جیغ و لذت

1396/03/18

چرا اقایون دوس دارن زنی ‌که باهاش سکس داره جیغ بزنه
یا چرا یسریا دوس دارن طرف درد بکشه
چرا لذت میبرن از جیغ و اه و درد

13062 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-06-08 19:16:37 +0430 +0430
نقل از: armankoloft69

چون جیغ لذته!!! و اینکه طرف مقابل داره لذت می بره خیلی خوشاینده! من خودم، ادم ساکتی ام، ولی سرف مقابل ام اگه حرفی نزنه یا آخ و اوف نکنه، ازش می پرسم!! که ادامه بدم یا پوزیشن رو عوض کنیم! برای همین، این جیغ کشیدن فیدبک ای است برای ما!

خب یسریام هستن الکی سر و صدا میکنن
ینی هیچ لذتی نمیبره ولی الکی اه و ناله میکنه
اونم تاثیر داره

0 ❤️

2017-06-08 19:18:40 +0430 +0430
نقل از: home6710 چون مردها دوست دارن قدرتمند جلوه کنند...پس وقتی زنی جیغ میزنه نشون میده که مرد تونسته زن رو تحریک کنه و به عبارتی نر غالبه... ساده تر بگم،مردها دوست دارن نشون بدن کیرشون بزرگه و زن لذت میبره...

پس میخان زورشونو نشون زن بدن

2 ❤️

2017-06-08 19:25:35 +0430 +0430

ﻣﻦ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺟﻴﻎ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ

2 ❤️

2017-06-08 19:27:51 +0430 +0430
نقل از: shadow69 ﻣﻦ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺟﻴﻎ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ

چه عجبب
خب چرا خوشت نمیاد

0 ❤️

2017-06-08 19:39:35 +0430 +0430
نقل از: saraaarian
نقل از: shadow69 ﻣﻦ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺟﻴﻎ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ

چه عجبب
خب چرا خوشت نمیاد

ﺧﺼﻮﺻﻴﺘﻪ ﺩﺭﻭﻧﻴﻤﻪ ﺳﻜﺲ ﺗﻮ ﺍﺭﺍﻣﺶ ﻭ ﺭﻣﺎﻧﺘﻴﻚ ﻋﻼﻗﻪ ﺩﺍﺭﻡ

3 ❤️

2017-06-08 19:53:37 +0430 +0430

همه اینجوری نیستن به شخصه نه دوست دارم طرف جیغ و داد راه بندازه نه دوست دارم وسط سکس حرف بزنیم. هروقتم دیدم طرف داره صداش میره بالا بهش گفتم صداتو بیار پایین چون مشخصا زنا تو سکس از شروع تا پایان تو خیلی چیزا تظاهر میکنن چون فکر میکنن درستش اینه یا مرد دوست داره اینطوری یا اینکه از تو فیلمای پورن یاد گرفتن که باید اینجوری باشه سکس. البته منکر این نمیشم که بیشتر مردا دوست دارن جیغ و اه و ناله و درد رو توی سکس ببینن و بشنون از طرف زن. که اینم خودش باز دلیلش اینه که تو فیلما از نوجوونی اینطوری دیدن و شنیدن واسه همین همه تصور و الگوی زنا و مردا از سکس نرمال اینه و از توی فیلمای صنعت پورن شکل گرفته. قاعدتا صدسال پیش الگوی سکس اینی که امروز هست نبوده.

3 ❤️

2017-06-08 20:04:23 +0430 +0430
نقل از: amir.ymcmb1 همه اینجوری نیستن به شخصه نه دوست دارم طرف جیغ و داد راه بندازه نه دوست دارم وسط سکس حرف بزنیم. هروقتم دیدم طرف داره صداش میره بالا بهش گفتم صداتو بیار پایین چون مشخصا زنا تو سکس از شروع تا پایان تو خیلی چیزا تظاهر میکنن چون فکر میکنن درستش اینه یا مرد دوست داره اینطوری یا اینکه از تو فیلمای پورن یاد گرفتن که باید اینجوری باشه سکس. البته منکر این نمیشم که بیشتر مردا دوست دارن جیغ و اه و ناله و درد رو توی سکس ببینن و بشنون از طرف زن. که اینم خودش باز دلیلش اینه که تو فیلما از نوجوونی اینطوری دیدن و شنیدن واسه همین همه تصور و الگوی زنا و مردا از سکس نرمال اینه و از توی فیلمای صنعت پورن شکل گرفته. قاعدتا صدسال پیش الگوی سکس اینی که امروز هست نبوده.

اره ولی اگه برعکسم نگاه کنیم یسری خانومام دوس دارن مردا اه و ناله کنن چون نشون میده ک داره لذت میبره
اقایونم یسری شون همینن فک میکنم

2 ❤️

2017-06-08 20:06:05 +0430 +0430

تا ناله های تن آزردگیت به ترانهء کشف و کام یاری بدل شود؟

خب رابطه جنسی یک رابطه به صرف دخول نیست
باید احساس درگیر بشن…پنج حس شنوایی بویایی چشایی بینایی و از همه مهم تر لامسه

گرچه لامسه نقش تعیین کننده تری در رابطه جنسی داره اما نباید از نقش محوری بینایی و شنوایی و بویایی و چشایی غافل شد

بین حس های بویایی چشایی و بینایی و شنوایی…شنوایی بسیار تحریک برانگیز تره…

میگن که خانوما با گوشاشون عاشق میشن و آقایون با چشاشون

ولی طی طالعات تحقیقاتی دریافتند که اکثر آقایون بعد از دیدن و لمس شنیدن رو بیشتر میپشندن

گویا با کسب ارضای بویایی دیداری و بویایی تازه گوش هاشون باز میشه و رضایت حس شنوایی رو طلب میکنن

1 ❤️

2017-06-08 20:15:43 +0430 +0430

ناله زن يكي از تحريك كنندها مرد مثل حرفاي سكسي تو سكس يا سيلي زدن

من كه ساديستم از درد مقابلم لذت ميبرم ?

1 ❤️

2017-06-08 20:20:59 +0430 +0430
نقل از: amir.ymcmb1 همه اینجوری نیستن به شخصه نه دوست دارم طرف جیغ و داد راه بندازه نه دوست دارم وسط سکس حرف بزنیم. هروقتم دیدم طرف داره صداش میره بالا بهش گفتم صداتو بیار پایین چون مشخصا زنا تو سکس از شروع تا پایان تو خیلی چیزا تظاهر میکنن چون فکر میکنن درستش اینه یا مرد دوست داره اینطوری یا اینکه از تو فیلمای پورن یاد گرفتن که باید اینجوری باشه سکس. البته منکر این نمیشم که بیشتر مردا دوست دارن جیغ و اه و ناله و درد رو توی سکس ببینن و بشنون از طرف زن. که اینم خودش باز دلیلش اینه که تو فیلما از نوجوونی اینطوری دیدن و شنیدن واسه همین همه تصور و الگوی زنا و مردا از سکس نرمال اینه و از توی فیلمای صنعت پورن شکل گرفته. قاعدتا صدسال پیش الگوی سکس اینی که امروز هست نبوده.

اره ولی اگه برعکسم نگاه کنیم یسری خانومام دوس دارن مردا اه و ناله کنن چون نشون میده ک داره لذت میبره

فرقی نمیکنه زن و مرد جفتشون الگوها و اموزش هاشون رو از فیلم ها الهام گرفتن چون هیچ مرجع اموزش دهنده دیگه ای وجود نداره توی سن پایین بجز پورن و صحنه های فیلمای سینمایی که جفتشون هم توشون سکس به شدت از واقعیت فاصله داره و اغراق شدست. همینی که میگی زن و مرد فکر میکنن اه و ناله نشونه ی لذت بردن طرف مقابله بخاطر باوریه که صنعت پورن تو ذهن مردم اینطور جا انداخته که تو فکر کنی اگه میخوای طرفت بفهمه داری لذت میبری اینو باید با اه و ناله و جیغ زدن و تظاهر کردن نشونش بدی

0 ❤️

2017-06-11 07:24:55 +0430 +0430
نقل از: armankoloft69

چون جیغ لذته!!! و اینکه طرف مقابل داره لذت می بره خیلی خوشاینده! من خودم، ادم ساکتی ام، ولی سرف مقابل ام اگه حرفی نزنه یا آخ و اوف نکنه، ازش می پرسم!! که ادامه بدم یا پوزیشن رو عوض کنیم! برای همین، این جیغ کشیدن فیدبک ای است برای ما!

خب یسریام هستن الکی سر و صدا میکنن
ینی هیچ لذتی نمیبره ولی الکی اه و ناله میکنه
اونم تاثیر داره

بالاخره هرکسی توی سکس اونقدری تجربه بدست آورده که تشخیص بده سروصدا وناله طرف مقابلش واقعی واز روی لذته یا الکی.

1 ❤️

2017-06-11 07:56:41 +0430 +0430
نقل از: overlord44 ناله زن يكي از تحريك كنندها مرد مثل حرفاي سكسي تو سكس يا سيلي زدن

نمیتونم درک کنم از درد طرف لذت بردنو

0 ❤️

2017-06-11 09:06:42 +0430 +0430
نقل از: amir.ymcmb1

فرقی نمیکنه زن و مرد جفتشون الگوها و اموزش هاشون رو از فیلم ها الهام گرفتن چون هیچ مرجع اموزش دهنده دیگه ای وجود نداره توی سن پایین بجز پورن و صحنه های فیلمای سینمایی که جفتشون هم توشون سکس به شدت از واقعیت فاصله داره و اغراق شدست. همینی که میگی زن و مرد فکر میکنن اه و ناله نشونه ی لذت بردن طرف مقابله بخاطر باوریه که صنعت پورن تو ذهن مردم اینطور جا انداخته که تو فکر کنی اگه میخوای طرفت بفهمه داری لذت میبری اینو باید با اه و ناله و جیغ زدن و تظاهر کردن نشونش بدی

عزیز من این برداشتی که هر شخص از سکسش با طرف مقابلش داره یه چیز کاملا خصوصیه من وشما فقط میتونیم بگیم از چه روشی خوشمون میاد دیگه درست و غلط عادات دیگرون که نمیتونیم مشخص کنیم یکم بادقت وعلمی وانسانی نظر بدید وبدونید چی مینویسید

0 ❤️

2017-06-11 14:06:26 +0430 +0430
نقل از: overlord44 ناله زن يكي از تحريك كنندها مرد مثل حرفاي سكسي تو سكس يا سيلي زدن

نمیتونم درک کنم از درد طرف لذت بردنو

اين فقط شخص كه حس ساديست داره ميفهمه ولذت ميبره

2 ❤️

2017-06-11 14:16:40 +0430 +0430

مردا همیشه تو سکس دوست دارن حسه تسلط به زن داشته باشن اید قصدشون اذیت نیست ولی دوست دارن جیغ و اشک و گریه رو البته یعضی وقتها .
از نظرشون این یه جور حکومت به بدنه زنه البته هستن مردهایی هم که دوست دارن تو سکس جلو خانومها تحقیر بشن واینا همش حسه قرار نیست علیهش جبهه بگیریم

0 ❤️

2017-06-11 14:16:48 +0430 +0430

جیغ وناله اگراز سرلذت باشه برا مردا تحریک کننده هستش.اونایی هم که از درد خانمها لذت میبرن سادیسم دارن.

2 ❤️

2017-06-11 14:22:48 +0430 +0430
نقل از: eibo sexi مردا همیشه تو سکس دوست دارن حسه تسلط به زن داشته باشن اید قصدشون اذیت نیست ولی دوست دارن جیغ و اشک و گریه رو البته یعضی وقتها . از نظرشون این یه جور حکومت به بدنه زنه البته هستن مردهایی هم که دوست دارن تو سکس جلو خانومها تحقیر بشن واینا همش حسه قرار نیست علیهش جبهه بگیریم

بله کسیم جبهه نگرفته فقط برام سوال پیش اومد

0 ❤️

2017-06-11 14:24:17 +0430 +0430

کلا دوست دارم سکس با پارتنرم آرام و فیس تو فیس همراه با بوسه باشه

0 ❤️

2017-06-11 14:34:19 +0430 +0430

چون بهشون حس قدرت میده مغرور میشن به خودشون ک مثلا کیر کلفت دارن (preved)

0 ❤️

2017-06-11 14:44:18 +0430 +0430
نقل از: eibo sexi مردا همیشه تو سکس دوست دارن حسه تسلط به زن داشته باشن اید قصدشون اذیت نیست ولی دوست دارن جیغ و اشک و گریه رو البته یعضی وقتها . از نظرشون این یه جور حکومت به بدنه زنه البته هستن مردهایی هم که دوست دارن تو سکس جلو خانومها تحقیر بشن واینا همش حسه قرار نیست علیهش جبهه بگیریم

بله کسیم جبهه نگرفته فقط برام سوال پیش اومد

منم منظورم شما نبودی دیگر دوستان و گفتم

0 ❤️

2017-06-11 14:47:20 +0430 +0430

از جیغی که ناشی از درد باشه متنفرم و شنیدن و تند شدن و نفسهای طرف مقابلم که ناشی از لذته را با دنیا عوض نمی‌کنم.
اینم بگم که بیشتر این جیغهایی که میگید برخی مردان را سرمست میکنه مصنوعی و ساختگیه.

1 ❤️

2017-06-14 05:39:08 +0430 +0430
نقل از: Shabgard65
نقل از: amir.ymcmb1

عزیز من این برداشتی که هر شخص از سکسش با طرف مقابلش داره یه چیز کاملا خصوصیه من وشما فقط میتونیم بگیم از چه روشی خوشمون میاد دیگه درست و غلط عادات دیگرون که نمیتونیم مشخص کنیم یکم بادقت وعلمی وانسانی نظر بدید وبدونید چی مینویسید

الان فقط خواستی یه گهی خورده باشی بقیه نگن لالی؟؟ اخه باهوش, زبل, مچ گیر, انسان, قاضی, یبار متنی که من نوشتم رو بخون چشم کورتو باز کنی میبینی همش دیدگاه و نظر شخصیمه کجاش اخه واسه کسی تعیین تکلیف کردم کجاش غیر انسانی بود؟ مجبوری عن بخوری؟ حتما باید برینن بهت؟ گلم تو اگه یزره شعور داشتی به نظر یه شخص نمیگفتی غیر انسانی. هرررری

0 ❤️

2017-06-17 04:51:44 +0430 +0430

خیلی باحاله ببینی یه نفر داره زیر کیرت درد میکشه و جر میخوره…
البته این که ببینی داره زیرت لذت میبره هم به عادم حال میده…
ولی امان از بعضیا که انگار نه انگار داری میکنیشون هیچ عکس العملی ندارن دلت میخواد از کون بکنیشون که حواسشون به کارشون باشه

1 ❤️

2017-06-21 07:18:14 +0430 +0430

من خیلی خوشم میاد توی سکس حس کنم طرفم واقعا داره لذت میبره و اه ناله واقعی داشته باشه و البته اصلا هم دوس ندارم طرف اذیت بشه یا درد بکشه مگه اینکه خودش ازم بخواد با خشونت بکنم

0 ❤️

2017-07-14 08:48:10 +0430 +0430

رابطه باید در ارامش کامل باشه،جیغ چیه!زل بزن تو چشاش،بوسش کن،بغلش کن و… بقیشو دیگه خودتون بهتر میدونین!ولی این جینده بازی هارو در نیارین…

0 ❤️

2017-07-20 00:02:06 +0430 +0430

سلام عزيزم
در تكميل نظرات دوستان منم تجربه ي خودمو ميگم برات :
جيغ شنيدن لذتي نداره در واقع
تنها چيزي كه نشون دهنده لذت بردن زن از مدل سكس و رفتار سكسيه مرد بصورت يك فيدبك عملكرد خوبي و احساس خوشايندي براي مرد داره اون صداهاي آه مانند و نفسهاي شهوتي زن هست كه باعث ميشه مرد متوجه بشه كه كدوم حركت ش بيشتر مطلوب زن هست .
بطور مثال اگه در پوزيشن داگي دارم كمر ميزنم و كير بصورت مستقيم عقب جلو ميره و زن داره يك آه يكنواخت ميكشه و بعد بيام كمي زاويه دار كمر بزنم و آه تبديل به يه آخ كوچيك بشه يعني با درد وجود داره يا لذتي كه توأم با كشيدگيه عضلات رحمه . ايني كه الان مثال زدم دقيقا اتفاق افتاده برام و خودم علتش رو پرسيدم . پس مدل سكس يا زاويه پوزيشن سكس مرد با اين صداها تغيير ميكنه .
اميدوارم تونسته باشم توضيح خوبي براي سوالت داده باشم .

0 ❤️

2017-08-10 05:06:35 +0430 +0430

منکه به جیغ راضی نیستم باید اشکشو در بیارم یا نوک ممه هاشو بکشم یا خشک کار کنم یا هم بزنمش و نیشگونش بگیرم

0 ❤️

2017-08-25 19:39:59 +0430 +0430
نقل از: JUSTIN99 منکه به جیغ راضی نیستم باید اشکشو در بیارم یا نوک ممه هاشو بکشم یا خشک کار کنم یا هم بزنمش و نیشگونش بگیرم

سادیسم داری!

0 ❤️

2017-08-26 05:09:53 +0430 +0430
نقل از: JUSTIN99 منکه به جیغ راضی نیستم باید اشکشو در بیارم یا نوک ممه هاشو بکشم یا خشک کار کنم یا هم بزنمش و نیشگونش بگیرم

سادیسم داری!

اره خونه خالی هم دارم هرچیزی بخای برات دارم تو فقط بده

0 ❤️

2017-08-26 09:13:14 +0430 +0430

افرادی ک از سادیسم و جیغ و داد پارتنرشون لذت میبرن اینایی هستن ک کیرشون کوچیکه…میخوان با اینکارا کوچکیه دولشونو جبران کنن

1 ❤️

2017-08-27 04:23:58 +0430 +0430
نقل از: Vitamin_D افرادی ک از سادیسم و جیغ و داد پارتنرشون لذت میبرن اینایی هستن ک کیرشون کوچیکه.....میخوان با اینکارا کوچکیه دولشونو جبران کنن

تک کیر

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «