تجربه سومین سکس

1396/06/04

سلام خدمت همگی - امیدوارم حال همه خوب و خوش باشه و سلامت باشید

امروز تجربه سومین سکس رو هم داشتم

با توجه با دانش دست و پا شکسته ای که تو زمینه سکسولوژی داشتم خیلی سکس عالی ای بود.

هم دختره راضی بود هم من خیلی راضی بودم

تمام مواردی رو که بلد بودم اجرا کردم

گوشتی و تنگ منم خدا رو شکر هیکلم بد نیست

خلاصه خواستم بگم عزیزان کر به دست سایت به جای این همه نظر دادن زیر عکسای کاربرانی که معلوم نیست اصلا یارو خودش هست یا نه برید کار کنید - پول در بیارید رو هیکلتون کار کنید بعد ماشین بخیرین و خلاصه ببینید چطور اصلا به شما تقاضای سکس میشه

هر چند تا به حال کسی از من تضاضای سکس نکرده چون من در حدی نیستم ولی با هیکل خوب و کار و سطح اجتماعی بالا راحتر میتونید به سکس برسید تا گذاشتن عکس کیر تو امضاتون

دختره واقعا عالی بود … 😁 😁 😁

661 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-08-26 18:19:39 +0430 +0430

سن من چشه مگه ؟؟
21 سالمه - خیلی از ادمای معروف تو 21 سالگی چهار تای ما رو خرید و فروش میکردن

ماشین هم همچین چیز محالی نیست میتونی با کمی پس انداز و کم کردن الکی خرج ها بگیری

دخترا پول پرست نیستن - فقط یکی رو میخان که حامیشون باشه

یارو نمیتونه بیاد با یه ادمی که نه هیکل داره - نه پول داره - نه مهر و محبت داره = همین مهر و محبت رو داشته باشیم میتونیم دختر خوب پیدا کنیم

والا

باید یکم واسه زندگی تلاش کرد - حالا من من که هیچی نیستم ولی در کل میگم بهتره رفاه زندگی برای خودمون ایجاد کنیم

1 ❤️

2017-08-26 18:42:41 +0430 +0430
نقل از: Vitamin_D حالا هرکی رسید میاد انواع فحشا رو بهت میده ولی من میگم درست میگی و حرفاتو قبول دارم ?

خدا رو شکر تا به حال به کسی توهین نکردم انتظارم ندارم توهین بشه

0 ❤️

2017-08-27 16:53:03 +0430 +0430

داش گلم شما پدرت متاهله دارخ خرج خونه میده

ولی خودت اگه یکم خودتو جمعو جور کنی میتونی ماشین هم بخیری
منم والا مایه دار نیستم اصلا ولی صبح از ساعت 7 پامیشم میرم شرکت شب ساعت 8 برمیگردم بازم میشینم پای سیستم کارامو انجام میدم

همه چی با تلاش حاصل میشه

در حدی نیستم که نصیحت کنم ولی باور کن تلاش باعث میشه خیلی چیزا عوض بشه

0 ❤️

2017-08-27 17:04:09 +0430 +0430

تبریک میگم. تو سن تو این میتونه هدف باشه. ولی امیدوارم در آینده به هدف های بزرگتر و مهم تری برسی ;)

0 ❤️

2017-08-27 17:22:36 +0430 +0430

اینا ول کن از دختره بگو از سکست بگو یه کوس کردی اپولو که هوا نکردی اونم تازه کوس پولی ?

0 ❤️

2017-08-27 17:40:26 +0430 +0430

هر وقت یه دختر رو عاشق خودت کردی و از رو عشق داد اون وقت بیا تاپیک بزن. وگرنه میمون هم میتونه با پول کوس مخ کنه. نه تنها افتخار نداره بلکه یه دختر سر راهی که معلوم نیست چند تا بیماری مقاربتی داره و به چند نفر داده رو اوردی خونه. کزخل

0 ❤️

2017-08-27 18:54:34 +0430 +0430

حالا چند سالش بود دختره؟

0 ❤️

2017-08-27 19:26:05 +0430 +0430

داداش اخرش که چی میگی ماشین گرفتمو اینا کس کردم داداش به نظر من میلیادر هم باشی احساسات و لطافت نداشته باشی همه دورتو خالی میکنن کافیه به یه دختر یکم احساسات نشون بدی از همه چیزش میگزره برات ولی اون موقع نباید دیگه پیشنهاد سکس بهش بدی نامردیه

0 ❤️

2017-08-28 10:43:08 +0430 +0430

اول این که خدمت دوستان عزیز عرض کنم من سکس پولی انجام ندادم - یعنی در ازای پول باهام سکس نکرد ولی حداقل فهم اینو داشتم که یه رستوران بریم و یه غذای خوب بخوریم که حدود 75 تومن شد

اما در مورد سایر دوستان که میگن لطافت

به خدا منم حرف شما رو قبول دارم - اما ایا خود شما تا به حال دختری رو دیدن که بیاد از روی عشق و علاقه فقط و فقط با شما رابطه داشته باشه و شما هم هیچ پولی نداشته باشین ولی بازم با شما بمونه ؟؟؟؟

والا من اگه همچین دختری پیدا کنم که تو اوج نداری و بد بختی با من باشه همه جوره منم کل زندگیمو براش تلاش میکنم تا بتونم بهترین ها رو براش فراهم کنم

نمیگم نیست . ولی من تا حالا پیدا نکردم

یا میگن بیا خواستگاری و ازدواج و …
یا هم فقط دوستی در حد یه کافه رفتن که اونم همه رو پسر باید همه جا حساب کنه و وقت بذاره

خوب به نظر شما همین وقت رو بذاری کار کنی - ماشین بخری زندگی خوب بسازی برای خودت و هیکلتو خوب کنی بهتر نیست؟؟؟؟

و در مورد اون دوستمون که گفتن یه دختر سر راهی که معلوم نیست چند تا بیماری داره و … : خدمت شما عرض کنم که تو هر سه تا سکس از کاندوم استفاده کردم
اگر یکم در مرود سکسولوزی بخونی میفهمی که میشه یک سکس عالی و خیلی معقولی داشته باشی …

بازم تشکر از همه دوستانی که وقت گذاشتن و نظر دادن

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «