حدیثی متواتر در زمینه دید زدن عکس در شهوانی!!!

1398/11/25

برادران گرامی بدانند که, بعد از استفتائات بسیار, دانشمندان علم حدیث و علم کلام, حدیث متواتر زیر را در مورد برادرانی که تصاویر لختی خانمها در تاپیکها را دید میزنند برای ما ارسال نموده اند:

**اولئکَ هم مُشاهدونَ التَصاویرُ التَواپیک! ثُمَ تَجَقجَقوا! وَلیکن لا لایکون! لَهُم عَذابُ عَلیم و اِنَهُما یسکونوا فی القَعر الجَهَنَم و انهما ابتلی بالاختلال النُعوظ العُظما انشاء الله! فاعتَبِروا اِن کُنتُم تَعقَلون! **

ترجمه: همانا آنانی که تصاویر تاپیک ها را دید میزنند و آنگاه جق میزنند ولی نمیلایکند! جایشان در قعر جهنم است و انشاء الله دچار اختلال نعوظ شدیدی خواهند شد! پس اگر عاقل هستید عبرت بگیرید! 😁 🙄

اینک نظر برادران رو میشنویم!

پ.ن. من مخصوصا عکس این حوری بهشتی رو اینجا گذاشتم تا شما که حدیث رو رویت میفرمایید بلافاصله تاپیک رو لایک کنین باشد که رستگار شوید! 😁

4456 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-02-14 16:49:20 +0330 +0330

رزرو برای حدیث بعدی!

4 ❤️

2020-02-14 17:07:58 +0330 +0330
نقل از: Far.-.Had شیخ آرش.... مسئلۀٌ : آیا بین احادیث و آیات کتب ادیان، نباید تفاوتی قائل شد برادر؟! آخر شما نوشته اید **"حدیث"** امـــا نگارش شما بیشتر به **آیه** میخورد 😲 😁

همانا مسئله اصلی لایک نکردن رفقا هست که توسط دوستان به ما گفته شد و ما استفتا کردیم!

البته برادر ما اینجا مطلب رو بصورت حدیث آوردیم چون خطرش کمتر از آیه بود! 😁

6 ❤️

2020-02-14 17:20:29 +0330 +0330
نقل از: Far.-.Had
نقل از: axm432
نقل از: Far.-.Had شیخ آرش.... مسئلۀٌ : آیا بین احادیث و آیات کتب ادیان، نباید تفاوتی قائل شد برادر؟! آخر شما نوشته اید **"حدیث"** امـــا نگارش شما بیشتر به **آیه** میخورد 😲 😁

همانا مسئله اصلی لایک نکردن رفقا هست که توسط دوستان به ما گفته شد و ما استفتا کردیم!

البته برادر ما اینجا مطلب رو بصورت حدیث آوردیم چون خطرش کمتر از آیه بود! 😁

طیب الله نفسک ایها الشیخ الذکی 👌 😁

طیب الله معانکم !

4 ❤️

2020-02-14 17:36:10 +0330 +0330
نقل از: Esfandiar134949 شیخا ، درود بی پایان بر شما و وجود گرمت و حدیثی که روایت کردید . خدایان عامون از شما راضی باشند 😁

😁 😁

ما بخاطر شما از آیات عظام استفتا کردیم و این هم حدیثی بود که یافتند! ;)

4 ❤️

2020-02-14 18:13:47 +0330 +0330
نقل از: Full of nothing اگر کسی ببیند و جق نزند و لایک نکند چطور؟ ! اونام میرن جهنم ؟!

به محض اینکه ببیند واجب است بلایکد وگرنه جایش در قعر جهنم است!

اگر جق بزند ---> میرود طبقه 7 جهنم

اگر جق نزند ---> میرود طبقه 6 جهنم

تنها راه نجات لایکیدن است. 😁

و الله اعلم!

2 ❤️

2020-02-14 18:14:30 +0330 +0330
نقل از: Zhazha نمیدونستم املای نعوظ تو عربی با فارسی فرق میکنه. 😁 دلم واسه تاپیکهات تنگ شده بود.

مخلصم!

حاج آقا دست به آب داشتن اشتباه تایپی پیش آمده برادر! 😁

2 ❤️

2020-02-14 18:17:10 +0330 +0330
نقل از: Full of nothing
نقل از: Full of nothing اگر کسی ببیند و جق نزند و لایک نکند چطور؟ ! اونام میرن جهنم ؟!

اگر جق بزند —> میرود طبقه 7 جهنم

اگر جق نزند —> میرود طبقه 6 جهنم

تنها راه نجات لایکیدن است.

و الله اعلم!

حال سوالی دیگر ، آمدیم لایک کنیم سیستم شهوانی لایک رو نزد چه ؟ دوتا شاهد بسه ؟ اگر دو زن و یک مرد شاهد داشتیم چطور؟

با همان برنامه نویس شهوانی که سیستم لایکش ایراد داشته با همدیگه میروید به قعر جهنم! 😁

2 ❤️

2020-02-14 18:23:37 +0330 +0330

و الله اعلم!

حال سوالی دیگر ، آمدیم لایک کنیم سیستم شهوانی لایک رو نزد چه ؟ دوتا شاهد بسه ؟ اگر دو زن و یک مرد شاهد داشتیم چطور؟

با همان برنامه نویس شهوانی که سیستم لایکش ایراد داشته با همدیگه میروید به قعر جهنم! 😁

عه یعنی چه ما اعتراض داریم چوب اشتباه یکی دیگه رو نباس ما بخوریم ! حالا بریم تو همون جهنم انقد اعتراض میزنم بره دیوان عالی جهنم رای باطل شه 😁

نکته انحرافیش اینه که همه بچه باحالا تو جهنم هستن! نباید اصلا دلت بخواد بری بهشت! 😁

2 ❤️

2020-02-14 18:45:18 +0330 +0330
نقل از: شاه ایکس

کلا همین که شما این ای.اکس.ام رو بشناسید میرید جهنم!! شخصا از وقتی از وجودش مطلع شدم حس می کنم ادم بدتریم!! 😁 👿 😁

😁

حالا فکر کن هم بشناسیش هم تاپیکهاش رو لایک کرده باشی! خیلی وضع خراب میشه… 🙄

3 ❤️

2020-02-14 18:48:57 +0330 +0330

و الله اعلم!

عه یعنی چه ما اعتراض داریم چوب اشتباه یکی دیگه رو نباس ما بخوریم ! حالا بریم تو همون جهنم انقد اعتراض میزنم بره دیوان عالی جهنم رای باطل شه 😁

نکته انحرافیش اینه که همه بچه باحالا تو جهنم هستن! نباید اصلا دلت بخواد بری بهشت! 😁

اینم حرفی ست

اما میدونی چیه؟ مشکل اینه که برنامه نویس شهوانی هم اونجا هست و ارور 500 هم در جهنم وجود داره! 😁

2 ❤️

2020-02-15 02:40:04 +0330 +0330

کلا همین که شما این ای.اکس.ام رو بشناسید میرید جهنم!! شخصا از وقتی از وجودش مطلع شدم حس می کنم ادم بدتریم!! 😁 👿 😁

😁

حالا فکر کن هم بشناسیش هم تاپیکهاش رو لایک کرده باشی! خیلی وضع خراب میشه… 🙄

در شاه ایکس التواریخ اورده اند پاپ السکاندر که قبل از پاپ شدن تاجر بزرگ شراب و از اون دلالای کون گنده بود (ورژن ایتالیایی حاجی بازاریای خودمون!!) خبر دار شد پادشاه اسپانیا میخواد حمله کنه ایتالیا کونش بزاره برای اینکه پول جمع کنه یه ارتش مزدور استخدام کنه اومد اعلام کرد خدا بهش وحی کرده که حق داره بهشت رو بفروشه هر مومنی بیاد هرچقد که میخواد زمین از بهشت بخره سندش رو هم که براش صادر میکنن بزاره تو تابوتش مستقیه میره بهشت!! مردم اسکل هم صف کشیدن (ورژن انقلابی های 57 خودمون یا به زبان علمی خر خالص!!) پول دادن زمینای اسمون رو خریدن!! (مسیحی های اولیه اعتقاد داشتن بهشت تو اسمون و جهنم زیر زمینه!) شاه اسپانیا که یه چیزی بود تو مایه اینجانب در لباس مبدل میره ایتالیا میگه من یه کنت اسپانیاییم اومدم جهنمو بخرم!! پرسیدن جهنمو میخوای چیکار؟؟ گفت چیکار دارین بفروشین پولشو بگیرین!! (احتمالا می خواسته اجداد ای.اکس.ام رو بندازه توش اینقدر رو درو دیوار شهر کسشعر ننویسن!!!) خلاصه اخرش میگن اینقدر این پولو میده سند میگیره که کل جهنمو خریده!! بعد میده از روی سند رونویسی میکنن جارچیها همه جای اروپا جار میزنن که من جهنمو خریدم هیچ کسم توش راه نمیدم پولتونو حروم نکنید همتون مفتی میرید بهشت!! حالا بنده هم اعلام میکنم طبق فرموده ایشون (نقل قول کردم نتونه مثل اون سوتی تعداد تاپیک بزنه زیرش!! 👿 ) لایک کردن تاپیک ایشون دلیل جهنمی شدنه پس اگه همگی از تاپیکاش لایکاتون رو بردارید مستقیم میرید بهشت!!! 😁 👿 🙄

آقااااا!

من همین داستان رو قبلا به زبان دیگری در تاپیک “فروش سرقفلی جهنم” تعریف کردم!

اماااا ببینین بچه ها اگه بیاین جهنم, خودم اونجا هستم! اگه برین بهشت, شاه ایکس اونجاست! حالا کدوم رو انتخاب میکنین؟ 😁

1 ❤️

2020-04-06 14:31:01 +0430 +0430

😁

حالا فکر کن هم بشناسیش هم تاپیکهاش رو لایک کرده باشی! خیلی وضع خراب میشه.... 🙄

در شاه ایکس التواریخ اورده اند پاپ السکاندر که قبل از پاپ شدن تاجر بزرگ شراب و از اون دلالای کون گنده بود (ورژن ایتالیایی حاجی بازاریای خودمون!!) خبر دار شد پادشاه اسپانیا میخواد حمله کنه ایتالیا کونش بزاره برای اینکه پول جمع کنه یه ارتش مزدور استخدام کنه اومد اعلام کرد خدا بهش وحی کرده که حق داره بهشت رو بفروشه هر مومنی بیاد هرچقد که میخواد زمین از بهشت بخره سندش رو هم که براش صادر میکنن بزاره تو تابوتش مستقیه میره بهشت!! مردم اسکل هم صف کشیدن (ورژن انقلابی های 57 خودمون یا به زبان علمی خر خالص!!) پول دادن زمینای اسمون رو خریدن!! (مسیحی های اولیه اعتقاد داشتن بهشت تو اسمون و جهنم زیر زمینه!) شاه اسپانیا که یه چیزی بود تو مایه اینجانب در لباس مبدل میره ایتالیا میگه من یه کنت اسپانیاییم اومدم جهنمو بخرم!! پرسیدن جهنمو میخوای چیکار؟؟ گفت چیکار دارین بفروشین پولشو بگیرین!! (احتمالا می خواسته اجداد ای.اکس.ام رو بندازه توش اینقدر رو درو دیوار شهر کسشعر ننویسن!!!) خلاصه اخرش میگن اینقدر این پولو میده سند میگیره که کل جهنمو خریده!! بعد میده از روی سند رونویسی میکنن جارچیها همه جای اروپا جار میزنن که من جهنمو خریدم هیچ کسم توش راه نمیدم پولتونو حروم نکنید همتون مفتی میرید بهشت!! حالا بنده هم اعلام میکنم طبق فرموده ایشون (نقل قول کردم نتونه مثل اون سوتی تعداد تاپیک بزنه زیرش!! 👿 ) لایک کردن تاپیک ایشون دلیل جهنمی شدنه پس اگه همگی از تاپیکاش لایکاتون رو بردارید مستقیم میرید بهشت!!! 😁 👿 🙄

آقااااا!

من همین داستان رو قبلا به زبان دیگری در تاپیک "فروش سرقفلی جهنم" تعریف کردم!

اماااا ببینین بچه ها اگه بیاین جهنم, خودم اونجا هستم! اگه برین بهشت, شاه ایکس اونجاست! حالا کدوم رو انتخاب میکنین؟ 😁

یه چی گفتی ملت بهشتو جهنمو دینو خدا رو کلا کوییت کردن!! 😁

😁

1 ❤️

2020-11-17 16:52:12 +0330 +0330

up

0 ❤️

2020-11-17 17:00:21 +0330 +0330

↩ axm432
اگه منظورت تقلیبه است بی اطلاعم اما اگر بنده رو میفرمائید باید عرض کنم نصف کارایی که کردم هم ثبت شده باشه یه جهنم اختصاصی فقط واسه من ساختن!!

پی نوشت: حالا ما لایک کردیم تاپیکت زمین نیوفته ولی اخه رومیزی هم جق داره؟!

2 ❤️

2020-11-17 17:02:56 +0330 +0330

↩ shahx-1
قسمت vip جهنم رو برای شما احداث کردن! 😁

1 ❤️

2020-11-17 17:08:47 +0330 +0330

↩ axm432
پس چرا میگی بهشت؟؟

1 ❤️

2020-11-24 20:22:27 +0330 +0330

up

0 ❤️

2020-12-18 10:47:30 +0330 +0330

up

0 ❤️

2020-12-18 10:55:25 +0330 +0330

لایکیدیم، باشد که از متقین و مومنین باشیم و رستگار شویم😁😁😁😁

1 ❤️

2021-01-15 15:28:35 +0330 +0330

up

0 ❤️

2021-01-15 16:35:07 +0330 +0330

سلام برادر دینی .
بسی خوشحالم که در این مدت کم علم حدیث خود را افزایش داده و به درجه ی فقه رسیده اید . لکن بنده به عنوان فقیه مخفی شما را تایید می نمایم .
عن الله بصیرالحکیم

2 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «