تاثیر قیافه و شکل ظاهری زیبا در زندگی

1395/10/26

سلام. خواهشا در این موضوع همه شرکت کنید. من قیافه ظاهری زیبایی ندارم. اینو کسایی که رفیقمند چند باری حالا به شوخی یا … گفتند بعدشم گفتند معمولیه یا … . میخواستم شما نظرتون رو درباره با تاثیر قیافه و شکل ظاهری زیبا تو زندگی یا زندگی خودتون یا خاطره ای چیزی بنویسید. من راستش یکم ناراحتم سر این موضوع کلا میخواستم نظر شما رو هم بدونم. مخصوصا الان که همه اول ظاهر آدم رو نگاه میکنند نه مرام و معرفت و … . خیلی چیزا رو مثل رفتار بد میشه تغییر داد ولی قیافه رو … حتما عمل زیبایی اونم برا پسر. نهایتا چند تا عمل. یکم دلم گرفته بود گفتم تاپیک بزنم. اگر حرفی چیزی دارید نظرتون رو بگید. ( ناموسا الان یه سری ها نیاند بگند کسخلی و اینا … هر کی نظری درباره این موضوع داره به اشتراک بزاره ولی چیزی که به درد من یا کسایی که مشکلاتی مثل من دارند بخوره ) پسرای هم سن من یه سری هاشون خوشکل میرند تو خیابون دختره دنبالش راه میوفته ولی من که تقریبا همه قبول دارند رفتار خوبی دارم یا مثلا معرفت دارم یا … هی ی ی

5007 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-01-15 19:36:33 +0330 +0330

باهات موافقم…تا حدودی…چون ببین پول،ماشین،قیافه همه اینا ظاهریه طرف با یک نگاه جذبشون میشه اما برای اینکه بتونی معرفت و مرام خودت رو عرضه کنی باید تلاش کنی و باور کن که حتی بد قیافه ترین آدم ها هم میتونن ظاهری زیبا برای خودشون داشته باشن مثلا یک نفر با پوشیدن یک کت میتونی خیلی خوشتیپ باشه یا نمیدونم گذاشتن یک کلاه ولی در کل حرف من اینه که نباید خودت رو ببازی و رو به جلو پیش بری مطمئنم فرد مورد نظرت رو پیدا میکنی

0 ❤️

2017-01-15 20:47:26 +0330 +0330
نقل از: Liight تو نگاه اول اولین چیزی ک طرف رو جذب میکنه چهره و اندامه...هر کی هم بگه برا من چهره و قیافه مهم نیس ی گه خوریه محض کرده...این جزو غریزست.....بننظرم برو سر کار پول دربیار و ب خودت برس...لباسای خوب مواد ارایشی خوب استفاده کن....

آی راست گفتی. تقریبا همه میگند برا من قیافه مهم نیست رفتار مهمه ولی نمیدونم چرا دقیقا برعکس میشه. یارو رفتارم نداشته باشه معرفتم نداشته باشم دست به جیبم نباشه ولی به خاطر قیافه …

0 ❤️

2017-01-16 00:30:32 +0330 +0330

در اولین نگاه یا برخورد بله تیپ وقیافه یا پول و ماشین به چشم میاد این یه حقیقته.اما اینم بگم چون خودم دخترم بهتر جنس خودمو میشناسم ادامه اگر زیبا باشی اما اخلاقت خوب نباشه از چشم میوفتی.ولی یه قیافه ساده داشته باشی و بقولی باطن زیبا.ماندگاری.اگه دراولین نگاه تیپ وقیافه و جذابیت اهمیت داشته باشه ادامه فقط باید اخلاق و رفتارت اوکی باشه همراه با چاشنی مردونگی.پس نگران نباش

0 ❤️

2017-01-16 13:40:57 +0330 +0330
نقل از: برده-شیراز دخترا خودشون خوشگلن ...خوشگلی نمیخوان مردونگی میخوان که اونم تعریفش متفاوته اصلا ...شاید برای ادم بی پول تنها چیزی که اخر به دادش کمی برسه قیافه باشه. ولی دخترا میگن قیافه مهمه ولی چیزایدگه براشون مهم هست... ببینن من خیلی ها میگن خوش قیافه ای و نمیدونم خوشکل کلی دوستدختر داری و یا یکی دوتا میگن من فقط قیافه تو رو قبول دارم و این موارد ولی باور کن تا حالا خیلی کم شده با قیافه مخ بزنم...(البته من دنبال رابطه میسترس و اسلیوم) فقط شایددخترای 18 تا22 قیافه براشون مهم باشه بعد اون هیکیل و پول و قیافه...اصلا نرو تو فکر این که ننمیدونم سیاهی و چش ابرو زشتی داری و اینا دخترا خودشون خوشکلن...خوشکلی نمیخوان...مردونگی میخوان

منظورت رو میفهمم ولی وقتی تو قیافه نداشته باشی از اون اول نمیتونی رابطه رو شروع کنی تا به قول شما مردونگی یا همون مرام و معرفت و دست به جیب بودن و اینا رو نشون بدی

0 ❤️

2017-01-16 13:49:19 +0330 +0330

سلام ما زوجیم دنبال مفعول واسه سکسمون هستیم

0 ❤️

2017-01-16 20:01:44 +0330 +0330
نقل از: ya.sii در اولین نگاه یا برخورد بله تیپ وقیافه یا پول و ماشین به چشم میاد این یه حقیقته.اما اینم بگم چون خودم دخترم بهتر جنس خودمو میشناسم ادامه اگر زیبا باشی اما اخلاقت خوب نباشه از چشم میوفتی.ولی یه قیافه ساده داشته باشی و بقولی باطن زیبا.ماندگاری.اگه دراولین نگاه تیپ وقیافه و جذابیت اهمیت داشته باشه ادامه فقط باید اخلاق و رفتارت اوکی باشه همراه با چاشنی مردونگی.پس نگران نباش

باز همون چیزی که گفتم. خوب من بالاخره باید یه جوری برم جلو برای اولین بار. مشکل تقریبا اینجاست

0 ❤️

2017-01-16 20:21:36 +0330 +0330

تو خیلی مواقع قیافه خوب و جذاب داشتن
+
خوشتیپ بودن واسه ادم مشکل ساز میشه / واسه من که اینطور بوده

0 ❤️

2017-01-16 20:42:42 +0330 +0330

زیبایی استاندارد های مشخصی داره که بین تمام انسان ها و حتی حیوانات قابل تشخیص هست. ( سلیقه میتونه استاندارد رو نادیده بگیره ).
خیلی رک و کاربردی میگم.
زیبایی برای پسر ها دو نوع میتونه باشه.

• خوشگل
• جذاب

شما اگه خوشگل نیستی. میتونی جذاب باشی. با شناخت الگوی صورتت میتونی مدل موی مناسب و ریش و سبیل جذاب بذاری. فرمدار کردن و عضلانی کردن بدن تاثیر وحشتناک خوبی داره.
استفاده از ادکلن مناسب یه تاثیر عمیق و یادگاری قوی برای تمام کسایی که باهاشون در روز ارتباط داری یا حتی از کنارشون رد میشی داره.
پس روی سلامت و زیبایی بدنت کار کن. برای مرد ها با هیکل عضلانی و تیکه تیکه، پیرهن های رنگ تیره و چسبون و یقه باز به شدت جذاب و احترام آور هست. ادکلن رو هم فراموش نکن و مطالعه کن، راجب هر چیزی که علاقه داری و راجب تاریخ و روانشناسی و جامعه شناسی، این مطالعه بهت آرامش و اعتماد به نفس و جذابیت کلامی و گفتار میده.
در ارتباط با آدما و مخصوصا جنس مخالف، قدرت فیزیکی و شخصیتی تو نقطه قوت و دلیل جذابیتت هست.

موفق باشی ♥

0 ❤️

2017-01-16 21:14:27 +0330 +0330

ببین چیزی که مهمه اعتماد به نفسه این چیزیه که 99 درصد خانما گفتن طبق تحقیقات
پسرا بصری عاشق میشن خانما سمعی !
خانما بیشتر عاشق مردایی میشن که اونارو بخندونن همچنین مردا هم عاشق خانمایی هستن که میخندن با حرفاشون
حسن کچلم باشی باز یکیو پیدا میکنی خوشکل ?
خیلی از مردا یا زنای خوشکلو میبینی که با یه آدم بد قیافه ازدواج کردن
حالا گیریم بعضیش واسه پول باشه بعضیش واقعیه!خودتم تعجب میکنی!
به قول معروف دل عاشق گل بشه عاشق گهم میشه دیگه ? (در کل منظورم بود)به کسی برنخوره!
یا نشنیدی میگن هر چی خربزه ی خوبه رو خر میخوره ? ? ?
پس بیخیال خوشتیپ باش نگرانم نباش رو اعتماد به نفستم کار کن!بیخیال حرف اینو اون اونا عیبای خودشونو رفع کنن ;)

0 ❤️

2017-01-16 21:48:22 +0330 +0330

زیبایی رو همه میپسندن، حتی گاها از پول بیشتر، به قول دوستمون زیبایی احترام هم همراش داره. برای خانوم ها بیشتر اهمیت داره که زیبا باشن چون در خیلی از شرایط خصوصا هنگام انتخاب شدن به عنوان همسر به زیبایی اون دختر در وهله اول توجه میشه.
اما برای یک مرد قضیه فرق داره، زن باید زیبا باشه تا بتونه از همسرش دلبری کنه ،درواقع درکنار خصوصیات اخلاقی خانوم ها، این ظرافت و زیباییشونه که بهشون جهت میده، یک مرد زن میگیره نه به عنوان یه تکیه گاه یا سرپرست،بلکه زن میگیره تا از زیبایی هاش و لطافتش و ظرافتش ارامش بگیره تا بتونه در زندگیش به کمال برسه.
اما دختر ها با زیبایی طرف مقابلشون به کمال نمیرسن، مردی که زیبا باشه اما جبروت و ابهت و مردونگی نداشته باشه بدرد نمیخوره. زیبایی مرد ها در رفتارشون و در برخوردشون با افراد، با شیک بودن وجنتلمن بودنشون، با محکم بودنشون ،ادبشون وخصوصا !خصوصا! تمیزی و نظم و بهداشتشونه که نمود پیدا میکنه. از قدیم گفتن دیو و دلبر ،منظورم این نیس خدای ناکرده شما دیو هستین ولی من از هم جنس های خودم به کرات شنیدم که اگه مرد ادم زیبا نباشه برای زندگی بهتره، چراشو خود دخترا میدونن(دلایل دخترونه). دخترا تکیه گاه میخان، یه کوه میخان،بشرطی که با تمام وجودت باشی، البته این گفته های من فقط برای اشخاصی که به زندگی پایدار و بلند مدت فک میکنن صدق میکنه، نه واسه دوستیای صرفا خیابونی، در دوستیای خیابونیه که دنبال پول طرفن یا زیبایی طرفشون صرفا واسه پز دادن.، عشق های بدون عشق، سطحی و زودگذر.
ویه نکته خیلی مهم دیگه اینکه به وفور دیدم اشخاصی رو، چه مرد و چه زن،که زیبایی نداشتن،اما محبوب بودن ، وقتی دلیلشو بررسی میکردم یه وجه مشترک پیدا میکردم ،واون این هستش که همه این اشخاص نسبت به اون چیزی که بودن ، اعتماد به نفس و عزت نفس فوقالعاده ای داشتن ،کاملا خودشونو قبول داشتن وخودشونو دست کم نمیگرفتن، جوری که در برخورد اول با اونها به تنها چیزی که دقت نمیکردی زیبایی شون بود.
و نکته اخر اینکه شاید زیبایی در جذب افراد موثر باشه ولی قطعا در نگه داشتنشون و تداوم رابطه ،موثر نیس.برای تداوم رابطه دیگه صورت مد نظر نیس، این سیرت یک فرد هس که تداوم رابطه به این بستگی داره.
ببخش دوست عزیز که حرفامو خیلی پراکنده نوشتم…

1 ❤️

2017-01-16 21:53:23 +0330 +0330

رابطه ی که برای ظاهر باشه
خلاصه میشه برای سکس
یعنی هوس یعنی بعد ارضا شدن
محبت و عشق و علاقه متلاشی بشه

همیشه باید چیزیهای در نظر گرفت که بشه پایدار بودن اون رابطه رو تضمین بکنه برای طرفین
میشه شخص مد نظر رو که مثلما تمام خصوصیات و اهمیتی که میده و عشقی که میبخشه رو با کسای که دیدید و میشناسید مقایسه بکنید
که ایا در این لحظه ظاهر رو باید در نظر گرفت یا تعهدی که در پایدار بودن رابطه هست …

0 ❤️

2017-01-16 22:29:42 +0330 +0330

منم همین مشکلو داشتم البته تا زمانی که بهش میگفتم مشکل منم هر روز صبح پا میشم جلو آینه خودمو نگا میکنم صد تا فحش میدم به قیافم ولی این ناراحتم نمیکنه چون میدونم یه روزی اون اتفاقه قراره بیوفته اون کسی که باید بیاد تو زندگیت یه روزی خودش میاد این یه قانونِ ثابت شدس تو فقط داری خودتو اذیت میکنی بهترین کار اینه که تختم حساب نکنی که قیافت چقد کیریه البته بدون ادعا و اعتماد به نفس اضافه :))

0 ❤️

2017-01-16 22:52:37 +0330 +0330

pul moheme hamin

0 ❤️

2017-01-17 12:35:38 +0330 +0330
نقل از: پسرگزوینی تو خیلی مواقع قیافه خوب و جذاب داشتن + خوشتیپ بودن واسه ادم مشکل ساز میشه / واسه من که اینطور بوده

میشه چند بارش رو مثال بزنی

0 ❤️

2017-01-17 13:08:09 +0330 +0330

من حاظرم باهات دوست بشم ?

0 ❤️

2017-01-17 13:52:39 +0330 +0330

قیافه اینا همش کسشر فقط پول به یاد مثال که دارا باشی سارا خودش میاد

0 ❤️

2017-01-17 15:29:48 +0330 +0330

سلام دوست عزیز
منم سالها مشکل شما را دارم ما نمی تونیم دخترها و حتی مردم رهگذر را در نگاه اول به خودمون جذب بکنیم ولی اگه اراده قوی داشته باشی با برنامه ریزی دقیق می تونی هر کی را بخواهی به دست بیاری ولی زمان و وقت زیادی نسبت به خوش چهر ه ها می بره

0 ❤️

2017-01-17 15:54:56 +0330 +0330

پسرجانان عزیز،دخترا از بچه مثبت زیاد خوششون نمیاد.کلاً مثبت بازی زیاد دافعه میشه ولی شر که باشی و یه کمی بقول آمریکاییا Bad Boy،زن جماعت یوخده شما رو میبینه نازدانش خارش میگیرد ? زن هم که خارش بگیره یعنی دلش هواتو کرده ?
زبونبازی،چاخان و خالی بندی واسه دخترا و یوخده دس به جیب بردن فراموش نشود.اگه مایه پایه نداری برو تو نخ دخترای تنها و زشت و بدهیکل،اینا طفلکیا نیس کسی بهشون توجه نمیکنه زود راه میان با آدم.خلاصه اگه میخواید با خانوما بپلکید بدونید که صداقت مساویست با حماقت.یوخده باس مارمولک باشید ببم جانها ?

1 ❤️

2017-01-19 22:24:51 +0330 +0330
نقل از: mehdi8140 من حاظرم باهات دوست بشم ?

خخخخخخخخ

0 ❤️

2017-01-20 12:42:02 +0330 +0330
نقل از: شرارت قیافه اینا همش کسشر فقط پول به یاد مثال که دارا باشی سارا خودش میاد

اینو نشنیده بودم : دارا که باشی سارا خودش میاد. دمت گرم یادم میمونه

0 ❤️

2017-01-23 20:41:08 +0330 +0330
نقل از: omid809 سلام دوست عزیز منم سالها مشکل شما را دارم ما نمی تونیم دخترها و حتی مردم رهگذر را در نگاه اول به خودمون جذب بکنیم ولی اگه اراده قوی داشته باشی با برنامه ریزی دقیق می تونی هر کی را بخواهی به دست بیاری ولی زمان و وقت زیادی نسبت به خوش چهر ه ها می بره

حرفت منطقیه. وقت بیشتری نسبت به اونا میبره

0 ❤️

2017-05-30 12:17:35 +0430 +0430

ای بابا. باز امروز به چشم خودم دیدم. این چند روز با چند نفر سر اینکه مثلا بده و از این حرفا چت کردم. دو سه تاشون که جور نشد اصلا ولی دو سه تای دیگه رسما سر قیافه گفتند نه.

0 ❤️

2017-05-30 12:18:42 +0430 +0430

برا شما هم چیزی که تو پست بالا گفتم پیش اومده یعنی منظورم اینه عادیه یا برا من این طوری بوده

0 ❤️

2017-05-30 12:26:51 +0430 +0430

متاسفانه باید بنده اینجا عرض بکنم که : بله تاثیر قیافه در زندگی خیلی خیلی بالاست. گفتم متاسفانه چون بنده چهره ای ک.یری دارم .دماغ عقابی دارم .جسم ناقصی دارم .عینک کجی دارم و از این حرفا. …

1 ❤️

2017-05-30 12:59:03 +0430 +0430

قیافه کیلو چند ؟ هرچقدر هم خوشگل باشی بعد یه مدت عادی میشه پول مهمه پوووول

0 ❤️

2017-05-30 13:50:39 +0430 +0430

آقا انگار این جور که این بنده خدا نوشته قیافه و هیکل کامل تعطیله!
آقا برو دنبال پول

1 ❤️

2017-05-30 14:02:05 +0430 +0430

از قدیم گفتن عقل مردم به چششونه. اونم دخترای امروزی که ملاک اصلیشون همین چیزاست کاریشم نمیشه کرد متاسفانه... من رفیق داشتم که یه جورایی مانکن بود شاید باور نکنی دخترا بهش پیشنهاد دوستی میدادن هیچی هم نداشت نه پول نه کوفت و زهرمار!

2 ❤️

2017-05-30 14:36:40 +0430 +0430
نقل از: MatinTitaN قیافه هم اونقدر چیز مهمی نیس! شیک بپوش اعتماد به نفس میکوبه به سقف! ولی یه نصیحت هم بکنم الان مهم نیس تو خوشگلی و شکم سیکس پک داری و ... ? الان دخترا نگاه میکنن به گردش مالیت (والا ما خوشگل و قدبلند و هیکلی هستیم ولی هیچکدوم از این اتفاقا که میگی نمیوفته ?)

فلانی میگه: ضرب مهمه، زور کیلو چنده / هر کیم پولداره اون نیرومنده

داش البته اون زر هستش نه ضرب

0 ❤️

2017-05-30 14:59:10 +0430 +0430
نقل از: مقام.عظما متاسفانه باید بنده اینجا عرض بکنم که : بله تاثیر قیافه در زندگی خیلی خیلی بالاست. گفتم متاسفانه چون بنده چهره ای ک.یری دارم .دماغ عقابی دارم .جسم ناقصی دارم .عینک کجی دارم و از این حرفا. ........

be jash to haromzadegi o dayosi o namardi darajeh yeki kosgesh (erection)

1 ❤️

2017-05-30 16:04:16 +0430 +0430

من زیاد مظلوم واقع شدم…هم اخلاقم مزخرفه…هم ظاهر
کلا اجتماع پسند نیستم…جذابیتی برای هیچکس ندارم اما هروقت هرکی کاری با من داره…خوب قربون صدقه ام میره…همیشه از کسایی که خوشگل بودن یا پوست روشنی داشتن بدن کم مویی داشتن یا فیس جذابی داشتن حسودیم میشد…همیشه…هیچوقت هیچ دختری با من دوست نشد…خیلی هم داغوووون نیستما ولی خب عادی هم نیستم…هیچوقت خوشم نیومد حتی عکس بگیرم از خودم و توی عکس کسی بیفتم…
ولی عوضش چون اینارو نداشتم سعی کردم خودم رو توی چیزای دیگه نشون بدم…زبان انگلیسی رو یاد گرفتم مسلط مسلط…دانشگاه دولتی با رتبه ی بالا قبول شدم…دارم روی مقاله ای کار میکنم که بعدن ازش استفاده کنم و برم خارج از کشور…همزمان قصد دارم یه ساز موسیقی رو حرفه ای یاد بگیرم…ولی هیچ چیزی مثل جذابیت و تو دل برو بودن و تحویل گرفته شدن توسط دوستان و صد البته دوس دخترا منو ارضا نمیکنه…اره یه مقداری ارزه ی خودم پایین بوده…ولی در کل اعتماد به نفسم هم خیلی کیریه…الان که مینویسم خیلی اعصابم خورد شده…یه دوستی داشتم 17 ساله البته دوست نبود یه همکلاسی زبان بود…این بنده خدا همه جذبش میشدن…جلوی خودم چهار بار جنس مونث بهش شماره داد…آی که تا کووووونم سوخت و به پیشونی سیاه خودم و کسی که منو درست کرد لعنت فرستادم…

3 ❤️

2017-05-30 19:27:15 +0430 +0430
نقل از: 1ooo1 اززززز اتفاق اصلا ناراحت نباش منم مثل تو ام خدا یه چی میگیره یه چی دیگه میده !!! اونکه خوشگله معلوم نیس چند نفر خودش رو واسه خودش میخوان!!! ولی مثلا من میدونم اگه فلان رفیقم بهم زنگ زد خو قیافه و هیکل که ندارم - پول هم که ندارم - ماشین هم که ندارم پس قطعا منو واسه خودم خواسته نه موضوعی دیگه یکی از رفیقام که خوشگل هم هست داشتیم باهاش صحبت میکردیم گفت فلانی خوش به حالت ادم دورت زیاده گفتم بهش خو تو که بیشتر ادم دورته گفت نه اونا رو من نظر دارن!(حتی خودش هم میدونست) اینا روابط پسر با پسر بود که گفتم دختر هم دقیقا همینجوره! عشق و علاقه از وجود سر چشمه میگیره هر کسی اون کسی که خودم دوستش دارم رو دیده گفته که اصلا هم خوشگل نیس!! شاید صد نفر اینو بهم گفتن اما از دید من خوشگله چون عشق وجود داره! حالا صد مرطبه هم که خوشگل باشی فایده نداره! من که خدارو شکر میکنم

حرفت هم درسته و هم قبول دارم ولی این طرف قضیه هم باید نگاه کنی دیگه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «