تشکر از سربازان واقعی وطن

1395/11/01

سلام.اینجا سایت سکسیه و این حرفا هم به دهن من بزرگه.فقط یک جمله.همه ی سربازان عزیز وطن که جون میکنن برا آسایش من و تویی که فقط عشق و حالمون سلفی گرفتن و عکس و فیلم از بدبختی مردمه من به نوبه ی خودم خاک کف پاشونم و خسته نباشید میگم بهشون و آرزوی موفقیت دارم برا همشون.
یک جملم سی تا جمله توش بود.آتیش نشان هایی که دیشب و امروز و دیروز جون کندن تو ساختمان پلاسکو.ماها فقط این ساختمان پلاسکو رو دیدیم.این بندگون خدا هرروز با این مسائل درگیرن و دارن برا جون نکندن ما جون میکنن.دمتون گرم.دلتون خوش مرد های واقعی

1887 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-01-20 16:41:49 +0330 +0330

آتش نشانا که گریه کنن پشت آدم میلرزه.دمتون گرم ما که هیچ غلطی نکردیم.

1 ❤️

2017-01-20 16:54:27 +0330 +0330
نقل از: Dar yek NeGaH آنچه فرو ریخت تنها یک ساختمان نبود، عمری تلاش بود در قطب پوشاک ایران، آنچه فروریخت تمام داشته ها و نداشته های بیش از ۷۰۰ کاسب اصیل بود که رزق بیش از۴۰۰۰ خانوار را تامین می کردند. آنچه فرو ریخت فقط یک ساختمان نبود، عشق بود و کار بود و تلاش، همان تولید کالای ایرانی، همان ساخت ایرانی که دیگران پزش را می دهند و این کاسبان جورش را.

این مردان استواری که ناباورانه می دیدند حاصل تلاش سالیان عمرشان را که با بی مبالاتی, با اندک بینی و کوچک شماری حادثه از بین می رود.
مگر ساعت ۱۰ صبح در پخش زنده شبکه خبر اعلام نکردید که حریق مهارشده… ؟
پس چرا امید هزاران نفر فرو ریخت و شما بانگ قدیمی بودن ساختمان و اخطارهایتان را سر دادید؟ مگر اولين ساختمان مرتفع تهران نبود؟
مگر می شود آتش ساختمان ۷۵ متری را با نردبان ۳۵ متری خاموش کرد؟؟؟ چرا آب ماشین های آتش نشانی تمام شد؟
مگر این حادثه سالهای قبل چند بار تکرار نشده؟ سال ۵۲ در طبقه ۸ام در کمتر از ۲ ساعت آتش مهار شد، ما را چه می شود بعد از ۴۳ سال نتوانستیم؟ و ساختمان مقاوم در برابر زلزله ۸ ریشتری فرو ریخت.
چطور ممكن است مقام مجري از ارتفاع واقعي ساختمان غافل باشد؟ در شبكه خبر به طور زنده اعلام شد ارتفاع ساختمان ٤٠-٥٠ متر بود؟
به راستي كه مبناي برنامه ريزي هت همان ٤٠ ، ٥٠ متر بوده است؟
(ارتفاع ساختمان ٧٥ متر است. )
بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومان کالای ایرانی تولید شده در این ساختمان در شعله ها سوخت… محل رزق هزاران نفر فرو ریخت، قلب هزاران نفر در بهت شكست، اميد هزاران نفر در هم شكست.
چرا هیچ خبری از ۷۰۰ کاسب محل نبود؟ چرا نپرسیدید ایشان چه شدند؟؟؟
تنها یک ساختمان … شهرمان را ویران کرد، شهرمان را چه می کنید؟؟؟
اگر آمار آسیب دیدگان را شنیدید اضافه کنید به آن صدای جراحت و بهت مردان پر تلاشش را…
پلاسکوی عزیزمان قلب مردانت داغدار است.
( نوشته پر از درد یکی از کسبه پلاسکو )

ممنون از نظرت.ولی اینجا قرار بود از یسری بنده خدا که بی گناه برای نجات جون یسری آدم خودشونو گرفتار کردن و همیشه مشغول این کارن تشکر کنیم.فک کنم تاپیک دیگه راجع به ساختمان پلاسکو تو این سایت هست که جای نظر محترم شما تو اون تاپیک بیشتر خالی بود تا اینجا.

0 ❤️

2017-01-20 17:04:48 +0330 +0330
نقل از: Dar yek NeGaH
نقل از: taktir andaz
نقل از: Dar yek NeGaH آنچه فرو ریخت تنها یک ساختمان نبود، عمری تلاش بود در قطب پوشاک ایران، آنچه فروریخت تمام داشته ها و نداشته های بیش از ۷۰۰ کاسب اصیل بود که رزق بیش از۴۰۰۰ خانوار را تامین می کردند. آنچه فرو ریخت فقط یک ساختمان نبود، عشق بود و کار بود و تلاش، همان تولید کالای ایرانی، همان ساخت ایرانی که دیگران پزش را می دهند و این کاسبان جورش را.

این مردان استواری که ناباورانه می دیدند حاصل تلاش سالیان عمرشان را که با بی مبالاتی, با اندک بینی و کوچک شماری حادثه از بین می رود.
مگر ساعت ۱۰ صبح در پخش زنده شبکه خبر اعلام نکردید که حریق مهارشده… ؟
پس چرا امید هزاران نفر فرو ریخت و شما بانگ قدیمی بودن ساختمان و اخطارهایتان را سر دادید؟ مگر اولين ساختمان مرتفع تهران نبود؟
مگر می شود آتش ساختمان ۷۵ متری را با نردبان ۳۵ متری خاموش کرد؟؟؟ چرا آب ماشین های آتش نشانی تمام شد؟
مگر این حادثه سالهای قبل چند بار تکرار نشده؟ سال ۵۲ در طبقه ۸ام در کمتر از ۲ ساعت آتش مهار شد، ما را چه می شود بعد از ۴۳ سال نتوانستیم؟ و ساختمان مقاوم در برابر زلزله ۸ ریشتری فرو ریخت.
چطور ممكن است مقام مجري از ارتفاع واقعي ساختمان غافل باشد؟ در شبكه خبر به طور زنده اعلام شد ارتفاع ساختمان ٤٠-٥٠ متر بود؟
به راستي كه مبناي برنامه ريزي هت همان ٤٠ ، ٥٠ متر بوده است؟
(ارتفاع ساختمان ٧٥ متر است. )
بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومان کالای ایرانی تولید شده در این ساختمان در شعله ها سوخت… محل رزق هزاران نفر فرو ریخت، قلب هزاران نفر در بهت شكست، اميد هزاران نفر در هم شكست.
چرا هیچ خبری از ۷۰۰ کاسب محل نبود؟ چرا نپرسیدید ایشان چه شدند؟؟؟
تنها یک ساختمان … شهرمان را ویران کرد، شهرمان را چه می کنید؟؟؟
اگر آمار آسیب دیدگان را شنیدید اضافه کنید به آن صدای جراحت و بهت مردان پر تلاشش را…
پلاسکوی عزیزمان قلب مردانت داغدار است.
( نوشته پر از درد یکی از کسبه پلاسکو )

ممنون از نظرت.ولی اینجا قرار بود از یسری بنده خدا که بی گناه برای نجات جون یسری آدم خودشونو گرفتار کردن و همیشه مشغول این کارن تشکر کنیم.فک کنم تاپیک دیگه راجع به ساختمان پلاسکو تو این سایت هست که جای نظر محترم شما تو اون تاپیک بیشتر خالی بود تا اینجا.

فکر نمی کنم بی ربط باشه ولی تاپیک شماس دوست داشتین حذفش کنید!

من چیزی رو حذف نمیکنم.ولی بی ربط بودنش یجورایی به چشم میخوره.به هرحال.لطف کردی نظر دادی.صاحب تاپیک هم کسایی هستن که نظر میدن و میخونن.موفق باشی

0 ❤️

2017-01-20 17:12:58 +0330 +0330

منم واقعاً متأسفم از دیدن این فاجعه انسانی. و بدتر اینکه کاری هم از دستمون برنمیاد

هرچند اینجا که مجازیه! تشکر واقعی کردن هم از این عزیزان، هیچ دردی رو دوا نمیکنه

نه اونها برمیگردن، نه خانواده‎هاشون این شب عیدی از داغ اونها تصلی پیدا میکنن :(
فقط ما زنده‎ها موندیم و ننگ تهیه فیلم و عکس از ضجه آتشنشانان :(

0 ❤️

2017-01-20 17:16:52 +0330 +0330
نقل از: ترومن منم واقعاً متأسفم از دیدن این فاجعه انسانی. و بدتر اینکه کاری هم از دستمون برنمیاد
هرچند اینجا که مجازیه! تشکر واقعی کردن هم از این عزیزان، هیچ دردی رو دوا نمیکنه
نه اونها برمیگردن، نه خانواده‎هاشون این شب عیدی از داغ اونها تصلی پیدا میکنن :( فقط ما زنده‎ها موندیم و ننگ تهیه فیلم و عکس از ضجه آتشنشانان :(

اره داداش.متأسفم که کاری ازمون بر نمیاد.من دیشب ساعت 10 رفتم اونجا.با مامورای کلانتری و آتش نشان ها صحبت کردم که امداد و نجات بلدم و آتش نشانی دوره دیدم ولی گفتن شرایطش نیست که بخوای بری جلو و کمک کنی.نه تجهیزات داریم بدیم بهت نه کاری ازت بر میاد.خدایی دمشون گرم با اینهمه اتفاق که برا همکاراشون افتاده هرکدوم که از ساختمون میومدن بیرون نه بد اخلاقی میکردن و نه نا امیدی نشون میدادن.راحت باهات حرف م یزدن و جواب میدادن سوالاتتو.ولی خوب شرایط نبود که کاری ازم بر بیاد.دست از پا دراز تر برگشتم خونه

1 ❤️

2017-01-20 17:24:22 +0330 +0330

یه سری از مردم و کسبه محل با رسوندن آبمیوه و خوراکی به آتش نشان ها و امدادگر ها ازشون دلجویی و پذیرایی کردن.این مایه ی افتخاره که همچین مردم عزیز و فهیمی داریم.بگذریم از اون تعداد اندک که فیلم و عکس سلفی میگرفتن.ولی مردم ما خیلی خوب و با محبت توشون زیاده.ما خوبیارو نشون نمیدیم و این ضعفمونه.نباید با بدی ها خوبی های مردم عزیزمونو بپوشونیم.

0 ❤️

2017-01-20 17:38:07 +0330 +0330

ایران ، اگر دل تو را شکستند / تو را به بند کینه بستند /

چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند …

0 ❤️

2017-01-20 17:40:47 +0330 +0330
نقل از: Black-BEAR ایران ، اگر دل تو را شکستند / تو را به بند کینه بستند /

چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند …

ممنونم از این شعر قشنگ که گذاشتی.ممنون از نظرت

0 ❤️

2017-01-20 17:46:42 +0330 +0330

ما ایرانیا حافظه تاریخیمون ضعیفه یکی دو هفته دیگه اینا از یاد میرن و باز دوستان هموطن دنبال سوژه جدید میگردن واسه حرف زدن کافیه بیاد بیاریم دختران شین اباد انفجار قطار نیشابور اسید پاشیا اتش سوزی قبلی و سقوط اون زن بدبخت کشیدن بخیه صورت یه بچه و… هی روزگار ما از دست رفتیم و خودمونو به اون کوچه میزنیم

1 ❤️

2017-01-20 18:05:29 +0330 +0330
نقل از: onlyhanii مرسی بخاطر ساخت این تاپیک

واقعا خععععلی ناراحت کنندس .نمیدونم چی بگم فقط تا ابد مدیون قهرمانان کشورمون هستیم (همه قهرمانان تاریخ کشور) ? ? ? ?

عزیزم.سلام.ممنون از نظرت.تاپیک مال شماهاست و مال قهرمانای زحمت کش وطنمون.

0 ❤️

2017-01-20 18:14:08 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w ما ایرانیا حافظه تاریخیمون ضعیفه یکی دو هفته دیگه اینا از یاد میرن و باز دوستان هموطن دنبال سوژه جدید میگردن واسه حرف زدن کافیه بیاد بیاریم دختران شین اباد انفجار قطار نیشابور اسید پاشیا اتش سوزی قبلی و سقوط اون زن بدبخت کشیدن بخیه صورت یه بچه و............ هی روزگار ما از دست رفتیم و خودمونو به اون کوچه میزنیم

کاملا باهات موافقم اما این خاصیت انسانه…فراموشی…به هر حال به زمانی میرسیم که هیچکس تو این دنیا نیست و همه از یاد میریم … فراموشی اجتناب ناپذیره …و ممنون از اشاره ای که به انفجار قطار نیشابور داشتی … شخصا چند عزیز رو در اون حادثه از دست دادم

0 ❤️

2017-01-20 18:25:54 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w ما ایرانیا حافظه تاریخیمون ضعیفه یکی دو هفته دیگه اینا از یاد میرن و باز دوستان هموطن دنبال سوژه جدید میگردن واسه حرف زدن کافیه بیاد بیاریم دختران شین اباد انفجار قطار نیشابور اسید پاشیا اتش سوزی قبلی و سقوط اون زن بدبخت کشیدن بخیه صورت یه بچه و............ هی روزگار ما از دست رفتیم و خودمونو به اون کوچه میزنیم

و تصادف قطار تبریز و پر پر شدن اون همه جوون و داغدار شدن خونواده هاشون

0 ❤️

2017-01-20 18:54:49 +0330 +0330

آفرین به تاپیکت

0 ❤️

2017-01-20 18:57:19 +0330 +0330

اولا مودبانه حرف زدن و نظر دادن کار سختی نیست یکم تمرین میخواد.بعدشم جایی که ازش خوشت نمیاد واجب نیست بیای و خودتو خالی کنی و بد و بیراه بگی.بعدشم تشکر از کسی که دارو جونشو بابت کسی میده که هیچ ربطی بهش نداره از نظر من واجب بود…

0 ❤️

2017-01-20 18:57:44 +0330 +0330

صد در صد اگه تو کشورهای غربی این حماسه پیش میومد

ملت تو خیابونا تجمع میکردن و شمع روشن میکردن برای این قهرمانا

یعنی ارزش گذاری

0 ❤️

2017-01-20 19:00:40 +0330 +0330
نقل از: دخترمهربون :(

همهی عزیزایی که نظر میدن چه موافق و چه مخالف لطف میکنن.

0 ❤️

2017-01-21 09:58:45 +0330 +0330

طبق خبر ها تا الان 3 ا 4 نفر از اتش نشان های محبوس ازشون نشانی یا بخشی ار پیکرشون پیدا شده.

0 ❤️

2017-01-21 10:24:46 +0330 +0330
0 ❤️

2017-01-21 10:29:25 +0330 +0330

((اشک میریزیم تا پلاسکو خاموش شود))

0 ❤️

2017-01-29 21:50:24 +0330 +0330

امروز صبح ساعت 8:30 تشییع پیکر این عزیزان بیگناه امیدوارم بتونیم گوشه ای از ناراحتی خونوادشونو کم کنیم.

0 ❤️

2017-01-29 22:08:44 +0330 +0330

بابا این ک ونی های که میان اینجا میان جق بزنن بعد توو داری جلو یه مشت مادر ج ن ده که با همین سربازا مخالفن از سربازا تشکر میکنی؟

0 ❤️

2017-01-29 22:42:19 +0330 +0330
نقل از: سالار18 بابا این ک ونی های که میان اینجا میان جق بزنن بعد توو داری جلو یه مشت مادر ج ن ده که با همین سربازا مخالفن از سربازا تشکر میکنی؟

اینکه اینجا یسری میان برای ارضای شهوتشون عجیب نیست.همه ی انسان ها شهوت دارن و این طبیعیه.هیچکس هم نمیتونه منکرش بشه ولی مطمینا انسانیم و دور هم جمع شدیم و هر انسانی این لطف رو درک میکنه دوست عزیزم

0 ❤️

2017-01-29 22:44:26 +0330 +0330
نقل از: سالار18 بابا این ک ونی های که میان اینجا میان جق بزنن بعد توو داری جلو یه مشت مادر ج ن ده که با همین سربازا مخالفن از سربازا تشکر میکنی؟

اینکه اینجا یسری میان برای ارضای شهوتشون عجیب نیست.همه ی انسان ها شهوت دارن و این طبیعیه.هیچکس هم نمیتونه منکرش بشه ولی مطمینا انسانیم و دور هم جمع شدیم و هر انسانی این لطف رو درک میکنه دوست عزیزم

ببخشید ولی جمع شدن جاییی که یه مشت کونی و جقی هستن با هزار تا تاپیک کس شر دیگه جمع شدن نیست دنبال کوونی گری هست من خودم دنبال دخترم راستشو بگم ?

0 ❤️

2017-02-02 06:23:48 +0330 +0330
نقل از: سالار18

ببخشید ولی جمع شدن جاییی که یه مشت کونی و جقی هستن با هزار تا تاپیک کس شر دیگه جمع شدن نیست دنبال کوونی گری هست من خودم دنبال دخترم راستشو بگم ?

سلام.اصلا بحث این تاپیک این موضوع که میگید نبوده!!!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «