تاثیر طول آلت جنسی بر رابطه

1395/06/17

سلام خدمت همه دوستان عزیز
میخوام یک سری فیلم و مقاله در این رابطه بذارم البته از دوستان میخوام که نظرشون رو در باره ی اندازه ی آلت بگن
مخصوصا خانوما بگن که اندازه چقدر براشون مهمه؟
امیدوارم مفید واقع بشه

14354 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-09-07 16:41:00 +0430 +0430
0 ❤️

2016-09-07 16:46:03 +0430 +0430
نقل از: akiva اتفاقا طول و کلفتی آلت..هر دو برای مفعول گی و یا خانم ها تاثیرگذاره.. مخصوصا کلفتی.. کسانیکه میگن طول آلت براشون مهم نیست.. فکر کنم دروغ میگن.. این مال خودمه که با وجود سر بزرگش، باعث لذت بیشتر واژن میشه.. آلت سر بزرگ کیفیت بیشتری میده به سکس..

دوست عزیز این نظر شماست و قابل احترامه
اما اینقدر راحت نگید کسایی که میگن مهم نیست دروغ میگن
تمامی مجامع علمی میگنکه مهم نیست
همچنین طبق نظر سنجی هایی که شده مشخص شدهزیاد اهمیتی نداره

0 ❤️

2016-09-07 17:49:36 +0430 +0430

اندازه بی اثر نیست اما چندان مهم نیست–مهم نوازشهای قبله و حتی حرفهایی که زده میشه –اقایون بدونن اگه درست بدونید چکار کنید حتی با یه انگشت هم میشه زنو ارضا کرد ==البته با الت کیف دیگه ای داره –حتی خیلی مواقع بزرگی الت باغث ترس خانمها میشه و شاید یه عده خیلی کم باشن که الت کلفت ودراز را دوست داشته باشن و اونا هم اکثرا زنایی هستند که با مردای متعدد میخوابن

1 ❤️

2016-09-07 17:52:21 +0430 +0430
نقل از: akiva

من چند سال پیش .. ویدئوهای خانم مریم محبی را دانلود میکردم و میدیدم.. اما امروزه به این نتیجه رسیدم که خانمها درسته که بیشترین جذبه رو در پول طرف می بینن..ولی اگه شهوتشون داغ باشه.. پول براشون مهم نیست..تیپ طرف مهم میشه.. اگه بیشتر شهوتی باشند.. علاوه بر تیپ، کیر طرف هم براشون خیلی مهمه که دراز تر و کلفت تر باشه.. بستگی به هات بودن اون خانم داره.. باور کن.. همه زنها یکجور نیستند..من اینو با قاطعیت میگم..

راستی..رنگ آلت هم بعضی وقتا مهمه..شکل بیضه.. و بهترین چیز: **بزرگ** بودن سر آلت..

دقیقا با نظر شماوموافقم. البته دیدن فیلم های پورنو که مردها کیرهای کلفت و دراز دارن در نوع علاقه زن تاثیر گذاره

1 ❤️

2016-09-29 18:26:38 +0330 +0330

سلام دوست عزیز
خیلی ساده و راحت بخوام نظرمو بگم
بله تاثیر داره
البته برای کسانیکه انواع سایز الت رو تجربه کردن
خوب بالطبع دوس دارن با بزرگترینش ارضا بشن
اما اگه کسی همه سایزی رو تست نکرده باشه
به همونی که همیشه واردش میشه عادت میکنه و طلب بزرگترش رو نمیکنه

2 ❤️

2016-09-29 20:13:33 +0330 +0330

به نظرم طول تا حدی که خیلی دیگه کوتاه نباشه یا خیلی بلند نباشه تاثیری نداره ولی کلفتی به نظرم مهمه باید بستگی به پارتنر مناسب باشه نه خیلی زیاد نه خیلی کم. و اون هم باز خیلی زیاد میکنه دامنه تغییراته کلفتی کیر مناسب رو برای یه سوراخ.

0 ❤️

2016-10-19 20:54:48 +0330 +0330

من کیرم خیلی کوچیکه
شق شدش 9 سانته و شاید باورتون نشه ولی دوس دخترم راضیه
البته اینم بگم که من مطمینم دوس دخترم قبلا با کس دیگه ای سکس نداشته. وگرنه شاید الان ناراضی بود!!

0 ❤️

2016-11-05 22:55:45 +0330 +0330

من با یه زن 40ساله که سه تاشکم زاییده بود رابطه داشتم که کیر شوهرش دوبرابر مال من بود ولی بامن همزمان ارضا میشد یعنی جوری بامن حال میکرد که آب من میریخت توکسش همزمان ارضا میشد

0 ❤️

2016-11-06 03:39:08 +0330 +0330
نقل از: kia454545 اندازه بی اثر نیست اما چندان مهم نیست--مهم نوازشهای قبله و حتی حرفهایی که زده میشه --اقایون بدونن اگه درست بدونید چکار کنید حتی با یه انگشت هم میشه زنو ارضا کرد ==البته با الت کیف دیگه ای داره --حتی خیلی مواقع بزرگی الت باغث ترس خانمها میشه و شاید یه عده خیلی کم باشن که الت کلفت ودراز را دوست داشته باشن و اونا هم اکثرا زنایی هستند که با مردای متعدد میخوابن

من هم با نظر شما موافقم و به طوراستاندار در حالت شل بودن باید بیت ۵.۵ الی ۱۱ سانت باشه ودر صورت راست بودن بین ۱۰ تا ۲۰ باشه و تویه این اندازه باشه یعنی ده یا بیست مشکلی نداره

0 ❤️

2016-11-06 04:28:04 +0330 +0330

همونطوریکه برای ما مردها سایز سینه و باسن و کس زنها بسیار مهمه و هرکسی یه مدلی را میپسنده مثلا یکی چاق دوست داره یکی لاغر یکی سینه سربالا دوست داره یکی سینه عادی یا حتی یکی ممکنه سینه های اویزون دوست داشته باشه یکی کس تنگ دوست داره اون یکی براش مهم تنگ باشه یا گشاد و فقط کس بکنه زنها هم همینطور هستند چطور ما مردها به خودمون اجازه میدیم راجب اندام زنها قضاوت کنیم و اونهارو با هم مقایسه کنیم این حق هم برای زنها محفوظه که دلشون بخاد هر سایزی از کیر مردهارو مورد پسند خودشون قرار بدهند . حالا در این بین هستند زنهائیکه واقعا با کیرهای بزرگ و کلفتی دوست دارند ارضا بشوند .
پس همه این موارد میتونه مهم باشه چون هر شخصی یه نظر و عقیده و احاسا خاص خودشو داره .

0 ❤️

2018-03-28 08:42:11 +0430 +0430

خوب مسلما کیر بزرگ برای مرد اعتماد بنفس میاره . اما زنا کلا با کیر کلفت بیشتر حال میکنن تا کیر دراز …

پیشنهاد می کنم از روغن خراطین برای افزایش کلفتی کیرتون استفاده کنین :

وارد سایت زیر بشین .
بعد همونجا روغنم میفروشن من دارم استفاده می کنم .
https://mahlol.com/penis-size/

0 ❤️

2018-03-30 09:34:45 +0430 +0430
نقل از: ali-darklife دوستای گلم من پزشک نیستم و نظرم مثل شماها شخصیه اما فکر میکنم ماجرا پیچیده تر باشه،من دوست دختری داشتم که به هیچ عنوان اهل سکس نبود و اگرم سکس داشته 1 بار که بازم فکر نمیکنم آخه واقعا مذهبی بود و تو قم پوشیه مینداخت و دختر یک روحانی محلی بود.اما این خانم خیلی لاغر بود یعنی مثل مدلا(البته نه به برجستگی اونا)خلاصه بار اولی که باهاش سکس کردم آلتم به راحتی رفت داخل و بعدا که از پزشک پرسیدم فهمیدم افراد لاغر مقعدشون انعطاف بیشتری داره.من خودم طول آلت بلندی ندارم و 14 سانت بیشتر نیست ولی با دوتا دختری که دوست بودم ارضاشون کردم. مهم تجربست و حتی به قول دوست عزیزمون با یه انگشت هم شدنیه. معمولا تو اینجور تاپیکا شرکت نمیکنم اما احساس کردم بعضی از دوستان سر این ماجرا اعتناد به نفسشون پایینه. ببخشید طولانی شد پوزش میخوام

سلام شرمنده كه اينو ميگم ،ازكجا اينقدرمطمئني كه دوست دخترت قبلا سكس نداشته درحالي كه به قول خودت عليرغم مذهبي بودن با شماسكس كرده

0 ❤️

2018-11-07 06:16:07 +0330 +0330

به نظر من تا حدودی میتونه تأثیر داشته باشه ولی مهمتر اینه ک پارتنر باید بلد باشه ک چطور از آلتش استفاده کنه حالا چ کوچیک چ بزرگ

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «