تناقضات دین داران (دین داران بی دین)

1397/06/31

یکی از اساسی ترین و بنیادی ترین مشکلات ادیان ، کسانی هستند که به آن ادیان ایمان ^اعتقاد^ دارند ، در نتیجه آن دین با رفتار آن ها معنا پیدا می کند! (اگر کسانی نبودند که به ادیان معتقد باشند ، دین ها به تنهایی معنا نداشتند و فراموش می شدند)

• افراد زیادی در دنیا وجود دارند که به ادیان معتقد هستند ، اما یکی از مشکلات اعتقادات معتقدین به این ادیان این است که ؛ اعتقادات بسیاری از آن از کودکی به آن ها تحمیل شده و خودشان نقشی در شکل گیری آن نداشته اند!

پس معتقدینی پرورش یافته اند که فقط گوش میدادند و اجرا میکردند!

اما هیچکدام از آن ها به درستی درک کاملی از دین خود ندارند ، چرا که خودشان با تفکر خود به آن دین ایمان نیاورده اند و به آن ها تحمیل شده ، جز عده ای که بعد ها و در سنین بزرگسالی به ادیان ایمان آورده اند!

درنتیجه شاهد دین دارانی هستیم که هر کدام تمایلات خود را با عقایدشان ترکیب کرده اند و دین جدیدی در ذهن خود ساخته اند!

به عنوان مثال در ایران ما :

عده ای فقط نامشان مسلمان است و‌ خود را مسلمان میدانند بدون انجام هیچ یک از اعمال دین اسلام!

عده ای برخی از اعمال دین خود را انجام میدهند اما با رفتار و سایر تمایلاتشان دین خود را ندانسته مسخره می کنند (مثل کسی که نماز میخواند ، با دوست دختر/پسر خود سکس میکند ، غسل میکند ، وضو میگیرد و به مسجد می رود و نماز میخواند!)

عده ای تا حدودی درگیر اعتقادات مذهبی خود هستند و متعصبانه رفتار میکنند ، اما اعتقاد خود را دور میزنند و همیشه برای رفتار خلاف اعتقاد خود به دنبال توجیه و یا مذهبی کردن عمل خود در راه دین و خدایشان هستند (مثل صیغه موقت برای سکس چند ساعته یا چند ماهه با شخص دیگر ، یا با اجازه دین خود با زن های مختلف ازدواج میکنند و عمل خود را توجیه میکنند)

• ما سه نوع دین دار داریم :

۱- دین داری که هنوز با تفکرات و عقاید دیگر موجود در جهان آشنایی ندارد و به آن ها فکر نکرده ! (کسی که از کودکی دین به او تحمیل شده)

۲- دین داری که با سایر تفکرات و عقاید آشنا شده اما به دلیل تاثیر حرف های مراجع تقلید و مروجین دین خود ؛ یا در اثر ترس باور های دینی و نگه داشتن اعتقاد خود ، یا خود برتر بینی اعتقادش ؛ از دینش دفاع میکند! و اجازه شک کردن را به خودش نمی دهد! (کسی که در بزرگسالی با سوالات و عقاید دیگر آشنا شده)

۳- دین دار منفعت طلب که تا هر جا که سودی برایش داشته باشد دین دار است و تظاهر میکند! (کسی که اهمیتی به دین خود نمی دهد و دین برای او یک وسیله است)

همچنین افرادی هستند که با تفکر و انتخاب خود دین و مذهبی را پذیرفته اند! (در بزرگسالی با ادیان آشنا شده ، یا دینی داشته که بعدا دین دیگری را جایگزین کرده)

• تمام عوامل بالا دلیلی شده بر اینکه معتقدین به این ادیان دارای تناقضات بزرگی باشند!
    و جالب اینجاست یا قبول نمی کنند که دارای تناقض هستند ، یا دین دار بودن خود را انکار میکنند!

مثلا : عده ای باور دارند اسلام دین مهربانی ، زیبایی ، عدالت ، حق و … است.

اما در عمل معتقدین به این دین آنقدر دارای تناقض هستند که همدیگر را قبول ندارند و همدیگر را کافر میدانند و یکدیگر را می کشند!
**
★دین اسلام دارای بیش از ۷۳ فرقه (مذهب) است!

←در هر یک از این فرقه ها معتقدینی وجود دارد ، مثلا شیعه!

در شیعه ها ی ایران ، افرادی هستند که میگویند سنت محمد را قبول ندارند!
و فقط کتاب را قبول دارند! (که مخالف شیعه است این تفکر)

بعضی از شیعه ها آخوند ها را دروغگو میدانند (باز هم مخالف شیعه)

عده ای کل حکومت های اسلامی مخصوصا حکومت ایران را اسلامی نمی دانند (باز هم مخالف شیعه)

و …**

• برای درک بهتر یک مکالمه ساده با برخی از مسلمان ها را رو مینویسم :

★۱- پرسش از مسلمان : اگر اسلام دین حق است ، چرا حکومت های اسلامی دارای بی عدالتی ، فساد ، دروغ ، ریا ، فریب و … است؟

*پاسخ مسلمان : این اسلام واقعی نیست!

★۲-پرسش: اگر اسلام دین حق است پس چرا (داعش ، طالبان و …) آدم می کشند؟

*پاسخ : آن ها مسلمان نیستند!

★۳- اگر تو مسلمانی پس چرا خلاف دینت عمل میکنی و دستورات دینت را اجرا نمیکنی ؟

*پاسخ : مشکل از من است ، من مسلمان نیستم ، قرآن هیچ مشکلی ندارد!

★ قرآن مشکلی ندارد؟ آیا آن را با دقت خوانده ای و فکر کردی؟ اگر قرآن مشکل ندارد ، پس چرا مسلمانان اینگونه هستند؟ آن ها به اسلام معنا میدهند !

*پاسخ : باز هم میگم مشکل از ماست ، این اسلام واقعی نیست ، قرآن مشکلی نداره!

• یا در رفتار مسلمانان ایران مشاهده میشه که :

★بعد از سکس (زنا) و مشروب خوردن ، نماز میخونند!
★کل سال سکس (زنا) با دوست دختر/پسر آزاده فقط محرم و رمضان تعطیله!
★باور دارند دروغگو دشمن خداست ، اما در هنگام خرید و فروش ، زندگی عادی ، و … زیاد استفاده میکنن و اسمشو میذارن دروغ مصلحتی!
★باور دارن غیبت باعث جهنم میشه اما وقتی دوتا خانم یا آقا بهم میرسن زیاد در مورد دیگران حرف میزنند !
★ باور دارند دین برتر و حق هستند (سایر ادیان و خدایان و بی خدایان و بی دین ها رو رد میکنند) ، اما میگن به ادیان و عقاید دیگر احترام میگذارند!
★حاضرن تمام مشکلات رو گردن دشمن (کافرین) بندازن ، اما از مسئولین انتقاد نکنند!
★اعتقاد دارن دیدن پورن و دید زدن گناهه ، اما زیاد تو سایت های پورن میرن و دختر/پسر ها رو آنالیز میکنند!
★توی مساجد مرگ بر آمریکا و اسرائیل و منافقین و کفار میگویند و آرزو دارن یکی از حودشون بیاد صلح جهانی رو برقرار کنه!

خلاصه هر طور دوست دارن زندگی میکنند و اسم خودشون رو گذاشتن مسلمان ، در حالی که درکی از اسلام و حرف های کتابشون (قرآن ندارند)

و وقتی مشکلی پیدا بشه اون رو انکار میکنن و میگن اسلام واقعی نیست!
اسلام واقعی تمام اون چیزهاییه که دوست دارن و زیبایی های درون ذهنشونه و در واقعیت نیست!

• این فقط مخصوص اسلام نیست ، بلکه اکثر معتدقین به ادیان (حداقل ادیان ابراهیمی) دچار چنین تناقضاتی هستند که حتی به نوعی با رفتارشون دین و خداشون رو مسخره می کنند و باز ادعای دین دار بودن و معتقد بودن میکنند!

• سوال اصلی اینه که :
    دین داران چه چیزی میخواهند؟
    به چه چیزی باور دارند؟
    و چرا دچار تناقض رفتاری هستند؟

• علت این تناقض ها شاید :
    تحمیل شدن ادیان
    یا
    نشناختن اصل ادیان
    یا
    سازگار نبودن محتوای دین با نسل بشر امروزی
    است!

و شاید علت های دیگه ای نیز داشته باشه!

• به امید تفکر بیشتر …
3305 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-22 20:20:19 +0330 +0330

2 ❤️

2018-09-22 20:20:32 +0330 +0330

اتوبوسی از مسلمانان همجنس‌گرا در رژه همجنس‌گرایان لندن. روی آن نوشته شده‌است: «بعضی از مسلمانان همجنس‌گرا هستند. با آن کنار بیایید.»

بنظر میاد برخی از همجنسگرایان حتی نمیدونند توی قرآن در موردشون چی گفته!
و جالب اینجاست که برخی از همجنسگرایان مدافعین سرسخت اسلام هستند!

نظر قرآن درباره ی همجنس بازی و عذاب آن

حکم شرعی عمل مساحقه بین دو دختر چیست؟

حد لواط و تفخیذ و مساحقه در قانون مجازات اسلامی

• فصل دوم- لواط، تفخیذ و مساحقه

ماده ۲۳۳- لواط عبارت از دخول اندام تناسلی مرد به اندازه ختنه گاه در دبر انسان مذکر است.
ماده ۲۳۴- حد لواط برای فاعل، درصورت عنف، اکراه یا دارا بودن شرایط احصان، اعدام و در غیر این صورت صد ضربه شلاق است. حد لواط برای مفعول در هر صورت (وجود یا عدم احصان) اعدام است.

تبصره ١- در صورتی که فاعل غیر مسلمان و مفعول، مسلمان باشد، حد فاعل اعدام است.
تبصره ٢- احصان عبارت است از آنکه مرد همسر دائمی و بالغ داشته باشد و در حالی که بالغ و عاقل بوده از طریق قبل با همان همسر در حال بلوغ وی جماع کرده باشد و هر وقت بخواهد امکان جماع از همان طریق را با وی داشته باشد.

ماده ۲۳۵- تفخیذ عبارت از قرار دادن اندام تناسلی مرد بین ران‌ها یا نشیمنگاه انسان مذکر است.
تبصره- دخول کمتر از ختنه گاه در حکم تفخیذ است.
ماده ۲۳۶- در تفخیذ، حد فاعل و مفعول صد ضربه شلاق است و از این جهت فرقی میان محصن و غیرمحصن و عنف و غیرعنف نیست.

تبصره- در صورتی که فاعل غیرمسلمان و مفعول، مسلمان باشد، حد فاعل اعدام است.
ماده ۲۳۷- همجنس گرایی انسان مذکر در غیر از لواط و تفخیذ از قبیل: تقبیل و ملامسه از روی شهوت، موجب سی و یک تا هفتاد و چهار ضربه شلاق تعزیری درجه شش است.
تبصره ۱- حکم این ماده در مورد انسان مؤنث نیز جاری است.

تبصره ۲- حکم این ماده شامل مواردی که شرعاً مستوجب حد است، نمی‌گردد.
ماده ۲۳۸- مساحقه عبارت است از اینکه انسان مؤنث، اندام تناسلی خود را بر اندام تناسلی همجنس خود قرار دهد.

ماده ۲۳۹- حد مساحقه، صد ضربه شلاق است.

ماده ۲۴۰- در حد مساحقه، فرقی بین فاعل و مفعول و مسلمان و غیرمسلمان و محصن و غیرمحصن و عنف و غیرعنف نیست.

ماده ۲۴۱- در صورت نبود ادله اثبات قانونی بر وقوع جرائم منافی عفت و انکار متهم هرگونه تحقیق و بازجویی جهت کشف امور پنهان و مستور از انظار ممنوع است. موارد احتمال ارتکاب با عنف، اکراه، آزار، ربایش یا اغفال یا مواردی که به موجب این قانون در حکم ارتکاب به عنف است از شمول این حکم مستثنی است

3 ❤️

2018-09-23 13:37:09 +0330 +0330

میدونی به نظر بحث مسلمان، و یهود و مسیحی و … نیس، اصل ماجرا خود واژه دینه، یه واژه تخیلی که براساس داستان و روایت شکل گرفته و بر اساس وعده وعید پیش میره، دین بزرگترین و فریباکارانه ترین توجیه ممکن برای ماله کشیدن روی زشتی های زندگیمونه، دین داره از دنیایی حرف میزنه که فقط در مخیلات میگنجه، پس بهترین کاسبی ممکنه، حالا بعضی ها از دین نفع اقتصادی میبرن، بعضی ها هم با جا زدن زشتی های زندگیشون در قالب دین ازش نفع شخصی میبرن

اشتباه نکن اینا قبل اینکه دیندار باشن دچار تناقضات رفتاری بودن فقط دین واژه ای بود که با خلق کردنش تونستن توجیه کنن تناقضات رفتاریشونو

1 ❤️

2018-09-23 13:44:49 +0330 +0330

اینکه اکثر مسلمین با توجه به شرایط وخیم مسلمین میگن...

مشکل از قرآن و اسلام نیست مشکل از ما مسلمانان است

بسیار هم حرفِ درستی است چون....

مسلمان اگه مشکل نداشت که بهش مسلمان نمی گفتن

مسلمان اگر مغزش درست کار میکرد به خدا و پیغمبر احتیاج نداشت

مسلمان اگر میفهمید که قران چی میگه دیگه مسلمان نمیشد که

یک مسلمان زمانی یک مسلمان کاملی است که شعور، فهم، منطق، ارادۀ خود را قربانی اسلام پاکش کند.

3 ❤️

2018-09-23 13:50:07 +0330 +0330
نقل از: سایه+روشن+جنگل میدونی به نظر بحث مسلمان، و یهود و مسیحی و ... نیس، اصل ماجرا خود واژه دینه، یه واژه تخیلی که براساس داستان و روایت شکل گرفته و بر اساس وعده وعید پیش میره، دین بزرگترین و فریباکارانه ترین توجیه ممکن برای ماله کشیدن روی زشتی های زندگیمونه، دین داره از دنیایی حرف میزنه که فقط در مخیلات میگنجه، پس بهترین کاسبی ممکنه، حالا بعضی ها از دین نفع اقتصادی میبرن، بعضی ها هم با جا زدن زشتی های زندگیشون در قالب دین ازش نفع شخصی میبرن

اشتباه نکن اینا قبل اینکه دیندار باشن دچار تناقضات رفتاری بودن فقط دین واژه ای بود که با خلق کردنش تونستن توجیه کنن تناقضات رفتاریشونو

بله دقیقا مثل توجیه محمد شهوت الله

که کنیز خود ماریه رو توی خونه زنش حفصه یقه کرد.

وقتی زنش فهمید گفت به همه میگم و آبروتو میبرم

زرتی انداخت گردن خدا و گفت....

من نمیخاستم خود خدا گف بکن منم کردم

4 ❤️

2018-09-23 13:54:21 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

اینکه اکثر مسلمین با توجه به شرایط وخیم مسلمین میگن...

مشکل از قرآن و اسلام نیست مشکل از ما مسلمانان است

بسیار هم حرفِ درستی است چون....

مسلمان اگه مشکل نداشت که بهش مسلمان نمی گفتن

مسلمان اگر مغزش درست کار میکرد به خدا و پیغمبر احتیاج نداشت

مسلمان اگر میفهمید که قران چی میگه دیگه مسلمان نمیشد که

یک مسلمان زمانی یک مسلمان کاملی است که شعور، فهم، منطق، ارادۀ خود را قربانی اسلام پاکش کند.

دین بزرگترین دشمن انسان هاس، چون عقاید و تفکرات برگرفته از دین صرفاً به دنبال تک بعدی کردن انسان ها هستش، خلق انسانی بی شعور و رباتی که فقط طبق کدی که دین براش تعریف کرده مسیر زندگیشو پیش ببره، این خطرناک ترین حالت ممکن یه انسانه، که در طول تاریخ، امثال داعش و سران دینی و جلاد حکومت ها از این قائده مستثنی نبودن

از دیگر ویژگی های دین ساخت انسان های ضعیف و به عبارتی برده فکری هست، انسان هایی که دقیقاً برده تفکر دینیشون میشن…

5 ❤️

2018-09-23 19:42:20 +0330 +0330
نقل از: سایه+روشن+جنگل میدونی به نظر بحث مسلمان، و یهود و مسیحی و ... نیس، اصل ماجرا خود واژه دینه، یه واژه تخیلی که براساس داستان و روایت شکل گرفته و بر اساس وعده وعید پیش میره، دین بزرگترین و فریباکارانه ترین توجیه ممکن برای ماله کشیدن روی زشتی های زندگیمونه، دین داره از دنیایی حرف میزنه که فقط در مخیلات میگنجه، پس بهترین کاسبی ممکنه، حالا بعضی ها از دین نفع اقتصادی میبرن، بعضی ها هم با جا زدن زشتی های زندگیشون در قالب دین ازش نفع شخصی میبرن

جالب بود بسی ، سپاس

اما با دین نتونستن خیلی از رفتارشون رو توجیه کنند (مثلا یه آخوند میگه صیغه موقت بود که سکس کردیم ، اما در اصل فرقی با سکس بدون ازدواج نداره ، فقط مردمی که باورشون دارن رو گول میزنند)

بازم‌ ممنون ?

1 ❤️

2018-09-23 19:51:00 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb

جالب بود بسی ، سپاس

اما با دین نتونستن خیلی از رفتارشون رو توجیه کنند (مثلا یه آخوند میگه صیغه موقت بود که سکس کردیم ، اما در اصل فرقی با سکس بدون ازدواج نداره ، فقط مردمی که باورشون دارن رو گول میزنند)

بازم‌ ممنون ?

ببین دارک وب عزیز، همه مردم ایران حتی کسایی که واقعا درک پایینی هم دارن تو چندسال اخیر که فضای وب پیشرفت کرد و آگاهی نسبی مردم بیشتر شد فهمیدن چقد اخوندا آدمای پوچ و بی ارزشی هستن، با اینکه این همه تبلیغ خودشون میکنن و این همه برای حوزه های علمیشون هزینه میکنن اما دیگه اعتباری ندارن، من همیشه گفتم حرف احمد کسروی رو، که میگه: ما یک حکومت به آخوندها بدهکاریم. یعنی باید قدرت سیاسی به دست روحانیون بیفتند تا بعد ملت ایران دیگر دل از شعائر خرافه‌آمیز در قالب تشیع صفوی برکند.

اگه میبینی هنوز خرافه پرستی تو ایران رواج داره دلیلش عدم آگاهی عمیق مردمه، به نظر من مردم ما فقط در ظاهر آگاه شدن، در حدی آگاه که چندمتر جلوترشونو ببینن، در همین حد که تشخیص بدن آخوند موجود بیخود و پستیه، اما برای آگاهی عمیق تر و کامل تر هم به زمان بیشتری نیاز هست، هم به یه انقلاب فکری(در این باره دقیق نمیدونم چگونه به وجود میاد، شاید لازمه شهاب سنگ بباره و به سرهامون بخوره تا تغییر اساسی کنیم)

0 ❤️

2018-09-24 15:54:16 +0330 +0330
نقل از: mohammad321 همین ادمای به ظاهر غیر مذهبی که عکسشو گذاشتی یکی از دلایل ماندگاری دین هستن . چون این افراد مذهبی نبودن و از محتویات دین هم خبر ندران درنتیجه خوشگذرونی های دنیاییشونو انجام میدن و در کنارش این عقادی دینیم قبول دارن ( هرچند فقط به صورت یه ظاهر سازی الکی باشه) . مثلا کافیه به یکی از این غیر مذهبی های معتقد درباره محرم و این مراسمات مسخره هرچقدر توضیح بدی ولی قبول نمیکنن . یا مثلا طرف در طول سال نه نماز میخونه نه حجاب داره به هیچ چیز اسلامم عمل نمیکنه ولی شب قدر میره قران رو سرش میگیره و مثلا از خدا میخواد که گناهاشو ببخشه. یا خیلی از غیر مذهبی های معتقد به اسلام امروزی اسلامو به نفع خودشون تعبیر میکنن . مثلا اعتقاد دارن الله و پیامبر اسلامو علی و حسین و ... مهربونن و اینا هر کاری کنن میبخشنشون

بله از این افراد مخصوصا در ایران‌‌ ما زیاده ...

0 ❤️

2018-09-25 19:16:53 +0330 +0330
نقل از: سایه+روشن+جنگل

جالب بود بسی ، سپاس

بازم‌ ممنون ?

ببین دارک وب عزیز، همه مردم ایران حتی کسایی که واقعا درک پایینی هم دارن تو چندسال اخیر که فضای وب پیشرفت کرد و آگاهی نسبی مردم بیشتر شد فهمیدن چقد اخوندا آدمای پوچ و بی ارزشی هستن، با اینکه این همه تبلیغ خودشون میکنن و این همه برای حوزه های علمیشون هزینه میکنن اما دیگه اعتباری ندارن، من همیشه گفتم حرف احمد کسروی رو، که میگه: ما یک حکومت به آخوندها بدهکاریم. یعنی باید قدرت سیاسی به دست روحانیون بیفتند تا بعد ملت ایران دیگر دل از شعائر خرافه‌آمیز در قالب تشیع صفوی برکند.

اگه میبینی هنوز خرافه پرستی تو ایران رواج داره دلیلش عدم آگاهی عمیق مردمه، به نظر من مردم ما فقط در ظاهر آگاه شدن، در حدی آگاه که چندمتر جلوترشونو ببینن، در همین حد که تشخیص بدن آخوند موجود بیخود و پستیه، اما برای آگاهی عمیق تر و کامل تر هم به زمان بیشتری نیاز هست، هم به یه انقلاب فکری(در این باره دقیق نمیدونم چگونه به وجود میاد، شاید لازمه شهاب سنگ بباره و به سرهامون بخوره تا تغییر اساسی کنیم)

قبول دارم

اما دید منفی نسبت به آخوند ها بخاطر خیلی چیزاست! (یکیش همین زدن جیب مردمه)

نسل جوون اعتقاد کمی آخوند ها دارن ، اما هنوز درگیر عقایدی هستند که درکش نمیکنن و بهشون تحمیل شده

۴۰ سال زمان زیادیه ، و باز هم ادامه داشته

انقلاب فرهنگی به رسانه ها و نشریات نیاز داره

باید بیشتر تلاش کرد

0 ❤️

2018-10-15 01:19:17 +0330 +0330

اونطور که به نظر میاد شما دنبال جواب نیستید و صرفا تکرار کننده گفتار بقیه به روش خودتونید برید از ادم های درست این سوالات رو بپرسید نه مردم عوام و حتی پایین تر از عوام شهوانی اولا راجع به حکومت ما یه قضیه داریم به اسم سیره روش (روش رهبری و اداره) که از بعد پیامبر غیر حضرت علی کسی اجراش نکرده حتی خلفای بعد پیامبر که از یارانش بودن پس انتظاری نداشته باش از این حکومت 2 اسلام دین حق هست اما لزوما هر کسی که اسمش مسلمانه رسمشم مسلمان نیست این از اول تاریخ اسلام هم بوده(خوارج) 3 فکر کن رشته تحصیلیت ریاضی محضه بعد ریاضی پایه رو صفر میگیری حالا من بیام بگم کلا ریاضی چیز غلطیه به نظر خودت مسخره نیست!؟ اگه من توان ندارم علم ندارم شعور ندارم به دینم عمل کنم مشکل از منه یا دین؟ این که تو نمیفهمی این جمله که اشکال از مسلمانی ماست خیلی چیز طبیعیه مغز و روح شما ظرفیت پذیرش نداره متاسفانه

از طرفی دوست دارم راهنماییت کنم از طرفی برای حرفای صد من یه غازت وقت و دانش کافی ندارم فقط امیدوارم راه رو پیدا کنیم همگی

1 ❤️

2018-10-15 01:24:24 +0330 +0330
نقل از: ferkhanoomak اونطور که به نظر میاد شما دنبال جواب نیستید و صرفا تکرار کننده گفتار بقیه به روش خودتونید برید از ادم های درست این سوالات رو بپرسید نه مردم عوام و حتی پایین تر از عوام شهوانی اولا راجع به حکومت ما یه قضیه داریم به اسم سیره روش (روش رهبری و اداره) که از بعد پیامبر غیر حضرت علی کسی اجراش نکرده حتی خلفای بعد پیامبر که از یارانش بودن پس انتظاری نداشته باش از این حکومت 2 اسلام دین حق هست اما لزوما هر کسی که اسمش مسلمانه رسمشم مسلمان نیست این از اول تاریخ اسلام هم بوده(خوارج) 3 فکر کن رشته تحصیلیت ریاضی محضه بعد ریاضی پایه رو صفر میگیری حالا من بیام بگم کلا ریاضی چیز غلطیه به نظر خودت مسخره نیست!؟ اگه من توان ندارم علم ندارم شعور ندارم به دینم عمل کنم مشکل از منه یا دین؟ این که تو نمیفهمی این جمله که اشکال از مسلمانی ماست خیلی چیز طبیعیه مغز و روح شما ظرفیت پذیرش نداره متاسفانه

از طرفی دوست دارم راهنماییت کنم از طرفی برای حرفای صد من یه غازت وقت و دانش کافی ندارم فقط امیدوارم راه رو پیدا کنیم همگی

این ی جا دیگه گفتم به شما هم میگم،خدا تو قرآن میگه فقط انسان ها اختیار دارن تو داستان سلیمان وقتی هُدهُد دیر برگشت سلیمان عصبانی شد(چون نباید دیر برمیگشت) و ازش دلیل خواست هُدهُد هم دلیلش این بود که تو راه داشته میومده اتفاقی زنی ر دیده که ملکه بوده و پادشاهی میکرده و تصمیم گرفته سر از کارش در بیاره و بعد برگرده(ینی اختیار=تصمیم گیری) یا من معنی اختیار ر اشتباه فهمیدم یا … مگه نگفته فقط انسانها اختیار دارن و این یکی از دلایل برتریشونه!پس این چیه؟؟؟؟؟ ?

1 ❤️

2018-10-15 02:04:41 +0330 +0330

من کلا با دین و هر دینی مهالفم اما متاسفانه خیلی از مردم از اموندا بیزارن اما از دین راضی . اگه روزیم رژیم اخوندی بخاد سرنگون بشه و بره باید خرافات و دینم همزمان با جمهوری اسلامی از سر مردم و ایران بیرون بره در غیر اینصورت هر حکومتی بیاد اوضاع همینه . اگه نه حمهوری اسلامی فقط یه زالوعه که اوضاع دینی رو بیشتر تشدیدمیکنه

1 ❤️

2018-10-17 22:04:22 +0330 +0330
نقل از: abbbbbcc
نقل از: ferkhanoomak اونطور که به نظر میاد شما دنبال جواب نیستید و صرفا تکرار کننده گفتار بقیه به روش خودتونید برید از ادم های درست این سوالات رو بپرسید نه مردم عوام و حتی پایین تر از عوام شهوانی اولا راجع به حکومت ما یه قضیه داریم به اسم سیره روش (روش رهبری و اداره) که از بعد پیامبر غیر حضرت علی کسی اجراش نکرده حتی خلفای بعد پیامبر که از یارانش بودن پس انتظاری نداشته باش از این حکومت 2 اسلام دین حق هست اما لزوما هر کسی که اسمش مسلمانه رسمشم مسلمان نیست این از اول تاریخ اسلام هم بوده(خوارج) 3 فکر کن رشته تحصیلیت ریاضی محضه بعد ریاضی پایه رو صفر میگیری حالا من بیام بگم کلا ریاضی چیز غلطیه به نظر خودت مسخره نیست!؟ اگه من توان ندارم علم ندارم شعور ندارم به دینم عمل کنم مشکل از منه یا دین؟ این که تو نمیفهمی این جمله که اشکال از مسلمانی ماست خیلی چیز طبیعیه مغز و روح شما ظرفیت پذیرش نداره متاسفانه

این ی جا دیگه گفتم به شما هم میگم،خدا تو قرآن میگه فقط انسان ها اختیار دارن تو داستان سلیمان وقتی هُدهُد دیر برگشت سلیمان عصبانی شد(چون نباید دیر برمیگشت) و ازش دلیل خواست هُدهُد هم دلیلش این بود که تو راه داشته میومده اتفاقی زنی ر دیده که ملکه بوده و پادشاهی میکرده و تصمیم گرفته سر از کارش در بیاره و بعد برگرده(ینی اختیار=تصمیم گیری) یا من معنی اختیار ر اشتباه فهمیدم یا … مگه نگفته فقط انسانها اختیار دارن و این یکی از دلایل برتریشونه!پس این چیه؟؟؟؟؟ ?

در این زمینه اطلاع و مطالعه ای نداشتم برو دنبال جوابش اگه ذهنتو مشفول کرده یا حداقل تو یه سایت مرتبط بپرس

0 ❤️

2018-10-20 10:12:57 +0330 +0330

همین حرفات یعنی اصلا درک نکردی من چی گفتم ؛

بعد از دین و کتابت میگی؟

انسان ها قوه تفکر و تعقل داری ، اگر شما فکر میکنی در حد خودت نمیتونی چیزی رو بسنجی ، دیگه مشکل از کس دیگه ای نیست!

یه انسان عادی وقتی با مسئله ای رو به رو میشه ، اول بهش فکر میکنه.

حالا اگر فکر میکنی چیزی رو که شما باور داری ، باید دانشمندای اون عقیده جواب بدن ، اشتباه است!

چون خود شما به اندازه کافی به چیزی که باور داری آگاه نیستی و همینطوری قبولش کردی!

0 ❤️

2018-10-20 10:18:17 +0330 +0330
1 ❤️

2018-10-20 12:18:56 +0330 +0330

با سلام، همیشه در تعریف دین گفته شده که برنامه، راه و روش و مجموعه قوانینی است که انسان را به تکامل و سعادت می‌رساند و منظور از تکامل ارتقای انسانیت، معنویت و اخلاق بوده و سعادت نیز به قول معروف همان عاقبت به خیری معنی می‌شود که به زمان آینده و یا دنیایی دیگر ارجاع داده می‌شود. حال اگر نیک بنگریم و منصفانه بررسی کنیم متوجه می‌شویم که اتفاقا نقش کاربردی و عملکرد واقعی آن دنیوی و برای تامین منافع شخصی و یا گروهی بوده و همچنین باعث پیدایش ضداخلاقی و خلق و خوی ضد بشری شده است. در مورد پذیرفتن دین در کودکی و تحمیلی یا بزرگسالی و تحقیقی عرض کنم درسته اما در خصوص اسلام و در حالت دوم یعنی پذیرش بعد از تحقیق و در بزرگسالی فقط تا زمان پذیرش آن شما از آزادی برخوردارید، زیرا اسلام همانطور که از اسمش پیداست به معنای تسلیم شدن و آن هم از نوع بی چون و چرا میباشد. وقتی کسی از این راه یکطرفه داخل شد نه راه برگشتی برایش وجود دارد (کافر یا ملحد بوده و خونش مباح و سزایش مرگ است) و نه جز تسلیم بودن و بندگی چاره‌ای دارد و به همان روبات اطاعت کننده و انجام دهنده یکسری آداب و اعمال بصورت تقلیدی و کورکورانه تبدیل می‌شود. دین اسلام نیز علیرغم شقاوت و بدبختی زیادی که برای بسیاری به همراه داشته اما منافع شخصی و گروهی اشخاصی را از همان زمان پیدایشش تاکنون تامین کرده (گرفتن زکات، تقسیم غنائم جنگی، جزیه، داشتن همسران متعدد بخصوص برای پیامبر نامحدود و بدون ممنوعه!، خمس و .....) و همچنین چگونگی و روش توجیه همراه با انواع ادله را برای همین نفع‌برندگان در خود گمارده است.

1 ❤️

2018-10-20 12:46:51 +0330 +0330
نقل از: kambiz55

با سلام، همیشه در تعریف دین گفته شده که برنامه، راه و روش و مجموعه قوانینی است که انسان را به تکامل و سعادت می‌رساند و منظور از تکامل ارتقای انسانیت، معنویت و اخلاق بوده و سعادت نیز به قول معروف همان عاقبت به خیری معنی می‌شود که به زمان آینده و یا دنیایی دیگر ارجاع داده می‌شود. حال اگر نیک بنگریم و منصفانه بررسی کنیم متوجه می‌شویم که اتفاقا نقش کاربردی و عملکرد واقعی آن دنیوی و برای تامین منافع شخصی و یا گروهی بوده و همچنین باعث پیدایش ضداخلاقی و خلق و خوی ضد بشری شده است. در مورد پذیرفتن دین در کودکی و تحمیلی یا بزرگسالی و تحقیقی عرض کنم درسته اما در خصوص اسلام و در حالت دوم یعنی پذیرش بعد از تحقیق و در بزرگسالی فقط تا زمان پذیرش آن شما از آزادی برخوردارید، زیرا اسلام همانطور که از اسمش پیداست به معنای تسلیم شدن و آن هم از نوع بی چون و چرا میباشد. وقتی کسی از این راه یکطرفه داخل شد نه راه برگشتی برایش وجود دارد (کافر یا ملحد بوده و خونش مباح و سزایش مرگ است) و نه جز تسلیم بودن و بندگی چاره‌ای دارد و به همان روبات اطاعت کننده و انجام دهنده یکسری آداب و اعمال بصورت تقلیدی و کورکورانه تبدیل می‌شود. دین اسلام نیز علیرغم شقاوت و بدبختی زیادی که برای بسیاری به همراه داشته اما منافع شخصی و گروهی اشخاصی را از همان زمان پیدایشش تاکنون تامین کرده (گرفتن زکات، تقسیم غنائم جنگی، جزیه، داشتن همسران متعدد بخصوص برای پیامبر نامحدود و بدون ممنوعه!، خمس و .....) و همچنین چگونگی و روش توجیه همراه با انواع ادله را برای همین نفع‌برندگان در خود گمارده است.

درود ، مثل همیشه عالی و کامل ، سپاس ?

2 ❤️

2018-10-20 15:15:55 +0330 +0330

منشأ همه این چرندیاتی که بنام دین بخورد ملت میدن ترس از مرگ و فانی شدنه. اگر انسان بفهمه بعد از مرگ هیچ چیز وجود نداره و ماوراء الطبیعه و روح و جن و خدا و موجودات غیر مادی ساخته ذهن بشر هستن، تمام این مشکلات حل میشه. این روند شروع شده و یکی دو نسل آینده اگه کسی حرفی از دین بزنه سر از آسایشگاه روانی درمیاره.
البته اگر تا اون زمان نسل بشر منقرص نشده باشه.

2 ❤️

2018-10-20 16:49:26 +0330 +0330
نقل از: dadyar59 منشأ همه این چرندیاتی که بنام دین بخورد ملت میدن ترس از مرگ و فانی شدنه. اگر انسان بفهمه بعد از مرگ هیچ چیز وجود نداره و ماوراء الطبیعه و روح و جن و خدا و موجودات غیر مادی ساخته ذهن بشر هستن، تمام این مشکلات حل میشه. این روند شروع شده و یکی دو نسل آینده اگه کسی حرفی از دین بزنه سر از آسایشگاه روانی درمیاره. البته اگر تا اون زمان نسل بشر منقرص نشده باشه.

انسان برای ندانسته هاش قصه میسازه ، به جای اینکه ساده بگه نمیدونم

سپاس بابت نظرتون ?

0 ❤️

2018-10-20 18:11:20 +0330 +0330
نقل از: dadyar59 منشأ همه این چرندیاتی که بنام دین بخورد ملت میدن ترس از مرگ و فانی شدنه. اگر انسان بفهمه بعد از مرگ هیچ چیز وجود نداره و ماوراء الطبیعه و روح و جن و خدا و موجودات غیر مادی ساخته ذهن بشر هستن، تمام این مشکلات حل میشه. این روند شروع شده و یکی دو نسل آینده اگه کسی حرفی از دین بزنه سر از آسایشگاه روانی درمیاره. البته اگر تا اون زمان نسل بشر منقرص نشده باشه.

سپاس بابت نظرتون ?

بنظر من جمهوری اسلامی با همه معایبش و جنایتهاش یه حُسن داره.
اگر جمهوری اسلامی خوب کار میکرد و مردم الان در رفاه بودن همه اینها رو بپای خدا و دین مینوشت و مردم ساده لوح ایران هم الان احتمالا عبا و عمامه و دشداشه به تن میکردن و ما کاملا عربی صحبت میکردیم.

1 ❤️

2018-10-20 19:04:00 +0330 +0330
نقل از: dadyar59

سپاس بابت نظرتون ?

بنظر من جمهوری اسلامی با همه معایبش و جنایتهاش یه حُسن داره.
اگر جمهوری اسلامی خوب کار میکرد و مردم الان در رفاه بودن همه اینها رو بپای خدا و دین مینوشت و مردم ساده لوح ایران هم الان احتمالا عبا و عمامه و دشداشه به تن میکردن و ما کاملا عربی صحبت میکردیم.

اکثر حکومت هایی که یک دین مشخص برای کشورشون تعیین شده دارن همین بلا رو سر دین میارن!

و ما از همه اون ها عقب تریم چون کل حکومتون دینیه ، چیزی که اروپایی ها قرن ها پیش پشت سر گذاشتنش

و مردم ایران تازه دارن میفهمن (البته بازم سر خودشون کلاه میذارن که آره کار آخوند هاست ، و کار مردمه و …)
که دین و حکومت دینی چیه.

البته آخوند ها یه روش خوب بلدن که قبلا گفتم ایندفعه یه چیز جدید هم بهش اضاف میکنم :

اولا میگن اینا پیش بینی های آخر الزمانه ? که مردم رو امیدوار نگه دارن و حتی لحظه مرگ هم بگن ظهور نزدیکه.

بعد هم میگن این بدبختی ها برای مومنه ، چون کافر الان داره عشق و حالشو میکنه و ملت خیال میکنن آره زندگی واقعی تو اروپا و آمریکا فرق داره و بهشته ، البته با تعریف هایی که از بهشت بهشون دادن ، بایدم خیال کنن اونجا بهشته.

2 ❤️

2018-10-20 22:57:24 +0330 +0330

سپاس بابت نظرتون ?

بنظر من جمهوری اسلامی با همه معایبش و جنایتهاش یه حُسن داره. اگر جمهوری اسلامی خوب کار میکرد و مردم الان در رفاه بودن همه اینها رو بپای خدا و دین مینوشت و مردم ساده لوح ایران هم الان احتمالا عبا و عمامه و دشداشه به تن میکردن و ما کاملا عربی صحبت میکردیم.

اکثر حکومت هایی که یک دین مشخص برای کشورشون تعیین شده دارن همین بلا رو سر دین میارن!

و ما از همه اون ها عقب تریم چون کل حکومتون دینیه ، چیزی که اروپایی ها قرن ها پیش پشت سر گذاشتنش

و مردم ایران تازه دارن میفهمن (البته بازم سر خودشون کلاه میذارن که آره کار آخوند هاست ، و کار مردمه و ...) که دین و حکومت دینی چیه.

البته آخوند ها یه روش خوب بلدن که قبلا گفتم ایندفعه یه چیز جدید هم بهش اضاف میکنم :

اولا میگن اینا پیش بینی های آخر الزمانه ? که مردم رو امیدوار نگه دارن و حتی لحظه مرگ هم بگن ظهور نزدیکه.

بعد هم میگن این بدبختی ها برای مومنه ، چون کافر الان داره عشق و حالشو میکنه و ملت خیال میکنن آره زندگی واقعی تو اروپا و آمریکا فرق داره و بهشته ، البته با تعریف هایی که از بهشت بهشون دادن ، بایدم خیال کنن اونجا بهشته.

متاسفانه باید گفت علیرغم ادعاهایی که در مورد اسلام می‌شود که کاملترین دین است و هیچ محدودیت زمانی ندارد و در تمام دوره‌ها تا ابد پاسخگوی نیاز بشری در تمام ابعاد زندگی خواهد بود باید گفت که اتفاقا برعکس؛ نه تنها از نظر زمانی جوابگوی نیازها، پرسش‌ها و چالش‌های بشری نیست بلکه حتی فهمیدن آن هم برای انسان‌های با فرهنگ‌های مختلف و نیز در زمانهای مختلف متفاوت است؛ منظور صحبتم با اشاره به پست قبلی است، توصیف بهشت در قرآن که در عربستان به‌وجود آمده نشان دهنده نهایت آمال و آرزوهای مردم همان منطقه یعنی عربستان بوده است. در آن سرزمین خشک و بی‌آب و علف داشتن درختان و جنگل رویا بوده، داشتن رودخانه و آب رویایی بزرگ بوده، عسل در عربستان به دلیل نبودن گل و گیاه و استفاده زنبور از آن برای تولید عسل؛ این ماده غذایی خوشمزه و غنی رویا بوده، وجود حوریان بهشتی با آن توصیفات خاص برای مردان عرب شهوتران رویا بوده است، .....، آیا در زمان حاضر این توصیفات را اگر برای مثلا یک نفر مسیحی که در اروپا زندگی می‌کند بگویند تا به اسلام دعوت شود کارساز است؟ جنگل و درخت که میبینه به وفور دارند، رودخانه‌های جاری فراوان، عسل که اراده کند توی سوپرمارکت با بهترین کیفیت، زنان و حوریان که به راحتی در دسترسش میباشد، آیا خداوند اسلام برای پاداش مؤمنان در بهشتی که وعده داده چنین مواردی را در نظر گرفته و این پاداشها لایق آن پروردگار است؟ مطمئنا از دید چنین شخصی هیچ تناسب و سنخیتی بین آفریدگار جهانیان با بهشت و پاداش‌های وعده داده شده بر اساس دین اسلام وجود ندارد. این یک نمونه و مثال بود حال آنکه بسیار مواردی از این دست می‌توان یافت که یعنی در مورد کامل بودن و اختصاص به همه زمان‌ها داشتن اسلام و بطور اعم تمام ادیان تردیدهای بسیار قوی و محکم وجود دارد.

3 ❤️

2018-10-21 08:36:01 +0330 +0330

سپاس بابت نظرتون ?

بنظر من جمهوری اسلامی با همه معایبش و جنایتهاش یه حُسن داره. اگر جمهوری اسلامی خوب کار میکرد و مردم الان در رفاه بودن همه اینها رو بپای خدا و دین مینوشت و مردم ساده لوح ایران هم الان احتمالا عبا و عمامه و دشداشه به تن میکردن و ما کاملا عربی صحبت میکردیم.

و مردم ایران تازه دارن میفهمن (البته بازم سر خودشون کلاه میذارن که آره کار آخوند هاست ، و کار مردمه و ...) که دین و حکومت دینی چیه.

متاسفانه باید گفت علیرغم ادعاهایی که در مورد اسلام می‌شود که کاملترین دین است و هیچ محدودیت زمانی ندارد و در تمام دوره‌ها تا ابد پاسخگوی نیاز بشری در تمام ابعاد زندگی خواهد بود باید گفت که اتفاقا برعکس؛ نه تنها از نظر زمانی جوابگوی نیازها، پرسش‌ها و چالش‌های بشری نیست بلکه ختی فهمیدن آن هم برای انسان‌های با فرهنگ‌های مختلف و نیز در زمانهای مختلف متفاوت است؛ منظور صحبتم با اشاره به پست قبلی است، توصیف بهشت در قرآن که در عربستان به‌وجود آمده نشان دهنده نهایت آمال و آرزوهای مردم همان منطقه یعنی عربستان بوده است. در آن سرزمین خشک و بی‌آب و علف داشتن درختان و جنگل رویا بوده، داشتن رودخانه و آب رویایی بزرگ بوده، عسل در عربستان به دلیل نبودن گل و گیاه و استفاده زنبور از آن برای تولید عسل؛ این ماده غذایی خوشمزه و غنی رویا بوده، وجود حوریان بهشتی با آن توصیفات خاص برای مردان عرب شهوتران رویا بوده است، .....، آیا در زمان حاضر این توصیفات را اگر برای مثلا یک نفر مسیحی که در اروپا زندگی می‌کند بگویند تا به اسلام دعوت شود کارساز است؟ جنگل و درخت که میبینه به وفور دارند، رودخانه‌های جاری فراوان، عسل که اراده کند توی سوپرمارکت با بهترین کیفیت، زنان و حوریان که به راحتی در دسترسش میباشد، آیا خداوند اسلام برای پاداش مؤمنان در بهشتی که وعده داده چنین مواردی را در نظر گرفته و این پاداشها لایق آن پروردگار است؟ مطمئنا از دید چنین شخصی هیچ تناسب و سنخیتی بین آفریدگار جهانیان با بهشت و پاداش‌های وعده داده شده بر اساس دین اسلام وجود ندارد. این یک نمونه و مثال بود حال آنکه بسیار مواردی از این دست می‌توان یافت که یعنی در مورد کامل بودن و اختصاص به همه زمان‌ها داشتن اسلام و بطور اعم تمام ادیان تردیدهای بسیار قوی و محکم وجود دارد.

قطعا ، اینکه یک دین برای ابد باشه مسخره اس ، چون حتی در زمان خود برای خیلی از مسائل جوابی ندارند! چه برسد به آینده ، مثلا همین ادیان ابراهیمی هیچ حرفی در مورد تکنولوژی ندارند! یا سفر به سیارات دیگه ، فقط معتقدین هستند که میخوان با تفسیر های جدید خودشون ادیانشون رو به همه چی ربط بدن و نمیدونند این ربط دادن ها چقدر خنده داره.

• در مورد وعده های بهشتی قرآن شکاک منطق یک جمله گفته که کافیه :

**ﺑﻬﺸﺖ ﺩﺍﺧﻞ ﻗﺮﺍﻥ ﭼﯿﺴﺖ؟ ﺭﻭﺳﭙﯽ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺍﺑﺪﯼ !

«ﺷﮑﺎﮎ ﻣﻨﻄﻖ» **

2 ❤️

2018-10-21 08:44:17 +0330 +0330

سپاس بابت نظرتون ?

متاسفانه باید گفت علیرغم ادعاهایی که در مورد اسلام می‌شود که کاملترین دین است و هیچ محدودیت زمانی ندارد و در تمام دوره‌ها تا ابد پاسخگوی نیاز بشری در تمام ابعاد زندگی خواهد بود باید گفت که اتفاقا برعکس؛ نه تنها از نظر زمانی جوابگوی نیازها، پرسش‌ها و چالش‌های بشری نیست بلکه ختی فهمیدن آن هم برای انسان‌های با فرهنگ‌های مختلف و نیز در زمانهای مختلف متفاوت است؛ منظور صحبتم با اشاره به پست قبلی است، توصیف بهشت در قرآن که در عربستان به‌وجود آمده نشان دهنده نهایت آمال و آرزوهای مردم همان منطقه یعنی عربستان بوده است. در آن سرزمین خشک و بی‌آب و علف داشتن درختان و جنگل رویا بوده، داشتن رودخانه و آب رویایی بزرگ بوده، عسل در عربستان به دلیل نبودن گل و گیاه و استفاده زنبور از آن برای تولید عسل؛ این ماده غذایی خوشمزه و غنی رویا بوده، وجود حوریان بهشتی با آن توصیفات خاص برای مردان عرب شهوتران رویا بوده است، .....، آیا در زمان حاضر این توصیفات را اگر برای مثلا یک نفر مسیحی که در اروپا زندگی می‌کند بگویند تا به اسلام دعوت شود کارساز است؟ جنگل و درخت که میبینه به وفور دارند، رودخانه‌های جاری فراوان، عسل که اراده کند توی سوپرمارکت با بهترین کیفیت، زنان و حوریان که به راحتی در دسترسش میباشد، آیا خداوند اسلام برای پاداش مؤمنان در بهشتی که وعده داده چنین مواردی را در نظر گرفته و این پاداشها لایق آن پروردگار است؟ مطمئنا از دید چنین شخصی هیچ تناسب و سنخیتی بین آفریدگار جهانیان با بهشت و پاداش‌های وعده داده شده بر اساس دین اسلام وجود ندارد. این یک نمونه و مثال بود حال آنکه بسیار مواردی از این دست می‌توان یافت که یعنی در مورد کامل بودن و اختصاص به همه زمان‌ها داشتن اسلام و بطور اعم تمام ادیان تردیدهای بسیار قوی و محکم وجود دارد.

قطعا ، اینکه یک دین برای ابد باشه مسخره اس ، چون حتی در زمان خود برای خیلی از مسائل جوابی ندارند! چه برسد به آینده ، مثلا همین ادیان ابراهیمی هیچ حرفی در مورد تکنولوژی ندارند! یا سفر به سیارات دیگه ، فقط معتقدین هستند که میخوان با تفسیر های جدید خودشون ادیانشون رو به همه چی ربط بدن و نمیدونند این ربط دادن ها چقدر خنده داره.

• در مورد وعده های بهشتی قرآن شکاک منطق یک جمله گفته که کافیه :

**ﺑﻬﺸﺖ ﺩﺍﺧﻞ ﻗﺮﺍﻥ ﭼﯿﺴﺖ؟ ﺭﻭﺳﭙﯽ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺍﺑﺪﯼ !

«ﺷﮑﺎﮎ ﻣﻨﻄﻖ» **

کاملا درسته و مشخص نیست که چرا مواردی که در این دنیا توسط اسلام نکوهیده و حرام شده است در بهشت همان موارد بعنوان پاداش به مؤمنان ارائه می‌شود؛ درست همان روسپی‌خانه که یک کاباره دارای بار مجلل نیز داخل آن است. در اصل: چشم پوشی از نعمتهایی که نقدا موجود و در دسترس میباشد به امید اکتساب نسیه آنها و بدست آوردنشان در زمان و بطور نامعلوم!

2 ❤️

2018-10-21 10:07:09 +0330 +0330

بذار قبلش این تیکه از متن تاپیکو که کپی کردم براتون بذارم«مثل کسی که نماز میخواند ، با دوست دختر/پسر خود سکس میکند ، غسل میکند ، وضو میگیرد و به مسجد می رود و نماز میخواند!)» آقایا خانوم ناحسابی ،وقتی یه مطلب میخاین منتشر کنید اول ببینید در متنتون چیزی نباشه که به کسی بربخوره یا بهش توهین بشه، چون در این صورت میان قهوه ایت میکنن،

0 ❤️

2018-10-21 10:11:33 +0330 +0330

امل عقب مونده، شمایی که فکرت ۱۴۰۰سال پیش گیر کرده ، سکس با پارتنر هیچ ربطی به نماز و روزه و مسجد نداره، قبل اینکه بخودت اجازه بدی درمورد مسایل دینی اظهارنظر کنی بهتره چندتا کتاب بخونی، لاقل همون قرآن که ازش دم میزنید رو لااقل (تاکیدمیکنم «لااقل») یکبار از رو بخونید اونم به زبانی که حالیتون بشه !

0 ❤️

2018-10-21 10:28:01 +0330 +0330
نقل از: کوثلاو امل عقب مونده، شمایی که فکرت ۱۴۰۰سال پیش گیر کرده ، سکس با پارتنر هیچ ربطی به نماز و روزه و مسجد نداره، قبل اینکه بخودت اجازه بدی درمورد مسایل دینی اظهارنظر کنی بهتره چندتا کتاب بخونی، لاقل همون قرآن که ازش دم میزنید رو لااقل (تاکیدمیکنم «لااقل») یکبار از رو بخونید اونم به زبانی که حالیتون بشه !

دوست عزیز شما مطمئنی که قرآن رو خوندی؟!

طبق آیات صریح قرآن و در اکثر احادیث اسلامی رابطه‌ی جنسی با نامحرم گناه و جرم محسوب میشه و مجازات رو در پی دارد…

الزَّانِیَةُ وَالزَّانِی فَاجْلِدُوا كُلَّ وَاحِدٍ مِنْهُمَا مِائَةَ جَلْدَةٍ وَلاَ تَأْخُذْكُمْ بِهِمَا رَأْفَةٌ فِی دِینِ اللَّهِ إِنْ كُنتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ وَلْیَشْهَدْ عَذَابَهُمَا طَائِفَةٌ مِنْ الْمُؤْمِنِینَ. الزَّانِی لاَ یَنكِحُ إلاَّ زَانِیَةً أَوْ مُشْرِكَةً وَالزَّانِیَةُ لاَ یَنكِحُهَا إِلاَّ زَانٍ أَوْ مُشْرِكٌ وَحُرِّمَ ذَلِكَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ [سوره‌ی النور، آیات 2- 3]
ترجمه: زن زناكار و مرد زناكار، به هركدامشان صد تازیانه بزنید، و اگر به الله و روز دیگر ایمان دارید نباید كه شما را نسبت به ایشان ترحمی بگیرد؛ و باید كه شكنجه‌شان را گروهی از مؤمنین نظاره كنند.
مرد زناكار به‌جز با زن زناكار یا زن مشرك نكاح نمیكند، و زن زناكار را جز مرد زناكار یا مشرك نكاح نمیكند؛ این برای مؤمنین حرام است.

پ.ن اکثریت دین داران حتی به ساده‌ترین قوانین دینشان آشنایی ندارند ‌‌و فقط از روی تعصب و ناآگاهی جبهه گیری میکنند.

2 ❤️

2018-10-21 10:32:07 +0330 +0330
نقل از: mahshid@

دقیقا اون حزب بادا و ریا کارا و منفعت طلبا چندش آورترین نوعه متدین هان.

عرض شود که همه دین دار ها میخوان خدا رو داشته باشن با منفعت هاش.

آیا همینکه خدا رو میخوان منفعت نیست؟

وگرنه بقول خودشون خداشون به کار و اعمال اونا نیازی نداره :)

1 ❤️

2018-10-21 10:34:44 +0330 +0330
نقل از: کوثلاو بذار قبلش این تیکه از متن تاپیکو که کپی کردم براتون بذارم«مثل کسی که نماز میخواند ، با دوست دختر/پسر خود سکس میکند ، غسل میکند ، وضو میگیرد و به مسجد می رود و نماز میخواند!)» آقایا خانوم ناحسابی ،وقتی یه مطلب میخاین منتشر کنید اول ببینید در متنتون چیزی نباشه که به کسی بربخوره یا بهش توهین بشه، چون در این صورت میان قهوه ایت میکنن،

مشکل دین دار ها اینه که متاسفانه متوجه نشدن ادیان به شعور و عقل اون ها توهین کرده!

یک مثال ساده اش اینه که :
باید تسلیم بشی و اطاعت کنی!

1 ❤️

2018-10-21 11:15:32 +0330 +0330
نقل از: کوثلاو امل عقب مونده، شمایی که فکرت ۱۴۰۰سال پیش گیر کرده ، سکس با پارتنر هیچ ربطی به نماز و روزه و مسجد نداره، قبل اینکه بخودت اجازه بدی درمورد مسایل دینی اظهارنظر کنی بهتره چندتا کتاب بخونی، لاقل همون قرآن که ازش دم میزنید رو لااقل (تاکیدمیکنم «لااقل») یکبار از رو بخونید اونم به زبانی که حالیتون بشه !

بخاطر امثال شماست که تاپیک میزنم.
چون حتی نمیدونید به چی باور دارید.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «