حسین یک شیاد بود!

1401/05/22

طبق تاپیک هایی که بعضی از بزرگواران زدند و معتقدند که حسین ابن علی (ع) دروغین است. چون او و خاندانش عرب دروغگو هستند.
بسیاری از دوستان معتقدند که دین اسلام که مربوط به ۱۴۰۰ سال پیشه خرافاته و اصلا مورد قبول نیست(حرف شما کاملا درست) ولی چرا هیچکس راجع به زرتشت که شاید بالغ بر ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سال پیشه حرفی به میون نمیاره؟
عاو یادم نبود دین اصل ایرانیان زرتشتی بوده.
چرا هیچکس راجع به دین مسیحیت نظری نداره؟ ما مسیحی هم خیلی داریم در ایران و بیشترین جمعیت جهان رو مسیحیان تشکیل دادن.
چرا هیچکس در مورد دین یهود حرفی به میون نمیاره؟ دینی که رهبریتش دست اسرائیل کنونی هست و تا فرصت بدست بیاره دنبال جنگ و اضافه کردن خاکه؟
اصن گور بابای مسیحیت و یهود بزار سوالمو یجور دیگه بپرسم
چرا هیچکس راجع به اهل تسنن صحبتی نمیکه؟ نصف ایران سنی هستن شایدم بیشتر چرا حرفی زده نمیشه؟
اسلام بده؟ اخه؟ جیزه؟ چرا وهابیت بد نیست؟ اسماعیلیه چی؟ اونا خوب بودن؟ چرا فقط شیعه این وسط بوگندوعه؟ شیعه ای که رأس کارشون از طریق پیامبر تأیید شده بود!
حالا تأیید پیامبر رو بیخیال اگه علی شیاد و دزد بود دیگه چرا بعد خلیفه سوم مردم هجوم آوردن به سمت علی که تو باید خلیفه بشی؟
عاو اصن یادم نبود عربا آشغالن کیا خوبن بعد؟
من خوبم همه بدن درسته ؟
اینجا شهوانیه و قطع به یقین من با کسانی طرف هستم که حرف من و امثال من کم در بین شما برو داره.
یبار بگین ما بی دینیم و خلاص! خدایی کسی بهتون هیچ حرفی نمیزنه.
جالب اینه همیشه به ما گفتن مذهبیا آدم های بی مذهبو اذیت میکنن والا ما اینجا برعکسشو دیدیم! ما تو هر هیأتی رفتیم نشنیدیم بگن گور بابای غیر مذهبیا ولی در جمع دوستان بزرگوار شهوانی و حتی جامعه خیلی فوش ها نثار ما و خانواده ما شد .
در کل بگم توهین به اهل شیعه جریانش چیز دیگست. حالا شماها هی بگین که حسین دروغگوعه.
تا ابد هم شما راست میگین.
دوستتون دارم ❤️

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-08-13 12:13:09 +0430 +0430

همه ادیان خوبن
اما کاهنان و دور بری های آنان شیاد و کلاهبردار و دزدن
از کشیش و موبد و راهب و ملا و … همه مفت خور و دزد و کلاهبردار
حسین گفت نه و بیعت با یه ادم لاشی نمیکنم و گرفتن کشتنش همین اما یه پیام داد به همه بعد از خودش که گفت آزاده باشین و زیر بار ظلم نرین و از ظلم پیروی نکنین و راهمو ادامه بدین
آیا راه حسین اینه که بریزی تو خیابون طبل و دغل بزنی و وای وای بگی و گل سرت بمالی
یا اینکه ریشه ظلم رو بخشکونی و در برابر ظالم بایستی

6 ❤️

2022-08-13 12:14:19 +0430 +0430

↩ نفس بودم
بین دین باش بهتره تا راجع به دینی که هیچی نمیدونی ازش نظر بدی.
همین که بی دینی کارت درست تره

1 ❤️

2022-08-13 12:15:56 +0430 +0430

کلن وقتی به تاریخ نگاه می‌کنی ، دین ها و پیامبرانش، حداقل در زمان خودش ، تا زمانی که به قدرت نرسیدند ، دین مهربانی و آسودگی و عدالت بودند ، ولی همین که به قدرت نظامی دست پیدا کردند ، تازه ماجرا شروع میشه، همین دین زرتشتی ، مغان های زمان ساسانیان ، آنقدر جسور شده بودند که دختران که میخواستند ازدواج کنند ، شب اول زفاف، داماد ، عروس را به یک مغان تحویل میداد، و آن مغان (آخوند زرتشتی), بکارت آن دختر را برمیداشت ، و میگفتند که با این کار روح خدا و معنویت در زندگی این زوج دمیده میشه، تا همین چند دهه پیش هم در بعضی از شهر ها ایران این رسم پابه جا بود و داماد عروس را به خان ، آن طایفه میداد، کلن دین ، دین انسانیت و خرد ، دین فردوسی

5 ❤️

2022-08-13 12:17:23 +0430 +0430

↩ روزهای تنهایی
داداش من لاپرده حرف امام حسینو زدم
نکته همین بود:«اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید»
مرحبا به غیرتت که فهمیدی نکته رو

0 ❤️

2022-08-13 12:23:19 +0430 +0430

↩ Hosein3931
قبول دارم حرفتو
ولی دین تا یه حکومت درست حسابی نداشته باشه نمیتونه کار خودشو پیش ببره.
شاید بتونی عقیده رو کنترل کنی ولی نمیشه سیاست رو کنترل کرد که درسته؟
پس برای اینکه همچیو بتونی با دین انطباق بدی نیازمند حکومتی هستی که با دینت منطبق باشه.
خدایی خیل عظیمی از شیعه ها و سنی ها علی رو قبول داشتن پس نمیشه بهش انگ خیانت چسبوند ولی بعد از اون حکومت اسلامی به چالش کشیده شد

0 ❤️

2022-08-13 12:28:29 +0430 +0430

↩ نفس بودم
انسانیت با دینه که تعریف میشه
ولی کلا دمت گرم که بی دینی

0 ❤️

2022-08-13 12:30:10 +0430 +0430
ولی چرا هیچکس راجع به زرتشت که شاید بالغ بر ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سال پیشه حرفی به میون نمیاره؟
چون زرتشت مثل اسلام نگفته هرکی از اسلام خارج میشه رو گردنش رو بزنین! چون زرتشت به مملکتمون حمله نکرد و زن و دخترامونو به کنیزی نگرفت! چون زرتشت گفته پندار نیک گفتار نیک و کرداد نیک.
چرا هیچکس راجع به دین مسیحیت نظری نداره؟ ما مسیحی هم خیلی داریم در ایران و بیشترین جمعیت جهان رو مسیحیان تشکیل دادن.
وقتی بابات ننه‌ت رو گاییده، تو پسر بابات میشی نه کس دیگه! وقتی هم که اسلام داره مملکت ما رو میگاد، ما هم نشونه‌مون رو سمت همون اسلام کیریتون می‌گیریم! چیه کونت سوخته اینقد خوب اسلام رو می‌کوبیم؟
چرا هیچکس در مورد دین یهود حرفی به میون نمیاره؟ دینی که رهبریتش دست اسرائیل کنونی هست و تا فرصت بدست بیاره دنبال جنگ و اضافه کردن خاکه؟
تو چرا راجع به مراجع تقلید اسلام و شیعه حرف نمیزنی که تو چندین کشور جنگ به پا کرده و نیرو و تجهیزات فرستاده؟ شرف یهودیا همین بس که مردم خودشون رو فریب ندادن! پول مردمشون رو اونقدری بالا نکشیدن که کارگراشون خودشون رو زنده زنده آتیش بزنن!
چرا فقط شیعه این وسط بوگندوعه؟ شیعه ای که رأس کارشون از طریق پیامبر تأیید شده بود!
باو کیرم تو همون پیامبرت! پیامبر خودش چه گهی بوده که گه دیگه رو تایید کنه؟!
اگه علی شیاد و دزد بود دیگه چرا بعد خلیفه سوم مردم هجوم آوردن به سمت علی که تو باید خلیفه بشی؟
به همون دلیل که ملت ما رفتن سمت خمینی که تو مملکت رو اداره کن! به همون دلیل که هزاران هزار نفر هم به بایدن رای دادن که تو رئیس جمهور شو. الان بایدن رو هم پس باید قبول داشته باشی دیگه!
یبار بگین ما بی دینیم و خلاص! خدایی کسی بهتون هیچ حرفی نمیزنه.
برو کیرم دهنت فکر کردی ما می‌ترسیم بگیم بی‌دینیم؟! و فکر کردی کاری بهتون نداریم؟ موقعتیش بیوفته صدتا مثل تورو سگ کش می‌کنیم. پول هشتاد میلیون آدمو دارین می‌مکید.
جالب اینه همیشه به ما گفتن مذهبیا آدم های بی مذهبو اذیت میکنن
این مذهبی‌هایی هم که افتادن تو خیابون زن و دختر مردم رو میکنن تو ماشین حتما آتئیستن! این همه زندانی سیاسی عقیدتی هم لابد توسط اوباما اینجا دستگیر شدن! صدای طبل کیریتون که خواب و آسایش رو از مردم گرفته هم حتما مسیحیا دارن میزنن تو کوچه!
ولی در جمع دوستان بزرگوار شهوانی و حتی جامعه خیلی فوش ها نثار ما و خانواده ما شد .
ریقویی که تو باشی، قشنگ نمونه‌ی بارز یه بچه شیعه هستی! یه مشت خزعبلات مذهبی تو مغز پوکت هست و آب منی و جق، که نمونه‌ش میشه حضور تو در سایت وزین شهوانی و دفاع از اسلام و شیعه!

2022-08-13 12:50:10 +0430 +0430

فازت چیه اومدی شهوانی از اسلام دفاع میکنی؟😂😂😂😂 خب اسلام گفته با نامحرم حرف نزن!! اسلام گفته ب مسائل جنسی دور از کانون خانواده فکرنکن !!
تو ک انقدررررر طرفدار دین هستی ک اومدی سایت سکسی ازش دفاع میکنی ، خب بقیه جوانب رو چرا رعایت نمیکنی دوست عزیز :)
خوب نیست ادم نون ب نرخ روز خور باشه و دین رو هرجوری دوست داره ب روش خودش عوض کنه و ازش استفاده کنه
دلیل دین زدگی اکثر جوونای امروزی هم دقیقاً همین مورده که هروقت هرجا خواستین دین رو ب نفع خودتون تحریف کردین !!

2022-08-13 12:50:48 +0430 +0430

درود
به نظر من، بهترین دین این هست که به کسی دروغ نگی، کسی از گفتارت و کردارت نرنجه و اندیشه خودت رو هم برای خودت نگه داری.
به قول معروف، می بخور، منبر بسوزان، مردم آزاری مکن؛ اگر اینجوری رفتار کردی، در مسیر اخلاقیات و انسانیت گام برداشتی وگرنه هر مرام و آیینی داشته باشی ولی به این معیارها عمل نکنی، به هیچ جا نمیرسی.

3 ❤️

2022-08-13 13:01:29 +0430 +0430

اصلا موضوع این نیست
ما از عرب و اسلام فرارییم چون کشورمون رو دارن استعمار میکنن تینا دست از سر کشور بر دارن برن ما قول میدیم با هیچ دینی کاری نداشته باشیم
به ماچه یهودی کیه و چی کارس؟
تو خیابون ون میفرستن که به مردم بگن چطور بگرد ادم اینو می بینه اونوقته که با دینت کار داره و دشمنی می کنه

3 ❤️

2022-08-13 13:07:26 +0430 +0430

↩ Mamali_Refresh
حرفات همه درسته فقط دوست ندارم با آدمایی که ادبشون خیلی از من بالاتره هم کلام بشم
شماهم برو بگو فلانی رو ریدم بهش کم آورد ❤️

0 ❤️

2022-08-13 13:10:14 +0430 +0430

↩ مرد عصبانی
چشم از این ابنباتا میخرم میزارم جیبم
و هرموقع احساس کردم یکی فکر کرد خرم میخورم ممنون ❤️

0 ❤️

2022-08-13 13:17:52 +0430 +0430

↩ Pure purple
والا من خودمو جهنمی میدونم راستش
اگر هم یجا گفتم اسلام خوبش اینه که هر غلطی خواستین بکنین بعد بگین ما مسلمونیم شما هرچی دلت خواست بگو
خیلی ها مذهبین اینجان ولی جرأت ندارن به این جماعت بگن بالا چشمتون ابرو
منتها من جنگنده هستم اگه نبودم حقوق نمیرفتم
من تمام تلاشمو میکنم عقیدمو ابراز کنم بدون توهین به کسی
هرکسم توهین کنه من بهش احترام میزارم

1 ❤️

2022-08-13 13:21:08 +0430 +0430

↩ shahre_sokout
خدایی همیشه حرفاتو قبول داشتم
اما یه نکته
تا تو دینتو به مردم نشناسونی کسی نمیتونه بفهمه دینت چیه میگیری که چی میگم

1 ❤️

2022-08-13 13:22:11 +0430 +0430

از زمانی که انسانهای غار نشین برای امنیت بیشتر مجبور شدن گروهی زندگی کنن هر کس یه وظیفه ای رو توی قبیله به گردن گرفت
کسی که قوی بود شد جنگجو و محافظ قبیله کسی که فرز بود شد شکارچی و سیر کننده قبیله کسی که باهوش بود شد سازنده سلاح و وسایل و تامین کننده اسایش قبیله کسی که همه چیز داشت و شجاع بود شد رییس قبیله و اما این وسط اون حروم زاده ای که گشاد بود و مفت خور و زرنگ شد جادوگر قبیله که میگفت میخوایید برید شکار بیایید من از روح اجداد در اسمان خواهش کنم که شکار تپل گیرت بیاد پیشرفته تر که شدن گفت میرید جنگ اون یکی قبیله بیاید من به در گاه خدایان در اسمانها دعا کنم که سلاح شما برنده تر بشه و شما پیروز نبرد بشید
پیشرفته تر که شدیم گفت من پیامبر و فرستاده تنها خدای عالم هستم و هرچی میخوایید به من بگید تا من ازش بخوام …
مفت خوردن و مفت خوابیدن و همیشه هم پیرترین و تپل ترین شخص هر قوم و قبیله ای بودن
دوست گلم تو یکم فکر کن خدا چه نیازی داشته که هر کسی که قرار بوده پیامبر بشه برده یه گوشه که هیچ شاهدی نبوده یواشکی برگزیده اش کرده؟یعنی خدا خجالتی بوده روش نشده جلوی باقی بگه؟یا بلد نبوده توی جمع صحبت کنه؟یا پیامبرامون همون جادوگرهای کسکش گشاد بودن و فقط مفت خوری کردن؟

2022-08-13 13:44:44 +0430 +0430

آنکس که نداند و نخواهد که بداند
حیف است چنین جانوری زنده بماند

وقتی چشم و گوشت رو ببندی و حرف بزنی میشی عالم شیعه البته یه شمشیر هم لازمه کاره

6 ❤️

2022-08-13 14:21:38 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
درود دوباره
خب مگه حتماً باید آدم دینش رو تو چشم بقیه بکنه؟
تو حرفهام گفتم که “اندیشه خودت رو هم برای خودت نگه داری”
اگر کسی، اون چیزی که باور داره رو برای خودش داشته باشه، هم آرامش برای خودش و هم برای دیگران به وجود میاره و اگر مردم، رفتار، کردار و گفته هات رو پسندیدن، اونوقت به سوی تو و دینت کشیده میشن ( با زور نمیشه کسی رو مجبور به کاری کرد که دوست نداره)
مشکل ما تو دنیای امروز هم اینه که مدّعیان دین، به زور میخواهند بقیه رو به بهشت ببرسند (دنیا رو برای بقیه جهنّم می کنند و بعد وعده بهشت رو به آنها می دهند.)

3 ❤️

2022-08-13 14:36:53 +0430 +0430

توی مذهبی توی یه سایت سکسی چیکار میکنی اسلام حرام کرده 😂

4 ❤️

2022-08-13 14:39:05 +0430 +0430
0 ❤️

2022-08-13 14:50:15 +0430 +0430

اکثر دوستان گفتن که " اگر مسلمانی نباید بیای سایت سکسی و …" که من از شما عذر میخام . این جا همین قدر که من و امثال بنده حق دارن برای تاپیک گذاشتن و بحث کردن شما هم حق دارید .
بی تعارف بگم این حرف دوستان در مسیر همون حرف زینب ابوطالبی هست که گفت جمع کنید برید و … ولی در جبهه مقابلش .
من خودم قبلاً خیلی اعتقاد به اسلام و قرآن داشتم در این حد که اکثر مردم توی زمان دانشجویی دنبال دوست بازی و مهمانی هستن ما توی لاهیجان دانشجو بودیم هر هفته توی خونه زیارت عاشورا و بقیه مراسم ها برقرار بود . اون زمان تنها منبع فکریم هم حرف منبر آخوندا بود که دین اسلام رو خیلی خیلی زیباتر از چیزی که هست نشون مردم میدادن . صفات و نقل قول هایی از پیامبر و امامان نقل میکنن که در هیچ یک از کتب قدیمی ذکر نشده و تنها منبع حرف هاشون نوشته های شیخ کلینی و بقیه فیلسوفان اسلامی عصر معاصر هست .
نمی‌دونم شما قرآن و نهج البلاغه رو به فارسی مطالعه کردی ؟
به شخصه وقتی شروع به فارسی خواندن قرآن کردم این تردید در من به وجود اومد که این حرفا ، حرف خاصی نیست و هر کسی می‌تونه این حرفا رو بزنه و بیشتر به وقایع نگاری همون زمان پیامبر شبیه هست تا راهنمای زندگی برای آیندگان .
از اون گذشته شدیداً در قرآن به دنبال اعجاز می‌گشتم که این تردیدم رو برطرف کنه ولی متاسفانه هیچ اعجازی در قرآن نیست جز داستان های تورات و افسانه های اعراب اون زمان .
شما اگر یک سوره یا چند آیه که اشاره یی به زمان آینده و حوادث بعد از پیامبر داره بیان کنید من از تاریکی بی دینی دربیام .
می‌فرمایید چرا به دین زرتشتی گیر نمی‌دید و …‌‌.
اون قدر که من مطالعه کردم پیامبر زرتشت در تبریز امروزی شروع به تبلیغ دینش کرد و خیلی از حرف ها و آموزه های میترائیسم رو به زبان دیگه بیان میکرد ولی خب کاروکاسبیش نگرفت و مجبور شد به افغانستان امروزی بره . در اون جا با مذاکراتی که با حاکم یا شاه اون منطقه داشته قبول می‌کنه که به حکومت کاری نداشته باشه و در مسیر پادشاهی حاکم حرف و عمل کنه و طبق تمام پیامبران شروع به وعده وعید اُخروی دادن به مردم می‌کنه و این جور که میگن واژه شهید رو تعریف کرد . خب ظاهراً ایشون زبان چربی داشته و با این حربه سربازای شاه که فکر میکردن اگر در راه شاه کشته بشن به بهشت میرن نیروی زیادی پیدا میکنن و جانانه دیگه میجنگیدن . این حرف ها به گوش دشمن اینا که فکر کنم هندی ها بودن میرسه و طی یک حمله برق آسا به معبد زرتشت میرسن و خودش و یارانش رو در اون جا میکشن . فقط همین قدر این بحث رو می‌بندم که دین زرتشت در زمان هخامنشیان در ایران فراگیر میشه و اون هم به دلیل این که جلوی مسیحیت و نفوض فرهنگی رومی ها رو بگیرن این قدر گسترش پیدا می‌کنه و جمع آوری کتب و حرف های زرتشت ۷۰ سال زمان می‌بره
به نظر بنده تمام این ادیان فقط برای قدرتمند کردن ارتش های اون زمان خودش بوده و آرام کردن مردمی که گرفتار قحطی یا خشکسالی و بقیه بلایا شدن .
همین حسن صباح در الموت هم دست کمی از پیامبر نداشته ولی خب بدشانس بوده جانشینانش آدم های درست حسابی نبودن و به حمله مغولها خورد و بساط دینش جمع شد وگرنه ما الان به جای حسین و علی داشتیم مرثیه حسن صباح رو میخوندیم 😂
در آخر حرفی از نیچه هست فکر کنم که میگه "از زمانی که تاریخ به صورت سیستمیک و مکتوب نوشته شد ، نه رودخانه شکافته شد که جمعیتی ازش بگذرن ، نه کسی با باز دم نفسش مرده رو زنده کرد و نه سیلی اومد که کل دنیا رو با خودش ببره "

5 ❤️

2022-08-13 15:12:22 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
عقاید هرکس مثل مسواک میمونه لطفاً عقاید خود را در حلق دیگران فرو نکنید
خدایی اومدی اینجا امر ب معروف کنی!؟؟؟ 😂😂😂😂
موفق باشی😂😂😂😂😂😂😂

3 ❤️

2022-08-13 15:46:44 +0430 +0430

پاسخ : هر چه می کشیم از شیعیگری است ، با مذاهب و ادیان دیگه چکار داریم وقتی مشکل این است .

7 ❤️

2022-08-13 15:54:59 +0430 +0430

من دینی ندارم به علت و معلول باور دارم یعنی اینکه محمد شق غمر نکرده و این معجزه نیست بلکه از یه منجم پرسیده یا بر اساس کتب تاریخی و خواسته از فرصت استفاده کنه بعدیش هم اینکه خدا روح بچه رو داخل مریم ندمیده بلکه یکی مریمو تو خفا گاییده

0 ❤️

2022-08-14 02:21:48 +0430 +0430

↩ .فصلی به نام رویا.
الان شما تاپیک منو در مورد حجاب روئیت می‌فرمایید ؟

0 ❤️

2022-08-14 02:25:17 +0430 +0430

↩ Pure purple
یسریا میگن تو چرا این حرفا رو تو شهوانی میزنی؟ حرفشونم تا حدودی درسته
اما من همه جا وقتی دارع به دین توهین میشه میام و نظر و منطق خودمو بیان میکنم
حالا اگه امثال شما خوشتون بیاد باعث افتخاره
اگرم نه که متاسفم اما من کارمو میکنم

0 ❤️

2022-08-14 02:47:58 +0430 +0430

میدونی مشکل جامعه اون دین دار های متعصب و متوهم نیستن دقیقا فقط و فقط تو امثال تو هستین ک با مغز کوچیکتون شروع ب توجیه و این داستانا میکنید .

1 ❤️

2022-08-14 02:48:26 +0430 +0430

↩ Maryqueen22
مچکرم

0 ❤️

2022-08-14 03:05:33 +0430 +0430

↩ Mamali_Refresh
دمت گرم حرف دل ما روزدی این بچه بخیال خودش میخواد دفاع کنه از باور پوچش اما به طریق دیگه ای

2 ❤️

2022-08-14 03:56:15 +0430 +0430

اولا شما مذهبیون اینجا چیکار میکنی ؟ نگفتن تو فضا های فسق و فوجور هس نباشید؟ میری هیات میزنی تو سر صورت خودت بعد میایی شهوانی خانم بازی ‌‌. محرم میرید هیات کنتور گناهاتون خانم بازی تونو صفر میکنید 😀 بعد محرم باز از اول شروع میکی این چه دینی هست که معامله میکنید . خدایا تو فلان کار منو راه بنداز منم در راهت نذر میکنم .خداتونم پولی کار میکنه؟ اشتباه متوجه شدی ما هیچ دینی قبول نداریم دین چیز مزخرف هست و برای کسانیکه فکر و اراده ای از خودشون ندارن کورکورانه قبول میکنن هس از محمد بکیر تا عیسی و زرتشت زیر مجموعه های عریض و طویل این مذاهب .حالا شما چرا تو هیات ها نمیگین . چون رژیم رو‌کار اسلامی هس مثلا کلا شما ها میگید مملکت ما گل و بلبل هست و اسلامی هیچ بی دینی نیست که اگه بگین هست خودتون زیر سوال میرین میگن پ اینهمه سال چیکار میکیردی این یعنی تف بالا سر . از اونور میریزد زمین خونه بهایی هارو مصادره میکنید مثل محمد کافر وغیر هم دین شما خودش نجس هس. اما پولش نه؟ پول مالیاتی که ازشون میگیرید نجس نیس؟ پول شهریه دانشگاه بچه ش که ازش میگیرین نجس نیس حناتون دیگه رنگی نداره .یعنی تو 1400 خورده ای سال با 15 میلیارد جمعیت 15 تا ادم درست بین تون نیس که مهدی ظهور کنه؟ پس در این صورت باید به دین شما شک کرد ناکارآمد و فاسد هس بر پایه دوروغ بنا شده

5 ❤️

2022-08-14 04:44:01 +0430 +0430

حضرت عزرائیل خانواده خود منم مذهبین ولی تمام عمر جز سختی و بدبختی ندیدم . همیشه با عقایدشون با بکن نکناشون بخون نخوناشون اذیتم کردن …
توهین نمیخام بکنم من خودم چادریم اما همیشه دورم پر بود از چادر به سرایی ک واضحا برای پیش برد اهدافشون دروغ میگفتن و دزدی میکردن تو همین جامعه کوچیک دورم اینا همونان ک پاشون میرسه اون بالاها اختلاس میکنن …
قبول کن در برابر اظهارات بقیه جوابی کوبنده نداری
قبول کن ک باختی

4 ❤️

2022-08-14 04:45:05 +0430 +0430

↩ پسرک منزوی
همیشه برام سوال بود ادم انقد گناه میکنه بعد اماما میان شفاعت میکنن؟ پس امتحان الهی چی میشه عدل خدا چی میشه

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «