تجاوز یا سکس خشن؟

1400/01/28

سلام مانا هستم در حال حاضر ۲۲ سالمه
اول از هنه بگم این خاطره خیلی طولانیه چون با تا جایی که سعی کردم جزییات رو واستون نوشتم که خوب بنویسم اگه دوست داشتید بخونین!
این خاطره مال زمانیه که ۱۸ سالم اینا بود و کنکوری بودم
نمیدونستم  توی تگ داستان بزنم تجاوز یا هاردکور یا چی چون نمسشه گفت کاملا تجاوز بود و یه مقدار به خواست خودمم بود

3910 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-17 19:31:13 +0430 +0430

خب از اینجا شروع کنم که ۱۸ سالم بود کنکور داشتم و سخت مشغول درس بودم عید شد و قرارمون بر این افتاد که با خانواده داییم اینا بریم شمال ویلاشون. با وجود درس زیادی که داشتم بابام گفت بیا بریم و هر موقع درس داشتی تو یه اتاق برو بخون و نمیتونی خونه تنها بمونی ما قراره چند روز اونجا باشیم
منم مجبور شدم برم و خب شب سومی که اونجا بودیم قرار شد بابا و مامان من هنراه با داییم اینا برن اون نزدیکا ویلا قیمت کنن و یه پرس و جو بکنن که منم گفتم نمیام و زنداییم واسم کلی خوراکی گذاشت و گفت راجت باش تا ما برگردیم.
پسر دایی آشغالم سیاوش که اون زمان ۳۱ سالش بود گفت من با ماشین میرم دور بزنم که منم راحت تو سکوت درس بخونم
خلاصه همه رفتن و منم نشستم به درس خوندن
۱ ساعت بعد خسته شده بودم و نشستم روی مبل و یکم خوراکی خوردم پاهامو دراز کردم و تلوززیون نگاه میکردم که ایفون زنگ خورد منم که فکر نپیکردم کسی به این زودی بیاد تعجب کردم که فهمیدم پسر داییمه.

1 ❤️

2021-04-17 19:32:47 +0430 +0430

درو زدم واسش و اومد بالا و گفت دوستش پابینه و فلش دوستش دستش جا مونده و اومده برداره ببره بده بهش . رفت از اتاق برداشت و به من گفت درست تمومه گفتم نه ولی خسته شدم یکم دیگه باز باید بخونم
_خب میخوای با من بیا ببرمت با ماشین یه دور بزن هوا بخوری بعد بر میگردونمت خونه بخون
منم بدم نمی اومد  گفتم اوکی
اینم بگم با اینکه حدود ۱۴ سال اختلاف سنی داشتیم ولی خب رفتارمون تا حدی صیمیمی بود .
خلاصه رفتیم تو ماشین و یکم که گذشت شروع کرد به گفتن اینکه اره چند وقت پیش با دوست دخترم دعوام شدم کات کردیم بهتر که کات شد و اینا اخلاقش بد بود
من خواستم دلداری بدم گفتم اره اگه اخلاقش بد بوده که چه بهتر کات کردی باهاش
یهو خندید و گفت ولی عوضش باسن خوبی داشت!
من یهو شوک شدم ولی فقط خندیدم اروم و چیزی نگفتم . کلا ادم شوخی بود و حتی جلوی بزرگترا هم یه مقدار شوخی هاش تم بی ادبی داشت ولی خب نه اونقدر کع تو ذوق بزنه
منم گفتم حتما داره شوخی میکنه
چند ثانیه ساکت بود بعد گفت جلوشم خوب بودا ولی خیلی گشاد شده بود وقتی توش میزدم اصلا هیچی حس نمیکردم
بعد بلند بلند سروع کرد به خندیدن
منم یه لبخند زدم ولی ترسیده بودم تاحالا سابقه نداشت شوخیاش تا این حد پیش برن .

2 ❤️

2021-04-17 19:34:12 +0430 +0430

گفتم کی برگردیم خونه من برم بقیه درسامم بخونم صدام یکم میلرزید . گفت حالا عجله نکن بابا میبرمت یکم دیگه
چند دقیقه بعد دوباره شروع کرد:
_مانا میدونی من با دخترای زیادی دوست بودم .
دید من ساکتم ادامه داد: رابطه جنسی با بیشترشون داشتم ولی خب من ادمیم که تنوع رو دوست دارم. دوست دارم دخترای مختلف انتحان کنم لذت ببرم
_با صدای لرزون گفتم خب؟
_ خب خره دخترا مدل چشاشون لباشون بدنشون همه چیشون با اون یکی فرق داره…مدل باسنشون یا جلوشون متفاوته.
و با شیطنت بهم نگاه کرد
_اره خب یه چیز طبیعیه.
_خب گفتم که مت دوست دارم مدل های مختلف رو ببینم. نمیدونم از این حرفم ناراحت میشی یا نه ولی دوست دارم مال تورم ببینم
اب دهنمو قورت دادم و گفتم ولی سیاوش من نمیخوام میشه این بحثو تموم کنیم
_ بابا من که نگفتم بیا بکنمت که! اصلا نمیکنم! فقط بریم خونه لخت شو من کس و کونتو ببینم و جق بزنم منم کیرمو بهت نشون میدم تو جق بزن. اصلا کردن و دادنی در کار نیست! تازه توام یه انرژی میگیری تا اخر شب بکوب درس میخونی . مگه نه؟ بقیه هم که تا چند ساعت خونه نمیان کار نا فقط چند دقیقع طول میکشه! نظرت چیه؟

بچه ها من این داستانم رو از قبل نوشتمش و الان ففط دارم کپی پیست میکنم سریع میزارم

1 ❤️

2021-04-17 19:35:46 +0430 +0430

حس کردم یه مایعی از توی کسم داره میاد بیرون و دارم خیس میشم . ابم داشت می اومد . تو این ۳ روزی که شمال بودم یه بارم خودارضایی نکرده بودم و حسابب حالم خراب بود و با این حرفاش حالم بد تر شد و داشتم وسوسه میشدم.
با خودم گفتم حتی نیتونم واسش شرط بزارم که کسمو بخوره و منم در عوضش کیرشو ساک بزنم. تا حالا کسم خورده نشده بود و کیر کسیم نخورده بودم خیلی دوست داشتم انتحان کنم. کی بهتر از پسر دایی ادم که آشنا هم هست و نمیتونه به کسی بگه یا یه درصد ابروتو ببره؟
_ چی شد بالاخره قبوله یا نه؟
_ قبوله فقط یه شرط دارم. بهت نشون میدم ولی تو کس منو میلیسی اگه بخوای منم ساک میزنم واست.
چشاش برق زد و با لبخند گفت چی بهتر از این؟
_ولی از الان بگما سکس کانل نداریم . من تا الان به کسی ندادم و تمیخوامم فعلا نه کس نه کون بدم . فقط در همین حد نه بیشتر! کسیم متوجه نمیشه به کسی نمیگی
_دیوونه! من اگه به کسی بگم ابرو خودمم میره هر چی باشه دختر عمه سکسی منی! نگران هیچی نباش توش نمیکنم!

و دور زد و با سرعت برگشتیم خونه . دعا دعا میکردم بقیه زود نیان خونه و من ببینم اینکه یکی کستو بخوره و اینکه یه کیر تو دهنت بزاری چه حسی میتونه داشته باشه. قبلش فیلم سکسی زیاد دیده بودم و داستان زیاد خونده بودم ولی اولین بارم بود نیخواستم امتحانش کنم و همزمان حس هیجان و شوق و استرس داشتم. دو دل بودم و هی میخواستم بگم نمیخوام ولی هوس اینکه ‌کسم خورده بشه بدجور وسوسم کرده بود…

رفتیم خونه و سیاوش گفت من میرم حموم سریع یه دوش بگیرم کیرمو صفا بدم بیام .
منم رفتم دستشویی  و کسم رو با ژل شستشوی واژن که از تهران اورده بودم حسابی شستم میخواستم تمیز تمیز باشه تا سیاوش حسابی برام بلیسه . خداروشکر پشمای بدنمم کانل تو تهران اپیلاسیون کرده بودم
اومدم بیرون و دیدن سیاوش هم وسط سالن وایساده و فقط یه حوله دور پاهاش پیچیده و بالای بدنش لخته . با دقت انالیزش کردم . یکم چاق بود ولی ته اونقدری که بد هیکل باشه . خودمم یه دختر ۶۵ کیلویی با قد ۱۶۳ بودم که چاق نبودم ولی رون و باسن بزرگی داشتم که تظر هر کسیو جلب نیکرد.
یه لحظه داشتم پشیمون میشدم و اب دهنمو قورت دادم که سیاوش گفت منتظر چی هستی بیا دیگه دارم از کنجکاوی دیدن کست میمیرم
قبل اینکه پشیمون بشم رفتم جلو . یکم خجالت میکشیدم ولی راه برگشتی نبود و به شدت هم حشری شده بودم. استین کوتاه و شلوار لی پام بود.

0 ❤️

2021-04-17 19:36:55 +0430 +0430

لبخند به سر تا پام نگاه کرد و گفت خب سریع شلوار و شرتتو در بیار که دیگه طاقت ندارم
حتی خجالت میکشیدم جلوش شلوار در بیارم
_ میرم تو اتاق در میارم میام
همینجور که راه افتادم برم دستمو گرفت و با خنده گفت : بابا کس طلا من که قراره کس و کونتو کامل ببینم توام کیر منو ببینی دیگه چرا بری تو اتاق در بیاری؟
با بی میلی رفتم گوشه سالن و پشتمو کردم بهش . سنگینی نگاشو رو خودم حس میکردم دکمه شلوارمو باز کردم و اروم از پیام در اوردم . قلبم تند تند میزد و استرس و خجالت با هیجان و ذوق ترکیب شده بود . شرتمو اروم کشیدم پایین و در اوردم . از شدت خجالت بدنم داغ شده بود . هی نیخواستم لباسمو بکشم پایین تر تا روی کونم رو بپوشونه و سیاوش کونمو نبینه
یه دستم رو گذاشتم روی کسم و اروم برگشتم سمتش که یهو قلبم وایساد . سیاوش لخت مادر زاد جلوم وایساده بود و حولش افتاده بود رو زمین . بلند نفس نفس میزد و چشاش خمار و حشری بود . کیرش کامل راست نشده بود ولی شل هم نبود . کیر درازی نبود ولی کلفت بود . حس میکردم اگه اینو تو دهنم بزارم نفسم میبره و خفه میشم . طول کیرش شاید ۱۵ سانت یا تهایت ۱۶ ۱۷ بود . ولی قطرش کلفت بود . دو تا تخم بزرگ زیر کیرش بود که یکیشون پایین تر از اون یکی بود .
به زور نگاهمو از کیرش گرفتم .
_ چی شد پسند کردی؟ و خندید . حالا اون دستتو از رو کست بر دار بابا هلاک شدم بزار مام ببینیمش
دستم یکم میلرزید . از رو کسم برداشتمش .
_ جوووووون چه تپلیه! خوشمزه هم به نظر میادااا
ناخواداگاه لبخندی رو لبم اومد .
_ خب بشین روی مبل پاهاتو باز کن توشم ببینیم لذت ببریم!
با خجالت روی مبل نشستم و پاهامو باز کردم و دو طرف مبل گذاشتم .
حسم هم بد بود هم خوب . استرس ، خجالت و خوشحالی
اومد جلوی مبل نشست رو زمین . چشامو دوختم به کیرش که راست تر شده بود. لبمو کاز گرفتم . دلم میخواست بعد اینکه کسمو خورد سریع من برم سراغ ساک زدنش تا بفهمم خوردن کیر چه حسی میده
_به به! به این میگن کس! چه سوراخ کوچولویی داره کست مانا!
چشاش قرمز شده بود . استرسم لحظه به لحظه بیشتر میشد.
با دستای مردونش دو طرف گوشتای کسمو گرفت و کسم رو باز تر کرد . چوچولم نبض داشت و حس خوبی میداد. 
_ ای جااااانم به این کس! چقدرم توش سرخه!
یه سیلی اروم رو کسم زد و گفت : من کس زیاد دیدم ولی این جوون ترینشه . تنگ…خوشگل … خوردنی!
و قبل اینکه چیزی بگم سرشو اورد جلو و از بالای چوچولم تا بالای سوراخمو یه لیس جانانه زد. وااااای که چه حالی داد . هنوز که یهش فکر میکنم حشری میشم.
سرشو اورد عقب و گفت : ببین چه کس جیگری تا الان تو شرت فامیل ما بوده و ما ندیدیمش! بزار یه عکس ازش بگیرم…

1 ❤️

2021-04-17 19:38:05 +0430 +0430

سریع گوشیشو از روی میز کنارش برداشت. سریع دستمو گذاشتم روی کسم و گفتم نه نه اصلا نمیشه . عکس نگیز
_ بابا به هیچکس نشون نمیدم! فقط میخوام تو گوشیم باشه وقتی حالم خیلی خرابه به یاد کست جق بزنم . این کس هیچ جا گیر نمیاد! انقدر جوون و قشنگ! کسِ کیر نخورده! تا حالا چیزی کردی توش مانا؟
_نه. توی کونم انگشت کردم ولی تو کسم هیچی
_ای جاااااانم! به موقعش کون خوشگلتم چک میکنم. کستو با دو تا دست تت جایی که میتونی باز نگه دار مانا یه عکس بگیرم که این کس دل مارو برده!
دیگه مخالفت نکردم و بازش کردم : قیافمو اصلا ننداریا! این عکسم واسه کسی نفرست .
_ ای به روی چشم
و عکس گرفت
گوشیشو گذاشت اونور و باز اوند جلو . دوباره یه لیس زد که این دفعه اه ارومی کشیدم .
_ جوووون دوس داری؟
هیچی‌نگفتم و لبخند زدم . شروع کرد به میک زدن چوچولم . اروم چوچولمو بین لباش میگرفت و میکشید بعد ول میکرد.  از لذت اون موقع هر چی بگم کم گفتم! کسایی که کسشون خورده شدن میدونن چه لذتی داره مخصوصا بار اول. ناله های اروم میکردم و خجالتم کمتر شده بود. هر چقدر بیشتر چوچولمو میک‌میزد ناله هام بلند تر میشد . زبونشو مالید به سوراخ کسم و هی لیس میزد . نفسای داغش به کسم میخورد و خیلیییی برام لذت بخش بود.  پاهامو ناخواداگه روی شونش گذاشتم
زبونشو لول میکرد تو سوراخم . دوباره از اول کل کسمو لیس زد .چوچولمو میک زد و من‌هر لحظه بیشتر لذت میبردم.
آه بلندی کشیدم و پاهامو که پشت سرش بود بهش سرش فشار دادم تا بیشتر به کسم بچسبه ‌ جفتمون بلند بلند نفس میزدیم و یه جاهایی که لذت زیادی میبردم جیغ های ارومی میزدم.  کسم خیس و خیس تر میشد . یکی از بهترین حسایی بود که طول کل عمرم داشتم
بالاخره با آه بلندی که کشیدم ارضا شدم و جیغی زدم . ازم فاصله گرفت و چشمکی بهم زد : چطور بود کس طلا؟
همونجوری که نفس نفس نیزدم و بی حال روی نبل افتادم بودم گفتم : عالی بود . لعنتی تا الان چند تا کس لیسیدی اینجوری حرفه ای هستی؟
_ کس که زیاد لیسیدم ولی مال تو بهترینش بود جیگر
دستمالی برداشتم و اب کسمو یکم پاک کردم .
_ خب حالا نوبت چیه؟
با یکم خجالت به کیر کلفتش نگاه انداحتم ‌.
_ جووووون! شما هم قراره حسابی به کیر ما حال بدی نه؟ ببین تو چون بار اولته کامل بلد نیستی ولی من خودمم کمکت میکنم و میکنمش تو دهنت تا یاد بگیری
یکم میترسیدم چون نمیدونستم خوردن کیر چجوریه . ففط تو فیلمای سوپر دیده بودم
اومد روی مبل کنارم نشست و گفت زانو بزن جلوی پام .

3 ❤️

2021-04-17 19:39:05 +0430 +0430

رفتم جلوی پاش نشستم و اون پاهاشو کامل باز کرد . تخماش جلوی چشمم بود .
_ خب خانوم کوچولو یکم تف بزن کف دستت کیرمو بمال
دستمو تف زدم و از بالا تا پایین کیرش کشیدم . حس خوبی داشتم . قسمت کلاهک کیرش بزرگتر بود . دو سه بار کشیدم که گفت : اه تو که تف نزدی اصلا! باید حسابی خیسش کنی! من کس تورو یه جور خوردم داشتی بیهوش میشدی توام به حرفم گوش کن تا یه حالی هن به ما برسه . زبونتو بیار بیرون ببینم!
نمیدونستم میخواد چکار کنم و زبونمو بیرون اوردم که یهو اومدم جلو و تف کرد وسط زبونم . متعجب از کاری که کرده بود سریع زبونمو بردم تو و با اخم گفتم چکار میکنی
_ خفه شو به حرف گوش کن فقط!
ازش ناراحت شدم و چشم غره ای رفتم .
_ زبونتو بیار بیرون دوباره
زبونمو نیاوردم که یهو با سیلی که به طرف راست گوشم خورد برق از سرم پرید . چتد ثانیه شوک بودم که داد زد مگه با تو نیستم زبونتو بیار بیرون کیرمو خابوندی!!!
داشت گریم میگرفت .نمیدونم چرا یهو اینقدر وحشی شد
زبونمو از ترس بیرون اوردم . قلبم تند تند میزد .اومد جلوی جلو و یه تف غلیظ انداخت وسط زبونم . حدلم داشت بد میشد ولی جرعت نداشتم کاری کنم .
_ حالا تف کن وسط دستت
تف کردم وسط دستم.  دستمو  گدفت و گذاشت روی کیرش و بالا پایین کرد دستمو . از ترس نمیتونستم حرف بزنم .ازش ناراحت بودم
_ افرین دختر خوب! دوباره تف بزن به دستت .
باز تف زدم و این دفعه خودم کشیدم روی کیرش .از بالا تا پایین می کشیدم و هی به سیاوش نگاه میکردم میترسیدم کاری کنم عصبی بشه و باز سیلی بزنه.  نفس نفس میزد.
_ بسه!
دوباره صورتمو گرفت و تف کرد تو حلقم . اشکم داشت در می اومد .
_حالا بخورش! دندون نزنیا! دندونت بخوره به کیرم کشتمت فهمیدی؟
سرمو از ترس تکون دادم و نوک کیرشو گذاشتم رو دهنم . به شدت میترسیدم .اروم سرمو بردم پایین و کیرشو توی دهتم فدو کردم. تا چند سانت اول کیرش تو دهنم بود . حس کردم دهنم پر شده تا حدی . حس بدی نداشت.
کیرشو از دهنم در اوردم و دوباره کردم تو . این دفعه چند سانت بیشتر . تا وسطای کیرش تو حلقم بود. از همون پایین به سیاوش نگاه کردم . دستاشو زده بود پشت سرش و به من زل زده بود و نفسای بلند میکشید. دو سه بار کیرشو تو دهنم جلو عقب کردم . نیترسیدم دندونم بخوره به کیرش . از دهنم در اوردم یکم با دست مالیدم و بالا پایین کردم و باز کردم تک حلقم . بیشترش توی دهنم بود و داشتم خفه میشدم . چشام از حدقه زده بود بیرون . دهنم پرِ پر بود .چند سانتی از کیرش بیرکن مونده بود و نمیتونستم توی دهنم جا یدم . سرمو با خشونت فشار داد روی کیرش و داد زد : همرو بکن تک دهنت!
داشتم میمیردم . دستامو روی دستاش گذاشتم و سعی کردم از خودم‌جداش کنم و کیرشو در بیارم ولی انقدر سفت منو گرفته بود که نمیتونستم . نمیتونستم نفس بکشم . دستمو روی زمین کوبیدم و تکون میخوردم تا ولم کنه . بعد از چند ثانیه ولم کرد که کیرش اط دهنم اومد بیرون . یه تف کشدار از دهنم به کیرش وصل بود و کیرش حسابی خیس بود . یه نفس بلند و عمیق کشیدم مثل کسی که سرش زیر اب بوده و داشته خفه میشده.  بعد چند ثانیه که حالم جا اومد با عصبانیت گفتم :قرار ما این نبود این مدلی وحشی بازی در بیاری! داشتم میمیردم!
با خونسردی نگام میکرد : دهنتو ببند! الان نمیتونی زیرش بزنی ! باید تا وقتی ابم بیاد واسم بخوریش حتی اگه بمیری!

3 ❤️

2021-04-17 19:40:12 +0430 +0430

چشام از شدت نفس تنگی اشکی بود و از ترس قلبم تند تند میزد ولی نمیتونستم کاری کنم .
_ در ضمن کیرمو باید تا تهِ تهش بکنی تو حلقت! اینجوری به درد خودت میخوره! تا ته! ۱ سانت از کیرم نباید از دهنت بیرون بمونه!
چیزی نگفتم و با اخم نگامو ازش گرفتم .
_ بخاب روی زمین!
چشام گشاد شد: چی میگی دیوونه شدی ؟
_ میخوام بکنمش توی دهنت! تو بلند نیستی خودم باید وارد عمل بشم!
_ نمیخااام همونجوری روی مبل بشین میخورم واست
_ببین مانا یا میخوابی یا کشتمت! زود باش!زیر قولت نزن

خوابیدم روی زمین و تو دلم داشتم فحش میدادم بهش: چکار میخوای بکنی؟
_ تو کارت نباشه فقط بخواب
دیدم اومد بالای سرم و پاهلشو دو طرف صورتم گذاشت روی زمین. کیرشو با دست گرفت . از پایین زل زده بودم به کیرش که دیدم داره میاد روی صورتم . قبل اینکه تکون بخورم تو چند سانت بالا تر از صورتم نشسته بود و کیرش فقط چند سانت بالا تر از صورتم بود .
_ دهن کثیفتو باز کن!
_ توروخدا خودم واست ساک میزنم روی مبل اینجوری نکن!
_ تو بلد نیستی دهنتو باز کن
گریم گرفته بود. با کیرش دو تا ضربه اروم به صورتم زد. لعد دو تا ضربه به لبام . دهنمو باز کردم و قبل اینکه به خودم بیام دیدم روی صودتم نشست و کیرش تا ته رفت توی حلقم . خاستم جیع بزنم ولی نمیتونستم .با تخماش و کونش روی صورتم رو کامل گرفته بود و کیرش تو دهنم رفته بود .حس به شدت بدی داشتم . بعد چند ثانیه شروع کرد به بالا پایین رفتن و کیرش اط تو دهنن بیرون می اومد و تو صدم ثانیه تا ته میرفت تا ته حلقم . هر وقت بالا پایین میرفت تخماش میخوردن به چشام . سعی میکردگ با دستم سیاوش رو هل بدم تا از روی صورتم پاشه ولی زورم نمیرسید و جز جیغ های اروم زیر کیرش هیچکاری نمیکردم . تا یکم‌میرفت بالا می اومدم جیغ بزنم که سریع دوباره می اومد پلیین و کیرش تا ته نیدفت تو حلقم و جز جیغای اروم هیچی از دهنم خدرج نمیشد .
_ ای جاااان . حالا شددددد! از اولم خودم باید میزدشتم تو دهنت . اییییی که چه حالی میده! بخور عوضی حسابی بخور! باید زیر کیر من خفه بشی! نفست بره!
اینا رو بلند بلند داد میزد و مثل دیوونه ها بالا پایین میشد . پاهامو محکم روی زمین می کوبیدم و تکون میخوردم و سعی میکردم با دستام هلش بدم تا بلند بشه .

تا چند سانت میرفت بالا سعی مسکردم با بینیم نفس بکشم که حدتقل خفه نشم زیرش .
صدای نفس نفساش و صداهای نامفهوم و ناله مانند من خونه رو پر کرده بود . دهنم پر تف شده بود و هز باز که کیرش تا ته میرفت تو دهنم بیشتر دست و پا مززدم .
بعد چند دقیقه بلند شد و دیدم که رفت بالا و از صورتم فاصله گرفت . اولین کاری که کردم این بود که سرقه کردم و تند تند نفس میکشیدم . گریم گرفته بود و اشک از چشام می اومد . کل صورتم از تف و خیسی کیرش خیس بود . گلومو گرفتم و سرفه کردم . گریم بند نمی اومد و به شدت شوکه بودم

2 ❤️

2021-04-17 19:41:14 +0430 +0430

رفت توی اشپزخونه و یه لیواان اب اورد و من سرسع ازش گرقتم و خوردم.  بعد ۱ ۲ دقیقه که یکم حالم جا اومد با خشونت رفتم سمتش و با گریه گفتم خیلی آشغالی نزدسک یود بمیرم!
خندید و گفت: نترس نمیمیری من اینکارو بالای صد بار انجام دادم . چقدر ناز داری تو! چبزی نیست که!
بعد دستشو اروپ گذاشت پشت کمرم و گفت برو یه اب به صورتت بزن اروم میشی
هلش دادم اونور و با عصبانیت رفتم صورتمو شستم. برگشتم بیرون و بدون اینکه به سیاوش که داشت کیرشو میمالید نگاه کنم با اخم رفتم سمت شورت و شلوارم که بپوشم ته با حرف سیاوش خشکم زد : گجا با این عجله؟ من که هنوز ابم‌نیومده!
_ با حیرت برگشتم سمتمش: چقدر تو پررویی! قراره ما این بود که فقط واسه هم دیگه  بخوریم من دیگه کاری به ارضا شدنت تدارن انقدر وحشی بازی در میاری! قرارمون این نبود مثل وحشیا بکنیش تو دهنم من دیگه ساک نمیزنم برو جق بزن ارضا میشی. 
_ منم نگفتم ساک بزن! به اندازه کافی کردمش تو دهنت دیگه خودم ساک نمیخوام اصلا! حال نمیده دیگه!
شورتم از دستم افتاد رو زمین. اب دهنمو قورت دادم :و… ولی من گفتن که اصلا … ن… نمیزارم بکنی ! عمرا اجازه بدم!
و با سرعت شرتمو پوشیدم
_من که نگفتم میخوام بکنمت! اصلا کیرمو نمیکنم تو سوراخت!
برگشتم سمتش و با بی حوصلگی گفتم: یعنی چی؟ ولم کن برو از خونه بیرون بزار منم درسمو بخونم
_ شما تا من ارضا نشم هیچ کاری نمیکنی! نه درس نه هیچی! شرتتو چرا پوشیدی؟ در بیار بابا هنوز کارم تموم نشده! نمیکنمت که خره!
با ترس و صدایی پر از لرزش گفتم : نمیخوام! شرتم پامه الان شلوارمم پام میکنم! دیگه بسه سیاوش اصلا از اولشم اشتباه بود اگه نیدونستم انقدر وحشی هستی همون ساک هم نمیزدم!
اومد جلو و شونه هامو گرفت تو دستش: مانا… عزیزم ببین من هنوز ارضا نشدم! نیاز دارم ارضا بشم ! من ابم زود نمیاد دست خودم‌نیست. میدونم وحشی بازی در اوردم ولی کیف سکس به همین وحشی بازیاست دیگه! الانم نمیخوام بکنم تو سوراخت به جان خودم … تو فقط بیا من سورتخ کونتو هنوز درست حسابی ندیدم فقط دادی کوستو بخورم واست. سوراخ کونتو میخورم یکمم کیرمو فقط میمالم بهش ارضا میشم چند دقیقه ای! بیا دیگه اذیتم نکن خوشگلم
با اخم نگاش کردم: نمیخوام! کیرتو که اصلا نمیزارم بمالی ! با اون وحشی بازیات عمرا بزارم دیگه حتی نگام کنی!
_از رو شرت میمالم خوبه؟ اول از رو شرت میمالم رو سوراخت کیرمو بعد شرتتو در میاریم کونتو میخورم و ابم میاد. نگران هیچی نباش! اعتماد کن بهم کس طلا
با دو دلی نگاش کردم. یاد حالم وقتی داشت کسمو نیخورد افتادم و یاد لذتش. دوست داشتم ببینم لیسیدن کونم چه حسی میده‌ . بعدم کیرشو که نیخواد از رو شرت بماله پس عیبی نداره که . اذیت نمیشم اینجوری! تو همین فکرا بودم که گفت : خب؟ بیا اماده شو عزیزم ! بیا دیگه تا کیرم نخوابیده ! بخوابه کل لذتش میره باید از اول بکنم تو دهنتا! تو که نمیخوای دوباره خفه بشی؟
با ترس نگاش کردم. یه نگاه به کیرش انداختم و رفتم روی زمین. شرتم پام بود .
_ افرین عشقم! روی زانو هات بمون و کونتو بده عقب ! قنبل کن تا حداقل بتونم از رو شرتت سوراخت رو حسش کنم! راحت باش ! آفرین! عقب تر عقب تر! افررین ! سرتو بزاز روی زمین ! همینجوزی بمون! خببب

2 ❤️

2021-04-17 19:42:18 +0430 +0430

کونمو تا جایی که تونستم داده بودن عقب و سرمو روی زمین گذاشته بودم و زیر چشمی سیاوش رو نگاه میکردم.
اومد جلو کیرشو توی دستش گرفت و احساس کردم از روی شرتم داره نیناله به سوراخ کونم. یه حسی  مثل قلقلک رو روی سوراخم داشتم که لذت بخش بود. چشامو بستم و اجازه دادم بماله. اونم اه های کوچیکی میکشید و کیرشو اروم اروم روی شرتم بازی میداد تا به سوراخ کونم برخورد کنه. حس گردم کسم باز داره خیس میشه.
_ ای جانم انقدر سوراخ خوشگلت گرمه که از رو شرتم داره حسم میکنم!
چشام بسته بود و لذت میبردم که یهو حس کردم با دستش شرتم رو کنار زد . مثل فشنگ چشامو باز کردم و گفتم: نه نه! از رو شرت بمال! اینجوری نمیزارم
_ اه عزیزم من که نیدونم توام خوشت میاد. بزار رو خود سوراخت بمالم بابا جفتمون بیشتر حال میکنیم . چیه از رو شرت؟ بزار بابا عزیزم توش که نمیخوام بکنم ایتجوری میترسی!
با بی میلی نگاش کردم و اجازه دادم بماله! واثعا که خیلی بیشتر حال میداد تا از روی شرت! اروم اه و ناله نیکردم و کسم خیس تر میشد. اونم هی نوک کیرشو روی سوراخ من حرکت میداد و اه میکشید.
تو حال خودم بودم که یهو فشار کوچیکی رو حس کردم و سریع عقبو نگاه کردم دیدم سیاوش داره نوک کیرش تو سوراخم فشار میده . با وحشت از جام بلند شدم و فهمیدم راهی جز فرار ندارم . سیاوش چشاش قرنز شده بود، رگ کیرش بیرون زده بود و حسابی راست شده بود . به معنای واقعی وحشت کردم . گفتم اگه ایتجا بمونم کونم رو سالم نمیزاره . با نهایت سرعتی که داشتم دویدم سمت اتاق که اونجا پناه بگیرم و درو قفل کنم. صدای دویدن  سیاوش رو پشتم می شنیدم و با کیر راست شده پشتم می دوید . در عرض چند ثانیه منو گرفت و خندید: کجا میری جیگر؟ لامصب چقدر ناز میکنی! یه کون میخوای بدی دیگه.  از اون موقع این همه امادت کردم این لوس بازیا چیه؟
جیغ زدم و دست پا میزدم توی بغلش : سیاوش توورخدااا ! سیاوش من نمیتونم کون بدم ! قرارمون این نبود نامردی نکن! سیاوش قسمت میدم!
ولی گوش نمیکرد و منو میکشید توی سالن: اروم باش! من نمیتونم تحمل کنم این حرفا فقط بیشتر حشریم‌میکنه که بکممت! دختر خوبی باش و راه بیا
شروع کردم به گریه! مثل موشی که تو چنگ گربه افتاده و نمیتونه فراد کنه احساس بیچارگی میکردم . به غلط کردن افتاده بودم . اصن چرا با بقیه نرفتم بیرون از خونه و تنها موندم که گیر این اشغال نامرد بیفتم؟
دستاشو چنگ مینداختم ولی ولم نمیکرد و محکم تر منو گرفت
منو محکم پرت کرد روی فرش . با التماس بهش نگاه کردم و از دیدن کیرش ترسیدم . طاقت نداشتم یه چیز به این کلفتی وارد سوراخم بشه. کلفت ترین چیزی که تا اون روز تو کونم رفته بود دو تا انگشتم بود!

2 ❤️

2021-04-17 19:43:35 +0430 +0430

_سیاوش التماست میکنم! سیاوش نکن! تا دلت بخواد واست ساک میزنم! تا کسی نیومده حاضرم حتی چند ساعت کیرتو بخورم. اصلا بیا بشین رو صورتم ولی تو کونم نکن! سیاووووش!
_مانا بفهم! من الان دیکه ساک زدن و هیچی ارضام‌نمیکنه! فقط باید بکنم توی کونت تا اروم بشم! نترس! دختر خوبی باش! تو کست نمیکنم نترس من فقط کون میخوام الان!
به هق هق افتادم: سیاوش توورخدااا !
ولی انگار کر شدده بود . کونمو به زور قمبل کرد و سدمو روی زمین گذاشت و من کاری جز گریه نمیتونستم بکنم
صدای جر دادن شرتمو شنیدم . با سختی سرمو بزگردوندم  و دیدم شرتم نصفه نیمه به پام اویزونه! اومد سراغ لباسم و استین کوتامو به شدت از تنم در اورد طوری که دستام در گرفت و سوتینمم باز کرد . سینه هام افتاده بیرون .منو تو یغل خودش گرفت و همزمان که به شدت و خالت دردناکی سیته هامو میمالید گردنمو لیس نیزد و گاز میگرفت . من فقط جیغ میزدم تا شاید دلش بسوزه ولی فایده ای نداشت! دوباره قمبلم کرد و شروع کرد به نالیدن نوک کیرش به سوراخم . فق گریه میکردم و میدونستم باید درد زیادی رو تحمل کنم. صدای تف کردنشو شنیدم و حس کردم سوراخ کونم خیس شده .  اومدم برای اخرین بار با امید اینکه ولم کنه داد بزنم: سیاوش نکُ…آیییییییییییییییییییی
که یهو با دردی که توی سوراخم پیچید بلند داد زدم . حس پر شدن سوراخمو داشتم و درد وحشتناکی پیچیده بود تو کونم. بلند داد میزدم و  سیاوش اروم اروم خودشو بهم فشار میداد.  نمیدونستم چقدد از کیرش تو کونمه ولی میدونستم مقدار زیادیش رو کرده که من اینطوری درد دارم . از شدت درد زجه میزدم  و با دستم فرشو محکم فشار میدادم و گریه میکردم.هر لحظه حس میکردم کیرش بیشتر و بیشتر داره وارد سوراخم میشه و میره جلوتر . و هر چقدر بیشتر فشار میداد شدت جیغ و گریه های من بیشتر میشد.  بعد چنو ثانیه نفس های داغش به کنار گوشم خورد و صداشو شنیدم: تموم شد عزیزم ‌. کُلشو ‌کردم تو! انقدد تکون نخور مانا. اروم باش
ولی من حس میکردم که دارم از درد نیمیرم و فقط گریه میکردم .
چند ثانیه تو همون حالت کیرشو تا ته نگه داشت و موهامو از شدت تقلا رو کل صورتم ریخته بود زد کنار . فقط دلم‌میخواست ولم کنه هیچی نمیخواستم
بعد چند ثانیه شروع کرد به جلو عقب کردن کیرش . دردم که یه ذره کم شده بود با این کارش دوباره شدت گرفت و صدای جیغم بالاتر رفت . نفس نفس میزد و تند تند کیرشو جلو عقب میکرد و من هی حس میکردم سوراخم خدلی میشه و پر میشه.  درد وخشتناکی داشتم . سوراخم میسوخت و ذق ذق میکرد . به اینه ای که پشت من و سیاوش بود نگاه کردم . انقدر چشام اشکی بود که تار میدیدم . بلند بلند گریه میکردم . از توی ایته دیدم که کیر سیاوش تند تند میاد بیرون و میره تو و همراه با جلو عقب رفتن کیرش سوراخ منم کش میاد و میاد بیرون و باز میره تو . و شدید قرمز  شده. کسم که از زیر کونم زده بود بیرون با هر تلمبه زدن سیاوش سوراخش باز و بسته میشد ‌. سیاوش که کیرشو میکرد تو تخماش محکم به کسم میخوردن و صدای بلندی ایجاد میشد.  درد شدیدی داشتم .
تو همین حین سعی کردم التماسش کردم: سیاوش دارم‌میمیرم! سیاوش کشتی منو بشهههههه! آی بسههه مردم بسه! و بلند تر گریه کردم . ولی فقط صدای نفس نفس زدنش و صدای شلپ شلوپ تلمبه زدنش و خوردن تخماش به بدنمو می شنیدم.

2 ❤️

2021-04-17 19:44:49 +0430 +0430

انقدر بلند جیغ میزدم کع گوش خودم درد گرفته بود و صدام هی ضعیف تر میشد.
شاید چند دقیقه بیشتر نبود که داشت تلمبه میزد ولی برای من چند سال گذشت ! هی میخواستم فقط تموم بشه و راحت بشم از درد . حتی راضی بودم داییم اینا یهو کلید بندازن بیان تو و حتی منو تو اون وضع ببینن ولی نجات پیدا کنم از زیر کیرش.
_مانا خودتو شل بگیر ! شل کن کونتو میگم! اینجوری بیشتر درد میکشی !هیس ! انقدر جیغ نزن تموم شد دیگه! هیچی نیست اروم باش! آی که کونت چقدر تنگه! تنگی سوراخت بخوره تو سر هر کی که تا الان کردمش! لامصب اروم باش الان دردت تموم میشه!  من که نمیخوام اذیتت کنم خودت از اول لجبازی کردی و الانم سفت گرفتی خودتو! شل بگیر کمتر دردت میاد مانا! هیس ! سرم درد گرفتا!
ولی من فقط داد میزدم و با چشای اشکیم به اینه زل زده یودم . حتی انرژی نداشتم جوابشو بدم . بهش فحش بدم یا هر چی .
_ میگم شل کن مانا! سفت کردی خودتو دازی اذیت میشی! کونت باید به کیر من عادت کنه! بار اولته انقدر درد داری هیچی نیست اروم بگیر!
کیرشو از کونم در اورد که دادی زدم و گریم شدت گرفت! حتی دراورونشم درد داشت! فکر کردم تموم شده که باز کرد تو کونم و نفسم رفت! باز در اورد و دوباره کرد! چند بار کیرشو در اورد و دوباره میکرد تو کونم! تو اینه میدیدم که تا کیرشو در میاره سوراخم که  گشاد تر از اولش شده بود باز میشه و دوباره کیر سیاوش میره توش.
_ ببین لجبازی میکنی مجبورم اینجوری در بیارم دوباره بکنم توش که اروم بشی دردت کم بشه! دختر خوب هم خودتو اذیت میکنی هم منو! شل بگیر عشق من هیچی نیست به خدا!
جوابشو نمیدادم و اروم اروم هق هق میکردم . انگشت اشارمو لای دندونام گذاشته بودم و اروم گاز میگرفتم . حس میکردم صورتم از اشک خیسه .
چند دثعه دیگه در اورد و سریع کرد تو که دردم یکم کمتر شد . دوباره کرد تو و شروع کرد تلمبه زدن که بازم جیغم در اومد و فریاد بلندی زدم . صورتم از درد جمع شده بود و سیاوش تمومش نمیکرد .
_ بسه مانا سردرد گرفتم! اگه یکم شل کنی بام راه بیای به خدا دردش اروم اروم قط میشه گوش نمیدی به حرفم که! هیش! ساکت باش خونه رو گذاشتی رو سرت! دختر هیچی نیست شل کن بزار ارومت کنم
هیچی‌ نمیگفتم و صدای گریم خونه رو پر کرده بود . کیرش رو در اورد یه لحظه و شروع کرد به نوازش کردن موهام و دستشو میکشید روی صورتم تا اشکمو پاک کنه .
_ ببین در اوردم. ببین قربونت برم . اروم شو یه خورده . انقدر گریه نکن من که نمیخواستم تو اذیت بشی. یکم اروم باش . هییییس! میگم ساکت! ساکت نمیشی؟ باشه دوباره میکنم توش لیاقت دلسوزی هم نداری. کشتی منو انقدر گریه کردی و جیغ زدی
دوباره کرد تو کونم . موقع کردنش دیگه درد نداشتم فقط سوراخم میسوخت . دیگه حتی حال نداشتم گریه کنم . ریملم تو صورتم پخش شده بود و هر چند ثانیه یک بار اروم هق هق میکردم . ۱ ۲ دقیقه بعد سیاوش با دادی که زد ابشو تو سوراخم خالی کرد و حس اینو داشتم که داخل کونم داغ و داغتر شده با آبش . دوباره از اینه زل زدم به خودمون. سیاوش بلند داد میزد و صورتش قرمز شده بود و کیرشو محکم تو کونم نگه داشته بود و من هیچی نمیگفتم و فقط چشامو محکم روی هم فشار میدادم . گلومم درد میکرد انقدر گریه کرده یودم.
سیاوش افتاد روی کمرم و تند تند نفس نفس میزد . کیرش هنوز تو کونم بود . نفسای داغش به کمرم میخورد . اشکام می اومد . حس میکردم تحقیر شدم و بهم تجاوز شده . از سیاوش متنفر شده بودم و بدتر از اون از خودن بدم می اومد که اصلا از اول اجازه دادم اینکارو بکنه!

1 ❤️

2021-04-17 19:46:50 +0430 +0430

سیاوش بعد چند دقیقه از روم بلند شد که کیرشم در اومد و سوراخم بازم سوخت!
اوند کنارم نشست و با مهربونی گفت: پاشو قربونت برم! پاشو تموم شد ! بزار ببرمت دستشویی!
اصلا بهش نگاه نمیکردم و نگامو به فرش دوخته بودم و اشک از چشام می اومد .
اشکامو با نوک انگشتش پاک کرد: گریه نکن عشقم تموم شد دیگه! درد کونت یکم دیگه کلا خوب میشه . ببخش اگه اذیت شدی. تقصیر خودت بود من نمیخواستم هیچ دردی بکشی!
و بعد بدون اینکه اجازه بده چیزی بگم بلندم کرد و منو برد دستشویی . روی توالت فرنگی که نشستن و یکم فشار اوردم کل ابش سریه از کونم ریخت بیرون! سوزش شدیدی داشتم . سیاوش با اب منو شست و خشکم کرد . حالم تو اون لحظه ازش بهن نیخورد ولی هیچی‌نمی گفتم!
_هیس! تمومه!
و باز بغلم کرد و منو تو اتاق خودش برد و روی تخت گذاشت! بعد چند دقیقع با یه کیسه کوچیک یخ برگشت و همونجور که روی تختش دمر بودم پاهامو یکم باز کرد و کیسه رو روی سوراخ کونم گذاشت که یه لحظه باز سوخت و اخ کوچیکی گفتم
_ اروم باش مانا! اینو گذاشتم یکم از ورمش کم بشه! دردتو کم‌میکنه!
بعد سریه رفت از توی چمدونم یه شرت تمیز واسم اورد و پام کرد تا کیسه یخ همونجا بمونه
اومد سرمو ناز کنه که با داد گفتم دستتو به من نزن حالمو بهم میزنی! و باز گریم گرفت
اونم سرشو پایین انداحت و فقط کنارم نشست . بعد ۱۵ ۲۰دقیقه از جام بلند شدم و رفتم حموم . سریع یه دوش گرفتم و تو اینه حموم لای پامو باز کردم و به زحمت تونستم سوراخمو ببینم. هنوز قرمز بود و از حولت عادی ۲ برابر گشاد تر شده بود .

اون شب وقتی همه برگشتن من سعی کردم همش توی اتاقم باشم که چشمم به سیاوش نیفته و بقیه هم از بیحالیم‌چیزی نفهمن.  همه فکر کردن به خاطر خستگی از درس خوابیدم و فقط موقع شام صدام زدن که من حتی نمیتونستم درست بشینم و مجبور شدم در حدی که کسی شک نکنه کج بشینم تا بهم فشار نیاد . سیاوش همش نگام میکرد ولی من سعی میگردم طوری تظاهر کتم که انگار اصلا حواسم نیست و نمیبینمش . هم ازش بدم اومده بود هم به خاطر اتفاقای چند ساعت قبل خجالت میکشیدم و باورم‌نمیشد این اتفاقا بینمون افتاده باشه

چند ماه بعد بخشیدمش و سیاوش الان ۴ ساله دوست پسر منه ولی خب کسی جز خودمون خبر نداره. تو این ۴ سال به خاطر ترسی که داشتم ۲ بار بیشتر سکس نکردیم که اونم از جلو بود و پردمو زد . شاید خیلیا فکر کنن اولین بار که میخوای از جلو بدی درد بیشتری داره ولی به نظر من اولین بازی که ادم کون میده بدترین خس۳دنیاست و هی کسیم میگه لذت داره گوه میخوره! درد به شدت زیادی داره بار اول . من بعد اون هیچوقت جرعت نکردم از پشت به سیاوش بدم و اونم نخواست! انگار عذاب وجدان داره …

خب دوستان تموم شد ببخشید که تیکه تیکه گذاشتمش هر چقدر سعی کردم سایت قبول نمیکرد کامل بزازم
امیدوارم خوشتون اومده باشه
منتظر نظراتتون هستم

3 ❤️

2021-04-17 19:59:22 +0430 +0430

↩ Mana_2021
جووووون

0 ❤️

2021-04-17 21:16:18 +0430 +0430

↩ Mana_2021
فانتزی خوبیه البته اگه انجامش بدی به هر حال که کصشره خوبی بود راستی یادم رفت مغزتوگاییدم با این جفنگیات چرا چرت و پرت آخه خودت گاگولی مردم رو چرا گاگول فرض میکنی

1 ❤️

2023-03-05 12:56:17 +0330 +0330

↩ Mana_2021
بنظر من تو از اولش اماده بودی واس همچی سکسی
فقط پیش بینی خشن بودن شو جر خوردن شو نکرده بودی
وگرنه نع اپیلاسیون میرفتی نع ژل با خودت میبردی😁😁😁

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «