تشخیص باکرگی

1397/09/20

سلام . من واسم یه مساله یی پیش اومده ، با یه دختره آشنا شدم ( خونواده های دو طرفمون هم در جریان هستند )
و میخوام باهاش ازدواج کنم حالا واسم بد جور سوال شده که باکره هست یا نه ؟ آخه یه کم زیادی خوشگله و بعید میدونم که تا به حال کسی ترتیبش رو نداده باشه . یه بار که از خودش سر بسته پرسیدم با کسی رابطه داشتی یا نه گفت که نه و مسخره بازی دراورد . حالا چجوری میشه فهمید که از کون به کسی داده یا نه ؟ و اگه بعد ازدواج بفهم که باکره نیست و اصلا پرده نداره میشه شکایت کرد و دیگه مهریه هم نداد ؟
خود باکرگی زیاد واسم مهم نیست ولی این که طرف میگه اصلا با کسی نبودم با عقلم جور در نمیاد . آخه خونوادش هم خیلی راحت قبول کردن که دخترشون رو بدن بهم ، خودم هم نه اون جور پولدارم که دخترا واسش سردست بشکنن نه به اون صورت قیافه دارم .
لطفا مسخره بازی درنیارید و کسی میتونه راهنماییم کنه . آخه این جور سوالا رو نمیشه از کسی رودر رو پرسید

673 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-12-11 15:54:14 +0330 +0330

دوست عزیز چرا زندگی گذشته اون دختر برات مهمه ؟ مگه زندگی قبلی اون به کسی مربوطه ؟

زندگی گذشته هرکسی و کارایی که کرده حالا میخواد هرچی باشه به خودش مروبطه

مهم اینه از این به بعد که با شما هست درست زندگی کنه و خیانتی نکنه

باکرگی به یه پرده و .... نیست باکرگی به ذهنشه که باکره باشه
1 ❤️

2018-12-11 15:55:58 +0330 +0330

داداش دنبال زیر بغل مار میگردی ؟ توقع داری دختره بگه اره به این تعداد و به این اشخاص کون و به این تعداد و به این افراد کص دادم ؟ خب این سوالو از هرکسی تو این موقعیت بپرسی میگه نه ندادم و در کل از بیخ پرسیدن این سوال از هر کسی یه اشتباهه بزرگه

1 ❤️

2018-12-11 15:56:28 +0330 +0330

قانونا اگر بهت دروغ بگن بعدا متوجه بشی قطعا میتونی شکایت کنی

0 ❤️

2018-12-11 15:56:37 +0330 +0330

عزيزم مهم نيست كه . تو فقط تف بزن جا كن تو كسش بقيش و ول كن اگرم ميخواي بيارش من بكنم تو كس و كونش ?

0 ❤️

2018-12-11 16:03:25 +0330 +0330

ببین دوست عزیز اگه واقعا میخوایش پس گذشتش نباید اصلا واست مهم باشه بعدشم کاری نداری وقتی خودت باهاش سکس کردی تو نامزدی اونموقعه میفهمی…
الانم کاری نداره ک دخترم نباشه با ی دکتر رفتن دختر میشه
الان دیگه این چیزا مهم نیست اخه بعدشم شما پسرا همه کار میکنین بعد ک میخواین زن بگیرین دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده میگردین

1 ❤️

2018-12-11 16:37:08 +0330 +0330
نقل از: topoliyehot ببین دوست عزیز اگه واقعا میخوایش پس گذشتش نباید اصلا واست مهم باشه بعدشم کاری نداری وقتی خودت باهاش سکس کردی تو نامزدی اونموقعه میفهمی... الانم کاری نداره ک دخترم نباشه با ی دکتر رفتن دختر میشه الان دیگه این چیزا مهم نیست اخه بعدشم شما پسرا همه کار میکنین بعد ک میخواین زن بگیرین دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده میگردین

والا من خودم ابدا دنبال این کارا نبودم ، در حدی که همه رفیقام میگن ما تو رو با دختر ببینیم به چشمامون شک میکنیم !
دوباره همون موقع که واسه آزمایش پزشکی میرم باید بگیم باکرگی رو هم چک کنه ؟؟؟
ببخشید این جوری میپرسم (blush)

0 ❤️

2018-12-11 16:45:47 +0330 +0330

نمیدونم چطور میشه فهمید ولی گذشته ی اون دختر، شخصیتش و عادت هاش و باورهای امروزش رو ساخته.اینکه میگن به گذشته ی طرفت کاری نداشته باش یه حرف کسشره.اما باز با باز و کبوتر با کبوتر.اگه خودت اهل دوستی با دختر و سکس قبل ازدواج بودی و فهمیدی دختری هم که میخوایش اینطوریه،دیگه ناراحت نشو .چون خودت هم اینطوری بودی و سعی کنید که دیگه بعد از ازدواج به هم وفادار باشید یا حداقل بعداز ازدواجتون از کم و کیف روابط هم مطلع باشید.
اگه اینجور چیزا برات مهمه و نمیتونی ازش بگذری، یا ازش بخواه که دکتر بره و باکرگیش برات اثبات شه یا اینکه اگه روت نمیشه چنین چیزی رو ازش بخوای، ببین که ایا با انصاف و جوانمرد و از یه خانواده ی ابرودار و با اصالت هست یا نه؛ که اگر اینارو داشت و اینطور بود،به نظرم به حرفش اعتماد کن و دیگه دنبالش رو نگیر

1 ❤️

2018-12-11 16:47:15 +0330 +0330

اگه واقعا دوسش داري اصلا به فكر اين چيزا نباش
زندگي گذشته اون به خودش مربوطه
تو خودت تا حالا سالم زندگي كردي كه انتظار داري اون اينجوري باشه
مهم اينه كه از اين به بعد همچين كاري نكنه
كسيا قضاوت نكن

0 ❤️

2018-12-11 17:24:59 +0330 +0330
نقل از: jamlghachaghchi21 قانونا اگر بهت دروغ بگن بعدا متوجه بشی قطعا میتونی شکایت کنی

مهریه هم میشه دیگه نداد ؟

0 ❤️

2018-12-11 17:26:41 +0330 +0330
نقل از: Abu.hasan.khatar
نقل از: topoliyehot ببین دوست عزیز اگه واقعا میخوایش پس گذشتش نباید اصلا واست مهم باشه بعدشم کاری نداری وقتی خودت باهاش سکس کردی تو نامزدی اونموقعه میفهمی... الانم کاری نداره ک دخترم نباشه با ی دکتر رفتن دختر میشه الان دیگه این چیزا مهم نیست اخه بعدشم شما پسرا همه کار میکنین بعد ک میخواین زن بگیرین دنبال دختر افتاب مهتاب ندیده میگردین

والا من خودم ابدا دنبال این کارا نبودم ، در حدی که همه رفیقام میگن ما تو رو با دختر ببینیم به چشمامون شک میکنیم !
دوباره همون موقع که واسه آزمایش پزشکی میرم باید بگیم باکرگی رو هم چک کنه ؟؟؟
ببخشید این جوری میپرسم (blush)

اگه ب دختره برنخوره میتونی ولی اینکارو نکن چون خیلی خس بدی میده ب دختره

0 ❤️

2018-12-11 17:35:35 +0330 +0330
نقل از: Abu.hasan.khatar
نقل از: jamlghachaghchi21 قانونا اگر بهت دروغ بگن بعدا متوجه بشی قطعا میتونی شکایت کنی

مهریه هم میشه دیگه نداد ؟

تردید، آزمایش باکرگی، شکایت، مهریه. سالی که نکوست از بهارش پیداست، شما که انقدر از همین اول درگیری داری با خودت و هیچی نشده فکرت تا طلاقم رفته، شاید بهتر باشه اصلا قید ازدواج و هر نوع تعهد دیگه ای رو بزنی.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «