حقایقی درمورد فانتزی‌های سکسی

1397/06/24

حقایقی جالب در مورد فانتزی‌های جنسی‌

28.06.2018 | news.com.ua

در کتاب «به من بگو چه میخواهی: علم امیال جنسی» که ماه آینده منتشر می‌شود و توسط “جاستین لیمر” نوشته شده، فانتزی‌های سکسی و دلیل آنها و تفاوت آنها در جنسیت، سن و شخصیت‌های مختلف بررسی می‌شود.

نخست وانمود نکنید که هیچ فانتزی‌ای ندارید. فانتزی‌های خودتان و پارتنرتان یا شاید خاله‌ی میان‌سالتان!
یک نظرسنجی که در روزنامه‌ی وال استریت جورنال چاپ شد نشان می‌دهد ٩٧درصد شرکت‌کنندگان فانتزی‌های سکسی (تصویر ذهنی‌ای که موقع بیداری باعث تحریک جنسی می‌شود) داشتند.

دکتر “لیمر” هفت نوع فانتزی کلی را شناسایی کرد:
• سکس گروهی
• سکس خشن
• سکس ماجراجویانه و جدید
• فتیش
• ضربدری
• سکس عشقی و احساسی
• سکس تنوعی (مثل سکس با همجنس)

احتمال این که فانتزی مردان بر اساس عشق و احساس باشد بیشتر است و احتمال این که فانتزی زنان بیشتر درمورد سکس خشن، بردگی و سلطه‌گرانه باشد بیشتر از مردان است. ولی هم مردان و هم زنان فانتزی‌های زیادی در مورد سکس گروهی داشتند.

در حالی که زنان تمایل بیشتری به سکس سلطه‌گرانه داشتند نتایج نشان می‌دهد مردان در کل فانتزی‌های زیادی در مورد مسائل تابو داشتند.

این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که بین تجربه‌های قبلی سکس یک فرد با فانتزی‌هایش ارتباطی وجود دارد. اگر اولین سکس شما عجیب یا کنجکاوانه بوده باشد، احتمال این که فانتزی‌های عجیب داشته باشید بیشتر است.

این موضوع می‌تواند به تیپ شخصیتی هم مربوط باشد.
افراد برونگرا تمایل بیشتری به سکس گروهی و ضربدری دارند درحالی که افراد درونگرا اکثراً فانتزی‌هایی در مورد مسائل تابو داشتند.
دکتر “لیمر” میگوید:

«افراد درونگرا در ملاقات مردم و برقراری ارتباطی که تمایلش را دارند مشکل دارند که همین باعث می‌شود تا تمایلات جنسی‌شان را به نحو دیگری بروز دهند.»

از نظر سنی افراد میانسال و پیر فانتزی‌های بیشتری در مورد سکس گروهی (احتمالاً به خاطر بودن در یک رابطه‌ی طولانی) درحالی که افراد جوانتر فانتزی‌هایی که نیازهای عاطفی‌شان در آن ارضا می‌شود داشتند.

منبع:

theworldnews.net/au-news/the-naked-truth-about-our-sexual-fantasies

3187 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-15 13:15:34 +0430 +0430

? (clap)

بيشتر دلم عاشقانه و احساسي ميخاد خيلي كم هم از خشن خوشم مياد و اسباب بازي هاي سكسي حين سكس
4 ❤️

2018-09-16 07:14:58 +0430 +0430

همه چیز تو امضام هست

0 ❤️

2018-09-16 11:00:21 +0430 +0430
نقل از: Khaterejonm به نظر من بهترین فانتزی ای که من دوست دارم کمی خشن هستش نه اینکه خیلی خشن باشه ها ن ولی یه جوری بکنه که دردم بیاد دوست دارم دیگه

Bia man ye joori mikonamet pare shi

0 ❤️

2018-09-16 13:40:17 +0430 +0430

ممنون از مطالب خوبتون

1 ❤️

2018-09-16 14:34:38 +0430 +0430

بالاخره یکی یه مطلب خوب توی شهوانی گذاشت

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «