تکلیف امضاهای کیری در نسخه جدید سایت

1397/12/29

دروووووود

متوجه شدیم که ادمین عزیز قصد داره نسخه جدید شهوانی رو راه اندازی کنه حالا این فرصت رو مناسب دیدم تا نظر کاربران رو در باب یک چیزی که خیلی فراگیر هست و میدونم همه باهاش سر و کار داریم یعنی امضاهای حاوی کیر 🤮 جویا بشم تا درموردش حرف بزنیم ببینیم نظر اکثریت کاربران چطوره و ادمین در نسخه جدید چه باید عمل کنه در این مورد و چه تغییری بده که همه راضی باشن

قبلا تاپیکی برای رای گیری درموردش انجام شده بوده جمع کردن امضابرای حذف عکس کیر در بخش امضا که رای هم کم نیورد

حالا باز هم نظر بدین

دوستدار همه
گوزوی خوشبخت
زارررررررررت

1093 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-20 15:22:10 +0330 +0330

بنظرم وقتی خواستن بزارن ارور بده

0 ❤️

2019-03-20 15:34:27 +0330 +0330

نميشه گف کلا نذارن، بهتره بگيم اگه ميخوان بذارن يه قسمت تو پروفايل واس اين عکسا ايجاد بشه و يا اونايي که همچين عکسايي دارن، وقتي ميخوان تو تاپيکاي غير سکسي کامنت بذارن ارور بده و غير مجاز دونسته بشه…

2 ❤️

2019-03-20 15:40:16 +0330 +0330

یکی اینکه ادمین یکی از کاربرای قابل اعتمادشو مامور کنه که در صورت مشاهده این قبیل امضا ها به ادمین گزارش بده که اقدامات لازم رو ایشون انجام بدن.

یا اینکه قسمتی تو پروفایل ایجاد بشه و اونا عکساشون رو اونجا بزارن و در صورت مشاهده اقدام به حذف کاربر بشه

4 ❤️

2019-03-20 15:58:00 +0330 +0330

بنظر نمیشه از گذاشتن عکس کیرکسی ایراد گرفت چون این سایت سکسیه ومذهبی نیست اما باید یکسری سازو کار و راهکاری براش درنظر گرفت که تو هر مطلبی در جای خودش استفاده بشه

1 ❤️

2019-03-20 16:05:22 +0330 +0330

کی گفته ادمین میخواد نسخه جدید راه اندازی کنه؟

0 ❤️

2019-03-20 16:19:11 +0330 +0330

منم کاملاً موافقم که این امضائهای چندش آور کلاً جمع بشن!

ناسلامتی اسمش روشه← امضا ٕ

در حماقت و بلاهت این عمل شنیع شومبول نشانها کافیست که تصور کنید زمانی که اینها قصد امضا کردن پای ورقه ای را دارند، یا یک یادگاری از خودشون بجا بگذارن، آلت چرکی و زشت و بدهیبت خودشونو دربیارن و نشون بدن ?

در ضمن من اصلاً احتمال نیم درصد هم نمیدم که خانمی (حتی فاحشه) با دیدن آلت اینها بهشون پیشنهاد رابطه بده!

چون آخرش طرف میخواد با یک انسان رابطه برقرار کنه نه یک عدد کیر که تایپ کردن بلده! 🙄

البته با عرض پوزش از دوست عزیزمون کیربن آدم! (dash)

4 ❤️

2019-03-20 16:21:35 +0330 +0330
نقل از: sadegh.khan کی گفته ادمین میخواد نسخه جدید راه اندازی کنه؟

خخخخخخخ

دل دردت تازه شد؟ 🙄 ? ?

1 ❤️

2019-03-20 16:22:01 +0330 +0330

به نظرم ادمین باید امضاهارا قبل از نمایش تایید بکنه تا دیگه حالمون با این همه کیر بیریخت بهم نخوره!!!
کاش ادمین ی فکری هم برا این مفعولهای توی سایت میکرد و مارو از شرشون نجات میداد!!! تا یه کامنت میزاری 3تاشون میان خصوصی که بیا منو بکن (dash)

0 ❤️

2019-03-20 16:25:59 +0330 +0330
نقل از: ترومن

خخخخخخخ

زخمت تازه شد؟ 🙄 ? ?

آره والا…

فک کنم این دوستمون تاپیک منو دیده بوده که فکر کرده قراره بروز شه

1 ❤️

2019-03-20 16:30:48 +0330 +0330
نقل از: sadegh.khan

خخخخخخخ

زخمت تازه شد؟ 🙄 ? ?

آره والا…

آخی…

الهی 🙄 🙄 :p ?

1 ❤️

2019-03-20 16:46:15 +0330 +0330

کوص مجازه بزارن؟یا کون؟پا؟ممه؟همش باس حذف شه حتی ممه

0 ❤️

2019-03-20 16:50:05 +0330 +0330
نقل از: Sallomenta... نميشه گف کلا نذارن، بهتره بگيم اگه ميخوان بذارن يه قسمت تو پروفايل واس اين عکسا ايجاد بشه و يا اونايي که همچين عکسايي دارن، وقتي ميخوان تو تاپيکاي غير سکسي کامنت بذارن ارور بده و غير مجاز دونسته بشه...

مگه همچین سیستمی داریم که تشخیص بده این امضا عکس کیره یا چیز دیگه؟

1 ❤️

2019-03-20 16:55:56 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: پلیس+فدرال+شهوانی
نقل از: Sallomenta... نميشه گف کلا نذارن، بهتره بگيم اگه ميخوان بذارن يه قسمت تو پروفايل واس اين عکسا ايجاد بشه و يا اونايي که همچين عکسايي دارن، وقتي ميخوان تو تاپيکاي غير سکسي کامنت بذارن ارور بده و غير مجاز دونسته بشه...

بله هست

هوش مصنوعیه تقریبا و کارش سادس

توضیح بده یاد بگیرم

0 ❤️

2019-03-20 16:58:19 +0330 +0330

در این مورد که البته پیش‌تر تاپیک بسیار زده شده.
عوامل شومبول به سر در شهوانی
تغییر نام "شهوانی" به "کیر و خایه دات کام"
جمال شومبول و سنگ توالت در امضا
و... منتها جالب بوده همیشه یه سری پز روشنفکری اومدن که «اینجا سایت سکسی‌ست و نمایش کیر و خایه طبیعی‌ست». عده‌ای دیگر نیز پا را فراتر گذاشته و گویند «چرا اصلاً نسبت به عضوی طبیعی از بدن اینقدر تنفر دارید و نمیتوانید تحمل کنید» یا «اگه عکس کص بجاش بود اینچنین برآشفته نمیشدید» و اینچنین فرمایشات...

در پاسخ عرض شود که هنر عکاسی شومبول به سرانِ گرام از عضو شریفشان نیز از عوامل مهمی‌ست که نخش بسزایی در ایجاد انزجار دارد. درست است که شمایل کیر و خایه بهرحال در پورن به وفور مشاهده میشود ولی نه با پس‌زمینه‌ی کاشیهای جرم‌گرفته‌ی کف حمام یا سنگ توآلت و... درضم پورن‌استاران مرد رسیدگی بیشتری نسبت به آن عضو محترم دارند که تصویر آن را برایمان قابل تحمل‌تر میکند. از همین روی اگر هم ادمین تغییری در این موضو پیش نگرف لاقل آن شومبول به سران گرامی اندکی شعور نظافت و عکاسی یاد بگیرند باز بد نیس.

حال نمیدونم تونسم منظورو برسونم یا خیر.
میتوانید بنگرید به تاپیک مصاحبه با ٨ مرد درمورد حلقه‌ی کیر و مقایسه شود بین پست شیش و هف.
پست شیشم اثر یک شومبول به سر در امضاس و درست زیر همون پست خودمم عکس کیر گذاشتم چرا که با مطلب تاپیک مرتبط بوده ولی این کجا و آن کجا؟!

1 ❤️

2019-03-20 17:37:50 +0330 +0330

بله هست

هوش مصنوعیه تقریبا و کارش سادس

توضیح بده یاد بگیرم

خب با استفاده از ماتریس پیکسهملای عکس رک به عدد تبدیل میکنن اگه اون چیزی که به شبیه ساز دادن تقریبا مثل همون بود یعنی پیدا میکنه

من هیچی حالیم نشد،ولی بازم ممنون

1 ❤️

2019-03-21 08:06:52 +0330 +0330
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته واقعا حالم از این آدم ها بهم میخوره، همش میان تو تاپیک ها اسکی میرن و تقاضای مفعول میکنند. بخدا از این آدم ها خسته شدم. دم به دیقه اینها تاپیک میزارن که خیلی خیلی مسخره هستند بطور مثال: «امروز تو ماشین برام ساک بزن» جالب اینه که حتی یک بازدید هم این تاپیک ها ندارند! من تمام اینهارا در پیغامی به ادمین دادم و منتظر جوابش هستم. قبل از اون هم یک پیغام به ادمین درباره نسخه جدید دادم و ادمین درجواب گفت که برنامه ای براش نداریم و حتی خبرش رو که یکی از کاربر ها داده بود هم حذف کرده. به هرحال امیدوارم ادمین موافقت کنه و اولین اقدام در نسخه جدید از بین بیردن امضاهای کیری و تاپیک های آنها باشد

ادمین جوابت رو داد سلام ما رو هم بهش برسون !هههههههه

0 ❤️

2019-03-21 08:07:19 +0330 +0330

خودت

0 ❤️

2019-03-21 08:08:40 +0330 +0330
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته
نقل از: masd بنظر نمیشه از گذاشتن عکس کیرکسی ایراد گرفت چون این سایت سکسیه ومذهبی نیست اما باید یکسری سازو کار و راهکاری براش درنظر گرفت که تو هر مطلبی در جای خودش استفاده بشه

عزیزم هرچیزی جای خودش. اگه این شومبول به سرها (بقول اسکلت حشری) فقط تو تاپیک های سکسی و اینحرفا که عکس کیر میخواد بودن که من غمی نداشتم ولی باید جلوی اینکه اینا به تاپیک های دیگه بیانو باید گرفت.
سایت درسته سکسیه ولی بعضی چیزا هم حدی داره.

خب عزیز مشکل همین جاس وقتی طرف امضاش عکس کیر باشه هر جا که پست بذاره عکسش میاد برای همین میگم اگه ادمین این رو ممنوع میکرد این مشکل هم نبود .

0 ❤️

2019-03-21 08:12:37 +0330 +0330

در حماقت و بلاهت این عمل شنیع شومبول نشانها کافیست که تصور کنید زمانی که اینها قصد امضا کردن پای ورقه ای را دارند، یا یک یادگاری از خودشون بجا بگذارن، آلت چرکی و زشت و بدهیبت خودشونو دربیارن و نشون بدن ?

در ضمن من اصلاً احتمال نیم درصد هم نمیدم که خانمی (حتی فاحشه) با دیدن آلت اینها بهشون پیشنهاد رابطه بده!

چون آخرش طرف میخواد با یک انسان رابطه برقرار کنه نه یک عدد کیر که تایپ کردن بلده! 🙄

اره موافقم امضای هرکی نشونه شخصیتش هست .حالا یکی کیرش رو میذاره بیشعوریش رو نشون میده یکی هم پرچم امریکا و وابستگی و خودفروختگیش به بیگانگان ! هههههههههههههههههههههههه ? مرسی از پستت (preved)

0 ❤️

2019-03-21 08:13:40 +0330 +0330
نقل از: koskeshesfahani به نظرم ادمین باید امضاهارا قبل از نمایش تایید بکنه تا دیگه حالمون با این همه کیر بیریخت بهم نخوره!!! کاش ادمین ی فکری هم برا این مفعولهای توی سایت میکرد و مارو از شرشون نجات میداد!!! تا یه کامنت میزاری 3تاشون میان خصوصی که بیا منو بکن (dash)

عزیزم ادمین شب به شب میاد پیامهایی که بهش میدیم رو هم به زور میرسه جواب بده حالا فکر کن یکی یکی بخواد امضاهای این همه کاربر تایید کنه

0 ❤️

2019-03-21 08:13:59 +0330 +0330

خخخخخخخ

زخمت تازه شد؟ 🙄 ? ?

آره والا…

اره همون بود

1 ❤️

2019-03-21 08:15:18 +0330 +0330

کوص مجازه بزارن؟یا کون؟پا؟ممه؟همش باس حذف شه حتی ممه

کوص و ممه و کون باشه عیب نداره مجازه . پا هم برام فرقی نمیکنه زیاد فوت فتیش نیستم هههههههههههه

1 ❤️

2019-03-21 08:35:15 +0330 +0330
نقل از: گوزوی خوشبخت

اره موافقم امضای هرکی نشونه شخصیتش هست .حالا یکی کیرش رو میذاره بیشعوریش رو نشون میده یکی هم پرچم امریکا و وابستگی و خودفروختگیش به بیگانگان ! هههههههههههههههههههههههه ? مرسی از پستت (preved)

خخخخخخخخخخخخ

یه ترومنه و یه آرزوی وصال به آمریکا. انقدر سربسر من نذارید.

سی پی یوم میسوزه میفتم رو دستتونااا با ۴۰۰ پونصد کیلو آهن زنگ زده 🙄 🙄

1 ❤️

2019-03-21 08:39:42 +0330 +0330

میلایکیم!

ادمین رسیدگی کن عمو ببینه!^_^

0 ❤️

2019-03-21 09:26:45 +0330 +0330

خخخخخخخخخخخخ

برو اجنبی برووووووووو میگوزم سی پیوت آتیش بگیره ها !! زارررررررررررررررررت

0 ❤️

2019-03-21 11:50:02 +0330 +0330

خخخخخخخ

زخمت تازه شد؟ 🙄 ? ?

آره والا…

اره همون بود

اون تاپیک رو ادمین حذف کرد و به من گفت شما مجاز به ارسال اعلان درباره سایت نیستید…

0 ❤️

2019-03-21 12:03:12 +0330 +0330

خخخخخخخخخخخخ

برو اجنبی برووووووووو میگوزم سی پیوت آتیش بگیره ها !! زارررررررررررررررررت

حالا بپا خودت آتیش نگیری 🙄 🙄

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «