جقی های کس ندیده در شهوانی فاتحان کس میشوند!!!

1400/01/30

دوستان و داداچیا توصیه میشه هر تاپیک و عکس سکسی ایرانی که اینجا میبینید تو بحر عنوان و شرحش نرید که به احتمال زیاد دروغه چون یه مشت جقی بدبخت عقده ای تو کف کس عادت کردن میان اینجا با عکسهایی که از جاهای دیگه میدزدن خودشونو فاتح اون کس جا میزنن 😁

نمونش این بدبخت که چند دقیقه پیش تاپیک زده بود ❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥❤ سکس امروزم با مشتری شرکت ❤🔥❤🔥❤🔥❤🔥 همنقد عنوانشو تزئین کرده یعنی خیلی تو کونش عروسی گرفته و ذوق کرده حالا تو شهوانی ملت فکر میکنن خیلی شاخه

ولی عکسها رو از اینجا برداشته بوده 😁 😁 😁 😁
https://www.looti.net/msg.php?id=144030193

بنده هم اشاره کردم به این جایی که ازش دزدیده و دید لو رفت و ریده شد بهش زودی تاپیک رو پاک کرد 😂
خلاصه که گول این چاقالای بدبخت تو کف رو نخورید و هر عنوانی رو باور نکنید اینجا همه جانی سینز و دن بیلزریان میشن 😁

5560 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-19 03:58:21 +0430 +0430

همینه دیگه اینجا همه پسرا شدیم بکن های عالم دخترا هم شدن پورن استار.
میدونی مشکل از این تبلیغات مزخرف جامعه است.
ایرادی نداره طرف تا یه سنی سکس نکنه آقا تو غرب ممکنه طرف تا چهل سالگی سکس نکرده باشه عجیب هست ولی غیر ممکن نیست.
کلی هم سکس رو دارن ولی نمیتونن یا نمیخان عکس بزارن یا متاسفانه خجالت میکشن چون اگه کیر مبارک زیر سی سانت باشه انگار کیر ندارن ریدم تو این توهمی که سایتا و کمپانی های بزرگ سکسی که فیلم و عکس تولید میکنن همه رو عقده ای کردن کسرا همه رو سی سانت دور میزنه کس هم همه بلوری بابا دنیا اینجوری نیست همه پورن استار نیستن

4 ❤️

2021-04-19 09:12:57 +0430 +0430

دوباره سایت شد مهده کودک،هر سری که میریم و میایم عوضی که خوده سایت بروز بشه کاربرا بروز می‌شند،میگم شاید این بابا می خواسته جلب مشتری کنه واشه شرکتش،حداقل قبله اینکه فلکه رو باز می کردی روش ازش می پرسیدی شرکته چیه،شاید از چین کاندوم میارند،از این خانم ها هم رو بسته کاندوم اشانتیون میدن،نشون نمیده که خره دیگه یهو دیدی پرید،والا دلاراشونم که جدیدا سیم کشیاشون سوخته،اینم که وضع آسفالت جوباشونه،اصلا می خواد این کارارو بکنه بگو دیگه شرکت نیاد،ما تو این خونه دختره جوون داریم،خجالتم سرش نمی کنه.

0 ❤️

2021-04-19 11:09:52 +0430 +0430

به نظر من این شده یه فانتزی برای بعضیا
با این جمله ها و کامنتهای بعدش خودشونو ارضا میکنن
و حتی میتونه بد اموزی هم داشته باشه این وسط چندتا بچه که هیچی نمیدونن بدون آگاهی از خواهر و مادرشون عکس میزارن تو سایت و استدلالشون اینه که بقیه هم گذاشتن
اما اینو نمیفهمه که بقیه به دروغ عکس گذاشتن اما تو احمق واقعی داری ابروی خانوادتو میبری
به همدیگه خنجر نزنیم

0 ❤️

2021-04-19 11:18:31 +0430 +0430

توو این دوره زمونه با یه ماشین و ۳۰۰ تومن پول میشه یه کس پولی کرد
با یه کم وقت گذاشتن میشه با یه دختر یا یه بیوه دوست شد و سکس کرد،حتی با یه قیافه معمولی و تیپ معمولی،من نمیدونم چرا طرف هرچی میگه کسی باور نمیکنه،بابا کس کردن خیلی راحت شده اینو باور کنید،البته کاری با اینا ندارم که عکس فیک میزارن

0 ❤️

2021-04-19 12:06:58 +0430 +0430

↩ soroush_mome
چه فانتزی اخه من شاشیدم تو این فانتزی که بخوای با دروغ گفتن و گنده گوزی الکی خودتو ارضا کنی عین این میمونه من تو جی تی ای خونه بخرم بعد بیام پزشو بدم که اقایون خانوما من خونه ویلایی دارم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «