تجاوز مامورین خدوم وزارت اطلاعات ایران

1395/12/08

در یک اقدامی عجیب مامورین وزارت اطلاعات ایران به صورت گروهی به یک دختر در کرمانشاه تجاوز جنسی کردند و دختر پس از این اقدام آنها دست به خودکشی زد …اینه جمهوری اسلامی.

2035 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-26 14:21:55 +0330 +0330

مدرک و منبع؟؟؟

2 ❤️

2017-02-26 14:32:51 +0330 +0330
نقل از: javadzr مدرک و منبع؟؟؟

چندین تا خبرگزاری و سایت مثل العربیه و کردپا و رژی کرد گزارش کردن.

مثلا اینجا اینجا و اینجا

مهندس مهدیس میر قوامی بلافاصله بعد از بیرون آمدن از بازداشتگاه اداره‌ی اطلاعات کرماشان، به گفته‌ی یک منبع “به دلیل تجاوز ماموران اطلاعاتی به وی” به زندگی خود پایان داد.

مهدیس میرقوامی روز سه‌شنبه ٥ بهمن به اداره‌ی اطلاعات احضار و به مدت دو روز در این اداره در بازداشت بود، که بلافاصله بعد از بیرون آمدن از بازداشگاه اقدام به خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داده است.

وبسایت هنگاو نیز ضمن انتشار این گزارش اعلام کرده است که این مهندس جوان با استفاده از قرص برنج اقدام به خودکشی کرده، که بعد از مدت کمی در جانش را از دست داده است.

همزمان با خودکشی مهندس مهدیس میرقوامی نیروهای اطلاعاتی خانواده‌ی وی را مورد تهدید جدی قرار داده بودند، که از اعلام خبر خودکشی فرزندشان خودداری کنند، که به دلیل تهدیدات وزارت اطلاعات این خبر رسانه‌ای نشده بود.

پیشتر نیز حنانه”شلیر” فرهادی دارای مدرک لیسانس و از اهالی کرماشان که به مدت ٤ ماه در بازداشت نیروهای اطلاعاتی بود، بلافاصله بعد از آزادی از بازداشتگاه اطلاعات کرماشان به زندگی خود پایان داد.

در رابطه با اینکه مأمورین وزارت اطلاعات رژیم ایران به منظور اعتراف‌گیری از متهمین به تجاوز و تهدید به تجاوز متوصل می‌شوند، تاکنون دهها گزارش از رسانه‌‌ها و منابع حقوق بشری منتشر شده است.

انتظار می‌رود انتشار خبر تجاوز مأمورین وزارت اتلاعات به این مهندس جوان کرماشانی، واکنش تند فعالان مدنی و مدافعین حقوق زنان را در پی داشته باشد.

2 ❤️

2017-02-26 15:07:38 +0330 +0330

بعضی از دوستان نسبت به چنین وقایع اسلامی آنچنان با قدرت درخواست منبع می کنند که انگار محل زندگیمون برن پایتخت سوئیس است.

5 ❤️

2017-02-26 20:37:21 +0330 +0330

چرت و پرت ممنوع لطفاً !!!

2 ❤️

2017-02-26 21:04:28 +0330 +0330

باید بگم که این خبر دروغه و منبع بزارید ? اره دوستان وطن دوست منبع بزارید که دکل نفتی گم شد منبع بزارید میزان فحشا و اعتیاد و بیکاری تو جامعه ایران اصلا وجود نداره منبع بیارید که هوای خوزستان داغون نیس منبع بیارید که اختلاس تو ایران نیس و منبع بیارید که تو کهریزک شیشه نوشابه وجود نداره .خودمونو به خواب بزنیم و دنبال منبع بگردیم و حوادث پلاسکو دختران شین اباد و اختلاسها و دزدیهای ایران رو اسراییل و استکبار نشر دادن و فقط جهت این این شایعات بوجود میاد که ایران اسلامی واسلام رو خراب کنن .تا کی خودمونو زدیم به خواب ؟کدوم خبر و اتفاق رو تایید کردن که اینو اصلا به حساب نیاریم؟مگه یادمون رفته تو حادثه پلاسکو کل شبکه های اجتماعی از اون چند نفر تو موتور خونه و زنده بودنشون حرف زدن اما رسانه میلی و قالیباف منکرش شدن و اخر سر بعد مرگشون از همون موتور خونه جنازه هاشونو بیرون کشیدن مگه اینا ماجرای تجاوز طوسی و جهانی شدنشو زیر بار رفتن؟مگه اینا تجاوز تو کهریزک و کشتن نداها و صانع ژاله ها رو پذیرفتن؟اصلا اینم دروغ با وجدان راحت سرتونو رو بالش بزارین و بگین شتر دیدی ندیدی .لیاقت مردمی که گوسفند وار زندگی میکنن حکومت گرگهاست بمونید نوبه مرگ شما و انکار از سمت همفکراتون هم فرا میرسه نوبه تک تکمون به روشای مختلف فرا میرسه

4 ❤️

2017-02-26 22:02:36 +0330 +0330
نقل از: javadzr مدرک و منبع؟؟؟

هیچی عمو جون .چیزی نشده .شما بگیر بخواب و ادامه ی خواب خرگوشیت رو ببین . همه چیز گل و بلبله مثله قبل . ناراحت نکن خودتو عمو جون … بخواب بخواب …

3 ❤️

2017-02-26 23:09:20 +0330 +0330

با کمال احترام البته دوستان یوخوده زیادی اینجا به یه طلب منبع که همچین ناحقم نبوده سخ گرفتن.
خود منم که این خبرو از قبل میدونسم وختی عنوان تاپیکو دیدم وارد شدم انتظار داشتم لاقل یه متن درست حسابی با سند راجب این موضو بخونم یا حدقلش دیگه یه کپی پیست ساده مث همونی که کاربر sadoma گذاش. نه همش دو خط که در حد تیتر روزنامه‌س و بس!

بهتره وختی تصمیم میگیرید یه موضو رو تاپیکش کنید، برا مخاطباتون بیشتر ارزش قائل شید.

2 ❤️

2017-02-27 15:02:28 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

با کمال احترام البته دوستان یوخوده زیادی اینجا به یه طلب منبع که همچین ناحقم نبوده سخ گرفتن.
خود منم که این خبرو از قبل میدونسم وختی عنوان تاپیکو دیدم وارد شدم انتظار داشتم لاقل یه متن درست حسابی با سند راجب این موضو بخونم یا حدقلش دیگه یه کپی پیست ساده مث همونی که کاربر sadoma گذاش. نه همش دو خط که در حد تیتر روزنامه‌س و بس!

بهتره وختی تصمیم میگیرید یه موضو رو تاپیکش کنید، برا مخاطباتون بیشتر ارزش قائل شید.

اسکلت عزیز تو جامعه ای که طرفو میکشن و بعد حکومت میره خونواده طرفو تهدید میکنه که صدات در بیاد دمار از روزگارتون در میاریم چجور باید منبع گذاشت .یادم میاد انتخابات 88 کرمانشاه بودم صانع ژاله رو کشته بودن خونواده کوردشو تهدید کردن که باید بگی بسیجی بود و تظاهرات کننده ها کشتنش و تو رسانه یا همون منبع هم اعلام کردن فتنه گران صانع رو کشتن.در مورد پلاسکو و تعداد کشته ها هم دروغ گفتن و دژبان کلانتری بهارستان رو که اعلام کرد201نفر مفقودی مراجعه کردن رو سرشو زیر اب کردن زمانی شما میتونید تو جامعه دنبال منبع باشید که ازادی رسانه و بیان وجود داشته باشه والا ما که اخبار شبکه میلی رو گاهی میبینیم 180درجه با واقعیت متفاوت بوده الانم پیدا کنید پرتقال فروشو

2 ❤️

2017-02-27 19:05:35 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w

اسکلت عزیز تو جامعه ای که طرفو میکشن و بعد حکومت میره خونواده طرفو تهدید میکنه که صدات در بیاد دمار از روزگارتون در میاریم چجور باید منبع گذاشت .یادم میاد انتخابات 88 کرمانشاه بودم صانع ژاله رو کشته بودن خونواده کوردشو تهدید کردن که باید بگی بسیجی بود و تظاهرات کننده ها کشتنش و تو رسانه یا همون منبع هم اعلام کردن فتنه گران صانع رو کشتن.در مورد پلاسکو و تعداد کشته ها هم دروغ گفتن و دژبان کلانتری بهارستان رو که اعلام کرد201نفر مفقودی مراجعه کردن رو سرشو زیر اب کردن زمانی شما میتونید تو جامعه دنبال منبع باشید که ازادی رسانه و بیان وجود داشته باشه والا ما که اخبار شبکه میلی رو گاهی میبینیم 180درجه با واقعیت متفاوت بوده الانم پیدا کنید پرتقال فروشو

دوست عزیز و دوس داشتنی، منظور منو درست نگرفتی. این "منبع" که ما میگیم، منظورمون اخبارِ شبکه‌های حکومتی خودمون که نیس! مسله اینجاس که شما یا خودِ من وختی یه خبر سیاسی رو بعنوان افشاگری نشر میدیم، باید توضیحات کامل‌تر + ریفرنس معتبر نیز برا حرفمون بیاریم که خبر مستند باشه. مسلمن منم اگه بیام تاپیک بزنم با متنی در حد همش سه چار خط (نه بیشتر) که مثلن «تو زندانای کهریزک با شیشه نوشابه به جوونای مملکت تجاوز میشد» با وجود اینکه همچین چیزی واقعیت هم داشته ولی ادعای من هیچ اعتباری نخواهد داش مگه اینکه یک یا چن تا سند درست‌درمون براش بیارم مث لینک پیوست به اظهارات یکی از قربانیا (یا بستگانش) یا حدقلش دیگه آدرس یه سایتی که این قضیه رو با دلایل انتشار داده رو آخر تاپیک بذارم که هرکی اطلاعات بیشتر خواس بره بخونه. وگرنه یکی بیاد بگه این ادعارو از توی خشتکت دراوردی همچین بیراه نگفته...

ما حتا از وقایع هزارو چارصد سال پیشم که اینجا میگیم، اسنادی برا اثباتش میاریم مث تاریخ طبری، ابن هشام و... وگرنه همینجوری رو هوا که نمیشه گف حرضت علی سر هفصد نفرو تو یه روز بریده!

لذا این «درخواست منبع کردن» کار ناروایی نیس داداش.

1 ❤️

2017-02-27 20:09:56 +0330 +0330

جرمش چی بوده ؟

0 ❤️

2017-02-27 23:28:43 +0330 +0330

درود بر شما هموطن .بله حق میدم به شما .اما بنده از عمد اینکار رو کردم .یعنی مطلب سطحی گذاشتم چون این خبر آنقدر مهم بود و مهم شده در این روزها که همه خبرگزاری ها به اون پرداخته اند. لذا بنده نپرداختم چون احتمال میدادم خیلی ها با خبر باشند. این تاپیک رو زدم تا سایر دوستان توسط عزیزانی چون شما و دوستان دیگر آگاه شوند .البته اگر متن خبر را نخونده اند. با یه سرچ ساده به همه چیز پی میبرید. … باز هم از کسانی که ناراحت شدند بابت متن کوتاه من کمال پوزش را دارم .

0 ❤️

2017-02-27 23:38:33 +0330 +0330
نقل از: pepsi1975 با احترام به بزرگان قبیله شهبانی. :)

بنظرم کمتر کسی از شما اندازه این حقیر درگیر این جناب ماموران اطلاعاتی افتاده باشه و از صب تا شب سین جینش کرده باشن.
اونم جوری که حتی نشد یک بار هم یکی از بازجویان را دیده باشم .

من نمیدونم کرمانشاه سازمان اطلاعاتش چجوره .
ولی جای که من میبردن هم زن بازجو داشتن هم مرد یعنی انجور هم نیست که بخوان به کسی تجاوز کنن . ولی از نظر روحی دقیقا کاری باهات میکنن که حس میکنی اعدامت کردن و تا چند وقت این حس پریشونی رو با خودت داری . اونا که رفتن میدونن چی میگم .
شاید و اونم یه احتماله که این خانم اون فشار و تحدید های روحی رو نتونسته تحمل کنه و اقدام به خودکشی کرده‌. احتمال تجاوز رو کمتر میدونم

من زندانی سیاسی بودم .جزو اولین زندانیان سیاسی بعد از جنگ بودم که خوشبختانه فرار کردم سالهاست و چیزهایی دیدم که قابل گفتن نیست .فقط باید لمس کرده باشی تا بدونی چی میگم .الان که اوضاع خیلی بدتر شده و خیلی خیلی خیلی بدتره. تجاوز که دیگه سهله. …

1 ❤️

2017-02-28 11:19:17 +0330 +0330
نقل از: چکارکنیم

درود بر شما هموطن .بله حق میدم به شما .اما بنده از عمد اینکار رو کردم .یعنی مطلب سطحی گذاشتم چون این خبر آنقدر مهم بود و مهم شده در این روزها که همه خبرگزاری ها به اون پرداخته اند. لذا بنده نپرداختم چون احتمال میدادم خیلی ها با خبر باشند. این تاپیک رو زدم تا سایر دوستان توسط عزیزانی چون شما و دوستان دیگر آگاه شوند .البته اگر متن خبر را نخونده اند. با یه سرچ ساده به همه چیز پی میبرید. ....... باز هم از کسانی که ناراحت شدند بابت متن کوتاه من کمال پوزش را دارم .

سپاس از بزرگمنشی شما بابت شهامت عذرخواهی! ?

1 ❤️

2017-02-28 12:09:50 +0330 +0330

سپاس کاپیتان…

مث همیشه بدون نقص بود…

0 ❤️

2017-02-28 13:03:12 +0330 +0330
نقل از: pouyapoya2012

سپاس کاپیتان......

مث همیشه بدون نقص بود...

باز این بادمجون دور قاپ چینِ خایه‌مال سر و کله‌ش پیدا شد!

1 ❤️

2017-02-28 18:05:04 +0330 +0330

فراخوان شهوانی...

• عایا خایه‌هایتان چروک و فرسوده شده است؟

• عایا احساس رخوت و خمودگی در ناحیه خایگان دارید؟

• عایا نیازمند به یک خایمال مجرب و کارکشته هسید تا برایتان خایمالی کند؟

...

فقط کافیست در شهوانی سر یک موضوع کوچیک با اسکلت حشری مخالفت کنید، حتا مخالفتِ دوستانه!
خایمالِ مجربِ شهوانی، به سرعت با تمام قوا بهمراه سطلی از روغن زیتون، خودش را به خدمت شما خواهد رساند.

خایه‌هایتان را به نخاله‌ی پیر بسپارید...

? ? ?

1 ❤️

2017-02-28 18:55:04 +0330 +0330

فراخوان شهوانی...

• عایا خایه‌هایتان چروک و فرسوده شده است؟

• عایا احساس رخوت و خمودگی در ناحیه خایگان دارید؟

• عایا نیازمند به یک خایمال مجرب و کارکشته هسید تا برایتان خایمالی کند؟

...

فقط کافیست در شهوانی سر یک موضوع کوچیک با اسکلت حشری مخالفت کنید، حتا مخالفتِ دوستانه!
خایمالِ مجربِ شهوانی، به سرعت با تمام قوا بهمراه سطلی از روغن زیتون، خودش را به خدمت شما خواهد رساند.

خایه‌هایتان را به نخاله‌ی پیر بسپارید...

? ? ?

هههههه. جالبه .

1 ❤️

2021-09-13 05:09:19 +0430 +0430

چرا راه دور میرید تو اینترنت سرچ کنید بازداشت سه دختر نوجوان توسط سپاه ببینید براتو چی میاره.
یکی از اون سه تا دختر بعد از اینک از بازداشت ازاد شدن خودکشی کرده حالا شاید بگید چرا اون دوتای دیگ خودکشی نکردن خب چون همه ی ادما یجور نیستن بعضی دخترا براشون پاکدامنی مهم و اگر بهشون تجاوز بشه خودکشی میکنن ولی بعضیا نه اگر تجاوزشم بهشون بشه مشکلی ندارن شاید لذتم ببرن همه یجور نیستن

0 ❤️

2021-09-13 15:24:19 +0430 +0430

چیز خوبی بوده
حیفش 🥲

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «