تاپیکهایی که از خوندنشون سیر نمیشم...

1398/07/21

توی شهوانی یه سری تاپیک ها هستن که با وجود اینکه موضوعاتشون کاملا تکراری و نخ نما شده هستند, کامنت های بر و بچ انقدر باحالن که من حتما اونا رو میخونم و از خوندنشون هیچوقت خسته نمیشم! 😁 😁 😁

لازم به ذکره که من این مطالب رو به شکل طنز نوشتم و هدف فرد خاصی نیست.

برداشت اول: تاپیک های مربوط به تعداد ارگاسم/ارضا شدن زن و مرد

آقا کامنتهای اینا ته خندن! یعنی دوستان **رسما گار تخیل رو خاییدن! **😁 🙄

در بخش کامنت ها داریم:

-داداش! دفعه آخری دوست دخترم 19 باری ارضا شد! اما شایدم بیشتر بوده! دیگه خسته بودیم تعدادش از دستم در رفته! 😁

-رفیق! دوست دخترم اون دفعه ای 23 بار ارضا شد. میخواستیم بیشتر سکس کنیم اما بنده خدا دیگه رفت زیر سِرُم 😁

-داداش! دوست دخترم 6 بار ارضا شد اونم از ک…ن! 😁 (پطرس که میگن اینه ها!)

-نمیذاره از “…” و “…” بکنمش! اما با لاپایی 8 بار ارضا شد! 😁 (یا رحمان و یا رحیم!)

-من خودم 6-7 باری ارضا شدم! اما دوست دخترم کم کمش 12-13 بار! 😁 (دهقان فداکار کی بودی تو!)

برداشت دوم: تاپیکهای مربوط به زود/دیر انزالی

صاحب تاپیک یه سوال کرده که مثلا آقا چیکار کنم که توی سکس بیشتر دوام بیارم؟ چه دارویی, تکنیکی, اسپریی, ژلی, مکملی…استفاده کنم؟

و اما در بخش کامنت ها داریم:

-داداچ! ما همینجوریش حداقلللل یکی دو ساعت رو کاریم! دارو میخوایم چیکار؟ (erection)

-داداش گلم! مال جقه! کمتر بزن! خوب میشی! 😎

-افندی! شیره تریاک معجزه میکنه! 🙄

-رفیق! فقط ترامادول! 😲 😁 🙄

-من دکتر … هستم! یک سر برین پیش دکتر اعصاب و روان و وانمود کنین افسرده هستین! براتون داروهای ضد افسردگی مثل سیتالوپرام و فلوکستین…مینویسه! اونها رو که بخورین هم مشکل زود انزالیتون حل میشه هم سرحال تر میشین! 😁

برداشت سوم: این عکس “چیزهای” زن من/دوست دختر من/… هست. نظرتون چیه؟

و در بخش کامنتها داریم:

-جوووون! خوب چیزیه! بدهههههه بککککنیم!!!

-داداش! این “چیز” زنت فقط یه “چیز” کللللففففتتت مثل “چیز” من لازم داره! 😁

-اینجور زنا رو فقط من بلدم ارضا"ع" کنم! حالیته؟ فقط من! 😁

-داداچ! معلومه خیلی ازش کار کشیدیا! 😁

-عههه حالم بد شد! اینکه انگار توش نارنجک ترکوندن! 😁

-مالی نیست! مال زید خودم خعععلللییی سرتره! 😁

برداشت چهارم: من تو کف خالم/زن عموم/زن داییم…هستم! به نظرتون چکار کنم!

و در بخش کامنتها داریم:

-بهش یه فیلم پوووورررن نشون بده! 😁

-براش جوکهای خاک بر سری اِس کن! 😁

-یه کاری کن چیزتو از رو شلوار ببینه که شق شده! خودش میاد جلو! 😁

-شجااااع باش! برو تو چشش زل بزن بهش بگو دوسش داری! 😁

-بهش بگو “خااااله!”, من یسری سوالات جنسی برام پیش اومده. میتونم ازتون بپرسسسم؟ 😁

-شوهرش که میره مسافرت/ماموریت برو خونش سینک ظرفشویی رو درست کن! (این دوستامون پورن زیاد میبینن!) 😁

برداشت پنجم: افزایش سایز “چیز” آقایان!

و در بخش کامنتها داریم:

-داداش! مال ما ماشااااللللله انقدر درازه موقع راه رفتن, سرش کشیده میشه زمین! زخم شده! راهی سراغ نرررری کوتاش کنیم؟ 😁

-روغن خراطین خعععلی خوبه! ظرف 3 هفته 4 سانت اضافه میکنه! 😁

-حاجی! مال ما طولش 30 سانته قطرش 15 سانت! احتیاج محتیاج نداریم به این چیزا! 😁

-داداش گلم! بده از ک…ن بکننت! مثل آنتن که از اینور فشار بدی از اونور میاد بیرون! چیزت دراز میشه! خواستی خودم هستم! 🙄

-عزیزم! تنها راهش جقه! جق! 😁

-خوش به حالت رفیق که میخوای بزرگش کنی! مال منو هر زنی میبینه وحشت میکنه از بس گندست! آرزوی سکس به دلم مونده! مُردیم از چیز کلفتی! 😁

-داداچ! روغن زالو معجزه میکنه! 😁

-من دکتر…هستم! تنها راه علمیش استفاده از" ژل چی چیز مشکی!" هست. آخرین تحقیقات علمی نشون داده که این ژل باعث خون رسانی بهتر و رشد آلت میشه! 😁 اینم آدرس سایتی که میتونین ازش آنلاین بخرین:… ;)

www.man_ye_kolah_bardar_hastam.com 😁 😁

برداشت ششم: من زنم/شوهرم سرد مزاجه به نظرتون چکار کنم؟!

و در بخش کامنتها داریم:

-آبجی مگه داشتو کفن کردن! اون مرتیکه معلومه بیعرضه است! ما که هستیم! 😁

-خواهر! منم همین مشکلو داشتم! گرمیجات بهش بده! عسل و زعفرون و زنجبیل و توی شیر ولرم بریز بده بخوره! مُرده رو زنده میکنه! پامیشه مثل پلنگ میافته دنبالت! 😁

-خانم محترم! ما توی عطاری آنلاینمون یه معجون داریم که مشکل هزاران نفر رو حل کرده. همه چیز رو علاج میکنه از حصبه تا یرقان! از ناباروری تا سرطان! مشکل شوهر شما که چیزی نیست…

-داداش اگه زنت سرد مزاجه معلومه کار بلد نیستی! بده من چند دور ترتیبش رو بدم میزون میشه! عاره! 😁

-داداچ! زن سرد مزاج مثل خر پیر و وامونده میمونه! ولش کن! برو دنبال عشق و حال! این همه دختر هلو ریخته! والا! 😁

-خواهر دینی! من با توجه به مطالعات مذهبی که دارم! اگر شوهر شما ناتوان و عنین است, شما میتوانید با صیغه شدن به نیازهای عاطفی خودتون پاسخ بدین! برای اطلاعات بیشتر به آدرس آنلاین دفتر صیغه یابی ما مراجعه کنید:

www.man_yesk_madar_je…eye_avazi_hastam.com

برداشت هفتم: جوووون ببینین چه نااازه!

و در بخش کامنتها داریم:

-آقا ما رو سر کار گذاشتی؟ اینجا که عکسی نیست! 😁

-فلان فلان شده! چیزم تو چیز مادر و خواهر و عمه و زن دایی و…! مگه ما مسخره تو هستیم؟ 😁

-آقای محترم چرا برای وقت مردم ارزش قائل نیستین؟ صفحه رو باز کردیم “چیز” ببینیم ها! 😁

-بچه ها این آقا رو وللش! مامان من مثل هلو میمونه! هر کی میخواد ببینتش بیاد خصوصی! 😁

-خود صاب تاپیک: بچه ها چجوری میشه اینجا عکس گذاشت؟ 😁 🙄

-خود صاب تاپیک: آهااان! بچه ها فهمیدم! الان دیگه باید درست شده باشه!

-کرررره خررررر! اینکه عکس پای گچ گرفتست! 😁

-خود صاب تاپیک: به جون مامانم اشتباهی آپلود شد! 😁

بازم هست ببینم حال میکنین اضافه میکنم! 😁 🙄

ادامه دارد… 😁

4984 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-10-13 04:08:15 +0330 +0330
نقل از: @shab من چند روزه به اونی فکر میکنم که گفته در نوزده ساعت 23 بار دوست دخترم رو ارضا کردم بار اول به خودم گفتم مردم کیر دارن ما هم کیر داریم ولی بعد فکر کردم توی نوزده ساعت حالا شما بگو قبل سکس هم یک ساعت بیدار شده باشن یک ساعتم بعد سکس بخوابن که حد اقلها رو گرفتم. اینا در یک روز 21 ساعت بیدار بودن

دوست من! شما بیشتر از دید طنز به این حرفها نگاه کن! 😁 واقعیت اینه که مشکلات جنسی عامل بیش از 50% طلاقها در ایران هست! پس...

این هم تاپیک مربوطه با عدد و رقم مستند:

https://shahvani.com/forum/topic/%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%82

3 ❤️

2019-10-13 04:13:25 +0330 +0330
نقل از: pasha.tabriz داداچ اینجا همه عمو جانی هستن 😁

"گار تخیل رو خاییدن" دوستان! 😁 🙄

عمو جانی و شرکا!!! فیلمی از شهوانی!

پخش: 7 روز هفته, 24 ساعت شبانه روز!

محل: اینترنت!

2 ❤️

2019-10-13 04:30:49 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990 بهشون حسوديت ميشه ميگي شار تخيل رو ... خخخ پ اونا كه ميگن 25 سانت فيكس دارنو چي ميگي؟

اونا "برداشت" های بعدین جنتل جان! میگم دوستان ماشا الله از هر نظر گارو... 😁

0 ❤️

2019-10-13 04:57:20 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990
نقل از: axm432
نقل از: GENTLE_BOY.1990 بهشون حسوديت ميشه ميگي شار تخيل رو ... خخخ پ اونا كه ميگن 25 سانت فيكس دارنو چي ميگي؟

اونا “برداشت” بعدین جنتل جان! میگم دوستان ماشا الله از هر نظر گارو… 😁

منتظر ادامش هستم

چهارمی اضافه شد! به تدریج بقیه… 😁

0 ❤️

2019-10-13 05:39:48 +0330 +0330

منتظر ادامش هستم

یه دوستمون هست گفته **19 بار توی 45 دقیقه** خانم مورد نظر ارضا شدن! شما نظری نداری؟ 😁 🙄

0 ❤️

2019-10-13 05:42:57 +0330 +0330

یه استادیم فرمودن که “زن میتونه تا ۵۰ بار هم در طی یک سکس ارضا بشه!” حالا این زنه یا موبایل روی ویبره؟ 😁 🙄

0 ❤️

2019-10-13 05:46:15 +0330 +0330
نقل از: @shab من چند روزه به اونی فکر میکنم که گفته در نوزده ساعت 23 بار دوست دخترم رو ارضا کردم بار اول به خودم گفتم مردم کیر دارن ما هم کیر داریم ولی بعد فکر کردم توی نوزده ساعت حالا شما بگو قبل سکس هم یک ساعت بیدار شده باشن یک ساعتم بعد سکس بخوابن که حد اقلها رو گرفتم. اینا در یک روز 21 ساعت بیدار بودن

نکته اصلی اینه که چون این ها همش در خواب اتفاق افتاده! اصلا لازم نیست نگران بیخوابی دوستان باشیم! 😁

0 ❤️

2019-10-13 06:09:52 +0330 +0330

برداشت پنجم: افزایش سایز چیز آقایان!

-روغن خراطین خعععلی خوبه! ظرف 3 هفته 4 سانت اضافه میکنه! 😁

-مال ما طولش 30 سانته قطرش 15 سانت! احتیاج محتیاج نداریم به این چیزا! 😁

-داداش گلم! بده از ک..ن بکننت! مثل آنتن که از اینور فشار بدی از اونور میاد بیرون! خواستی خودم هستم! 🙄

-عزیزم! تنها راهش جقه! جق! 😁

-دداچ! روغن حلزون معجزه میکنه! 😁

-من دکتر...هستم! تنها راه علمیش استفاده از" ژل چی چیز مشکی!" هست! تحقیقات نشون داده که باعث خون رسانی و رشد آلت میشه! 😁

...

0 ❤️

2019-10-13 06:51:41 +0330 +0330
نقل از: .Salma.

تو بیا بگو من تو پارک ! مثلا دوست دخترم رو ناخنک زدم !

باز N تا میان میگن اووووف ! چه حالی میده بده ماهم ناخن بزنیم ! 😁

یا باز بگو مثلا تو دستشویی با فلانی بودم ! باز زیرش مینویسم اوووف منم تجربشو داشتم !

تو هر چی نگی باز یکی قبل از تو تجربش کرده !

فقط فکر کنم تو …وه خوردن کسی از اون یکی پیشی نگرفته ! 🙄 😁

همه طیب و طاهر ! 😁 (dash)

اوووم! حالا که فکر میکنم منم کنار استخر اینجوری صبحانه خوردم! 😁 اما استخرش بزرگتر بود خانمشم نازتر! 😁

1 ❤️

2019-10-13 07:09:24 +0330 +0330

منتظر ادامش هستم

یه دوستمون هست گفته 19 بار توی 45 دقیقه خانم مورد نظر ارضا شدن! شما نظری نداری؟ 😁 🙄

من كي باشم بخام در مورد سكس اساتيد نظر بدم! بايد خودمو به دكتر نشون بدم حتما مشكل از منه كه نميتونم 23 بار ارضا شم يا يه نفرو 19 بار تو 45 دقيقه ارضا كنم

این دوستانون استعدادشون داره اینجا هدر میره! این شرکت برازرز و شرکتهای مشابه در به در دنبال همچین “استعدادهایی” هستند! 😁 🙄

1 ❤️

2019-10-13 07:30:31 +0330 +0330

-داداش! مال ما ماشاللللله انقدر درازه موقع راه رفتن, سرش کشیده میشه زمین! زخم شده! راهی سراغ نرررری کوتاش کنیم؟ 😁

0 ❤️

2019-10-13 07:47:35 +0330 +0330

-خوش به حالت رفیق که میخوای بزرگش کنی! مال منو هر زنی میبینه وحشت میکنه از بس گندست! آرزوی سکس به دلم مونده! 😁

0 ❤️

2019-10-15 13:59:15 +0330 +0330
نقل از: Calvert جالب بود. همینه.

شما با منی یا این دوستمون این بالا؟ 😁

1 ❤️

2019-10-15 14:08:43 +0330 +0330
نقل از: Calvert
نقل از: Calvert جالب بود. همینه.

شما با منی یا این دوستمون این بالا؟ 😁

نقل قول نزده بودم که با تاپیک بودم (شما)

متوجهم! خواستم بقیه هم متوجه باشن! ;)

0 ❤️

2019-10-15 14:32:16 +0330 +0330
نقل از: zoj.rahat68 19 باررررررررررررر (dash) (dash) (dash) 😲 🙄

یه استادیم فرمودن که “زن میتونه تا ۵۰ بار هم در طی یک سکس ارضا بشه!” حالا این زنه یا موبایل روی ویبره؟ 😁 🙄 شما نظری ندارین؟ 😁

1 ❤️

2019-10-15 14:59:01 +0330 +0330
نقل از: zoj.rahat68
نقل از: zoj.rahat68 19 باررررررررررررر (dash) (dash) (dash) 😲 🙄

یه استادیم فرمودن که “زن میتونه تا ۵۰ بار هم در طی یک سکس ارضا بشه!” حالا این زنه یا موبایل روی ویبره؟ 😁 🙄 شما نظری ندارین؟ 😁

وایییی مگه قراره رکورد گینس شکونده بشه…

آخه هر بار ارضا شدن عمیق اونم، کلی انرژی میگیره. البته قبول دارم هر کسی یه جوره ها. اما من خودم بیشتر از سه بار نمیتونم… البته من خیلییییی دیر ارضام. حالا شاید بعضیا زود ارضا تر باشن و تعداد بیشتری بتونن. اما عدد های بالای ده کمی غیر واقعی و غیر قابل باوره…

چی بگم والا قوه تخیل دوستان قوی هست! 😁

1 ❤️

2019-10-15 15:33:34 +0330 +0330
نقل از: zojbarter دوست عزیز واقعا به نکته های خوبی اشاره کردین،بعضی هاشو هم از قلم انداختید اینکه اکثرا دکترن،بچه نیاورون،در سال هم 9ماه آمریکا یا دور اروپا در سفر،تو کیش و شمال و دبی هم ویلای 5هزار متری دارن،همزمان هم با 5تا زوج رابطه دارن.

ممنون. به تدریج اضافه میکنم!

0 ❤️

2019-10-15 16:37:42 +0330 +0330
نقل از: samanam28 🙄 عجب وض کصشری

شما هم اگه موردی شبیه اینا سراغ داری که مرتب تکرار میشن, بگو تا بعدا اضافه کنم…

1 ❤️

2019-10-15 17:10:51 +0330 +0330
نقل از: traviska من تو کف اونایی هستم که میرن از اینور و اونور عکس پیدا میکنن بعد میان اینجا اپ میکنن تحت عنوان هیکلم چطوره اندام سکسی زنم دوست دختر جدیدم

بله همون “برداشت سوم” هست! بیشترشون متاسفانه فیک هستن! اما جالب اینجاست که من چند مورد از اینا دیدم که یه بابایی اومده اون زیر “ثابت کرده” که تصویر فیک هست و مثلا مال فلان سایت خارجیه! اما با این وجود باز ملت دارن اون زیر قربون صدقش میرن! 😁 🙄

0 ❤️

2019-10-15 17:54:24 +0330 +0330

برداشت ششم: من زنم/شوهرم سرد مزاجه به نظرتون چکار کنم؟!

و در بخش کامنتها داریم:

-آبجی مگه داشتو کفن کردن! اون مرتیکه بیعرضه است ما که هستیم! 😁

-خواهر! گرمیجات بهش بده! عسل و زعفرون و زنجبیل و توی شیر ولرم بریز بده بخوره! مُرده رو زنده میکنه! پامیشه مثل پلنگ میافته دنبالت! 😁

-خانم محترم! ما توی عطاری آنلاینمون یه معجون داریم که هزاران نفر رو علاج کرده. مشکل شوهر شما که چیزی نیست...

-داداش اگه زنت سرد مزاجه معلومه کار بلد نیستی! بده من چند دور ترتیبش رو بدم میزون میشه! عاره! 😁

-داداچ! زن سرد مزاج مثل خر وامونده میمونه! ولش کن! برو دنبال عشق و حال! 😁

-خواهر! من با توجه به مطالعات مذهبی که دارم! اگر شوهر شما ناتوان و عنین است, شما میتوانید با صیغه شدن به نیازهای عاطفی خودتون پاسخ بدین. برای اطلاعات بیشتر به آدرس آنلاین دفتر صیغه یابی ما مراجعه کنید:

www.man_yesk_madar_j..eh_avazi_hastam.com

2 ❤️

2019-10-15 23:26:10 +0330 +0330
نقل از: بکتاشم بابا دمت گرم ینی اینا که هست هیچی باز چه حوصله ای داری که اینا رو تایپ کردی باز ما چی حوصله ای داریم که خوندیم باز تو چی حوصله ای داری که میخوای ادامه بدی باز ما چی حوصله ای داریم که منتظر میمونم و قطعا از حوصله من خارجه ولی اگه ببینم حتما دنبال میکنم

دوست عزیز منم مثل شما واقعا از این وضع راضی نیستم! و واقعا نوشتن اینجور مطالب هم وقتگیر هست هم عده ای از این افراد که خوششون نمیاد واکنش های نامناسبی نشون میدن… به هر حال چاره ای جز انتقاد از “رفتار” این دوستان نیست…همینطور که میبینین بدون اینکه مسئله رو “شخصی” کنم از “رفتارشون” انتقاد کردم…

1 ❤️

2020-04-15 02:56:59 +0430 +0430
نقل از: tara.-tt حسابی خندیدم

ممنون. واقعیتهایی بودن که سعی کردم در قالب طنز بنویسم.

0 ❤️

2020-04-15 02:59:35 +0430 +0430
نقل از: دلورس خیلی خیلی جالب بود. :) :)

مرسی. مورد دیگه ای هم به نظرتون رسید بگین اضافه کنم.

0 ❤️

2020-12-22 18:56:27 +0330 +0330

up

0 ❤️

2020-12-25 19:58:40 +0330 +0330

up

0 ❤️

2020-12-26 19:55:10 +0330 +0330

همه را پکوندی یکی پس از دیگری …
از منم یاد کن …
مردم انقدر نوشتم از تاپیک های منم دیدن کنید
حس این فروشنده های بوتیک و لوارم ارایشیو دارم شب عید جلو در مغازه …
بفرمایید از اجناس مام دیدن فرمایید
حالا من که لایکت کردم ‌.بیا تاپیک مارم یه لایک بده 😂😊😂

1 ❤️

2020-12-26 19:56:25 +0330 +0330

↩ axm432
چیزای خوب تلخن …هر وقت هرجا حرف زدی که به مزاجشون خوش نیومد بدون داری حرف درست میزنی

1 ❤️

2020-12-26 21:44:58 +0330 +0330

↩ Master.devil
چشم میایم مال شما رو هم لایک میکنیم!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «