جسد محسن حججی گنجینه ای ارزشمند برای حکومت

1396/06/10

یک سوال که ذهن همه ما رو درگیر کرده اینه چه کسانی دارند از وجود داعش سود میبرند مگر میشود با داعش معامله کرد .جمهوری اسلامی با معامله با داعش به اون مشروعیت و رسمیت داد ولی از بازی کردن ایرانی ها جلوی ورزشکارهای اسراییلی جلوگیری میکنه و اون رو به رسمیت نمیشناسه

1302 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-08-31 23:04:14 +0430 +0430

من در مرکز سپاه کار می کنم و از اطلاعاتی های رده بالا هستم
این آقای حججی به خاطر نبود فرمانده ی مناسب و نبود امکانات و تجهیزات جنگی به این روز افتاد.

برای سرپوش گذاشتن بر ماجرا و گم شدن صورت مسئله و فرماندهی بسیار ضعیف نیرو ایشان را بر طبل میکوبند تا مبادا شما مردم پی به ضعف شدید عملیات نظامی ببرید.
ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

5 ❤️

2017-09-01 00:18:13 +0430 +0430
نقل از: افشاگر من در مرکز سپاه کار می کنم و از اطلاعاتی های رده بالا هستم این آقای حججی به خاطر نبود فرمانده ی مناسب و نبود امکانات و تجهیزات جنگی به این روز افتاد.

برای سرپوش گذاشتن بر ماجرا و گم شدن صورت مسئله و فرماندهی بسیار ضعیف نیرو ایشان را بر طبل میکوبند تا مبادا شما مردم پی به ضعف شدید عملیات نظامی ببرید.
ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

جناب افشاگر شما یهویی از کجا پیدا شدی یهویی چرا تو شهوانی افشاگری میکنی؟؟؟!

جا کم بود تا شهوانی؟
تو میخوای افشا کنی برو خودت رو به اون وطن فروش ها بفروش اینجا فکر نکنم بتونی کاری بکنی

و در جوابت میگم هر نظامی مشکلاتی داره و یه سری رموز که همین طور صرفا چون شما اطلاعاتی هستی نمیان در اختیارت بزارن
بجای اینکه بیای بگی فرمانده نبود تا محسن ححجی و امثال اون میمیرن (حرفی که اکثر مردمی که کمی شعور دارن میفهمن)
برو از مقامت (اگه راست گفته باشی که مقام داری) استفاده کن تا امثال محسن ححجی و ما بخاطر سیاست نمیریم

همه میفهمن که نمیان بهترین افراد نظامی کشور و بفرستن توی جنگ خارج کشور معمولا افرادی که اعزام میشن از اقشار متوسط به پایین نظامی هستن که بود و نبودشون زیاد مهم نیست
اون افراد مهمم هر چند وقت یه بار میرن یه سری میززن و برمیگردن

4 ❤️

2017-09-01 02:17:39 +0430 +0430
نقل از: godofworld
نقل از: افشاگر من در مرکز سپاه کار می کنم و از اطلاعاتی های رده بالا هستم این آقای حججی به خاطر نبود فرمانده ی مناسب و نبود امکانات و تجهیزات جنگی به این روز افتاد.

ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

جا کم بود تا شهوانی؟
تو میخوای افشا کنی برو خودت رو به اون وطن فروش ها بفروش اینجا فکر نکنم بتونی کاری بکنی

و در جوابت میگم هر نظامی مشکلاتی داره و یه سری رموز که همین طور صرفا چون شما اطلاعاتی هستی نمیان در اختیارت بزارن
بجای اینکه بیای بگی فرمانده نبود تا محسن ححجی و امثال اون میمیرن (حرفی که اکثر مردمی که کمی شعور دارن میفهمن)
برو از مقامت (اگه راست گفته باشی که مقام داری) استفاده کن تا امثال محسن ححجی و ما بخاطر سیاست نمیریم

همه میفهمن که نمیان بهترین افراد نظامی کشور و بفرستن توی جنگ خارج کشور معمولا افرادی که اعزام میشن از اقشار متوسط به پایین نظامی هستن که بود و نبودشون زیاد مهم نیست

حزف حق هرجا زده شود خوبه

1 ❤️

2017-09-01 03:53:38 +0430 +0430

اخه لاشیه دروغگو
کسی ک میخواد وارد اطلاعات بشه،اولین شرطش ک بارها و بارها مورد آزمایش قرار میگیره راز داری و پنهون کاریه،بعد تو اگه اطلاعاتی باشی میای تو شهوانی داد بزنی بگی من درجه دار اطلاعاتم؟واسه مردم پست بزاری؟
دوما…تو اگه اطلاعاتی بودی تا حتی سایز سوراخ کونتم دست اطلاعات بود،اگه اطلاعاتی بودی خایه عضو شدن تو شهوانیو داشتی؟
سوما…
اصن گیریم حرف تو درست
واقعااااا اگه برادر خودت ب این طرز فجیع کشته میشد،دلت میخواست یکی اینجوری خون پاکشو بشوره؟
بقران خیلییی لاشی بازیه اینجور قضاوتا

3 ❤️

2017-09-01 03:59:06 +0430 +0430

ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

اخه لاشیه دروغگو کسی ک میخواد وارد اطلاعات بشه،اولین شرطش ک بارها و بارها مورد آزمایش قرار میگیره راز داری و پنهون کاریه،بعد تو اگه اطلاعاتی باشی میای تو شهوانی داد بزنی بگی من درجه دار اطلاعاتم؟واسه مردم پست بزاری؟ دوما...تو اگه اطلاعاتی بودی تا حتی سایز سوراخ کونتم دست اطلاعات بود،اگه اطلاعاتی بودی خایه عضو شدن تو شهوانیو داشتی؟ سوما... اصن گیریم حرف تو درست واقعااااا اگه برادر خودت ب این طرز فجیع کشته میشد،دلت میخواست یکی اینجوری خون پاکشو بشوره؟ بقران خیلییی لاشی بازیه اینجور قضاوتا همین لاشیا خائن وطن فروش ریدن ب مملکت،همینان ک دم از مردونگی میزننو زیر ابرو برمیدارنو واسه ی قرون دو هزار خودشونو میفروشن...

1 ❤️

2017-09-01 04:06:57 +0430 +0430

ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

جا کم بود تا شهوانی؟

د لامصب جواب بده ببینم؟
اطلاعاتی؟خفه خون گرفتی ادم فروش؟
برو وضو بگیر اسم جوون ب اون پاکیو اوردی حرومزاده
لیاقتت همونه ک دم در شمنامون واق واق کنی

1 ❤️

2017-09-01 04:18:48 +0430 +0430

بزرگ کردن محسن حججی یک کار سیاسی برای گول زدن مردم بود.داعش تمام افرادی که میکشه ازشون عکس میگیره.اینو که سرشو بریدن بقیه رو آتیش هم میزنن.آیا اونا به طرز فجیح تری کشته نشدند؟فیلمی هم که ازش بیرون دادن اصلا با قیافه خودش همخوانی نداشت و جعلی بود

1 ❤️

2017-09-01 05:45:10 +0430 +0430

با اسرائیلم ساخته بزرگوار ^-^ نیاز به جار زدن نیست :))))))

1 ❤️

2017-09-01 06:34:09 +0430 +0430

سلام
دوستان بنده از دیار ایشون هستم بابت شبهاتی که هست وظیفه میدانم که چند چیز را برایتان روشن کنم فیلمی که از ایشون در فضای مجازی منتشر شده فیلم شهادت محسن نیست بلکه (گویا) فیلم یک لبنانی بوده
محسن را برای مقاومت هایی که انجام میداده در پهلوی ایشان چاقو و سر نیزه میزنند و در نهایت گردنشو از پشت میبرند فیلم اصلی شون رو هم فقط همسر ایشون و حفاظت اطلاعات لشکر ۸ نجف اشرف دارند و اجازه نشر به هیچ کس را نداده اند نقطه

1 ❤️

2017-09-01 08:42:33 +0430 +0430
نقل از: شیخ.پشم.الدین
نقل از: majid413 سلام دوستان بنده از دیار ایشون هستم بابت شبهاتی که هست وظیفه میدانم که چند چیز را برایتان روشن کنم فیلمی که از ایشون در فضای مجازی منتشر شده فیلم شهادت محسن نیست بلکه (گویا) فیلم یک لبنانی بوده محسن را برای مقاومت هایی که انجام میداده در پهلوی ایشان چاقو و سر نیزه میزنند و در نهایت گردنشو از پشت میبرند فیلم اصلی شون رو هم فقط همسر ایشون و حفاظت اطلاعات لشکر ۸ نجف اشرف دارند و اجازه نشر به هیچ کس را نداده اند نقطه

دقیقا همینطوره. اصلا فیلمشو کسی نداره. من از یه منبع مطلع شنیدم فقط پاسدارا اونم بعضیاشون اجازه داشتن و دیدن. حالا لشکر نجف اشرف داره نمیدونم.

اما فیلمی که ب اسم ایشون رد شده، فیلم واقعیش نیست.

و واقعا زشته پشت سر یه شهید حرف بزنیم. حالا گیریم بداعتقاد بعضیا شهید چیه و کیلو چنده، اما اگه شهیدم نباشه باز پشت سر مرده حرف زدن جالب نیس. دیگه تاپیک راجبش نزنید. تموم شد رفت

والا منم یه تاپیک زدم در مورد همین گویا ساندیس خورا نمیتونن باور کنن…
خوب اگه این طوره دیگه نباید در مورد پیامبر و… حرف زد مردن دیگه!
بنظرم خوبه که به تحلیل این موضوعات بپردازیم در هر صورت هر چی هم پشت این موضوعات باشه از خریت(مردس با این حال حقیقته) این بنده خدا کم نمیکنه

1 ❤️

2017-09-01 08:46:30 +0430 +0430

ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

کسخل دیگه رو نگا ?
در لبیک گفتن به شیخ بزرگ ما، جناب پشم الدین، ایضا بنده هم به شما ریدم ?
و بعد اینکه، داعش تا آخر آذر یا نهایتا شش ماه دیگه از عراق و سوریه رفته. دست داعش فقط ی شهرک مرزی مونده با دو تا شهرک دیگه اطراف دیرالزور(که همین دیرالزور رو هم نتونست بعد از چند سال محاصره تصرف کنه).
از رقه هم که کردهای غیور بیرونش کردن.(فقط ۱۰ درصد از این شهر دست داعشه)

تو عراق هم که رفتن خودشون و تسلیم کرد ها کردن. تو عراق هیچ شهری تحت تصرف اونا نیست. تو سوریه هم غیر همون دو سه تا شهرک کوچیک چیزی دستشون نیست که بازپس گیری اون شهرکا هم کار یک روز هست.

2 ❤️

2017-09-01 08:48:51 +0430 +0430
نقل از: Mohamadrezatajick اخه لاشیه دروغگو کسی ک میخواد وارد اطلاعات بشه،اولین شرطش ک بارها و بارها مورد آزمایش قرار میگیره راز داری و پنهون کاریه،بعد تو اگه اطلاعاتی باشی میای تو شهوانی داد بزنی بگی من درجه دار اطلاعاتم؟واسه مردم پست بزاری؟ دوما...تو اگه اطلاعاتی بودی تا حتی سایز سوراخ کونتم دست اطلاعات بود،اگه اطلاعاتی بودی خایه عضو شدن تو شهوانیو داشتی؟ سوما... اصن گیریم حرف تو درست واقعااااا اگه برادر خودت ب این طرز فجیع کشته میشد،دلت میخواست یکی اینجوری خون پاکشو بشوره؟ بقران خیلییی لاشی بازیه اینجور قضاوتا

خون پاک؟اون بسیجی حمال حججی مفت خور تو رگ هاش شاش سگ جریان داشته و دلیل به گا رفتنش هم بمباران مواضع گروه های اسلامی دیوانه حشد الشعبی توسط آمریکا و روسیه بوده

2 ❤️

2017-09-01 08:59:37 +0430 +0430

تو رگ کسی که پشت حججی کس میگه، هم مال کفتارجریان داره
دلیل گایدهشدنشون هم همینه ;)

1 ❤️

2017-09-01 09:02:38 +0430 +0430

بی غیرته هر کی ضدش بنویسه

2 ❤️

2017-09-01 09:16:13 +0430 +0430
نقل از: Erfan_1377 بی غیرته هر کی ضدش بنویسه

دقیقا نه فقظ حزب اللهی ها
حججی نمونه ی بارز ایرانیه نه فقط ی دسته
داعشم بره بمیره

1 ❤️

2017-09-01 09:56:23 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: majid413 سلام دوستان بنده از دیار ایشون هستم بابت شبهاتی که هست وظیفه میدانم که چند چیز را برایتان روشن کنم فیلمی که از ایشون در فضای مجازی منتشر شده فیلم شهادت محسن نیست بلکه (گویا) فیلم یک لبنانی بوده محسن را برای مقاومت هایی که انجام میداده در پهلوی ایشان چاقو و سر نیزه میزنند و در نهایت گردنشو از پشت میبرند فیلم اصلی شون رو هم فقط همسر ایشون و حفاظت اطلاعات لشکر ۸ نجف اشرف دارند و اجازه نشر به هیچ کس را نداده اند نقطه

دقیقا همینطوره. اصلا فیلمشو کسی نداره. من از یه منبع مطلع شنیدم فقط پاسدارا اونم بعضیاشون اجازه داشتن و دیدن. حالا لشکر نجف اشرف داره نمیدونم.

اما فیلمی که ب اسم ایشون رد شده، فیلم واقعیش نیست.

و واقعا زشته پشت سر یه شهید حرف بزنیم. حالا گیریم بداعتقاد بعضیا شهید چیه و کیلو چنده، اما اگه شهیدم نباشه باز پشت سر مرده حرف زدن جالب نیس. دیگه تاپیک راجبش نزنید. تموم شد رفت

والا منم یه تاپیک زدم در مورد همین گویا ساندیس خورا نمیتونن باور کنن…
خوب اگه این طوره دیگه نباید در مورد پیامبر و… حرف زد مردن دیگه!
بنظرم خوبه که به تحلیل این موضوعات بپردازیم در هر صورت هر چی هم پشت این موضوعات باشه از خریت(مردس با این حال حقیقته) این بنده خدا کم نمیکنه

جواب جامع و کاملی توی یه پیام بهت دادم دوست عزیز.

چیزی نیومد که بزرگوار

0 ❤️

2017-09-01 22:31:53 +0430 +0430

در جواب مشتی خس و خاشاک که در حد ده رده از من پایین تر هم نیستند با ادب و احترام میگویم به شما جوانان که جویای نام هستید

به هیچ عنوان بی احترامی نکنید چون ارزش سخنانتان کم میشود

بنده اصلا فرصت ندارم جواب یاوه گویی را بدهم

اگر کسی از سازمان هست بیاد تا جوابش رو بدم

قبل از حرف زدن فرد شاغل در سازمان لطفا کد اول و آخر رو به من بگه تا مطمئن بشم شاغل هست.

من و همکاران من فعالیت های بسیار زیادی داریم

ما خیلی جاها فعالیت داریم

قبلا توضیح داده شده است

ما همه جا هستیم

کسی ما را نمیتواند کنترل کند
این ما هستیم که خیلی ها را کنترل میکنیم

آقای میم. ع. که اینجا حضور داشت و لو رفت یک ماه قبل میداند ما چی میگیم

ما به کمک مردم آمدیم

مزدور جایی نیستیم

به زودی نتایج را خواهید دید.

2 ❤️

2017-09-01 23:44:28 +0430 +0430

حججی هرکسی باشه یه ایرانیه
هیچ وقت پشت هم وطنما خالی نمیکنم طرف داعشِ کسکشِ از خدا بی خبرا بگیرم

خاک تو سرت با این تاپیک زدنت فقط خندیدم اطلاعاتی

فکر کنم عضو اطلاعات جیبوتی باشی

2 ❤️

2017-09-02 01:26:57 +0430 +0430
نقل از: Mohamadrezatajick

ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

جا کم بود تا شهوانی؟

د لامصب جواب بده ببینم؟

/:
من گفتم اطلاعاتی ام؟؟؟؟؟؟
من میگم ادم اطلاعاتی اینجا نمیاد جار بزنه اهای من اطلاعاتی ام

نمی دونم الان برداشت تو از حرفای من چی بود من جواب اون افشاگر و دادم شما یهویی داغ نکن و آمپر نچسبون
منم عین یه ایرانی ناراحتم که جونامون دارن میرن خارج کشور و بدست اون حرومزاده های داعشی شهید میشن
امروز محسن ححجی میره فردا من و مجبور میکنن برم

1 ❤️

2017-09-02 08:06:51 +0430 +0430
نقل از: افشاگر در جواب مشتی خس و خاشاک که در حد ده رده از من پایین تر هم نیستند با ادب و احترام میگویم به شما جوانان که جویای نام هستید

قبل از حرف زدن فرد شاغل در سازمان لطفا کد اول و آخر رو به من بگه تا مطمئن بشم شاغل هست.

قبلا توضیح داده شده است

ما همه جا هستیم

ما به کمک مردم آمدیم

مزدور جایی نیستیم

نمی دونم واقعا چطوری این حرفا رو میزنی
اما اینو میدونم که اطلاعات اونقدر هم بیکار نیست که یه مامور رو 24 ساعته بزار تا شهوانی رو رصد کنه و بیاد و خیلی راحت خودش و معرفی کنه
و اینی که شما میگید همکاران بیان خودشون و معرفی کنن اخه برادر من شما فکر میکنی یه فرد اطلاعاتی احمق بیاد خودش و به تو معرفی کنه؟
من چند تا اطلاعاتی که دیدم وقتی کنارشونی اگه از قبل خبر نداشته باشی اصلا ممکنم نیست به فکرت رجوع کنه که این افراد اطلاعاتی هستن
متاسفم برای خودم و جامعم که امثال شما برای بیشتر دیده شدن میان و دست به چه کار هایی میزنن

1 ❤️

2017-09-02 08:36:24 +0430 +0430
نقل از: mmm0939628 حججی هرکسی باشه یه ایرانیه هیچ وقت پشت هم وطنما خالی نمیکنم طرف داعشِ کسکشِ از خدا بی خبرا بگیرم

خاک تو سرت با این تاپیک زدنت فقط خندیدم اطلاعاتی

فکر کنم عضو اطلاعات جیبوتی باشی

اخه کسمیخ تو اصلن متن تاپیکو خوندی داری ضر میزنی؟!؟!
عرض شود اوشون میگه نظام داره نون میخوره از این جوانا یکم عقل خوب چیزیه تنها از بیضتین کار نکشین به امان خدا

0 ❤️

2017-09-02 08:38:37 +0430 +0430
نقل از: افشاگر در جواب مشتی خس و خاشاک که در حد ده رده از من پایین تر هم نیستند با ادب و احترام میگویم به شما جوانان که جویای نام هستید

قبلا توضیح داده شده است

ما همه جا هستیم

ما به کمک مردم آمدیم

مزدور جایی نیستیم

اما اینو میدونم که اطلاعات اونقدر هم بیکار نیست که یه مامور رو 24 ساعته بزار تا شهوانی رو رصد کنه و بیاد و خیلی راحت خودش و معرفی کنه
و اینی که شما میگید همکاران بیان خودشون و معرفی کنن اخه برادر من شما فکر میکنی یه فرد اطلاعاتی احمق بیاد خودش و به تو معرفی کنه؟
من چند تا اطلاعاتی که دیدم وقتی کنارشونی اگه از قبل خبر نداشته باشی اصلا ممکنم نیست به فکرت رجوع کنه که این افراد اطلاعاتی هستن
متاسفم برای خودم و جامعم که امثال شما برای بیشتر دیده شدن میان و دست به چه کار هایی میزنن

بزرگوار ایشون میگه کد اطلاعاتتو بده کد های اطلاعت طوریه که با گفتن اول و اخر به شخصیت واقعی پی نمیبری صرفن میفهمه واقعن اطلاعاتی هستی یا نه
ضمنن مطمئن باش اطلاعاتی هست تویه سایت

0 ❤️

2017-09-02 14:36:12 +0430 +0430
نقل از: shadow69

قبلا توضیح داده شده است

ما همه جا هستیم

ما به کمک مردم آمدیم

مزدور جایی نیستیم

بزرگوار ایشون میگه کد اطلاعاتتو بده کد های اطلاعت طوریه که با گفتن اول و اخر به شخصیت واقعی پی نمیبری صرفن میفهمه واقعن اطلاعاتی هستی یا نه
ضمنن مطمئن باش اطلاعاتی هست تویه سایت

من درست از این چیزا اطلاعی ندارم
اما میدونم که یه اطلاعاتی نمیاد خودش لو بده
من مظورم این نیست که هویت اصلی شو بیان کنه منظورم اینه که نام کاربریشو به همه بده بنظرم این جناب افشاگر هنوز نمی دونه که اطلاعات یعنی چی

1 ❤️

2017-09-02 14:47:05 +0430 +0430

از اینکه جوونا رو میفرستن سوریه برای دفاع از دوست و برادرشون جناب اسد شکی. توش نیست

2 ❤️

2017-09-02 14:49:18 +0430 +0430

قبلا توضیح داده شده است

ما همه جا هستیم

ما به کمک مردم آمدیم

مزدور جایی نیستیم

افشاگر عزیز…خس و خاشاک…بزرگواره کوچک

یه بنده خدایی هست میشناسمش. سرهنگ اطلاعات ستاد مشترکه تو تهران

ازیناس ک واسه جاسوسی میرن این کشور اون کشور. خودش زبان روسی میخونه و گاهی برا جاسوسی میره اون ورا

خیلیم بهمون گفته و گفته و گفته

دوست عزیز. مثال شما مثال اون شاگرد مکانیکیه ست که دو روز اومده تو مکانیکی و میخاد سرسیلندر عوض کنه

تو یا احمقی، و یا احمقی

ما نه (م.ع) میشناسیم و نه تمایل داریم بشناسیم

من کری با نظام ندارم و چه بسا ازش بدم میاد. منتهای امر اگر شما میخاستید کاری کنید خیلی وقت پیشا میکردید. سال 88 دیدم چطوری ریدید. این سری از بیضتین عزیزتون ب دار همی می آویزدندی

کمتر باف بیا. فکن شاید یکی دوتا از ادمای اینجا هم باباشون یا حالا هرکسیشون واقعا دستش تو کار باشه

نخند. گریه کن.

و کمتر کوس بگو. ترجیحا. با تشکر…

احسنتم خوب گفتی ?
اخه چرا برای بیشتر دیده شدن خودش و تو دردسر میندازه

0 ❤️

2017-09-02 16:09:18 +0430 +0430

ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

شما اگه از اطلاعاتی های رده بالا بودی اولا تخم نداشتی پاتو بذاری تو این سایت، دوما خایه نداشتی موقعیتتو اعلام کنی، پس خفه شو فکر نکن باببوگلابی طرفی

1 ❤️

2017-09-04 09:07:46 +0430 +0430
نقل از: Mohamadrezatajick

ما شکست خوردیم.

گول تبلیغات را نخورید.

جا کم بود تا شهوانی؟

د لامصب جواب بده ببینم؟

/:
من گفتم اطلاعاتی ام؟؟؟؟؟؟
من میگم ادم اطلاعاتی اینجا نمیاد جار بزنه اهای من اطلاعاتی ام

نمی دونم الان برداشت تو از حرفای من چی بود من جواب اون افشاگر و دادم شما یهویی داغ نکن و آمپر نچسبون
منم عین یه ایرانی ناراحتم که جونامون دارن میرن خارج کشور و بدست اون حرومزاده های داعشی شهید میشن
امروز محسن ححجی میره فردا من و مجبور میکنن برم

****داداش من نمیخواستم جواب تورو بدم خدایی
میخواستم جواب اون دروغگوی لاشیو بدم اشتباهی فورواد کردم برا تو
شرمندتم
حلالت با این غیرتت

0 ❤️

2017-09-04 09:15:16 +0430 +0430

اول جا داره عذرخواهی کنم ازون بزرگواری ک اشتباه جوابشو دادم
دوم بگم بخدا ماهم ن از وضع نظام ن از وضع اقتصادی ن از جنگ برون مرزی راضی نیستیم
ولی ب والله ی لحظه خودمونو بزاریم جای دل خونوادهاشون،اگه این کامنتا رو ببینین درباره عزیزتون چ حالی میشین؟
اصن گیریم الکی بزرگ شده ک اینجوری نیس،اصن گیریم اون فیلم شهادتش دروغ بوده ک اینجوری نیس
بابا نامردا بالاخره هم وطنمون بوده یا ن؟
بعضیامون با حرفامون فق دشنمارو خوشال میکنیمو خانوادهاشون اتیش میزنیم
مرسی همگی

2 ❤️

2017-09-04 13:10:24 +0430 +0430

منم راجع به این یارو حججی شنیده بودم مزدور بشار اسد کثافته
ننگت باد خانواده ی حججی و امثال این بسیجی احمق. ننگت باد که فکر و شعور نداشتی و خانوادت هم نداشتن. تو باعث ریخته شدن خون میلیون ها سوری شدی. درب های جهنم به سویت باز است.

1 ❤️

2017-09-04 13:13:37 +0430 +0430

خامنه‌ای چه راحت ملت خودشو گول میزنه. واقعا شرم بر شما. سرنوشت ملت سوریه باید به دست خود مردم سوریه رقم بخوره. نه یک مشت مزدور ایرانی و پاکستانی و افغان.

1 ❤️

2017-09-04 13:19:59 +0430 +0430

میگفتن قرار بوده 3 روز پیش جسدش رو در اصفهان خاک کنن. اما مثل اینکه مردم گول نخوردن و فهمیدن زودتر که جسدش اصلا تو ایران نیست و پس ندادن به ایران. برای همین دارو دسته خامنه‌ای تا فهمیدن لو رفتن و جسد قلابی رو مردم تشخیص دادن. عقب‌نشینی کردن و جسد قلابی یک اعدامی رو سریع پس گرفتن تا گند قضیه بیشتر از این در نیاد.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «