تقلبی به نام باکرگی!

1396/12/04

در مورد پرده بكارت دو تا افسانه وجود داره:
اول اينكه اگه زني براي اولين بار رابطه جنسي واژينال داشته باشه حتما خوني كه نشون دهنده پارگي پرده بكارته تراوش ميشه. افسانه دوم اينه كه بعد از اين خونريزي، تبعا بكارتي ديگه وجود نداره!
تحقيقات كالبدشناسي نشون ميدن كه بكارت مثل يه كشِ سرِ پارچه اي، خاصيت ارتجاعي زيادي داره كه مي تونه حتي بعد از تجربه روابط جنسي كامل هيچ خللي بهش وارد نشه ولي در بعضي از خانوما، براي اينكه راه ورود اندام تناسلي مردانه باز بشه پرده بكارت ممكنه تا حدي پاره شه اما هرگز از بين نميره! تنوع در ظاهر و شكل بكارت بسيار زياده، به همين دليل معاينه باكرگي بسيار سخت و دشواره. در سال ١٩٠٦ يه پزشك نروژي به نام ماري جينست يه كارگر جنسي ميانسال رو وقتي معاينه كرد متوجه شد كه بكارت اين خانوم هنوز مثل يه دختر نوجونه! در خصوص پوچي تست باكرگي تو مطالعه اي رو ٣٦ دختر نوجوون باردار، وقتي پزشكها بكارت اونها رو معاينه كردن تنها قادر بودن تو دو نفر از ٣٦ نفر، نشانه هاي تجربه دخول رو مشاهده كنن و در بقيه قابل تشخيص نبود!!پس اينطور نيست كه بين پاهاي زني رو معاينه كرد و همه ماجراهاي جنسي اش رو كشف كرد. زنهاي زيادي چون در شب زفاف خوني از واژن شون تراوش نكرده بطور دردناكي مورد اهانت، تحقير و صدمه قرار گرفتن و در موارد شديد حتي مورد قتلهاي ناموسي و خودكشي قرار گرفتن. بنابراين زنها خيلي اوقات بطور تحقيرآميزي مورد معاينه باكرگي قرار مي گيرن تا سربلند به خونه بخت برن! بنابراين،“ترميم بكارت” اين روزها يه گرايش رو به افزايش محسوب ميشه! از جراحي پلاستيك گرفته تا ويالهاي خوني كه در واژن كار گذاشته ميشه كه بعد از آميزش روي ملحفه ها پاشيده بشه يا پرده بكارت مصنوعي كارهاييه كه اين روزها براي حفظ آبرو(!)انجام ميشه! وقتي باور عموم به اين موضوع اينه، پس در واقع داريم به دخترامون از كودكي اين پيغام رو ميديم كه تو هيچ اتفاقي تو زندگي خصوصيت رو نمي توني مخفي كني!نمي توني رازي رو واسه خودت داشته باشي! هركاري كني بدنت لوت ميده بالاخره!! با اين تفكر دخترامون رو مجهز مي كنيم به ترس و وحشت و در نهايت هم به ناچار دروغ و تظاهر! اين ترس از تباه شدگي، خودش رو تو ورزش، بازي، ترس از استفاده از تامپون و فعاليت جنسي مي تونه نشون بده. ترسي كه آزادي، امنيت و فرصت كشف جهان پيرامونشون رو محدود مي كنه.
اگر خواستين بدونين خانمي باكره اس يا نه مثل هر موضوع ديگه اي محترمانه از خودش سئوال بپرسين اگه امنيت داشته باشه حتما بهتون صادقانه جواب ميده! [اين امنيت رو قطعا جامعه متمدن بايد ايجاد بكنه]
.
.
.
مطالب فوق کپی از پیج اینستاگرام مهشید ابارشی

2033 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-02-23 14:18:40 +0330 +0330

عالی بود ?

در حقیقت این ذهن هاست که مریضه!

ازدواج زمانی معنا میده که عشق باشه!

و پرده یا بی پرده مهم نباید باشه وگرنه عشق نیست!

وگرنه ازدواج بدون عشق مثل یه هم خونه است ، که تو زندگی بهت کمک میکنه یا بلعکس!

حالا اون قدیم ها بود که بعضی پسرها تا ازدواج سکس نمیکردن!

الان که دیگه معنی نمیده!

همه موضوعات جهان در حال تغییره!

1 ❤️

2018-02-23 14:25:08 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb عالی بود ?

در حقیقت این ذهن هاست که مریضه!

ازدواج زمانی معنا میده که عشق باشه!

و پرده یا بی پرده مهم نباید باشه وگرنه عشق نیست!

وگرنه ازدواج بدون عشق مثل یه هم خونه است ، که تو زندگی بهت کمک میکنه یا بلعکس!

حالا اون قدیم ها بود که بعضی پسرها تا ازدواج سکس نمیکردن!

الان که دیگه معنی نمیده!

همه موضوعات جهان در حال تغییره!

بله، دقیقا ازدواج هم عین یه قرارداده که بدون صداقت مدت زیادی نمیتونه دووم بیاره.

0 ❤️

2018-02-24 21:48:49 +0330 +0330

کاملا موافقم.

1 ❤️

2018-02-24 22:26:10 +0330 +0330

قطعا این تحقیقاتی که شما میگی معتبر نیست،تنها یک نوع پرده بکارت خاصیت ارتجاعی داره اونم درصورت دخول با معاینه به راحتی مشخصه،اونی هم که شما گفتی هیچوقت از بین نمیره درسته اما اثارش از بین نمیره نه خود لایه

0 ❤️

2018-02-25 18:14:17 +0330 +0330
نقل از: mehdi-rad قطعا این تحقیقاتی که شما میگی معتبر نیست،تنها یک نوع پرده بکارت خاصیت ارتجاعی داره اونم درصورت دخول با معاینه به راحتی مشخصه،اونی هم که شما گفتی هیچوقت از بین نمیره درسته اما اثارش از بین نمیره نه خود لایه

کاملا علمی و بر اساس آناتومی بدن هستش.

1 ❤️

2018-03-01 23:26:16 +0330 +0330
نقل از: Sweety_alone
نقل از: mehdi-rad قطعا این تحقیقاتی که شما میگی معتبر نیست،تنها یک نوع پرده بکارت خاصیت ارتجاعی داره اونم درصورت دخول با معاینه به راحتی مشخصه،اونی هم که شما گفتی هیچوقت از بین نمیره درسته اما اثارش از بین نمیره نه خود لایه

به تلگرامتون پیام میدم و انجا بهتون ثابت میکنم اشتباه میکنید

0 ❤️

2018-03-03 08:34:48 +0330 +0330
نقل از: mehdi-rad

منتظرم بزرگوار

0 ❤️

2018-03-03 13:42:24 +0330 +0330
نقل از: بزرگوار_استوراخچی

منتظرم بزرگوار

بزرگوار که منم قرمسا… ! ( به شوخی گفتم به دل نگیریا ! )

قرمساق پفیوز مگه تو دنیا فقط یه بزرگوار هست؟!

0 ❤️

2018-03-03 14:17:05 +0330 +0330

منتظرم بزرگوار

حالا که چی ؟ مثلا میخوای بگی اره منم پرده دارم

0 ❤️

2018-03-03 14:37:41 +0330 +0330
نقل از: Lloris

منتظرم بزرگوار

حالا که چی ؟ مثلا میخوای بگی اره منم پرده دارم

مرسی که خودت فهمیدی.
بله، پنجره اتاقم پرده داره

0 ❤️

2018-03-03 14:42:18 +0330 +0330

اگه داشتی که انقد دست و پا نمیزدی خودتو باکره جلوه بدی پاره خانوم 🙄 🙄

0 ❤️

2018-03-03 14:56:57 +0330 +0330
نقل از: Lloris اگه داشتی که انقد دست و پا نمیزدی خودتو باکره جلوه بدی پاره خانوم 🙄 🙄

ممنون که بعنوان تمام عیارترین نماینده اکثریت مردهای پوست کلفت ایرانی که تا حد مرگ در مقابل فهمیدن و شعور مقاومت میکنن، اینجا هم اعلام حضور کردی

1 ❤️

2018-03-09 17:30:11 +0330 +0330

خارکسدههاالالالاالللااداااااااااا

0 ❤️

2018-03-09 17:41:57 +0330 +0330

اولین چیزی که باید بدونیم اینه که بودن یا نبودن پرده بکارت حمل بر پاکی یا ناپاکی دختر نیست و اگر کسی بخواد کاری کنه راهش رو پیدا میکنه. اما در مورد ترمیم بکارت باید عرض کنم تا اونجایی که اطلاع دارم اگر پرده ترمیم شده باشه دکتر متخصص کاملا متوجه میشه وچند موردش رو از خانومم شنیدم که هم تو مطب دکتر دیده و هم از دوستانش شنیده. اما اینکه بکارت به این راحتی ها از بین نمیره بله درست فرمودید. خیلی وقتها بکارت بعد از چندین بار رابطه جنسی از بین میره و اگر وقفه ای به وجود بیاد پرده ترمیم میشه. البته این مساله کاملا نسبیه و یهو نرید بدید و بعدا ترمیم نشه و بیاین اینجا فحش بدیدها. پرده انواع مختلفی داره. مثلا ما تا چند روز بعد از سکس هیچ خونی ندیدیم و چون به همسرم اعتماد داشتم حتی یه لحظه هم در موردش صحبت نکردیم اما متوجه شده بودم که اون ناراحته. تا اینکه یه شب خون زیادی دیدیم و فرداش که رفتیم دکتر بهمون گفت که تو این چند روز پرده به صورت کامل از بین نرفته بوده! و تاکید کرد اگر در این شرایط بیشتر از یه هفته سکس نداشته باشید امکان ترمیم پرده بکارت وجود داره. اما ته صحبتم اینه پسری که به دنبال پرده بکارت شماست بعد از ازدواج هم دلیل برای گیر دادن به شما پیدا میکنه و یا با چنین آدمی ازدواج نکنید یا قبلش تفکرش رو اصلاح کنید. من موافق سکس های پر خطر قبل از ازدواج نیستم( بعدا دلایلم رو تو یه تاپیک مینویسم) اما اعتقادم اینه که اگه یه پسر حق داره قبل از ازدواج هر کاری که دوست داشت بکنه و بعدش هم ازدواج کنه و کسی هم نفهمه، چرا این حق رو دختر نداشته باشه؟! شاید دختر هم قبل از ازدواج سکس داشته باشه، ما نمیتونیم اون رو به خاطر کاری که در مورد مردها مجاز است محکوم کنیم.یاد بگیریم نجابت همسر آینده مون رو بر اساس پرده بکارت نسنجیم

3 ❤️

2018-03-09 19:51:22 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور

اولین چیزی که باید بدونیم اینه که بودن یا نبودن پرده بکارت حمل بر پاکی یا ناپاکی دختر نیست و اگر کسی بخواد کاری کنه راهش رو پیدا میکنه. اما در مورد ترمیم بکارت باید عرض کنم تا اونجایی که اطلاع دارم اگر پرده ترمیم شده باشه دکتر متخصص کاملا متوجه میشه وچند موردش رو از خانومم شنیدم که هم تو مطب دکتر دیده و هم از دوستانش شنیده. اما اینکه بکارت به این راحتی ها از بین نمیره بله درست فرمودید. خیلی وقتها بکارت بعد از چندین بار رابطه جنسی از بین میره و اگر وقفه ای به وجود بیاد پرده ترمیم میشه. البته این مساله کاملا نسبیه و یهو نرید بدید و بعدا ترمیم نشه و بیاین اینجا فحش بدیدها. پرده انواع مختلفی داره. مثلا ما تا دوهفته بعد از سکس هیچ خونی ندیدیم و چون به همسرم اعتماد داشتم حتی یه لحظه هم در موردش صحبت نکردیم اما متوجه شده بودم که اون ناراحته. تا اینکه یه شب خون زیادی دیدیم و فرداش که رفتیم دکتر بهمون گفت که تو این چند روز پرده به صورت کامل از بین نرفته بوده! و تاکید کرد اگر در این شرایط بیشتر از یه هفته سکس نداشته باشید امکان ترمیم پرده بکارت وجود داره. اما ته صحبتم اینه پسری که به دنبال پرده بکارت شماست بعد از ازدواج هم دلیل برای گیر دادن به شما پیدا میکنه و یا با چنین آدمی ازدواج نکنید یا قبلش تفکرش رو اصلاح کنید. من موافق سکس های پر خطر قبل از ازدواج نیستم( بعدا دلایلم رو تو یه تاپیک مینویسم) اما اعتقادم اینه که اگه یه پسر حق داره قبل از ازدواج هر کاری که دوست داشت بکنه و بعدش هم ازدواج کنه و کسی هم نفهمه، چرا این حق رو دختر نداشته باشه؟! شاید دختر هم قبل از ازدواج سکس داشته باشه، ما نمیتونیم اون رو به خاطر کاری که در مورد مردها مجاز است محکوم کنیم.یاد بگیریم نجابت همسر آینده مون رو بر اساس پرده بکارت نسنجیم

قطعا میتونم بگم جزو معدود(کمتر از انگشت های دست) مردهایی هستین که این عقاید رو دارین، کاملا حرفاتون صحیح هستن???

0 ❤️

2018-03-09 20:19:10 +0330 +0330

لايك.عالي بود

1 ❤️

2018-07-08 11:03:38 +0430 +0430

به طور کلی وقتی قراره با دختری ازدواج کنم با همه خوب و بدش زندگی می کنم - واقعا برام بکارت جنسی مهم نیست - اگر یه دختر بتونه من رو راغب خودش کنه - بقیه مواردش قطعا قابل حله - چند وقت پیش با یه دختره بودم - وقتی می خواستم باهاش سکس کنم ، دیدم دنده عقب اومد ، گفتم یعنی پرده داری ؟ گفت آره ، اون واسه ی شوهر آینده ام هست - یعنی طرف می ره یه دختر پرده دار می گیره که سوراخ باسنش هزارماشااله همه چی رو جواب می ده - در آخر پسران و همسران عزیز ، بکارت یا پرده یا هر اسم دیگر ، نشانه صداقت و نجابت یک زن نیست ، چه بسا زنانی که بارها با افراد متفاوت سکس داشته اند و سپس با شما هم آغوش شده اند ، بسیار نجبیب تر از زنانی خواهند بود که دست نامحرم بهشان نخورده است

0 ❤️

2018-07-08 11:49:48 +0430 +0430
نقل از: دوشیزه.سین دوست عزیز لطفا منبع مطالب رو بزار. چون اطلاعات من و مطالعاتم کاملا برعکس نوشته های شما هس. اینجا دخترای کم سن و سال هم میان و ممکنه سر همین مطالب کار دست خودشون بدن. اینجا ایرانه.... و حالا حالاها فرهنگش عوض بشو نیس. بکارتی که از طریق رابطه واژینال زایل شده باشه با یک معاینه ساده مشخص میشه. حتی پرده حلقوی یا ارتجاعی که خون نمیاد چون فقط یه سوراخ ریز روی پرده هس و با دخول قطر اون سوراخ بزرگ میشه و هیجوقت برنمیگرده سر جای اولش. در خصوص بکارت مصنوعی یا ترمیم هم ک نوشتی اگه پسری یا خانواده پسر روی پرده حساس باشه قبل ازدواج دختر رو ب پزشک قانونی میبرن و اونجا حتی ترمیم لیزری هم تشخیص داده میشه درواقع نمیشه کسی رو گول زد. البته این روزا خود دختر و خانوادش قبل ازدواج نامه بکارت میگیرن که حتی اگه خون هم نیومد مشکلات بعدی پیش نیاد.

عین مطلب از پیج خانم ابارشی بود که فراموش کرده بودم بذارم، ممنون یادآوری کردین.
بهتره درمورد اطلاعات و مطالعاتتون تجدید نظر بفرمایید، من تمام جاهایی که شک داشتم رو از کسی خواستم با آناتومی گری و اطلس آناتومی برام چک کرد تا جای هیچ شک و شبهه ای برام نباشه.
فرهنگ عوض بشو هست، به شرطی که عواملی که فرهنگ معیوب رو ساختن عوض بشن و عوامل سازنده فرهنگ من، شما، خونواده هامون، اعضای همین سایت و… هستن.
معاینه ساده یا پیچیده، هیچ فرقی نمیکنه، هیچکس نمیتونه نظر صد در صد بده.
مشکل باورهای عامی یک عده انسان مقاوم در مقابل فهم و شعوره که اساس زندگی رو روی چند قطره خون استوار میدونن

0 ❤️

2018-07-08 12:19:32 +0430 +0430

ما زنها اونم تو ایران درد قضاوت ها زیاد کشیدیم
حتی مردهایی که ادعا میکنن که به برابری اعتقاد دارن ته فکر و دلشون برای همسرشون ازادی عمل جنسی قایل نیستن ( قبل ازدواج منظورمه )
همونجور که ما زنها هم اگه کار کنیم باز ته فکرمون اینه که کار کردن واسه مردهاست و اون باید خرج خانواده بده
اینا مال جامعه ست . طول میکشه تا عوض شه . یه عده ای هم سوخت میدن

1 ❤️

2018-07-08 12:29:58 +0430 +0430
نقل از: Springgirl2016 ما زنها اونم تو ایران درد قضاوت ها زیاد کشیدیم حتی مردهایی که ادعا میکنن که به برابری اعتقاد دارن ته فکر و دلشون برای همسرشون ازادی عمل جنسی قایل نیستن ( قبل ازدواج منظورمه ) همونجور که ما زنها هم اگه کار کنیم باز ته فکرمون اینه که کار کردن واسه مردهاست و اون باید خرج خانواده بده اینا مال جامعه ست . طول میکشه تا عوض شه . یه عده ای هم سوخت میدن

کوچکترین قدمی که از همین الان شما به عنوان یه منتقد به وضع کنونی میتونین بردارین اینه که اگر اعتقاد خودتون این بوده که کار کردن واسه مردهاست، فکرتون رو تغیر بدین، اگه درمورد خودتون نیست و افراد دور و برتون این تفکر رو دارن، حتما مطالعه کنین و با دلایل قانع کننده باهاشون حرف بزنین و قانع شون کنین، آخرشم این که جملاتتون رو جمع نبندین، ما زنها… ما دخترها… ما مردها…‌. در منطق حتی یک مورد نقض، این جملات رو زیر سوال میبره ولی در جامعه ممکنه یک فرد نا آگاه چنین جملاتی رو ببینه و حکم کلی هم صادر کنه بدترین قسمتشم اینه که دلیل میاره چون یک زن این جمله رو درمورد زن های دیگه گفته حتما آگاهی داشته و حتما مورد تاییده:|

0 ❤️

2018-07-09 06:12:57 +0430 +0430

Sweet alone حرفتون درسته نباید جمع ببندم
تو زندگی خودم یکی دو سالی هست سعی میکنم برابری رعایت کنم. راحت تر هم زندگی میکنم
منتظر نیستم کسی از راه برسه خوشبختم کنه

1 ❤️

2018-07-09 06:23:16 +0430 +0430

من به شخصه موقع ازدواج دوس دارم که با دختری ازدواج کنم که قبلا رابطه ازاد نداشته - تا حدی بالایی از روی سالم بودن بکارت میتونم پی ببرم که اهل رابطه نبوده

0 ❤️

2018-07-09 18:35:58 +0430 +0430
نقل از: Springgirl2016 Sweet alone حرفتون درسته نباید جمع ببندم تو زندگی خودم یکی دو سالی هست سعی میکنم برابری رعایت کنم. راحت تر هم زندگی میکنم منتظر نیستم کسی از راه برسه خوشبختم کنه

? :-*

0 ❤️

2018-07-09 18:42:04 +0430 +0430
نقل از: سعیدداغ من به شخصه موقع ازدواج دوس دارم که با دختری ازدواج کنم که قبلا رابطه ازاد نداشته - تا حدی بالایی از روی سالم بودن بکارت میتونم پی ببرم که اهل رابطه نبوده

۱. وجود پرده بکارت نمیتونه صد در صد ثابت کنه که کسی رابطه جنسی واژینال نداشته؛
۲. عدم وجود پرده بکارت نمیتونه صد در صد ثابت کنه که سکس واژینال داشته؛
۳.رابطه جنسی میتونه اورال باشه؛
۴. میتونه آنال باشه؛
۵. میتونه “لاپایی” باشه؛
۶. میتونه از هزار و یک راه دیگه اتفاق بیفته؛
آخرش هم ممکنه طرف مقابلتون هیچ رابطه ی جنسی نداشته باشه و بعد از بودن با شما بخواد تمام اینارو امتحان کنه.
آیا باز هم بکارت سالم میتونه نشون بده طرف مقابل روابط آزاد نداشته؟!!!

1 ❤️

2021-03-18 09:50:18 +0330 +0330

متفاوت و مفید بود

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «