تاثیرات سکس مقعدی

1391/11/30

سلام الیس
من شنیده ام که سکس از مقعد باعث بزرگ شدن مخرج آن شده و مشکلاتی را در دفع برای انسان به وجود می آورد.
می شود راجع به ریسک انجام این کار مخصوصا به هنگام بارداری توضیح دهید؟ آیا سکس از مقعد نسبت به سکس دهانی و واژنی دارای خطرات بیشتری است؟ متشکرم .

دوست عزیز
مشتاقان برقراری رابطه جنسی از مقعد می توانند آسوده باشند زیرا برخلاف آنچه که شما شنیده اید، سکس از مقعد باعث گشاد و شل شدن مقعد و یا ایجاد ناتوانی در کنترل حرکات روده نمی گردد.اما به هر حال امکان وجود ریسک در این نوع سکس بیشتر از سکس واژینال می باشد، بنابراین مهم است که قدم هایی برای به حداقل رساندن میزان این ریسک ها برداشته شوند.
اصطحکاک در سکس از مقعد، دشمن لذت در سکس سالم است و البته این موضوع در رابطه با سکس واژینال هم صدق می کند ولی در سکس مقعدی مهم تر است زیرا که مقعد میزان کمتری روان کننده طبیعی نسبت به واژن ترشح می نماید.
قدم هایی به سوی سکس مقعدی سالم:
ملایم بودن و آرام تکان خوردن در حین سکس
مصرف مقدار زیادی لوبریکنت( و نه فقط بزاق دهان)
استفاده از کاندوم
عدم استفاده از مواد کشنده اسپرم( زیرا باعث حساس و دردناک شدن مقعد می گردد)
تعویض کاندوم هنگام تغییر سکس از مقعدی به واژینال
متوقف کردن سکس در صورت احساس درد جدی و شدید در مقعد

برقرار رابطه جنسی از مقعد امکان دارد که شخص را مستعد عفونت های باکتریایی در آن ناحیه کند. این به آن دلیل است که پوست این قسمت از بدن به ضخامت پوست واژن نمی باشد و به راحتی دریده می شود. اگر این ناحیه دچار زخم گردد به دلیل وجود باکتری های مختلف، به سرعت و آسانی معالجه نخواهد شد. این زخم ها امکان دارند که پیش زمینه مشکلات دیگری مثل آبسه مقعدی گردند و همچنین احتمال ابتلا به بیماری هایی دیگری مانند ایدز را هم افزایش می دهند. به همین دلیل است که سکس بدون کاندوم از مقعد نسبت به سکس بدون آن از دهان یا واژن ، از ریسک بالاتری برخوردار است.
رعایت توصیه های داده شده در بالا برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی لازم و ضروری است. در موارد حاد این زخم ها امکان دارد که به شکاف مبدل گردند و به بخش خارجی روده برسند و باعث به وجود امدن فیستول شوند که در این صورت شخص برای مداوا نیاز به تن دادن به جراحی خواهد داشت.
در ضمن اگر مبتلا به همورویید( بواسیر) می باشید شاید بخواهید در این مورد که سکس مقعدی داشته باشید تجدید نظر نمایید .بارداری مسئله ای نیست که باعث نگرانی در این دوران باشد ولی به هر حال آگاه باشید که بیماری هایی چون ایدز به راحتی منتقل می گردند و حتما از کاندوم استفاده نمایید.
به هر حال اگر تازه کار هستید یا به سکس مقعدی عادت دارید و یا صرفا کنجکاو هستید، آسوده خاطر باشید ، آرام جلو روید و لذت ببرید.

21026 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-02-23 21:57:49 +0330 +0330

[quote=Hermes1]مشتاقان برقراری رابطه جنسی از مقعد می توانند آسوده باشند زیرا برخلاف آنچه که شما شنیده اید، سکس از مقعد باعث گشاد و شل شدن مقعد و یا ایجاد ناتوانی در کنترل حرکات روده نمی گردد[/quote]
فقط یه موجود شهوتی می فهمه که من چقدر این خواهر الیس رو دوس دارم :X
[quote=Hermes1]متوقف کردن سکس در صورت احساس درد جدی و شدید در مقعد[/quote]
حتی مترجم این مطلبم دوس دارم :D

0 ❤️

2013-02-28 15:53:47 +0330 +0330

سلام
یه راهنمایی میخواستم واسه سکس مقعدی چه کارهایی از قبل باید انجام داد که یه سکس تمیز باشه و دردش کمتر بشه یعنی باید غذای خاصی هم خورد یا نه ؟
و اینکه من معاینه پرده انجام دادم دکتر گفت حلقوی هستی میتونم از جلو سکس داشته باشم یا اینکه پارگی داره؟ البته با 2 انگشت رفتم پارگی و خونریزی نداشت ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی

2 ❤️

2013-03-11 10:11:12 +0330 +0330

در مورد کنترل مدفوع و جوش صورت بیشتر توضیح بدین
من این مشکل رو زیاد پیدا میکنم و اصلا هم دوست ندارم
معمولا فرداش خیلی مشکلات دارم ولی 1 روزه خوب میشه

0 ❤️

2013-08-12 15:54:37 +0430 +0430

عزیز من در مورد چیزی که نمی دونی بحث نکن تایپیکم راه ننداز.اقایون خانوما 50٪ مطالب این تایپیک بی پایه و اساسه این حرفم بادلیله که تو این فایل 8 مگی هست بخونین حال کنین واگاهانه رابطه برقرار کنین اینم لینک دانلود: https://up.shahvani.com/uploads/1376389554.pdf صفحه 299 رو بخوننی مخصوص بحث این تایپیکه

0 ❤️

2017-04-27 19:22:02 +0430 +0430
نقل از: LiLi goli سلام یه راهنمایی میخواستم واسه سکس مقعدی چه کارهایی از قبل باید انجام داد که یه سکس تمیز باشه و دردش کمتر بشه یعنی باید غذای خاصی هم خورد یا نه ؟ و اینکه من معاینه پرده انجام دادم دکتر گفت حلقوی هستی میتونم از جلو سکس داشته باشم یا اینکه پارگی داره؟ البته با 2 انگشت رفتم پارگی و خونریزی نداشت ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی

میشه بیایی خصوصی؟

0 ❤️

2018-08-28 19:15:07 +0430 +0430

من واقعآ این نوع رابطه را دوست دارم بیشتر از هم ماساژ و نرم کردن بدن خانم

زنهای که اجازه اینکار می دهند و قبل رابطه خودشان امده می کنن فرشته اند باید قدرشون دانست زنده باد بانوان فرشته

0 ❤️

2019-05-25 10:56:23 +0430 +0430

ریسکه

3 ❤️

2019-05-27 07:04:20 +0430 +0430

اینا همش چرنده…هرکاری اصولی داره اینم مثل بقیه است فقط ظرافتش بیشتره…کون کردن اول حوصله میخواد بعد ظرافت…شما نمیتونی هرچی تو فیلمهای پورن میبینی سر اون بدبختی که زیرت خوابیده در بیاری…اون بازیگره و حرفه ای یا حتی قبلش شاید جراحی کرده باشن…سوراخ کون تنگه خب نباید مثل فیلمها یدفعه جا کنی…اونیکه زیرتون خوابیده بازیگر که نیست…یه آماتوره…ضمنا سوراخ کون به کلفتی کیر حساسه …هرچی کیر کلفتر باشه شما هرکارم بکنی بازم طرفت اذیت میشه…اینکار برای آماتورهای کیر کلفت نیست…اینا بهتره برن سراغ بازیگری…آماتوری دردسر داره…قبل هرکاری معاشقه اونم با سوراخ کون مهمه…باید نازش کنی چربش کنی باهاش بازی کنی بعد آروم و ریتمیک بکنی توش…وگرنه پارگی حتمیه…مخصوصا بار اول…پس اول رضایت دوم معاشقه طولانی …بعد سکس آروم…اونوقت خودتون میبینین هیچ لذتی به اندازه کون کردن وجود نداره…موفق باشید

2 ❤️

2019-05-27 08:15:29 +0430 +0430

من اولین تجربه سکس مقعدی رو در 9 سالگی داشتم (که البته بزور و تجاوز بود) و تا الان که 20سال میگذره و یه مفعول حسابی شدم مکرر سکس مقعدی داشتم و فعلا که اوکیم. البته رعایت نکات بهداشتی خیلی مهم هست و اینکه بین سکس ها فاصله زمانی قرار داشته باشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «