بیزینس ضد رکود!

1398/06/01

نمیدونم تا حالا به این فکر کردین که بین کسب و کارهای مختلف کدومها هستند که در اوج رکود اقتصادی موجود وضعشون نسبتا خوبه؟

میدونم که جواب اولیه اکثرتون اینه:** شکمجات!**

و همه میگین ایرانی از هر چی که که بگذره از شکمش نمیگذره! که البته تا حد زیادی هم درسته!

اما من میخوام اینجا یک شاخه جدیدی رو معرفی کنم! هر بیزینس مربوط به ظاهر و زیبایی خانم ها!

آرایشگاه زنانه, فروشگاه لباس زنانه, لوازم آرایشی, کفش زنانه…

میگین چرا؟ چون اون خانم یا شوهری داره که خوب اون رو تیغ میزنه و آقا با کمال میل تقدیم میکنند! یا دوست پسری که اون هم با کمال میل تقدیم میکنه…! یا پدری که خوب نمیتونه به گل دخترش نه بگه…! یا اینکه اصلا اون خانم کار میکنه و درآمدی داره اما چون در خونه پدری زندگی میکنه و خرجی نداره همش رو خرج…! 😁 😁 😁

خلاصه اینکه هر جور حساب کنی اینجور بیزینس ها ضد رکود هستند!

پ.ن. تاپیک جنبه طنز دارد! 😁 😁 😁

پ.ن. میدونم اینجا شهوانیه و فکر خیلیاتون رفته سراغ یه بیزینس دیگه! والا نمیدونم اون یکی بیزینس چقدر ضد رکود هست! اگه کسی چیزی میدونه لطفا به اشتراک بذاره!

730 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-08-23 04:58:28 +0430 +0430
نقل از: mina_p من اول ک تاپیکت رو دیدم ذهنم رفت سمت همون بیزینس بنظر من و چیزایی ک میدونم و دیدم اون بیزینس حتی از این ک شما گفتی هم بدون رکود تره چون آقایون خیلی خیلی بیشتر ب سکس علاقه دارن تا خانوما ب زیبایی

درست میفرمایید! اما از اون یکی بیزینس متاسفانه اطلاعات زیادی در دست نیست و فقط حدس هایی در مورد میزان
ضد رکود بودنش میشه زد! 😁 🙄

0 ❤️

2019-08-23 05:00:43 +0430 +0430
نقل از: mofo56 واقعیته که کار آرایشگری خوب پولی توشه تازه بیزینس های جانبی هم داره مثه:فروختن مواد،فروختن قرصهای لاغری،پیدا کردن شوئر واسه دخترا و...تا دلت بخواد زن اونجوری تو این حرفه پیدا میشه.آخه آشنایی داشتم با خانوم آرایشگر و تا حدی میدونم اون تو چه خبرس 😁 این که محیط زنونه و از دید خارجه تا حد زیادی بهش امنیت میده برای انجام کارهای خلاف و همین تهرون رو اگه حساب کنی اقلاً نصف آرایشگاههای زنونه ش خونگی و بدون تابلوئن.

آرایشگاههای زنونه یکی از پردرآمدترین و گُمترین کارها توی این مملکت هستند که البته در کنار کار اصلی اتفاقات زیاد دیگه ای هم در اونها میافته که خودت اشاره کردی... 😁

1 ❤️

2019-08-23 10:20:39 +0430 +0430
نقل از: mina_p
نقل از: axm432
نقل از: mina_p من اول ک تاپیکت رو دیدم ذهنم رفت سمت همون بیزینس بنظر من و چیزایی ک میدونم و دیدم اون بیزینس حتی از این ک شما گفتی هم بدون رکود تره چون آقایون خیلی خیلی بیشتر ب سکس علاقه دارن تا خانوما ب زیبایی

درست میفرمایید! اما از اون یکی بیزینس متاسفانه اطلاعات زیادی در دست نیست و فقط حدس هایی در مورد میزان
ضد رکود بودنش میشه زد! 😁 🙄

اطلاعات هم در دسترس هست

والا در دسترس من نیست! بقیه دوستان رو نمیدونم!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «