من همچین چیزی گفتم اصلا؟؟تو دقیقا برعکس حرف منو میزنی…من میگم تو نظرات شرکت میکنم وقتی میبینم قانع کننده نیست ایمانم بیشتر میشه،باز تو میگی پذیرش 100%
نادااان

0 ❤️

2015-01-05 20:42:36 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا] [/quote]
[/quote]
خب…همینکه ایمانت بیشتر میشه…نشون میده یک میمون کامل هستی
وگرنه هر کس چشم داشته باشه…می بینه که این دین…چه بلایی سر انسان آورده[/quote]
بیخودی خودتو خسته نکنو این همه یاوه نگوو…تو یا واقعا درک و شعورو سواد نداری یا خودتو زدی به نفهمی…انصافا خودت از یاوه های خودت خندت نمیگیره؟؟این دین په بلایی سر انسانها آورده؟؟؟جز اینه که به مقام و منزلتش افزوده؟با لغو برده داریو برابر دونستن انسانها و زنو مرد؟؟؟

0 ❤️

2015-01-05 22:43:21 +0330 +0330

salam dadasham man mosalmoon nistam khoda parastam peyroe hich dini ham nistam
moshkele mamlekate ma na dineshe na mardomeshe na bala saria moshkel sazi mikonan
koorosh bad az jange babel pesaresho ba ye name ferestad be atashkade shiraz midooni tuun name chi bood ? 3000 sal pish korosh dastoor dad dino az siasat joda konan amma alan chi darim ma ? velayate fahghih yani dimo siasat ghati
mardoom nemitoonan feshare ghanoon o dino ba ham tahammol konan pas ya az din joda mishan ya az ensaniat
felan injoori k man mibinam tarikh masrafe din tamoom shode khodaye kolle koreye zamin ye doonas agha beparast dge enghadr saro seda nadare
ba ham doost bashin khodaro beparastin na payambaresho ya khandanesho

goftare nik pendare nik kerdarenik

0 ❤️

2015-01-05 23:30:01 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی][quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=نه النا] [/quote]
[/quote]
خب…همینکه ایمانت بیشتر میشه…نشون میده یک میمون کامل هستی
وگرنه هر کس چشم داشته باشه…می بینه که این دین…چه بلایی سر انسان آورده[/quote]
بیخودی خودتو خسته نکنو این همه یاوه نگوو…تو یا واقعا درک و شعورو سواد نداری یا خودتو زدی به نفهمی…انصافا خودت از یاوه های خودت خندت نمیگیره؟؟این دین په بلایی سر انسانها آورده؟؟؟جز اینه که به مقام و منزلتش افزوده؟با لغو برده داریو برابر دونستن انسانها و زنو مرد؟؟؟[/quote]
عزیزم اگه یه نگاه به تاریخ بندازی میبینی که برده داری از همون اول هم تو اسلام آزاد بوده چیزی که هیچوقت تو ایران آزاد نبوده فقط اسمش عوض شده به نام غلام و کنیز برده داری میکردن(تو جنگ اعراب با ایران 350هزار زن و نوجوان ایرانی به بردگی برده شدن مردها رو عقیم کردن و به عنوان برده در بازار برده فروشی فروختند) ،دوم اینکه تو قرآن نوشته شده ما همه انسانهارا یکسان آفریدیم ولی تو همون قرآن اومده که مرد میتونه زنشو کتک بزنه و در همین دین دیه زن نصف مرده
یه تو ضیح در مورد اینها لطفا به من بده البته بدون توهین و فحاشی

0 ❤️

2015-01-06 02:44:40 +0330 +0330

این حرفتوخیلی میگن،اسلام دین مقدسیه که اگه بتوننداجراکنندخیلی معجزه هاشومیبینند.!!!
سول من اینه:اگه نتوننداجراکنندتکلیف چیه؟بهترنیست این دین فوق مقدسوبرای کسایی که بلدنداجراش کنندوازمعجزاتش بهره ببرندبگذاریم؟
آقایون کاتولیک ترازپاپ،شماازپیغمبرتون بهتربلدی اسلامواجراکنی؟که ازش فقط چندتاجنگ بیادگارمونده وبعدازخودش هم چپاولگری همسایگان بنام همون اسلام واختلافات بخاطراموال غارت شده؟
حتی دین مسیحیت بخاطراینکه بتونه حداقل بین طرفداران خودش دوام بیاره،قوانین دینشوعوض می کنه،مثل انکاروجودجهنم وازدواج همجنس گراها،وافتخاراسلام به بسته بودن وجمودفکریشه.
بقول افلاطون هرعقیده ومرامی بعلت افراط وزیاده روی دراصول وموازین خودش روبه انحطاط میره حتی دموکراسی.
دین که جای خودداره.

0 ❤️

2015-01-06 09:54:16 +0330 +0330

[quote=anal@sex@fan]salam dadasham man mosalmoon nistam khoda parastam peyroe hich dini ham nistam
moshkele mamlekate ma na dineshe na mardomeshe na bala saria moshkel sazi mikonan
koorosh bad az jange babel pesaresho ba ye name ferestad be atashkade shiraz midooni tuun name chi bood ? 3000 sal pish korosh dastoor dad dino az siasat joda konan amma alan chi darim ma ? velayate fahghih yani dimo siasat ghati
mardoom nemitoonan feshare ghanoon o dino ba ham tahammol konan pas ya az din joda mishan ya az ensaniat
felan injoori k man mibinam tarikh masrafe din tamoom shode khodaye kolle koreye zamin ye doonas agha beparast dge enghadr saro seda nadare
ba ham doost bashin khodaro beparastin na payambaresho ya khandanesho

goftare nik pendare nik kerdarenik[/quote]
ممنونم از شما دوست عزیز…بالاخره هرکسی یه طرز فکری داره و یه راه حلی
اینکه کوروش آدم بزرگی بوده که یکتاپرست بوده و قبل پیامبر هم حکومت میکرده درش شکی نیست…من نمیخوام وارد این مسائل بشم که دین باید از سیاست جدا باشه یا باهم باشن…گرچه نظرمو گفتم و گفتم که یه عده اومدنو اسم اسلامو بدنام کردن…بحث من اینه که نباید به دین کسی توهین کنیم…همین

0 ❤️

2015-01-06 10:21:36 +0330 +0330

[quote=خونه به دوش][/quote]
عزیزم اگه یه نگاه به تاریخ بندازی میبینی که برده داری از همون اول هم تو اسلام آزاد بوده چیزی که هیچوقت تو ایران آزاد نبوده فقط اسمش عوض شده به نام غلام و کنیز برده داری میکردن(تو جنگ اعراب با ایران 350هزار زن و نوجوان ایرانی به بردگی برده شدن مردها رو عقیم کردن و به عنوان برده در بازار برده فروشی فروختند) ،دوم اینکه تو قرآن نوشته شده ما همه انسانهارا یکسان آفریدیم ولی تو همون قرآن اومده که مرد میتونه زنشو کتک بزنه و در همین دین دیه زن نصف مرده
یه تو ضیح در مورد اینها لطفا به من بده البته بدون توهین و فحاشی[/quote]
ممنونم دوست من از اینکه مودبانه نظرتونو مطرح کردین…
اینکه گفتین در جنگ اعراب با ایرانیا مردارو بردن و عقیم کردن اطلاعی ندارم…نمیگم صحت نداره ولی میدونم اگر خود پیامبر بوده باشه امکان نداره اینکارو بکنه…در مورد برده داری باید عرض کنم که موقعی که قرآن نازل شد همه مردم رو چه یهوود و چه مسیح و چه کافر دعوت به وحدت و یکپارچگی و پذیرش اسلام کرد،و چون بیشتر مردم این دعوتو نپذیرفته بودن اماما و خود پیامبر با گرفتن غلام و کنیز سعی در فهماندن آنها برای پذیرش اسلام بودن…همون خدایی که دین یهود و مسیح رو با تورات و انجیل مشعوف کرد همین اسلام رو به صورت تکامل یافته دین های قبلی فرستاد تا دینشون کامل بشه ولی وقتی یه عده از دستورات خالق سرپیچی کنن تکلیف چیه؟؟برده داری برای اشاعه و ترویج اسلام روا پیدا کرده بود اگر همه مردم در اون موقع اسلام رو میپذیرفتن همچین موضوعیو هم هیچ موقع شاهدش نمیشدیم…ولی در مورد دیه زن که نصف دیه مرده هم باید عرض کنم که همه میدونن که قدرت بدنی و نان آوری مرد بیشتر از زنه،وقتی یه مرد رو میکشن یعنی یه خانواده رو از این نعمت بی بهره کردن و هیچ کدام از زنها توان ادامه فعالیتهای مرد رو ندارن،همونطور که دیه مرد عاقل و بالغ هم با دیه مرد نابالغ و کودک یکسان نیست،پس این به معنای تبعیض بین زن و مرد نیست چرا که اگر اینطوری بود در دیه مرد نابالغ هم نباید تاثیری دیده میشد در حالی که در این مورد هم دیه نصفه…و اما در مورد کتک زدن هم باید بگم که کتک زدن به معنای به زنجیر و غلاده کشیدن نیست،همانطور که وقتی یه بچه کار اشتباهی میکنه تادیب میشه در مورد زن هم همونطوریه…در ضمن من به کسی تووهین نمیکنم عزیزم راحت باشو سوالاتو بپرس

0 ❤️

2015-01-06 10:46:31 +0330 +0330

[quote=amir.m.m]این حرفتوخیلی میگن،اسلام دین مقدسیه که اگه بتوننداجراکنندخیلی معجزه هاشومیبینند.!!!
سول من اینه:اگه نتوننداجراکنندتکلیف چیه؟بهترنیست این دین فوق مقدسوبرای کسایی که بلدنداجراش کنندوازمعجزاتش بهره ببرندبگذاریم؟
آقایون کاتولیک ترازپاپ،شماازپیغمبرتون بهتربلدی اسلامواجراکنی؟که ازش فقط چندتاجنگ بیادگارمونده وبعدازخودش هم چپاولگری همسایگان بنام همون اسلام واختلافات بخاطراموال غارت شده؟
حتی دین مسیحیت بخاطراینکه بتونه حداقل بین طرفداران خودش دوام بیاره،قوانین دینشوعوض می کنه،مثل انکاروجودجهنم وازدواج همجنس گراها،وافتخاراسلام به بسته بودن وجمودفکریشه.
بقول افلاطون هرعقیده ومرامی بعلت افراط وزیاده روی دراصول وموازین خودش روبه انحطاط میره حتی دموکراسی.
دین که جای خودداره.[/quote]
ممنونم که تو نظر سنجی شرکت کردی دوست من
در پاسخ به سوالتون باید بگم که لازم نیست که اینا بتونند قوانین اسلامو بصورت کامل اجرا کنند،یعنی اصلا وظیفه اینا نیست و عمرا همچین کاری ازشون برنمیااد…این کار امام معصومه
اما کلا هم که نمیشه بیخیالش بشیم بگیم هرموقع اونی که باید بیاد اومد میریم سمتش…اگه قرار بود اینطوری بشه اصلا نباید چیزی به اسم قرآن بینمون میبود…ولی در مورد جمله دومتونم باید به اطلاعتون برسونم که خوب اینا کلا قوانینشون یعنی همون کتابشون(انجیل و تورات)تحریف شده و کلی نسخه ازش بیرونه که خیلیاشون با هم فرق میکنند،ولی در مورد کتاب خودمون تا حالا کسی ندیده که یه نسخه از قرآن جایی دیده بشه که با نسخه های دیگش فرق داره به همین دلیلم نمیتونن خلاف اون حکمیو صادر کنن چون گفتن که دین اصلیمونه…گرچه خیلی جاها تفریط میکنند و ͬZ^A8عضی جاهام افراط

0 ❤️

2015-01-06 11:26:41 +0330 +0330

اگر شما مدافع دين هستي و به خدائي بودن و بر حق بودن اسلام اعتقاد داري اين موارد رو جواب بده:

1- و کسانیکه زنان خود را به زنا متهم میکنند، اگر نتوانند 4 شاهد پیدا کنند میتوانند خود چهار بار شهادت بدهند در راه خدا که او از راستگویان است. ( قرآن . سوره نور . آیه 6 )
طبق متن صريح اين آيه: 4بار شهادت دادن يک مرد کفايت ميکنه بر اينکه زنش زناء کرده و سنگسار ميشه.
اين بنظرت منطقي و عقلانيه که اگر شاکي 4 بار شهادت بده. اتهام مجرم، نزد قاضي اسلامي ثابت شده‌اس؟؟؟؟ scratch_one-s_head

2- زنان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده. ( قرآن . سوره بقره . آیه 223 )
فکر نميکنم از اين واضحتر به زن بشه توهين کرد: ((کشتزار))!! دستگاه ماشين جوجه کشي ميگفت راحت تر بود که! lol اينه مقام والاي يک زن در اسلام؟؟؟

3- و از زنان شما آنان که مرتکب فحشا میشوند، از چهار تن از خودتان بر ضد آنها شهادت بخواهید. اگر شهادت دادند آنها را در خانه محبوس کنید تا مرگشان فرا رسد یا خدا راهی در پیش پایشان نهد . ( قرآن .سوره نساء . آیه 15 )
يعني، شوهر صاحب و مالک جان زنش هست!
اونوقت بازم بگو مساوات زن و مرد در اسلام!! ROFL

4- اگر شما را بیم آن است که در کار یتیمان عدالت نورزید، از زنان هرچه شما را پسند افتد، دو يا سه يا چهار، به نکاح خود در آورید. و اگر بیم آن دارید که به عدالت رفتار نکنید تنها یک زن بگیرید و یا چنانچه کنيزي داريد به ان اکتفا کنيد. این نزديک تر است به عدالت تا مرتکب ستم نشوید . ( قرآن . سوره نساء . آیه 3 )
زنان را هرچه پسند افتد!! يعني عرب مسلمون به بهانه کمک به يتيمان با مادرشون ازدواج کنه! اين تنوع طلبي نيستاااا فقط کمک به يتيماي مستضعفه! ROFL fool !

0 ❤️

2015-01-06 13:06:58 +0330 +0330

[quote=farzad.fk]به هیچ یک از ادیان و پیروانش هیچ توهینی نباید بشه. الیته این حرفها واسه کسایی که بفهمن.نه واسه دوتا دلغک که یکیشون قران ساخته البته اون چیزی که ساخته بدرد عمش میخوره ویک احمق دیگه به اسم تخمی به النا.[/quote]
شما هر موقع شعور صحبت کردن داشتی بیا نظر بده

0 ❤️

2015-01-06 13:25:16 +0330 +0330

[quote=ترومن]اگر شما مدافع دين هستي و به خدائي بودن و بر حق بودن اسلام اعتقاد داري اين موارد رو جواب بده:

1- و کسانیکه زنان خود را به زنا متهم میکنند، اگر نتوانند 4 شاهد پیدا کنند میتوانند خود چهار بار شهادت بدهند در راه خدا که او از راستگویان است. ( قرآن . سوره نور . آیه 6 )
طبق متن صريح اين آيه: 4بار شهادت دادن يک مرد کفايت ميکنه بر اينکه زنش زناء کرده و سنگسار ميشه.
اين بنظرت منطقي و عقلانيه که اگر شاکي 4 بار شهادت بده. اتهام مجرم، نزد قاضي اسلامي ثابت شده‌اس؟؟؟؟ scratch_one-s_head

2- زنان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده. ( قرآن . سوره بقره . آیه 223 )
فکر نميکنم از اين واضحتر به زن بشه توهين کرد: ((کشتزار))!! دستگاه ماشين جوجه کشي ميگفت راحت تر بود که! lol اينه مقام والاي يک زن در اسلام؟؟؟

3- و از زنان شما آنان که مرتکب فحشا میشوند، از چهار تن از خودتان بر ضد آنها شهادت بخواهید. اگر شهادت دادند آنها را در خانه محبوس کنید تا مرگشان فرا رسد یا خدا راهی در پیش پایشان نهد . ( قرآن .سوره نساء . آیه 15 )
يعني، شوهر صاحب و مالک جان زنش هست!
اونوقت بازم بگو مساوات زن و مرد در اسلام!! ROFL

4- اگر شما را بیم آن است که در کار یتیمان عدالت نورزید، از زنان هرچه شما را پسند افتد، دو يا سه يا چهار، به نکاح خود در آورید. و اگر بیم آن دارید که به عدالت رفتار نکنید تنها یک زن بگیرید و یا چنانچه کنيزي داريد به ان اکتفا کنيد. این نزديک تر است به عدالت تا مرتکب ستم نشوید . ( قرآن . سوره نساء . آیه 3 )
زنان را هرچه پسند افتد!! يعني عرب مسلمون به بهانه کمک به يتيمان با مادرشون ازدواج کنه! اين تنوع طلبي نيستاااا فقط کمک به يتيماي مستضعفه! ROFL fool ![/quote]
از شما هم ممنونم ترومن جان…تاجایی که بتونم جواب میدم البته اینو در نظر داشته باشید که من عالم ربانی نیستم تحصیلاتم در حده کارشناسیه
1.گفته شده چهار بار اقرار مرد کافیه،با این اقرار فقط خودشو از تهمت تبرئه میکنه و بس…زن کشته نمیشه و صیغه عقدشون باطل میشه
2.کشتزار معنیه بدی نداره این بستگی به ما داره که چطوری تفسیرش کنیم…شما میگی ماشین جوجه کشی،من میگم رحم امن مادرانی که ازش به دنیا اومدیم…این یعنی قدر زن و مادراتونو بدونین که اگر اونا نبودن شما به دنیا نمییومدین
3.شوهر مالک زنش هست ولی مالک جانش نیست…میگه وقتی زنت مرتکب فحشا میشه تو خونه حبسش کنید تا شااید راه توبه در پیش بگیره و توبش پذیرفته بشه و بدون آمرزش گناهان و توبه از دنیا نره
4.اینا بهونه نیستن…وقتی یه زن شوهرش بمیره و چند تا بچه صغیر داشته باشن کی میخواد اینارو سیر کنه؟؟بچه های صغیرش؟یا خودش؟؟البته میشه یکی بدون هیچ چشم داشتی بره کمکشون کنه ولی مگه زن نیاز نداره؟در این صورت نیاز جنسیش در خودش سرکوب مشه و افسرده میشه یا اینکه باید بره دنبال کار حراام…پس صیغه بهترین کاریه که یه زن بیوه میتونه بکنه

0 ❤️

2015-01-06 13:34:13 +0330 +0330

اگه اسلام خوب بود کشوراش اینطور در بدبختی به سر نمی بردند شما یک کشور شیعه نام ببر که پیشرفت قابل توجهی داشته باشه
شما یک کشور اسلامی بگو که توش شورش و تروریست نباشه
من نمیگم مخالفم اما چندان هم موافقش نیستم

0 ❤️

2015-01-06 13:37:57 +0330 +0330

اگه اسلام شما خوب بود شهوانی تبدیل به گی سرا و محل تجمع مجلوقین نمیشد با جنده های پر ادعا و پول پرست

0 ❤️

2015-01-06 13:42:55 +0330 +0330

اغا يه لحظه صبر كنيد! الان شما دارين تو سايت پورن از اسلام دفاع ميكنيد؟!!! اين يك

دو هم اين كه اين برادر مسلمانمون ميخواد بگه كه ما مسلمونا هم تو شهواني حق داريم مثلا؟؟! چيه قضيه؟!!!

0 ❤️

2015-01-06 13:45:34 +0330 +0330

[quote=GH7]اگه اسلام خوب بود کشوراش اینطور در بدبختی به سر نمی بردند شما یک کشور شیعه نام ببر که پیشرفت قابل توجهی داشته باشه
من نمیگم مخالفم اما چندان هم موافقش نیستم[/quote]
عزیزم شما یه بار دیگه برگرد و متن بالا رو کامل بخوون
من میگم یه عده به اسم اسلام رییدن تو مملکت ما با اسلام واقعی خیلی فاصله دارییم
برید مطالعتونو زیاد کنید و برگردید…اسلام خودش میگه با پذیرش میراثی دین مخالفم بلکه باید با رضایت و اختیار کامل باشه و تحقیق و جست و جو در سایر دینها بشه
شما یه کشور بگو که دین ندارن ولی شورش و فسادیم نداشته باشن…در کل تاریخ همچین چیزی نداشتیم تا حالا

0 ❤️

2015-01-06 13:47:42 +0330 +0330

[quote=GH7]اگه اسلام شما خوب بود شهوانی تبدیل به گی سرا و محل تجمع مجلوقین نمیشد با جنده های پر ادعا و پول پرست[/quote]
اسلام گفته برین جلق بزنین یا برین لواط و همجنس بازی کنین؟؟
یه چیزایی میگیناا بعضی موقعهاا

0 ❤️

2015-01-06 13:47:58 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]
از شما هم ممنونم ترومن جان…تاجایی که بتونم جواب میدم البته اینو در نظر داشته باشید که من عالم ربانی نیستم تحصیلاتم در حده کارشناسیه
1.گفته شده چهار بار اقرار مرد کافیه،با این اقرار فقط خودشو از تهمت تبرئه میکنه و بس…زن کشته نمیشه و صیغه عقدشون باطل میشه
2.کشتزار معنیه بدی نداره این بستگی به ما داره که چطوری تفسیرش کنیم…شما میگی ماشین جوجه کشی،من میگم رحم امن مادرانی که ازش به دنیا اومدیم…این یعنی قدر زن و مادراتونو بدونین که اگر اونا نبودن شما به دنیا نمییومدین
3.شوهر مالک زنش هست ولی مالک جانش نیست…میگه وقتی زنت مرتکب فحشا میشه تو خونه حبسش کنید تا شااید راه توبه در پیش بگیره و توبش پذیرفته بشه و بدون آمرزش گناهان و توبه از دنیا نره
4.اینا بهونه نیستن…وقتی یه زن شوهرش بمیره و چند تا بچه صغیر داشته باشن کی میخواد اینارو سیر کنه؟؟بچه های صغیرش؟یا خودش؟؟البته میشه یکی بدون هیچ چشم داشتی بره کمکشون کنه ولی مگه زن نیاز نداره؟در این صورت نیاز جنسیش در خودش سرکوب مشه و افسرده میشه یا اینکه باید بره دنبال کار حراام…پس صیغه بهترین کاریه که یه زن بیوه میتونه بکنه[/quote]
خيالت راحت باشه که من هم فقط يه ديپلم دارم.
نه ديگه…نشد!
شما از متن کاملاً گوياي قرآن داري برداشت اشتباه ميکني!
در مورد 1، نگفته که خودشوو تبرئه کنه. صريحاً گفته وقتي که زنتو به زناء متهم کردي و شاهدي هم براش نداشتي، ميتوني خودت 4بار شهادت بدي تا زنت سنگسار شه.

در مورد 2، کاملاً مشخصه که اسلام به زن يه نگرش کالايي داره. يعني کاربردش بچه درست کردنه.
ميتونست بگه با همسرتان همآغوشي کنيد و از خودتون بچه بسازيد. نه اينکه همچين صفتي رو به زن اختصاص بده!!

در مورد 3، صريحاً گفته که محبوسشان کنيد تا مرگشان فرا رسد. ديگه واضحتر از اين؟؟
بعد شما ميگي مالک جان زنش نيست؟؟
بعدشم کي گفته شوهر مالک زنش هست؟؟
اين يه ديد کاملاً مردسالارانه‌اس!! fool .
شما الان اينو به من گفتي. ولي جرأتشو داري به نامزد خودت هم بگي؟؟ اگه بگي، مطمئناً ديگه ازدواجي در کار نيست.

در مورد4، کاري به بهونه بودن يا نبودنش ندارم. وقتي که اسلام حرف از مساوات و برابري زن و مرد ميزنه. بايد اونو در قوانينش هم اجرا کنه.
چرا شما حق داري که 4تا زن داشته باشي، ولي يه خانم نميتونه 4تا شوهر داشته باشه؟؟
اگر قراره که مساوات اجرا بشه. پس مرد مسلمون هم فقط بايد يک زن داشته باشه. نه 4تا!!!

0 ❤️

2015-01-06 13:51:19 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]
برید مطالعتونو زیاد کنید و برگردید…اسلام خودش میگه با پذیرش میراثی دین مخالفم بلکه باید با رضایت و اختیار کامل باشه و تحقیق و جست و جو در سایر دینها بشه
شما یه کشور بگو که دین ندارن ولی شورش و فسادیم نداشته باشن…در کل تاریخ همچین چیزی نداشتیم تا حالا[/quote]

نه ديگه جناب! نشد…
کشوراي اسکانديناوي بي دين ترين مردم دنيا دارن و کمترين ميزان خودکشي و جرمو فحشا و در مقابل بالاترين ميزان سطح زندگي در جهان رو دارن.
يه آمار از گوگل بگيري بد نيس

0 ❤️

2015-01-06 13:56:18 +0330 +0330

تو راست میگی ما با اسلام واقعی فاصله داریم.اسلام واقعی داعش هست.پیامبر و دینش میگن هرکس مسلمون شد که شد.نشد بکشینش و ناموسشو کنیزی ببرین.

اون اسلام ارمانی که تو تو فکرت داری وجود نداره پسرخوب.من که میدونم تو الان فکر میکنی اگر اسلام ناب باشه دنیا گلستان میشه.اما اشتباه میکنی.اخوند داره از اسلام استفاده میکنه.سو استفاده نمیکنه.
این خود اسلامه به اسم اسلام نیست.خیالت راحت.تواین هزارو چهارصد سال هرکسی اومده گفته حکومت اسلامی بعد چندسال ریده شده تو اون کشور.

اینکه ما میگیم چرا میای تو سایت سکسی.خب راست میگیم شما به عنوان مسلمان داری اصول دینتو زیرپا میذاری.
هروقت شهوتی شدی.برو یک هوایی بخور.یک وضو بگیر.نماز بخون.به خدا توکل کن.دعا کن.نیا اینجا.هههههههههههههه

0 ❤️

2015-01-06 13:56:35 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی][quote=GH7]اگه اسلام خوب بود کشوراش اینطور در بدبختی به سر نمی بردند شما یک کشور شیعه نام ببر که پیشرفت قابل توجهی داشته باشه
من نمیگم مخالفم اما چندان هم موافقش نیستم[/quote]
شما یه کشور بگو که دین ندارن ولی شورش و فسادیم نداشته باشن…در کل تاریخ همچین چیزی نداشتیم تا حالا[/quote]

مگه فساد فقط تو کشور های بی دین هست
اصلا فساد چه ربطی به دین داره
من بی دین هایی رو میشناسم که مثل یک جنتلمن هستن و رفتارشون از بعضی مسلمونا بهتره
تو فکرکن چند درصد مردم جهان از اسلام خوششون میاد فقط عده ی ناچیزی
بار ها و بار ها همین اسلام شما گفته کسانی که گرفتار هوی و هوس شده اند از راه ما پیروی نمیکنند
پس شما چجور مسلمانی هستید که به حرف دین اسلام گوش نمیدید
همیشه از چیزی طرفداری کنید که خودتون به تمام اصولش پای بند باشید

0 ❤️

2015-01-06 13:59:46 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=پسر نامریی]

نه ديگه جناب! نشد…
کشوراي اسکانديناوي بي دين ترين مردم دنيا دارن و کمترين ميزان خودکشي و جرمو فحشا و در مقابل بالاترين ميزان سطح زندگي در جهان رو دارن.
يه آمار از گوگل بگيري بد نيس[/quote]

دقیقا ترومن جان لاییییییییییک

0 ❤️

2015-01-06 14:02:54 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی][quote=GH7]اگه اسلام شما خوب بود شهوانی تبدیل به گی سرا و محل تجمع مجلوقین نمیشد با جنده های پر ادعا و پول پرست[/quote]
اسلام گفته برین جلق بزنین یا برین لواط و همجنس بازی کنین؟؟
یه چیزایی میگیناا بعضی موقعهاا[/quote]

من کی گفتم که اسلام گفته برید همجنس باز بشید؟
پس اگه یکی صیغه نخواد ازدواج نخواد
چجوری باید نیازشو برطرف کنه؟

0 ❤️

2015-01-06 14:04:49 +0330 +0330

ا[/quote]
خيالت راحت باشه که من هم فقط يه ديپلم دارم.
نه ديگه…نشد!
شما از متن کاملاً گوياي قرآن داري برداشت اشتباه ميکني!
در مورد 1، نگفته که خودشوو تبرئه کنه. صريحاً گفته وقتي که زنتو به زناء متهم کردي و شاهدي هم براش نداشتي، ميتوني خودت 4بار شهادت بدي تا زنت سنگسار شه.

در مورد 2، کاملاً مشخصه که اسلام به زن يه نگرش کالايي داره. يعني کاربردش بچه درست کردنه.
ميتونست بگه با همسرتان همآغوشي کنيد و از خودتون بچه بسازيد. نه اينکه همچين صفتي رو به زن اختصاص بده!!

در مورد 3، صريحاً گفته که محبوسشان کنيد تا مرگشان فرا رسد. ديگه واضحتر از اين؟؟
بعد شما ميگي مالک جان زنش نيست؟؟
بعدشم کي گفته شوهر مالک زنش هست؟؟
اين يه ديد کاملاً مردسالارانه‌اس!! fool .
شما الان اينو به من گفتي. ولي جرأتشو داري به نامزد خودت هم بگي؟؟ اگه بگي، مطمئناً ديگه ازدواجي در کار نيست.

در مورد4، کاري به بهونه بودن يا نبودنش ندارم. وقتي که اسلام حرف از مساوات و برابري زن و مرد ميزنه. بايد اونو در قوانينش هم اجرا کنه.
چرا شما حق داري که 4تا زن داشته باشي، ولي يه خانم نميتونه 4تا شوهر داشته باشه؟؟
اگر قراره که مساوات اجرا بشه. پس مرد مسلمون هم فقط بايد يک زن داشته باشه. نه 4تا!!![/quote]
1در مورد موضوع اول متن کاملش اینه:و آنان که به زنان خود نسبت زنا دهند و جز خود بر آن شاهد و گواهی نداشتند شهادت یکی از آنها با قسم به خداوند چهار تا شهادت است و او هر آئنه از راستگویان است…همونطور که ملاحظه میکنید متن مبهمه که نیاز به تفسیر داره(شهادت یکی از آنها)یعنی کل قرآن نیاز به تفسیر داره چون اطلاعات من و شما در این باره کمه…تفسیرشم همونی بود که در متن بالا بهتون گفتم…خودم تو آیین دادرسی اینو خوندم که در این مورد شهادت مرد و اقرارش باعث سنگسار زن نمیشه
مورد دومم که گفتم هرکسی میتونه هرطوری که میخواد بسته به نگرشش به اسلام تفسیرش کنه
مورد سومم که باز توضیح دادم گفته محبوسشان کنید تا مرگشان فرا برسد…برای اینکه توبه کنه و بدون آمرزش گناه از دنیا نره…بعدشم گفته شده بزارید شاید خداوند تصمیمی گیرد…یعنی شاید آمرزیده بشه و درها بروش باز بشند…نه من نمیتونم به نامزدم اینطوری بگم خخخخخخخخخخ دارم میزنههه
مورد چهارمم که کاملا مشخصه…یه زن مگه میتونه 2تا شوهر داشته باشه آخهه؟؟آخرش یا زنه زیر اینا میمیره یا مردا سر زنه همدیگرو میکشن…بعدشم زن دوم و سوم و چهارم رو با اجازه زنای دیگه میشه گرفت…البته دومو نه چون اگه یکی توان جسمی و مالیشو داشته باشه میتونه به جفتشم برسه بلهه

0 ❤️

2015-01-06 14:08:16 +0330 +0330

نه ديگه جناب! نشد…
خوب عزیزم اینکه کمتر باشه با اینکه اصلا نباشه خییییلی تفاوت داره
بحث ما در مورد اصلا بود
بعدشم جرم و جنایت هزارویک دلیل دیگه داره که یکیش میتونه دین باشه،پس ربطی به اسلام نداره

0 ❤️

2015-01-06 14:10:30 +0330 +0330

اولا ریدم تو مغزت
دوما تو در حدی نیستی که بخوای به اسلام ایرادی بگیری
سوما اره ما بچه مسلمونا نباید بیایم اینجا ولی وقتی اومدیم اسلامو خراب نکردیم
خودمونو خراب کردیم
که اونم به تو هیچ ربطی نداره
منو تو قبر خودم میزارن تورو تو قبر خودت عنتر
حالا دیدی چه حالی داره وقتی هی فوش بدن بهت؟
حداقل با منطق حرف زدم نه فوش خالی
ببین من نه حوصله کل کل دارم
نه انقد بیکارم که بیام با بی دین هایی مث شماها سر و کله بزنم که تو این سایت فراووون ریخته
ولی بنظر من مسلمون باشی و اسلام رو قبول داشته باشی و بیای اینجا
خیلی بهتره از اینکه مسلمون نباشی و اسلام رو قبول نداشته باشی و بیای اینجا
این دین بلا سر انسان نیاورده
انسانه که داره بلا سر دین میاره
یکیش خودت و خانوادت
شماها کلا جنبه انتقاد ندارین
حرف رو از کونتون در میارین
جواب هم که میدن فوش میدین
هر وقت یکی اومد با سند و دلیل و مدرک بهم ثابت کرد که اسلام دین فاسدیه و دین بلاهای زیادی سر مردم آورده
اونوقت منم به شماها ملحق میشم
بشرطی که اسنادتون معتبر باشه
اگه هم سند ندارین گه میخورین حرف میزنین :D

0 ❤️

2015-01-06 14:15:41 +0330 +0330

انسانها به دلیل ناقص بودن عقلشون همیشه به یه موجود قوی تر و بالاتر از خودشون نیاز داشتن و یا این نیاز و به وجود اوردن حالا این وسط بعضی از ادمهای باهوش که از زمان خودشون کمی جلو تر بودن با گفتن یه سری حقایق خلقت و زندگی سعی در جلب نظر عوام داشتن و موفق هم شدن و یواش یواش دین ها بوجود امد دین چیزی جز نشون دادن راه تکامل و ترقیه انسان نیست و وظیفه ی دیگه ایی هم نداره حالا ما اینقدر بزرگش میکنیم نمیدونم چرا؟تمام ادیان و جمع کنی و کنار هم بذاری میبینی از تمامش در اعتقادات ایران باستان بوده و تنها قوم یکتا پرست باستانی اقوام ایرانی بودن چرا در ایران پیامبری نداریم ؟حال انکه ایران هم جزو تمدن های قدیمی و تاریخ ساز بشریته ؟حالا شما بگین چرا دین باید ملعبه ی دست بعضی قرار بگیره تا تفرفه ایجاد بشه بابا جان عقل هم خدا داده حتی قبل از بوجود اومدن دینهای مختلف پس اکبند نذاریمش و بهش رجوع کنیم دعوا هم نداریم

0 ❤️

2015-01-06 14:19:46 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz]تو راست میگی ما با اسلام واقعی فاصله داریم.اسلام واقعی داعش هست.پیامبر و دینش میگن هرکس مسلمون شد که شد.نشد بکشینش و ناموسشو کنیزی ببرین.

اون اسلام ارمانی که تو تو فکرت داری وجود نداره پسرخوب.من که میدونم تو الان فکر میکنی اگر اسلام ناب باشه دنیا گلستان میشه.اما اشتباه میکنی.اخوند داره از اسلام استفاده میکنه.سو استفاده نمیکنه.
این خود اسلامه به اسم اسلام نیست.خیالت راحت.تواین هزارو چهارصد سال هرکسی اومده گفته حکومت اسلامی بعد چندسال ریده شده تو اون کشور.

اینکه ما میگیم چرا میای تو سایت سکسی.خب راست میگیم شما به عنوان مسلمان داری اصول دینتو زیرپا میذاری.
هروقت شهوتی شدی.برو یک هوایی بخور.یک وضو بگیر.نماز بخون.به خدا توکل کن.دعا کن.نیا اینجا.هههههههههههههه[/quote]
ممنون پرویز جان که نظرتو دادی
داعش بحثش جداس…اسلام میگه چهار بار دعوت به دین کنید…اگه نپذیرفت به غلامی بگیرینووو دستشو ببرینوو…مرحله چهارم که دیدین به هیچ صراطی مستقیم نیس اعدامش کنین

منم خودم همینو میگم که یه عده دارن از اسلام سواستفاده میکنن…زمانش مشخص نیس که کی دنیا گلستان بشه ولی حتما میشه

اصول دین نیستو فروع دینه…هستن کسایی که وقتی شهوت بیاد سراغشون برن ورزشو وضو و نمااز
ماهایی که میایم اینجا جزو سست عنصراشیم دیگه اینقدر خرده نگیرین خخخخخخخخخ

0 ❤️

2015-01-06 14:21:20 +0330 +0330

[quote=GH7][quote=ترومن][quote=پسر نامریی]

نه ديگه جناب! نشد…

دقیقا ترومن جان لاییییییییییک[/quote]

خواهش ميکنم عزيزم
امروزه بديهيات رو نميشه کتمان کرد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «