حماقت بی اندازه مردم در اعتماد به روحانی

1392/05/15

من این تاپیک رو میزنم چون حداقل نمیخوام مثل گوسفند باشم و سرمو بندازم پایین و مثل مردم ایران بی تفاوت به اتفاقات دورو برم باشم و مثل ملت یه خیال واهی تو ذهنم بچرخونم که روحانی وضع رو درست می کنه. این تاپیک زده میشه تا ثابت کنه ملت ایران با این انتخابشون در حماقت نامبر 1 تمام ملت های جهان هستند.
زمان همه چی رو ثابت خواهد کرد. این تاپیک پایدار میمونه تا ببینم همین ملت در آینده آرزوی احمدی نژاد رو خواهند کرد و بی خبر از اینکه این آرزو بدتر از حماقت قبلیشون خواهد بود…

14836 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-08-06 17:23:27 +0430 +0430

روحانی فرقی که با احمدی نژاد داره اطرافیانش هست. دولت روحانی فرق اساسیش با دولت احمدی نژاد حضور ادمای با سواد و کار درسته . پس مردم اصلا یاد دوران احمدی نژاد نمیوفتن.
شما بدون هیچ دلیلی این حرفو میزنید. اگر دلیل هم تو این متن بود بهتر میشد بر نظر شما قضاوت کرد.

0 ❤️

2013-08-06 17:36:58 +0430 +0430

سلام
حرفت درسته اما نه از همه جهات
روحانی هم مثل احمدی خایه مال رهبره حتی حرومزاده تر از اون
میدونی روحانی اولین کسی بوده که به خمینی گفته امام
توی سال 1356 در پاریس
یا میدونی در انقلاب قتل و عام زیادی انجام داده میتونی تو ویکی پدیا سرچ کنی
اما از یه نظرا خوبه
واقعا چند تا مدرک درست حسابی حقوق از یکی از دانشگاه های انگلیس داره
سوادش از تمام کانندیدا ها بیشتره
یا خیلی چیزای دیگه
با اینکه روحانی هم تقریبا مثل احمدی ننژاده اما
به جرات میگم اگه ایران تو این 4 سال بهتر نشه بدتر هم نمیشه

0 ❤️

2013-08-06 18:25:56 +0430 +0430

عزیز من دیگه بدتر از قحطی برای یک ملت که نداریم؟ تاریخ جواب میده و تکرار میشه.
این ملت وقتی قحطی تو کشور افتاده بود (همون قحطی بزرگ) به جای اینکه سعی کنن به هم کمک کنن به خاطر چند ریال بیشتر گندماشون رو به افراد اشغال کننده کشورشون میفروختن و با این کارشون نه تنها باعث مرگ هموطنانشون میشدن بلکه این اتفاقات رو میدیدن و از هیچ بنی بشری صدایی در نمیومد. نه عزیز، به نظرت این ملت با اون ملت فرقی میکنه؟ فکر میکنی اگه قحطی تو این کشور بیفته کسی اعتراض میکنه یا صداش در میاد؟ نه بابا این ملت همون ملته هیچ فرقی نداره و این مساله رو همه خوب میدونیم فقط نمیخواهیم به عمق فاجعه پی ببریم و فقط دوست داریم با پنهان کاری و پوشاندن حقیقت بیشتر در این باتلاق دست و پا بزنیم. ولی میخوام بگم این مساله رو اون بالایی ها خوب میدونن. اتفاقا خوب میدونن با ایجاد قحطی تو کشور این ملت به جای اعتراض و دست به کار شدن رو به علف خوری روی میاره (همون کاری که توی جریان قحطی بزرگ کرد). از بیان من ناراحت نشو چون چیزی به جز حقیقت بهت آشکار نمیکنم.

0 ❤️

2013-08-06 18:43:06 +0430 +0430

همچین رفته بالا منبر میگه ملت ملت انگار خودش اهله کجاست؟18میلیون نفهمیدن ولی تو میفهمی؟

0 ❤️

2013-08-06 19:16:19 +0430 +0430

اي ول واقعا حماقت كرديم

0 ❤️

2013-08-06 19:18:31 +0430 +0430

[quote=2doost]همچین رفته بالا منبر میگه ملت ملت انگار خودش اهله کجاست؟18میلیون نفهمیدن ولی تو میفهمی؟[/quote]
تو چطور میفهمی؟ من یه چیز بهتر واست دارم. سال 84 همین 18 میلیون نفر به کسی رای دادن که 8 سال بعدش اعتراف کردن که نفهم بودن بهش رای دادن. غیر از اینه؟

0 ❤️

2013-08-06 19:25:32 +0430 +0430

من خیلی از این 18 میلیونو میشناسم که 84 یا رای ندادن یا به معین ورفسنجانی و… رای دادن نه احمدی نزاد

0 ❤️

2013-08-06 19:54:11 +0430 +0430

شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟

0 ❤️

2013-08-06 19:58:28 +0430 +0430

انگار منتظرید تا روحانی یه اشتباهی بکنه بعد بیاید بگید دیدی گفتم دیدی گفتم :|
اینقدر که دلتون میخواد ملتی که رای دادن ضایع شن دلتون نمیخواد پیشرفت مملکت رو ببینید

0 ❤️

2013-08-06 19:59:45 +0430 +0430

[quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
یه راه بسیار شاد :D
بزن تو نخ بیخیالی و هم رنگ جماعت شو :D[/quote]
خوب موضوع همینه.من نمیتونم بیخیال باشم.

0 ❤️

2013-08-06 20:01:13 +0430 +0430

[quote=نوبهار]انگار منتظرید تا روحانی یه اشتباهی بکنه بعد بیاید بگید دیدی گفتم دیدی گفتم :|
اینقدر که دلتون میخواد ملتی که رای دادن ضایع شن دلتون نمیخواد پیشرفت مملکت رو ببینید[/quote]

0 ❤️

2013-08-06 20:03:52 +0430 +0430

[quote=STAR TAK][quote=نوبهار][quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
خوب موضوع همینه.من نمیتونم بیخیال باشم.[/quote]
ای بابا دست منو تو هست مگر
به جز شاد بودن برای ما چیزی نمیمونه
والا به خدا
اینقدر شاد باش که اندی رو هم بزن جلو :D[/quote]
با خود گول زنی بسیار بسیار مخالفم استارجان

0 ❤️

2013-08-06 20:09:20 +0430 +0430

[quote=نوبهار][quote=STAR TAK][quote=نوبهار][quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
والا به خدا
با خود گول زنی بسیار بسیار مخالفم استارجان[/quote]
راست می گه آبجی
تا کی خواب تا کی غفلت
البته شب ها که خواب نداری
:D
کوروش

0 ❤️

2013-08-06 20:10:24 +0430 +0430

[quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
نه کوروش اين درست نيست.
واقعا اين 4 سال چطور بگذره معلوم نيست.
جناب دکتر روحانی فعلا خودش رو نشون نداده.ولی تا همين جاش من به شخصه متاسفم برای منصب رياست جمهوری که به ايشون رسيد.

0 ❤️

2013-08-06 20:12:30 +0430 +0430

[quote=sahell90][quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
نه کوروش اين درست نيست.
جناب دکتر روحانی فعلا خودش رو نشون نداده.ولی تا همين جاش من به شخصه متاسفم برای منصب رياست جمهوری که به ايشون رسيد.[/quote]
عامو بی خیال
سیاسی هم هستی

0 ❤️

2013-08-06 20:13:40 +0430 +0430

[quote=STAR TAK][quote=نوبهار][quote=STAR TAK][quote=نوبهار][quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
والا به خدا
موقع ای که این کارو میکنی مصمم باش و به خودت امیدواری بده :D
به خودت بگو من هیچ وقت قصد گول زدن خودم رو ندارم اره اینطوری خیلی بهتره :D
در کل شوخی میکنم همه ماها گره خوردیم به هم اگر تو ناراحتی منم هستم ;)[/quote]
من روحانی همه چیز رو بهتر میکنه 100%.
اما حالا که رییس جمهور شده حداقل جا آیه یاس خوندن ترجیح میدم امیدوار باشم به تغییرات مثبت.

0 ❤️

2013-08-06 20:15:50 +0430 +0430

[quote=sahell90][quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
نه کوروش اين درست نيست.
جناب دکتر روحانی فعلا خودش رو نشون نداده.ولی تا همين جاش من به شخصه متاسفم برای منصب رياست جمهوری که به ايشون رسيد.[/quote]
وقتی خودش رو نشون میده چرا به خودت اجازه میدی قضاوت کنی؟

0 ❤️

2013-08-06 20:15:50 +0430 +0430

[quote=…SamaN…][quote=نوبهار][quote=STAR TAK][quote=نوبهار][quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
والا به خدا
راست می گه آبجی
تا کی خواب تا کی غفلت
البته شب ها که خواب نداری
کوروش[/quote]
سامان تو که فعلا بسيار بسيار هشياری.غفلت جلو تو لنگ ميندازه

0 ❤️

2013-08-06 20:19:43 +0430 +0430

[quote=نوبهار][quote=sahell90][quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
نه کوروش اين درست نيست.
وقتی خودش رو نشون میده چرا به خودت اجازه میدی قضاوت کنی؟[/quote]
نو بهار عزيز من گفتم تا همين جاش.
اميدوارم خلاف نظرم ثابت بشه.
به هر حال ايشون تاثير مستقيم رو اوضاع ايران داره.
و صد در صد سربلندی ايران ارزوی منه.
فعلا که اميدواريم.

0 ❤️

2013-08-06 20:21:07 +0430 +0430

[quote=…SamaN…][quote=sahell90][quote=STAR TAK][quote=نوبهار]شما چه راهی بهتری پیشنهاد میکنی؟[/quote]
نه کوروش اين درست نيست.
عامو بی خیال
سیاسی هم هستی[/quote]
نه بابا.
سياست بی پدر و مادره.
من پدر و مادر دارم باووووو

0 ❤️

2013-08-07 15:30:32 +0430 +0430

درود بر شما…

بنده اولین پستی هست که تو این انجمن میزنم…

وقتی یه درخت ریشه ش فاسده مگه میشه ازش انتظار میوه ی سالم داشت؟ حتی اگر میوه ی اون درخت به ظاهر سالم باشه، تا بازش کنی میبینی که درونش کرم زده س…
جکومت اسلامی درختی ست که از ریشه فاسده (ولایت مطلقه ی فقیه) در نتیجه روحانی یکی از میوه های این درخت فاسده… روحانی کسی ست که به خمینی لقب (امام) رو داد…
بله… متاسفانه نه تنها روحانی بلکه هر شخص دیگه ایی از درون نظام حکومت اسلامی اگر به هر منصبی برسه باز هم درون فساد قرار داره… خوش خیالی مردم ساده ی ایران از دلبستگی به این شخص و آن شخص مخصوصا (آخوند) جای بسیار تعجب داره! شاید خیلیها بگند که ما بین بد و بدتر بد رو انتخاب کردیم! که سخنی باطله… به قول یکی از دوستانم:
اگر کسی توی یخچال خونه تون به جای غذاتون پهن (فضله ی گاو) گذاشته باشه؟ شما از بی غذایی اونو میخورید؟!
متاسفم… متاسفم…

خاک راه ایران زمین داروک…

0 ❤️

2013-08-08 16:26:34 +0430 +0430

از سوی رئیس دیوان عدالت اداری:
نخستین بخشنامه دولت روحانی غیرقانونی اعلام شد
محمدجعفر منتظری٬ رئیس دیوان عدالت اداری نخستین بخشنامه دولت حسن روحانی مبنی بر توقف اجرای طرح «مهر آفرین» را «مغایر» با قانون اعلام کرد.
آقای منتظری روز پنجشنبه (۱۷ امرداد) به خبرگزاری «تسنیم» گفته است: «مصوبات هر دولتی اگر در چارچوب مقررات قانونی تهیه و ابلاغ شده با بخشنامه معاون اول نمی‌توان جلوی آن را گرفت.»
اسحاق جهانگیری٬ معاون اول حسن روحانی روز گذشته (چهارشنبه ۱۶ امرداد) در بخشنامه‌ای به تمام نهادهای دولتی دستور داد طرح محمود احمدی‌نژاد برای استخدام صد‌ها هزار نفر را متوقف کنند.
آقای جهانگیری در این بخشنامه از تصمیم دولت یازدهم برای «اصلاح» طرح «مهرآفرین» خبر داده و اعلام کرده تا آن زمان٬ مسئولیت توقف این طرح بر عهده وزرا و مقام‌های عالی ملی و استانی است.
رئیس دیوان عدالت اداری در واکنش به صدور این بخشنامه گفته است: «مصوبه دولتی وقتی فرآیند قانونی برای تصویب را طی کرده باشد یا باید رئیس مجلس مغایرت آن با قانون را اعلام کند و یا برای توقف آن شکایتی به دیوان عدالت اداری ارائه شود. در غیر این صورت نمی‌توان مصوبات دولت را از اعتبار انداخت.»
منتظری افزوده است: «موضوعی که آقای جهانگیری به صورت بخشنامه صادر کرده قطعا مغایر قانون است و رئیس جمهور یا معاون اول وی حق جلوگیری از اجرای آن را ندارند.»
اظهارات رئیس دیوان عدالت اداری مبنی بر لغو نخستین بخشنامه دولت حسن روحانی٬ در پنجمین روز کاری این دولت صورت گرفته است.
غلامحسین الهام٬ سخنگوی دولت دهم نیز امروز با انتشار یادداشتی با انتقاد از صدور چنین بخشنامه‌ای از روحانی خواسته «از رفتار نظام‌مند غیرقانونی و مغایر قانون اساسی به جد جلوگیری کند.»
الهام در عین حال افزوده است: «چگونه است که مصوبات دولت هویدا مادام که به وسیله مراجع صالح ابطال نشده‌اند، لازم الاجرا هستند ولی مصوبات دولت دوره احمدی‌نژاد غیرقابل اجرا شده‌اند.»

0 ❤️

2013-08-11 12:25:51 +0430 +0430

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس:
الحمدالله کابینه پیشنهادی روحانی امنیتی است

روح‌الله حسینیان٬ عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفته که «الحمدالله کابینه پیشنهادی حسن روحانی خیلی کابینه امنیتی است و اکثر وزرای پیشنهادی امنیتی هستند.»
آقای حسینیان این مطلب را روز شنبه (۱۹ امرداد) در گفتگو با ایسنا بیان کرده و افزوده که تنها وزیر پیشنهادی برای وزارت اطلاعات است که پیشینه امنیتی ندارد.
این نماینده مجلس اضافه کرده است: «بسیاری از افراد معرفی شده در شورای امنیت بودند و کارهای امنیتی کردند و وزرات اطلاعاتی هستند.»
این عضو شورای مرکزی فراکسیون «اصولگرایان» مجلس همچنین افزوده که «برخی از افراد معرفی شده در حوزهٔ کاری پیشنهاد شده تخصص ندارند و متخصص نیستند.»
حسینیان در عین حال پیش‌بینی کرده ۲۰ درصد وزرای پیشنهادی روحانی به خاطر «زاویه نگرفتن» با «فتنه» از مجلس رای اعتماد نگیرند.
محمد بیاتیان٬ یک عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم پیش‌بینی کرده که ۲۰ درصد کابینه روحانی نخواهد توانست از مجلس رای اعتماد بگیرد.
فهرست اعضای کابینه حسن روحانی هفته گذشته برای کسب رای اعتماد نمایندگان تقدیم هیات رئیسه مجلس شده است.
برخی رسانه‌های محافظه‌کار گزارش کرده‌اند که یک‌سوم اعضای این کابینه را نیرو‌های امنیتی تشکیل می‌دهند و ۶۳ درصد وزرای پیشنهاد شده تحصیلات مرتبط با وزارتخانه خود را ندارند.

0 ❤️

2013-08-11 12:36:07 +0430 +0430

مصطفی پورمحمدی٬ وزیر پیشنهادی وزارت دادگستری:
انتخاب من در جلسه سران سه قوه صورت گرفت

مصطفی پورمحمدی٬ وزیر پیشنهادی وزارت دادگستری در کابینه حسن روحانی گفته که معرفی وی برای تصدی این وزارتخانه در جلسه سران قوای مقننه٬ قضائیه و مجریه تصویب شده است.
آقای پورمحمدی روز یک‌شنبه (۲۰ امرداد) در گفتگو با سایت «خانه ملت» این مطلب را بیان کرده است.
وی افزوده که «ارتباط وزارت دادگستری با رئیس قوه قضائیه ارتباط نزدیک‌تر و دقیق تری است و در حقیقت من با پیشنهاد رئیس قوه قضائیه به عنوان وزیر پیشنهادی انتخاب شدم.»
رئیس سازمان بازرسی کل کشور اضافه کرده در صورت تصدی بر وزارت دادگستری قصد دارد این وزارتخانه را در «حد و اندازه یک قوه مستقل» ارتقا دهد.
پیشنهاد مصطفی پورمحمدی به عنوان وزیر کابینه یازدهم از سوی حسن روحانی با اعتراض گروهی از نهاد‌های بین‌المللی حقوق بشر مواجه شده است.
از پورمحمدی به عنوان یکی از عاملان کشتار هزارن زندانی در سال ۱۳۶۷ یاد می‌شود که تاکنون وی در این خصوص حاضر به موضع‌گیری نشده است.
برخی تحلیل‌گران سیاسی بر این عقیده‌اند که آقای روحانی با قبول تصدی وزارت دادگستری از سوی پورمحمدی٬ قصد دارد از نفوذ وی برای آزادی زندانیان سیاسی استفاده کند.
سایت محافظه‌کار «نامه نیوز» هم امروز با انتشار یادداشتی از پورمحمدی به عنوان «حلقه وصل» دولت با قوه قضائیه یاد کرده است.

0 ❤️

2013-08-12 13:52:33 +0430 +0430

سایت محافظه‌کار «تهران پرس» ادعا کرد:
توافق دو فراکسیون برای رای ندادن به سه وزیر

سایت محافظه‌کار «تهران پرس» ادعا کرده که اعضای دو فراکسیون اکثریت مجلس به توافق رسیده‌اند به سه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، راه و شهر سازی‏ و علوم، تحقیقات و فناوری را اعتماد ندهد.
این سایت روز دوشنبه (۲۱ امرداد) نوشته که براساس توافق فراکسیون «اصول‌گرایان» و «رهروان ولایت» محمدعلی نجفی٬ عباس آخوندی و جعفر میلی‌منفرد سه نفری هستند که رای اعتماد نخواهند گرفت.
نمایندگان مجلس از صبح امروز روند بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت که اسامی آن‌ها در مراسم تحلیف توسط حسن روحانی به هیات رئیسه مجلس تقدیم شده بود را آغاز کرده‌اند.
گروهی از نمایندگان محافظه‌کار مجلس از نجفی٬ آخوندی و میلی‌منفرد به عنوان عوامل دخیل در وقایع سال ۱۳۸۸ و ۱۳۷۸ نام برده و گفته‌اند آن‌ها شانس کمی برای کسب رای اعتماد مجلس دارند.
علی ربیعی و بیژن زنگنه وزرای پیشنهادی وزارت‌خانه‌های کار و نفت نیز دو عضو دیگر کابینه روحانی هستند که محافظه‌کاران می‌گویند کار سختی برای کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس دارند.

0 ❤️

2013-08-13 02:47:51 +0430 +0430

هر ماه از وضعیت حجاب در شهر فیلمبرداری می‌کنیم
مسعود زاهدیان، رییس پلیس «امنیت اخلاقی» جمهوری اسلامی ایران، روز دوشنبه ۲۱ مرداد خبر داد که «پلیس به منظور رصد وضعیت حجاب در کشور هر ماه از وضعیت پوشش در سطح شهر فیلمبرداری می‌کند.»

به گزارش خبرگزاری مهر، وی توضیح داد که «پلیس هر ماه از وضعیت حجاب افراد در سطح کلان‌شهرها فیلم می‌گیرد تا وضعیت حجاب و تغییرات آن را رصد کند. در پنج سال اخیر وضعیت حجاب تغییری نکرده و تنها بنا به شرایط فصل رنگ لباس و مدل آن دچار تغییر شده است.»

رییس پلیس «امنیت اخلاقی» از «کم‌کاری» دستگاه‌های مسئول نظارت بر اجرای پوشش اجباری اسلامی در ایران انتقاد کرده و گفت: «۲۷ دستگاه در حوزه عفاف و حجاب مسئول هستند که اگر به وظایف‌شان عمل کنند دیگر نیازی به اقدامات سلبی پلیس در این حوزه نیست. ما به دلیل اینکه مسئولیت‌مان در جامعه انجام می‌دهیم بیشتر در دید مردم قرار داریم.»

اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی، نیز روز دوشنبه در نشستی در این خصوص گفته است: «در زمان انتخابات… هر بار می‌پرسیدند که آقا طرح برخورد با بدحجابی تعطیل شده که این گونه نیست و ما ماه به ماه مناطق نمونه را رصد تصویری کرده و تیپولوژی‌ها را رصد می‌کنیم و یا در بخش دیگر جریان‌سازی می‌کنند که آقا، چادری را کشیده‌اند.»

در همین روز حسین ذوالفقاری، فرمانده مرزبانی ناجا، در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: «دریابانان با مردان و زنانی که بر روی کشتی‌های تفریحی شئونات اسلامی را رعایت نمی‌کنند، برخورد می‌کنند.»

آقای ذوالفقاری در پاسخ به اینکه «از ابتدای سال تا کنون چه تعداد کشتی تفریحی به دلیل مسائل منکراتی و بدپوششی توقیف شده است» گفت: «در حال حاضر تعدادی دقیق در دست ندارم، ولی به طور حتم کشتی‌های زیادی در این رابطه توقیف شده‌اند و با افرادی زیادی نیز برخورد شده است.»

موضوع حجاب به یکی از تابوهای جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است و نیروی انتظامی و افراد بسیج به شدت با هرگونه بی حجابی و یا آنچه که بدحجابی خوانده می‌شود مقابله می‌کنند.

پیش از این نعیمه اشراقی، نوه آیت الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، طی مصاحبه‌ای با انتقاد از اجباری شدن «حجاب» در ایران گفت که ما با اجباری کردن حجاب، می‌خواستیم حاشیه امنیت جامعه را بالا ببریم اما دقیقا برعکس عمل کردیم و امنیت را پایین آوردیم.

0 ❤️

2013-08-15 20:23:24 +0430 +0430

دولت محافظه‌کار معتدل یازدهم تشکیل شد
روحانی با تبریک به منکر تقلب در انتخابات٬ اعتراض‌های سال ۸۸ را اردوکشی خیابانی خواند

با وجود تبریک حسن روحانی به یکی از وزرای «انکار» کننده تقلب در انتخابات سال ۸۸ و «اردوکشی» خواندن اعتراض‌های آن سال٬ مجلس به سه عضو کابینه پیشنهادی وی رای اعتماد نداد.
روز پنجشنبه (۲۴ امرداد) نمایندگان اصول‌گرا پس از چهار روز به بخشی از کابینه محافظه‌کار و معتدل حسن روحانی رای اعتماد دادند تا دولت یازدهم کار خود را به طور رسمی آغاز کند.
سه وزیر پیشنهادی حسن روحانی هم با وجود اعلام تبعیت از علی خامنه‌ای٬ انکار عملکرد خود در وقایع سال ۸۸ و ابزار وفاداری به اصول جمهوری اسلامی از راه‌یابی به کابینه یازدهم بازماندند.
محمدعلی نجفی٬ جعفر میلی‌منفرد و مسعود سلطانی‌فر سه وزیر پیشنهادی هستند که نمایندگان مجلس به آن‌ها رای اعتماد ندادند.
این وزرای پیشنهادی در جریان دفاع از خود در صحن علنی مجلس به طور مستقیم و غیرمستقیم نقش خود در وقایع سال ۸۸ را انکار کرده و حاضر نشدند درباره تقلب در این سال و وقایع پس از آن سخن بگویند.
آن‌ها در سخنرانی خود همچنین با اعلام تبعیت از اوامر علی خامنه‌ای٬ خود را «سرباز» جمهوری اسلامی معرفی کردند و افزودند هیچ‌ اقدامی علیه نظام نداشته‌اند.
با حذف این سه عضو پیشنهادی کابینه یازدهم٬ ترکیب اصلی دولت حسن روحانی را محافظه‌کاران معتدلی تشکیل می‌دهند که فاصله قابل توجهی با اصول‌گرایان تندرو دارند.
نجفی٬ میلی‌منفرد و سلطانی‌فر سه نفری بودند که با گرایش‌های اصلاح‌طلبانه در کابینه پیشنهادی روحانی حضور داشتند.
برنامه‌ها٬ سخنرانی‌ها و مواضع دیگر اعضای کابینه روحانی که موفق به کسب رای اعتماد مجلس شدند٬ رویکردی محافظه‌کارانه٬ کلی و اعتدالی داشت و در آن‌ها کمتر از اصلاح امور سخن به میان آمد.
حسن روحانی نیز در سخنانی بار دیگر اعلام کرد در انتخاب هیچ یک از وزرای کابینه تحت «فشار» نبوده و بر اساس «پیام مردم» در انتخابات اخیر٬ وزرای خود را انتخاب کرده است.
آقای روحانی با این حال به این که بر اساس کدام پیام مردم٬ مصطفی پورمحمدی را که از وی به عنوان یکی از عوامل دخیل در کشتارهای دهه ۶۰ یاد می‌شود٬ انتخاب کرده٬ اشاره‌ای نکرد.
روحانی همچنین در دفاع از آن دسته وزرایی که در وقایع سال ۱۳۸۸ نقش داشتند گفت وقتی آن‌ها می‌گویند در این وقایع دست نداشته‌اند٬ نباید بر این موضوع اصرار کرد.
وی در عین حال از اعتراض‌های خیابانی به نتیجه انتخابات سال ۳۸۸ همچون علی خامنه‌ای با عنوان «اردوکشی خیابانی» نام برد و گفت مسائل آن سال باید با «اعتدال» حل و فصل شود.
روحانی در بخش دیگری از سخنان خود در دفاع از عباس آخوندی٬ وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت که افتخار می‌کند وی در دیدار با علی خامنه‌ای اعلام کرده که در انتخابات سال ۸۸ «تقلب» نشده است.
وی اظهار کرد: «آخوندی این شهامت را داشت که در آن سال‌های حساس در حضور رهبری بگوید که نه تنها تقلب نشده بلکه در انتخابات ایران امکان تقلب وجود ندارد‬.»

0 ❤️

2013-08-15 20:27:01 +0430 +0430

لطفا بعد از خواندن پست بالا به پست اول این تاپیک رفته و یکبار دیگه اون پست رو بخونید.

0 ❤️

2013-08-15 20:57:47 +0430 +0430

بدترين کار ممکنه سواستفاده از افکار مردم برای رسيدن به اهداف ادميست.
جناب روحانی با شعار حل مشکلات اقتصادی و از ميان بردن تحريم ها قدم جلو گذاشت و با حداکثر ارايی که واقعا کم نظير بود بر مسند رياست جمهور نشست.
و امروز در مجلس طی سخنرانی ای که داشتند،عرض کردند ملت انتظار نداشته باشند که به سرعت بتوانيم مشکلات اقتصادی رو برطرف کنيم و از پابرجا بودن تحريم های زمان دکتر احمدی نژاد در دوره خودشون صحبت ميکردن…

0 ❤️

2013-08-15 21:57:50 +0430 +0430

سالهاست حضرت آیت الله خامنه ای (مدضله العالی)عمودخیمه ی ام القرای جهان اسلام معرفی شده واگه کس دیگه ای بخوادبعنوان منجی عمل کنه بایدکله پابشه چون اصولا"ازنظرایشان کلا"مملکت مشکلی نداره…الاشیره مالیدن بسرمردم وکشورهای دیگه تواما".
واگه کسی کاری هم انجام بده بایدبنام شخص رهبرتموم کنه.

0 ❤️

2013-08-15 22:07:09 +0430 +0430

این کار مردم مثه پناه بردن به یه چوب نازکه وقته غرق شدن…بین بد و بدتر بدرو انتخاب کردن کار مردم صلح جوییه که آرزوی آرامش دارن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «