حرف راست رو باید از بچه شنید! (طنز)

1399/01/27

4 تا جوکه که “حرف راست رو باید از بچه شنید!” چهارمی هست.

سیلی خوردن در قطار!!!

یه مرد انگلیسی, یه مرد فرانسوی, یه خانم بلوند خیلی زیبا و یه خانم چاق و خیلی زشت سوار ترن بودند. بعد از چند دقیقه ترن وارد تونل شد و ناگهان صدای یه بوسه و بعد صدای یک چک به گوش رسید. وقتی قطار از تونل خارج شد مرد فرانسوی صورتش در اثر چک قرمز شده بود.

بلوند فکر کرد: اون مرتیکه فرانسوی میخواسته منو ببوسه اما اشتباهی خانم زشت رو بوسیده و اون یه چک نثارش کرده!

خانم زشت فکر کرد: اون مرد کثیف فرانسوی خانم بلوند رو بوسیده واون هم بهش چک زده!

مرد فرانسوی با خودش گفت: اون انگلیسی لعنتی خانم بلوند رو بوسیده اما اون اشتباهی به من چک زده!

مرد انگلیسی: چه حالی میده آدم پشت دست خودش رو ماچ کنه و یه سیلی محکم در گوش این فرانسوی پر افاده بزنه! امیدوارم تونل دیگه ای هم توی مسیر باشه! 😁

یه زوج جوان که به مرحله طلاق رسیده بودند نزد یک مشاور طلاق میرن
مشاور از خانمه سوال میکنه: خب بگین مشکلتون چیه؟
او جواب میده: شوهر من از انزال زودرس رنج میبره
مشاور خطاب به مرده میگه: آیا این درسته؟
مرده جواب میده: خب راستش دقیقا اینطوری نیست! این اونه که رنج میبره نه من! 😁

4517 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-04-15 03:21:20 +0430 +0430

مرده میره یه مغازه و شروع میکنه به دیدن اجناس. یه ماشین لباس شویی آخرین مدل میبینه اما برچسب قیمت روش نبوده. اون از فروشنده قیمت رو میپرسه و اون میگه 5 دلار. مرده میگه: داری سر به سر من میذاری؟ فروشنده: نه قیمتش همینه علاقمند هستین بخرین؟ مرده: بله من میخرمش. اون که از این خریدش خوشش اومده بوده بیشتر نگاه میکنه و یه استریوی آخرین سیستم ماشین رو میبینه. میپرسه این چند؟ فروشنده میگه: 5 دلار برای سیستم و هزینه نصبش! مرده با تعجب میپرسه: این سرقت شده؟ فروشنده میگه: نه نو هست. شما اون رو میخواین ؟ مرده میگه: بله البته. همونطور که فروشنده داشته اجناس رو بسته بندی میکرده مرده ازش میپرسه: چرا قیمتهای مغازه شما انقدر ارزون هستند؟

فروشنده میگه: صاحب این فروشگاه الان خونه منه و داره زن من رو میگاد! من هم دارم همین کار رو با کسب و کارش میکنم! 😁

حرف راست رو باید از بچه شنید!

پسر بچه ای نیمه های شب پا میشه که بره آب بخوره. وقتی از جلوی اتاق پدر و مادرش رد میشه. صدای ناله ...میشنوه یواشکی نگاه میکنه و پدر و مادرش رو در حال سکس غافلگیر میکنه. قبل از اینکه اونا بتونن عکس العملی نشون بدن. پسربچه فریاد میزنه: آخ جون! اسب سواری! بابا میتونم منم پشتت سوار بشم؟ پدر که خوشحال شده بوده که پسر بچه سوال سخت تری نپرسیده و علاوه بر این میتونه به سکس ادامه بده قبول میکنه. بچه سوار پدرش میشه و اون هم سکس رو ادامه میده تا جایی که مادره شروع به ناله کردن میکنه و نفسش تند میشه.

پسر بچه به پدرش میگه: بابا سفت بشین این همون جاییه که معمولا مامان من و پستچی رو پرت میکنه پایین. 😁

1 ❤️

2020-04-15 04:24:37 +0430 +0430
نقل از: COVID_19 عالی بود.مثل همیشه

مرسی. کدومش به نظرت جالبتر بود؟ الان شدن 4 تا جوک

0 ❤️

2020-04-15 04:57:04 +0430 +0430
نقل از: excavator
نقل از: axm432

مرده میره یه مغازه و شروع میکنه به دیدن اجناس. یه ماشین لباس شویی آخرین مدل میبینه اما برچسب قیمت روش نبوده. اون از فروشنده قیمت رو میپرسه و اون میگه 5 دلار. مرده میگه: داری سر به سر من میذاری؟ فروشنده: نه قیمتش همینه علاقمند هستین بخرین؟ مرده: بله من میخرمش. اون که از این خریدش خوشش اومده بوده بیشتر نگاه میکنه و یه استریوی آخرین سیستم ماشین رو میبینه. میپرسه این چند؟ فروشنده میگه: 5 دلار برای سیستم و هزینه نصبش! مرده میپرسه: این سرقت شده؟ فروشنده میگه: نه این نو هست. شما اون رو میخواین ؟ مرده میگه: بله البته. همونطور که فروشنده داشته اجناس رو بسته بندی میکرده مرده ازش میپرسه: چرا قیمتهای مغازه شما انقدر ارزون هستند؟

فروشنده میگه: صاحب این فروشگاه الان خونه منه و داره زن من رو میگاد! من هم دارم همین کار رو با کسب و کارش میکنم! 😁

پسر بچه ای نیمه های شب پا میشه که بره آب بخوره. وقتی از جلوی اتاق پدر و مادرش رد میشه. صدای ناله ...میشنوه یواشکی نگاه میکنه و پدر و مادرش رو در حال سکس غافلگیر میکنه. قبل از اینکه اونا بتونن عکس العملی نشون بدن. پسربچه فریاد میزنه: آخ جون! اسب سواری! بابا میتونم منم پشتت سوار بشم؟ پدر که خوشحال شده بوده که پسر بچه سوال سخت تری نپرسیده و علاوه بر اون میتونه به سکس ادامه بده قبول میکنه. بچه سوار پدرش میشه و اون هم سکس رو ادامه میده تا جایی که مادره شروع به ناله میکنه و نفسش تند میشه.

پسر بچه به پدرش میگه: بابا سفت بشین این همون جاییه که معمولا مامان منو پستچی رو پرت میکنه پایین. 😁

دمت گرم

مرسی. کدوم یکی از 4 تا رو بیشتر خوشت اومد؟

0 ❤️

2020-04-15 05:28:30 +0430 +0430
نقل از: jerard96 داستان هات جالب بودن

بیشتر از این موارد تو تاپیکت بذار

ممنون

مرسی. تاپیکهای طنز شبیه اینها تو پروفایلم هست. دوست داشتین سری بزنین. از کدوم این 4 تا خوشتون اومد؟

0 ❤️

2020-04-15 10:25:14 +0430 +0430
نقل از: حیرتزده عالی بود ، و علت درخواست بسیار زیاد اداره پست برای پست چی شدن آشکار شد

مرسی...والا توی اصل جوک طرف شیرفروش بود. منتها دیدم اگه با شیر فروش جوک رو تعریف کنم زیاد برای خواننده ایرانی معنی نداره...پس شد پستچی

0 ❤️

2020-04-15 10:28:57 +0430 +0430
نقل از: نيراد معتاد جكاتم

پس سعی میکنم “مواد” رو تامین کنم. اونایی که توی پروفایلم هست رو خوندی؟

0 ❤️

2020-04-15 11:32:48 +0430 +0430
نقل از: Goodboy999 دنیا پدرسوخته تر از انگلیسی ها ندیده

بله البته نویسنده جوک اگه فرانسوی بود جای مرد فرانسوی رو با مرد انگلیسی عوض میکرد!

از اینها بگذریم, جوک خوبی بود؟

0 ❤️

2020-04-15 13:07:57 +0430 +0430
نقل از: Ado_Den_Haag جک اولو قبلاً شنیده بودم ولی خیلی باحاله

آره چند نسخه از این جوک هست …

1 ❤️

2020-04-15 13:10:01 +0430 +0430
نقل از: Lucky.man دکتر عزیز عالی عالی عالی

یه سوال:
انگلیسی ها افاده ای ترن یا فرانسوی ها؟

چندسال پیش یه تبلیغ برای بریتیش ایرویز در آلمان دیدم که در بیلبرد دانشگاه دارمشتاد زده بودند و دانشجوها خیلی میخندیدند و انگلیسی ها رو مسخره میکردند. و پایین تبلیغ یه برگه بود که دانشجوها نظرشون رو مینوشتند.
نوشته بود:

با باکلاسترین مردم دنیا همسفر شوید.

آلمانی ها از انگیسی ها متنفرند. و البته شعار مرگ بر انگلیس هم نمیدن.

والا هر کدوم به یه شکل. فرانسوی ها خیلی پز اینکه اهل مد هستن و با فرهنگ هستن و… رو میدن. انگلیسی ها خیلی پز اینکه یه موقع آفتاب در امپراطوریشون غروب نمیکرده و دنیا رو فتح کرده بودن رو میدن…

1 ❤️

2020-04-15 13:11:02 +0430 +0430
نقل از: MamaliRefresh انزلال زودرس از همشون بهتر بود خیلی خندیدم

آره مرده با خونسردی خاصی با موضوع طرف شده!

0 ❤️

2020-04-15 13:11:37 +0430 +0430
نقل از: HomPack1

مرده میره یه مغازه و شروع میکنه به دیدن اجناس. یه ماشین لباس شویی آخرین مدل میبینه اما برچسب قیمت روش نبوده. اون از فروشنده قیمت رو میپرسه و اون میگه 5 دلار. مرده میگه: داری سر به سر من میذاری؟ فروشنده: نه قیمتش همینه علاقمند هستین بخرین؟ مرده: بله من میخرمش. اون که از این خریدش خوشش اومده بوده بیشتر نگاه میکنه و یه استریوی آخرین سیستم ماشین رو میبینه. میپرسه این چند؟ فروشنده میگه: 5 دلار برای سیستم و هزینه نصبش! مرده با تعجب میپرسه: این سرقت شده؟ فروشنده میگه: نه نو هست. شما اون رو میخواین ؟ مرده میگه: بله البته. همونطور که فروشنده داشته اجناس رو بسته بندی میکرده مرده ازش میپرسه: چرا قیمتهای مغازه شما انقدر ارزون هستند؟

پسر بچه ای نیمه های شب پا میشه که بره آب بخوره. وقتی از جلوی اتاق پدر و مادرش رد میشه. صدای ناله ...میشنوه یواشکی نگاه میکنه و پدر و مادرش رو در حال سکس غافلگیر میکنه. قبل از اینکه اونا بتونن عکس العملی نشون بدن. پسربچه فریاد میزنه: آخ جون! اسب سواری! بابا میتونم منم پشتت سوار بشم؟ پدر که خوشحال شده بوده که پسر بچه سوال سخت تری نپرسیده و علاوه بر این میتونه به سکس ادامه بده قبول میکنه. بچه سوار پدرش میشه و اون هم سکس رو ادامه میده تا جایی که مادره شروع به ناله کردن میکنه و نفسش تند میشه.

پسر بچه به پدرش میگه: بابا سفت بشین این همون جاییه که معمولا مامان من و پستچی رو پرت میکنه پایین. 😁

این خیلی بامزه بود

0 ❤️

2020-04-15 13:18:23 +0430 +0430
نقل از: Joodii_abot اون سیلی در قطار، فیلم ایرانیش ساخته احسان امانی (فیلم کوتاه) بنظرم جذابتر از خود جوک!

جودی منم دیدم اون فیلم کوتاه رو. فیلم خوبیه. راستش رو بخوای اصل همه اینها یه جوک انگلیسی هست و این جوک آمریکایی که من ترجمه کردم هم توش “صدای ماچ” نداشت و خودم اضافه کردم.

1 ❤️

2020-04-15 15:12:10 +0430 +0430
نقل از: ASHEGH_KOS

بسی لذت بردم امیدوارم همیشه شاد باشی

ممنون. کدومش به نظر شما جالب تر بود؟

0 ❤️

2020-04-16 07:47:13 +0430 +0430
نقل از: Saman.rt

فاک خیلی خوب بود 🙄

😁

0 ❤️

2020-04-18 16:18:45 +0430 +0430
نقل از: soan_bend
نقل از: COVID_19 عالی بود.مثل همیشه

مرسی. کدومش به نظرت جالبتر بود؟ الان شدن 4 تا جوک

هر چهارتاش خیلی خوب بود دستخوش 👌

ممنون. تعداد زیادی تاپیک جوک توی پروفایلم هست اگر مایل بودین سری بزنین

0 ❤️

2020-11-08 19:00:25 +0330 +0330

up

0 ❤️

2020-11-18 18:52:00 +0330 +0330

up

0 ❤️

2020-12-08 18:32:51 +0330 +0330

کدوم جوک از بقیه جالبتر بود

0 ❤️

2020-12-09 11:21:10 +0330 +0330

up

0 ❤️

2020-12-09 11:25:38 +0330 +0330

↩ axm432
دمت گرم حرف راست جالب ترینش بود 😂

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «