تالار «دین» ایجاد شد

1390/11/23

کاربران گرامی

با توجه به فراوانی تاپیک های مربوط به دین و حواشی آن، تالار «دین» در بخش «بحث های جانبی» برای همه این بحث ها در نظر گرفته شده است و تاپیک های مرتبط به این تالار انتقال یافته اند. لطفا از این به بعد هر بحث دینی را در این تالار مطرح کنید.

کاربران متدین شهوانی لطفا توجه کنید که شهوانی مقدسات خاصی ندارد ولذا چیزی تحت عنوان «توهین به مقدسات» در اینجا تعریف نشده است. در قوانین شهوانی که همه کاربران موقع ثبت نام پذیرفته اند هیچ تضمینی داده نشده که حرمت عقاید یا مقدسات شما در شهوانی رعایت خواهد شد. شهوانی هیچ تاپیکی را تحت عنوان «توهین به مقدسات» حذف نکرده و نخواهد کرد.

شهوانی یک سایت دینی یا ضددینی نیست اما آزادی بیان کامل برای موافقان و مخالفان دین را به رسمیت می شناسد تا جایی که مطابق قوانین سایت رفتار کنند و از توهین شخصی به دیگر کاربران بپرهیزند. پس اگر فکر می کنید می کنید محتوای تاپیکی توهین به مقدسات شماست یا احساسات دینی تان را جریحه دار می کند توصیه شهوانی این است که آن را نادیده بگیرید یا بدون توهین شخصی پاسخ دهید. اما اگر فکر می کنید کاربری به شخص شما (نه مقدسات تان) توهین کرده می توانید با درج لینک و شماره پست مورد تخلف را گزارش دهید. شهوانی همه گزارش های تخلف را بدون تبعیض بررسی و طبق رویه سایت برخورد خواهد کرد.

2295 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2012-02-12 17:22:00 +0330 +0330

[quote=koosha1992]سلام.ممنون بابت ایجاد همچین مکانی…
ولی هم خودتون میدونید وهم بقیه قوانین نه تو بخش توهین ها بلکه تو بقیه بخشها هم رعایت نمیشه پس بنظرم صحبتتون یکم بی پایه است.
کارتون عالیه که تاپیکها رو پاک نکنید .
فقط یه چیزی برام سواله این توهین مربوط به شخصی نباید باشه یا اینکه فقط شخص کاربری که پشت کامپیوتره؟
چون این بنظر خیلی ابهام داشت پرسیدم…
(مثل این به مادر من توهین شده یعنی این که به شخص پشت کامپیوتر توهین نشده درسته؟
پس این توهین نیست منظورت همینه؟)[/quote]

سلام
منظور از «توهین شخصی» توهین به شخص کاربر است یعنی هر حرفی که در اصطلاح خودمانی فحش گفته می شود. تبعا فحش می تواند به خود کاربر یا خانواده او یا نژاد و قومیت او باشد اما عقاید شخصی (مثلا دین و مذهب شما) هر چه که باشد در شهوانی امتیاز یا مصونیت خاصی ندارند.

0 ❤️

2012-02-12 21:41:00 +0330 +0330

سلام.ممنون بابت ایجاد همچین مکانی…
ولی هم خودتون میدونید وهم بقیه قوانین نه تو بخش توهین ها بلکه تو بقیه بخشها هم رعایت نمیشه پس بنظرم صحبتتون یکم بی پایه است.
کارتون عالیه که تاپیکها رو پاک نکنید .
فقط یه چیزی برام سواله این توهین مربوط به شخصی نباید باشه یا اینکه فقط شخص کاربری که پشت کامپیوتره؟
چون این بنظر خیلی ابهام داشت پرسیدم…
(مثل این به مادر من توهین شده یعنی این که به شخص پشت کامپیوتر توهین نشده درسته؟
پس این توهین نیست منظورت همینه؟)

0 ❤️

2012-02-13 01:38:01 +0330 +0330

ممنون /فکر خیلی خوبی بود

0 ❤️

2012-02-13 01:57:21 +0330 +0330

مرسی ادمین جان که با وجود فشار مسلمانان چیزی رو حذف نمیکنی.سایتت عالیه.این چیزایی هم که ما میگیم عقیده ماست پس مسلمونا هم متقابلا احترام بذارن.

0 ❤️

2012-02-13 02:18:11 +0330 +0330

ادمین من تا حالا به کسی توهین نکردم چون دوست ندارم کسی بهم توهین بکنه ولی خدایش یه نگاهی به تاپیکای داغ بنداز سمت چپ صفحه مانیتورته ببین شهوانی شده همش بحث دین اینجا مگه شهوانی نیست اگر نیست پس اسم سایتو عوض کنید چه مدیریته که شما دارید
دوست عزیز دوبرمن از نوشته هاتون معلومه مسلمون نیستید
دینتون هر چی هست تا حالا دیدی یه مسلمون بیاد داخل شهوانی تاپیک بزنه در مورد مسیهیت یا یهودیت و هر دین دیگه ای تفکرات زشت خودشو بنویسه دیدی تا حالا این چیزو داخل شهوانی

0 ❤️

2012-02-13 03:22:56 +0330 +0330

من هر تاپیکی رو که میخوام تو تالار دین ایجاد کنم خطای اسپم میده چرا؟

0 ❤️

2012-02-13 03:25:07 +0330 +0330

ادمین بهت توهین نمیکنم فقط میتونم بگم
مالی نیستی الان تاپیک دوستمونو حذف کردی یک طرفه به قاضی میری

0 ❤️

2012-02-13 03:35:50 +0330 +0330

ادمین من هر چی سعی میکنم نمیشه تو اون تالار تاپیکی رو ایجاد کرد چرا؟

0 ❤️

2012-02-13 03:37:38 +0330 +0330

ادمین؛واقعا حوصله داری یا … بارها تأکید میکنی؛ شهوانی مقدسات نداره؟!؟!؟!؟
به جاییی اطلاعیه"درمورد گروه ها" قوانینو بزار تا معرض دید باشه!
"کی میره footer"میخونه؟!؟

پیشنهاد اضافه شدن-تالار"دین"به فروم؛
دو ماه پیش داده شد؛
اما؛
با جواب قرار نیست؛شهوانی شامل تمام موضوعات باشه؛مواجه شد!
اگه اون موقع اضافه میشد؛
بهتر و سنگین تر بود!

0 ❤️

2012-02-13 03:40:04 +0330 +0330

[quote=hamedak11]ادمین بهت توهین نمیکنم فقط میتونم بگم
مالی نیستی الان تاپیک دوستمونو حذف کردی یک طرفه به قاضی میری[/quote]
تاپیکش تکراری بود/ادمین چندبار باید یه سوالو جواب بده/بابا به بچه دوساله اگه گفته بود میفهمید

0 ❤️

2012-02-13 10:25:07 +0330 +0330

[quote=negar00]
پیشنهاد اضافه شدن-تالار"دین"به فروم؛
دو ماه پیش داده شد؛
اما؛
با جواب قرار نیست؛شهوانی شامل تمام موضوعات باشه؛مواجه شد!
[/quote]
اون موقع هنوز؛ جهاد دینی بین کاربران به این شدت شکل نگرفته بود :D

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «